Új privát üzeneted érkezett!

laptető :shock:

Kép
Kép
onlány
 
 


Tényleg! Ediiiiiiiiii???????????????? Baj van, vagy mi van??? Gyere kérlek!!!

Kép
Kép
onlány
 
 


hali!

aranyosak vagytok :)
császárról még nem volt szó... de ilyenen nem gondolkodom. ha úgy látják jónak, lesz... ha nem, akkor nem. ezzel nem foglalkozom :)

holnap remélem, már lesz a dokim... de kedden mindenképpen, mert ügyel. sajnos aztán másfél hétig megint nincs beosztva... így nem tudom, hogy dolgozik-e egyáltalán. akkortól vannak ügyeletei, ahogy ki vagyok írva. viszont addig meg nem szeretném kihúzni... de majdcsak lesz valahogy.

ja, amúgy laptopról nyomulok :D anyu vett egyet... mert ha már én nem leszek bent, úgyis kell a nővéremnek, mert váltjuk egymást.
a net meg t-mobile. csak azt nem tudom, mennyit bír (azért is nem vagyok sokat fent)... de majd kiderül.

puszi nektek!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Sziasztok...

Itt vagyok Very Happy Jelentem Very Happy

Na hol kezdjem????Szóval Hétfőn a kontrollom mindent rendben talált az orvos Very Happy megvizsgált, és mondtam minden szép, ahhoz képest, hogy nem volt még mensi.....
Na közölte, hogy holnap az az kedden kezdődik a vizsgálat.....
Kedden 8 kor kórházban talizunk....
Na volt éhgyomri vérvétel, aztán cukor terhelés 60-90-120 perces vv...aztán meg még egy vv amin az alvadást nézzik...szóval 5 vv volt....Du 3 re értem hza, hánytm szédültem minden bajom volt....Pénteken lesz meg az egyik felének az eredménye...de mint kiderült, mikor terhes voltam most és voltam a leletekért, ott már kimutatódott, hogy alul működik a pajzsmirigyem....érdekes, de nem tudtak volna már segíteni rajt, úgy is ez lett volna a vége...hiába vették volna azt akkor észre 6 hetesen nálam....szóval a dokim már kért is időpontot endokrinológushoz 7-én megyek 16:20kor....lesz uh....és akkor már kapok is gyógyszert....amit végig szednem kell és kell majd kontrollra járnom vele, hozzá...ezek voltak....vannak...gyorsan haladunk, de nem sietünk, de nagyon aranyos az orvos, mondom, mindent megcsinált, már csak 7-én megyek orvoshoz...December végére meg megtudunk mindent 100%, hogy mi van....
csip-csip18
 
 


csip!
örülök, hogy alakulnak a dolgaitok :) és az írásodból látható optimizmusnak is :) :) :)
nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen!

mi ma hazajöttünk... nst-m reggel rendben volt (már 7kor a szülőszobán feküdtem a gép alatt... minden arra járó doki megkérdezte, hogy ennyire mennék már haza??? naná! azt mondták, hogy ha vizitre OK vagyok, akkor mehetek :D)
úgy 10-12percenként van kis keményedés (olyan 30% körül/felett, de nem igazán érzek belőle semmit), de a gyerekem természetesen végigaludta az egész vizsgálatot...
méhszáj 2333...

ha előbb nem, akkor vasárnap megyek vissza este.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Bocsi a betolakodásért, érdeklődnék, hogy Julcsiról tudtok-e valamit.

A másik: Julcsi miatt olvastalak benneteket, így figyeltem, mi lesz Csip sorsa. Nagyon sajnáltam, mikor írta, hogy a második baba sem sikerült.
Csip!
Remélem megtaláljátok a megoldást, erős lány vagy te. Nagyon drukkolok, hogy mihamarabb lehessen babócád. Ölellek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Julcsi!
Hát ezt nem is hiszem el! Percre pontosan együtt írtunk. Örülök, hogy jól vagytok!!! Drukkolok nagyon. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy!
köszönöm :)
igen, szerencsére jól vagyunk. éppen várjuk, mikor fut be a pizzafutár :) a gyerek követelőzik... csak majd bírjak a savammal :)

puszillak!!!
és ugye tudod, mennyire szorítok???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


bikfy: szia, köszönöm aranyos vagy!

Juli: Neked is:D Akkor ne tessék éheztetni a kis Áronkát!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok....

Ki, hogy van???

Juli: mikor szülsz már????

Ancsa: Lilike???

Jöttem megírni nektek, hogy mi volt tegnap az endokrinológusnál...remélem tudtok Ti is válaszolni nekem, mert okosabbak vagytok mint Én :D

Az biztos:, hogy a pajzsmirigyem negatív lelet. nem gömbös, nem nagyobb, TSH:2.38ulU/ml...múltkor mikor terhes voltam...5.1 volt.....most jó nem tud és nem is add rá gyógyszert....
Megfelelő vércukor, inzulin eredmények. Antfoszfolipid syndroma irányában végzett vizsgálatai negatív eredményeket adtak....
Szóval:
TSH: 2.38
TPO: 1.0
OGTT:megfelelő
PRL:10.93
tesztoszteron:1.13
E2: 799
Progeszteron: 0.35

Vélemény: a bekövetkezett vetélések hátterében pajzsmirigy dysfunkció nem valószínű.
Jelenleg TSH normális, amint megjön a menses a ciklus első három napjában vérvétel javasolt: FSH, LH, TSH, PRL, tesztoszteron, androsztendion, majd a ciklus 21 vagy 22. napján vérvétel javasolt progeszteronra.
A történések hátterében sárgatest elégtelenség gyanúja is felmerül, ezen kívül további haemostaseológia vizsgálatok indokoltak, pl. emelkedett 8 faktor szint.

Na ez van....Nem vagyok valami boldog, mert azt hittem már megvan mi a baj, erre mégsem....

Na kérdésem a követekező....

Mi ez a haemostaseológia vizsgálatok???
Illetve, mikor megjön akkor 1, 2, 3 nap is van vérvétel, vagy csak valamelyik nap kell mennem???Éhgyomros vv lesz ez???

Ti mit gondoltok????

Köszi puszi
csip-csip18
 
 


Na meg beszéltem az orvosommal is, hogy ő szerinte sem vagyok pajzsmirigyes...Minden leletem jó, amiket most megcsináltak.....

Abbn maradtunk, hogy megyek majd a ciklusom 3 napján vv, de nem most, hanem a köv.ciklusnál...mivel amióta megmütötek(6hete lesz)azóta nem jött még meg, és jó lenne, ha beállna, egy 35 napra ismét...Szóval január végén mehetek vv-re...
Illetve kaptam időpontot jan18-ra amikor VIII kaftor szintemet nézzik még meg...De nem tudom az mi????

ezek vannak, szóval várakozás van....1 hónapig....
csip-csip18
 
 


csip!
még egyben :) de holnaptól mindig a viziten döntik el, hogy mi lesz a sorsom... addig nem ehetek.
vérnyomás ingadozik, fehérje a vizeletben... szóval amíg lehet várunk, de már nem sokáig :D

az jó, ha nincs gond a pm-gyel :)
haemostaserologia... nem tudom, mi benne az a "sta"... nekem a sima szerológia ugrik be róla... de hogy mifene az a 8 faktor :?: :?:

most viszont ha megjön, el kell kezdeni mérni a hődet, vagy lh-tesztelgetni... mivel a ciklusod nem 28napos, így nem a 21. napon kell a vérvétel, hanem PÉ+7. napon... és ez fontos! erre is kérdezz rá a dokidnál... hiszen egy 21. napo vv-nek semmi értelme nincs, ha lehet, még ovu sem volt!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Értem :D köszike :D akkor hajrá :D
csip-csip18
 
 


sziasztok!

jöttem leskelődni, hogy megjött-e a gólya Juliékhoz! :lol: :lol: :lol:

Csip sajnos az eredményeidhez én nem tudok hozzászólni, mert fogalmam sincs... azt azonban tudom, hogy sorozatos korai vetélés sok mindentől lehet :arrow: többek között az én kromoszóma transzlokációm is okozhat ilyent... nekünk külön szerencsénk volt, hogy Zoé ennek ellenére a második nekifutásra összejött!
nem is tudom, hogy bármelyik orvosnak eszébe jutott volna, hogy ez is lehet az oka, ha én is olyan cipőben jártam volna, mint Te...

Ancsa bár Neked most igazolt a hiányzásod, de azért örülnék a híreknek, hogy mi újság Veletek!

rólunk: Zoé december 1-én egyedül a hátáról a hasára fordult (3 és fél hónaposan :shock: ) és azóta is nagy bőszen forgolódik! a kis dinka erősen próbálkozik a felüléssel is... :? félülő helyzetből simán felül, aztán eldől, mint egy zsák... még nincs 4 hónapos!!! ez sztem még nagyon korai!!! egyébként még mindig nagyon jó baba, bár most már gyakrabban sír... úgy 2-3 naponta... :wink: :lol:
eszméletlen szerencsések vagyunk vele! :lol:
sajnos a tejcsim erősen megcsappant, már csak 50%-ban tudom kielégíteni az igényeit... hát ez van, de legalább eddig szopizott!!!

Edii már nagyon rég hallottunk Rólad!!!!

Mindenkit puszilunk! Jó készülődést az ünnepekre!

Juli nagyon drukkolunk, hogy minden ok legyen! és várjuk a híreket!

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Juli!!
Már várom az sms-t ám, mond az Áron babának hogy most már siessen mert kíváncsiak vagyunk rá!!!
Egyik éjjel jött sms-em, mindjárt te jutottál eszembe hogy bizti te írtál... hát aztán mégsem :lol:
Bármikor írhatsz ám, tök mindegy hogy éjjel vagy hajnal van vagy akármi...

Tünde!
Nagyon ügyi már Zoé!!
Nálunk a védőnő azt mondja ha magától csinálja amit csinál(ül, áll, stb..) akkor nem gond.
Így voltam én is a felállással mikor még 6 hós sem volt és már felállt..de erre is azt mondta amit írtam.

Csip!
Láttam iwiw-en az eljegyzési képeket :D , gratulálok nektek!!!!! Sok boldogságot!!! És mikorra van tervbe a NAGY NAP??
Nem értek sajna én sem ezekhez az értékekhez, de azt kívánom mielöbb kiderüljön a miértje!!!!!!!!!

Onlány!
Kérjük ám a képeket!!! :wink:
Nem mondanám hogy stresszes Kíra..
Most a neurológián elrendelték hogy szedjen 6 hétig napi 1*3ml Magne B6-ot, aztán menjünk vissza kontrollra.
Mert csináltak neki Sellong vizsgálatot és nem valami jó lett az értéke.
Megmérték fekve a vérnyomását, aztán 10 percet kellett állnia, utána megint megmérték és 20-al több volt neki a pulzusa mint fekve...Aztán azt mondta ez ennyi idős korban sok.

Többiek?????????
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!

Élünk, csak Apjuk itthon van szabin hétfőig, így próbálunk minden közös percet kihasználni, de hétfőn jövök és megpróbálok visszakapcsolódni :D

Mindenkinek nagy-nagy pusszantás!!! :wink:

Lili baba és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


hali!

onlány!
olyan édes voltál!!! köszi...

még egyben...

vérnyomás ingadozik, fehérje a vizeletben, vizesedés... de minden még a nem jó, de elfogadható határokon belül...

tegnap mondta a dokim, hogy ma hazamehetek, ha az nst jó. mondtam, inkább szülnék :)
nst elfogadható, de babó alszik állandóan. mondtam, nem megyek, szülök. mondta: szüljek :D
úgy megvizsgált, hogy vérezgetek, és fájdogálok azóta is... de örülök :) holnap reggel jön ügyeletbe. holnapután meg a tesóm dokija... hétfőn megint az enyém... szóval jól alakulnak a köv napok :)

amint lesz vmi, jelentkezek, vagy sms-ezek :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
Nagyon szorítok Neked, h minden a legnagyobb rendben legyen :!: :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Többieket is pusszantom :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Onlány! köszi :) én most nem diétázom, mivel Míra még szopik nem merek....
de lassan el kellene kezdenem,mert nagyin sok plussz van még rajtam sajnos :(

Csip! örülök, hogy írtál! remélem a vizsgálatok kiderítik hogy mi a gond drukk....
gratulálok itt az az eljegyzéshez Netek!!!

Tünde! nagyon ügyes baba Zoé..nem semmi hogy már forgolódik :))

Kírus! remélem nem komoly az a vérnyomás dolog Kírával..miért kellett neki az a teszt? volt valami panasz?

JULI!!! NAGYON MENNEK A DRUKKOK!!!!

Lánykám ügyeskedik..már lassan mászik és már egyedül fel tud ülni és szépen meg is ül...

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Helló Csajok!!

Ahogy ígértem jövök :D Ma vagyok először egyedül Lilivel, eddig még mindketten élünk :D Már odatettem egy mosást, reggeliztem, beágyaztam, fürödtem, etettem Lilit, most meg itt szuszmákol rajtam a hordozókendőben :D .....Jelentem tegnap voltunk egy hónaposak :D Hihetetlen, hogy szalad az idő.....A kisasszonynak is volt már 2 rossz éjszakája, a legutolsó konkrétan most szombatról vasárnapra, mikor is éjjel 1-től negyed 4-ig ő nem volt hajlandó aludni, csak nyöszörgött, kézben akart lenni minden áron.....ahogy letettem nyöszörgött és sirdogált, ahogy felvettem elhallgatott :wink: Úgyhogy rafkós már a kis Lilipók :D

Csip-Gratula az eljegyzéshez :D :D Ezekhez az eredményekhez nem értek, de az jó,ha nincsen semmi baj eddig, bár jó lenne ha akkor meg kiderülne, hogy mi okozza a problémát!!!Drukkolok, hogy minél előbb úgy legyen!!

Onlány-Nem feljetettelek el, tudom lógok a szüléstörténettel, ígérem, hogy pótolom :wink: Neked, hogy van energiád tornázni???Tényleg a császár után mikor szabad pl hasizomgyakorlatokat végezni leghamarabb??

Kírus-Remélem Kira már jobban van....kiderült, hogy mi a baj nála??

Juli-Mindent beleeeeeee, nagyon szorítok!!!Már lehet, hogy régen babázol :D :D

Susytunder, Suzy, Ediii-???

Tündi-Nagyon ügyes Zoé, beszarok, hogy milyen mutatványokat csinál :D

Iner-Mirus is már micsoda nagylány!!!! :D

Még később hozok én is képeket, csak le kell töltenem a gépről őket :wink:

Mindenkinek szép napot!!

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

Ancsa hihetetlen, hogy már egy hónapos Lili! képeket nagyon várjuk!

Juli mi van mááááááááááár?!?!

Zsu Te is hozhatnál képeket és szüléstörténetet!!!

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Mi is meg vagyunk, gyerkőcök bárány himlősek voltak, Kristóf észre sem vette, sajnos elkapta tőle Nóri, nagyon kemény 1 hét van mögöttünk, nagyon leverte és rengeteg pötty jött ki rajta, a legtöbb a kis fején, remélem mind el fog múlni, most kezd leszáradni.

Szépen ücsörgünk, hason fekvésből feltolja magát és úgy üldögél. Éjszakáink jók, egyszer kelünk. Evés rendeződött, leginkább a husik mennek, mint az egész családnak. :)

Van 2 fogcsücskünk, mászunk...mi kell még, lassan érettségizünk. :lol:

Remélem mindenki jól van.

Kitti
Nálad mizu? Hogy vagy?

Zsu Cipikéje annyira gyönyörű, már lestoppoltam Nórinak, lányos anyukák ne nézzétek. :D

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok Lányok!

Tünde-Most hozom a képeket! :wink:

Susytunder-Örülök, hogy túl vagytok a nehezén :wink: Nóri már igazi kis mutatványos :D

Suzy Cipikéje tényleg gyönyörűséges, megkukkoltam a Facebookon :wink:

Többiek-???

És akkor a mi kis egy hónaposunk:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Mindenkinek szép napot!!

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
Nagyon szép kis hercegnő Lilike!!! :D Édi abban a kis szoknyácskában.

Valószínű ettől a pulzus emelkedéstől van neki a fejfájás.. Most inni kell a Magne B6-ot 6 hétig neki aztán vissza ellenőrzik.
Most ennyivel vagyunk okosabbak...

Susy!
Nagyon ügyike akkor Nóri is!!! Jobbulást a gyerekeknek!!!

Nálunk Nimi van megfázva, folyik a nózija és elég nyűgi-bűgi :( , így most az éjszakáink nem túl jók...
Viszont megindult nálunk is VÉGRE a fogzás :!: Az egyik alsó fogacskája már kint van félig, és a mellette lévő is jön :D

És végre nem szenvedek a szutyok Vodafone nettel!!!!!!!! Ma beköttettük a Fibernetest!! Szupi gyors :D

Juli!!
HÍREK??????????? Gyere :wink:
Vendég
 


Sziasztok :!:

Még nem tudok jönni bővebben csak egy pár kép erejéig :oops: :roll: nem tudom más hogyan csinálja, de nekem ez még nem megy, nincs időm bnetre jönni még :!: :roll: :cry:

Kép

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Nagyon ari Ádám, mekkora haja van :shock: .
Vendég
 


suzy78 írta:[color=green]Sziasztok :!:

Még nem tudok jönni bővebben csak egy pár kép erejéig :oops: :roll: nem tudom más hogyan csinálja, de nekem ez még nem megy, nincs időm bnetre jönni még :!: :roll: :cry:


jajj, de gyönyörű ez a gyermek!!! még1x gratulálok hozzá!
ne aggódj, az első 6 hétben én is el voltam havazva... majd javul ez az állapot!

Kép
gtunde75
 
 


Ancsa Lili egy kis tünemény!

Kírus amióta szeditek a Magne-t, azóta javult a helyzet? Nimit sajnálom, sok gyógypuszit küldök!

Kép
gtunde75
 
 


Tünde!
Azóta még nem fájt a feje, remélem nem is fog :!:
Majd Januárban kell mennünk kontrollra-remélem addigra már a pulzusa is rendben lesz.

Csajok!!!! És van egy szuper hírem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Íme írom is:

Mesko Áron vagyok, 3290g, 51cm. Tegnap 13:50-kor emeltek ki anyu pocijából. Ja, szerinte a legszebb vagyok a világon. Puszi

Juli!
Itt is nagy nagy gratula nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok puszi!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Juli hatalmas gratula a fiatalemberhez! sok-sok tejcsit és jó egészséget kívánunk Nektek!


Kírus köszi a híreket! Kép

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok :!:

Egy rövid időre itt vagyok és elhoztam nektek is a "rövid" szülési történetem, ha van időtök olvassátok el :!: :wink:

Jól vagyunk egyébként, egy kicsit hasfájósan, de már 4100g és 54cm 4 hetesen :!: :lol:

Puszilok Mindenkit :!:

Szülés történetem:

2010.11.18 este 8 óra: gondoltam elteszem magam holnapra, mert annyira kemény volt a hasam, nem éreztem jól magam, így lefeküdtem!
A drága férjem még tv-t nézett…éjfélkor kimentem pisilni és visszafeküdtem, de ahogy a fejem leraktam egy halk pukkanásnyi valamit hallottam (ezt így tudnám leírni szavakkal) és éreztem, hogy elöntött a meleg és elkezdett folyni a víz. Nekem ez olyan megnyugtató, jó érzés volt. Azonnal kipattantam az ágyból, mert nem volt alattam semmi csak a matrac, nem akartam, hogy bele folyjon, még előtte a napokban gondolkodtam is, hogy kellene valamit odatenni. Kimentem a fürdőbe és mondtam a drágámnak, hogy jöjjön, mert eljött a nagy találkozás ideje, menni kell e klinikára. Én olyan nyugodt és boldog voltam, hogy el nem tudom mondani, furcsa is volt nekem, mert előtte meg még írtam is, hogy mennyire félek, hogy mi lesz, de ez megváltozott abban a pillanatban, hogy eljött a nagy nap.
Vettük a nagy csomagot és autóba ültünk…gyorsan beértünk, mert ugye nem volt szinte senki az utakon így hajnali fél 1-kor.
Becsengettünk a szülőszobára, még ott az ajtóban egy nagy adag magzatvíz elfolyt, de úgy elöntött, hogy még a cipőmbe is belecsorgott.
Hívta a szülésznő az ügyeletes dokit (Dr. Pásztor Norbert), aki nem volt túl kedves és még vágta is az arcokat, mert ugye fel kellett kelteniük. Felvette az adataimat, kikérdezett.
Megvizsgált és mondta, hogy 1 cm-re vagyok nyitva, de csak úgy folyt közben is a víz…
A szülésznőm Kati bevitt egy szép szobába, ahol rám rakta a CTG-t és vártunk, közben jött a doki, aki csak rázta a fejét, de mondani nem mondott persze semmit, Katit kérdezgettük, hogy most mi van a babával???de Ő sem tudott mit mondani, mert neki sem válaszolt a doki.
Zoltán végig ott volt velem, jól el poénkodtak Katival, Én meg vártam a fájásokat..
Hajnali 3-kor aztán beindult minden már 7 cm-re nyitva voltam, tágultam szépen, ekkor még nem kellett oxytocin…közben vizsgálgattak, nézték a CTG-t, de a baba nem akarta lejjebb jönni, kaptam oxyt és jöttek a nagy-nagy fájások, de egy hangot ki nem adtam, csak a párnát szorítottam csukott szemmel.
Siko is megjött olyan negyed 5 körül, megvizsgált Ő is, de Cipike ugyan ott volt, mint előtte.
Zoltán mindig mondta, hogy most jön a fájás, egyre erősebb, hogy bírom még?hát bírtam egészen reggel negyed 8-ig, de ekkor már úgy reszketett a lábam a fáradtságtól, hogy nem volt erőm semmire sem.
Szomjas voltam, de nagyon, nem lehetett inni, csak vizes ruhát tenni a homlokomra és a kiszáradt számra.
A végén már 140-es fájások jöttek, nyomnom is kellett, de Cipike csak nem akarta lejjebb jönni…és ekkor már a méhszáj teljesen eltűnt, de haladni nem tudtunk előre sajnos!
Fél 8-kor azt mondta Siko nem kínoz tovább,-ebbe Én is gyorsan beleegyeztem- a baba nem fog lejönni a szülőcsatornán egyedül, így műtét lesz. Már úgy voltam vele nem bánom, mert elfáradtam, csináljon valamit.
Előkészítettek a műtétre, katéter, borotválás és közben jött egy csajszi, hogy gyorsan mondjunk két nevet! Mondtam neki csak egy neve lesz Ádám, erre Ő, de lány név is kell, Zoltán azonnal rávágta, hogy érdekes lenne, ha lány lenne…mondtunk egy kislány nevet, Janka, mert ez lett volna a másik választott nevünk!
Betoltak egy nagyon szép szobába, szét is néztem, hogy hol vagyok, de ott volt annyi ember és mindenki csak sietve csinálta a dolgát.
Egy nagyon kedves anesztes dokinő kérdezgetett, hogy hány kiló vagyok meg műtöttek-e már?meg egy csomó kérdés volt mindenre Én sem emlékszem, mert a fájások jöttek ezerrel.
Felültem egy nagyon pici kis ágyra, ahol domborítanom kellett, hogy beadja a gerincbe az érzéstelenítőt és elsőre sikerült is, de ebből semmit nem éreztem, igaz fájás közben adta be, azt sem tudtam, hogy mire figyeljek vagy mi van!

Elém tettek egy paravánt, de annyira boldog voltam, hogy nem altattak és fent voltam végig, mindent hallottam. Kicsit felment a vérnyomásom (160/100), adtak rá valami gyógyszert, de végig beszélt hozzám a kedves dokinő, hogy hogy vagyok érzek-e valamit, minden ok-e?
Annyira féltem, hogy fájni fog a vágás, mert el nem tudtam képzelni ezt az egészet, nem voltam még műtve soha.
Hál istennek semmit nem éreztem, gyorsan ment minden, és egyszer csak azt hallottam, hogy 1,2,3 és odatették Cipikét, aki olyan gyönyörű volt, hogy egyből elkezdtem sírni és kiáltottam, hogy atya ég mekkora haja van és Ő az enyémerre kristály tisztán emlékszem, hogy ezt mondtam!
Műtét után kitoltak, Zoltán ott állt és csak vigyorgott ezerrel!
Ő maradt lent, engem felvittek a második emeletre a post operatív osztályra, itt voltam 2 napig!
Nem éreztem fájdalmat még egy fél nap után sem, csak az volt a rossz érzés nekem, amikor kezdtem érezni újra a lábam!
Este 11-kor elkísért a nővér tusolni, ami nem volt egyszerű menet, de minden simán ment és annyira nem fájt a vágás, mint 2 nappal utána!

Mindent egybevetve nincs rossz élményem egyik szülés fajtáról sem, a lényeg, hogy, 2010.11.19-én a mi kis csoda Cipikénk 3590g-al és 48 cm-el megszületett!

Röviden, tömören ennyit írnék a szülési élményemről, de ha még eszembe jut valami akkor megírom, mert még sokat gondolok rá, előjönnek újabb és újabb képek!




Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


JULI-ISTEN HOZTA ÁRON BABÁT,TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK ÉS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK :D :D :D

KépKép
gyancsi
 
 


Julcsi
Szívből gratulálok Áron babához, boldog baba-mama napokat és sok-sok tejcsit :!: várunk :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Tegnap voltunk agyi, hasi uh-on és reflux vizsgálaton, a gyerekorvos kérte a vizsgálatot, mert nála az újszülött gyermek így indít, nagyon alapos dokinak tűnik, szimpatikus orvos, remélem az is marad :!:
Minden eredmény negatív, nagyon ügyes volt Cipike, jól összekenték azt a gyönyörű haját az uh-nál használt zselével :lol: alig bírtam letörölgetni neki :wink: :!:
Mindenáron azt hajtogatja a doktornő, hogy egy kicsit tuti refluxos, de nem értem miért, nem szokott kaja után bukni, csak talán egyszer volt ilyen, igaz mondtuk neki, hogy mi történt :roll: akkorákat szokott böfögni, hogy sokszor magam is meglepődöm rajta :roll:
4100g és 54cm a tegnapi mérés szerint, adagja 90-120ml közötti, éjszaka egyszer kelünk :!:
tegnap éjszaka 2-4-ig fent volt, egyszerűen nem tudtam vele mit csinálni, sehogy nem volt jó neki :!: :roll:
Nagyon szeret a levegőn lenni, olyankor ha kimegyünk egyből elalszik, ha beviszem egyből fent van, minden nap levegőzünk egy 15 percet legalább :!:
A hangomra már akkorára nyitja a szemét, olyan kis édi, agyon szoktam puszilgatni, most még lehet tűri :lol: imádom :!:
Most is jó dolga van, apukája hasán alszik :D

Kaja után a kezemben szokott mindig lenni, büfizünk és utána altatom, de van, hogy nem is kell, mert beájul...nem tudom, Ti hogy csináljátok :?:
büfi után megy az ágyába? mert ha elaludt Én csak akkor teszem a kiságyba :!: és mindig hason alszik :!:

Minden nap szélcsővel kakilunk máshogy nem megy neki, azt mondta a védő néni nyugodtan lehet naponta 3szor szél csövezni, mert nem fog hozzá szokni, a glicerines kúphoz szokna hozzá :!:

További szép estét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Juli
Szívből gratulálok nektek jó egészséget és sok sok tejcsit!

Zsu
Jó volt olvasni a történetedet, mondtam én hogy ha el jön az idő elszáll a félelem. :) És ugye bármennyire is fájt, nagyon szép volt és olyan jó vissza gondolni rá. :)

Nóri is ölben aludt egy ideig, nekik még meg kell tanulniuk elludni, de megpróbálhatod letenni, nézelődni fog és lehet, hogy elalszik majd már egyedül is. Nóri is csak hason alszik, most hogy már forog sokszor azért kelünk, mert hasra fordul és folyton bebújik a fejvédő alá. :D

6 hetesen minden gyereket küldenek koponya uh- ra és hasi uh- ra nálunk.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ja és élvezd ki Zsu az egyszer kelünk éjjel korszakot, mert nem lesz ez mindig így:)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Kedves Kismamak!

Szeretettel ajanlom figyelmetekbe webaruhazam, kulonos tekintettel a hideg idore nezzetek meg a babakocsi-zsak kinalatot!!

Kép

Kulonleges kialakitasa reven sokkal praktikusabb, mint a hagyomanyos labzsak, vidam szinekkel, mintakkal a gyermek imadni fogja a setat! :)

www.babymarket.webs.com

Ha nem talaltal az izlesednek megfelelo szint, vagy mintat, irj uzenetet nekunk, megprobaljuk minden kivansagodat kielegiteni!

A zsak barany-gyapju utanzat belsovel is kerheto, 1500 Ft-os felarral. (feher, rozsaszin, es csokoladebarna szinekben)

Kép

Ha barmelyik termekunk felkeltette erdeklodesedet, batran irj, akar itt, priviben, akar a webaruhazban megadott e-mail cimre! :)

Bekes, Boldog Karacsonyt kivanok,
Nikoletta

littlebabymarket
Budapest
 
 


sziasztok!

Zsu olyan jó olvasni amiket írtál! :) úúúúgy örülök Nektek!

Csajok! valószínű, hogy Kariig már nem nagyon jövök, ezért kívánok mindenkinek Békés Karácsonyt már most!

Kép
gtunde75
 
 


sziasztok!
csak pár szóra jövök :)

itthon vagyunk végre. szüléstörténet is lesz majd.
a lényeg az, hogy elhúzódó (egy világmindenség volt :shock: ) kitolási szakasz és magas egyenes állás miatt sürgős császárra volt szükség (altatásban :?).
a baba szívhangja is közben el-eltűnt, mint kiderült, összesen 20 cm köldökzsinór jutott nekünk :? így még jó, hogy nem hagytak tovább szenvedni a tolófájásokkal. semmiképp nem tudott volna megszületni.
de már jól vagyunk :) kistesó viszont tuti szóba sem kerül jó ideig.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
örülök, hogy otthon vagytok :wink: neked sem volt könnyű aztán könnyű azt hiszem ez a terhesség és a szülés sem, meg még az előtte lévő dolgok sem :shock: minden elismerésem a Tiéd :!: a legjobbakat kívánok drága :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kedves Topik Társaim :!:

Áldott, Békés Karácsonyt kívánok Mindenkinek :!:
Köszönöm a sok-sok támogatást, amit Tőletek kaptam, a rengeteg segítséget nagyon hálás vagyok érte :!: :wink:
Tudom, hogy nekem nagyon sokat segített, hogy ehhez a topikhoz is csatlakoztam, sikerült a nagy álmunk, hiszem Cipike a csodabébink itt van velünk, boldog édesanya vagyok :!: :wink:

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Juli & Zsu

Hatalmas gratula mindkettőtöknek. Sajnálom, hogy nem ment minden simán. A babák kárpótolnak majd titeket.

Nektek és a többi topiclakónak is kellemes ünnepeket!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Mindenkinek áldott, békés, szeretetteljes Karácsonyt Kívánunk :wink:
Puszi:
Lili baba és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!!!!


Kép
csip-csip18
 
 


sziasztok!
nagyon boldog karácsonyt mindenkinek!!!
Kép

a szüléstörténetet elkezdtem már írni... de mindig elakadok a bőgés miatt :oops: :roll: kezdem átérezni a "nem lesz kistesó"-dolog komolyságát :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Minden kedves topictársamnak kívánok ezennel békés, boldog Karácsonyt!

Kép
Kép
onlány
 
 


még egyszer: boldog karácsonyt!


Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Juli óóóóóóóóó, de gyönyörű!!!! micsoda csodálatos karácsonyi ajándék!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!!!

Boldog karácsonyt így utólag is mindenkinek!!!


Juli! nagyon sok boldogságot a világ legszebb karácsonyi ajándékához :))))

Nálunk a helyzet változatlan, sajnos alig van időm jönni hozzátok, Míra már felül, és mászik, sőt már a felállással is próbálkozik, szóval nagyon figyelni kell rá..és állandóan a net kábel kel neki...:))

Sok puszi mindenkinek!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


hahó!
blogon (alul [www]) fent van a születéstörténet!
de itt a link is:
születéstörténet

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: