Új privát üzeneted érkezett!

Szia! Nagyon sajnálom! :(((( Sok-sok gyógypuszit küldök! Milyen antibogyót kap? Megvolt fázva, vagy miből alakult ki?

Akkor 1.-jén pénteken megyünk a kádért, okés? Mert 2.-án utazunk uncsitesómékhoz!

zsu83
 
 


Supraxot kap....kicsit meg volt fázva igen....lehet ettől...pedig nagyon vigyázunk ne legyenek betegek.......

jó akkor 1-e.......

muszáj meg kérdeznem hogy haragszol rám hogy ilyen "hirtelen" kéred a kádat? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
valamiért az van bennem hogy haragszol....valamit nem úgy adtam volna vissza ?? :roll: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ezek a szemét vírusok, pusztítsa már őket el a jóidő! :twisted: Remélem Barni hamar rendbejön! Sok-sok ++++++++++++++++-t küldök!!! Láza mennyi?

Dehogy haragszom, csak uncsitesóméknak megígértem a kádat, én már tök abba voltam, hogy nem használjátok, mert Bebe is kb. 1 éves koráig használta! És most megyünk hozzájuk vidékre, szülésig már nem nagyon fogunk menni!

zsu83
 
 

 
 

Szia!!
38 volt a láza..tegnap délután olyan vörös volt mikor kimentünk sétálni pedig akkor 37.6 volt a hője....de muszáj volt kimennünk.......itthon meg kutya baja nem volt..szerencsére ma már elég jól van..az orra folyik még de a köhögése mintha jócskán csökkent volna.....holnap kell vissza vinnem a dokihoz!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örülök, hogy jobban van Barni! Remélem a nehezén már túl vagytok! Majd írd meg mi volt a dokinál!

Máté jól van?

zsu83
 
 


Kedves Topiklakók!

Ha ezen a héten kommenteltek a Babanet cikkeihez, akkor nyereményjátékunk keretében megnyerhetitek Horváth Mónika illusztrátor ajándékcsomagját! Ebben egy csodás reprót és egy szépséges tárolódobozt található.

Kép

Beja egy vetélés és egy szülés után megosztotta velünk kisfia születésének történetét is.

Segítsetek azzal, hogy kommentben eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Kisgigi nevű olvasónk újabb cikke a gyerekek egészségére káros termékekkel foglalkozik, vagyis csupa olyan dologgal, amivel még a fogyasztóvédelem sem törődik.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Máté ma már mehetett oviba....jobb is mert már nagyon nehéz volt vele itthon.mult hét csütörtök óta itthon volt..........
hiába mentünk sétálni meg ilyenek hiányoztak neki gondolom a társai...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Biztos hiányzott neki a korosztálya, csak a korabeli gyerekekkel van el jobban! Bebén is látom, hogy mennyire igényli a gyerektársaságot!

zsu83
 
 


akkor nemsokára be iratjátok már oviba nem?jövőre már megy? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


igen, jövőre már megy! Hihetetlen hogy elszaladt az idő, most született, és nemsokára ovis nagyfiú lesz! :shock:

zsu83
 
 


Szia!!!

én is csak pislogtam mikor Máté oviba került........és nemsokára Barnika is megy......nagyon fura........ :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hogy van Barni?

zsu83
 
 


köszi már nagyon jól:)még folyik az orra de már más nincs.....
Mátét már kergeti és ütögetni akarja., :roll: :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örülök, hogy jobban van Barni, ő neveli a nagytesót? :lol:

Mi tegnap moziba voltunk, nagyon jó volt! Ma voltam dokinál, minden rendben van, április 27.-én megyek az első nst-re! :)

zsu83
 
 


SZia!
úgy néz ki igen.kezd erősködni Barnika.....nevetek rajta mert olyan cuki...de azért mondom is neki hogy nem szabad ütögetni..
repül az idő..nemsokára jön Gege:)))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És Máté ilyenkor hagyja magát?

Bizony, nemsokára itt lesz piciGergőnk! :D

Le tudnád írni a címeteket pü-ben? Mert nem találom a papírt amire felírtam, és Zsolti már nem emlékszik, hogy merre mentünk! :roll:

zsu83
 
 


nem hagyja magát ő is vissza üt:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor most nehéz egy picit a fiúkkal! Na majd csak megjavulnak! :)

zsu83
 
 


tény nem könnyű de "odacsapok" közéjük:)
ilyen mindenhol előfordul....:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bebe is mostanában zakkant egy kicsit, de érthető, tudja, hogy hamarosan változás lesz nálunk...

Holnap fél 11-11 körül megyünk a kádért, oksa?

zsu83
 
 


Bebének akkor lesz majd igazból még másabb ha már ot lesz személyesen Gergő.....

ok....
szombaton mikor utaztok a uncsitesódhoz?:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Igen, de már most is érez valamit, meg látja a készülődést! :)

Reggel indulunk, aztán este jövünk!

zsu83
 
 


és segít készülődni Bebe? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma segített kiteregetni a kisruhákat! :D Amúgy is nagyon házias, port töröl, felmosni, porszívózni is szívesen segítene, és a teregetés a nagy kedvenc. :)

zsu83
 
 


kis ügyes...tartsa meg jó szokását:)))
Mátém mosogatni és söprögetni szeret.....
Barni ő szintén a söprést szereti na meg porszívózni:)))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Te sem panaszkodhatsz, Neked is nagyon segítőkészek a fiúk! :)
Szerintem majd pár év múlva azért már nem lesz ilyen jó dolgunk... :D

Majd küldök sms-t holnap, ha indulunk, de azért igyekszünk! :)

zsu83
 
 


hát igen egy 10 év múlva már nem ajálkoznak ilyen könnyen:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Zoli szülinapjára mit vettél?

zsu83
 
 


SZia!!!!!!

meg jöttem..remélem hamar haza értetek:)
Zoli kapott isteni illatú parfümöt,zoknikat,alsónacikat.......és szép tortát tüzijátékkal....nagyon örült látszott az arcán.......majd felteszek képeket...csináltam párat.....de majd jönnek anyuék is valamikor és velük is meg lesz tartva:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Hamar hazaértünk, Bebe evett és már ment is aludni! :)

Ok, várom a képeket! Anyóstól mit kapott Zoli? :)

Nagyon cuki fiú Barni, olyan babás még Bebéhez képest! Jaj de elszaladt az idő, Bebe is nemrég ilyen picike volt! :shock:
Ja és nem is hiszem el, hogy bántja Mátét, olyan jófiúnak néz ki! :D

zsu83
 
 


Szia!!!!!!!!

anyóstól nem kapott semmit.....ma itt voltak ugye anyuék felköszönteni Zolit és az a görény anyós csak üvöltözött.......még boldog szülinapot se kívánt neki......ilyen egy anyuka????:((((((

köszi a Barni dicsit:)))
pedig van civakodás.ma is volt....de most per pillanat együt vonatoznak a fa sinekkel:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem semmi Zoli anyja :twisted: Be volt piálva?

zsu83
 
 


tuti hogy be volt piálva..akkor szokott így üvöltözni....innen látszik hogy alkoholista.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma voltunk megint a Velencei tónál, nagyon szuper volt! Bebe az új Nike cipijébe jött, nagyon szereti, tegnap még itthon is abba akart lenni este! :)

zsu83
 
 


megkérdezhetem mennyi volt az a kis cipellő?
én Barnika most külföldről rendeltem 2 pár eredeti bőr cipőt..nagyon cuki.elméletileg május 7-re megérkeznek:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


6990 ft volt.

Biztos nagyon jók lesznek a cipők! mennyiért vetted őket?

Raktam fel a blogra hétvégi képeket4 :)

zsu83
 
 


de jó árban volt a cipő.....hol vettétek?
a cipők 7000-ről 4000-re/pár olyan szépek..egyik zárt a másik szandi......már alig várom hogy megjöjjenek:)))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A Deichmannba! Tavaly is ott vettük Bebének a NIke cipőjét, akkor is ennyiért vettük!

Te is nagyon jó árba vetted a cipőket, majd fotózd le bennük Barnit, ha megjöttek!

zsu83
 
 


na majd lehet el is nézek én is itt a Deichmannba....
rendben lefotózom..nagyon kis csini darabok:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hogy vannak a fiúk? Megy a rosszalkodás? :wink: :)

zsu83
 
 


jól vannak hála az égnek..........a rosszalkodás az megy...hajaj......... :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Addig jó míg rosszalkodnak! :D

zsu83
 
 


igen ezt mondom én is......inkább ez mint a betegség......brrrrrrr

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Húsvétra mit kapnak a fiúk? Van már ötleted?

zsu83
 
 


igen....nagyon szeretnek kirakózni.....kapnak ilyen kockákat amin 6 féle kép jön ki ha kirakják........egyformát kapnak ne legyen veszekedés.......meg lehet kapnak a kertbe homokozót.......de nem eszt a műanyagot.......

és Bebe?

bár nem szeretem hogy már ilyenkor is "kell" ajándékot venni....a húsvét nem erről szól...szerintem.,

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó ajándékokat kapnak a fiúk!

Bebe valami duplo alapkészletet fog kapni, van már csomó duplója, annak nagyon fog örülni!

Hát nem erről szól a húsvét, de csokit úgyis fog kapni mástól, ezért kap tőlünk játékot inkább, azt úgyis többre értékeli.

zsu83
 
 


SZia!!!!!!!!
szombaton Veráéknál voltunk..nagyon jó volt.....Iza örült nagyon a ikis szoknyájának ami csili vili meg kapott hajpántokat is....grilleztünk is.menyei ételek lettek...nyáron mi is grillezünk csak a kertbe!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Szuper lehetett a tali! :) Csináltatok képeket Izáról?

zsu83
 
 


nem vittünk fényképezőt:(
de gyönyörű lett Iza.....szép nagy lány!!!!!!!!!!!
de majd legközelebb csinálok róla és megmutatom!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Remélem Vera rak fel Izáról képeket hamarosan a blogjára :)

zsu83
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: