Új privát üzeneted érkezett!

nyuszi az nem jó..de amíg nem rendes a piri addig van remény......... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi: remélem nem jön meg azért.

Kép
csucsu05
 
 


jééééé laptetőm van...... :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Köszi a drukkot,én is még reménykedem...

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi: Nagyon helyes:) Sosoem lehet tudni. na meg egy kis barnázás belefér a terhességbe is.

Kép
csucsu05
 
 


hajrá nyuszi++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát csak bekukk. :) Már inkább holnap van.

Hát hogy önzően csak magamról beszéljek. El nem tudtam volna képzelni, hogy kismamának lenni ennyi szenvedéssel jár. :( Legalábbis szülés előtt.

Voltam laborban. 7 cső vért vettek le, utána úgy kóvályogtam, mint akit gumibottal csapkodtak meg. Még 2 eredményre várok, ami kb 1-2 hét múlva lesz meg. Ami meg megvan arra jól lecseszett a tesóm. :( Azt mondta totál olyan a vérképem, mint egy éhezőnek, rég látott már ilyent. Felhívta a páromat, hogy akármi lesz is tömjön mint egy libát, vagy kórházba kerülök. :( Már a kaja gondolatára rosszul vagyok. Egy hónap alatt 5 kilót fogytam. Vannak jobb napjaim, de ahogy jön a délután jön a nagyhalál is.

A másik amit kisgyerekesektől kérdeznék. Nem tudjátok mi van akkor, ha néha elkap és nagyon szúr a hasam alja? Mondtam az orvosnak, a védőnőnek, de mindegyik azt mondta, ha nincs vérzés nem számít. Viszont nagyon tud fájni, mozdulni sem tudok olyankor, és félek nehogy Pocoknak baja legyen.

Csucsu: Az a baj, hogy magánrendelésen vette le az anyagot, és Győrbe küldte el valami laborba. Szóval fogalmam sincs, hogy hol csinálták meg a citológiát. Ha itt lenne helyben, a tesóm már megszerezte volna, mert a kórházban dolgozik.

Hát köszönjük Zsóka malackám valóban jobban van. :) Levették a bilit a fejéről. (Jobban mondva én vettem le. A doki ellátta, majd az ápolóval együtt hátraugrottak, hogy én vegyem le, mert harap a kicsike) Most itthon kezelgetjük, rettentő csúnya szegény állat. A nyakán nincs szőr, ami maradék van az feláll, a fél oldala csupasz és valszeg maradandó lesz a sebhely az oldalán. De eszik, dumál, és már játszani is hajlandó volt.

Sajnálom akinek nem jött össze ebben a hónapban a baba, de remélem, hogy karácsonyig azért csak sikerül egy pozitív teszt. Én Pockot a szülinapomra kértem, és meg is kaptam. :) Kérjétek meg apucitokat, hogy kapjátok meg előre az ajándékot. Hátha sikerül.
Vendég
 


Anuk: az jó ha már játszik a malackád. Azért a doki tényleg felháboritó, hogy igy intézte a leletet. Nem tudo felhivni hoyg te többet nem mész hozzá legyne szives kiadni a leletet??

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt lányok!

Gyorsan benézek,mert indulok mindjárt egy céges útra,holnap tudok megint írni.
Tegnap este képzeljétek arra ébredtem olyan éjfél körül,hogy iszonyatosan begörcsölt az alhasam és a derekam,kb. 10 percig tartott aztán elmúlt. Nem tudom mi lehetett,talán megjön? Reggelre még semmi jele nem volt. Szerintetek?

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Kép

Sziasztok!

Itt a friss táblázat. Hát lányok, van kikért izgulnunk. Nyuszi, Edit megy a mega drukk!!!!!!
És sokan vagytok a finisben. Hajrá-hajrá!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Nyuszi: talán csak vmi más miatt görcsöltél. tesztet nem csináltál még. Úgy irigyellek. vigyázz magadra, talán már ketten vagytok :)
s.vera
 
 


Nyuszi: Ha nem jött piri az nagyon jel. Azt hiszem kellene tesztelned:)

Kép
csucsu05
 
 


anuk ilyenkor a méhed nyulik!!!nem kel megilyedni nekem is volt a második babánál!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Egyre türelmetlenebb és nyűgösebb vagyok. Egyszerűen nagyon nehezen viselem mindig a 2. félidőt... Pedig dolgozom, de akkor is annyit agyalok ezen. Nem kéne...de nem megy. na, mindegy még pár nap.
tary
tary
 
 


tary hamar letelik az a pár nap.....tegnap én már tanfolyamon voltam és egyáltalán nem volt a babadolgo a fejembe..... :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nIta: vasárnap is van tanfolyam??

Kép
csucsu05
 
 


igen..én szombat vasárnap megyek..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Az jó. És a Zoli akkor mindig hétvégén lesz szabadnapos?

Kép
csucsu05
 
 


nem hiszem...de ha ő nem tud a mátéra vigyázni akkor a nagyinál lesz.vagy a dédnagyinál...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: az jó a fő, hogy lezs aki vigyázzona Mátéra.

Kép
csucsu05
 
 


hát igen...
tegnap is hívott a zoli..átadta a máténak a telefont és puszikat küldött nekem.....azt hittem mikor mondta a zoli elbőgöm magam....olyan édes lehetett!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Édesek ilyenkor igen. :)

Kép
csucsu05
 
 


bizony!!!jolesett hogy puszit küld!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem, de letörtem mint a bili füle. A táblából ki kell hogy vegyük a + tesztet. Bár magam sem értem. Az első tesztem + lett. A második és harmadik nega. 100% nega. Gondoltam irány a héten az orvoshoz, de fölösleges. Ma beköszönt piri anyó.
De majd legközelebb.
Úgyis lesz a héten két vizsdám, dec 6-ra meg talán 6. Lesz mivel elfoglalni magam.

Azért mindenkinek drukk.

És hogy ne legyen a táblában ennyire üres a sorom. A ciklusom általában 30 napos, 31 éves leszek, Dexamatasont szedek, és dec.1 endokrinológia újabb kivizsgálás.

Most meg majd szét megy a fejem és még angol házit kell írnom.

Üdv
mindenkinek
kiscica
kiscica13
 
 


kiscica nagyon sajnálom... :cry: ..de sikerűlni fog a baba!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska: Jó neked, van mivel elfoglalni magad:) Én nem járok tanfolyamra, bár mindig elhatározom, hogy megyek és tanulok valami nyelvet. De majd ha terhes leszek :lol: MERT LESZEK? LESZÜNK, az biztos!! :roll: :twisted:

Úgyhogy bevetek magam a munkába, aztán jöjjön aminek (inkább akinek) jönnie kell(ene).. :)

Csak pozitívan!!
tary
tary
 
 


tary igen jó hogy legaláb addig nem nagyon gondolok a dologra!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Kiscica!
Mi történt? Nagyon sajnálom!

Nita!
De jo, igy tényleg egy kicsit eltereled a baba témát és hidd el, minél hamarabb sikerülni fog!

Tary!
Türelem rozsát terem, tudod!?

Ma voltam genetikán, minden oké, nem kell magzatvizet venni!!!!
Megkönnyebbültem és valo, hogy puncis lesz ismét.
encike 2
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Kiscica!

Szívből sajnálom a történteket! Szőrnyű ha beköszön piri anyó, és ha mindezt egy pozitív teszt után teszi.... :evil: :evil: A fenébe. :evil: Belegondolni is rosssz hogy valami elindult, de nem tudott megtapadni. De talán jobb is így. A természet tudja a dolgát. Tudom hogy most nehéz, de ha egy beteg kisbaba született volna akkor sokkal akkor sokkal jobban fájt volna.
A táblázatot természetesen kijavítom. Fel a fejjel! Most teljes erőbedobással koncentrálj a vizsgáidra! És meglásd előbb utóbb beköltözik a pocakodba egy egészséges kis élet. :wink:

Encike!

Örülök, hogy minden rendben. Akkor még egy nunis? :wink: :lol: Teljes nőuralom lesz otthon, de szerintem már most is az van. :lol: :lol:

Nita!

Hajrá tanfolyam! Ez valóban jó gondolatelterelő.

Nyuszi!

Drukk!!! +++++++++++++++++

Zsuzska!

Hogy vagy?

Minden finisben járónak megy a ám a drukk. :wink:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kiscica: Nagyons ajnálom hisz már kezdtünk veled örülni. Két lehetőség van vagy vér került a pisibe és igy lett pozítív. vagy eg yélet elindult de nem tapadt meg jól. Ha a második akkor igy kellet lennie. Kitartás tényleg mert nem könnyű. De leszünk mi még babásak:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Kiscica! Nagyon sajnálom én is a Veled történteket! Tényleg most az lesz a legjobb, ha beletemetkezel a tanulásba, és az lefoglaljaa gondolataidat!

Encike! Nagyon örülök, hogy minden rendben a vizsgáltaok terén, és szupi, hogy lesz 3 lánykád!

Tary! Nita! Zsuzska!
Megy a drukk a pozitív teszthez!

Móni! Csucsu! Nektek pedig új hónap, új esélyek!
Nyuszi! Veled mi a helyzet?

Puszi Mindenkinek!
pedi
Kalocsa
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Hazaértem a fejtágításról,hála az égnek. Piri még nem jelentkezett,vettem tesztet,holnap reggel megcsinálom. Drukkoljatok!! Mert ha nincs semmi,akkor megint valami gebasz van,amiért nem jön meg(ciszta pl).
Kiscica!! Nagyon sajnálom,de ne csüggedj,hamarosan mindannyiunknak sikerülni fog. Ugye lányok???!!!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi!

Megy a drukk!!!!!!!
Holnap akkor gyere ám az eredménnyel. :wink: Hú, de izgi!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Naná,mindenképp!! Annyira utálom ezt a tesztelgetést,annyit csalódtam már! :(

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi!

Elhiszem, hisz én is túl vagyok már sok negatív teszten. De ez most pozitív lesz!! Annak kell lennie. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Lányok!!

Nem bírtam ki,megcsináltam 2 különböző tesztet is(nem bíztam a véletlenre) és képzeljétek ott van a 2 csík!!!!! :D
Gyorsan felhívtam a dokit,csütörtökön 3-ra megyek hozzá,úristen annyira izgulok,hogy tényleg ott legyen az a baba....
Tudom,hogy még nem lehetne elmondani 3 hónapig,de ti mások vagytok,elvégre mindannyian ezt várjuk/vártuk!!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi:jajjj de jó istenem. Na végre valaki akinek pozítív a teszt:)
Ez a babona dolog meg hidd el felesleges. Az a baba ott van és ott is marad 8hónapig. :) De jó:)
Csütörtökön gondolok rád 3kor:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Köszönöm,nagyon drága vagy! Rögtön üzenek,ahogy hazaértem a dokitól. Meg akarom vele beszélni,hogy kiírjon egyből,mert februártól új felállás szerint dolgozunk a melóhelyen,utána meg már 1-2 hónap múlva úgyis eljönnék,fölösleges már belekezdeni. Szerintetek kiír?

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi!!!!

Igen!!!!!!!!!!!!!! El sem hiszem! Annyira örülök. Végre!! Látod megijedt ez a baba a szuriktól. :wink: :lol:
No stressz!! Ott van a babóca!
Csütörtökön gondolok rád. Szerintem ha akarod ki fog írni táppénzre. Én is rögtön táppénzen voltam, és nem kellett indokolnom hogy miért szeretnék. Úgyhogy nyugi.
Holnap akkor bővítem a kismamik sorát. :wink: De jó!!!!
Még1X GRATULÁLOK!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Ej lányok jó lenne, ha már az az alsó szektor bővülne még egy kicsit. :) Karácsonyra sok szép zebracsíkos émelygős kismamát szeretnék látni.

Bár akkor meg mindenki vigyázzon magára ezerrel. Nekem ma pl peches napom van. Elvoltunk a tesómmal vásárolni, és naná, hogy egy ordenáré debella úgy nekinyomta a hasamnak azt a rohadt csurig megpakolt szekerét, hogy még most is fájdogálok. :( Szerencsére görcs és vér nincs, de aggódom, holnap megyek dokihoz is biztonság kedvéért.

Ráadásul utána meg egy vén hülye kövér disznó akart kikezdeni velem, mikor a malackáimnak vettem kaját almot. Na úgyhogy elegem van.
Vendég
 


Móni!

Azért várjuk még meg a csütörtököt,hogy tényleg ott van-e a baba!! Én még nem hiszem el,azért kételkedem benne.
CSütörtökön egyből írok,hogy mi volt és akkor írhatod is át a táblicskut. :lol:

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Anuk!

Szőrnyű hogy milyen emberek vannak. Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Jól van kitalálva a női szervezet, védi a babócát a magzatvíz, méhlepény, méh, hasfal stb... De azért tényleg nem árt egy orvosi vizsgálat.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nyuszi!

All right! Persze a doki a biztosabb. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nyuszi!
Gratula!!!!!!
Csütön várom a beszámolot!

Anuk!
Jobb, ha megnézi a doki, te is nyugodtabb leszel!
encike 2
 
 


Nyuszi megy a drukk, biztos minden rendben. Várjuk a jelentkezést.

anuk az émelygést kihagynám a többi jöhet.

Én január 1-én születtem, szülinapi ajándéknak sem lenne rossz.

üdv
kiscica
kiscica13
 
 


Nyuszi: Gratulálok! Én is szorítok neked, biztos minden rendben lesz, és a doki is csak megerősíti a tesztet!
Én is már annyira szeretnék egy szép + tesztet, de talán nem ártana, ha kicsit nyugisabb lenne a meló, mert mostanában elég stresszes az egész, na meg a cipekedésről nem is beszélve. De talán egyszer még így is sikerül. Bízok benne, hogy előbb, mint utóbb!
Kép
s.vera
 
 


Nuszi: A doki ha akarod kiir már az elején. Szivhangtól írhat ki amúgy. tehát mikrotól van kiskönyved. :)

Anuk: Az emberek ilyen bunkók és figyelmetlenek. De ne aggódj nem lesz baj. Én már 7hónapos voltam amikro a házunkban a 3lécspőről leestem. És semmi bajunk nem lett csak kék foltok. De elmentem én is dokihoz aki mondta nincs probléma.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Itt a mai táblázat.
Sokan vagytok a finisben. :wink: Ez jó! Lehet izgulni. :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?