Új privát üzeneted érkezett!

Az előbbire visszatérve...kicsi-cseppnyi agyammal felfogom, hogy a lehető legszarabb választás az inox, mert az "látványkonyhákba" való, azt is tudom, hogy még a fajtámat is szidni fogom, hogy azt választottam, de mindig azelőtt állok meg , a fehéreket meg sem néztem soha. Hát hülye vagyok és kész!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Az inox szebb!
Vendég
 


Milyen színű a konyhád?Amúgy ez szép tényleg.

BB:minek minek 2 mosógép?...
1.ennyire koszosak vagyunk
2.egyikbe én fürdök, másikba férjemke

3.nagyinéké volt, és miután eltemettem őket, lett mégegy háztartásom, ezért van sokmindenből kettő nálunk... :?
csnóri1
 
 

 
 

Konyha:
-fal narancs és citromsárga
-bútor:gesztenye, antikolva

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Képet kérek, konyhamustra!
csnóri1
 
 


Elég régi kép, azóta a mocsárszint-amicsak nekem tetszett-átfestettük narancsra:( kupit nem nézni)

Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Mocsárszín :lol: :lol: Nekem egyébként tetszik, de narancs- párti vagyok ezerrel, lakberendezés terén. Mutass akkor egy újabbat is! Amúgy egyértelmű, hogy az inox, most miért vennél olyat, ami alapból nem tetszik, az tök pénzkidobás, akkor inkább rakjatok még hozzá picit, de tuti legyen-legalábbis a színe!:lol:

Lépek csajok, online főztem, indul a konyha, meg apa is hazafelé, a sültcsirkéje meg még sehol, a fokhagymamártást meg majd' felzabáltam a hülye padlizsánommal.
Vendég
 


Babszi túl van a műtéten, a rutinműtét 3 órás lett, nagyon megkínlódtak vele, ...de majd ő elmondja, ha akarja, még hót kóma, Bálint hívott az imént.
Legalább túl van rajta, az a lényeg, hogy minél előbb felépüljön!Babszikám veled vagyunk, szeretünk!!!((()))
csnóri1
 
 


Nóri, Bibi
piskótás beszélgetés nem volt piskóta :lol: :lol: Jót röhögtem :lol:


Gyabi
nekünk sima mezei van, az a régi sz@r. Mi is gondolkodunk cserén, de még nem aktuell, mert nincs píííz :lol: De én ebbe a sz@rba is tudok sütni mindent, pl: piskótát :twisted: :lol:
Szépek, amiket kinéztél :!: Jó a konyha is :!:


Babszika
szegénykém, ölellek (((((((((((((())))))))))))))))))



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babszi: mielőbbi felépülést!!!!!!!!!!!!!! ((((((((((((((()))))))))))))))))))))

Voltunk nézelődni, hogy élőben is megnézzem, ne csak a gépen..
Hát érdemes volt, mivel így a Indesitet ki is lőttük, olyanok a méretei, hogy 2 értelmes lábas nem fér el egymás mellett. Láttamaz inos Zanussit, amelett, hogy inox még tükörajtós is...az eladó szerint a tisztántartása lehettlen...tehát eddig a Fagor...bár már kezdek húzni a villanyos felé, Apa szerint "megoldható" a vezetékelés.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Ja és a narancs kivitel...na persze a Te vadiúj konyházhod képest ez egy kicsit fapados... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Babszi, ó, de sajnálom! No ennyit a rutinműtétekről. Mielőbbi felépülést kívánok! (((((((((((( )))))))))))

Gyabi, szép ez a narancsos is. Villanyos? Akkor most kezdheted elölről a nézelődést! :lol:
Vendég
 


Jónagyot!
csnóri1
 
 


Hű, szombaton itt még nem volt ekkora élet! ( Kivéve, mikor balhéztunk nemrég :twisted: ) 7 perc alatt két beszólás, azta!
Vendég
 


Tőlem balhézhatunk is, ha akarod... :P

Kipurcantam mára, eddig a konyhában nyomtam az ipart, de mint mindig isteni lett minden. 8)
csnóri1
 
 


Na tehát...villanyoshoz új vezeték kell, új óra...de megéri.

Legújabb szerelem:( csak a változatosság kedvéért )

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi, ez szélesebb, nem?Ez szebb!!!!
És a narancsos szín is szupi, nekem bejön!

mocsárszín shrek-éknél a menő...
csnóri1
 
 


Na, ezen most nagyot röhögtem, ahogy Gyabi folytatta, ahol abbahagyta :lol: :lol: Nekem is tetszik.

Mit főztél koma?
Vendég
 


Gyabi megőrült kicsit, ez a tűzhely váráslás előtti para fóbia!Édespofa! :wink:
Abszolut vega kaja volt, pulykanyak leves, fokhagymás pulykacomb, parajos rizzsel és kakaós meg barackos palacsinta.Vacsira és reggelire még mindig káposzta nyersen.
Kisasszony aluszik?
csnóri1
 
 


Igen csajok...csak tűzhelyek lebegnek előttem...
Bíbi: miért? vártál valami felvezető szöveget is????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nem bánom, hogy nem hívtál meg ma ebédre. :lol: Alszik hát, apa meg lent kornyikál a pincében, kísérletezik, nekem meg lassan hat a fejfájáscsillapító, úgyhogy jól vagyunk mind :lol:
Vendég
 


Új képek:

Kép Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi, nem, nem vártam, mondom, ez pont így tetszett :lol: :lol: kb. magamra ismertem :lol:
Vendég
 


Te is kivagy a zenéléstől néha?Enyim férj nemsoká megy (viszem) próbára.
Gyabi:ilyen házam nekem is volt anno, szerettem! :wink:
csnóri1
 
 


Én is szeretem, pláne hogy elfoglalja a fél szobát!!!! :lol: :lol: :lol:

Én tepsis rakott hagymás-krumplis-combot akartam!!!!!!!!! készíteni, ami mostanra lett kész...hús kokszolt rendesen...egyre szarabb lesz a sütő! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Így lett hírtelen felindulásból apa kedvence: rántott sajt :cry: :cry:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


ÓÓÓ és mil lesz ilyenkor a kokszos cuccal? :twisted:
csnóri1
 
 


Rántott sajt miapánk kedvence is, Nektek meg muszáj az új sütő :lol: Édes a Bandita, mekkora nagy már!

Kivagyok, hát! Este buli megint :roll: Levágtam közben a hajam, apának nem fog bejönni, de ugye, az is számít, hogy én ezerrel jobban érzem magam tőle?

No, lépek csajok, igazítok még pár centit a hajamon :twisted:
Vendég
 


BB te nagyonhülye....remélem valami papírvágóval nyomod, istenem, ilyen idióta nőt... :lol: (de téged így szeretünk ugye)
Képet kérek az új séróról.
csnóri1
 
 


kokszos húsról leeszem a krumplit meg a hagymát :lol: :lol: :lol: :lol:

KÍváncsian várom a "séróképet"!!! :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi ez eszembe sem jutott...:lol:
csnóri1
 
 


Ja és lökött BB, írd le légyszi a fokhagyma mártásod receptjét, holnap azt akarok csinálni.
csnóri1
 
 


Nóri, Bibi
férjeitek énekelnek :?: :shock:
Jól értettem :?:
Egyébként teljesen készek vagytok :!: :lol:

Bibi
én is vároma képet a hajadról, hát kíváncsi vagyok :!: :wink:


Gyabi
Benedek nagyon gyönyörű kisgyerek, leírhatnád a receptet :lol:
Nekem a legutsó tűzhely tetszik.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: néha még mi is rácsodálkozunk, hogy hoztuk össze :lol: :lol:
Nekem is az jön be mostmár...sőt ebből lehet már a fehéret is el tudom képzelni... :oops:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Betty:enyém férj amatőr és leginkább hobbi rocksztár jelölt.Dobol és gitározik.(de nem egyszerre) :D
csnóri1
 
 


Nóri
nem küldöd el a megasztárba :?: :wink: Már lehet jelentkezni, nevezd be :)
Gondolom énekel is.

Gyabi
én abból pont kimaradtam, hogy hoztátok össze..
De ti is jó sokat vártatok rá...de megérte :!: 8)
Igen, fehérben lehet, jobb lenne, de ez is nagyon szép :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty:az kéne még csak...amúgy sincs az a lóvé, amiért elmenne majomkodni, hogy a sok langyos stájliszt pinkbe öltöztesse.
csnóri1
 
 


:lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Azt hittem, a pink ellen nincs kifogásod :lol:
Vendég
 



"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Na, ez kemény :lol: :lol:

Hajamat nem tudom, most nem érzem már, hogy annyira le kellett volna vágnom, de apa édes volt, segített hátulról, ebben azért mindig számíthatok rá 8) :lol: :lol: ( Megmutattam az előbb, de meggondoltam magam :lol: )
Inkább dobok egy képet durcás kisasszonyról, minden reggel így zokniban meg bodyban menekül előlem meg az öltözés elől, s itt éppen zsákutcába futott:

Kép
Vendég
 


Ja, meg még a mártás, holnap sokáig alszunk, nehogy éhen maradjatok:

1 fej fokhagyma olajban megfuttatva, sózva, delikátozva, meglisztezve (mittudomén, 1,5 ek talán?), felöntve 1,5 dl vízzel, kb,
2 dl tejföl vagy tejszín, vagy több, de isten tudja a mennyiségeket, érzéssel főzök...

Mi vadulunk a hagymáért, fokhagymáért, holnap is csak az utóbbi kedvéért lesz lángos :lol:
Vendég
 


Meg a fogyókúra miatt... :twisted: Na, jól van, lelövöm magam :roll:
Vendég
 


Bibi
nagyon édi a kiscsajszid :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babszi,
mielőbbi felépülést!!!

Gyerkőcök nagyon szépek!

Gyabi,
én gáztűzhely párti vagyok, és a szürke a mániám, na meg hogy Gorenje legyen, szóval, az utolsóra esik a szavazatom!

Bibi,
a kis Bibi igazi kishölgy lett, nagyon szép, és milyen jól áll a haja, jaj, de irigy! Igaz, hogy Nikinek mennyivel nagyobb, de össze-vissza áll, sokszor 3 csat sem elég bele, de Bibinek főleg hátul tetszik, ahogy kifelé pördül, már akár engedhetnéd discoba is... :wink: :lol:
Arra a kérdésedre visszatérve, hogy mi nélkül nem tudnák meglenni, én nem is tudom, smink ilyensmi nélkül mindenféleképpen, nem vagyok kencés, ma már ritkán sminkelek, tehát marad a kávé meg a completta, azok nélkül reggel halott vagyok!

Betty,
drukk a harmadik próbálkozáshoz! Remélem ez már végre összejön, össze kell, hogy jöjjön!

Többiek???????????? Jaimee??????????? Ugye már nem haragszol, gyere légyszi! Betsy, rólad is nagyon rég hallottunk már! És akik ritkán irnak, Christell, Mirci, Niki,...
sirkici
 
 


A hétvégén voltunk Kalocsán, dédimamit meglátogatni, teszek fel pár friss képet:

Kép Kép Kép Kép Kép
sirkici
 
 


Sziasztok!

ITTHON VAGYOK!

Mindenkinek köszönöm a sok rám gondolást!

Történet a blogban.... :cry:

babszika
 
 


Sziasztok!

Ditke vagyok, csak a régi regimet töröltettem!!!!!!!!!! :(

Babszikám

Én már olvastam a blogodat!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: Nagyon sokszor gondoltam rád, és veled voltam!!!!
Annyira sajnálom a történteket!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Viszont a jó hír, hogy ilyen szupi doki kezébe kerültél!!!!!! A SOTE I-en is van egy Bokor doki(ő Bokor Attila), nekem ő volt az egyik műtétes orvosom a laparomnál, és nagyon ügyes kezű doki, külföldön tanulta a lapar trükköket, így nekem is csak 4 lukam lett, nem kellett vágni!!!!!!

Mihamarabbi felépülést neked!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
Puszi!!!!
kicsigesztenye
 
 


Ditke
miért töröltetted a régi nicket :shock: :?:

Sirki
annyira szép Niki, hogy az elmondhatatlan.
Ha nagyobb lesz, győzitek levakarni a pasikat :lol: :lol:


Babszi
örülök, hogy túl vagy rajta, és a körülményekhez képest jól vagy :!:
Kis lelkecskédnek jobbulást...
A blogod ma még nem olvastam, de nemsokára megyek oda is :!:
Ölellek :!: ((((((((((())))))))))

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Má megen tetőő :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babszikám:

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: