Új privát üzeneted érkezett!

akkor azért nem voltál ma.....remélem már teljesen jól vagy......én a polgármesterünktől is kaptam egy szál szegfűt és puszit:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi már jól vagyok, délelőtt volt nagyon car, délután is pihiztem!

Hogy-hogy taliztál a polgármesterrel? :) Nagyon rendi! :)

zsu83
 
 


Szia!!!!!!!!!

este erős barnás valami volt a betétemen mára halványabb lett de én már kezdek letenni a babáról:(((((((((
sajnos ez van......:(((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Szia!

Jaj, ne máááááááááááááár :cry: :cry: :cry: Menj el ma orvoshoz!!!!!! Lehet hogy a beágyazódás miatt van a barna nem?

Drukk, hogy minden okés legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zsu83
 
 


vége:((((már vérzek!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nagyon sajnálom!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

MOst akkor vissza kell menned a dokihoz, ugye?

zsu83
 
 


ma nincs a dokim de holnap van és elvisznek autóval.nem kell buszoznom....de továbbra is alig vérzek semmi görcs....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nem tudod elérni őt telefonon sem? Remélem akkor nincs gond, és megmarad a baba!!!!

zsu83
 
 


Kedves Topiklakók!

A múlt heti kommentelők közül Nyuszifül16 nevét sorsoltuk ki, így ő nyerte a Figurka Design álommanóját. Gratulálunk!

A játék azonban még tart: aki március 15-ig kommentel a Babanet cikkeihez, az nyerhet egy családi belépőt a Millenáris Park 2011. április 9-i Baba-Napjára! Itt minden a picik és szüleik körül forog majd, kellemes és tartalmas kikapcsolódást jelent a család minden tagja számára!

Például kíváncsiak lennénk, Titeket mire nevelt a saját gyereketek? És milyen példát próbáltok mutatni neki?

Bakiparádé szülőknek: nincs fejlődés hiba nélkül! Ti milyen baklövést követtetek el a gyereknevelés során?

Vagy olvassátok el Zsuzsa történetét. Kisfia faros fekvése miatt végül programozott császárral adott életet neki, érdekes, milyen gondolatok kavarogtak a fejében.

És azt tudtátok, hogy a gyerek alvási és evési problémái összefügghetnek?

Egyébként ott vagyunk a Facebookon is, érdemes csatlakozni hozzánk, ha szeretnétek azonnal értesülni a legfrissebb cikkekről, vagy szeretitek a nyereményjátékokat.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


ha nem is marad meg api nem mondta hogy nem próbálkozunk utána.....hanem hogy igen!!!!!!!!!!
és ma haza jött és kérdezte hogy vagyok?:):)
olyan jól esett....most megváltozott.és ez annyi erőt ad nekem!!!!!!!!!!
már nem vagyok annyira szomorú.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Örülök, hogy így fogjátok fel, és nem adjátok fel, ha most elveszítenétek a babát :cry:
Majd írd meg mi volt a dokinál!

zsu83
 
 


Szia!!!!!!

ne haragudj hogy nem jöttem de kissé el voltam kenődve...........
szóval a baba felszívódott:(((((de nem a méhem vérzett/zik hanem a méhszájam....méhszáj sebem van.szóval muszáj lesz megcsináltatnom..21-én megyek és megbeszéljük a részleteket a szülésznőmmel..de a teherbeesést nem gátolja majd a szülésnél lesz kicsit nehezebb de az meg nem érdekel ha már ott a baba:))))
szóval lehet próbálkozni tovább.....nem adom fel!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia!

Nagyon sajnálom! :(((((((((((((((((((((

Méhszájsebet jegelni fogják? De ha megcsinálják, akkor nem lesz gond szülésnél sem, vagy ezt nem tudják véglegesen megcsinálni?

Nagyon szorítok, hogy mihamarabb újra babás legyél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zsu83
 
 


nem tudom mit tesznek vele de gondolom igen jegelik........
egy barátnőm ez után a "műtét" után lett babás.......de ő elvetette :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Barátnődnek becsúszott a baba, hogy elvetette?

zsu83
 
 


neki is volt ilyen méhszájsebe és megcsinálták majd nemsokkal utána terhes lett.....11 hetesen vetette el....... :cry: :cry: :cry: próbáltam győzködni de azért mértékkel.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ez szomorú :cry: nekem van olyan ismerősöm akinek már két abortusza is volt, és 3 hónap különbséggel! :cry: :twisted:

zsu83
 
 


sajnos:((((((
de ez annak a legfájóbb ugye aki babát szeretne..........aki még nem élte át a veszteséget neki nem "annyira" megrázó.......jó nem is könnyű....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ma már jobb a kedved?

zsu83
 
 


nem igazán ..Zolival jól össze vesztünk.......de a jó hogy elkezdtem tisztulni...úgynéz ki jött ma piri anyó.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajnálom, hogy összevesztetek Zolival! :cry: Miért vitáztatok?

Jó hogy most megjött piri, szépen kitisztulsz!

zsu83
 
 


basszus üres a hűtő mondtam menjünk el vásárolni......ő egész nap feküdt....................elegem van..............enni van főtt étel de este nem jó azt enni...........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Akkor ezért rendeltél pizzát? :wink: :)

zsu83
 
 


igen:))))))
már be is vágtam egy 3/4-ed dobozzal. :P :P
de holnap megy vásárolni...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Milyet rendeltél? :P

zsu83
 
 


egy mérgeset
egy gyrososat
meg egy mindenféle sajtosat.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú, jó éhes lehettél ha hármat rendeltél! :shock: :D

zsu83
 
 


mindíg ennyit rendelünk......már Máténak is kell ........de nem sokat ettem az enyémből mert ez tényleg mérgesen erős volt:))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Máté melyiket szereti? Voltatok vásárolni? :)

zsu83
 
 


szinte bármelyiket megeszi amin nincs tejföl.valamiért a tejfölt nem komálja.....

api volt vásárolni:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tegnap és tegnap előtt voltunk lent a velencei-tónál, nagyon szuper idő volt! Raktam fel blogra képeket4 :)

zsu83
 
 


már láttam őket:))))) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hogy vagy? Mensid még megvan?

zsu83
 
 


már szinte semmi nincs.....ma szerintem vége..tehát akkor normális 5 napig volt meg:)))

jól vagyok de folyik az orrom:((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Mit szólsz ehhez a trutyi időhöz? :twisted:

zsu83
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


nagyon nem jó ez a trutyi idő......utálom........ :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


És állítólag holnap is ilyen lesz! :twisted:

zsu83
 
 


a halálomon vagyok tegnap óta....este óta 38 fokos a lázam....délutánra tudtam levinni de a hideg még most is ráz.majd meg fagyok......::((((

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sajnálom, hogy carul vagy :cry: Folyik az orrod is ugye? Torkod is fáj? Nekem az oscillo nagyon bevált ilyen tünetekre!

Azt akarom kérdezni, hogy használjátok még a kádunkat? Mert lassan vissza szeretnénk kérni, igaz nem nekünk kell, mert nekünk van mégegy, hanem az uncsitesóméknak szeretném odaadni, mert náluk is lesz baba! :D

zsu83
 
 


szia....kicsit folyik az orrom csak..torkom egyáltalán nem fáj.....

még használjuk igen....... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Március végén, április elején megyünk uncsitesómékhoz, akkor el szeretnénk nekik vinni!
Azt hittem már ti se használjátok, mert kinőtte Barni!

zsu83
 
 


Barni is oyan mint Bebe volt valamiért fél a nagy kádba..még bőven elfér benne....
akkor vennem kell kádat.

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ha Mátéval együtt fürdik a nagykádba, úgy se tetszik neki?
Bebe 1 éves kora után szokott át a nagykádba, úgy hogy Zsoltival fürcsizett először, és utána már megszokta.

Sajnálom, hogy venned kell kádat, de már odaígértem az uncsitesóméknak :(

Szerintem jövőhét után elugrunk valamikor a kádért!

zsu83
 
 


Szia!!

nem tudom mikor hogy leszek itthon mert közeledik Zoli szülinapja..készülődök ezerrel:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szerintem 28.-án megyünk hétfőn a kádért, 10-re megyek nőgyógyászhoz és utána!

zsu83
 
 


Kedves Topiklakó!

Kommentelj még holnap estig a Babanet cikkeihez, hátha Te leszel az a szerencsés, aki nyereményjátékunk keretében ezen a héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat nyer majd, a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Nemcsak nyerhettek, de segíthettek is azzal, ha például eláruljátok: ha már szükség volt rá, miképp szabadították meg a gyereket a fejtetvektől?

Elő a farbával: szerintetek szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem?

Kedves Olvasónk írását is kommentelhetitek, ahol a maguk kálváriáját osztja meg számtalan praktikus tanáccsal fűszerezve, húgyúti fertőzés témakörében.

Hasonló jellegű, igényes és praktikus írásokat egyébként szívesen publikálunk, nemcsak a Te Történeted rovatban - bár oda is várjuk történeteiteket. Írásaitokat erre a mélcímre küldjétek: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


a 28-a nagyon necces mert akkor van api szülinapja,,,,,, :roll: :oops: :oops: :oops: :oops:
Boldog névnapot Bebének utólag:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekünk még az április elseje jó, mert akkor szabad Zsolti, 2.-án megyünk uncsitesómékhoz, akkor már visszük a kádat, úgy beszéltük meg velük!

Bence névnap mikor volt? :shock: Mi augusztus 23.-án tartjuk neki, de azért köszi! :)

Ma voltunk uh-n, gyönyörű kispasi már most Gergő, rakok fel mindjárt iwiw-re képet! :)

zsu83
 
 


SZia!!!!!

Barnikámat 1 hajszál választja el a tüdőgyulladástól:(((((erős antibiotikumot kap hogy javuljon....pénteken kell vissza vinni a dokihoz hogy javul e...nagyon remélem hogy igen.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: