Új privát üzeneted érkezett!

csajok merre vagytok? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vera: üdv köztünk. Én E vitamint , Folsavat meg macát szedek. És méhpempőt.

A dravida és elevit amúgy teljesen jó és nemkell anynit szednem egyszerre be.

Kép
csucsu05
 
 


Ti tudjátok mit vesztek karácsonyra?
Mi nézelődünk, de még ötlet nincs.
encike 2
 
 

 
 

nekünk már vannak ötletek..már csak megvenni kell. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu! Olvasom,hogy te is szeded a Macat,nagyon örülök neki,mert az én férjem forgalmazza!! Szedi a párod is?
Múltkor kapott egy levelet a férjem egy patikus nőtől,aki azt írtam,hogy nekik sokáig nem akart összejönni,de amikor olvasott erről a vitaminról,elkezdték szedni mindeketten és 3 hónapon belül sikerült nekik minden alakalommal,amikor babát szerettek volna.
Mi is szedjük,de hát nálam ugye más a helyzet,de azért megadom az esélyt.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


hol lehet ehhez a macához hozzájutni? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


A DM-ben árulják vagy a XII.kerület Kiss János altb. u. 56.,ez a férjem irodája,ott is megveheted,de azért nézd meg a honlapot,ott mident megtudsz róla: www. rica.hu

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


köszike a segítséget!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nincs mit,remélem segít!! :lol:

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi!

Elolvastam a Maca jótékony hatásait, és lehet hogy ma veszek is. :wink: Akkor ezt mindkettőnknek szedni kell?

Encike!

Nálunk már nagyjából körvonalazódott hogy kinek mit vegyünk. Én azt nem tudom hogy milyen menü legyen. :roll:

Lányok!
Nálatok is ilyen szomorkás idő van? Csak a nagy szürkeség, semmi napfény. :(

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


De én a Aloe Verás Macát szedem. Azt boltban nem árulják. Ha kell valakinek tudok rendelni neki én direkt beléptem , hoyg legyen nekem itthon. :) Én bizok benne. Igaz most múlt 1hónapja hogy szedem.

Kép
csucsu05
 
 


Kép

Itt az új táblázat lányok!

Kiscica ha nem haragszol a megjegyzésbe beírtam hogy pozitív teszttel rendelkezel. Mikor írjalak a kismamikhoz? Orvoslátogatás után?

Nyuszi! Hozzád a ciklusnaphoz kérdőjelet írtam, mivel nem tudom hogy megjött e vagy sem. Remélem nem. :wink:

Kismami jelőltek hogy vagytok? Edit, Zsuzska, Nita, Tary?

És végül , de nem utoljára hogy vannak a kismamik?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Ja!

S.Vera! Ha gondolod szívesen beírlak Téged is a táblázatba. Csak írd majd meg az adataidat :wink:

Csucsu!

Ebben a hónapban már lesz hatása meglásd! :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Én egyre jobban izgulok :oops:

Hajrá mindenkinek!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem megvolt a pém, bár tesztem ugye nincs, de a hasam fájdogált, meg fel voltam puffadva. azt hiszem most következik a legrosszabb rész: a várakozás...Addig meg irány a munka!!
tary
tary
 
 


moni köszi jol vagyok!!!!!!
és te? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



hajrá kiskatonák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni Hozzátok!Nagyon tetszik azoldal és ez a nagy összetartás Köztetek!3 hónapja próbálkozunk a Párommal a Kisbabánk megfogantatásán,eddig sikertelenül sajnos.Nagyon jól jönne egy-két jó tanács,mert kezdek elkeseredni,hogy mi lesz ezután?Negatív tesztek?Előre is köszönöm a segítségeteket és további csodás napot Mindenkinek! :D

Trini
trini
 
 


Sziasztok!

Nekem eddig még nem jött meg,ma van a 31.nap,de minden tünetem megvan,ahhoz,hogy megjöjjön(derékfájás,puffadás,bal cici fájás). Este még simán megjöhet,várok még a teszttel,nem merem megcsinálni,ha nem jön meg hétvégén sem,akkor hétfőn veszek egyet.

Móni! Igen,mi mindketten szedjük a férjemmel,érdemes megpróbálni. Nekem a bátyámnak az andrológus nő is ezt ajánlottta,mert kicsit lassúak voltak a spermái,meg elég fáradt állandóan,amióta szedi,jobb az eredménye,nemrég volt megint.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


trini üdv köztünk..ne leseredj el ..3 honap még nagyon kevés idő.....sikerűlni fog a baba...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi!
Akkor drukkolok hogy piri ne jöjjön. Amúgy megvettem a Maca-t. Ti mennyit szedtek belőle naponta? És nekünk nőknek csak a ciklus közepéig szabad szedni? Csak azért kérdem mert az van ráírva hogy terhesen nem javasolt szedni.

Nita!

Köszi, én is jól vagyok. Bár ma fáj egy kicsit a fejem, de majd elmúlik.

Trini!

Üdv köztünk!! Mielőbbi babásodást kívánok. Tényleg nem szabad elkeseredni! Jönni fog majd az a babóca, csak ki kell várni. Amúgy 3 hónap még tényleg nem sok. Első baba lenne?

Tary!

A ciklus második felét utálom én is a legjobban. Reményekkel teli várakozás......... De sajna ez van. Egyszer remélem mindannyian mosolygunk majd a ciklus végén. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni és te hol és mennyiért vetted a macát? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

A Dm-ben vettem. Kb. 5 ezer volt.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


köszke!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ja! És 100 db-os. :wink:
Amúgy szívesen. :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Az aloes maca is 5000ezer ft volt. Akkor ez ugyanaz ? De a Foreveres termékeket nem árulják boltokban . Vagy csak név azonosság?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nem tudom, hogy ugyanaz-e. De ha az aloes terméket nem forgalmazzák boltokban akkor gondolom hogy nem ugyanaz.
Itt a link amit a Dm-ben vettem:
http://www.rica.hu/t_hersil.html

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: nem ilyen a doboza de szintén Maca a neve és ugyanezekre jó.Még az ára is hasonló.
Mindeg yis miylen a doboza egy a lényeg hasson:)

Kép
csucsu05
 
 


így van!
Remélem ez már beváll. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


hajrá csajok!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Jó az avatarod nagyon! És milyen előrelátó vagy hogy pocakot növesztettél. :lol: :lol:
Vagy csak rosszul látom? :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


megváltoztattam ..azelőtt lovas volt..és igen jol látod,,pocakot növesztettem... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajrá pozitív hozzáállás!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


bizony..hajrááááááááááá!!!!!!!!
most megyek csinálok vacsit..aztán még jövök..addig pusza!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Oksza!

Mi is vacsizunk.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


na vagyok...kész a vacsi... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is vagyok!

Most épp a domino day-t nézem.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Én nem nézem, a gyerekek fél(vagy egész?)álomban fekszenek a TV előtt a földön betakarózva..
Én meg pótolom a virtuális elmaradásaimat: emaileket írok:)

Moni: én is utálok várakozni, de főleg azt, hogy az összes tünet amit egy terhes nő produkálhat nálam megvan. Most jó lenne aludni úgy 12 napot egyfolytában:))

tary
tary
 
 


Jó reggelt!
tegnap nem tudtam jönni, mert tanultam, de mégsem megyek be a vizsgára, majd legközelebb!
Móni: Köszi, ha beveszel a táblázatba. Most vagyok az 5. napon, 26-28 napos a ciklusom, ő lenne az első babánk, és 2008. január óta szeretnénk, bár csak pár hónapja készülünk rá igazán. Ez hülyén hangzik, de előtte tényleg úgy voltunk, hogy majd jön, ha itt lesz az ideje. De már nagyon szeretnénk,é s most már próbáljuk siettetni a dolgot. számolgatom az esetleges napokat, és mindent beleadunk, hátha még karácsonyra meglehet az ajándék! Olyan szép lenne a fa alatt egy + teszt. Hétfőn szerintem veszek gravidát, a nővérem is azt szedett, bár ő csak a terhesség ideje alatt. A mázlista, neki 2 hónapon belül sikerült. Nem vagyunk egyformák! Sajnos.
s.vera
 
 


sziasztok!!!!!!!!mit szoltok sikerűlt a dominó rekord!!!!!!!!!!!!! :lol: :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Móni! Mi reggel este szedünk belőle 1 szemet. Ha már terhes lettél,nem is kell szedni,elvégre elérted a kívánt hatást. Drukkolok,hogy beváljon,remélem meg leszel vele elégedve.
Nekem még mindig nem jelentkezett piri,de nem merek tesztelni,mert már annyit csalódtam. Mindenesetre a szurit már kiváltottuk,hátha nem kell...

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Lányok!

A férjem azt üzeni,ha bementek az irodájába,akkor majdnem féláron meg tudjátok venni a Maca-t,csak ezt ne nagyon reklámozzátok!! XII.ker.Bp. Kiss J. alt. u.56 ,www.rica.hu

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Ja! Bocsi,elfelejtettem írni,hogy érdemes előbb odatelefonálni,hogy van-e raktáron nekik,mert nem mindig küldik időben nekik sem

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


nyuszi pedig kéne tesztelned......miota is késik???? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tegnap volt a 31.nap,nekem a 30.napon szokott megjönni,tehát még csak 1 napja,azért várok. Még bármi lehet.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


de ha 2-3 nap mulva sincs piri akkor azért már tesztelsz nem? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hajrá Nyuszi!!!!!!!

Én nem szedtem a Macát, de hallottam rola.
Én Antioxant kapszulát szedtem terhesség előtt 1 honappal. És össze is jött.

Olyan jot aludtam, most ébredtem.
encike 2
 
 


én is pihiztem csak délután!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi a drukkot!
Nitacska! Persze,akkor csinálok,de sjanos úgy tűnik ma jelentkezik piri,mert picit mintha pecsételnék :(

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: