Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi
Már pénteken??? Ezen én is meglepődtem.
De azért olyan izgi, talán már 1-2 hét múlva ugyanígy itt fogsz beszélgetni velünk, pedig a világ másik végén leszel:9
Mennyi az időeltolódás ott? Gondolom jó sok. Így lehet, hogy lesz egy éjszakai beszélgetőtársamKép

Kinga, Éva
KépKépKép

Kóbor
Ne gondolj ilyenekre!!! Az én környezetemben is két baba ment el akkoriban, amikor még a legelején voltam, mégis, velünk minden rendben lettKépVeled is így lesz!!!Kép

Stella
Higgyj benne, hogy hamarosan így lesz!!! Tudod, ha valamiben nagyon-nagyon hiszünk, akkor az úgy is lesz!!! Ezalól te sem vagy kivétel.
Te is számolgatni meg vásárolgatni fogsz hamarosan!!!!Ez teljesen biztosKép

Edina
A pocid már hatalmasKép
VálaszoltamKép

Tündi
Írtam neked mail-tKép

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Kinga!
Nagyon sajnálom Kép
Nincssemmi bajom, csak kontrollra mentem volna,
de ma tutira meg fog jönni.

Évi!
Nagyon sajnálom, hogy megjött Kép
Remélem a doki kicsit majd felvidít.

Judit!
Gratula a vizsgádhoz, ügyi vagy Kép

Edinka!
Gyönyörű a pocid Kép

Babus!
Örülök, hogy ilyen nagy élmény volt a CTG.
Gratula a 37. héthez ez már a finis Kép

Zsófi!
Mit nem adnék most 23 fokért Kép
Minden rendben lesz meglátod, és tuti meg irigyeled a kengurukat Kép

Kóbor!
Ez tényleg szörnyű, de ilyenre ne is gondolj! Minden rendben lesz Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Írtam Neked mailt!
Éva
évi79
 

 
 

Éva!
Írtam mailt.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Stella
Én küldöm neked a menzimeghozó energiákat, de csak lassan, hoyg legyen időd felkészülni Kép + + + + + + + KépKépKép
Mától emelkedik a gyógyszeradag, este már 1 egész szemet fogok beszedni 6 napig. Tüneteim nincsenek, nemrégen volt egy nagyon ici-pici hányingerem, de az az igazság, hoyg nem reggeliztem csak teáztam. Erre a gyógyira kajálni kell, nincs mese Kép Most már hamarosan ebédszünetet fogok tartani, addig kibírom.
Csütörtökön este ellőttem a poénodat a gyógyszertárban ami ott van nálunk, hogy ugye pozitív tesztet teccett adni? Kép Erre mosolyogva mondta a hölgy hogy azt sajnos nem tudják Kép Gondoltam, hogy a csudába nem tudják? Nem más a cikkszáma a pozitívnak? Kép

Dorka
Nagyon örülök neki, hogy jól éreztétek magatokat. AMi az akciózást illeti, tényleg ne sürgesd, reméljük a párod hamarosan visszaáll az itthoni klímára és időre Kép Azért finoman add a tudtára, hogy hejj, nem lazsálunk ám hetekig amikor termékeny napok vannak Kép

Vali, Móni
Nincs ám elfelejtve a maci-fotóalbum, de egyszerűen most hétvégén sem volt rá idő. Olyan vendégjárás volt nálunk, hogy ihajj, aminek nagyon örültünk, csak a maci népszámlálás maradt el Kép Pedig már ők is nagyon várják Kép

Kinga
Azért emlékeztem én arra, hogy egyszerre volt az esküvőnk, mert egyszerre kezdtünk el próbálkozni Kép De abban biztos vagyok, hogy valakivel azonos napon házasodtunk, csak tudnám, hogy ki volt az.............. Kép Na szóval fel a fejjel, doki megrohamoz, baba-erőd bevesz Kép Gyere velem, úgy mindkettőnknek könnyebb, és Évi is támogat minket Kép Melyik is, a 77-es vagy a 79-es...... ? KépKépKép Jajjj, bocsi, tiszta dinka vagyok ma Kép Érzem a zsigereimben hogy dolgoznak a hormonok, tudjátok, azok amelyikek irányítják az akciózást Kép Ja, a sikeres fajtát Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi!
Én vagyok a hármas fogat harmadik tagjaKép
A másik Évi már sztem kezd izgulni és ő nem is fog már hozzánk csatlakozni, mert fent marad a tábli tetején egy szép kis zebrávalKép

Annácska,
mailt megpatam, válaszoltam is...

Éva
évi79
 


Lányok!
Most gyorsan felteszek egy táblát, majd otthonról visszaolvasok mindent, és akkor majd reagálok.Most, hogy csak 4 órában dolgozok, nincs időm netezni.Kép

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok lányok!

Annyira elkeseredett, csalódott, tanácstalan és ideges vagyok!Kép Mondtam nektek, hogy két hete kedden megjött a menzim (ill. menzinek vélt erős barnázás), ami tartott múlt hét hétfőig. Előtte, alatta és utána is nagyon fájtak a cicijeim (még most is) és görcsölgetett-szúrkált a pocim. Erre most szombaton újra elkezdtem barnázni. Egyre erősebben. Tegnap este már darabos is volt és piros! Ma reggel szintén. A hasam továbbra is fájgodál. A hőm pénteken 37,1, szombaton 36,9, vas. 36,8, ma 36,7. Szerintetek MI EZ??????

Annyira idegesít már és ráadásul ma megyek dokihoz is. Úgyhogy nem valószínű, hogy lesz uh, meg vizsgálatKép Pedig nagyon szeretném tudni, hogy mi van a PCO-kkal, peteéréssel...

Ne haragudjatok, hogy most nem válaszolok a kérdezőknek, de nagyon szomi vagyok és nincs kedvem semmihezKépKépKép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali
Szerintem kellene egy vérvétel, mert ha ez most baba volt, akkor valamennyi minimális HCG-nek lennie kell. Az, hogy a teszt nem mutatta ki, az egy dolog. De a vérvétel nem tévedhet, ha ott van HCG, akármilyen kis mennyiségben is, az csak babától lehet.
A tüneteid alapján ez olyan babagyanúsan hanzik, de őszintén szólva olyannak is, mint ahol az alacsony progiszint miatti barnázás miatt most ment el a baba.
De nem tudom, ezt egy alapos kivizsgálással ki lehetne deríteni. Így látatlanban tanácsot adni nehéz, de járj utána mindenképp!!! Ne nyugodj bele egy szóbeli elbeszélgetésbe, meg hőgörbék alapján történő gyógyifelírásokba. Igenis kérdd meg a dokit, VIZSGÁLJON KI!!! Mégpedig rendesen! UH, meg vérvétel, meg minden ami kell!!!

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vali
Nekem is nagyon nem jónak tűnnek a tüneteid Kép Ez a hő leesés meg piros menzi egyértelműen, na de akkor mi volt a 2 héttel ezelőtti?!?!?! Kép
Mindenképpen részeletesen mondd el a dokidnak ezt az egészet, emeld ki a cicifájást, és ahogy Babus írja, egy vérvétel most sokat elárulhat!
Hányra mész a dokihoz? Drukkolok neked!!!!!

Wish
Mizujs veled? Hát szabad így eltűnni????

Tündi
Vendég
 


Babus
Köszönöm a tanácsot!! Mindeképpen kérni fogom a vérvizsgálatot és ha elmúlik a vérzés az uh-t is! Ha ez tényleg baba volt, akkor most már nagyon-nagyon oda kell figyelnünk! Szerinted, ha még mindig alacsony a progim és a tesztoszteron még mindig ugyanúgy magas, akkor írassak fel (ha neki nem jut eszébe) gyógyit ami felnyomná a progit? A tesztoszteron lenyomásával már próbálkoztunk. De lehet, hogy nem hatott vagy attól, hogy az csökkent a progi még magától nem ment feljebb. Nem?? Ilyen esetben is szoktak felírni progi növelőt, vagy csak ha már terhes valaki és akkor kezd barnázni? Jaj, de sok kérdés kavarog bennemKép

Most kaptam egy tippet a cseten! Állítólag van egy homeos készítmény ami ovuláció serkentő, progi és prolaktin rendbetevő. Cefanorm a neve. Hallott már róla valamelyikőtök? Nincs valakinek homeopátiával foglalkozó ismerőse?

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali!

Megprobálok utána kérdezni!
zsófi76
 
 


Tündi!
De jó,akkor bevesztek a kis csapatba!KépKöszönöm!!!Megnéztem a táblát és Ti egy napon vagytok Évivel én pedig 4 nappal lejjebbről követlek Titeket (ha ma megjön)!Nem is nagy különbség!

Vali!
Szerintem is mondj el őszintén mindent a dokidnak és még ha a mensi miatt most nem is lehet vizsgálat, kérj egy időpontot előre pár napra!Sajnos segíteni nem tudok, de küldök egy kis vigasztaló energiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!Remélem elég lesz!Küldenék buksi simit is,de sajnos nem tudom, hogy hogy kell!

Kinga
Kinga79
 


Kinga
Nagyon aranyos vagy! Köszönöm az energiákat és a buksisimit is!!!

Zsófi
Sikerült kiderítened valamit? Én időközben írtam a maildoktor.hu-ra. Ott van egy homeopata szakértő. Várom a válaszát, aztán megírom nektek is.

Bemásolom ide a cikket, amit találtam. Remélem nem haragszotok meg érte!Kép
"A kezelés megkezdése után öt hónapon belül a nők egyharmada terhes lett.Korábbi kutatásokból kiderült, hogy a barátbors bogyója elősegíti az ovulációt, helyreállítja a progeszteron szintjét, az L-arginin pedig fokozza a belső nemi szervek vérkeringését. Három hónapos kezelés után a hatóanyagot szedő nőknél magasabb volt a progeszteronszint, és jelentősen nőtt a fogamzási ciklus olyan napjainak száma, amelyeken a testhőmérséklet meghaladta a 37 °C-ot, ami fokozott ovulációt jelent. A placebóval kezelt nők csoportjában ilyen változásokat nem észleltek. A gyógynövényeket szedő nők közül öten estek teherbe 5 hónapon belül, míg a placebót kapók közül senki sem. [The Journal of Reproductive Medicine] Ideál, 2004. július 1. [7. oldal]"

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Kinga!
Várni fogunk a zebrákkal odafennKépkb. 30 nap múlvaKép

Vali!
Én is küldök sok sok ++++++++++++++++ energiát. Reméljük az orvos segítőkész lesz. Olyan rossz, hogy így ki van szolgáltatva az ember és szinte ki kell kunyiznia egy-egy alap vizsgálatot. Tisztelet a kivételnek!
Remélem ma én is kapok egy halom beutalótKép Drukkoljatok majd nekem is egy kicsit

Éva
évi79
 


Tündi
Ma 17.30 körül kéne egy kis drukkKép Előre is köszi!Kép

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Babus!
Gratula a 37. héthez.Kép

Zsófi!
Már pénteken mentek?
Nagyon örülnék neki, ha lenne netetek, és tudnánk továbbra is tartani a kapcsolatot.Kép
Majd tegyél fel, vagy küldjél néhány képet magatokról a meleg Ausztráliából.Kép

Vali!
Szerintem is vizsgáltasd ki magad.Drukkolokneked délután.Kép

Judit!
Én is gratulálok a vizsgádhoz.Ügyi vagy.Kép
Hogy vagytok?

Kóbor!
Ne idegesisd magad!!!
Tudom, hogy nem könnyű, ha ilyen dolog történik körülötted. Légy optimista!!!
Veletek nem történhet meg.Én is mindig ezt mondogattam magamban, amikor ilyet halottam.

Edina!
Nagyon ari a pocid.Kép

Vanda!
Merre csavarogsz?
Már biztosan tudod a babád nemét.Csak nem el akarod titkolni?

Jura!
Ejnye-bejnye.Azt mondtad, hogy januárban jönni fogsz.Kép
Mi van veletek?

Mea!
Mizujs?Hogy vagytok?
Már csak 2-őt kell aludni és megyünk UH-ra.Kép

Tündi!
Milyen kis szeleburdi vagy ma.Kép

Stella!
Mennek a mensihozó energiák.Kép

Annácska!
Ne keseredj el!!!

Kinga, Évi77!
Ne adjátok fel.Drukkolok!

Évi79!
Sajnálom, hogy megjött.Kép
De nézdd a jó oldalát, hogy Tündivel együtt menetelhettek fel a tábla tetejére, és ott is maradtok 9 hónapig.Kép

Velünk minden okés.Már nagyon várom a szerdai UH-t.Csütörtökön, pedig megyek a védőnénihez az AFP-s papírért.Kép

Judyt+ 2 manó
15+6

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Évi,Vali !
Mennek a drukkok egész estig+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!Kép

Kinga
Kinga79
 


Judyt!
Köszi a bíztatást. Kell is most, mert elég sokkoló volt látni magam a tábla aljánKép

Kinga!
Neked is köszönöm a drukkot.

Éva
évi79
 


Sziasztok!

Ti tudtok esetleg olyan linket a neten, ahol az utóbbi pár év leggyakoribb választott nevei vannak?
Sok helyen megtalálható az utolsó év 5 leggyakoribb lányneve, de én ennél valami részletesebbre gondoltam. Tendenciák, utóbbi 5 év adatai, nem csak a legfrissebb stb. Főleg a tendenciák érdekelnének esetleg 1-1 névnél, mert lehet hogy még valami nem gyakori, de már egyre többen választják, igy elképzelhető hogy pár év múlva bekerül a leggyakrabban adott nevek közé.

Mi ugyanis mindenképpen olyan nevet szeretnénk adni, ami nem "tucatnév". Én nagyon örülök neki, hogy különleges nevem van (bár mostmár egyre gyakoribb az én nevem is), és bár nem biztos hogy nagyon különlegeset akarunk mi is választani, de nem is a "Top 5"-ből.

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Vali, Évi,
Nagyon drukkolok, hogy végre jó dokihoz kerüljélKép

Vali,
Ha többet megtudsz erről a homeos bogyóról, akkor írd meg légyszi, mert engem is érdekel.

Tündi,
Remélem is, hogy nem felejtetted el a mackókat.
Jövőhéten beköltözünk az új lakásba, és akkor majd csinálok én is képet róluk.

Dorka,
Valamelyik minisztérium oldalán olvastam ilyen statisztikát, ha gondolod majd megnézem pontosan hol.

Babus,
Kristóf milyen aktív ma?

Móni

Kép
móni23
 
 


Móni,

A BM-nek az oldalán van fent a 2003 év top 100, és a 2004.01.01-én használt top 100 név, ami alapnak elég jó. Csak én kiváncsi lennék valami hasonlóra az utóbbi 5 évről is. (tudom, nem egyszerű kérés...)

Nekem pl. pár éve még az Anna volt a kedvenc lánynevem, de 2003-ban az volt az 1.helyen, majdnem 1300 babának adták. Anna így teljesen kilőve...

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Móni
Mindenképpen megírom, ha valamit megtudok erről a bogyóról!Kép

Babus
Már a 37. hét?! Remélem, azért majd küldesz nekem egy sms-t, ha Kristófka megérkezik!Kép

Zsófi
Hogy vagy? Megbarátkoztál már a gondolattal? Te tudsz angolul? Ausztráliába nem kell vízum? Hány órás a repülőút?

Lányok! Már csak a héten vagyok utoljáraKép Jövő héten nem biztos, hogy be tudok nézni, mert szabin leszek. Utána való héten meg már mi is utazunk.

Nemsokára indulok haza. Lécci szorítsatok nekem 17.30 körülKép Holnap beszámolok a fejleményekről!

Puszi: Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Vali!
Nagyon kérlek ne keseredj el!
Mond el a dokinak a teljes valóságot és feltétlenül kérj egy vérvizsgálatot.
Sok sikert, drukkolok!
Küldöm az energiákat ++++++++++++++++++++++++++++

Éva!
Drukkolok a dokihoz. Aztán írd majd megkérlek mi volt a tapasztalatod, akár mailban is.

Judyt!
Megjött a mensim, javíts ki kérlek.

Lányok!
Lassan megyek haza, holnap reggel jövök.
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Dorka,
Igen, tényleg ott találtam meg. Pedig a mi lánynevünk is az Anna.

Vali,
Már te is utazol? Olyan gyorsan megy az idő, azt hittem ti csak később utaztok.

Móni

Kép
móni23
 
 


Vali
Ennyire részletesen nem értek a hormonokhoz, de szerintem attól még hogy esetleg lecsökkent a tesztoszteronod, nem feltétlenül emelkedett meg a progid.
Csak úgy magadtól ne irass fel progipótló gyógyit, szerintem a legjobb lenne megint egy hormonlabor, abból kiderülne minden és annak fényében adna a dokid megfelelő gyógyit.
Amúgy nem csak terhesség esetén szoktak felírni progipótlót, hanem egyéb esetekben is, de mindenképp csak a ciklus második felétől kezdődően. Ha pedig nincs baba abba kell hagyni és utána megjön a mensi.
Ha már valaki pár hetes terhesen kezd el barnázni, akkor az már nagyon sokszor késő ahhoz, hogy a progipótló gyógyszer kifejtse hatását.

Móni
Köszi érdeklődésedKép Kristófka ma olyan "kristófkásan" mocorogKép, se nem sokat, se nem aggasztóan keveset. Dehát éjszaka pocakbuli volt, (pedig nem szokott, mert éjjel mindig anyucival együtt alszik), hajnalban úgy oldalba rúgott, majd kiugrottam az ágyból rémületembenKép, ígyhát nem is csoda, hogy ma nem olyan hiperaktív. De az elmúlt napokban nagyon kis ügyin aktívkodottKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Vali
Most olvasom csak, már ti is utaztok???
De sms-t feltétlenül küldök majdKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Évi79
Ne aggódj a tábla alja miatt, hiszen olyan gyorsan tudnak menni a napok, hoyg hipp-hopp 2 számjegyű lesz a cn és jó kis akciós napok lesznek Kép
Drukkolok a dokihoz!

Vali
17.30-kor drukk áradat fog odaérni hozzád! Nyugi! Ilyen sokáig nem fogsz tudni írni Kép

Móni
Már jövő héten költöztök? Hát ez tök jó lesz! Kép Meglátod, új szín kerül az életedbe, úgy elöntenek a boldogsághormonok majd hogy győzöd kapkodni a levegőt Kép Na és akkor, és akkor jönni fog a babóca! Kép

Judyt
Azon ritka napok egyike, mikor ilyen szeleburdi vagyok Kép Amúgy állva el tudnék ám aludni Kép

Annácska
SAjnálom
De azt hiszem ez jó, mert akkor most már próbálkozhattok élesben, és közben meg mehetnek a vizsgálatok a családtervezőben! Kép

Na, készülődök haza lassacskán....

csókság

Tündi Kép
Vendég
 


Tündi

Az én esküvőm volt július 10-én és mi is azóta próbálkozunk babával.
Az andrológus szerint február közepére a férjemnél minden rendben lesz (remélem igaza van), nekem pedig kb. akkor kezdődik a termékeny időszakom.KépKép Hátha...
szilvi26
 
 


Tündi,

Igen, szerintem is nagyon jó lesz. Csütörtökön kapjuk meg a kulcsokat, már alig várom, már nagyon elegem van abból, ahol most lakunk.

Vali, Évi,
Mit mondott az orvos?

Babus,
Nagyon jó kisfiú Kristóf, hogy ennyit mozog. A dokid mit mondott erre a mozgás számlálásra? Tényleg kell csinálni?

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Két kérdés (lehet hogy hülye kérdés, de hát én ilyen kis kezdő vagyok... Kép

A síkosító befolyásolhatja a teherbeesést?
Ha ma reggel voltunk együtt, érdemes esetleg este is próbálkozni? Vagy inkább várjunk holnap estig? (ma vagyok a 12. napomon, 25-26 napos ciklusnál, vagyis kb. félidő) Persze ha megkivánjuk egymást, úgyse várunk holnapig... Kép

Ma 10-től izguljatok értem!!! Úgy érzem semmit sem tudok, egyedül a puskázás menthet majd meg (pedig sosem szoktam, de most muszaj lesz)

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Ja, és most néztem, páfránykáim is vannak Kép

Kép
szdorka
 
 


Sziasztok!

Dorka!
Fogalmam sincs a síkosítóban milyen anyagok vannak, így nem tudom mennyire befolyásolja a pocakosoást.
Szerintem érdemes várni holnapig, addig a kishercegek is összeszedik magukat Kép
Szorítok a vizsgádhoz++++++++++++++++++++++++

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Dorka,
Sajnos én sem tudom, hogy a síkosító befolyásolja e a babásodást, és szerintem is jobb, ha vártok holnapig.

Lányok,
Ma nincs valami jó kedvem. Nem akar fel menni a hőm csak 36,9-ig. Tudom, hogy valakinek ez már magas, de nekem az előző ciklusban is 37,2-ig ment fel. Nem értem mi lehet a gond?

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttünk a síelésből, ami szuper volt!Most tele vagyok energiával és jókedvvel!Kép

Viszont szomorúan láttam a tábliban, hogy nincs új zebraKép Na, sebaj, most már nagyon közelednek a zebrák, hipphopp tele lesz az a tábla velük!Kép

Sajnos nincs időm visszaolvasni, de mától újra itt vagyok. Holnap reggel megyek vérvételre és uh-ra.Már olyan kíváncsi vagyok!

Sajnos én nem tudok grafikont csinálni, így ide írnám a hőimet.Mi a véleményetek?Ez jó?

5.cn:36,3
6.:36,4
7.:36,4
8.:36,5
9.:36,5
10.:36,6
11.:36,6
12.:36,6
13.:36,6
14.:36,6
15.:36,2
16.:36,2
17.:36,7
18.:36,8
19.:36,8
20.:36,8

Szép napot,
T/JófiKép
jófi
 
 


Sziasztok!

Dorka
Reméljük, hoyg a síkosító nem befolyásolja a babásodást, de sajnos pontosan nem tudom én sem. Elég a 2 naponkénti akciózás, ilyenkor kell a kiskatonáknak egy kis idő, míg létszámilag és minőségileg összeszedik magukat Kép
Vizsgához drukk!

Tófi Jófi Kép
Örülök hogy megjöttél és hoyg ilyen kis energikus vagy ettől a síeléstől Kép Hogy sikerült az akciózás a kikapcsolódás alatt? Kép Remélem, beleadtatok apait-anyait Kép Mindjárt csinálok neked egy görbét.

Szilvi Kép
Akkor neked akartam múlt hét hétfőn boldog fél éves házassági évfordulót kívánni Kép
Legyen igaza a dokinak, és februárban legyen végre sikeres hónapotok nektek is! Kép

Móni
Nem ugyanaz a hő minden ciklusban. Szerintem nem kevés az a 36,9 sem, ne aggódj! És kitartás, költözésig már nem sokat kell aludni, ezt már fél lábon állva is kibírod! Kép

Lányok
Válaszolt a Török doki (nem tudom, nem-e ismerős valakinek ez a név........... Kép)a kérdésemre a véreredményemmel kapcsolatban, és ő is azt modnta, hoyg a progeszteron eredményem JÓ volt Kép Sőt, azt írta, hogy "az Ön progeszteron szintje valóban NAGYON JÓ" Kép Úgy örültem neki Kép Legalább ez miatt nem kell aggódnom Kép

Tündi
Vendég
 


Jófi
Ezen egyértelműen 15-16. napon volt tüszőrepid, és szépen megy fel a hőd Kép

Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi,
Remélem igazad van. Azért ránéznél az én görbémre is?
Kép

Köszönöm!

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát sok minden történt tegnap és ma.
Először is köszönöm a drukkokat, úgy érzem bejöttek!
Szóval, a doki végtelenül rendes, segítőskész és türelems volt. Rajzolgatott nekem, meg magyarázgatott, hogy hogyan kéne működnöm Kép és hogy mit lát a hőgörbém alapján. (Valszeg nincs peteérésem)Aztán azt mondta, hogy akkor kezdjük a kályhától Kép
Ma reggel voltam vérvételen (ilyeneket néztek, hogy vércsoport, ellenanyag, LH, FSH, Prolactin, Tesztoszteron, SHBG, stb.) Jövő héten megyek rákszűrésre (gondolom ez rutin), ÉÉÉÉÉS szerdán délelőtt ultrahangra, megnézik van-e tüszőm (ennek nagyon örülök), meg akkor is lesz vérvétel(sztem ez egy teljes vérkép) meg vizelet. És mondta, hogy fogja nézni majd a progreszteron szintet is.
Egyszóval szerintem mindent kihozott ebből az egy alkalmoból, amit lehetett Kép
Úgyhogy beindultak a dolgok Kép

Tündi!
Gratula a jó hírhez Kép

Dorka!
Drukkok mennek ezerrel!

Jófi!
Reméljük, hogy sikeres volt ez a sítúraKép

Éva
évi79
 


Móni
Te látsz rá esélyt hogy a 8. napon lett volna tüszőrepid? Szerintem ez érdekes lenne, de az is lehet hogy még nem is volt Kép A gyógyik hatására javul a ciklusod hossza?

Évi
Szuper a dokid, ez tényleg egy jó kis kivizsgálás lesz, nagyon örülök neki! Kép Ezen a héten szerdán mész UH-ra? Nem lesz az korai? 6. napon még szerintem nem fog tüszőt látni.

Judyt
A másik topik táblája szerint Wish ma 8. napon van. Biztos sok a melója és most nem fog tudni írni nekünk Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi,
Én is ettől féltem. Az előző hónapban 34 napos volt. A doki és az uh szerint viszont a 17. napon kellett volna lennie, ezért nem értem.

Évi,
Tényleg nagyon alaposnak tűnik ez a doki. Remélem hamar megoldja a problémát, és akkor gyorsan babás leszel.

Móni

Kép
móni23
 
 


Tündi!
Jövő hét szerda, bocs. Az lesz a 13. és azt mondta, hogy mivel hosszabbak a ciklusaim az még nem lesz késő. Reméljük lát is majd valamit Kép
Milyen UH lesz ez? Hüvelyi? Baromira nem vagyok e téren képbe, hogy hogyan tudják megnézni Kép

Éva
évi79
 


Évi!
Szuper jó dokid van.Kép
Remélem örülsz, hogy most ilyen jól beiindultak a dolgok.Kép

Tündi!
Hurrá, jó a progid.Kép
Wish már rég jelentkezett, ezért nem tudtam, hogy mi van vele, de kiajvítom.

Jófi!
Örülök neki, hogy jól éreztétek maghatokat.Kép
Reméljük, hogy már 3-an jöttetek haza.Kép

Már nagyon várom a holnapot az UH miatt.Kép
Képzeljétek tegnap este a babáinkkal álmodtam.KépCsak annyira emlékszem, hogy tisztába tettem őket, és arra, hogy nézztem őket ahogy alszanak.De sajnos reggelre már nem nagyon emlékeztem az arcukra.
Ja és mindezt elmeséltem reggel a páromnak, és képzeljétek, hogy ő is róluk álmodott.Kép

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Éva!
Nagyon örülök, hogy ilyen jó tapasztalataid voltak a dokival Kép

Móni!
Szerintem ne aggódj a 36,9 miatt, az már jó. Emlékezz vissza Juytnak is ennyi volt a hője, mikor már pocakos volt Kép

T/Jófi!
Nagyon szép a görbéd. Szerinzem is 15-16. napon volt a peteérésed.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Évi79!
Nekem először hasival nézte, majd a biztonság kedvéért utánna hüvelyivel is.Szerintem ezt is orvosa válogatja.

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Móni
De ha jobban megnézem a görbédet,lehetett a 16. napon, hiszen utána kezdett felmenni a hőd. Bízzunk ebben a variációban. Jó, hogy kezd a ciklusod helyreállni, mégsem 100 naposak Kép

Évi
Jövő hét szerda jobban hangzik, szerintem hüvelyivel fogja nézni, legalábbis ahogy írják a lányok, az az általánosabb még ilyenkor Kép

Judyt
Hány órára mész holnap UH-ra? Párod is megy veled? Biztos olyan szívdobogást hallasz majd, mintha harangocskák szólnának Kép De jó lesz! Kép
Párod mit álmodott a babákkal? Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!Kép

Judyt!Kép

Köszi jól vagyunkKép, holnap megyek én is UH-ra, már csak egyet kell aludnunk.

De jó lenne, ha látni lehetne már a szívműködést 6+3-on.

Csak legyen minden rendben.

Tünet nincs csaj cicifájásKép

Judyt!Kép

És Ti hárman jól vagytok?

Mea
mea
 
 


Lányok!
Már úgy izgulok, csak sajna nagy az esélyem, hogy nem fog a doki látni semmit Kép De legalább akkor jó hamar kiderült!

Judyt! Biztos nagyon jó lesz holnap! Jó mozizást Kép

Móni! Hátha megvolt az a repi a 16. napon!!! Drukkolok nagyon

Annácska!
Még egyszer köszi a dokit!

Éva
évi79
 


Tündi,
Akkor próbálok ebben bízni.

Judyt,
Biztosan nagy élmény lesz a holnapi uh. Renélem kaptok képeket is és akkor fel tudod rakni nekünk. Most már a nemüket is meg tudják mondani?

Évi,
Szerintem is hüvelyi uh lesz, eddig nekem mindig az volt.

Móni

Kép
móni23
 
 


Lányok, sajnos ma rengeteg a munkám (így jár, aki szabira mer menniKép )így ritkábban tudok írni.

Tündi,
köszi a görbét.Nagyon örülök a jó hírednek!!Szeded már a bromot?

Móni,
szerintem ha az uh kimutatta akkor kellett hogy legyen tüszőrepid!Drukkolok nagyon!!!!!!!

Évi,
szuper az orvosod!Hipphopp itt lesz baba!Nekem hüvelyi uh szokott lenni.

Judyt,
biztosan szuper lesz holnap újra látni a babákat!KépDrukkolok, hogy minden rendben legyen velük!

Mea,
drukkok mennek, hogy minden oké legyen a babával!

Nekem két napja elég érzékeny a mellbimbóm.lehet ez az utrogestantól?Próbálok egyelőre nem izgulni, ráérek majd arra jövő héten ilyenkor Kép
A görbém nekem is tetszik, akár van baba, akár nincs, szerintem azt mutatja, hogy jól reagált a szervezetem a gyógyszerekre.Szerintetek is?

TJófi
jófi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?