Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa Isten éltesse a férjedet! :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


hahó!

ancsi!
nem kell a bacikra semmi, mert kitenyészni nem tenyészett ki semmi. nem is értem... de így orvoshoz sem mentem. majd jövő csütörtökön...

párodnak boldog szülinapot!

csip!
az a jó, hogy most mindent (de tényleg mindent!!!) a terhességre lehet fogni.
a hangulatváltozást, a lustaságot, a feledékenységet, az idegességet, a kedveshez-bújhatnékot... mindent!!!

anyumat tegnap műtötték... gondolta, legyen meg még a babák előtt :) azt nem tudom, hogy az ágyból mennyire tűnik másnak a poci... de tegnap kitalálta, hogy lejjebb van, mint volt. sztem nem... de már maga a gondolat is éppen eléggé idegesít.
ki is írtam a novembert, hogy melyik napokon ügyel a dokim :lol:
(na, jött pécsről vmi új fazon is... rá kíváncsi leszek...)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja, itt van egyébként az a poci:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Juli: öszintén???Baszot csinos vagy azt mindenit :D :D :D És az az Áron lak.... Gyöngyörű :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


csip!
édes vagy :oops: :D :D :) :oops: én azt hittem, 32hetesen már nagyobb lesz a pocok... de párom így is Kép teki-nek hív :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hallod totál irigy vagyok!!!! Egy deka plusz kilo nem látszik rajtad, ne haragudjál már...Még vékonyabb is lettél, esküszöm...na majd nézzél meg engem, majd akkor meglátod, hogy nádszál vagy mikor Én itt fogok tartani gurulni fogok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aztttttttttttttta teljesen seggre ültem, basszus :oops: :shock:
Nem vagy semmi :D Cukika nagyon az a pocak :D
csip-csip18
 
 


csip!
ez a pocak közelebb van a 90 kilóhoz, mint a 80hoz :shock:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli
Pedig tényleg nem látszik. Nagyon csinos vagy, és alig van pocakod! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


jó reggelt!


Csak ezt az oldalt futottam át :$ és mit látok? Csinos Pocakfotót! Hát Julcsikám, én nem veszem be, hogy közel vagy a 90kghoz!!!!!Lehetetlen!

Edi, főként miattad jöttem... mi a helyzet??? Jelentkezz!

Csip, gratulálok, most már hivatalosan is! Mintha esküvőt olvastam volna :) Én a helyedben úgy csinálnám -meg az ismerőseim körében is így volt, hogy ha nincs rá most annyi keret-, a polgárit megtartjátok szűk családi körben + a legkedvesebb barátokkal, vacsi, vagy ebéd egy hangulatos ebédlőben, ha van külön terem, akkor én oda mennék, hogy azért mégis valamilyen szinten zártkörű legyen (nálunk is így volt, bár ott 32en voltunk), majd ha lesz rá keret, akkor a templomit megtartani és akkor jöhet a hatalmas banzáj :).
Anyakönyvi hivatalt mindenképp keressétek fel mielőbb és én a személyes talit javasolnám, mert azért elő szokott fordulni, hogy mást mondanak, mint valójában... (pl ott ülnek nála és hogy gyorsan túl legyen a híváson....).
Ruha... hát attól függ mikor lesz a nagy nap, hisz minél később anál nagyobb lesz a pocak és annál nagyobb tempóban nő, szóval ha mostanság lesz, akkor már kezdhetsz ruhát nézni, ha mittomén egy fél év múlva, akkor én 1-2héttel előtte néznék ruhát.

Suzytündér, jó hogy jöttél :) hát nem semmi dolgokon vagy túl a gyerekekkel... bizti nem fogja elkapni nóri ;)

NA, most már tényleg visszaolvasok, amennyiben a porontyok engedik, mert hát alig van időm... pl már 4napja nem tudom visszahívni a barátnőmet, mert fizikai kételenség a 2 gyerek mellett... ha meg már elalszanak, akkor már nem illik telefonálni, ilyenkor végzem az egyéb dolgaimat, mint pl a nagy mosogatás, takarítás, fertőtlenítés meg miegymás és hullafáradtan beesek az ágybe, épphogy elalszom, a picur dumálgat, hogy éhes. Megetetem, épp elszundítok, a másik ordít, hogy aaaaaaaapa vagy aaaaaaaaaaaaaaanyaaaaaaaaaaa, enni! Be kell menni hozzá, de nem lehet kijönni addig, míg el nem alszik, visszaballagás a hálóba, 1-2- óra alvás majd sír a pici megint, etetés, elalszik, majd 1 óra múlva 5körül felkel és dumál megint, hogy kapcsoljam fel a villanyt, mert játszana, ugye ekkor már nem tudok elaludni, csak el-elszundizni, mert hangosan játszik, kacarászik, de nem tudok megorrolni rá, hisz annyira édes és nem hisztizős gyerek. Majd 1 óra játék után elalszik, de ekkor, vagy szerencsésebb esetben 1/2óra múlva beront Liza, hogy felkelt, az ember meg szinte repül ki az ágyból, hogy a kicsit fel ne keltse.
Hoztam képeket ;)

Kép
Kép
onlány
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
hihetetlen szépek együtt!!!

köszi csajok :) valahogy képen tényleg nem akkora a pocok, mint amekkorának élőben kinéz :) kíváncsi is vagyok, mekkora gyerkőcöt rejteget. kedden uh, majd kiderül.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

Julcsi szépen alakul az a poci!!! :) mondjuk tényleg nem látszol 80kg felettinek!!!

Csip Te is nagyon szép kismami leszel, ne aggódj!!!! nem fogsz jobban gurulni, mint amennyire az pont belefér!!!

csináltunk babanaplót, akit érdekel, megnézheti a vonalzóm alatt (www) :lol: :lol: :lol:

onlány gyönyörűek!!!

Kép
gtunde75
 
 


Szaisztok....

Tünde: nem láttom, hol van???Én is én is nem találom....

Onlány: eszeveszetül gyönyörűek a lányok :D hol készült kép????Köszi a tanácsot, le mondtam róla...majd ha akar elvesz és kész, besokkaltam ettől!!!

Én jól vagyok :D
Apuékhoz átmentünk Szombaton, de nem volt semmi mivel ott volt nagynénim..de érzzem, hogy apám még előadást fog nekem vagy nekünk tartani az életről....Vasárnap anyu átjött, megnézzni a leletetem vele is sikerült majdnem össze kapni, mert mindent jobban tudd, már mutatam neki a könyvet, hogy anya ide van ez és ez írva ne legyél már okosabb, na és jött, hogy hát de nem a menzitől számolják a terhességet...meg, hogy nem érti, hogy vagyok ennyi hetes, mert ő számolt és ez így nem stimmel...Már nem sok kellett, hogy kiboruljak, de úgy látszik vette a lapot mikor már a Tominak is kezdet ebből elege lenni, meg, hogy vigyázzni kell még késöbb is 4 hónaposan...., mert elhalhat...meg ilyen jókkal is jött nekem, huuu már a hajam égnek állt...de aztán leállt.....egy mondat és megmondtam volna neki az Én mondokámat is....Úgy vszem észre, hogy mivel most ő nem volt ott, neki hiheteetlen, hiába mondom 100% el, hogy volt szívhang...állandóan talál valamit...lehet a köv.uh-jönni fog velem, mert nekem ne hozzá rám a rosszat a frászt.........
Ezek vannak....

Ma védőnőt kell hívnom :D
csip-csip18
 
 


Megvan :D :D :D
csip-csip18
 
 


Helló Csajok!

Susytunder-Köszi a receptes oldalt megnéztem, isteni kajcsik vannak benne, be is tettem a kedvencek közé :wink:

Köszönöm a köszöntéseket Csabi nevében is, nem volt egyébként semmi extra szülinapozás, kapott tortát és ennyi :oops: :roll: :wink: Nem szereti a szülinapokat se a meglepetéseket, úgyhogy nem is próbálkoztam semmivel :wink: Azt mondta neki úgy is Lili és én vagyunk a legszebb ajándék :D Egyem meg a kis szívét :D

Juli-Baromi cuki picurka kis pocakod van :D :D :D Az egyszerűen képtelenség, hogy te 80 kg felett legyél.....Fél téglákat raksz a zsebedbe mielőtt a mérlegre állsz?????? :D :D

Onlány-Örülök, hogy jelentkeztél, gyönyörűek a csajok :D :D Hát gondolom, hogy nem túl egyszerű két pici gyerek mellett :wink:

Tündi-Megyek babanaplót nézegetni :D

Csip-Nem semmi a Muterod, lehet tényleg jobban jársz ha legközelebb viszed magaddal, akkor nem neked fog hülye kérdéseket feltenni, hanem majd a dokinak :D :D Sikerült elérni a védőnőt?

Ma hiába mentem le az aranyér miatt a dokihoz, meg sem vizsgált....Mondjuk persze a saját dokim természetesen szabin van ma, úgyhogy egy másikhoz kellett mennem....Itt borotválkoztam meg tisztogattam magam, hogy ne legyen " annyira" ciki bepucsítani, erre meg sem nézte :shock: :shock: Felírt valami gyógyszert meg ülőfürdőt....Ki sem váltottam.....Nem értik meg, hogy ezek a szarok semmit sem érnek itt már....Nagyon kivagyok, úgyhogy Csabival megbeszéltük este edzés után megyünk a Welsi kórház ügyeletére és kikönyörgöm,hogy felvágják.....Egyszerűen úgy érzem,hogy ez az egyetlen dolog ami használna.... :roll:

Nálunk az aranyeret leszámítva jól telt a hétvége....Csabi annyira cuki volt, megcsinálta a takarítás nagy részét, főzött, teregetett csak, hogy nekem ne kelljen mozogni.....Olyan kis cukorfalat :D Szombaton voltunk vendégségben egy 10 hetes babánál, nagyon aranyos volt....Kaptunk pár babarucit, majd lefotózom őket :wink: Vasárnap meg itt voltak a vendégek ugye, Csabi főzött és intézett mindent , nekem csak ennem kellett :D ...Holnap nálunk ünnepnap van, így nem kell dolgoznia a Zuramnak, aminek nagyon örülök, mert jó lenne rendbe tenni a kertet....Én meg a babaszobát szeretném teljesen kitakarítani , ruhákat a szekrénybe rakni, ágyneműt betenni a kiságyba stb.....A kofferem is félig bevan pakolva....Szóval egyedül a főzést kell még megcsinálnom és minden készen van :D

Na puszi mindenkinek:

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Amcsa: felvágni????Azt hogy csinálják, nem fáj az???El nem tom képzelni.... :oops:

Elértem igen bár picit nem tetszet a hozzállás(de biztos igaza van, csak így elsőre nem tetszet akkor sem), mivel hozzá csak 9-10 hetes mennek a kismamik, Én meg még korán mennék most 7 hetsen, de jövőhétre gondoltam akkor meg már 8 lennék..., de mondtam mindent rendben talált az orvos, és, hogy Nov 8-án kell vissza menem hozzá kontrollra és tenyésztés levételre kiskönyvvel együtt...nem tetszet neki, akart adni időpontot 2 hét múlvára, aztán mondtam Én 8-án Hétfőn megyek már hozzá az orvoshoz, szóval jövőhétre adja Nekem időpontot, ne 2 hét múlvára!!!
Nov 2 re kaptam 11-re és abban maradtuk, ez viszont rendi volt tőla, ha mégsemm jó, küldjek akármikor üzit és akkár du-ra is áttehetjük...
Hát jó végülis a végén még csak jóban leszünk :D

Egy kérdés:
A tenyésztés levétel mire jó?????Illetve ugyanolyan mint a citó levétel??????Ugyan ugy csinálják?????
Nektek mikor volt???Én mikor elöször voltam, nem vette le mondván majd ha biztos lesz szívhang..Hát ezért kell mennem hozzá maajd 8-án :D de nem bánnom, mert akkor megint láttom a picikémet :D
csip-csip18
 
 


csip!
persze, hogy anyud jobban tudja!
ő már nevelt fel gyereket, te meg még nem! :lol: hallgasd végig, bólogass, helyeselj... aztán meg csináld úgy, ahogy te gondolod, a dokid mondja :)

tenyésztés:
vannak fertőzések, amik neked lehet, hogy nem okoznak tünetet, de pl a babának árthat azzal, hogy pl kinyílhat a méhszáj. hasonló, mint a citó, csak lightosabb... csupán egy vattás pálcikával vesznek mintát a nyákokból.
nekem akkor vette le a doki, amikor elkezdtem nyílni. szóval ez leginkább csak elővigyázatosság.

ancsi!
annyira gáz az aranyér, hogy késért kiált?
mit írtak fel?
itthon a detralex-et favorizálják a gyógyszerek közül (piszok drága, de állítólag meg is éri az árát), nekem hasonló problémásra a posterisan kúp jött be.
bár, ha már olyan mértékű, akkor mindez hiába... max csillapítani lehet kicsit a fájdalmat.

tünde!
naná, hogy érdekel :)

amúgy aranyosak vagytok a poci-dicsivel :D nem láttatok még teljes valómban :) (b@sszus! a grizzly is aranyos kis szőrgombóc a tv-n keresztül... :lol: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


hahó!

tegnapi uh, ami szerint éppen 32+5 a kora... ez kb jó a 12heteshez számítottnak (az alapján 33+1 voltunk)...
BPD: 85 mm
HC: 301 mm
AC: 283 mm
Femur: 60,8 mm
Humerus: 55,2 mm
Lepény: G I-II (mellső falon)
Fekvés: I KT
Meg még egy csomó blabla... amiből kiderül, hogy a kicsikénk tökéletes :D

ja, és becslés alapján 1910 gramm.
hatalmas :o

amúgy minden OK... holnap doki.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok....

Tegnap jó magam alatt voltam...barnáztam este, és méghozzá a nyákom...bocsi...volt barna...Kiborultam...

Aztán beszéltem az agyammal, hogy minden rendben van...doki is mondta, hogy kis barnazás 2-3 naoig semmi gond nincs....Tegnap úgy voltam vele, hogy kérek uh-ra időpontot, de nem hiszem ma már, hogy kérek holnapra....
Nektek volt az elején?????
csip-csip18
 
 


Van még barnázásom, így ezzel a lendülettel, kértem időpontot uh-ra...holnap 1 re megyek...
Mindenek rendben kell lennie...
csip-csip18
 
 


sziasztok!

Juli szupi adatok! ez már a finish!!! :lol: :lol: :lol:

csip én nem barnáztam, mert nekem a dokim elővigyázatosságból rögtön az elejétől utrogestant írt fel... már a 6. héttől használnom kellett a 12. hétig... én azért felhívnám a dokit a helyedben! szegénykém, nem lehet könnyű nyugodtnak maradni, de meg kell próbálnod!!! szorítok, hogy minden rendben legyen!!

Kép
gtunde75
 
 


Na fasza az uram besértődött, hogy intéztem holnapra időpontot, hogy minek????Hát mondom jó fej vagy....
Az orvos mondta, hogy lehet és nem kell aggódni, hogy ez természetes....Jól van mondom, de engem megnyugtatna....
csip-csip18
 
 


Helló Csajok!

Juli- Grizzly- Te bolond vagy :D :D :D Áron baba nagyon szép méretekkel rendelkezik már :D

Csip-Szerintem mindenképpen menj el a dokihoz, mert valószínű progeszteron pótlás kell neked.....Azért az előzmények ismeretében megérthetné a párod!!!!!

Tündi-Nálatok mi újság van??Hogy van Zoé baba?

Többiek-???

Tegnap nagyon szarakodott a gép, fél óra volt mire behozott egy oldalt, így letettem arról, hogy írok.....Megjártuk kedd este a kórházat....Először természetesen egy 25 év körüli pasi doki vizsgált meg.....Közölte, hogy ez nem aranyér....Hanem valami más, viszont a jó hír, hogy ezt fel lehet vágni, fel is küldött a sebészetre a 3-ik emeletre.....Felmentünk, jött a dokinő meg egy doki pasi szintén, plusz egy asszisztens.....Már előkészítettek a "műtétre" , elmondták,hogy helyi érzéstelenítésben fogja csinálni, vagyis kapok egy szurit oda mellé, de utána már nem fogok semmit érezni, szépen kipucolják és ennyi....Na erre megnézi a sebésznő és közli, hogy ez még sem az amit lent mondott a doki, hanem valami harmadik féle.... :shock: :shock: Én már kész voltam.....Viszont ezt nem szabad felvágni, hanem felír egy gyógyszert , azt kell szedni és pár nap alatt el kell, hogy múlassza....Szerintetek mit írt fel????Ugyanazt baszki, mint a házi doki akinél voltam, áááááááááááá :evil: Úgyhogy tegnap kiváltottuk a gyógyszert, valami 500 mg-os lórugás, abból kell napi 3*2 szednem és állítólag elmúlik tőle.....Mondjuk tény, hogy javult valamennyit, legalább is nem fáj annyira, de a kinézete még ugyanaz, mondjuk csak egy napja szedem.....Bizakodom, hogy a hétvégére rendben jövök :wink: ...Hát ez volt a mi nagy kalandunk :wink:

Mi tegnap Csabival kitakarítottuk Lili szobáját, letöröltük a port, betettük a ruhákat a szekrénybe....Bár az ágynemút még mindig nem raktam az ágyba, Csabi azt mondta megcsinálja majd azt ő ha mi a kórházban leszünk :wink: Csináltam fotót a ruhásszekrényről, nagyon durva :D :D Szerintem Lili egyet böffent és már át is fogom öltöztetni, hogy legalább egyszer minden legyen rajta :D De hát egy igazi hölgynek kell egy ilyen szekrény :wink:

Kép

Na lépek...Mindenkinek szép napot!
Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa: hát ez jó basszus :D Azért jót nevettem most, hogy ő is ugyan azt ajánlotta....ahogy írtad :lol: :lol: :lol:
Na jó komolyan, remélem használ azért már valamit :D Majd 1-2 nap múlva...
Mikor kezded a ctg járást????Huu tiszta izgi, csajok, mindjárt itt lesz Lilli és Áron baba :D Huhhhaaaa
Na melyik napra hajtunk rá kismamik????Huuu teljes lázban vagyok :D

Hát apjuk azért mérges rám, mert ő nem tudd oda jönni ügye 1 órára :( és rám parancsolt, hogy vegyem fel a telefonomra a szívhangot :wink: :lol:
Hát Én nem szóltam az orvosomnak, csak a kórházat hívtam fel, hogy van-e időpont, hogy mért???Mert az orvosom azt mondta, hogy 2-3 nap barnázás belefér, lehet most lenne menzim, és azért...ha 2-3 nap után súlyosabb a helyzet telefonáljak(ezért sunyiban kértem időpontot uh-ra :) ) ....
És hát Én ügy legközelebb csak jövőhét kedden tudnék akárhova is menni, elöbb nem, csak holnap....és így leglább nem agyalok, és megnyugszom :D
csip-csip18
 
 


csip!
remélem, minden OK.
vsz tényleg elkel majd egy kis progi... de az is lehet, hogy éppen mensid lenne... és attól van a minimális vér... meg még egy csomó minden jelentéktelen oka lehet.
holnap tuti megnyugtat a doki ;)

melyik nap?
ha korán jön, akkor az utolsó nap nov 21 lehet... utána meg nem tudom... decemberi beosztást még nem láttam :) és hát ugye a dokim ügyeletéhez kötöm, hogy mikor szülünk. más napokon ha törik, ha szakad, bent marad :lol:

ancsi!
baszki! ez már mennyi ruha???
nekünk sztem töredéke sincs ennek... mégis úgy érzem, hogy lehet, minden tisztába tevéskor öltöztetősbabát fogunk jáccani :D

most végülis mifene bajod van? milyen gyógyit kaptál?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


sziasztok!

sajnos rossz hírt hozok, Csip írt sms-t, most tolták ki a műtőből, műszeres befejezés... :(

Kép
gtunde75
 
 


:cry: :cry: :cry:
ezt nem hiszem el...
:cry: :cry: :cry:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Úristen :( :( Annyira sajnálom, ez hihetetlen...... :( :(
Csip-Veled vagyunk!!!!!!!!!!

Nem is tudom mit mondjak....... :(

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok!

Még a hideg is kirázott ahogy olvastam a rossz hírt :cry: ,szegény Csip, és már másodszor :( .

Juli!
Nagyon cuki pocakod van szép nagy már!! Nemsokára irány a szülőszoba 8)
És én is üzenem Áronnak hogy akkor tessék kibújni mikor a Karasz doki ügyel!!! Ha már nekünk nem jött össze :lol:

Ancsi!
Jó sok rucija lesz Lilinek, ez mind 56-62-es?? Lesz mibe öltöztetni :lol:

Onlány!
Nagyon szépek a csajok!!! :wink: Szupi kép!!

Tünde!
Zoé baba hogy van?? Tejci van sok??

Susy!
Gyerekek hogy vannak?? Kristóf elvan a napközibe??

2nap és már 7hós lesz Nimi, rettentően repül az idő!!
Most már egy huzamban majdnem 1 hete átalussza az éjszakát, este 8elött megeszi a 230ml tápit aztán alszik reggel 4-5 óráig.. Aztán kajcsizik fent van 1-2 órát és alszik megint:)
Napi 2- max. 3 alkalommal kap tápszert a többi kajcsi tejpép, főzelék,gyümi.. Szerencsére nem válogat már..
Fogacskánk még sehol..de egyszer majd csak elö bukkannak :D
6hós kora elött elkezdett már mászni, és kapaszkodva felállni. Nemrég megtanult egyedül is felülni,van mikor megyek be mert hallom hogy felkelt magyaráz és ül az ágyában :)...
Kompozik 1000-el a szekrénysoron az alsó polcon már csak az ő játékai találhatók:) mindent rámol, a fiókokat kihúzgálja kidobálja az alsónemüket..., tegnap már kiprobáltuk a biciklizést is, tetszett neki, nézelödött hol egyik hol másik irányba... Szóval nem lehet unatkozni mellette:)...
Vendég
 


szép estét mindenkinek :) !


Sajnos visszaolvasás nem igazán sikerült... 2napja uton vagyunk + előtte vendégek :) de legalább zajlik az élet.

Mi történt Csippel??? Azt olvastam, hogy barnázott, még jó hogy kért uhura időpontot, mert feltételezem, ott találtak valamit. Nem lehet, hogy legközelebb kapásból utro kéne neki? Bár nem tudom mi volt a baj, de szívből nagyon sajnálom!!! Drága Kitti, ha van energiád, akkor várunk ;)

Juli, :) bírom az írásaidat, jókat derülök rajta :))) Szép "picikétek" van az adatok alapján :)

Ancsa, Nem semmi ruhatára van a csajszidnak!!!!!! Nem sokára anyuka leszel!!!!!!!! Utána Julcsi!!!!! Komolyan már nagyon várom. Olyan jó olvasni a kismamiságotokról, szívesen belevágnék egy 3 bébibe is! De persze majd idővel...
Aranyérről csak annyit akartam neked írni, mivel nekem is volt... hogy SEMMIT! a homeóson kívül nem szedhet, kenhet magára az ember!!!!!!!!! kicseszés, mert a homeós semmit nem ér! Én menni sem tudtam.... Van változás ez ügyben???

Tünde, aranyos a naplód!!!!!!! :)


rettentően repül az idő!!
Most már egy huzamban majdnem 1 hete átalussza az éjszakát, este 8elött megeszi a 230ml tápit aztán alszik reggel 4-5 óráig.. Aztán kajcsizik fent van 1-2 órát és alszik megint:)
:shock: jah, repül nagyon az idő! Irigy irigy az éjjel miatt! Hanna a foga miatt van hogy óránként kel, van hogy 2 óránként, de most kezd a 3-4órára visszaszokni...


Nemtom mi van ma, visít mind a 2 :shock: pedig aludtak és egyáltalán NEM jellemző! wháááááááááá., rohanok, puszi mindenkinek!

Kép
Kép
onlány
 
 


kírus!
mondtam is a Karasznak, hogy részemről OK a november vége, na de mondjon napot, amikor ügyel :)
ja, mert hogy nov végétől lehet a mindent, amit most még tilos.

méhszájam 2200as, de a 4 hetet húzzam ki még valahogy...

szoktam nézni a képeiteket. hihetetlen gyorsan nő a kiccsávaó :shock:

onlány!
már 3.on gondolkodsz??? :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok....

Itt vagyok, de ki sem láttok a könnyei miatt :cry: :cry: :cry: Hajnali 5 óta, nem bír a párom sem megnyugtatni.Ő elment dolgozni, Én ma valahogy elintéztem, hogy ne menjek....
Rövid leszek...
Fél8kor már nagy csunya darabos vérzésem volt....orvos egyből behivot, mondta kezdjek az uh-n, hogy sürgős vagyok. Fél órát várattak...Bementem, 10mm CRL szívhang mozgás nélül, hasin aztán hüvelyin is ez volt...nem menthő( ha 2 nappal elöbb megyek akkor sem és gyogyival sem, írom még, hogy mért késöbb)...páromat és anyut hívtam zokogva....anyu bejött párom melozot és folyamatosan hívtam ha megtudtam valamit.10kor felvettek, mint beteg, és n11kor már a mütőből ki is toltak.....Bejni, ezért nem írtam elöbb, nem akartalak felkavarni....2 kor jött és azt mondta az orvos, hogy sejti mi lehet a gond.....mivel mind a 2 nél a baba halt el, valószínűleg valamit nem jól tudd megszerezni magának a mnyh-ból.....anyagcserémmel van a gond...én rosszabbra gondoltam, hogy nem eléggé érős a méhen vagy a sejtjeink, de akkor megsem foganhatna.......teljessen megdöbbentünk, mindenre gondoltunk csak erre nem-.....de biztos valami nem termelődik a szervezetemben amennyinek kellene, akár még a pajzsmirigy is lehet....Szóval ezt gondolja....4hét múlva kontroll(elsőnél 6 hét volt), és készüljek küldd tovább vizsgálatokra.....Nem tudom addigra felépülök-e....meglátjuk....azt hittem ez állom, egyszerűen nem tudom elhinni....
Most átkel az egész életemet rendeznem elkezdek egy sulit vagy tanfolyamot, hogy a szoliban a 15 órát-kitöltsem valamivel, mert ott lesz nehéz.....Páromról nem beszélve....Nem tudok semit....
Most elköszönök, mert itt most nem tudok lenni, ne haragudjatok....
Jövök remélem, és hallani is fogtok rólam igérem...De ezzel az utsó hozzászólásommal többet nem akarok erről beszélni.

Vissza olvastam és nagyon aranyosak vagytok, de most nem tudnék maradni nem akarok babáról hallani....bocsánat...
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Lányok!

Csip-Nagyon sajnálom azt ami veletek történik....Tényleg jobb lesz ha rendesen kivizsgáltatjátok magatokat, hogy tudjátok hol van a bibi és többet ilyen ne fordulhasson elő....Megértem a döntésedet, hogy most nem akarsz jönni egy darabig, de mindig visszavárunk ha úgy érzed :!:

Kírus-Nimród valami eszeveszett sebességgel fejlődik és nő,mint a bolondgomba :D Igen, azok mind 56-62-es rucik....A tesómtól is kaptam egy nagy rakattal, de szerintem csak a csajosakba fogom öltöztetni, így sem fogom tudni az összeset kihasználni :wink:

Onlány-Én azért kentem az aranyérre ezt azt, amit a gyógyszertárban javasoltak pl, meg természetes gesztenye krémet, azokat elvileg szabad ( na az már más kérdés, hogy szart se érnek :D )....Elvileg ma abba kell hagynom a gyógyszer szedését amit felírt a doki, viszont a kinövésem még mindig ugyanúgy ott van, bár a fájdalom enyhült...Úgyhogy ma visszamegyek a dokihoz, mert elvileg még van a dobozban pár napra elegendő gyógyszer, megkérdezem, hogy végig szedhetem-e, mert akkor szerintem elmúlna.....Csak a babának nem szeretnék vele ártani!

Juli-Drukk, hogy november végéig kihúzza a kiskukis :D Nálunk a novemberi babák között csak úgy potyognak a gyerekek :D Tegnap is és ma hajnalban is születtek babák, annyira izgis :D

Tegnap a szülésfelkészítőn a szülés szakaszairól volt szó, tágulás, meg kitolás meg mindenféle.....Nagyon jó volt és érdekes....Aztán a végén én rákérdeztem, hogy mi van ha a baba nem fejjel lefelé fekszik, az az faros....Kapásból rávágta, hogy császár...Aztán helyesbített, hogy meg lehet próbálni megszülni rendesen, ha nem túl nagy a baba, meg úgy fekszik stb, de azt a döntést az anyára bízzák és, hogy van egy módszer amivel elvileg a 37.ik hétig megtudják fordítani a babát....Úgyhogy van 2 napom, mert hétfőn töltöm be a 37 hetet...Úgyhogy nem tudom mit csináljak, mert a saját nődokimhoz csak nov.4-re van időpontom, az meg már késő.....Elvileg mehetnék a Welsi kórházba, hogy megnézzék a fekvését, de ha még adnának is hétfőig időpontot, ahoz a dokihoz,aki ezt a megfordítást végzi, valami főorvos faszi, na ahoz már tuti nem kapnék hétfőig, szóval akkor feleslegesen Uh-oztatom szegényt megint.....Vagy fogadjam el, hogy fekszik ahogy fekszik, kijön ahogy kijön.....Végül is arra gondoltam, hogy az " aranyerem" miatt nem biztos, hogy rosszul járok a császárral..... :roll: Csak már annyira készültem a rendes szülésre, gátmasszázs, málnalevél tea, homeos bogyók, szülésfelkészítő, tényleg mindent megtettem....Szerintetek??

Na lépek, mert még port kell törölnöm meg porszívózni, felmosni...Mindenkinek nagyon szép hétvégét, azért még igyekszem bekukkantani, hátha lesznek események :D

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Megjártam a házi dokit és érzéstelenítés nélkül felvágta, ááááááá :shock: :shock: Nem tudom leírni azt a fájdalmat amit átéltem.....Lehet a szülés semmi lesz ehez képest :wink: Na de állítólag ez elmúlasztja.....Nagyon bizakodom :wink:

KépKép
gyancsi
 
 


óóóóóó, szegénykém! :( :( :( remélem ma már jobb!

Kép
gtunde75
 
 


hahó!

ancsi!
remélem, rendben van az alsó fertály :)

ahogy írod a fájdalmat... kapásból eszembe jutott 2 dolog, amiben azt hittem, ottmaradok... kíváncsi leszek, hogy azokhoz képest a szülést hova fogom sorolni. gondolom rosszabb lesz... csak a végeredmény feledtet majd mindent.

2 hét múlva lesz az első ctg-m. anyám, de soká lesz az még!
viszont addig nem is akarok a kórház közelébe menni... hacsak nem azért, mert szülünk :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


csip!
őszintén remélem, hogy kicsit jobban vagy...
nem is tudom, mit írhatnék... :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Csajok!

Jó nagy itt a pangás.....

Juli drukk az első CTG-hez :D

Én ma megyek a dokihoz ( de nem CTG-re), megnézi, hogy hogyan fekszik Lili baba....Remélem visszafordult....Olyan jó lenne normálisan szülni :wink:

Tegnapig szar volt a gépünk, képzeljétek elfüstölt a tápegység :shock: Olyan büdös volt, mint az állat!!!

Többiek tessék életjelet adni...Remélem mindenki jól van!

Puszi, megyek takarítani!

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

én minden nap benézek, de magamnak már csak nem írok!!! :lol: :lol: :lol:

Juli azért Te még ne akarj szülni!!!

Ancsa tápegység :arrow: :evil: :evil: :evil: :evil:
hogy vagy ott hátul??

Kép
gtunde75
 
 


Tündi-Köszi, már sokkal jobban vagyok "ott" :wink: Amilyen brutális volt a felvágás, most olyan szépen rendbe jött, bár még egy ici-picit kint van, de egyáltalán nem fáj és napról napra húzódik vissza :wink:

Te hogy vagy??Hogy van Zoé baba??Tudod szoptatni??Alszik éjszakánként?Hányszor kel fel enni?

Kevés kérdést tettem fel :D

Csip-Sokat gondolok rád.....

És a többiekre is, Juli, Suzy, Kírus, Onlány, Iner, Ediii, Joli, Susytunder....Életjelet csajok!

Na úgy néz ki, hogy Lili baba és én 2010.11.12-én osztódunk :D Már csütörtökön be kell mennem este a kórházba és pénteken megcsászároznak.....Hihetetlen és fantasztikus, hogy Anyuka leszek, nem tudom elhinni :D :D Kész vagyok teljesen!!!!!!!!!!

Mindenkinek szép hétvégét!
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

Ancsa ezek szerint nem fordult vissza Lili baba! de fura lehet, hogy így tudod előre a napját... persze Neked nem fura, hisz ez az első, így nincs mihez viszonyítani, de az biztos, hogy teljesen más lehet így, mint amikor az ember csak vár és vár, és igazából azt se tudja mire... és fogalma sincs, hogy holnap-e vagy egy hét múlva... :lol:

mi köszi, jól vagyunk, Zoé baba szépen gyarapodik, már valahol az 5,5 és a 6 kg között van... jó baba, sokat vigyorog, csak a szelekkel küzdünk rettenetesen. vannak napok, amikor jobb, néha rosszabb...
szopizás :arrow: hát őszintén szólva az is egy küzdelem... :shock: nem vagyok egy tejcsárda, épp annyi van, amennyi kell, és az is méregdrága bogyóval... így is néha pótolni kell... most már áttértem arra, hogy az utsó kaja este egy az egyben tápi, mert különben éjjel is 2,5-3 óránként kelünk... most így este 10-kor evett, igaz, hogy csak fél 12-kor aludt el, de legalább reggel fél hatig húzta... így viszont a melleim robbannak szét... szóval sehogy se jó... :shock: jó lenne, ha már emberkaját enne, mert nekünk őszintén szólva ez a szopizás egy küzdelem... persze ettől függetlenül amíg tudom szoptatok, és nem adom fel, de nem egyszerű...

Többiek???

Susytunder hogy vannak a gyerekek?

Iner kérünk szépen fotót a gyönyörűségről!!!

Onlány Te is régen írtál! mi van Veletek?

Edii adj valami hírt magadról!

Joli Te se voltál már nagyon régóta! kérünk képet és valami életjelet! mégiscsak Te vagy a topikgazda!

Juli hogy bírod?

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Meg vagyunk,köszönjük a hiányolást :)

Csip! nagyon sajnálom a történteket, bevallom őszintén végig olvastam, mikor írtál és sokat gondoltam/ok RÁD!!!

Julcsi! szép a pocid :)

Ancsa! Utolsó napok....hát használd ki és pihenj amennyit csak tudsz....:)

Tünde! nagyon szép a kis Zoé láttam iwiwen :) sokat nőtt már! kitartást a szopihoz!!!

Joli! tényleg régen voltál....

Zsu! ti hogy vagytok?

Kép

Kép

Kép

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Onlány! nagyon szépek a gyerekek!! :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Helló Csajok!

Tündi-Ahogy írtad is nagyon furcsa, hogy tudom előre a napját, teljesen be is vagyok sózva, minden nap 500-szor mondom el Csabinak, hogy ha minden jól megy pénteken a kezünkben tarthatjuk Lilit :D :D Már csak 4-et kell aludni :D Amúgy meg tökre hormonzavaros vagyok, tegnap pl azért pityeregtem, mert elképzeltem ahogy először haza jövünk, mint egy család.... :roll: :D
Sajnálom, hogy a szopi nem megy zökkenőmentesen, de nagyon hősies vagy, hogy azért a nehézségek ellenére csinálod....Én fogalmam sincs, hogy hogyan fogom csinálni....Anyunak nem sokáig volt teje sajnos, de pl nővérem 1,5 éves koráig szoptatta mind a két gyerkőcét, szóval reménykedek :wink: ...Dobhatnál képeket Zoéról!!

Iner-Gyönyörű ez a nagylány, egyem meg de Drága :D :D Remélem ti is jól vagytok!!!

Többiek-???

Nálam semmi extra, számolom vissza a napokat, próbálok mindent elintézni addig, bár Csabi szerint már minden kész van, de én mindig találok valamit amit még lehetne intézni :D

Na megyek is!
Puszi:
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Aranyosak vagytok, hogy gondoltok rám. Ígéretem ellenére nagyon régen voltam itt utoljára. Aztán Juli írt egy levelet IWIW-en, és ez felébresztette a lelkifurdalásomat.
Sajnos a házasságom még mindig a tönk szélén áll. nem tudom meg tudjuk-e oldani ezt a helyzetet. Néha úgy érzem igen, néha nagyon nem. Borzasztóan eltávolodtunk egymástól. Két hónapja nem is voltunk együtt. Szóval igencsak szar a helyzet.
A baba szépen fejlődik. Voltak lemaradásai, de mostanra utoléri a korát. Rendszeresen viszem gyógytornászhoz, ő is biztat.

Veletek mi van? Valaki összefoglalná? Mert képtelenség ennyit visszaolvasni.
Kép

Joli
Kép
Kép
joli83
 
 


Sziasztok!
Kb 1600 éve nem voltam itt, gondoltam beköszönök!
Látom többen is a finisen vagytok, megy a drukk! Csipp, nagyon sajnálom ami veled történik. Többiek, hogy vagytok? Mi újság veletek? És egy kép, a törpémről, akiről Ti tudtatok először! :)

Kép

Kép
-anita-
 
 


halihó!

tünde!
sajnálom a küszködést a szopival, meg a pocival :( de legalább van tejcsi.
bár, én egyenlőre úgy érzem, nem fogom tragédiaként megélni, ha nem lesz... majd eszünk dobozosat :D

ancsi!
b@sszus! vágom a centit helyetted is! annyira jó lehet tudni!
én már ilyen baromságokon agyalok, hogy tuti hülyét kapok, ha a laminált padlón, netaláltán a (már annyira nem) vadiúj franciaágyon folyik el a vizem...

iner!
csodaszép a babád!

joli!
igazán sajnálom :( nagyon drukkokok, hogy rendezni tudjátok a dolgaitokat.
a csajszid nagyon édes :) és hihetetlen, hogy már fél éves is elmúlt.
nagyon emlékszem... amikor megszületett, aznap volt először stabil szívhangunk... és nézett úgy ki a prücsköm, mint valami kis nokedli :D

anita!
nálad is csak dicsérni tudom a babát :) nagyon kis mosolygós... és nagyon helyes :D

mától Áron babát apája hivatalosan is elismerte sajátjának ;) elintéztük a papírokat az önkormányzatnál, így pocok megkaphatja az örege nevét :)
hazafelé meg tuti jó thomas-os pólót (is) vettünk neki, amiért unokahugom tuti meg lesz őrülve :lol:
a fejőgépet :lol: is meghozta a posta (teszveszeltem), igaz kb 10 méterrel kerültük el egymást, így holnap be kell érte mennem a városba (de nagyon messze van! gyalog 10 perc :oops: ). de nem is bánom a sétát... hiába nem szabadna még ilyeneket csinálni, én tényleg szülni szeretnék 2 hét múlva... érzem, hogy jobb lesz külön :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok csajok!!!

Nagyon szépek a gyerköcök!!! :wink:

Joli!
Sajnálom ami veletek van,remélem én is hogy helyre áll a kapcsolatotok..
Azért Laurával foglalkozik az apuka?

Juli!
Pont úgy bevagy sózva mint én anno :lol: :lol: , én is már a 37.héttöl szülni akartam de nagyon :D
De kitartás már nemsokára kiprobálhatod a szülőágyat :!:

Ancsi!
Tényleg annyira jo hogy így tudod előre mikor fogsz szülni :D
Kivel küldöd majd a jóhírt???

Iner!
Elkezdtétek már a hozzátáplálást? Miket eszik Míra?

Hát csajok meglettek tapsolva a gyerköceitek!! :lol: :lol:
Nimi tapsol már annyira édes, a kis kezecskéit csak úgy ütögeti össze mikor mondom neki.. Kis kópém..
Amúgy jól vagyunk, Kíra ma nem megy oviba.. elkezdtük neki a kivizsgálást,mert sürűn fáj a feje. Múlt héten letudtuk a vérvételt meg a koponya rtg-t, aztán ma viszem fül-orr-gégészetre.
Ha időben hazaérünk el is viszem a házidokinak az eredményeket aztán megmondja mi van...Azt tudom hogy a koponya rtg rendben volt, ott nincs gond szerencsére...

Dobok majd pár képet du 8)

Puszi nektek!!!
Vendég
 


-j- írta: tuti hülyét kapok, ha a laminált padlón folyik el a vizem...


nekem ott folyt el...félig bele apa papucsába! :wink: :lol: :lol:
bőven volt időm felmosni/feltörölni... nem lett baja a padlónak... :wink: :lol:
persze az ágy az más... az ugye kárpitos... :wink: :lol:

Ancsa kezem lábam csuriban értetek!!! képet rakok, bár a babanaplóban minden nap láthatjátok, ha van új! :wink: :lol:

Kép

Joli sajnálom a gondokat apával... remélem azért még helyre hozható!

Kírus Nimi nagyon ügyi, szépen fejlődik, pedig a fiúkról azt mondják, hogy lusták, de ő egyáltalán nem az... :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Iner Mírusnak hamarosan lehet copfozni a haját! :) fogacskák vannak már?

Kép
gtunde75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: