Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hogy vagytok ma?
Én már jobban vagyok. Mármint lelkileg. Felkészülve várom pirit. De elhatároztam hogy a következő ciklusban lesz@rom hónap lesz. Se lh, se hőmérő, se teák. Nem görcsölök a témán. A lényeg hogy elterveztük hogy szeretnénk kistesót, és majdcsak jönni fog.

Kiscica!

Teszteltél? Muti, muti, muti, muti!!! Olyan rég láttam egy szép + hcg tesztet. :wink:

Csucsu!

Hogy vagy ma?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: smemi jó híremen. Nem jött még meg de érzem hoyg megfog jönni.

Kép
csucsu05
 
 


Hát én is így érzem. Tegnap és tegnap előtt leesett a hőm, és ma reggel meg megint felugrott. De már nem reménykedem. Tegnap nagyon magam alatt voltam, még sírtam is. De mára már jól vagyok. Azt várom hogy végre lezárhassam ezt a hónapot, hogy "felszabadultan" nézhessek a következő hónapok elé.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 

Sziasztok!

Móni!
Neked egymás után kétszer volt laptetőd, ez csak jót jelenthet! :lol:

Egyébként, meg ne csüggedjetek csajok! Nem kell gondolni se babára se pirire, csak várni!!! Persze, ezt a legkönnyebb mondani.

Én vagyok ahogy vagyok, már az előjelekre se figyelek, az a tuti, ha piri messze elkerül, és ahhoz viszont még várnom kell 3-4napot. Iszom a teát, szedem a vitaminokat.

pedi
Kalocsa
 
 


Edit!

Teljesen igazad van. :lol: :lol: :lol:

Itt a friss táblicsku. Hát vagyunk egypáran akikért lehet izgulni. :wink:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát bocsika, hogy ennyire rég voltam. Sok minden történt, de először is had szorítsak és küldjek sok-sok drukkot a tesztelőknek! :) A többieknek pedig sikeres hónapot.

Nálunk sem eseménytelen a dolog. Igaz én émelygek, meg már a kaja gondolatára is rosszul vagyok. Rendszeres veszekedések vannak az egyek mert gyógyszert kell bevenni a baba miatt. :( Már 5 kilót fogytam kb egy hónap alatt. Megjegyzem halkan, fél év alatt sikerült 7 ledobnom a nyár végéig. Nemtom mi lesz, le vagyok gyengülve stb. Táppénzen vagyok nov eleje óta, bár a főnök már cseszegeti a kolleginát, hogy szóljon menjek vissza dolgozni, mert még nem talált helyettest. Teszek rá, felkelni is alig bírok néha.

A 3 éves tengerimalackámon daganatot fedeztünk fel, 2 hete operálták. Szerencsétlen jószág szörnyen néz ki. :( Velünk alszik azóta, mert nagy a sebe, rendszeres felügyeletet igényel. (Saját házikójában van). Bili van a fején, mint a kutyáknak, és amilyen kis vehemens már véresre dörzsölte a nyakát, hogy levegye, mert sem enni, sem inni nem tud tőle. Tisztára mint egy baba, el kell látni őt is meg a sebét is. Ráadásul szét is nyílt neki a hétvégén. Szépségdíjas malacka volt, hát most szerencsétlen csúnyácska lett, de én még reménykedem, hogy megmarad. Csak olyan kis tehetetlen.

Nov 13-án lesz labor és terhesgondozó. Dec 1-én pedig a 12. hetes UH. Megbeszéltem a tesómmal, hogy szakrendelésre fogok menni, hát nemtom milyen lesz. A doki meg törje ki a nyakát... nem volt hajlandó kiadni sem ügyeletben, sem szakrendelésen a rákszűrés eredményemet, hanem menjek magánrendelésre, ott odaadja. Ja persze egy papírért megint fizessek neki.
Nem panaszkodom tovább, megyek alszok egy kicsit. :)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!

Sajnálom,hogy így érzitek ahogy,sajnos nekem is csatlakoznom kell hozzátok,ma vagyok a 28.napon,holnap után megjön és ez Tuti sajnos,mert minden tünetet simerek már. Éjjel már a szokásos "hőhullám" is rámtört 2-szer!!
Nektek azért megy a drukk!! Csucsu! Csak pozitívan!!!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Sziasztok!

Anuk!
jóhogy jöttél és meséltél "magatokról"! Sajnálom a tengerimalackádat, de azért vigyázz Magadra is. És gyere sűrűbben!

Nyuszi!
Sajnálom, hogy pirit "érzel"! Milyen jó lenne, ha nem lenne előjele se pirinek se babának és akkor nem lehetne agyalni ezeken a dolgokon, akkor tényleg csak abban bízhatnánk, hogy nem jön piri és kész. Mert így, hogy nagyjából a babó jelei megegyeznek a mensi jeleivel, így totál összezavarodunk.

Na, mindegy, várjunk, bízzunk!
És drukkoljunk együtt!!!!

pedi
Kalocsa
 
 


Anuk: Sajnálom a malackádat. Remélem felépül. a doki meg mi az hogy csak magánrendelésen adja ki a leletedet?? menj be abba a kórházba ahol készitették és kérd ki a másolatot. a gépben benne kell hoyg legyen az eredményed.

Pedi: miylen igazad van hogy jobb lenen ha semmi tünet nem lenne mert csak össze zavarodunk töllük.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Anuk!
Gyere sürübben! Szegény malacka!

Nálunk Niki fulladt be 2 napja, alig aludtunk, mert szegény köhögött volna de nem tudott. Másnap vittem dokihoz, adott kupot, na ez jot tett neki, azota tud ám rosszalkodni!!!

Nemsoká csüt és megyek uh-ra!!!
encike 2
 
 


Jaj,lányok annyira jó lenne,ha kérésre jönne a baba... Nekem most azon felül,hogy nagyon szeretnénk is,lehet,hogy meg is mentene a munkától,mert jaunártól egy nagyon hülye főnököm lesz...
Nagyon drukkolok nektek!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Hidd el Nyuszi, ha nem a baba körül jár az agyad (bocsi), de akkor fog sikerülni!!!
LAZITS!!!!!
encike 2
 
 


sziasztok!!!!!
képzeljétek ma a dokim azt mondta hogy tutira sikerűlni fog a baba és hogy számítsak rá lehet kettő is lesz!!!!! :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú,nitacska ez nagyon jó hír! Nekem is azt mondta a doki,hogy a Clostynak meg a Puregonnak egy mellékhatása van,hogy lehet,hogy kettő baba lesz odabent... Bár én már annak is örülnék,ha egy lenne.
Encike! Tudom,hogy az csak rosszabb,ha rá vagyunk kattanva,de ha már effektíve próbálkoztok,nem lehet nem rá gondolni,nem?

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


nekem azt mondta még a doki hogy csak lightosan...én is megelégednék 1 babóval.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Anuk!

De jó hogy hírt adtál magatokról. Sajnálom a tengerimalackádat, jobbulást neki! Amúgy tényleg felháborító hogy a dokid csak a magánba adja oda a leletedet. :shock: A főnöködre meg tegyél magasról. Most neked a legfontosabb a picuri és Te!

Nyuszi!

Ha most meg is jön, akkor a köv. hónapban már nem fog. :wink:

Nita!

2 hét múlva várjuk ám a + tesztedet. :wink:

Csucsu!

Mizu? Hogy vagy? Remélem piri még nem jelentkezett? Mikor tesztelsz?

Jelentem, még nekem se jött meg. Ma vagyok a 29. napon. Általában 28-29 naposak a ciklusaim. Úgyhogy ebből még bármi lehet.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: megy a drukk érted is:)


Nem még nem teszteltem. Nekem annyira mensis szúrkálásom és fájdalmaim vannak. :(

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Vasárnap és hétfőn én is úgy éreztem hogy megjön, de nem. Sőt nekem semmi tünetem nincs. Se mensi szerű érzés se cickófájás se semmi. Talán ma egy kicsit érzem a hasamat, de nem mensi érzés, hanem mintha izomlázam lenne. :shock: Furi, mi? Ha péntekig nem jelentkezik piri, akkor tesztelek egyet. Te mikor tesztelsz?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Hát én azt mondom talán neked jobb a tüneted. Hisz ez a piri szerű érzés nagyon pirire emlékeztet.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Tudod, hogy a mensi szerű érzés lehet baba is. :wink: Bár tényleg ilyesztő tud lenni, de csak akkor írd le ezt a hónapot amikor megjön.
Ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy mennyivel jobb volt a nagyanyáinknak amikor még nem voltak tesztek. Csak azon kapták fel a fejüket mikor eszükbe jutott, hogy: Jé, 2 hónapja nem menstruáltam!! :arrow: Terhes vagyok!
Néha jó lenne nekünk is ha nem lennének tesztek. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Igen jó lenne ha nem lenne teszt és talán jó lenne ha nem lenne internet sem., Hisz innen bármit megtudunk. Na meg a babanet is ilynekor rossz ám. Na de ez van majd csak kiderül mi is van valójában.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Móni!
Ez a Te helyzeted kezd nagyon izgi lenni! :)

Csucsu!
Neked amúgy ma kellene nem megjönnie?

Nyuszi!
Nagyon szurkolok, hogy babó jöjjön minél előbb, de hidd el, a munkahelyi gondok és "közte" nincs összefüggés. Már bocs, hogy így írom, de általában akkor jön a baba, amikor már nem is számítunk rá, vagy éppen nagyon nem kellene, hogy jöjjön. Remélem, értitek, hogy mire gondolok! Kitartás és fel a fejjel!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Igen ma. De volt olyan hónap hogy 31napra jött meg. tehát ha netán holnap jönne meg az sem lepne meg.

Kép
csucsu05
 
 


Lesz 2 babásunk egyszerre???????????

Nyuszi!
A mostani baba ugy jött össze, hgy nem csináltam semmit, mármint hőmérés, lh, tea, semmi, csak nyugi volt. Akkor voltunk nyaralni, hazajöttünk és szexeltünk, amiből baba lett.
Abba a honapba nem számitottam pozi tesztre és tessék, már 18 hete a szivem alatt van.
encike 2
 
 



Igérem lesz!
De nem tom mikor.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Móni! Lehet,hogy mégsem lesz igazad a mensivel kapcsolatban? Nagyon szorítok,hogy ott legyen az a babu...

Csucsu! Nem fog megjönni és kész. Tényleg lehetnek ugyanazok a jelek mint a mensinél,úgyhogy ne add fel,neked is ott lesz a kisbaba.

Encike! Tudom,már mi sem gondolunk rá olyan stresszesen,mert tudom mi a baj,most már csak az injekcióban bízom,amit kaptam,hogy megvastagítja a nyálkahártyám.

Pedi! Az a baj,hogy nagyon lelkiismeretes vagyok és a szívemre veszek mindet elég könnyen,ezért írtam ezt a munkahely dolgot.,mert nem akarom,hogy ez (is) befolyásolja....

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Hát lányok, nekem most délután megjött. :evil: :evil: :cry:
Köszönöm mindenkinek a drukkot!
Mától új lappal indulok. Mint azt már írtam nem lesz se hőmérőzés se teák, semmi. Csak jönni fog valamikor már végre az a babóca. Hisz annyira várjuk már. Most egy kicsit, na jó, nagyon fáj, de holnaptól jobb lesz. Legalábbis remélem.

Csucsu! Kitartás!!! Én még reménykedem helyetted.
Edit! Neked is megy a drukk.
Nyuszi! Szintén megy a drukk.

Tary, Nita, Zsuzska! Nektek majd a jövő héten drukkolok. :wink:

Én most lélekben a karácsonyra készülök. Ez legalább majd eltereli a gondolataimat. (amúgyis lesz@rom hónap lesz)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Pirit sajnálom. Kitartás.

Én egy nega teszt után vagyok tehát nekem is meg fog jönni ezért fáj a hasam. Ha babáslennék akkor kimutatná már hisz az első halvány csik után azért erősődőtt volna. Ez van már kisirtam magam mást nem tehetek. annyi vitamint szedek hoyg elegem van már. Na mindeg ylesz ez majd jobb is azt hiszem.

Kép
csucsu05
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csucsu!

Sírd csak ki magadat! Én is ezt tettem.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok lányok!

Moni, Csucsu :x :(
Én már annyi nega tesztet láttam, alig vártam már, hogy valaki pozitív hullámokat hozzon...
Nekem úgy tűnik mostanában van/lesz pém, fel vagyok fújódva, fáj a hasam- Mindent megteszünk az ügy érdekében, kivéve a tea, lh teszt, stb. Próbálok más földi dolgokkal foglalatoskodni és nem csak ezen a témán görcsölni folyton.

Csináljunk egy woodoo bábut pirinek! Hátha beijed és nem jön a környékünkre sem egy jó darabig4!
tary
tary
 
 


Sziasztok lányok!

Moni, Csucsu :x :(
Én már annyi nega tesztet láttam, alig vártam már, hogy valaki pozitív hullámokat hozzon...
Nekem úgy tűnik mostanában van/lesz pém, fel vagyok fújódva, fáj a hasam- Mindent megteszünk az ügy érdekében, kivéve a tea, lh teszt, stb. Próbálok más földi dolgokkal foglalatoskodni és nem csak ezen a témán görcsölni folyton.

Csináljunk egy woodoo bábut pirinek! Hátha beijed és nem jön a környékünkre sem egy jó darabig4!
tary
tary
 
 


Tary: Pont ezt mondtam a férjemnek. Amennyi nega tesztet énmár láttam meg amennyi PÉ-t vártam én már pozítívan le sem lehet irni sehova. És mégis ez van. Hú de utálomilynekro a cigányokat akik cska potyogtatnak.. Bocsánat ha drasztikus voltam.

Kép
csucsu05
 
 


Hoénap gondoltok rám?
encike 2
 
 


Csucsu,Móni!

Nagyon sajnálom,holnap vagy már ma este én is csatlakozom hozzátok,mert már kezd nekem is megjönni :cry:
Nem baj,bízom benne,hogy nemsokára együt örülünk majd!!

Encike! DrukkoloK!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Lányok segítsetek!Tudom, hogy már ezerszer leírták(írtátok), de most akkor ez hogy van: a pé a tojásfehérje kor van, vagy mennyivel utána? tesztem nincs, nem is akarok venni:)
Köszi:tary
tary
 
 


moni nem volna rossz de nemsokszor voltunk együtt..multhéten 2x meg talán majd ma... :roll:

lányok sajnálom pirit..de fel a fejjel!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary!

A woodoo baba jó ötlet. :lol: Ki csinálja meg? Szúrjunk a hasába jó sok tűt, mert nekem most nagyon fáj, hát fájjon neki is! :twisted: :twisted:
Amúgy tojásfehérje ügyben sajna nem tudok segíteni, mivel én nem nagyon szoktam tapasztalni magamon. Egyet tudok mondani: szeressétek egymást olyan sűrűn amennyire csak tudjátok. :wink:

Encike!

Persze hogy gondolunk rád holnap! Szorítok nagyon hogy minden rendben legyen, és persze ez így is lesz. :wink: Mikor kapod majd meg az eredményt? Rögtön, vagy erre is várni kell?

Csucsu!

Osztom a véleményedet. Ilyenkor nekem is eszembe jutnak bizonyos emberkék egy csoportja. :twisted:

Nyuszi!

Én is sajnálom nagyon. Na, de majd most mindannyian babásak leszünk még karácsony elött! :wink:
Épp az előbb mondtam a férjemnek, hogy ha már a gólya nem hozta, akkor most majd a Jézuska meghozza a várva várt babócát. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: milyen jó lenne egy virtuális woodoo baba. Aztán hadd fájjon neki. szörnyű, hogy az emberből mit hoz ki a sok negatív élmény...

csucsu: persze, nekem is eszembe jut a kisebbség minden alkalommal mikor megjön. Aztán a sok diszkóbalesetből, meg egyéjszakás kalandból származó gyerekek.

Encike holnap természetesen gondolok rád.

Na, megyek elteszem magam holnapra.

sziasztok, tary
tary
 
 


Csajok: Látom egy vélemányen vagyunk ám. Azt hittem csak én vélekedek igy.
Már kerestem magamban a hibát.
Ja és reggel felkeltem és megjött.

Fantasztikus érzés volt :) Az t mondják az ember örüljön mindennek ami bekövetkezik. Hát nem tudom egy pirinek hoyg lehet örülni. Na mindegy nem poénkodok tovább.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Csucsu, drága!

Nem írom, hogy sajnálom, hisz úgy is tudod. :wink: Nyírjuk már ki piri anyót! Ki tud egy jó bérgyilkost? :lol: :lol:
Akkor mától megint szedned kell a clostit? Vagy hogy van ez?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!
Még teljesen új vagyok itt, bocs, ha zavarok!
Kicsit egyedül vagyok, mert költözés után nem ismerek senkit.
Mi is babát szeretnénk a párommal, eddig próbáltunk spontán módon, semmi számolgatás, tesztelgetés, de sajnos semmi. Bár az eddigi 26 nap helyett most 30 napra jött meg. Már kezdtem reménykedni, és éppen tesztet vettem, mire reggelre ...... :(
Tudtok nekem abban segíteni, hogy milyen vitaminokat érdemes szedni, vagy ilyenek. A régi dokim semmit nem javasolt, és még nem találtam új orvost itt a környéken.
s.vera
 
 


Sziasztok!

Csucsu, Móni!
Csatlakozom a vudu babás ötlethez, és sajnálom pirit, vagy inkább gyűlölöm! :evil:
Csucsu, egyébként nincs abban semmi rossz, ha utálod a cigányokat, amiért potyogtatják a gyerkőcöket, én is ezt teszem, és szerintem joggal. Pont a múltkor beszéltük a férjemmel, hogy lehet el kellene kezdeni inni, cigizni, meg csak heti egyszer fürdeni. :o Persze, ez csak tréfa, de már végső elkeseredésében mindent mond az ember.
Nekem még nem jött meg, de ma már felkészülten jöttem dolgozni. Gyógyszer, "csomag" stb...

Encike!
Nagyon szurkolok én is, hogy minden rendben menjen ma, majd gyere és meséld el mi volt.

Tary, Nita, Zsuzska!
Nagyon szurkolok a kis katonákért és a "nagy találkozásért".

S.Vera!
Üdv köztünk! Nem zavarsz, gyere nyugodtan, és mielőbbi babásodást kívánok Nektek is!

pedi
Kalocsa
 
 


Üdv köztünk Vera!

Kívánom hogy mielőbb sikerüljön a babátok! Mióta próbálkoztok? Mostanában költözködtetek?
Vitaminok: A legismertebb az Elevit, Gravida amit a terhesség előtt is érdemes elkezdeni szedni.

Edit!

Remélem feleslegesen vitted magaddal a melóhelyre a "csomagot". :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


A tablettát már tavaly augusztus óta nem szedem, és a doki tanácsára csak januártól kezdtünk próbálkozni, de akkor még csak ha jön, az jó ha nem nem baj alapon. Június óta viszont már komolyan tervezgetjük.
A mostanában nem éppen jó szó, mert már lassan egy éve lakunk itt, de a munka és suli mellett nem igazán van időm ismerkedni. Még a szomszédainkat is alig ismerem.
s.vera
 
 


Sziasztok!

Csucsu!
az a fránya piri!!!!

Moni!
Új vonalzod van?

Vera!
Én folsavat és E vitamint szedtem terhesség előtt meg mértem a hőm.

Ma nem jártam eredménnyel, mert kellett volna beutalot vinni, nekem meg senki nem mondta, hogy kell.
Igy nem fogadtak, hazajöttünk elmentem a beutaloért és jövö7 eljén ismét megyek. Ez van, most pihenek egy kicsit, mert fáj a hasaalja.
encike 2
 
 


Encike!
Sajnálom, hogy így jártál. Azért a dokid adhatott volna beutalót mikor mondta hogy menjél genetikára. Na mindegy most már. Majd jövő héten akkor túl leszel rajta.
Vonalzó: Úgy terveztem hogy most már én is felteszek egy babavárós vonalzót, de ez nem jött össze. Úgyhogy mivel most nem fogom mérni a hőmet, ezért levettem a hőmérős linket és helyette feltettem ezt az avatart.

Vera!
Tudom, hogy nehéz a kezdet egy új helyen, hisz én is átéltem mikor elköltöztünk a szülővárosomból. De lassacskán bele lehet szokni, és a barátok is jönnek majd. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


sziasztok.vera üdv köztünk!!!!!!!!
pedi köszi hogy szorítasz mindenkiért!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tary! Nekem szokott jele lenni a pé-nek,1 napig tart,amikor pisilek,akkor nyúlós,fehér váladék jön ki.Azt mondta a doki,hogy az az. Előtte pár nappal lehet tudni,hogy lesz,mert amikor törlöd magad pisilés után,olyan síkos érzés (nem tudom máshogy leírni bocs).

Vera! Üdv köztünk. Én csak a Folsavat szedem,meg a Maca-t,mert nekem az Elevittől szorulásom van.

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: