Új privát üzeneted érkezett!

Judit!
A kérdés rád is vonatkozna, hogy hol szereznéd be a mikrogolyócskákat?
Vagy van valami más is ami jó bele?

Köszi a képet.Ari vagy már láttam ezt a típust.
Ezzel az a baj, hogy csak a hátsó ülés támláját lehet vízszintesen lehajtani, az elsőt nem.Kép
Ezt nevezik testvérkocsinak.

Találtam Pécsen is szopispárnát ez 8e Ft:
http://vision-fix.hu/main.php?lang=HUN&modul=termek&ID=15

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Visszatértem a téli pihenésünkből. Gyorsan kerestem egy táblát, és nagy örömmel állapítottam meg, hogy 2 új babás is van!!!!

Mea, Kóbor nagy gratula nektek!!!!!! Ezek szerint nektek már jól kezdődött az év.

A hozzászólásokat még nem sikerült végigolvasnom, ahogy látom vagy 15 oldalnyit irtatok, ami ugye 600 hozzászólás körül van. Megpróbálom majd gyorsan átrágni magam rajta Kép

Nekem "várható módon" 7-én megjött (vagyis csak nagyjából 7-én, mert elötte barnáztam már vagy 2 napja, illetve időeltolódás miatt is kicsit borult minden, de nagyjából azért erre a napra tehető.
A barnázásról mintha már írtátok volna, hogy az talán progi hiányt jelent??? Nekem az utóbbi időben ez már többször előfordult, hogy mensi előtt már 2-3 napig kicsit barnáztam (vagy én inkább rózsaszínesnek mondanám), aztán utána kb. 3 napig volt normális mensi, aztán megint csak szinte semmi még 2-3 napig. Vagyis az 5 nap helyett nekem inkább 7-8 napig van gondom vele. Ez mit jelenthet?

Remélem mindenki jól van, megpróbálok most nekiveselkedni a visszaolvasásnak Kép

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Judyt!
Ez eszembe sem jutott, hogy nem lehet lehajtani a tamlat Kép Viszont az egymas melletti kocsi olyan szeles Kép A jardan nem is lehet veluk elferni.
Meg nem tudom mi lenne jo toltet. Viszont nem tudom mi lenne jobb, venni vagy csinalni. Meg nezelodok a neten

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

 
 

Judyt, Gyongyi!
Ezt nezzetek meg http://www.amobafotel.hu/

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lanyok Kép

En megyek haza, 'adok enni' a gyerekeknek! Kép
Jo hetveget mindenkinek!

Gyöngyi

bgy
 
 


BabusKép
Már igy látthatatlanban is el döntöttük hogy mi is elmegyünk a tescobaKép(ezt nem lehet ki hagyni)
Nálunk itt van egy nem messze SalgótarjánbanKép
Szeretnék kérdezni valamit?!!
Ti mennyi pelust vettetek Kristófnak?
Már mint méret meg ilyenek?

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Most értem a végére a visszaolvasásnak. Jó másfél óra volt, pedig megmondom őszintén mindent nem is olvastam végig (remélem ezért senki nem ró meg), mert akkor reggelig itt ülhetnék Kép

Annak örültem, hogy sok-sok jó hir történt az elmúlt két hétben, és bár már én tudtam Mea és Kóbor jó hírét, jó volt visszaolvasni, hogy a hírek napról napra hogyan alakultak...

Nagyon jó érzés volt, hogy pár embernek hiányoztam, jó tudni hogy beletartozom a csapatba (őszintén szólva felmerült bennem, hogy mivel még elég új vagyok, ezért majd eszébe sem jutok senkinek, de szerencsére nem így volt Kép

Zsófi, én egy kicsit irigyellek Ausztráliáért, meg persze megértem az aggodalmadat is. Nekünk szerencsénk volt párommal, és 5 évvel ezelőtt jártunk kint. Gyönyörű ország, párom azóta is arról álmodik hogy ő egyszer ott akar élni pár évet!!! Nagyon tetszett az az életstílus ahogy ott élnek! Azt már tudni hogy melyik részre mentek?

Babus! Gratuala a 36. héthez! Vagyis már inkább lassan 37!!!!!

Babás, pocakos képeket megnézegettem, mindenki baba és pocak gyönyörű! Bárcsak mi is itt tartanánk.
Tegnap ejszaka végig álmodtam csak (hajnali 1-kor értünk haza 24 órás út után, igy hiába voltam fáradt, ugyanakkor már át is billentem a holtponton), és az összes álmomban babáim voltak. Igaz volt olyan is, hogy nekem mindenféle terhesség nélkül született egy csomó babám egyszerre, és meséltem mindenkinek hogy ez egy új orvosi csoda, de persze senki nem hitte el Kép Kép
A mai naptól elméletileg egyébként már beléptem a fogamzóképes napjaim közé, de egyenlőre a fáradtság, és egy kis gyomorrontás miatt még a szeretkezéshez se nagyon van kedvünk és erőnk.. Sajnos Kép Párom már rég alszik, 7-kor teljesen kidőlt, én meg egyáltalán nem vagyok álmos...

Visszatérve az előző levelembeli kérdésre. Ha mensi előtt szinte mindig 2-3 napig barnázgatok/rózsaszinezgetek akkor érdemes elmenni egy hormonvizsgálatra? Illetve a ciklusaim is 25-26 naposak... Viszont ez még igazából csak a 2. hónapunk volt... Én gondolom azért még várjak legalább az 5. hónapig... Jó lenne ha valakinek már lenne ebben tapasztalata.

Na jó, inkább abbahagyom most. Igy is kicsit hosszúra sikeredtem. Pedig nem is irtam mindenkinek... Majd bepótlom.

Dorka

Kép
szdorka
 
 


DorkaKép
Remélem hamar rendbejön a gyomorrontásotokKépA barnázás progigondot jelenthet. Én a helyedben várnék még egy ciklust mivel ez még csak a második volt és ha a következi is ilyen lesz érdemes lenne hormonszintet nézetni egy cikluson keresztül meg esetleg UH-os pé követés sem ártana bár még nincs okotok aggodalomraKép DrukkolokKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Edina
Én leginkább a Pampers-t pártolom,abból ugye a Newborn való az újszülötteknek.
De még elmegy a 3-6kg-os Liberó is, nekünk ebből van nagyon sok, mert a Bababörzén ez volt akciós.
Egy Liberó utánzat a Babylove, amit a DM-ben vehetsz meg, olcsóbban. Ez is jóKép
A Huggies-t én utálom, de nagyon.

Pelenkából úgy számolj, hogy egy babát egy nap átlag 8-10-szer teszel tisztába, minden etetés előtt, ami ugye 3 óránként van, plussz még ha úgy adódikKép Magyarul, rengeteg pelust fogyasztanak elKép
Mi 3 csomag 92db-os Liberót(3-6 kg-os), 1 csomag 2-4kg-os Liberót, és 1 nagycsomagos Pampers Newborn-t vettünk.

Judit
Ebben a méret-dologban megoszlik a vélemény. Nekünk kb. 7 db 56-os rugink van és ugyanennyi 62-es is.
Body-ból rengeteg van, méretenként biztos van vagy 15, de csak azért, mert ebből rengeteget kaptunk kölcsön unokatesóméktól. Bár szerintem ez nem is árt, hisz ez érintkezik a babával, így az mégiscsak könnyebben piszkolódik.

A kórházba szerintem olyan köntöst viszel, amilyet csak szeretnél. Nekem frottír van.

Ruhát szinte mindenhol adnak a kórházban a babának, csak a hazamenetelkor kell vinni neki ruhát.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jó reggeltKép
Babus:
Akkor jó sok pelus kell egy
újszülöttnekKép
Akkor tanácsos sokat venni a 3-6 kg ból?
Elvégre amikor megszületik már akkor több mint 3 kgKép
Jó esetbenKép
És kell gondolom egy pár db textil pelus is?
Kb elég ha 10 db veszek?
Akkor te a Liberót ajánlod!!
Mért a Huggiest mért nem szereted?
Nem is tudtam hogy adnak bent baba ruhát!!
lehet hogy csak arra Pest felé?
Én itt még nálunk nem hallottamKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Hali!

Bocsi, hogy nem írokgatok mostanában (olvasni is éppen hogy átfutom a dolgokat), de nagyon máson jár az eszem. Sajnos a lányomat le kell szoktatnom az éjszakai szopiról, mivel vele veszélyeztetett terhes voltam, és a szoptatási tanácsadó szerint, akit megkérdeztem, nem javasolt ilyen esetben a szoptatás folytatása a terhesség alatt. Szóval most kicsit nehéz a lelkem, sajnálom szegényt. De nem veszi olyan rosszul, mint ahogy vártam.Kép

Nem is írok senkinek, mert nagyon sok mindenből kimaradtam, de azt látom, hogy peluskérdés van. Tudom, hogy nem engem kérdeztetek, és nem veszitek jó néven, ha tanácsot adokKép, de azért leírom, hogy nálunk mi volt. Nekünk először a Pampers Newborn jött be, utána viszont a Libero, mert annak gumis hátul a dereka, és abból nem folyt ki a kaki. De ez nagyon babafüggő, combmérettől, pocaktól, hosszúságtól, stb. függ, szóval érdemes esetleg kísérletezni. Ja, és az én lányom mindig szopi alatt kakilt, ezért én mindig utána tettem tisztába, de ezt is babája válogatja. Meg aztán ő mindig éhen akart halni szopi előttKép, üvöltött, ezért is jobb volt a szopi utáni peluscsere. Ja, és ő kétóránként szopott az első két hónapban. Textilpelusból én először 20-at vettem (feje alá, büfizéshez, pelenkázóra, szájtörölgetéshez), aztán még 10-et, mivel túl gyakran kellett mosni (ő rengeteget bukott vissza tejcsit). Én ebből ötöt négyrét vágtam, és beszegtem, és ezek voltak a szájtörlő kendők. Na, bocsi, hogy terheltelek titeket, de hátha segítettem.Kép

Mensiseket sajnálom (bár láttam, hogy Tündi nem fogta fel rosszulKép), hajrá következő hónap! A többieknek meg mennek a drukkok!

Kóbor
kóbor
 
 


Helló!

Nem vagyok ugyan topiktag, de nyomonkövetem a beszélgetést. Nekem szerencsém van, már 2 kisfiú anyukája vagyok, egyik 2 éves, másik 3 hetes. De belerokkantam volna, ha nem lehetett volna, vagy ilyen procedúrák után, mint sokatoknak.

Pelus ügyben már van tapasztalatom.
A márkát mindenki saját maga fogja úgyis kitapasztalni. Nekem a Pampers newborn nagyon bejött, utána Liberó, majd pár hónapig a Guggies volt a nyerő. Attól függően, hogy hogy változott a gyerek "alakja".
Mennyiség. Bizony sok pelenka fogy,de soha nem lehwt tudni hány kg-al születik egy baba és, hogy gyarapodik. A pici 3,6-al született, és 60 cm-vel. Hosszú vékony baba lett. Az 56-os cuccokat rá se bírtam adni a bodykon kívül. 1 csomag newborn pelenka elég is volt, és 3 kiscsomag a Liberó 3-6 kg-os pelusából... ha elfogy már válthatom is a méretet, 5-8 kg. Kisfiam úgy hízik, mint a kölökgólya, 3 hét alatt másfél kg, így pocakban kezd szűk lenni és nem bír ki egy éjszakát, de sokszor wgy hosszabb alvást sem.
Szóval szerintem elég 1 méretből 1-1 csomag és majd folyamatában lehet azt pótolni. Később, mikor már nem híznak, nőnek ilyen gyors ütemben, és hónapokig ugyanazt a pelust hordják jobban be leht tankolni.
Pl 2 évesem már lassan 1 éve ugyanazt a méretet hordja. A kisbabás hurkái eltűntek, mert annyi nyúlt.

puszi mindenkinek és nagy drukkok mennek.

sasha

Kép
sasha
 
 


Kóbor
Ezt meg honnan vetted, hogy nem vesszük jó néven, ha tanácsot adsz??? Irgum-burgum, ez nagyon nagy butaság volt. Hisz ki adhatna szakszerűbb tanácsot, mint egy gyakorló anyuka?Kép
Sashára ugyanez vonatkozikKép

Én csupán a munkahelyi tapasztalataimat tudtam leírni, ott én a Pamperst szerettem, a Liberóból én úgy tapasztaltam többször kifolyik a kaki, pisi. Mégis ebből vettünk többet, merthát sokkal olcsóbb volt a börzén. A Huggiest meg azért utálom, mert olyan órmótlanul áll szegény pici babákonKép
Textilpelusból egyelőre én 10-et vettem, aztán majd még veszünk, ha kevés leszKép

Edina
Pedig szerintem a legtöbb kórházban adnak a babára kórházi ruhát. Persze nem valami szépeket. Hol pólyába teszik, hol régimódi kisingekbe meg egyéb ruhafélékbe öltöztetik. A mi kórházunkban viszonylag helyes is rugdalózókat adnak rájukKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit
Írtam mail-tKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Meg nem olvastam, bocsi, majd ha hazajottem

Most indulok szigorlatozni. Kerlek nagyon szoritsatok 14.00-tol. Ramfer!

Puszi!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
KépKépKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


HalihÓ!!!
Hol vagytok nagyon kihalt most ez a topicKép
Nálunk jó volt az idő tök szupi volt Kép
Bárcsak ne esne a hó!!!!
Nem szeretném!!!!!
Még mindig nem sikerült be szereznem
TESCÓS újságotKép(
Annyira izgulok holnap megyünk meg nézzni a kiságyatKép
Szerintem aludni sem fogok tudniKép
Nem mintha tudnákKép
Babus: Nektek hány részes a kiságyhoz az ágynemű garnitúra?

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina
4 részesKép
Párna (bár ezt úgyse tudjuk egy ideig használni, mert 1 éves korig nem ajánlott a párna), takaró, rácsvédő és baldachin.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Írtam mail-t.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!
Sikerult a szigorlatom! El sem hiszem. 1ora irasbeli utan 1,5orat vartam, hogy huzhassak tetelt, es utana megint 1ora varakozas volt a szobelire. Szoval nagyon faraszto volt. Megyek is rogton aludni. Tul vagyok a 6felev vizsgain.

Babus!
valaszoltam

Ugy orulok, de meg nem konnyebbultem meg Kép majd talan holnap.

Jo ejszakat!

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit
Nagy-nagy gratula!!!!!!!!KépKépKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit,
gratulálok a vizsgához!Kép Ügyi vagy!Kép

Babus,
bocsi, kicsit elszaladt velem a lóKép, de párszor megtörtént, hogy valaki kérdezett valamit mástól (pl. vásárlásos dolgot), amire úgy éreztem, hogy tudok érdemben hozzászólni, de az égvilágon semmi reakciót nem kaptam (míg a másik igen), akár ne is írtam volna. Ezért gondoltam, hogy feleslegesen írkálok, és hogy csak úgy érzitek okoskodom, és a hátatok közepére kívántok. Gondolkodtam is, hogy írjak-e, de azért írtam.Kép

Sasha,
az én lányom minden pelust fél kilóval tovább hordott az előírtnál, mert ő ilyen sovány alkat.Kép

Minden jót, jó vásárolgatást!

Kóbor
kóbor
 
 


Babus,
azt még akartam írni, hogy köszi, amit írtál, aranyos vagy nagyon!Kép

Kóbor
kóbor
 
 


37.hét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babus+Kristófka

Kép
babus2005
 
 


Babus!

Köszi!Kép Általában csak csendben drukkolgatok, írni nem szeretek, nehogy valakiben rossz érzést ébresszen az, hogy neki küzdeni kell sokat, nekem meg elsőre mindkettőKépKép
De tény és való (ezért is írtam), hogy pelus ügyben a tapasztalat a legnagyobb segítség. De másban is. Pl, ha tehetném, más babakocsit vennék most. Úgyhogy azt is érdemes jól átgondolni. Pl, nagy bevásárlóháló amiből nem gurul ki a labda, ha a járdára fel kell billenteni a babakocsit... na meg a homokozó vödör. És ezek mellett férjen el a bevásárolt élelmiszerKép

Kóbor!
Igen, vékonyka gyerkőcök is vannak, gondolom a lánykád mostanság is az alsó határokat üti. Őszintén szólva nem is tudom, hogy melyik a jobb. Ez a két véglet. A nagyobb fiamat már most alig birom megemelni, és tartok attól, hogy a kisebbik, mire eljut abba a korba, hogy mindent nézegessen, és fogni kell, le fog szakadni a karomKép

Láttam, első hozzászólásom is tele volt elütéssel, bocsi, csak félkézzel pötyögök, mert a törpébbik állandóan enne...Kép (mitől is hízikKép)

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha:Nagyon szép a kisfiadKép
Babus: Gratula a 37 héthez már nem sok van hátraKép
ÚGGYYY ÍRÍGYELLEKKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Sasha,
én is másmilyen babakocsit vennék.Kép Igen, a lányom most is éppenhogy benne van az alsó határban, karcsú leányzó, vigyáz a vonalaira.Kép Szerintem nem fog leszakadni a karod, hanem jó erős leszel! Kinek kell a súlyzó, ez a szép, izmos kar titka, a nehéz gyerek.Kép

Edina,
ne irigyeld Babust, pikk-pakk te is ott tartasz majd, és akkor meg csodálkozni fogsz, hogy hogy elrohant az idő.Kép

Kitört rajtam az álomkór, meg borzasztóan fáradt is vagyok, legszívesebben csak döglenék az ágyon, megyek is, ledőlök egy kicsit.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Babus: Írhatok mailt?
Kéne a segítségedKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Megint ÉNKép
Tettem fel ujabb pocis képeket 26 hétrőlKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Hazaértünk a dokitólKép

Megvolt az első CTGKép szuper eredményeket produkáltunkKép
Itt olyan CTG van, amit nem rögzítenek a pocira, hanem magamnak kell odafogni, de apuci lelkesen átvállalta tőlem ezt, büszke volt, hogy ő csinálhatja, így nekem csak élvezkedni kellett abban, ahogy Kristófka szívhangja milyen szépen ütemes ver, olyan 125-135-ös frekvenciával, aztán amikor megmozdult, akárcsak egy picit is, felugrott 150-160 körülreKép Biztos nem nagy dolog, meg hülyeségnek tűnhet, de nekünk nagyon nagy élmény voltKép
Utána vett kenetet, és nézett a doki méhszájat, ami még mindig totálisan zárt.
UH sajnos most nem volt, majd legközelebb.
Következőleg majd 25.-én megyünk, kedden, akkor is lesz CTG, meg UH is, és megtudom majd a tenyésztésem eredményét isKép

Úgyhogy nálunk semmi nem utal a közelgő szülésre,semmi jóslófájásom nincs, még mindig nem keményedek, pedig este 8-ig jártuk Pesten a boltokat, voltunk a Brendonban, az Árkádban és a Corában is, de a talpamon kívül semmim se fájKép
Szerintem Kristófka nem fogja elsietni majd a dolgokatKép

Edina
Ez nem kérdésKép, bármikor írhatszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Szép reggelt Jányok!

Judit!
Gratulálok a szigorlathoz!Át tudom érezni, nekem is volt benne gyakorlatom!Nagyon ügyes vagy!!!Kép

Babus!
37. hét?!?Hihetetlen, hogy szalad az idő, én meg még mindig csak egy helyben topogok!
Örülök, hogy rendben volt a CTG, gondolom, milyen nagy élmény lehetett mindkettőtöknek!Kép

Edinka!
Megnéztem a képeket, hát már beindult a pocid rendesen!!!Nagyon szép!!!Kép

Dorka!
Remélem már jobban vagytok a pároddal és beleadtatok apait-anyait!!!KépMajd drukkolok Neked!

Annácska!
Írtad pénteken, hogy ma mész a dokidhoz, ugye nincs baj?Csak kontrollra mész?Hogy haladtok a projecttel?

Nekem ma 36.8-ra leesett a hőm, így valószínüleg megint egy sikertelen, hosszú hónapot tudhatok magam mögött!!Már eléggé magam alatt vagyok, de próbálom nem lehúzni itt a hangulatot, megpróbálok jó kedvű lenni és mindenkinek mosolygós arcocskákat rajzolni,bár elég sokat sírok mostanában.
Már írtam múlt héten, hogy ha megjön, akkor tuti elmegyünk dokihoz és ezt szeretném is betartani!!!

Mindenkinek szép napot kívánok!!!

Kinga
Kinga79
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Kinga! Kép

Nekem is megjött még péntek esteKép úgyhogy nekem sem ez volt a nyerő hónapKép
Viszont ma délután megyek dokihoz, remélem elindulunk valamerre. Majd szorítsatok lc.

Tündi! Ebben a hónapban egyszerre haladunk, reméljük mindektten célba érünk és még jó páran csatlakoznak is hozzánkKép

Babus! Már nagyon közel vagy a célhoz! Ha lehet minél többet pihengess, gyűjtsd az erődetKép

Éva
évi79
 


Babus!Kép

Gratula a 37.héthez!!!Kép

Mea
mea
 
 


Lányok,
teljesen ki vagyok bukva, tegnap tudtam meg, hogy egy héten belül a második barátnőm vetélt el.Kép Ezek után mi a biztosíték, hogy velem minden rendben lesz? Kicsit depis lettem.Kép

Éva, Kinga,
sajnálom!Kép Remélem, a dokihoz menés meghozza az eredményét!

Babus,
CTG.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Kóbor!Kép

De szörnyű, de ne izgulj minden rendben lesz nálad!!!

Ha meg el kell mennie akkor jobb ha koránKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Lányok !
Most hétvégén egyedül voltam itthon és sikerült átgondolnom mindent!
Köszönöm szépen amit irtatok!!!

Pénteken utazunk!
Egészen jó kedvem van attól hogy most 23 fok van kint!!!(ausztrália)

Babus!
Tegnap szoritotam nektek a dokihoz!

Zsófi
zsófi76
 
 


Kóbor!
Ne aggódj, biztos minden rendben lesz!!!!!Orvoshoz mikor mész legközelebb?
évi79
 


Sziasztok!

Évi, Kinga
Sajnálom, remélem a következő hónap már sikeresebb lesz.

Babus,
Gratula a 37. héthez. Már tényleg nincs sok hátraKép

Kóbor,
Ez tényleg borzalmas, de te ne gondolj ilyenre, veled ez nem történhet meg, hisz annyit vártál rá!

Judit,
Gratulálok a szigorlathoz. Ugye milyen jó érzésKép

Edinka,
Már szép nagy a pocidKép

Dorka,
Remélem ma már jobban vagy, és indulhat az akciózásKép

Stella,
Hogy áll a menzid?

Mea,
Hogy viseled az első heteket? Elkerülnek a rosszullétek?

Móni

Kép
móni23
 
 


JuditKép
gratula a sikeres félévhez!

TündiKép
mindent bele!!!

BabusKép
úgysem hiszem el, hogy így elszállt az idő!!! Ha belegondolok, hogy "ismerlek" a tizen egy-kettedik hét óta!!!

JuditKép
neked sem hiszem el, hogy már 17. héten jársz!
Olyan gyorsan röpül az idő és meg még mindig sehol.
Ilyenkor nagyon ki tudok borulni, de most ezt nem engedhetem meg magamnak.
Úgy szeretnék már én is heteket számolgatni és babacuccokat vásárolgatni!
Stella

Kép
stella9
 
 


StellaKép
Igy lesz hamarosan, kitartásKép
KóborKép
Tessék pozitivan gondolkodni, mert ez kihat a babára isKép
ZsófiKép
Örülök, hogy sikerült a pozitiv oldalát nézned a dolognakKép Kukkants be a Külföldön Túlélő Kismamik topikjába esetleg, hátha ráakadsz Ausztráliában élőkre és esetleg felmerülő kérdésekre is tudnak válaszolniKép

Puszi:Doris
doris
 
 


MóniKép
menzinek semmi jele.
De így legalább több időm van felkészülni lelkileg.
És szükségem van erre az időre!

Nálatok mi a ehlyzet?
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsófi,
örülök, hogy jó a kedved!Kép 23 fok.Kép Lesz kint netetek?

Stella,
ami késik, nem múlik! Fogsz te is hamarosan heteket számolgatni!Kép

Mea,
sajnos az egyik már a 12. héten volt.Kép

Köszi a bíztatást mindenkinek! Holnap megyek dokihoz, remélem, megnyugtató híreket kapok. Bár akkor sem leszek teljesen nyugodt a 14. hétig.

Kóbor
kóbor
 
 


Stella,
Nekem most volt a tüszőrepedésem, úgyhogy most kezdődnek a hosszú várakozós napok. Remélem a végén zebracsíkos teszttelKép
Ha tényleg szükséged van még időre, akkor nem siettetjük azt a menzitKép

Zsófi,
Örülök, hogy most már ppozitívan látod a dolgokat. Pénteken már mentek is? Remélem azért kintről is tudsz jelentkezniKép

Kóbor,
Drukkolok a holnapi dokihoz.Kép

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Kóbor
Semmi garancia nincs se most se később Kép A babának lehet baja később is, úgyhoyg ilyenekre ne gondoljál!!!!!!!!!!!

Judit
Gratulálok a vizsgádhoz!

Stella Kép
Még nem lehet mindent bele, menzi van, talán holnap Kép Jól számolom, hoyg hétvége felé meg kell jönni a menzidnek? Addig csak készülgessél Kép

Babus
Gratula a 37. héthez Kép Maradjatok egyben még 1-2 hétig Kép

Évi
Sajnálom, hogy ez a hónap sem sikerült Kép Viszont most megyünk együtt tovább! Kép Nem adjuk fel! Sok sikert a dokihoz!

Kinga
SAJnálom Kép Irány a doki, és meglátod, új értelmet kap a próbálkozás Kép Én már csak tudom.... Kép

Dorka
Örülök, hogy hazajöttetek épségben! Jól sikerült a kiruccanás? Kép Leszámítva a menzit Kép

Zsófi
Örülök, hogy jobban vagy és sikerült átgondolnod a kiküldetést! Izgulsz az utazás miatt? Ugye jelentkezel mielőbb majd kintről?

Tündi
Vendég
 


Lányok!
Valószinü hogy lesz netünk de nem tudni hogy mikor!(1 nap vagy 1 hét...)
Elméletileg kell lenni mert a Tamás azon is fog dolgozni!

Zsófi
zsófi76
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, már jobban vagyok. Végül szombaton este még vettem be gyógyszert, és megittam egy kicsi pálinkát, de igy végre a gyomrom is rendeződött.

Akciózásban nem vagyunka a "toppon", párom általában este 6-kor már alszik (még nem állt át az időeltolódásból), én meg amig tudok tanulok, mert holnap vizsgázom. Pedig már a 11. napon vagyok... Viszont erőltetni sem akarom a dolgot, mert akkor meg a szeretkezes szepsege veszne el, amit meg nem akarok. Legfeljebb ez a hónap is eredménytelen lesz.

Zsófi, már pénteken indultok is??? Ez kicsit hirtelennek tűnik.. Addigra kell összepakolnotok az életeteket 5 évre? De ez igy lehet hogy jobb is, mert hétvégére már kint is lesztek, és gyorsan indulhat az új életetek!!! Mi Sydney-ben egyébként rengeteg magyarral találkoztunk, ha kerestek ott biztos találtok magyarokat akikkel összejárhattok! Én azért irigyellek egy kicsit!!!!
A fórumtól ha tudsz ne szakadj el, kiváncsian várjuk majd hogy mi van veled!

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, már jobban vagyok. Végül szombaton este még vettem be gyógyszert, és megittam egy kicsi pálinkát, de igy végre a gyomrom is rendeződött.

Akciózásban nem vagyunka a "toppon", párom általában este 6-kor már alszik (még nem állt át az időeltolódásból), én meg amig tudok tanulok, mert holnap vizsgázom. Pedig már a 11. napon vagyok... Viszont erőltetni sem akarom a dolgot, mert akkor meg a szeretkezes szepsege veszne el, amit meg nem akarok. Legfeljebb ez a hónap is eredménytelen lesz.

Zsófi, már pénteken indultok is??? Ez kicsit hirtelennek tűnik.. Addigra kell összepakolnotok az életeteket 5 évre? De ez igy lehet hogy jobb is, mert hétvégére már kint is lesztek, és gyorsan indulhat az új életetek!!! Mi Sydney-ben egyébként rengeteg magyarral találkoztunk, ha kerestek ott biztos találtok magyarokat akikkel összejárhattok! Én azért irigyellek egy kicsit!!!!
A fórumtól ha tudsz ne szakadj el, kiváncsian várjuk majd hogy mi van veled!

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Úgy látom az irományom kétszer ment el... Az első után kiirt valami hibauzenetet, gondolam akkor megpróbálom újra. Ezek után megjelent duplán!

Tündi! A pihenés nagyon jó volt, sokkal jobb volt ez a pót-nászút, mint az eredeti Kép Az már biztos hogy a mi évünk jól kezdődött Kép A mensi igazából csak azért zavart, mert pont akkor volt meg, amikor a tengerparton voltunk, igy aztán kicsit körülményes volt a fürdőzés. De azért nem hagytam ki!

Dorka

Kép
szdorka
 
 


TündiKép
hát nem tudom mikor kell megjönnie! Azt mondják lehet hat hét is, mire helyrejön az ember.
De ha te azt mondod, hogy hétvége, hát legyen igazad!
Furi, de életemben először fogglamam sincs mikor aktuálisKép!
Továbbra sincsenek tüneteid a gyogyitól? Mikor kell emelned az adagot?
Stella

Kép
stella9
 
 


Jányok!
Köszönöm a bíztatást!Amint megjön a mensim, ami tuti bekövetkezik nemsokára, felhívom a doki asszisztensnőjét- nagyon aranyos- kérek időpontot!

Zsófi!
Ilyen hamar mentek?Kicsit irigyellek!Nem tudom, Ti emlékeztek-e rá, de ment régen egy sorozat a Szívtipró gimi, nekem az volt akkoriban a kedvenc sorozatom és ezért mindig Ausztráliában akartam élni!!Kép

Tündi!
Csatlakozhatom Hozzád, ha én is eljutottam a dokimhoz?Veled kb. együtt kezdtük a próbálkozást és most én is elhatároztam, hogy komolyabb vizekre terelem a dolgokat(doki, vizsgálatok).Persze, csak ha nem haragszol!

Kinga
Kinga79
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?