Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Csip azért pihenj is! ne emelj! ne cipelj!!!

Zsu köszi! minden rendben lesz! miért is ne lenne???

Ancsa :lol: :lol: :lol: :lol: vicces képek! szép pocak!

Iner boldog névnapot!

bocsi, most csak ennyi voltam... itt van apa, szép hétvégét!

Kép
gtunde75
 
 


hűűűűha! tetőőőő! emlékeztek micsoda drukk ment egy-egy laptetőért??? régi szép idők... :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: bizony ám :D :D :D Nem emelek és nem cipelek semmit, tegnap 1 sével vittem a párnát az ágyra is :D
csip-csip18
 
 

 
 

Sziasztok!

Régen jártam erre, és jötte hírt adni magunkról..de előbb reagálok pár dologra..:)

Juli! Köszönöm szépen, hogy gondoltál rám..nagyon meghatódtam attól, hogy eszesbe jutott :)

Édii! Szorítok, hogy minden rendben legyen..és úgy is lesz, aztán ismét jöhet a babaprojekt! Gondolok Rád!!

Ancsi! Szerintem ha cumisüveget nem is veszel, azért egy mellszívó jól jöhet…tapasztalat, én sem vettem, aztán apának kellett megvennie az első napokban mikor hazajöttünk és elég gagyit vett drága pénzért, aszóval ha nem is veszel legalább mutasd meg a párodnak, hogy milyet vegyen, ha esetleg véletlenül mégis szükség lesz rá…neked is köszi a köszöntést!
GRATULÁLOK AZ ESKÜVŐHÖZ!!! SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!
Nagyon jók az esküvői képek!!!

Tünde! Nekem is hasfájós volt Míra, és valóban semmi nem segített neki és ő is inkább este, csak kinőtte egyik napról a másikra, de kellet hozzá kb 2,5-3hónap L kitartást!!!
Nagyon édes baba iwiwen is mindig megnézem :)
köszi a névnapi köszöntést :)

Mi megvagyunk, Míra baba már 6990gr és 66cm..nagylány..nagyon hamar nő…
Fogzunk is ezerrel, mindent töm a szájába, folyik a nyála, fosizik is….de voltak zűrök is, mert volt néhányszor vér a kakijában és nagyon ránk ilyesztett ezzel..a dokinő végbéltükrözésre akarja küldeni, de nem egyeztünk bele, én tejallergiára gyanakszom, így mivel még csak szopizik én diétázom, nem ehetek semmi tejes dolgot..elég nehéz, mert még a felvágottakba is tesznek tejszármazékot..:(
Már szépen forog, hasra megy neki de vissza nem, na akkor aztán van üvöltés….
Hát röviden ennyi, Megpróbálok majd gyakrabban jönni…:)
pussz

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Morning
Én is itt Ht eljött az Én napom is amire vártam több mint 3 hetet Kicsit fényezzve magam, büszke vagyok és elsemm hiszem, hogy ma megyek és kibírtam
Hétvég úgy eltelt, hogy csak na....Olvastam, hogy Bejni semm volt a toppon, na hát Szombaton Én semm...Képzésnek 3 kor lett vége, mire hazamentem ott volt anyós após és párom, és rendezték a lakást...Be semm léptem és ahllom anyós hangját, hát nekem ez itt nem tetszik....Huuu nekem semm kellett több, elkeztem ordítani apával, hogy ő most kivel fog össze költözzni???meg mért az anya mondja meg mi hova kerül...Após vette a lapot és mondta, hogy goo...De anyós még ott ült Én meg szó szerint üvöltöttem, és tetem hangos, mondom hangos a megjegyezséket, szartam le ha besértődik anyós, de ezt egyszer már ügye eljátszóta anyós, mikor költöztünk, hogy Én dolgoztam és mire hazaértem berendezte a lakás, na akkor gondolhatjátok a páromnak, hogy lehortam...hogy ki lakik itt nem ő és ne ö mondja meg...szóval volt remegés, nem alap szinten aztán zokogtam is, hogy mindig megjárom ezt.....Mikor beköltöztünk és hazaértem a meloból és bevolt rendezve minden a konyhától kezdve a szekrényig, azt hittem ez nem lehet, nm igaz, hogy elveszik az örömömet...na mind1....Na meg persze a régi franciág miatt is lebasztam a páromat, hogy oda adta az ágyat a öcsénak(persze, az anya nem úgy kérte el ahogy kellett volna)na ezt is szóvá tettem anyósom elött, hogy nem így kell ezt....szóval Szombat zürös volt mondhati, de mostanra betette a mércét nagyon....Aztán Vasárnap végre befejeztem a lakást, párom szó nélkül oda rakta a bútorokat, ahogy szerettem volna és ő is...aztán rendet raktunk szekrényt vissza pakoltuk....Ennyi...Derékfájás tegnap volt egy picit, de szerintem aztz mert hajolgattam gugoltam görbén üldögéltem De ma már semmi, gomrom ég, hányinger van és a bimbó érzékenységről nem beszélve
Szóval jól vagyunk
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Ancsa!!! Nagyon jól néztetek ki, szupik a képek :D

Tünde!! Nagyon szép a kislányod!!! :wink:

Iner!! Köszi szépen! Ha ráérsz rakj képet a kiscsajról :D

Csip!! Drukkok mennek mára, ügyi vagy ,hogy kibírtad :wink:
Minden rendben lesz és remélem képet is kapsz a babóról!!
Hányra mész??

Én ma háromnegyed négyre megyek,majd jövök a hírekkel.
Addig is szép napot nektek!!

EDI
ediii
 
 


Edii: Én 6 ra megyek :)

Neked is mára egy jó nagy drukk...Aztán gyere a hírekkek :wink:
csip-csip18
 
 


Helló Csajok!!

Csip és Ediiii-Nagyon drukkolok mind a kettőtöknek csajok, gyertekmajd a jó hírekkel!!!

Iner-Köszi, én is így gondoltam,hogy majd Apjukat ugrasztom a mellszívóért...Melyik típus vált be neked egyébként??Kézi vagy gépi?
Nagyon nő már Mírus,nem semmi méretek :D Remélem tényleg nincs semmi baja csak tejallergia....Egyem meg a kis Drágát :wink:

Nekünk nagyon jól telt a hétvége, ugye itt volt a barátnőm....Voltunk Linzben várostnézni, meg shoppingoltunk Welsben, aztán voltunk a bolhapiacon is...Szóval nagyon szuper volt, sokat nevettünk.....Egyébként a barátnőm szintén 30 éves....Nagyon nehezen talált párt magának,mindig egy-két randi és annyi...Na most egy hete megismerkedett egy fiúval ( 25 éves), boldogság ,szerelem....Már összeköltözésről is szó volt....Sms-eztek végig amíg itt volt, hogy így meg úgy hiányoznak egymásnak....Barátnőmalig várta, hogy vasárnap találkozzanak, ment ki a srác a pályaudvarra a barátnőm elé....Erre jön egy sms este, hogy szakított vele a gyerek :shock: :shock: :shock: Én ezt nem értem, szegény annyira nehezen talál párt magának....Ilyenkor mindig annyira hálás vagyok a sorsnak. hogy nekem itt van Csabi,mert a mai világban ennyi idősen egyedül lenni és normális párt találni valami iszonyú nehéz....Lehet már csak a selejt van szabadon??????Nektek nincs hasonló cíipőben barátnőtök???

Ma megyek találkozni 3 volt munkatársammal a repülőtérről, ráadásul ez egyikük 2 nappal utánam van kiírva szülni, ott is kislány lesz :D

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!
Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa: köszönjük zsebbre tettük :) Huuu szegény, még most is mikor olvastalak, teljessen nekem is rosszul esett, szegény...Hát igen, nem egyszerű, ilyenkorban találni, a tesom is 30 és egyszerűen nem talál, mondjuk baromi nehéz esett is, szóval neki is kellene egy kicsit engednie és alkalmazodni, szóval igen van ő és unokabátyáám, aki 37 éves és volt már egy házassága és azóta nem találja meg magának a megfelől partnert, pedig neki jó adottságia vannak jól keres humoros, szóvl minden meg van benne, és mindig azt mondja, hogy ő olyan nőre találna rám, mint Én, akkor annak arany élete lenne....És nem papucs, tényleg nagy a szíve...Szóval nálunk a családban 2 ilyen ember is van....
csip-csip18
 
 


Nem sokára indulok, izgulás van azért rendessen, mellél még a hányinger is ott van nem alap szinten, bimbóim is érzékenyek ma kifejezetten :D szóval ok minden :D majd jövök :D
csip-csip18
 
 


Na megjöttünk...Mind 2 megérzésem jó volt...Picike 12 mm petezsák (5-6 hetes lehetek) és benne egy CRL:5mm embryo, ami pulzulált, láttam a szememmel...De 1 hét múlva kontroll, addig nyugi és kaptam vitamint amit szednem kell.
Szóval még 1 hét türelmi idő!!!!
Addig nyugi és majd akkor jöhet a Grat......

Köszi, aki drukkolt és gondolt ránk :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Jaj Csip nagyon örülök nektek, ez csodás,hogy volt már szívverése, most már tuti rendben lesz minden, csak növeszd szépen a kis drágádat!!!!!!!! Vigyázz magadra!! :D

Velem: Dokinő csudi aranyos :) csütörtök reggel lesz a műtét,majd akkora kérnék drukkokat :oops:
Most egyenlőre többet nem szeretnék mondani, kicsit titkolózom :oops: de persze idővel mindent elmondok.....

Ancsa!!
Sajnálom a barátnődet, tényleg nehéz megtalálni a párunkat,akivel tényleg egy hullámhosszon van az ember...,de én hiszek benne,hogy mindenkinek megvan a párja csak valaki hamar megtalálja ,más meg később :roll:
Legalább jól éreztétek magatokat hétvégén :)

Ja és köszönöm a drukkokat!!!!!! Jó éjt mindenkinek!!!!

EDI
ediii
 
 


csip!
nagyon nagyon örülök nektek :D

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Csip- Akkor még minidg nem Gratulálok :D De azért nagyon örülök, hogy ilyen jó híreket hoztál!Jövő héten mikor mész pontosan???

Ediii-Akkor neked csütörtökre egy nagy kalappal, gondolok Rád++++ :wink:

Juli-Nem írtál semmit magadról....

Suzy, Susytunder, Onlány, Tündi,Kírus, Joli.....Hahó Csajok merre kolbászoltok??? :roll:

Nekem tegnap nagyon jó volt a kolleganőzés....Nagyon cuki a csaj, tökre kedves :D Mondjuk úgy néztünk ki egymás mellett,mintha lenne közöttünk vagy 3hónap külömbség a terhességben ,pedig ráadásul én vagyok előbbre kiírva...Vicces,de neki sokkal nagyobb a pocija, bár az is igaz,hogy 24kg-t szedett fel eddig én meg "csak" 8-at :wink:

Íme a két terhes:

Kép

Mindenkinek szép napot!!!

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


hali!

ancsi!
jó kép :)
nálunk is mindenki azt hiszi, hogy tesóm előbb fog szülni. pedig rajtam van +9 kiló, ő meg még nem hízott (na ja... aki cukros, diétázik :lol: )

magamról...
rengeteget keményedik a pocim, néha már zavaró is némileg (az elmúlt 2-3 órában is simán volt 6-8 keményedés... de vmelyik este 1 óra alatt volt vagy 5 :shock: ) de még bírom. amíg nem fáj, csak kellemetlen, addig nem riasztom ezzel a dokim. inkább szigorúbban veszem a fekvést... ami szintén nehézkes, mert csak a bal oldalamon tudok feküdni... a jobb oldalamról minden mozdulat (még a hátra fordulás is) olyan fájdalommal jár, hogy üvölteni tudnék... nem értem :shock:
egyébként múlt héten kezdődött a szülésfelkészítő, ma volt a szülőszoba-látogatás (lényegében ez az együttszülésre való felkészítő rész), amivel kapcsolatban nagy meglepetésként ért, hogy párom délben hazajött a munkából, hogy el tudjon jönni velem :shock: ő, aki hangoztatta, hogy semmiképp nem jön be a szülésre (mondjuk nem is ragaszkodom hozzá :roll: )... de mikor mondtam neki, hogy ha most ott van, akkor még addig meggondolhatja magát... és még mindig dönthet úgy, hogy nem kíváncsi rá... kíváncsi leszek, mi lesz így belőle.

szóval ennyi... orvoshoz csak 2 hét múlva megyek... meg uh-ra is... védőnőhöz csak utána...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!

Juli- Sajnálom ezt a rengeteg keményedést....Gondolom már beszéltél a dokiddal erről..Mitől van,mit mondott??Szedsz rá magnéziumot?Mondjuk az tény, hogy nem nagyon látszik rajtad , hogy már "ennyire" terhes vagy :D Azt a +9 kg-t sem tudom,hogy rejtegeted... :wink: A párod tuti bent lesz veled....A barátnőm férje ugyanezt mondta, hogy ő be nem megy a szülőszobába...Aztán egy traktorral sem lehetett volna onnan kivontatni :D

Többiek-???

Még a végén kihalunk Lányok....

Tegnap megcsináltam a konyhaszekrény egyik felét, ma meg a másikat szeretném....Nem kapkodom el :wink: ...Olyan szinten szarul aludtam, ötször voltam pisilni és egész éjjel fájt a fejem, szerintem a front miatt, mert ma reggelre olyan szar idő ért ide, hogy csak na...Jó ha van 5 fok összesen :shock:

Na mindenkinek szép napot!

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

Ancsa dehogy halunk ki!!! :wink: :lol: mi ezen a héten pároméknál vagyunk :lol: :lol: :lol: megy a kényeztetés ezerrel!
Zoé remekül viselkedik,gagyarászik ezerrel és vigyorog mindenkinek... 4 napja vagyunk itt, és ezalatt még csak egyszer sírt, kemény 30 másodpercet!!! :wink: :lol: ilyen tüneményes babát kívánok mindenkinek!

Csip nagyon örülök Nektek, és alig vároma jövő hetet, hogy végre gratulálhassak!!! remélem hozol majd képet!!! :wink: :lol:

Edii huh, most aztán jól felcsigáztál!!! ki fogja fúrni az oldalamat a kíváncsiság!!! :wink: :lol: :lol:

Julisajnálom a fájdalmakat és a keményedést, de ha jól gondolom számodra ez most édes kín!!! kitartás, közeledik a vége, és a végeredményt látva menten amnéziás leszel! :wink: :lol:

InerKöszi a dicsit (Edii, Neked is)! hozhatnál képet Mírusról! már biztosan tök sokat nőtt! olyan régen láttuk!!!

Kép
gtunde75
 
 


Helló Csajok!!!

Tessék szépen bejelentkezni egy kis életjelre kérem szépen :wink:

Tündi-Jaaaa, hát akkor használd ki minden egyes percét a kényeztetésnek,megérdemled :D :D Képeket majd kérünk ám a kisasszonyról :wink:

Ediii-Gondolok rád ma, drukkjaimat elindítottam :wink: +++++

Rám ma vár a takarítás egyik fele ( fürdő-konyha-wc), aztán elkéne menni olaj - és légszűrőt meg motorolajat venni,mert holnap megy olajcserére az egyik kocsi....Ezek a kocsik viszik a lóvét rendesen....A másikra téligumit kéne venni,november 15-től ugye itt kötelező és a tavalyi az már használhatatlan...Este viszont szülésfelkészítő, nagyon várjuk Csabival mindketten :D

Én most, hogy elmúlt az aranyerem és a derekam sem fáj megint úgy érzem magam,mint az 5-6-ik hónapban....Lili olyan rendes velem, csak finoman mocorog, sosem rúg durván meg, kapok rendesen levegőt, a hólyagomat azt szereti nyomkodni, de hát ez legyen a legnagyobb bajom....Olyan rendes kislány, imádom, hogy így kíméli Anyukáját :D :D

Na megyek, puszi mindenkinek!

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


hali!
vagyok csajok, csak tényleg próbálok feküdni... na meg apu elhozta a régi játékaimat mamámék padlásáról. gondolhatjátok... majd 30 évig vigyáztunk rájuk... erre ahogy jön le a létrán, szétszakadt a zsák, amiben volt. oda a keljfeljancsi... egy csomó kisautó (mert igen: kisautókkal is játszottam), meg egyéb apró műanyag vackok... azt meg még nem tudom, hogy a nagy macimat (legalábbis gyerekként hatalmasnak tűnt... pedig nem is nagy :() hogy fogom kipucolni... hiszen nem szivacs tömése van, hanem valami más... ami ropog... mint a régi játékoknak. talán szalma vagy forgács...
szóval pihenek... próbálok... de közben nosztalgiázok is :) drága macim még színes tévét sem látott (nem hogy távirányítót!), így ma este velem nézte a műsort... holnap megmutatom neki a számítógépet (ma már alszik :lol: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok....

Én jól vagyok a hányinger tart, tegnap huuu ez valmi eszméletlen, hogy pillanatok alatt mondom pillanatok alatt változzik a hangulatom...Tegnap sírás is elkapot, csak úgy egyszer csak....Aztán megigértem, hogy apát elkényesztettem este(erre ő csak el nem úljon ez a nagy öröm és kényesztetés)csináltam paradicsom leves(sok lett benne a tészta és sűrű lett :( )Aztán a kruplipüre híg lett :( a fasírt meg sós :oops: :lol: Na jó...de megettem a lelkem...Aztán persze, beszólt valamit, Én megfelvettem megsértődtem egyből pufffff hangulat váltás, befordultam és aludtam :( :cry: Huuuu nem egyszerű, a hormonom :oops: :roll: Talán ma...De estére kimerülök....hányinger akkor tomból még a legjobban is...Hát ez van :roll:
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Lányok!

Itt nem volt valami nagy pörgés a hétvégén....

Juli-Sajnálom a játékaidat, tuti engem is szézcseszett volna az ideg, ha 30 évet kihúztak volna sétretlenül a padláson és a lehozatalnál esik bajuk....De a lényeg,hogy a nagy részük épségben van :wink: Pihengess amennyit tudsz!

Csip-Hogy vagy??Még mindig tombolnak a hormonjaid?? :D Ma mész a dokihoz te is ugye??

Én is ma megyek este 6-ra, hihetetlen,hogy megint eltelt egy hónap az utolsó Uh óta és az a legdurvább, hogy szerintem nekem már nem is lesz több itt, hanem a kórházba kell már innentől járni :wink:

Hétvége nagyon jól telt, szombaton pakolgattunk, főztünk, aztán focimeccsen voltunk, Csabi kicsit bekarmolt :D Aztán este átjött egy barátunk dumcsizni, vasárnap meg elpakoltunk a tárolóban, ugyanis ma érkezi a mélyhűtőláda :D Na de ennek is van egy története...Ugye megrendeltem a neten keresztül és rendelés végén mikor már elküldtem kiírta, hogy valami technikai probléma lépett fel....Oké, írtam a szervíznek, hogy most akkor mi van, elment-e a rendelésem vagy nem??Erre visszaírták, hogy nem ment át, adjam le mégegyszer e-mailen vagy telefonon....De én baromira nem rendeltem meg mégegyszer , erre hív pénteken egy nő, hogy akkor itt a hűtőláda, hétfőn otthon vagyok-e 8 és 12 között, mert hogy hozzák :shock: :shock: :D Végül is mindegy,mert így is úgy is megakartam rendelni, csak érdekes a dolog.... :wink:
Úgyhogy most várom a ládát :D ..Addig pedig kitakarítom a hűtőt :wink:

Elveszett bárányok tessék jelentkezni! :wink:

Puszi mindenkinek!
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok...

Én is vagyok, csak nem jött senki...semmit mesélni....Holnap megyek Uh-ra, mert most a kórházba rendelt be az orvosom, reggel 8 ra megyek, szóval pikk-pakk itt van :D szerencsére nem délután :D
Jól vagyok a hétvégén egész végig csak punnyadtam, semmi mást nem csináltam :) ettem aludta és így ment és 2-3 órákat és este 8 kor is elaludtam, mint a tej :) hányinger folyton ott lapangot..aztán ma hajnalban arra ébredtem hason fekve, hogy kurvára fáj a bimbóm...hát igen a hormonok is jelen vannak, a párom tegnap meg is jegyezte....pedig tegnap még nem is tomboltam annyira :D na mind1, lesz ez is jobb még :)
csip-csip18
 
 


sziasztok!

Csip nagyon várom a holnapot és a híreket! :lol:

Kép
gtunde75
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Jó reggelt!

Csip-Nagyon szorítok mára!!!!!! :D Remélem egy sztárfotót is hozol nekünk :wink:

Tündi-Még mindig anyóséknál vagytok elkényeztetve?? :D

Többiek-???

Mi voltunk tegnap a dokinál, Lili baba már 2500 gramm körüli és 45 cm-es :D Viszont úgy döntött, hogy feladja a denevér életet és inkább visszafordul, szóval hiába volt az utolsó két vizsgálatnál már fejfekvésű.....Úgyhogy 2 hét múlva mennünk kell kontrollra, hogy hogyan fekszik....Remélem , hogy visszafordul, mert szeretnék normális úton szülni.....De ha nem fog akkor tuti nem vállalom be, hanem császárt kérek.... :? Úgyhogy drukkoljatok, hogy meggondolja magát a kisasszony :D


Mindenkinek szép napot!
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


sziasztok!

Ancsa nem, már itthon vagyunk! azért a jóból is megárt a sok! :wink: :wink: :wink:
remélem visszafordul a kiscsaj! beszéld meg vele, hogy úgy sokkal jobb! és különben is, már alig van vissza! jesszus, hogy repül az idő! mindjárt szülsz! nem félsz vagy izgulsz?

Csip itten várok!! :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok...

Csak gyorsan holnap bővebben :)

Minden oké Crl:7,5 mm láttuk hallottuk csodálatos egy hang volt :) apácska is volt :) betöltött 6 hétnél vagyok :) Vér pisi leadva...Jövőhéten védőnő, aztán köv uh 8-án :D

Nagy a boldogság :)Köszönjük a drukkokat :D

Puszi :)
csip-csip18
 
 


Tündi-Egyelőre nem félek a szüléstől egyáltalán ( bár most Lili egy kicsit keresztbe húzta a számításaimat), de majd beszélek a fejével :D

Csip-Hár akkor végre Gratulálok :D :D :D
Nagyon örülök a jó híreknek :D Van esetleg sztárfotó a legújabb kisbabáról???

KépKép
gyancsi
 
 


Csip hatalmas gratula! :lol: :lol: :lol: vigyázz nagyon magatokra!!! úúúúúúgy örülök!!! :)

Kép
gtunde75
 
 


csip!
:D :) :lol: :) :D :) :lol: :) :) :lol: :) :D :) :lol: :) :D :) :lol:

ancsi!
még mindig forgolódik??? beszélj vele! ;)

bár... az utóbbi 2 napban enyimé kölök is pont a totál ellenkező oldalon jácca az alient, mint eddig :o :lol:

tegnapra meglett a 32hetes laborom. kissé vérszegény vagyok, de minden OK, viszont a vizelet tiszta baci és fehérvérsejt :? nem beszéltem még a dokival, mert a laborban pisiltem steril pohárba... és most kitenyésztik. péntekre lesz eredmény (de mivel dokim csüt.ön ügyel, így pénteken nem lesz... szóval majd csak vmikor jövő héten beszélek vele)

anyukák!
a keményedéstől mennyire különbözik a jósló fájás? (mármint a fájásnak feltétlenül fájnia kell? mert volt ismerős, akinél a ctg 80-90%os fájásokat mutatott, miközben ő nem érezte... más meg 5-10%ba is majd megpusztul)
mert hogy egyre többször keményedik a pocim. továbbra sem fáj, de piszok kellemetlen (most így esti tévézés közben 15-20percenként simán beáll a pocak :? :shock:).
mikor kezdjek aggódni?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


-j- írta:mikor kezdjek aggódni?


semmikor!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

a keményedés nem feltétlenül jósló! nekem ctg vizsgálat közben volt olyan keményedésem, amit ki se mutatott a gép, máskor meg az ugyanolyan érzetű keményedésre 50-60%-os fájást mutatott, hozzáteszem :arrow: egyáltalán nem fájt!!!
:wink: :lol:
nekem már kórházba menet tűnt csak fel, hogy fájásaim vannak, 7 percesek, és nem "fájtak", csak éreztem, hogy valami van, és ez a valami ismétlődik... na ekkor kezdtem mérni!

a magam részéről én nem vettem észre különbséget a szülés előtti hét keményedései és a 20. hét körüli keményedések között!

Kép
gtunde75
 
 


Na akkor, hol is kezdjem????Hosszú lesz már láttom és érzzem :wink:

Szóval Hétfő este, jött értem apácska, nemtom de morci nyügös fáradt volt....Ja ráadásul beszólt nekem, hogy mért melegítőben melozom???Na és megmondtam, neki, hogy nehogy már ne dolgozhassak, egy fekete melegítő naciban és egy normális hosszú ujjú felsőben...ezen besértődtem, hogy beszólt, és ezáltal nem is beszéltünk....

Kedd reggel, 7 re állítottam az orát, de már 6 óta a wc-t nyomtam :lol:
Erre 7 kor fogj magát és bemegy a fürdőben és elkezdi lenyírni a haját és borizzni meg stb...na mondtam neki, nem neked kellene készülni... 20 perc alatt kész lett Én meg persze kapkodhattam, öltözés indulás, mondja a kutyának:maradsz. Mondom, mert????Le kell vinni sétálni Én utána nem jövök haza, megyek körmözzni, hát vágott ez nem tetszik pofa nekem...Mondtam neki, nem kellett volna ma bemenni a fürdőbe szarakodni...mert akkor időben lennénk, ez volt már fél 8 kor...Na elindulunk és nem a Máv kórházba indult, hanem a Honvédba...Mondom, hova mész???(normális hangon)rám nézz a kórházba, de mondom a Mávba kell...Én nem azt mondta, mondom okoska, ott voltam a Mávban is mikor volt a mütét, de a Honvédban mondja...na mondom jó okoska, vedd az irányt a Máv felé...Hát az kurva jó(még neki ált feljebb, hogy a Máva kell menni) mert ott nem tudd leparkolni, mondom, mért ne tudnál, okoska mikor megmütötek akkor volt parkoló hely, most meg nincs???Vagy mi????Akkor normálisan mondtam, hogy semmi gond kiszállok a sarkon és Te tudsz menni dolgozni...
Na nem kell mondaom, hogy nem tudtunk helyet választani annyi volt, végül a járdán állt meg, hogy 1 m se kelljen sétálni a kórházig :)


Fél 9 kor behívtak, remegett kezem lábam öklendeztem szédültem stb....
Nem kérdeztem meg, hogy bejönne, úgy voltam vele, ha szólítanak vagy jön vagy sem, eldönti, szólítottak egyből felállt és bejött....
Megismert az uh-néni, kérdezte, hogy vagyok, mik a tünetek stb...
Hasi uh...Egyből abban a pillanatban megtalálta és láttam, hogy dobog...nem mondtam semmit, csak mosolyogtam és az uh csaj is, mondja Kitti na ez dobog és kijelenthetem most magának, hogy igen ő egy élő embryo :D akkor rá tette a hangot kb. 15 msp aztán oda kiabáltam apácskának, hogy hallottad, és a csaj még egyszer rákapcsolat vagy 10 msp...de miután kijöttünk a párom panaszkodot, hogy kevesett hallota :D Egyből hívtam orvosomat, pont ügyelt és felmentem hozzá, megmutattam, és közölte Gratulálok a szülöknek :) De vigyázzni tessék még...és akkor volt pisi vér leadás rögtön....jövöhéten mehetek z eredményre...és úgy, hogy 4 hét után talizzunk, aztán mégsemm, mert múltkor, nem vette le a tenyésztést, és ezért megyek hozzá 8-án, de akkora kell már a kiskönyv is :) Az orvosnál ez volt :)
Akkor már nagy kő esett le apácskáról :) meg nyugodtot és egyből akart venni kaját és ücsit is... :)

Aztán este átjött apu anyu, anyós após....Na ez nem úgy sült el, ahogy szerettem volna...Mert van egy bunkó anyósom....
Átjöttek és nem tudták, hogy itt lesznek, anyuék és a lépcsőházbn elkezdett a párommal vitatkozni, hogy anyumék, hogy-hogy itt vannak erről nem volt szó...hogy ezt mért???Mert épp ő és após fasírtban vannak, azért mert vettek egy kocsit Hétfőn és nem tudják elintézzni a parkolást és após közölte, hogy akkor a melohelyén fog állni az autó, és ezen anyós besértődött, meg, hogy még nem vezette, szóval fasít van....bejöttek após kurva aranyos örült apuéknak ő puszival köszön amúgy anyáéknak...anyós az orra alatt köszönt, na akkor már eldurrant az agyam, hogy ilyenkor mért nem tudd felnőtt módjár viselkedni, és félre tenni a bajukat....10 perc után jött be addig a párommal kint a konyhában beszélgetett, ez is egy bunkó dolog....na bejött és leült a letávolibb helyre....na apum be is találat:D Mi van Ildikó beteg vagy??? :D :D Jót kacagtam :D Humoros egy apum van...Halkan oda válszolt, nem . Apu mondja neki, ülj a papa meléé vagyis após mellé, nem nem nem jó ez itt neki, nem kell a közelsége...pffff, nagyot nézztünlk, egy felnőtt, mondom....akkor már anyu rászólt apámra, hogy hdj akkor őket....

Na végül hoztuk a pezsit, mondván a kocsira kocintunk, erre mondja a párom állj,akkor, szeretnék nektek gratulálni(közben potyog a könnye)nagyszülők lesztek jövőre Júniusban...Após egyből zokogot, mondom zokogot, apum lemereveted...anyú meg mi mi micsoda???biztos???Párom elmodtam mégegyszer érthetően :) anyunak megeredtek a könnyei, amúgy csak nézzet anyós, meg persze elvolt a kocsi dolgaival....
Apu azért nagy sokot kapott...Mondja apósnak hallod Ferikém nagypapa leszel...De apunak ez pici fájdalom, mert mégis a kicsi lánya....de öröm is...de mégis picit elkeseredett, hogy nem kislány vagyok már, és hogy szülő leszek, elköltöztem nem ott lakuk velük, neki ezt nagyon nehéz feldolgozzni....Tudtam, hogy majd beszélnem kell vele....na anyu mondta(páromra nézve és apósra nézzve), hogy erre rákell gyújtani, mert nagy volt itt az izgalom, erre anyó, fuuu basszsu azt hittem ki vágom mint macskát szarni a lakásból....
Nem gondoljátok majd, hogy itt az unokám és Ti mellett meg a büdős bagót szívni fogjátok...Na anyám jól nevelt felnőtt létére nem mondott semmit, ezen meg is lepődtem, mert Én biztos beszóltam volna neki, finomon ami lehet nem finom lett volna :D
Anyós ment wc-re...Apuval ketten maradtunk és megragatam a pillanatot, mellé ültem, tudni kell apu rám nézz és bele lát a lelkembe nagyon, el is kap a sírás, hogy mennyire tudja érzzi az érzéseimet, még most is könnyezem....
Ennyit mondtam neki, apu Én őt szeretem és szeretnék vele boldog lenni és a gyereket is szeretnénk...rám nézzet nagyon könnyes szemmel, és mondta, jól van tudom érzzem legyetek boldogok és szeressétek egymást és a gyereket is úgy ahogy ÉN téged és gratulálok...jaj potyog a könnyem....most is ahogy megírtam....
Éssssssssssssssssssssssss
De akkorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
KELLLLLLLLL el9tt valami esküvő :shock: :lol:
n kimentem anyuval is váltottam pár szót, picit rosszul esett neki, hogy nem szóltam leglább neki, de úgy látszik ez vált be is így kellett lenni, elfogadja, elmeséltem neki a tól zs ig minden és végül a bulinak este 11 kor lett vége :)

Ja westendbn megérkezett apácska iphone 4 tegnap 5 kor átvettük, 7 kor megjött a gép is neki, nem hitte el, pont kuyát sétáltttunk:D mikor hozták:D ja a nagy izgalomban meg nem volt rá töltve a windows7 szóval az mi tettük rá....

Szóval mondhati, nem semmi egy nap volt tegnap, piros napos ünnepek lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


halihó!

csip!
ezt kicsit megkönnyeztem :)
hülye hormonok!!! majd meglátod... amikor a paff a bűvös sárkányon is hangosan zokogsz ;)

tünde!
köszi :)
igazából nem nagyon aggódnék... csak hát olvasgat az ember össze-vissza... és ugye itt van a bélgyulladás... ami jó eséllyel korababát irányoz elő... és nem tudom, hogy ha picit korábban jön, akkor az ugyanúgy működik-e, mint ha időre (mmint a dolgok lefolyása... hogy fájások, meg hasonlók...) ... mert hogy a háziorvos is 34 hetet mondott... hogy addig kellene mindenképpen bent tartani... meg valahogy mindenki ezzel a 34 héttel jön... az meg mindjárt itt van :o
még 1 hét, aztán mondjuk úgyis lát a doki...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kép És íme ő a Picike :)

Betöltött 6 hetesek vagyunk :D napot nem tok nem is érdekelt, és a szülés sem akkor :D majd meg tom még :)
csip-csip18
 
 


csip!
gyönyörű!!!

nem is fontos, hogy mennyi hét meg nap... csak az, hogy rendben növögessen :D
a szülés meg tök mindegy... úgyis jön, ha jönni akar. olyan még nem volt, hogy bentmaradt volna ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Na és akkor végül...Ugy néz ki lesz esküvő.....

Jó kérdés, hogy meg mikor...Legkorábban mikor kapnék, mondjuk a polgáriba időpontot???Nem tudtok tanácsot adni, hogy kellene csinálnom?????Ti jártasabbak vagytok
Hát az igazság, hogy most rendessen oda csaptunk a lovak közé, szóval, valahogy úgy kellene, hogy mégis emlékezetes legyen ha lehet templomi is vagy inkább 2 részletben legyen???Mert a pénz itt a nagy a baj most a baba is...inkább arra kellene...

Csak polgári???Csak szülökkel???Mondjuk így 8-an a trófeában vagy valahol???És a család??? nem ciki???De Én nekem most nincs arra pénzem, hogy mindenkit azt a 30 főt megvacsoráztassam étteremben

Vagy, hogy segítsetek
csip-csip18
 
 


Csip nagyon megható ez a történet! anyósoddal szegénykém jól meg vagy áldva... :evil:
esküvő :arrow: mindegy hogyan csináljátok, bárhogy is lesz, biztos emlékezetes nap lesz Nektek! :lol: örülök a boldogságotoknak!!!

Juli "csak hát olvasgat az ember össze-vissza..." na igen, sajnos korunk betegsége a túlzott információ áradat... nem mindig jó!
az meg hogy hogy lesz, mi lesz a lefolyása, nem csak akkor megjósolhatatlan, ha korababa, hanem akkor is, ha időre jön!
ne agyalj ilyeneken! tudom, könnyű mondani... :oops:

Kép
gtunde75
 
 


Most hívott apum....

Kicsi leültem a seggemre...kivagyok...szarul esett....
Apum azt mondta, így(telefonba): "hogy fejbe vágott a hír"
Nem tudom, de szarul esett, hogy ezt mondta, mondjuk lehet csak Én érzzem, de a hangán halottam, hogy még mindig furi vagy nincs megbarátkozva ezzel.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

kitti
Micsoda hírekre jövök. :) Szívből gratulálok nektek! :)

Esküvő: Ha csak polgárit akartok akkor előtte 1 hónappal el kell menni a polgármesteri hivatalba az anyakönyv vezetőhöz és vele kell megbeszélni a dolgokat. Bár Pesten szerintem mehetsz hamarább is, mert nagyváros. Kérdezi majd az adataitokat, mikor szeretnétek a nagy napot, hogy fognak hívni az esküvő után és kik lesznek a tanúk. :)
Általában ilyenkor szűk családi körben szokták, meg kell mondani a vendégeskedni kívánóknak, hogy máshová kel most a pénz nektek. :) A trófea szerintem nagyon jó ötlet. :)

Apud meg majd ha látja a gömbölyödő pocakod, meg majd először megfogja az unokáját elérzékenyül, most meg természetes, hogy kicsit te vagy érzékenyebb. :)

Juli
Hogy kinek mit mutat a fájás érzékelő és mennyire fáj neki az a fájdalom küszöbön is múlik, tudod mindenki más. A keményedések normálisak, az igazi fájás derékból jön előre felé le a combodig, általában. :) És ha beülsz egy kád forró vízbe, akkor nem múlik el. Fel a fejjel, tényleg ne aggódj, mert azzal csak ártasz. Az a 34. hét mindjárt itt van, aztán meg minden egyes nappal közelebb kerülsz majd a várva várt kincsetekhez! És ha hamarább is jön, semmi nem lesz másabb.
Mire jutottál a maci tisztítással kapcsolatban?:)

Ancsa
még szülőszobán is befordulhat a lánykád, szóval te se aggódj. :))


Rólunk: Apa és Kristóf elkapott valami fosós, hányós vírust, így betegeskedünk és imádkozom, hogy mi ne kapjuk el Nórival. Fogzunk ezerrel, és már kipróbáltuk a HA rizspépet, be jön neki, meg a sütőtök anyatejjel, azon kívül sajnos semmi más. Sem körte, sem alma, sem banán...semmi.

Itt olvasva titeket meg esz a sárga irigység, hogy már mindjárt szültök, meg dobogó szívhang...:D Nekem is kell:)

Na azt hiszem ennyi elég is belőlem, puszilok mindenkit.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Szia Suzy :lol: :lol: :lol: :lol: De jó, de jó, hogy jöttél, hoztál napocskát nekem most :D

Kérünk Képet :DNem lesz 3-dik :oops: ??????????? :D
csip-csip18
 
 


Kitti
Mivel hoztam neked napocskát?:)

Nóriról hozzak képet? :)

A jó ég tudja lesz e harmadik, az a baj? hogy mindketten hajlunk felé. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Hát, hogy jöttél mert rég voltál :D és megörültem neked :D
igen kérünk képet Nóráról vagy közös családi fotót :D

Jujjj de jó :D és mikor mikor mikor??????3???????mikor????
csip-csip18
 
 


csip!
az esküvő 2-3 héten belül megvan. ami miatt hamarabb kell elkezdeni a szervezést, az a lagzi teremfoglalása. ott általában 6-8 hónapra előre le vannak foglalva a bejáratott helyek (legalábbis nálunk)

(egyébként ilyenkor úgy szokják a nagyok csinálni, hogy csak polgári esküvő... és majd ha már kibabáztátok/kipihentétek magatokat, akkor templomi, nagy dínom-dánommal :))

az, hogy apud lassan barátkozik a hírrel, teljesen érthető. a kicsi lánya vagy... gondolj bele, nálam még 7 év együttjárás után sem aludhatott ott a párom... hogy én nála? az teljesen rendben volt... de nehogymár a szomszéd szobában csúnyálkodjunk :lol:

susy!
öröm olvasni rólad :)
a fiúknak jobbulást!
(már vagy 2 hete én is megint egyfolytában f*sok... úgyhogy átérzem)

macim egyenlőre kapott kárpittisztítót... és majd megy a fagyasztóba... hátha az eltűnteti a szagokat. de mivel nekünk nincs nagy fagyónk, így meg kell várni, hogy anyum megint dolgozzon. csak ott tudjuk megoldani.
a többi dögöt bedobtam a mosógépbe... és csodák csodájára semmi nem ment tönkre... csak a nagy kutyum hasi sérvéből hullott ki némi szivacs :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Csip! gratulálok akkor most már hivatalosan is :)

Juli! tényleg mindenkinek más, de nekem is keményedett sokat a hasam a 30 héttől, és jóslóim is voltak, olyanok, mint a menstruációs fájdalom, de nincs benne rendszer, nekem pl egyfolytában fájt egy este 30 percen át...és volt amikor minden fordulásnál keményedett a pocak. De az igazi fájás nekem nem olyan volt, mint ahogy mondták, nekem pl nem fájt az egész hasam, csak a hasam alja, mint mikor menses van, és a ctg alig mutatott valamit, azt hiték nincs is fájásom pedig volt, csak a köldököm fölé rakták a tappancsot és nekem nem ott fájt, de a végén a doki megállapította, hogy igen magas a fájdalom küszöböm, azért pihenj sokat!!!

Susy! én is nagyon irigy vagyok a kismamáinkra!!! :)

itt még csak 4 hónapos volt Míra baba :)

Kép

Kép

Kép

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Juli
Köszi, aranyos vagy!
Én is dögnek meg jószágnak hívom ezeket a plüssöket. :)

Iner
Ismét csak dícsérni tudom Mírás, nagyon szép kislány. :)

És képzeljétek, szombaton találkoztunk Inerrel tatán. Anyatanyás májusi babák találkozója volt, ahová mi is és ők is eljöttek és így személyesen is megismerhettük egymást. :)

És akkor pár kép.

Kép



Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


jó reggelt!

tündériek ezek a csajok! :o
olyan jól meg bírnám dögönyözni őket... :oops: :D :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Csajok!

Csip-Én is megkönnyeztem a történetet, annyira örülök a boldogságotoknak :D És még micsoda boldogság vár rátok.....Nem is tudjátok :D Gyönyörűűű a kis pöttyötök :D :D Anyós pajti nem egyszerű :shock: Egész jól kezelitek , én már lehet megfejeltem volna :lol: A polgári esküvőt kb egy hónappal előtte kell lefoglaltatni, beszélj a területileg illetékes anyakönyvvezetővel!...Apud meg tuti, hogy csak félt és most esett le neki, hogy nem leszel többé az Ő kicsi Lánya, hanem te is édesanya leszel....Csak idő kell neki, minden rendben lesz :wink:

Juli-És kell valamit szedned a bacikra??.....A szomszéd szobában csúnyálkodjatok??? :D :D :D :D Beszarok!!! :lol: :lol:

Tündi-Mintha Anyukámat hallanám....Tök igazatok van, szerintem is sokszor magunknak ártunk , hogy mindenfélét olvasunk.....Én is ezt csináltam, jól magamra hoztam a parát, mert Lili valamelyik értéke az Uh-on nem a korának megfelelő volt....Vissza is mentem a dokihoz, az meg közölte, hogy minden rendben, de előtte én már rémeket láttam...Anyu jól le is cseszett, hogy régen semmilyen vizsgálat nem volt és úgy élték meg felhőtlenül a terhességet, ma meg a sok vizsgálat csak arra jó, hogy az emberre ráhozzák valamivel a frászt...És elgondolkodtam ezen, tök igaz :D

Susytunder-De jó, hogy jöttél....Jó hallani felőletek :wink: Apjuknak és Kristófnak is jobbulást, reméljük nem kapjátok el!!!!!Nóri baba tüneményes és szépséges :D :D :D

Iner-Mira baba csodaszép :D :D Hogy telnek a napjaitok??Össze szoktatok már rendesen?? :wink:

Na rohanok, mert elvileg megyek a barátnőmhöz hajat vágatni...Aztán haza valamit főzni...Ma van Csabim 30-ik szülinapja, de szerencsére holnap tartjuk, így ma tudok pihenni ami nem árt, mert kiújult az a szemét aranyerem, áááááá :evil:

Puszi mindenkinek!

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Köszönöm a Nóri dicséretet. :)

Ancsa
Isten éltesse apát! Ha még nincs meg mit főzöl, ajánlok figyelmedbe egy oldalt, nagyon ott van.
És neked is Kitti, te is szoktál kérdezni, itt találtok mindenféle finomságot! :)

receptek.vilaga.hu

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok....

Suzy: Te hogy megérezted :D Pont mondd mi a szart kellene már megint ma főzöm :D na megyek meg is nézzem, köszike :D

Ancsa: aj jaja az nem jó, nyomd vissza :D Herzlichen Glückwunsch Zum Geburtstag Apácskának :D

Mi jól vagyunk, húúú a tegnap a hormonok jöttek mentek rendesen, nagyon megviselt.... :( Apácskát is baszogattam, nem lehetet vele veszekedni :evil: :lol:
Ma már jobba helyzet, de kitudja meddig :roll:

Szép Napot!!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: