Új privát üzeneted érkezett!

Ennek örülök! Akkor nektek is akciódús lesz a hétvégétek. :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jéé! Laptető! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Remélem szerencsét hoz. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Hozzon is szerencsét. :)

Nita: a tűssződ szép nagy. és egy is elég a babához. AMúgy nekem is 3hónapnyi adagot írt fel a doki. Szóval teis 3honapra vagy kalkulálva. DE közben jöhet a baba.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok!

A "betyárját", nem jövök egy napig és máris babásodunk, babásodunk?! :lol:

De jó hírek vannak errefelé!

Csucsu!Nem gratula, hatalmas drukk a holnapi teszthez!
Nita! Zsuzska! Apára fel!!!!

Móni!Ez a laptető nem lehet véletlen! :wink: Megy a drukk a jövő heti teszthez!!!!

Encike!( rangidős kismamink!)
Örülök, hogy jók lettek az eredmények, és az afp-ről már én is hallottam. Idén két barátnőm is szült, és mindkettőt beparáztatták vele. Tuti minden rendben van a Te babóddal!! És hol van már az a pocifotó???? Olyan jó lenne már látni! Lécccciiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: neked is csak 6nap van hátra. Hogy érzed??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: köszi, jól vagyok! Egyelőre "tünetmentes" vagyok. Illetve érzem a pocakom alját, meg ma rengeteget iszok és pisilek, legalábbis az elmúlt napokhoz képest. De ezek a "tünetek" már voltak régebben is, és semmi. Úgyhogy, én még várok türelmesen. Holnap úgyis elutazunk Hévízen töltjük a hétvégét, így elterelem a gondolataimat. Meg mostanság annyi a meló nálunk, hogy "alig élünk"! Úgyhogy nekem most röpül az idő.

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Na akkro kivánom hogy az altáji érzsé egy babától legyen.
Jó hétvégét Nektek Hévizen. azért nagyon meleg vizbe ne ülj!!!

Kép
csucsu05
 
 


Bizony Pedi, csak ovatosan!
Jo hétvégét!
encike 2
 
 


Pedi,Csucsu,Móni!

Nagyon nagyon szorítok,hogy babásak legyetek és ezek a tünetek ne a mensi miatt legyenek.
Nekem sajnos nagyon fáj a bal mellem,ami nálam annak a jele,hogy meg fog jönni :cry:
Nem baj,bízom benne,hogy az injekció meg a gyógyszer segít,és én leszek utánatok a következő :lol:

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm, hogy gondoltok rám, aranyosak vagytok! Igyekszem kerülni a közös fürdőket hétvégén. Igazából azért megyünk Hévízre, mert a férjemnek tegnap volt a szülinapja, és Hévíz közelében van egy kis falucska és egy pecázó tó. Úgyhogy ezt kapja szülinapjára. Szerintem én pihenni fogok, mert tényleg sok volt a meló a héten.

Én is nagyon szorítok mindenkinek, csak azt sajnálom, hogy Csucsu holnapi tesztjének eredményét csak hétfőn fogom megtudni. :(

Legyen Nektek is szép hétvégétek!
Nita! Zsuzska! Húzzatok bele!

Csucsu! Móni! Szorítok nagyon!
Nyuszi! Azért bízunk benne, hogy ez mégsem a mensi jele!

Pusz Mindenkinek!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: Te csak pihenj ne az én tesztemmel foglalkozz. Pláne hogy nem is tudjuk biztosan pozítív lesz e. Negativ tesztnek meg nem örülnÉl úgysem. Szóval menj pihenj és érezd jól magad:) pUSZI

Kép
csucsu05
 
 


Csajok: Nekem reggeli pisiből csont nega a tesztem. Vagy csak látni akartam a halvány csikot vagy régi volt a teszt nem tudom. Egy biztos ezen semmi csik nincs. És ezen még a controll csik is erősebb.
Na de sebaj erre is fel voltam készülve. csak tudnám miért őuffadok és miért fáj a hasam. Mikor csak szerdán kéne megjönnie. Lehet a clostitól van nem tudom.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Fel a fejjel! Még lehet pozitív az a teszt. Amíg nem jön piri addig van remény. Hisz tudod. :wink: :wink:
Amúgy szerda még nagyon messze van.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csucsu: nekem az első gyereknél a 3. teszt lett pozitív a 47. napon.
Addig mind negatív.
tary
tary
 
 


Csucsu!
Hiszen még nem is késik, akkor tényleg van remény!!!
Majd csütön tesztelj még!
encike 2
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk Hévízre, és csodák csodájára van net a szálláshelyen. Nagyon szép egyébként, csak elég szomorkás az idő.

Csucsu! Sajnálom a tesztet, de én is azt mondom amit a többiek, lehet az még pozitív.
Ma reggel én is nagyon elszomorodtam. Megint előjött az a tünetem, ami hónapok óta mindig, mensi előtt egy héttel derék és hasfájás, olyan "megjön" érzés. Ez eddig mindig mensit "eredményezett", ezért nem tudok másra gondolni, mint hogy nekünk ez a hónap is sikertelen. Mostanra azért jobban vagyok, lassan indulunk ebédelni, illetve a fiúk mennek pecázni. Mi lányok pedig mehetnénk wellneselni egy elég puccos szállodába, de nem tudom, hogy nekem az most jót tenne-e?! Szerintetek?

Pusz Mindenkinek!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi:Menj el a szállodába. Hisz ha baba van akkor az anélkül is megmarad ha elmész. Na meg igy nem gondolkozol.

Amúgy ma a férjem azt mondta reggel ő látja csikor. Tényleg van valami de ez halovány nagyon. Mint egy árnyék. Na mindegy nem is agyalok élvezem a hétvégét és majd lesz valami.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu lehet régi volt a teszt vagy rossz!!!!!
hisz én nekem nagyon rossz a látásom de én is láttam azt a csíkot!!!!!szal még ne add fel!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem tudom. Tomi látja a csikot. Vagy selejtes a teszt. a mainak én úgy számoltam már erősebbnek kell lennie. Na jó nem kell annyira forgatgatni mint amit mi néztünk ezen jobban látszik de ez is halovány nagyon. Hát várok.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu szzerintem ott a kistesó a pociban!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Hát nem tudom. Azért nem örülök előre. A hasam fáj de más tünetem nincs. És szerintem azért lassan kéne, hoyg legyen.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Drukkkkkkkkkkkk :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Remélem, hogy pár nap múlva már szép erős lesz az a csíkocska :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


csucsu nem kell feltétlen tüneteknek lenni..például nekem semilyen tünetem se volt egyik babánál se..annyi hogy elmaradt a menzi....a későbbi álmosság is a pozi teszt után jelentkezett.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nem tudom a mai megérzésem, hoyg nincs baba. Na majd elvállik. Nerm is akarok most rá gondolnilesz ami lesz. Itt a hétvége Tamás hétfő kedden itthon van velünk. Ennél több most engem nem is érdekel élvezem ezt az együtt töltött időt:)

Kép
csucsu05
 
 


azét drukkolok ha lehet!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu én is drukkolok

Fura dolgokat művel az emberi elme. Mikor megláttam a második csíkot teljes eufóriába kerültem. Ez tartott egy darabig. Aztán elfogott a kétség hátha csak a szemem káprázott és újra meg kellet nézni azt a két csíkot, hogy tényleg ott van.
Tüneteim pedig egyáltalán nincsenek, bár a lányomnál sem voltak.
Úgyhogy sosem lehet tudni, hátha tényleg nálad is ott az a másik csík.

Drukk mindenkinek
kiscica

Ui: éppen képviselőfánkot sütök
kiscica13
 
 


kiscica tedd már fel a teszted képét :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kiscica: Nyitom az ablakot küldj fénypostával egy kis képviselőfánkot:)

Kép
csucsu05
 
 


lányok ma is csináltam lh-t és a tesztcsík jóval erősebb a kontrolcsíknál..tegnap ugyanolyan erős volt mindkét vobal!
akkor most van pé-m? :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csucsu! Sajnos én még nem tudok nyilatkozni milyen érzés,ha baba van,de nagyon szorítok,hogy ott legyen bent!! Csak pozítivan!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi: Ki tudja lehet már most meg is tudod milyen érzés ha van baba. 3Nap van hátra a ciklusodból:) Köszönöm a drukkot.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu szerdán ha nem jön meg tesztelsz?nagyon szorítok ám!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nem tudom még. Majd adja a helyzet biztosan. Addig még meg is jöhet vagy majd lesz valahogy. Most nem filózok . Mert ha baba vana dologban akkor biztos megtudom időben:)

Kép
csucsu05
 
 


persze igazad van! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok, én kezdek izgulni, lehet, hogy nem is lesz peteérésem? Máskor ilyenkor már szokott fájdogálni a hasam, petefészkeim, annyira, hogy néha mozdulni nem bírok. Most meg semmi. És elvileg már kellene. Dupla clostyt szedtem, és nem csinál semmit???

Csucsu: ott lesz az a csíkocska:)
tary
tary
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!

Csucsu! Drukkolok nagyon hogy elkerüljön téged pirike!

Nita! Remélem tegnap megvolt a szeretgetés. :oops: :wink: Tesztelj majd ma is , és ha az már negatív akkor valószínű hogy ma reped mag a tüsző. Úgyhogy a mai nap is eseménydús kell hogy legyen. :wink: :wink: :wink:

Tary! Te nem mész uh-ra? Vagy ez nem kötelező a closty-soknak? Csak azért kérdem mert Csucsu, és Nita voltak pé környékén. Esetleg lh-teszt?

Edit! Remélem kipihentétek magatokat. Már nagyon rátok fért egy kis kiruccanás. :wink: :wink:

Zsuzska! 2 hét és várjuk ám a te pozitív tesztedet. :wink:

Lányok! Rólam annyit, hogy én már teljesen leírtam ezt a hónapot. :cry: :cry: Ha megnézitek a hőgörbémet akkor tudni fogjátok hogy miért. A tüneteim csúnyán becsaptak. :evil: Egy kicsit most magam alatt vagyok, de majd talpra állok. Ebben legalább már rutinom van.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szép napot mindenkinek!!!

Tary!
Lehet, hogy egy kicsit kitolja a Closti a pé-det, ne izgulj, biztosan lesz :wink: :!:

Móni!
Nekem sem volt uhu-m Closti közben egyszer sem.

Csucsu!
TEszt :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Nita!
Drukk pé :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jóreggelt mindenkinek,

Estére tesztelek nem bírom tovább. Remélem marad a két csík.

Mindenkinek drukk.
A closty nálam semmit nem ért. kb 6 hónapja szedtem 3 hónapig.

Üdv
kiscica
kiscica13
 
 


Kiscica!

Drukkolok nagyon! Bár szinte biztos vagyok benne hogy kismami vagy. :wink: Majd ha tudod akkor tedd fel nekünk a tesztedet légyszi! Kell a pozitív kisugárzás nekünk is. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kiscica!
MEnnek a drukkok... és tedd fel ide majd a szép csíkos tesztedet, jó?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiscica: Hú de nagyon izgulok érted:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Moni: nem ,nem követi most uh-val. Mind a két gyerekem closyval jött, de nem követte akkor sem. Tudom, hogy elvileg kéne, de nekem nem csinált cisztát. Akkor...(remélem, most sem.)

Kiscica: mindenképpen tedd fel a tesztet! Hátha attól nekünk is becsíkozódik....(vagy ahhoz más is kell? :oops:
na, jó eldugulok...
tary
tary
 
 


moni csináltam ma is lh-t és tök pozitív az is..ugyanolyan erős mint tegnap meg előtte.. :roll: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Tary!

Akkor csak azt tudom mondani hogy szeretgesd a párodat jó sűrűn és majdcsak elkapjátok a pé-t. :wink: :wink:

Nita!

Ez rád is vonatkozik. :wink: Azt hiszem Csucsunak volt ilyen hogy napokig erős pozitív volt az lh-ja. Apára fel! :wink: :lol: És folytasd a tesztelést addig míg negatív lesz, és még azt a napot se hagyjátok ki. :wink: (remélem érthető voltam :oops: )

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a hétvége, de sajnos gyorsan eltelt. De azért feltöltött egy kicsit. Bár ma felettébb álmoska vagyok!

Csajok!
Nagyon-nagyon szurkolok Mindenkinek!
Bővítenünk kellene a táblázat alsó részét!!! :)

Lassan vége az évnek, és akkor mi lesz a topik nevével?

Húzzunk bele csajok!
Nita! Zsuzska! Tary! Nektek még szurkolhatunk, hogy a "katonácskák" célba érjenek!

Móni! Csucsu! Kiscica! Jómagam!
Nekünk meg a zebrás teszthez!

pedi
Kalocsa
 
 


Pedi: köszi a drukkot. Én is szoritok neked. Tegnap én azt mondtam van baba mert fájtak a melleim. Mára elmúlt az is. Ma gyógyszertár előtt meggondoltam magam hogy nem veszek. Akkro meg mensi szerű fájásom volt. Szóval nem vettem. szerintem ebből piri lesz.

Kép
csucsu05
 
 


moni sajna elfogyott az lh-m..már nem tudok csak hcg-t tesztelni..... :lol:
csucsu baba van..pozitavn gondolkodj!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Nem a pozítívitásommal van gond hisz mindig is pozítív vagyok voltam. Hanem reálisan gondolkozok. Ennyi!

Kép
csucsu05
 
 


csucsu értem persze! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Volt itthon egy LH-m, ma ellőttem. Negatív... Kezdek felfújódni, érzem a hasamat. Bár a vonalzóm szerint már volt pém. Ez nekem magas...

tary
tary
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: