Új privát üzeneted érkezett!

Babszi,

Ez már megint egy rohadt igazságtalanság az élettől. :oops: :oops: :oops:

De én azért még mindig csuriban tartom a kezem, ha nem gond. :oops: :oops: :oops:
Gyabi,
Lemaradtam, mit töröltél ki? :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:csak azért szoríts, hogy ne kelljen műteni! :cry:
Gyabival a beteg babáról váltottunk egy bejegyzést, az enyém még látható, ő nem tudom miért törölte ki, biztos nem akar belőle vitát, bár szerintem igenis vannak és lesznek kényes kérdések, amiket ugyanúgy meg lehet beszélni, mint bármi mást.

Babszi:ne butáskodj már...dehogy bántottál meg.((()))
(nekem is volt lapostetűm, még oviban)
csnóri1
 
 


Judy: azt írtam le-és valóban azért töröltem ki, hogy ne indítsak lavinát-hogy minden tiszteletem azoké, akik beteg babát vállalnak, de mi lesz ha ők öregek lesznek-legyengülnek-meghalnak. Akkor ki vigyáz tovább a beteg gyerekre...
Ezt tötöltem, de visszaírtam...hátha lesz kövezés...

Kép
Kép
gyablonka
 
 

 
 

Babszi: és ha a hasüregben van, akkor műteni kell???

Babszi-Nóri: köszi a megerősítést!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


nóri!
ezzel arra célzol, h már le kellett volna szoknom róla? :lol:

judy!
sajnos vidéki műtyúknak igaza van :(

babszika
 
 


Gyabi!
habár még nem beszéltünk a dokival erről, de azt gondolom, h a hasamban nem hordhatom ki a babám..... főleg, ha már nem is él esetleg.

babszika
 
 


Babszi:jobb (lenne) később, mint soha! :D
Nekem a nittifor segített!

Gyabi:én meg azt mondom, hogy a fene megeszi az egész beszélgetést, ha nem lehet csak a rózsaszín habos-babos babafotókról áradozni.Ez is hozzátartozik igenis.Mindenkinek van róla véleménye, de könyörgöm, ne kelljen már szégyenkezni miatta meg kétszer is meggondolnia magát az embernek...Vállalni kell és kész.És ráadásul véleményem szerint maximálisan igazad is van.Ha másnak más a véleménye, akkor más és kész, de szívesen vitázok az egészséges kereteken belül.
csnóri1
 
 


Babszika!
Sajnálom, ami veled történik. Remélem, hamar kiderül, hogy mi van, és neked nem lesz semmi bajom. Én arra bíztatlak, hogy ne hagyd magad. Kérlek, írd meg, hogy leírhatom-e nagynéném történetét, aki félelmetesen hasonlókon ment keresztül, és nagyon nem jó lett a vége. Csak akkor írom le, ha érdekel, és nem rettent el!

Nóri, Judy!
Nagyon a szívemből beszéltetek. Nekem is döntenem kellett, és nekünk sajnos nem is ment el magától, hogy csak elméleti legyen a döntésem. Meg kellett fizikálisan is tennem, hogy megválok a babámnól, és elküldöm egy jobb helyre, ahol nincs szenvedés, és gondját viselik az örökkévalóságban. Szörnyű volt, és a mai napig csapongok a lekiismeretem és az észérvek között, és szerintem ez így ismarad, amíg csak élek :cry: :cry:
Vendég
 


angie!
köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és igen, nyugodtan leírhatod a történetet.

viszont lassan elköszönök!
puszi nektek!!!!

babszika
 
 


Pusza csajszi, ha van valami, nyomj sms-t, nem zaklatlak folyton.
csnóri1
 
 


Akkor még gyorsan:
Nála is így kezdődött, hogy nem találtak sehol terhességre utalót az UH-n. Teszt pozitív. Párszor visszazhívta az orvos, újból UH, nincs baba. Aztán valahogy többet nem foglalkozott a nagynénémmel, ő meg azt hitte, hogy nem terhes. És 8 hetesen (amikor pont elutaztak jó messzire, kb 12 óra vezetés), rosszullett, jött a mentő, és gyorsan műtét. Perceken múlt az élete, majdnem belehalt. A méhét természetesen elvesztette, és sosem lehetett gyereke. Az orvos azóta a rácsok mögött ül, mert kiderült róla, hogy rengeteg műhibát vétett, és emiatt lecsukták. ÉS! Mindezt a nagy híres USÁban, ahol minden olyan tökéletes :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Sokan nem emlékeznek már rám biztos! :?

Babszika

Szomorúan olvasom hogy min kell keresztül menned, amikor már olyan régen vágytatok babára!!!!! :cry: :cry: :cry:

Ha nem haragszol én azért bízom benne hogy csak bújócskázik veletek, és minden rendben lesz!!!!! :wink: Nagy puszi!!!!!
Vendég
 


Halihó,itt is egy zugolvasó.
Sajnálnám,ha elmennétek,mert èn is elolvastam mindig mi van veletek.Reagálni nincs időm,mert barni nappal alszik,éjjel nem,ìgy hulla vagyok,de fèl szemem itt.

Kép
v.andi
 
 


Babszika,
Akkor azért szorítok, hogy műteni ne kelljen, de azért én is remélem hogy csak bújkál valahol a kis lurkód. :lol: :lol:
Gyabi,
Igen, nekem is az a félelmem, hogy én még vigyázok a beteg babámra, de mi lesz vele, ha már nem leszek? :roll: :roll: És azért valljuk be, hogy már 36 éves vagyok, és lehet már csak kb 20-30 évem van. :roll: :roll: Sosem lehet tudni. :roll: :roll:
Szia Andi,
Én is zugolvasom ám a szeptemberi topic-ot. :wink: :wink:
Csodaszépek a fiuk, főleg a nagy :lol: :lol: :lol: :lol: Kész férfi lett. :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Andikám:olllé, örülök, hogy látlak!(bár a blogot is nézem (nézném) és a szeptemberit is), azért fél szemmel egy fél sornyit...

Betty:++++++++++++

Babszem:valami új hír?
csnóri1
 
 


Na, már kezdem cinkesnek érezni, h átvettük a hatalmat a babás topik felett - Bíbi után szabadon: :twisted:

Nóri!
Holnap lesz újabb vv és uh-k..... szóval, semmi egyéb hír.
A nővérek már kihúzzák a gyufát - nem engednek enni a magánokoskodásuk miatt, a szobatársak között van olyan, aki hajnali 3-kor elkezd játszani a telefonján és azt kell hallgatni (és 6x kellett rászólni, h kussoltassa el).... tényleg egyre nehezebb.

Amilyen hülye lelkis vagyok, sokat agyaltam és talán nem kellett volna. Sok minden eszembe jut(ott) és ez nem könnyíti meg a helyzetem.

de élek és túlélek :? :roll: - ez is vmi

babszika
 
 


Aszonták hiányzunk, hát itt vagyunk. :twisted:
A kórházban fekvés borzalom, elhiszem, hogy kivagy, erre okosat nem is tudok mondani. :(
(azért annyit, hogy én annyira nem bírtam a 9 ágyasba meglenni, hogy a folyosón lévő nagykerekű, fa betétes, ám kurva keskeny műtőbe-tolós kocsin aludtam.Éljenek az antiszocik.)
csnóri1
 
 


Nóri, erre kell ébrednem? Amit priviben írtál? Le vagyok sújtva, mélyen, mélyen, mélyen :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Babszi, akkor tényleg az a lényeg, bírd ki, legyél szem előtt, vvezzenek, meg uhzzanak, amikor csak akarnak, nagyon drukkolok, és szerintem csak nem olyan nagy a baj, ha jól és jobban vagy!

Beteg baba dolog. Én mindig azt mondtam, hogy sosem tudnám megölni a gyermekem, aláírni a halálos ítéletét, hisz az is egy élet, az is belőlünk lett, a miénk, meg amit mondanak, hogy csak egy downos gyerek tud igazán szeretni, stb.stb....DE! Amióta lett Bíbi-akire egy szavam sem lehet, kezdetektől átalussza az éjszakákat, nem hasfájós, sosem bukott, egyszer sem kellett orrszívóporrszívózni meg minden hasonló "nyűg"- azóta azt mondom, semmiképp sem tudnék és akarnék bevállalni egy beteg babát. Néha még Bíbi is sok, fárasztó, csúnya ezt leírni, de nem bírnék egy beteg gyerekkel. Sem fizikailag, sem lelkileg. Azt hiszem, ha már bajnak kell történnie, akkor az történjen minél előbb, igen, az első trimben, igen, még a 9 hónap alatt, igen, az első napokban...minél később történik, annál borzasztóbb, és most írtam, nem vállalnám be a beteg babát, de ha Bíborral most történne vmi, sosem dobnám el, ápolnám, míg élek, s akkor ez itt megint egy 22-es, de nem is, mert amíg én választhatok, míg dönthetek, igenis elengedném a beteg magzatot.

Na, most megint jól állok a hülyeség felé vezető úton, tudjátok:
1. önmagával beszélget
2.önmagával vitatkozik
3. el is veszti az önmagával folytatott vitákat.

Egyelőre ketteske. :lol: :lol:
Vendég
 


Csak nehogy besérülj saját magadra!Aztán elvonulj magad elől nagyduzzogva...
Akartam már kérdezni, hogy milyen cuccot nyomsz? 8)
Kéne belőle egy két adag.
csnóri1
 
 


Á, nem sértődöm, amíg én jövök ki győztesen a magammal folytatott vitákból :lol: :lol: :lol: Amúgy nem kell cucc, alapból megy, hála Isten :twisted:
Vendég
 


Elképzellek piásan... :D :twisted:
csnóri1
 
 


ÓÓÓÓÓ, az milyen jó! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hát, hogy neked, az tuti, de a környezetednek?!
Jaaaa nem, antiszoci lévén egyedül iszogatsz és mulatozol... :lol:
csnóri1
 
 


Imádnak piásan (is) :lol: Amúgy nem titok, magammal pezsgőzni is nagyon jóóóóóó! :lol: De ez most csak vágyálom, elvonón vagyok, piától, kajától...és vissza a gyökerekhez: Csak szex és más semmi! :P
Vendég
 


Sziasztok!

Nem is tudok nagyon reagálni, kavarognak a fejemben a gondolatok, csajok, amik veletek történtek szörnyűek, már az is önmagában szörnyű, hogy mennyi ideje várjátok a csodát, plusz még ha elveszititek a babákat, azt el sem tudom képzelni milyen borzalom lehet, de talán tényleg jobb minél előbb, akkor is biztos rohadt nehéz, de még ha szabad igy mondanom nem nőtt annyira hozzád, nem érezted a rugását, stb. Hú, én sem akarok itt drámázni, de Nórinak és Angie-nek minden tiszteletem, másfelől örülök, hogy már tudtok róla beszélni, ez valahol jó, bár biztosan az ilyen fájdalmak csak könnyebbek lesznek, de el sose múlnak. Azután itt van még Babszi, én is úgy vagyok vele, bocs, hogy még reménykedem, hogy csak bújkál a babóca, bár ebben az esetben is tudom a leirtak alapján, hogy majdnem semmi esély sincs erre, azért a mai technika mellett, létezhetetlen, hogy ne szúrnák ki, ha egészséges terhesség lenne, de mint mondani szokás a remény hal meg utoljára, úgyhogy Babszikám én még reménykedek, és drukkolok, hogy legalább ne keljen műteni, meg ne legyen semmi bajod. Itt van még a többi babára váró, Betty, neked drukk, Arikon szintén, remélem mostmár közel a cél, meg ugyanúgy Nórinak, Babszinak és Angie-nek is, akármin is mentek/mentetek most keresztül. Judy nálad pedig szerintem minden rendben, de persze biztosat csak bő egy hét múlva fogunk tudni, de addig is (tudom könnyű mondani) próbálj meg ne idegeskedni, tereld el a figyelmedet, és szoritok nagyon, hogy minden rendben legyen!

Beteg gyerek: a véleményem nekem is az, hogy tényleg minden elismerésem azoknak, akik beteg gyereket/gyerekeket nevelnek, de én is úgy érzem, hogy nem tudnám bevállalni (talán most hülyén fog hangzani, de nekem is néha még Niki is sok, pedig őrá sem lehet egy rossz szavam se, az meg, hogy nem mindent csinál úgy, ahogy mondom, azért van mert gyerek, ha nem igy tenne felnőtt lenne, na meg nem is lenne jó, de attól függetlenül minden nap hálát adok az égnek érte), ha dönthetek. Persze, ha már a születése után derül ki a betegség, vagy ne adj Isten később történik valami, akkor persze vállalom, sőt, de amig dönthetek, hogy megszülessen-e az a beteg baba, addig azt hiszem én is megszakitanám a terhességet, bár biztosan borzasztó lenne. Igazán csak elképzelni tudom, mivel már anya vagyok, igy van elképzelésem a gyerekkel kapcsolatos érzésekről, de átérezni meg megérteni amin keresztül mentetek azt nem tudom, én is azt vallom, hogy csak akkor tud valaki valamit igazán megérteni, ha már benne volt.

Vidámabb téma: Bibi tényleg én is kiváncsi lennék rád piásan! :lol: Csak szex és más semmi?! Talán kistesó project is benne van a dologban, vagy csak simán az élvezeti rész? Én mára már azt vallom, hogy ne legyen cigi, pia, kaja, de szex, az minden mennyiségben, pedig valaha nagy piás voltam, most meg szinte anti (néha iszom pezsgőt, alkalmakkor, vagy ha apával romantikázunk, ami egy évben kétszer fordul elő, bár mostanában már többször, mert Niki néha ott alszik anyunál, olyankor szabad a terep... 8) ), a cigiről is le tudtam mondani, pedig tiz évig aktiv, nagyon erős dohányos voltam, szülés után már a kajáról is le tudtam mondani, olyan szinten, hogy kevesebb édesség, több zöldség- és gyümölcsféle, de a szexhiány, az megviselt... :oops: Egyik gyerektelen barátnőm mondta is, mikor megtudta tőlem meg a komasszonyomtól, hogy ha férjhez mész kevesebb lesz a szex, de ha gyereked lesz akkor már majdnem azt se fogod tudni, hogy az mi, hogy nem is csoda, hogy ilyen depressziósok vagyunk... :lol: :lol:
sirkici
 
 


Ja, és köszönöm, hogy nem vagyok azért annyira idegesitő a kérdéseimmel, nekem ti sokat számitotok, kedvelek is mindenkit, bár nem is ismerlek benneteket személyesen, de akkor is, meg sajnos nálunk nem tudom senkitől megkérdezni ezeket a dolgokat, én borzasztóan sokat köszönhetek ennek a fórumnak, ezeknek a lányoknak! Nagyon örülök, hogy anno elkezdtem irogatni, annyi mindent megtanultam például a ciklusokról, a hormonokról, hogy mindenki Einstein-nek néz, és a legjobb, amikor felvilágositom a pasikat, hogy mennyi hormon dolgozik, változik egy ciklus alatt a nőkben, akkor megkérdezik, hogy és ti nők még éltek? :lol: A legjobb benne persze, hogy igy könnyebben elviselik nőtársaink hiszti rohamait mensi előtt. Másfelől meg sokszor nehéz is, mert tök hülyének néznek, hogy meddig szoptattam, vagy miért nem adtam már 4 hónaposan szalonnát neki, meg miért nem itatom cukros löttyökkel, miért pohárból iszik, miért nem cumizik, hogyhogy nem rágcsál egész nap édességet, stb.
sirkici
 
 


Én is kemény bagós voltam 2007 tavaszáig, 15 évig szívtam.Imádtam!...és a tequilát is, mára maradt a borozás és a fogam szívása illetve a nagybetűs SZÍVÁS.
Ez azért már durva, a magam satnya sorsán poénkodok.(ez már a megőrülés határa azt hiszem)
Köszi Sirki a bíztatást, nem egyszerű a sztori, van egy betegségem, ami miatt az esélyeink az egészséges babára jóval kevesebbek.És a sors különös fintora, hogy a lányunk nem az én betegségemet örökölte, hanem spontán alakult ki nála a TS.

BB:akkor ez szex-kúra, ha minden mástól el vagy tiltva.Szegény Te...
:P
csnóri1
 
 


Ezaz Nóri, végre egy ""tequilatárs"! Igaz nekem is már csak anno...húúúúúú de rég volt. Most bezzeg szilveszterkor nyomtatm a kölyökpezsgőt ezerrel. Igaz én pia nélkül se vagyok egy "józan ember"!

Sirki: cukrosvizes-rágcsálós ügyben szinteén egyet értünk...nálunk néha még a család is érdekesen néz, amikor elmondom, hogy Beni nem eszik se csokit, se chipset... :roll:

Bíbi:kajától miért? Csak nem fogyókúrás lázban égsz????

Ditke: stipi-stopp én emlékszem!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sirki, most aztán megleptél. hogy nagy piás voltál, meg talán a bagó is, nekem mindig olyan "józan"nak tűntél, akiről el sem tudtam volna képzelni, hogy "bűnözik". Jajjj, szerintem az olyan aranyos, ahogyan Nóri írt az "örökös" kérdéseidről, senkit sem idegesítenek, én is olyan meleg szívvel -vagy mi?- mosolyodtam el, mikor előhozta. :lol:

Nóriról tudtam a bagót, meg hogy nem antialkoholista, de Gyabi sem lepett meg a pia nélkül sem józan beismerésével, de annál inkább a kölyökpezsgővel. Ennyire?

Nóri, az meg, hogy magadon és a szíváson tudsz élcelődni, szerintem pont hogy a gyógyulás. Meg az is hogy itt vagy, hogy tudsz róla beszélni, öllellek Nyuszómuszó!

Babszi, mi hír ma Nálad? Miért nem jöttél, remélem, nincs nagyobb baj!

Önsanyargatás meg, csajok, egyszerűen nem férek bele a 3-4 hónapos terhesen hordott gatyámba se már, a civil cuccaimról nem is beszélve. Lefogytam +5re a terhességi kezdőmhöz képest, mikor apa beszólt, neki jobban tetszem így, mint olyan gebén, aztán elhittem, így most már + 10 kg van rajtam - de letojtam, azt gondoltam, minek kínozni magam fogyókúrákkal, nemsoká úgyis kistesó projekt, na, majd ha túl leszünk a 2. babócán, akkor érdemes! De nem bírok így kimenni az utcára, ekkora méretű ruhákat meg nem fogok vásárolni, és kész! :lol: Így tényleg csak a szex maradt, de nem bánom! :lol:
Vendég
 


BB:akkor egész nap répázol? :P
csnóri1
 
 


Ja, nem. Én az a fajta vega vagyok, aki zömmel utálja a zöldséget. :roll: :lol: Apa meg csak délután ér haza, ki kell bírni, míg este Bíbor elalszik. :lol:
Vendég
 


Akkor mi a fenét eszel?Ha amúgy semmit?
Akarod tudni, hogy most nyomtam le egy mogyorós grillázstekercskét?... :P
És este sangriás buli lesz.(én és a poharam)
csnóri1
 
 


Csajszik
holnap jövök bővebben, most csak "rossz" híreket hoztam.
Van egy ciszta (30mm-es) a jobb pfészkemben, valószínű azért nem is jön meg. Mnyh: 9,2 mm.
Azért néztek egy béta hcg-t is, holnap kell telefonálnom az eredményért.
Szóval kaki a helyzet :twisted: :twisted:

Andi
nagyon régen láttalak, és nagyon örülök neked :D

Ditke
én is emléxem rád :!:

Többiek, bocsesz, most nem tudok reagálni, mert Apjuk ide akar ülni :twisted: ...........férfiak :roll: :lol:

Holnap jövök, puszóka nektek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty615: és ez a 30 mm-es ciszta ennyi idő alatt alakult ki????


MOST NEM AZÉRT, DE HOL VAN BETTY?????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


És mi van BIEN-nel vajon?Ma találtam rá Kamillára, van egy kislánya, tudtátok?Cuki, Patríciának hívják.
Gabi 82 sem írogat már, Mercure, Krisztinka sem.Róluk tudtok valamit?Pöttyének olvasom a blogját.Elkapott a nosztalgia.
csnóri1
 
 


Hhhhhhhhhhhhúúúúúúúúúúúú mennyien voltunk!!!!!!!!! Én senkiről sem tudok semmit... :cry: :cry:

Megy már a sangria????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Ja és hogy elvegyen a kedved Bíbi, én most kezdtem erős minuszolásba ( na jó azért még meg sem súrolom a modellalkat határát sem ), de már a gyerekorvos is megjegyezte a múlthéten, hogy anyuka kicsit össze van szakadva. Kilókat nem tudom, de azt igen, hogy a régen eltett jjjjjjjjjánykori nadrágok már feljönnek... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


na most jöttem, visszaolvasok :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Ditke
kicsit írhatnál magadról, mi újság veletek :?:
Én 2007-ben elvesztettem a fonalat, amikor (azt hiszem) valahova nyaralni mentetek talán :?: :roll: Nemtom pontosan, és leállt egy időre a babatéma.... de látom ma már teljesen más a helyzet :D
Sok idő eltelt...


Andi
rólad is régen hallottam.
Gyönyörűek a fiaid :!:
Remélem jól vagytok :!:
Ha megadnád a blogcímed esetleg, megköszönném.....nem is tudtam, hogy van :oops: :wink:


Bibi :twisted: :twisted: :lol:
Majd rakj fel egy piás képet :twisted: :lol: Mert sztem itt mindenki kíváncsi rád, hogy olyankor hogy nézel ki :lol:
Jah :?: :!: Persze egy jó szex után :twisted: :lol:


Nóri
nem csak nálad, nálam is a megőrülés határa van :twisted:
Én is poénkodok csak saját magamon, hogy ennyire szerencsétlen már nem lehetek...de igen, hát ez van :twisted: :lol:
Sangria mi :?: :!: Hát tudsz élni :D
Én Kamillára emlékszem, és láttam wiwen a kislányát is. Ő is jól eltűnt.


Gyabi
én nemtudom, hogy mi miatt, és mitől alakult ki ez a ciszta, egész életemben soha, de soha nem volt semmi problémám, sem a hormonjaimmal, sem a ciklusommal, semmivel. Sztem a lombik "utódja" ez a kis "ajándék" :twisted:
És azt sem tudom, mikor, mitől nőtt meg ekkorára. :roll:


Babszi
remélem nincs semmi baj, és jól vagy :!:
Ha tudsz, majd adj valami jelet :!:


Akit most kihagytam, ne hari, és pusszantom, nem direkt volt...
További szép estét :!:




"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Húúú, annyi minden történt itt az elmúlt időszakban, hogy fogalmam sincs mit írjak....

Nagyon örülök annak, hogy kedves régi ismerősök ismét vannak, de rettentően sajnálom a rossz híreket...

Most azt hiszem regényt írhatnék a méhen kívüli terhesség és beteg baba témával kapcsolatban, mert én mindkettő részese voltam...De még a mai napig úgy vagyok vele, hogy agyam legtávolabbi részébe helyezem a történteket, mert különben nem tudnék "haladni" a mostani életemmel...Lehet, hogy amit leírtam azt csak én értem egyedül, sorry... Mindenesetre drukkjaim és együttérzéseim minden érintett felé mennek mindig!!!Még akkor is, ha esetleg nem tudok jelentkezni!!!

Jaimee: remélem azért nem léptél ki a babanetről...Rossz lenne...

xxx

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Húúú, annyi minden történt itt az elmúlt időszakban, hogy fogalmam sincs mit írjak....

Nagyon örülök annak, hogy kedves régi ismerősök ismét vannak, de rettentően sajnálom a rossz híreket...

Most azt hiszem regényt írhatnék a méhen kívüli terhesség és beteg baba témával kapcsolatban, mert én mindkettő részese voltam...De még a mai napig úgy vagyok vele, hogy agyam legtávolabbi részébe helyezem a történteket, mert különben nem tudnék "haladni" a mostani életemmel...Lehet, hogy amit leírtam azt csak én értem egyedül, sorry... Mindenesetre drukkjaim és együttérzéseim minden érintett felé mennek mindig!!!Még akkor is, ha esetleg nem tudok jelentkezni!!!

Jaimee: remélem azért nem léptél ki a babanetről...Rossz lenne...

xxx

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


sziasztok,

Betty,
Basszus, pedig még tüszőrepit is kaptál, akkor honnan a fenéből jött a ciszta?! :roll: :roll: Mert hogy nekem volt kettő, az egy dolog, de nálam nem repesztettek. :roll: :roll:
Gyabi,
Most vagyok igazán irigy. :lol: :lol: Én még a Barbi után felszedett kilókat sem adtam le, most meg megint hízásba kezdtem. Igaz még csal 3-nál tartok, de nem is kell hogy jöjjenek az én súlyomra. Asszem lesz mivel elfoglalnom magam a szülés után. :lol: :lol:
Pedig a 2 fiú után 85-ről 68-ra fogytam, és sokáig tartottam is. :oops: :oops: :oops: Lehet már a korral is jár. :lol: :lol:
Babszi,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Heni,
Mizu veletek??????Tesóproject?

Na, a piáról meg a cigiről én is tudnék mesélni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A szex meg már lassan azt sem tudom mi az! :wink: :wink: :wink: Mióta baba van a pocakomban, megint alig jut valami, persze nem apa miatt, hanem egyszerűen nincs kedvem hozzá. :oops: :oops:
Gondolom azért mert 4. baba, de többet fájdogál a hasam alja és nehezebbnek is tűnik, mint az előző terhességeknél. Na, meg gondolom a császár sem segített. :oops: :oops:

Mi meg megkaptuk a bizit. Bazsi mindenből 4-es 5-ös lett, de sajna a matek 2-se elcsúnyítja, de az átlaga így is 4,18 lett. Ez azért nem olyan rossz, bár ebben azért benne van az én munkám is, mert ütni-verni kell(persze csak képletesen) hogy tanuljon, meg állandóan veszekedni vele és folyton ott ülni a nyakán, különben nem tudom mi lenne vele.
Most a barátnőmtől kaptam egy matek tanár nevet, el fogom vinni, legalább 3-ra javítsa ki év végére.

Dani mint eddig is kitűnő lett. :lol: :lol: :lol:

Én meg kínomban tegnap felhívtam Győrt, de csak annyit mondtak, hogy szépen osztódnak a sejtek, és hogy nem kell újra levenni, de még nem csináltak kromoszóma számlálást. :oops: :oops:
Hívjam őket 1 hét múlva. :oops: :oops:
Addig megőrülök. :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:ne legyél már ilyen, ne hisztizz, tessék megvárni azt az egy hetet.Ki lehet bírni, csak ne nyavajogj ennyit.Ha azt mondták, hogy 2 hét, akkor 2 hét és kész.
És ne sértődj meg könyörgöm. :wink:

Babszi majd ír nemsoká, beszéltünk nemrég.
csnóri1
 
 


Betty, de ez nem úgy vannak, hogy ahogy jönnek a ciszták úgy mennek is? Vagyis maguktól is felszívódhatnak, nem? Bhcg eredmény?

Judy: Gratula a srácoknak a szép eredményekhez, most ha közelebb lennétek, mondanám, hogy küldd hozzám Bazsit, én is elvállalnám-persze jópínzért. :twisted:

Gyabi, ügyes vagy a mínuszokkal kapcsolatban, én azért jócskán esek, esegetek kísértésbe, mert persze mindennek ellen tudok állni, csak annak nem...de aki kibírja kölyökpezsgővel... :lol:

Nóribébi, hogy telt az estéd a Sangriával? Kaja téma meg, hogy mit eszem, hát nagy lószart. :lol: Mondom, nem csípem a zöldségeket, múlt héten alkottam egy rakott zöldbabot, szójával :roll: ( azt se bírom), apa meg barátnőm imádták, én csak épp, hogy belekóstoltam, már mondtam is: olyan, mint a szar, s annyi van belőle, mint a fos :lol:
Vendég
 


Kemény voltam, barátok közt alatt megittam két pohárral és fürdés után úgy bealudtam, mint a tök.Na ez egy romantikus este vót...
Mi is lefektettünk a nagy szabályt, nincs 6 után zsírosdeszka meg lilahagyma, meg egy kis ez egy kis az.Zöldség meg gyümölcs, korgó gyomor és szitkozódás.A futógép persze ott figyel a kis szobába, ő nem került szóba...
csnóri1
 
 


Nóri,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem vagyok egy sértődékeny fajta. :lol: :lol:
Viszont nyafogós az vagyok. :lol: :lol: :lol:
Bibi,
Miért???Csak nem matek tanár vagy?? :lol: :lol:
Hát most tényleg jól jönnél. :lol: :lol: :lol:

Na, én jól bezabáltam tegnap este is. Sajtos-tejfölös tészta, persze jó sok sajttal, és utána még 2 narancsot is bevágtam, csak hogy meglegyen a tudat, hogy gyümölcsöt eszek vacsira. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


BB:te matekzseni vagy anyukám?Bakker, engem is a szárnyaid alá vehettél volna fősuli elsőben, csúfos eredményeim voltak integrálszámításból, deriválásból és barátaiból. :twisted:

Judy:ide ezt írod, amúgy meg elküldessz a picsába, tudom! :wink:
(de vállalom)

Sajtos tészta...az jóóóó, imádom.Mondjuk én mit nem szeretek...
csnóri1
 
 


Csajok: az igazsághoz hozzátartozik, hogy soha nem volt akaraterőm fogyókúrázni, nem is tettem soha...mindig azzal vígasztalódtam, hogy ha valakinek a +5+10 kiló miatt nem tetszem, az annyit is ér... :roll: :roll: :roll:
Viszont a mai napig én este 8 után érek rá enni...és hát hogy is fogalmazzam...nem éppen update-es koszton vagyok ( tegnap rántott sajt-sült krumpli)...viszont így is szalad lefelé...ennyit a 6 utáni evésről... :twisted: :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyablonka 2010.01.20 14:57-kor.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nóri,
Dehogy küldelek.... :lol: :lol: :lol:
Amúgy anyám is mindig azt mondja, hogy idézem "gyérlala" vagyok és mindig nyafogok valamiért. :lol: :lol: Szóval ne aggódj. :lol: :lol:

Deriválásból engem jól megvágtak a fősulin. :lol: :lol: :lol:
Sosem buktam még meg semmiből, és annyira padlóra vágott, hogy abbahagytam. :oops: :oops: Most már baromira bánom. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyabi:rendben vagy a másodikon is.Az gyerek után van?
Fénykoromban én is egy tizessel voltam jobb, de le se szarom, a dudáim elterelik a figyelmet a kis úszógumimról. Samanta fox bekaphatja, 85-ös melltartó ippeg jó.Mondjuk én nagy ló vagyok, 177 magas.
csnóri1
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: