Új privát üzeneted érkezett!

Zsizsik!Hát Én III.kerületi vagyok....akkor marad a nyálcsorgatás -sajnálom,pedig szívesen....na majd a talira viszek Neked!
Akkor oksika a jó c.n.-okért!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


zsizsik máris hármat szedsz??? én még nem bírok! csak napi egynél tartok, de még igy is eléggé hányingeres vagyok, ma mondjuk nem volt, de az elmult napokban nagyon! azért kb három nap mulva emelem megint egy negyeddel. Más tünetem nem erősödött, de ezek a pattik fájnak! :shock: Remélem mondanak valami okosat a lányok.

Babancs én sem hiszem hogy ovulciós szurkálás lenne, tekintve hogy azóta fáj, hogy abbamaradt a mensim. Macska tuggya... lehet hogy má döglődik? :shock:
krumplis pogácsa
 
 


Zsizsik, Kandika!
Ejnye bejnye csajok, itt álmodoztok a lekvárról. Nagyon csúnya dolog Kép
Itt csorog a nyálam :lol:

Babancs!
Ahogy így elnézem abszolut egy cipőben járunk, ami a baba projektet illeti a jelenlegi ciklusban :)
Zsizsikkel egyet értek, még nagyon korai lenne a "terhességtől" sokat pisilni! A tea a ludas! De hátha tévedek :lol: Bárcsak tévednék!
Az a helyzet, hogy az ovuláció pillanatában kiszabadul a petesejt és legalább két három nap mire megtermékenyül. Vegyük a jöbbik esetet nálad tegnap előtt termékenyült meg. :) És ettől számítva 3-4 nap, amíg beágyazódik! Jobbik esetben csak holnap estére! De ha "rosszindulatú" :) (nem vagyok)vagyok a napok számolásában, akkor csütrötökre várhatóan már beágyazódott. No, innetől kezdve már van minden, mi szem szájnak, gyomornak ingere :lol: :lol: Szóval a petesejt és az ondó útjai kifűrkészhetetlenek, nem lehet pontosan tudni, hogy éppen egy adott szervezetben hogyan történnek a dolgok :)
Nagyon élvezném, ha egy atom pozítiv teszt bírtokában mennél vizsgázni! :lol:
Vinnéd a nejlonzacsit és jókat hánynál :lol: :lol:

Ezt olvasd el!
http://www.bebilap.hu/terhesseg/hetek/1_11_het.htm

Lara!
Máris megjött???
Jesszus ez nagyon korai!!!!

Pogi!
A tejbefríz papit én is nagyon szeretem :) :lol: Nagyon, nagyon!!! Sok fincsi nutellával, vagy valami nagyon finom savanykás lekvárral :) Hmmm. Most nyeltem egy nagyot!
Meg is értelek, hogy miért nem tanultad meg a francia kifejezést! :lol:

Kriszta!
Tényleg kár, hogy nem tudsz holnap netezni azon a hosszú úton.
Fasirt illatát már érzem is.
Köszönöm, hogy ilyen bíztatókat írtok a görbémről, főleg TE a NAgy SZAKÉRTŐ!! :)
A párom már két napja minden reggel aktívan kérdezi a hőmet! Teljesen kezdi beleélni magát.
Szóval ebben az egészben az a rossz, ha nem jön össze... asszem akkor nagyon nehezen fogom megélni :? De majd meglátjuk. Úgyhogy nem is foglalkozom többet magammal. ...Bárcsak így lenne! .... :)

Norka!
Nem semmi anyósod van... nem is értem :? Tényleg, a párod hogy reagálja le a dolgokat??? Ő mit szól hozzá????
Pedig milyen jó lenne, ha jóban lennétek!

...vagyok...
Vendég
 

 
 

Pogi, hihihihi ......... :lol: :lol: Oszt mégis ki döglődik, he ? te vagy a mesefészked ??? :lol: :lol: :lol: Vagy a macsek ? :lol:

Igen, már 3/nap. Igen merész voltam, de szerencsére bejött. Ugyanis belekezdtem a 90 napos diétába is, és szeretném, ha a metformin áldásos fogyasztó hatása segítene a fogyiban. Eddig -2 kg.... :lol: 1 hete csinálom. Bár ez inkább víz valszeg, de mindegy, doppingnak jó !

Kandi..... :( :( :( :( De azért nagyon köszi, hogy gondoltál rám. Hüp-hüp. :( :(
zsizsik
 
 


[quote="zsizsik"]P írta:zsizsikogi, hihihihi ......... :lol: :lol: Oszt mégis ki döglődik, he ? te vagy a mesefészked ??? :lol: :lol: :lol: Vagy a macsek ? :lol:


Nem tom! lehet hogy eccerre mind :-) bár remélem csak ez a nyamvadék pco hal ki belőlem teljesen! :-)

Kavicska ha itt vagy, akkó erről pattinka dologrol mondj nekünk valami okosságot lécci!!! :D
krumplis pogácsa
 
 


Csajok nem tudom kiknek erősödött metform kezdetén a pati,de sztem elképzelhető,hogy kicsit turbósodnak a változások miatt,aztán rendeződnek a dolgok külsőleg is,néha a kozmetikai kezelések során is felszínre jönnek a gyulladások és aztán tisztul a bőr
a tejbegríz a mi konyhánkban is rendszeres vendég :lol: nesze neked pco :shock: :lol:
Vendég
 


Kavics!

Köszi! Jó lenne babaügyileg egy cipőben járni, illetőleg egy kis kovász a cipónkba :lol:

Állandóan a hányásról van it szó egyébként, de nem értem..a sógornőm pl. egyszer nem hányt, sőt a tesóm se. Szóval ez sztem nem annyira törvényszerű. Én eddig életemben egyszer hánytam, akkor is romlott felvágottól. Inkább hasmenéses vagyok, amiben a napokban aztán volt rendesen részem. A sógornőm terhessége úgy kezdődött, hogy hasmenése volt, meg lázasnak érezte magát. Az utolsó gondolata volt, hogy terhes. Na persze ez már az elmaradt menstruáció után volt. Neten utánanéztem én is, a beágyazódás nagyjából addigra befejeződik, amikor meg kéne jönnie a mensinek.

Pogi!

Lehet egyébként tényleg a ciszták kipukkanása okozza a szurkálást, már hallottam ilyet. A gyógyszer állítólag ebben segít.

Zsizsik!

Nem rossz az a hő! Nekem is 36,7 volt reggel.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!
Pogi és Zsizsik!

Emlékszem, hogy Zsizsik beszámolt a pattanás okozta problémáiról, de asszem azért nem reagáltam le, mert nem tudom mitől van.
Általában a pattanások oka nem megfelelő bőrtisztítás(eltömődnek a pórusok, faggyúmirigyek kivezető csatornái), fokzott izzadékonyság, bakteriális fertőzés! Elsősorban a Staphylococcus tud rendkívül csúnya pattanásokat okozni.
De a mi esetünkben (PCO) az androgén (tesztoszteron) túlsúlyról van szó!
A Metformin hatása közvetetten: antiandrogén! A pattanások mennyisége és súlyossága csökken, hajhullás csökken ill. megszűnik.
De a szervezetek válaszkészsége más és más!

Zsizsiknél egy idő után előjött ez a probléma, de megemlte a M adagját és megszűnt.
Szerintem ez hullámzó jellegű. Annyira összetett a szervezetünk. A rengeteg hormon. A Metformin hatása, ami napról napra változtatja a hormon termelést. Elképzelhető fellángolás!!!

Kincs hszsa nagyon találó, mert van olyan gyulladásos betegség is, hogy a kezelés megkezdése után fellángolás következik be! Aztán szépen lassan lecseng! :)

Reméljük Pogika, hogy nálad is "csak" ez van :)

Belakmároztam egy köcsög koviubit! :)
Kandika!
Úgy örülök, amikor írsz :)
Az én cnom is jó :)

...vagyok...
Vendég
 


Zsizsik! :)

A hőddel kapcsolatban!
36,1ről indultál és 36,6-36,8 között vagy???? :shock:
Az nagyon nagy különbség!
Dobd fel a hőgörbéd, vannak itt kitűnő szakértők!!!
Húha gyerekek, ez már több, mint izgi!!! :)

Babancs!
Így van, a hányás nem törvényszerű :)
Koraterhességi tünetek rendkívűl változatosak: hányás, émelygés, gyakori vizelés, hasi görcsök, mellfeszülés, emlő bimbó érzékenység, szagérzékenység, álmosság, kívánnosság, ételundor.... stb stb.
De, nem tudok arányt mondani, de a nők igen nagy százalékánál előfordul az emelygés és hányinger, hányással! Lehet, hogy csak igen rövid ideig tart.

No mindegy! De nagyon mókás!
Amúgy én sem vagyok egy hányos tipus. Asszem utoljára megboldogult kisgyermekkoromban hánytam. :lol:

Na ezt csak a poén kedvéért: Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap sehol semmi, ma meg...alig győztem olvasni!

Rambóka!
Nagyon gratulálok! Olyan okos vagy! Nekem a szájsebészet csak egy rendkívül félelmetes dolog, egyébként az égvilágon semmit sem tudok róla.
Most aztán ezerrel babázhatsz! :)

Kavicska!
Nem értek a görbékhez, de ha mindenki szépnek látja, akkor szerintem is gyönyörű! :lol: Mindenesetre nagyon szorítok, ahhoz nagyon értek! :lol:

Norka!
Örülök, hogy jó volt, kár hogy a kedves mama ott sem volt képes békén hagyni! Én mindig csak azon röhögök, ahogy Bogika kezeli a "problémát"! :)

Kandika!
Engem is tökéletesen vezetsz a táblában, köszi!
Most vége ám minden rossznak és csupa-csupa jó dolog következik!

Babancs!
Reménykedek ám nagyon! Végülis minden tőletek telhetőt megtettetek!

Pogi!
Ha valaki, én aztán ismerem a szúrkálást! Nekem metformin előtt is mindig volt, aztán az idén egyszercsak azt vettem észre, hogy már nincs. (nagyon ritkán, egyszer egy hónapban van csak) Azelőtt naponta ötször is beleállt ilyen éles fájdalom.
A fájdalom eltűnésével egyidőben meg 28 napos lett a ciklusom. (ezt is egyszercsak úgy észrevettem, de még mindig alig hiszem)
Szóval ez nagyonis jelenthet olyasmit, hogy a metformin kicsinálja ezt a tetves kórságot.
A dara biztos jó még, pláne csatos üvegben! Edd meg gyorsan, nehogy megromoljon, igazán kár lenne érte! :lol:

Ma voltam a Kaáliban (5.cn), még alacsony az E2, kaptam sok szurit.
Napi 1 Decapeptyl, a 2. cn-tól napi 3 Gonal F, mától napi 4 Menopur.
Csütörtökön megyek megint. A gatyám rá fog menni (már 100 felett járok, és csak a 9. napig van meg a szurim!) :( :evil:
backa
 
 


a pattanások okát még a bőrgyógyik sem tudják egy egy esetben megállapítani :? ,
több gyullladt,gennyes góc,nem a bőrtisztítás hiánya vagy a nem megfelelő tisztítás,
ezek belső problémák(hormonális,gyulladás a szervezetben) jelei, a helyes bőrápolás fontos de sajnos nem elegendő,a reklámok is becsapnak :evil:
Vendég
 


Na megígérem, hogy nem beszélek többet esetleges terhes tünetekről! Ahogy tapasztaltam, aki görcsölt rajta, annak nem lett babája..amint megfeledkezett a babaprojektről máris pozitívat tesztelt. Sajna azon kapon már magam éjszaka is - hogy azon ábrándozok, de jó lenne egy babóca! Meg végre berendezhetnénk a töküres gyerekszobát! Azért jó lenne már 3an lenni..az az igazi család nem?

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Babancs!

Én is elmondanám, h. Mütyűrkét Gergelynek fogják hívni majd, ha megszületett! :lol: :lol: :lol: Addig csak Mütyűrke ( bár már nem is olyan kicsi!).

Rejo!

Akkor nem csak én vagyok ilyen nyomorék??? Minden felállás kínszenvedés tud lenni!!!!!! :cry:
Meg minden ebéd után haldoklom egy sort, mert majd kidurranok!!!! :cry:
Csajok, élvezzétek a 2. trimesztert, amíg lehet!!!!!!!Az a terhesség legjobb szakasza!!!!
Szerintem a 3.-at arra találták ki, h. már csak azt akard, h. kinn legyen a babád!!! Szüléselőkészítő!!!! Ilyenkor már nem tudod, h. mi a rosszabb, a szülés v. ha bennmarad még egy kicsit!!!! :lol:

Zsizsik!

Van fogadott szülésznőm, remélem ha gebasz lesz, ő majd segít!!! Mindenesetre arra a 4 napra van 2 doki, akikhez a dokim beajánlott, de én inkább nála szeretnék szülni!!!! :shock:

36,7-36,9 közt is jó a hő!!!!!!! :)

Jesszusom!!! Almodo!!!!!! :!:

Mi van veletek????? :?: :?: :?:

Norka!

Én is azon filóztam itt a pár napos bezártságom alatt, h. meg fogok őrülni, ha egész nap itthon kell lennem!!! Muszáj lesz hozzászoktatnom a gyereket a hordozáshoz és a köztéri szoptatáshoz (persze kendő alatt!!!), mert be fogok fordulni itthon!!! Ugye nem igaz, h. a 4. hétig nem lehet kivinni a gyereket a lakásból???? :shock:

Kandika!

Figyelj, ezután már csak statisztikailag sem jöhet több rossz!!!!! Innen már felfelé visz az út!!!!

Pogi!

Csatos üvegben tuti, h. nem romlott meg!
Csajok! Tudja vki, h. hogyan lehet ovis tejbepapit csinálni?? :?: :?: :?:
Tudjátok, amilyet csak az oviban tudtak főzni anno! Gyerekkorom óta próbálom legyártani ugyanazt, de még nem sikerült! :cry:
Ha vki tudja a titkot, jó pézzér elárulhatná!!!! :wink:
rambóka
 
 


Kincs!
Így van!
Ezt nem is írtam!

Az én esetemben a fodrász (hajhullás miatt), kozmetikusom (a ronda gyulladt kinyomhatatlna pattanások miatt) megmondták, hogy vizsgáltassam ki magam, mert biztos valami hormonális problémám lehet! (én meg ott lapultam a PCO diagnózisommal :lol: ) Azóta már elmondtam nekik, és azt is h mivel kezeljük.
Számukra is sikerélmény! :)

Reklámok sz.rt sem érnek! :)
De a Cillit Bang és a Domestos tényleg jó!!!
Ja, nem pattanásokra!!! :lol:

Backa!!!
Ezerrel szurkolok, ahoz én is értek :lol: :lol:
Ez rengeteg pénz!!!! Legyen ez az utolsó. Kettes/hármas egészséges ikrekkel elintézve az elkövetkező sok sok előtted álló évtizedet :)
Vendég
 


Zsizsik ha a hőd kb3tizedet ugrik az már pé-t jelezhet!főleg ha 14napig azon a szinten marad. a 37 fölé ugrás az tankönyvi görbéknél van de a dokim azt mondta ő még olyat nem látott :lol: (hőmérő ellenes) nekem 36.6 az alaphőm így 37 körül szoktam lenni,most nem, Csakegy 36.0 volt sokszor, a babás hője 36.4-36,9 (elmentettem :lol: )
Kicsi koromban ha beteg voltam mindíg hánytam,ültem a wc-n egy vödörrel...azóta nem :)

Backa Drukkok mennek+++
jó drágák a szurik :(
Vendég
 


Csajok!

Tv-ben Shrek van!!!! Bocs, de függő vagyok!!! :lol:
rambóka
 
 


Lányok!
Köszi, aranyosak vagytok! :)
backa
 
 


Hűha, ennyire gyanús lennék....?? De nem érzek semmit, csak nem jön meg. De ha 22 cn-on volt pé, és ma vagyok a 32 cn-on, és ugye a pé után 14 nappal szokott megjönni, akkor elvileg még van neki 2 napja, hogy nekikészülődjön, oszt ha akkor sem jön meg, na akkor már gyanakszom.... de mindensetre jó tudni, hogy nem feltétlenül kell 37 C fölé menni a babásodáshoz.

Izgi....

Rambóka, az jó, ha van fogadott szülésznőd, akkor nyugi van. A szülést ő is le tudja vezetni, csaktarcsiban legyen ott egy doki. Legjobb a saját doki, de ha ő nincs, akkor a tarcsi doki.

Kavicska, nincs görbém egyelőre, mivel eddig - értsd metformin előtti időkben - nem nagyon volt értelme. Most 15 napja méregetem, és kifejezetten látszik a pé utáni magasabb állapot, de nem tudtam regisztrálni a fertilityfriend.com-ra, ki tudja miért. :? Ha most megjönne, akkor utána elkezdeném vezetni.


Backa,..... :? Döbbenet, hogy mennyibe kerül ez a "kis hóbort", hogy az ember lánya gyerekhez juthasson.... Én nem vagyok tisztában a lombik árakkal, meg az egész módszertanával, de egy dolgot már többször hallottam: millió alatt hozzá se kezdjen az ember (mármint ennyi kéne a zsebében lapuljon....) Komolyan mondom, ez lehet a világ egyik legjövedelmezőbb vállalkozása.
De most tuti, hogysikerülni fog, majd meglátod.
Küldök neked egy kis varázsenergiát, csak így fű alatt. (+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++). Ettől majd megtapad(nak) a babó(k).
zsizsik
 
 


Még mindig itt lesek,pedig hajnal 2-kor ébresztő :x !

Zsizsik
Próbáld ki a wunschkindert.A részletes leírást a megint megjött megjött,hasznos linkekben találod egy nevemmel jegyzett hsz-ben. :D Légyszi,csináld meg!Annyira kíváncsi vagyok!!!!! :!:
Már holnap is tesztelhetnél sztem!

Kavicska
A fasírt "illat" belengi még mindig a lakást.Így lefekvés előtt nem valami szuper! :x

Anita
Szurkálás=p.é nem lehet????Nekem olyan kifejezett volt,hogy az uram megvizsgált,nem-e vakbélgyulladás?! :shock: Na és előtte 1 hétig tuti szurkálgatott!

Kincs
Most hányinger gyötör,de inkább az izgalom ,mint a baba! :wink:
Fogalmam sincs hogyan fokog korán kelni+legyalogolni a 4.05-s vonathoz az állomásra??? :?:

Rejo
Ada is 7 évesen fog 1-be menni! :D

Puszika mindenkinek,annak különösképp,akinek nem írtam névszerint!!Rohanok,és elteszem magamat pár órára!
sztem kedden leszek legközelebb.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kavicska!Én nem csak merengek a szilvalekvárról....az Zsizsik,Én eszem....pedig nem vagyok egy "édesszájú"!"Örülök",hogy "örülsz" Nekem! :wink:
Húúúúúúúú az a hányásosszájúúúúúú,de gusztustalan!
Zsizsik!Pedig szívesen osztoztam volna az élvezetben!Ja és a kívánosságod....is gyanuska!
Backa!Nézed a "megmaradt gyógyszerekben"?-itt és a Családineten!!!!!Azért, ezreket lehet spórolni,és nem mindegy!
Én a Puregont 15.000.-helyett 10.000.-vettem stb!Érdemes megnézni!Most néztem ,a családineten van deca is meg még jó pár dolog!
Rambóka!Kedves vagy,és jó lenne ha jönne.... a jó!Felfele az úton...!
Kék virág-piros bogyóval.....vagy micsudi,léci-léci-léci "Shrek"!
Jaaaaaaaa és Nálam a bölcsiben is olyan a tejbepapi....mint az oviban....elárulom,az nagy-nagy mennyiségnél lesz olyan kissé csirizes-nyúlos...kisebb-nagyobb csomokkal.Nálunk kb.70adagnál válik olyanná.Férjemnek mindig kell egy adagot hoznom.....,mert Ő is imádja azt!

Gabika!Nem talállak msn-en!!!-és írtam 2napja is pü-t!
Kriszti!Vigyél diktafont.....és majd ha hazaérsz,leírod Nekünk!Na azóta teszteltél még?Vagy megmaradt a 3db!
Kincsecske!Ha még egy tejbegrízt se ehetne meg az ember....az ,már nagyon gáz lenne!Próbáltad már baracklekvárral???Nagyon fini!Bár Én kb.1évben 2xeszek!

Na eltolom a bringát,mert mostantól állandó reggeles vagyok.....csak pénteken délutános(10-re megyek akkor is...nem délután!) Nati miatt!-és így a hülye kakasokat is Nekem kell ébresztenem a környéken!
Jó éjt!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt, Lányok!

Hát, Zsizsik!
Nem semmi összegek!
Az előző stimu 230 volt (beleszámoltam az utókezelést: vitamin, folsav, utro)
A fagyis beülti 120 (ott fizettem a beavatkozásokat és vizsgálatokat a Kaáliban, hogy ne kelljen 3 hót várni- az volt belőle 55 e)
Most meg megint a stimu...
A közbeeső vizsgálatokat nem is számoltam (uh-k, vérvételek, stb)

Szóval iszonyú. Megmondom, ha az elején valaki mondja, hogy ennyi lesz, bele se mertem volna kezdeni...Nem is tudom, honnan van rá pénz mindig! Na, anyukám azért sokat segít! :)

De ahogy elnézem a helyzetedet, nem is igen lesz rá szükséged, hogy belemerülj a lombik rejtelmeibe! :) Mikor tesztelsz??? Olyan kíváncsi vagyok!!!

Köszi a varázsenergiát, bezsebeltem!

Kandika!
Köszi a tippeket, megnézem!
6-ra jársz most is? 2-ig?

Lányok!
Olyan spontán mensim van, hogy ma (a 6.napon) is vérzek rendesen. Nem szokott ilyen hosszú lenni.
A múltkori stimunál még gyógyszerrel kellett meghozni (januárban, azóta pontosan megjön!), úgyhogy ezt jó jelnek tekintem. Azt mondta a doki is, hogy jobb "alap" a spontán vérzés. Hát, bízom ezerrel!
backa
 
 


Jó reggelt!
Én is itt!!!

Gyors kávé kortyolgatás. Kép
Látom tegnap este nagyon aktívkodtatok!

Krisztácska!
Jó utazgatást!
Azt nem tom írtad e, de cipeled Adát is magaddal??? :shock:
Holnap várunk, ha esetleg ma teljes kibukós állapotban lennél. :?

Backa!
Basszus. Ez tényleg nagyon sok!
A páromnak elmeséltem, de ő szentül megvan győződve arról, hogy én már most terhes vagyok!!! És ha mégsem akkor sem kell nekünk lombik!!
Nem is tudom, az anyagiakat bírja nehezebben az ember, vagy a lelki tehert.... :roll:
Minden esetre Neked most sikerülni fog!!!!
Rengeteg pozítiv energiát küldünk: +++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kandika!
No sebaj, szilvalekvár... :)
Két hét múlva amikor meglátogatlak szilvalekváros kenyeret fogok kérni!!! :lol: :lol: Kevés kenyeret, sok sok lekvárral. Addig ábrándozom én is róla!!! :)

Zsizsik!
Lehet, hogy korai lenne a teszt, ha a 22-ik napon volt a PÉd.
Nem feltétlenül kell érezni bármit is... :)
Bár te már voltál babás és emlékszel, hogy akkor mit éreztél.
De az az első baba volt, ezzel minden másképp lesz, sajátos és egyéni!!! Erre a babára jellemző :)

No, befogom a szám, készülök és megyek... :)

Csók Mindenkinek!!
Jók legyetek.

........hétfő :( / vagy inkább....

HURRRÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! HÉTFŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!

Kavics
(21 cn.)
Vendég
 


Jó reggelt!

Backa!

Nem irigyellek! Az a gyerek egy vagyont fog érni, köss rá majd egy ütős biztosítást! :lol:

Kavics!

Bár úgy lenne, ahogy a párod mondja, és terhes lennél!
Az én görbém még a pé-t sem jelölte be mindig, na meg elég alacsony az ébredési hőm..ebből nem lesz baba :cry:

Zsizsik!

Ha 22. napon volt pé, akkor még ráérsz a teszttel!

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Kandika!

Akkor a legközelebbi talin teljes létszámban megjelenünk és mindenki hoz grízt meg tejet, én meg hozok bográcsot! Az már csak jó kell legyen!!!! :lol: :lol: :lol:

Backa!

A végén még kiderül, h. lombik sem fog kelleni!!!!! :wink:



Na megyek, mert kaptam újabb 3 zsák babaruhát és szelektálnom kell!!! Sógornőm mondta, h. tavasszal kapom a következő méretűeket, mert ezeket addigra már nem fogom tudni ráadni!!! :shock: :shock: :shock:
Most is zsákokban áll a már átválogatott ruha az előszobában, ami szimpi volt, azt már beraktam komód I.-be! Lehet, h. a tavaszi bababörzét már én rendezem????? :lol: :lol: :lol:

Anno mit bőgtem, h. nekik hármuknak már van gyereke, nekem meg még nincs!!!!! Hát most jönnek elő ennek előnyei!!!! Ha meg kellett volna vennem a ruhákat, nem tudom mit ennénk, mert egy nyomorult body 1000 fölött van, a rugdalózók meg 2500 fölött!!!!!
Ja! Akinek nincsenek a családban v. ismeretségi körben babások, akiktől babaruhát kaphatna! A Tecsóban most van babaruha vásár, aránylag olcsón lehet babacuccokat venni!!!!
A másik jó hely a bababörze, igaz nálunk csak ilyen kis helyi börze van, de hihetetlenül olcsón lehet szinte vadiúj dolgokat megvenni!!!! Én nem vagyok egy turkálós típus (kifejezetten idegesít a tülekedés, meg a szag), de ezeket az egészen pici ruhákat tényleg olyan rövid ideig hordják a babák, h. nem tud tönkremenni, és totál felesleges pénzkidobás újonnan megvenni őket! Úgyhogy börzékre fel!!!
De előtte írjátok össze, h. mire van szükség, mert könnyen elcsábul az ember és az 5. édes macis babatakarót már nehéz lesz apának megmagyarázni!!!!
Ja! Apát ne vigyétek, inkább egy gyerekkel már rendelkező nőrokont v. barátnőt!!! ( Babamentes nem jó :!: , az olyan " vak vezet világtalant" szitu!!! Nincs annál jobb, mint amikor két nő töpreng, h. mi is lehet az a "babakifogó" ill. miért olyan hatalmas egy babahálózsák egy 50-60 centis gyerekre! - Én is csak rövid ideje tudom!!!! :lol: :lol: :lol: )
rambóka
 
 


Hali!
Megjöttem a vérvételről. Labort kértek a Kaáliban a punkciós altatáshoz.
Közben nézettem egy gyors vércukrot is, mert a 3x850 metformin mellett állítólag emelkedhet. A doki ráírta a papírra, hogy a kezelés csak normál éhgyomri vércukorszint esetén kezdhető el. Mivel a mai laboreredményt a Kaáliba kell vinnem, paráztam. Hálistennek 5.6 volt (múlt héten 5.7). Állítólag ez remek. Hát, nekem soknak tűnik, azelőtt mindig bőven 4 alatt maradt.
Mindegy, megnyugodtam.

Kavicska!
Köszikösziköszi! :)
Te meg mit emlegetsz lombikot??? A mostani babád nyakába akarod beültettetni? :lol: Ugyanis én teljesen egyetértek a pároddal. Valahogy olyan érzésem van...

Babancs!
Jót röhögtem!
Tesóm is mindig mondja a két éves kislányának, hogy : játszhatsz majd az ikrekkel, csak nehogy tönkretedd őket, mert igen sokba vannak! (mindig két rossz fiút kíván nekem, hogy megtudjam, hogy miért is voltam én annyira oda!)

Rambóka!
Ez a ruhaválogatás olyan romantikusan hangzik!
Miért kell akkora zsák??? Én még mindig nem tom!
Tesóm most 17 hetes a 2. babával. Azt mondja, nem lesz olyan hülye, mint a múltkor! Egy halom csomagolt 56-os ruha sorakozik a szekrényében. Mire sorrakerültek volna, kinőtte a pici! :lol:
Hát, itt jövök én a képbe! :lol: :wink: De babonából még nem engedtem, hogy idehozza!
Háát, lehet, hogy közben alakulok a metformintól és már elég lenne egy kis tüszőnövesztő is...Mindegy, már benne vagyok, talán így egy kicsit nagyobb esélyem van...Most minden olyan flottul alakul, remélem égi jel...nagyon bizakodom!
backa
 
 


Sziasztok!

Kavics,
elvileg a beültisbe írok rendszeresen, az inszemesben csak rövid volt a pályfutásom, mert az nálunk gyorsan kiesett a körből. Csak rámszóltak a csajok :roll: így most oda is írogatok.
Akkor gyorsan felvázolom az eseményeket: ahogy írtad, aug. 31 fagyis beülti. Kettőt kaptam vissza, csak ennyi maradt fagyiba. Jól néztek ki, szép soksejtesek voltak :D Mnyh is megint 16-os. Most nem fekszem annyit, egyáltalán nem vagyok rosszul, sőt! Mindig elfelejtem, hogy kímélnem kellene magam. A héten még táppénzen maradok. Szedem a pco-s gyogyit is, meg diétázom (kisebb kilengésekkel :wink: ).

Szorítok mindenkinek, hogy gyogyival vagy anélkül babásodjon :lol:
Azt meg tudnátok mondani, hogy nagyobb-e a terhességi cukorbetegség esélye pcosoknál vagy ez attól nem függ :?:
wandrea
 
 


Wandrea!
Nekem azt mondta a doki, hogy IR-nél nagyobb az esély, jobban kell figyelni. Sima pco-nál szerintem mindegy. De neked is sok volt az inzulinod, úgyhogy jobb vigyázni!

A mai vércukor-méréstől azért is paráztam, mert tegnap össze-vissza ettem. Pl este 8-kor krumplipürét almapaprikával. Asszem meghaltam volna, ha nem ehetek! :lol:
Sajnos megszoktam a nagy adag gyógyit, semmi hányinger, úgyhogy figyelnem kell az evészetre. :(
backa
 
 


Wandrea!

Sajnos nagyobb, pláne, ha szép kifejlett inzulinrezisztenciád is van!!!! Mindenképpen nézesd a cukrod rendszeresen!
Ezzel kapcsolatban (bár én még nem próbáltam) de mintha arról lett volna szó, h. egyes patikákban ingyenes a vércukormérés! Nézz utána!
Mit mondtak, meddig szedheted a metformint???

Gyógyszertárnak utánanéztem. Itt találsz a "résztvevő gyógyszertárak" címszó alatt (a lakóhelyedet írd be!):

http://www.egycseppfigyelem.hu/
rambóka
 
 


Rejo : jót mosolygok azon, hogy mi mindennel kell majd megbirkóznunk, ahogy hazavisszük a babát. Igaz, ez inkább fanyar mosoly.. a barátnőmék szombaton jöttek ki a kórházból és már most érvényes rá mindaz, amit leírtál.. A sok tapasztalattal rendelkező jóakaró osztja az észt, de lehet, hogy csak éppen hármasban kéne végre maradniuk… Nehéz, főleg első babával..

Pogi : nettó 75 ezer lenne a párod fizetése ? Atyavilág… ez nagyon szíven ütött. Tudom, hogy alulfizetettek a nővérek, orvosok, de hogy ennyire, azt soha nem gondoltam volna.
Iszonyat érdekes, hogy kint hogy is van a TB-ellátás. Nekem ez sokkal szimpatikusabb, mint az itthoni rendszer. Mondjuk belegondolok, hogy itthon hányan fizetnének kiegészítő biztosítást… hááát ..

Backa : ne már, tényleg 480 Ft-ot fizettél érte ? Én annyit fizettem egy dobozért (30 szem). Szerintem nálad tutira elnéztek valamit. Mit dolgoztatok Hollandiában ?
Kitartás, a szurik tudom, hogy sokba kerülnek, de amikor jó sok érett petécskéd lesz és megtermékenyülnek.. majd beágyazódik az majd kárpótol !!!

Babancs : sokan nem bírják a kínai kaját, állítólag olyan adalék van benne, amire sokan allergiásak (a hasmenés is lehet ennek egyik jele).

Rambóka : gratulálok a vizsgádhoz ! Nyugi, Mütyűrke pontosan tudja, mikor kell kibújnia :wink:
Pénteken jártam a Baby-outlet-ben (Megatoys volt anno) és az az igazság, hogy ami tetszetős kiságy lenne, baromi drága. Csak kapkodtam a fejemet. Huhh, tény, hogy fel kell kötni azt a bizonyos gatyamadzagot, ha beköltözik a baba a mama pocijába..
Ja, tegnap kimerülten, de boldogan néztem Shrek barátunkat.. imádom !!!

Zsizsik : te már 3x850 mg-nál jársz :shock: Úgy emlékeztem, múlt héten még a 3x500 mg-ot sem érted el .. Én bizony még csak kis lépésekben merek emelni, az utóbbi napokban hányingeres vagyok/voltam, az esti kaja nehezen megy.. De majd lesz ez így sem, amikor pár hónap múlva rókázok :lol:

Norka : na, ez azért már tényleg sok(k) anyós nem bírja ki, hogy ne zavarjon állandóan ?
Fú, ehhez a nőhöz kötélidegek kellenek..:mrgreen:

Köszi lányok, apu jobban van, ma lekerül az intenzívről. Velem annyi, hogy péntek este megjött, tök jó, mert csak 1 nappal korábban kezdtem barnázni. Juhhhé (ja és 35. napra jött meg). Elkezdtem mérni a hőmet is, úgyhogy ez egy olyan „figyelt” hónap lesz
Érdekes egyébként, hogy amióta metformint szedem és +/- időben jön meg, soha nem fájnak úgy igazán a melleim. Nem durran be oldalt. Lehet, hogy így lenne a normális ?!
mniki
 
 


Szia Mniki!
Örülök, hogy apukád jobban Van!
Mindig annyi volt az Adimet. A 120 darabosat kell feliratni, mert úgy olcsóbb. Röhej, nem!?
Erre akkor jöttem rá, mikor Betlocot szedtem. A 30 db-os kétszázvalamennyi volt, a 100 db-os meg 94 (!) ft. Megáll az ész!

Hollandiába au-pair -nek (nem tom jól írtam-e!) mentem, egy hónapra rá jött a férjem. A család, akikhez kerültem, nagyon tahó volt, eltévesztették a házszámot, azt hitték, cselédet vettek. Rövid úton lekoccoltam tőlük. Vettünk egy kis hajót, azon laktunk, attól kezdve több helyre jártam gyerekre vigyázni, takarítani. A férjem egy hajójavítónál dolgozott. Marha jól elvoltunk, de semmi perspektíva nem volt benne. Fiatalon jó volt kalandnak, de annyi. Ezért jöttünk haza. Rendes munkát akkor esélyünk sem volt kapni. Szívesen visszamennék, de nem tudom, mi most a helyzet.

Hát, kifizetek én mindent boldogan, csak lenne eredménye! :)
backa
 
 


De hibásan írok! :evil: Nem Betloc-ot szedtem (mert olyan nincs is), hanem Betaloc-ot! Bocs!
backa
 
 


Rambóka,
köszi a tippet. Persze, hogy itt nálunk nincs ilyen gyogyitár :twisted: majd ha visszamegyek Pécsre, csináltatok. Egyébként néztek három hétig hetente kétszer, a cukrom mindig jó volt. Az inzulinom magas.
Hát....ha emlékszel, én vagyok az, akit le akartál fejezni, mert a doki nem írta fel nekem a Metformint :roll: :D Úgyhogy még az Avandia-t szedem, egy hét múlva kezdem az Avandamet-et, amiben Metformin van. Azt mondta, az a jó gyogyi, de csak Avandia után írhatja fel a betegeknek. Majd elválik... Egy hónap múlva megyek vissza a diabos/endoshoz teljes kontrollra.
Gondolod, az Avandamet-tel is lesznek olyan mellékhatásaim mint nektek az elején? Hogy fogok dolgozni? :roll:

Backa,
Nekem a terheléses előtt este 8-tól nem szabadott se enni, se inni.
Naná, hogy szomjas voltam, éhes voltam, ahogy annak lennie kell :lol:
wandrea
 
 


Wandrea!

Nem akartalak én lefejezni!!!!! :shock:
Én csak a magyar Eü.-ben található visszásságokon vagyok mindig kiakadva!!!! Azon, h. inkább lombikoznak, mint metformint adnának, és inkább Avandiáznak, mint metforminoznak, mert mindkettő jóval drágább, mint ez az egyszerű, olcsó és - láthatod - hatásos bogyó!!!!
Az a bajom, h. lerántanak egy rakás pénzre, holott van olcsóbb megoldás is! :evil:

Bár az kétségtelen tény, h. ha vki anno azt mondja nekem, h. van itt egy szer a metforminhoz hasonló hatásmechanizmussal, de nem fogsz beledögleni a kezdeti mellékhatásokba, hát én is inkább azt választom! :D De óvatos kezdéssel a metformin is túlélhető (vagyunk itt egy páran! :lol: ), és nem vagyok teljesen meggyőződve arról, h. az Avandia hatásmechanizmusa ugyanaz ( majd utánanézek!).
Mindenesetre én magam is kísérleti nyúl vagyok, és nem ítélek el senkit, aki megfelelő utánajárást követően, a szükséges felvilágosítás birtokában, az előnyök és kockázatok tudatában szed vmit, ami használ neki!

Az nincs kizárva, h. a metforminnak lesznek mellékhatásai (erős hasmenés, hányinger)! Mindenképpen pénteken este kezdd el, h. hétvégén wc közelbe lehess!!!! :lol:

Egyébként pécsi vagy???
rambóka
 
 


Rambóka,
nem pécsi, mohácsi. Csak Pécsre járok dokihoz. Mondta a doki is, hogy az Avandia még viszonylag új gyogyi, de mint már írtam ő erre esküszik és több terhes kismamája és anyukája is van. Azt mondta, elvileg az Avandia-t akkor szokta felírni, ha a Metformin legmagasabb adható dózisához már hozzászokott a szervezet és az inzulin magas. Nekem a babásodás miatt írta fel.
Majd hétvégére időzítek az új gyogyival. Hogy is néznék ki, ha óráról ki kellene rohannom :lol: Neeeem röhögnének a gyerkőcök, dehogyis! :wink:
Egyébként mi se kezdtük volna lombikkal, de nálam a pco-n kívül elzáródás is van plusz apa eredményeivel is egyből jogosultak vagyunk erre a drága mulatságra :?
Mikorra vagy kiírva? A klinikára jársz vagy a megyeibe?
wandrea
 
 


Backa : én is mindig a 120 szemeset veszem (kivéve egyszer, amikor még kezdet kezdetén 30 db-osat is felírtak), no a 120 szemesért fizettem kb. 1400 Ft-ot (egyszer nem tudom miért 2000 körül :shock: ) Érthetetlen. De végülis mindegy, ha dupla ennyibe kerülne, akkor is szedném.
Hmm, valóban kalandnak nagyon jó, de én bevallom sokkal röghöz kötöttebb vagyok és beszari. Pedig úgy elvágyódok, főleg most, hogy a húgom hajózik. Marad egy szép álomnak, majd a gyerekeink
:wink: :lol:

Aranykavics : nagyon jó ez a bébilapos link, megjegyeztem magamnak :P

ui.: szerintem isteni lenne a tejbegríz szilvalekvárral :mrgreen:
mniki
 
 


Na ezt nem tudom megállni (szept.10-én idnul a honlap maradék pár szabad percemben azon dolgozom én is):

anyukám anyai nagyanyjának receptje volt: sűrűre megfőzni a tejbegrízt, hogy összeálljon teljesen pépesre, sűrűre, szétkenni az egészet egy tálcán, felvágni kockákra, prézlibe (mint a túrós gombócot) bemártogatni ezeket a kockákat és kisütni olajban! Ezeket megszórni porcukorral és friss baracklekvárral megenni. Hát, párja nem nagyon van. :oops:

Mentem.
Vendég
 


Szasztok!

Bocsi, már nem emlékszem ki mit írt... de elolvastam végig :) Ez van...

Ma bezabáltam rántott halból... és nincs utána hányingerem... nem fáj a mellem és a hasam se hordó (csak egy picit... de az már inkább háj :)...

Tök fura... igazából nem tudom, hogy örüljek-e vagy aggódjak... ma léptem a 12. hétbe... ÉS MÁR SEMMI TÜNETEM NINCS... tööök fura... úgy izgulok... és még egy hét az UH...

Ja... és lett egy 70 centis TV-nk :) A vicces az egészben, hogy az 50 centisünket cseréltük el rá :) Amit anno a 30 centisemért cseréltünk :) :) :) A férjemmel jókat röhögünk, hogy így kell upgrade-elni egy TV-t :) (ok, ez a TV is van vagy 10 éves. de tökéletesen működik... )

Jaaaa.... azt azért láttam, hogy mindenkinek kezd óramű pontos ciklusa lenni és egyre több a gyanús eset :) (halljátok Kavicska, zsizsik, babancs? :) )
Vendég
 


Csakegy!

Én is éppen ezt mondtam tegnap a páromnak, h. jövőre topikcímet kell váltani: "PCO-sok gyereknevelési nehézségei és megoldások"-ra! :lol: :lol: :lol:
Annyira jó Kandika táblicskujában azt látni, h. lassan már 50 %-nál járunk!!! :D :D :D
Csak az zavar, h. vannak páran, akik kivetették magukat a táblázatból - v. be sem rakatták! - és így sosem tudom, h. hol is járnak!!! :( (Nem csak te!!!! :lol: Pl. Lara sincs benne!) Az én Alzheimeres agyam, meg már semmire sem jó! :oops:
Mondjuk mostmár megindulhatna egy kicsit a névsor eleje és közepe is!!!!!!! Ott ahogy elnézem tömeges tesztelések várhatók!!!! 10 nap és felforrósodik a helyzet!!!!!!!!! :!: :!: :!:
rambóka
 
 


mondtam, hogy majd a 12. hét után visszarakatom magam... addig elvből nem... igazából utána sem szeretném, de az arányok miatt csak belementem a dologba :)

Na de itt van egy aranyos írás... továbbküldésre érdemes :)
http://www.eletforma.hu/?r=1498

Ja... és szilvaekvár... a férjem tegnap megfőzte a 2. adagot :) már van vagy 10 üveggel + ez a tegnapi :))) (szigorúan cukor nélkül, egy kis fahéjas beütéssel 100% szilvából :) eszméletlenül finom :) ja... és nem adom kölcsön a férjem :) :) :) )

(viszont ha kell megvan egy pasi telószáma akinél cukormentes, 100% bioszilvából készült hihetetlenül finom lekvár kapható kilónként 1200 Ft-ért ... 10 üveg felett 1000 Ft-ért házhozszállítással... az egyik vásáron árulta a lekvárját ott szereztük meg az elérhetőségét...)
Vendég
 


Csillagfény, te mit kezdtél el dolgozni, mikor otthagytad a tanári állást?
(hátha nekem is szükség lesz rá a jövőben, hogy váltsak... :? )

Egyetértek Rambókával, legalább a kismamáink tetessék vissza magukat a tábliba!!! Hogy javuljon az arány!!

Ezt csakeggyel meg is beszéltem a talin!! De Nóra te is tetesdd be magad, muszáj az arányt javítani!! PM-mel is be lehet kerülni a táblicskuba!!(Látod én se szedtem metformint! :) )

Csakegy ne izgulj, ha visszaolvasnád valamikor márciust vagy áprilist, ott én paráztam így, hogy nincs semmi tünetem, terhes vagyok én egyáltalán???? Már majdnem ott tartottam, hogy csinálok egy tesztet 14 hetesen...

Kép

Kép
rejo
 
 


Tényleg, csajok ??? :shock: :shock: :shock:
Az mit jelent, hogy nincs tünet ? Nincs cici feszülés, érzékenység sem ??
zsizsik
 
 


aha... semmi.. na jó, egy hajszálnyit érzékenyebb, de ennyi... (mondjuk a férjemnek most jobban tetszik mert nagyobb és feszesebb :) mondjuk én eleve se panaszkodtam de tény, hogy most formásabb...)

mondjuk ez így tök kényelmes, csak hát olyan fura...

viszont senki se parázzon a tesztelésre várók közül, ha nincsenek tünetei... attól még simán lehet terhes :) én WC-re se rohangálok többet. mint szoktam... farkasétvágyam sincs... hányingerem sincs max. ha nagyon bezabálok... és az elején se volt... hányni meg soha nem hánytam...
Vendég
 


Ez milyen furi...... :shock: Én az első terhessgénél nem tudom, mikortól produkáltam jeleket, de a 8. héten esett le egyáltalán, hogy nem gyomorfekélyem van, hanem terhes vagyok. :oops: Azt hiszem, égett a gyomrom kegyetlenül. Aztán volt némi émelygés, de ezt sikerült megfejelnem egy gombamérgezéssel, amikortól már nem tudtam, hogy a mérgezés hatására, vagy csak úgy a saját kedvemre émelygek. Aztán a 14. héten mindez elmúlt.

A második, tavalyi terhességnél szerdán megfogant a baba, és én már vasárnap érztem, hogy a cickóim 3x-ra nőttek, és iszonyúan érzékenyek voltak. Teszteltem, de tudtam, hogy úgyis pozitiv lesz. Volt émelygés is, de nem jelentős. A gyomrom viszont nem égett egyáltalán.

Na ennyit a tüneteimről. Most -a ki tudja milyen állapotban - a cickóim növögetnek szép lassan, és kissé érzékenyebbek is, de semmi más. Lehet ez bármi, tény, hogy a mensinek még apró jele sincsen, márpedig ilyentájt már szokott jelezni. Ha szeráig nem jön meg, akkor tesztelek egyet csütörtökön.
zsizsik
 
 


nekem hála a jó égnek nem ég a hasam... így azt eszek amit akarok :) (tegnap pl. beerőspaprikáztam :) nyami :) )

Engem azért zavarna, ha megháromszorozódna a mellem... tök kényelmetlen lenne... és nem férnék bele a ruháimba se :) :) :)
Vendég
 


Rejo!

Az jól nézett volna ki!!!!! :lol: :lol: :lol:
Elég lett volna ránézned a két csíkért!!!!!!

Egyébként ezt én is megerősítem: eljön az idő vmikor a 10-20 hétig, amikor már nincsenek koraterhes tünetek, hasfájás, hányinger, puffadás, mellbimbó érzékenység (sajnos ez utóbbi nálam kitartott a 24-26. hétig! :( ), de még nem mozog a baba!!!!
Ilyenkor meg emiatt ideges az ember lánya!!!
De mégegyszer elmondom, nyugi!!!!! Élvezzétek ki minden percét a 2. trimeszternek, mert utána már egyre nehezebb lesz minden!!!!!

Ja és a múltkor mondta vki a kantáros nadrágot. Felejtse el!!!! :twisted:
Amikor nagyon kell pisilni (márpedig nagyon fog kelleni!!!), örülni fogsz, ha a sima derékigérőt gyorsan le tudod tolni, nemhogy pulcsi alatt kigombolni és hátrahúzni a kantárt + ne lógjon bele a wc csészébe stb.!!!!! :lol: :lol:
Viszont ezek a passzés állítható derekú nadrágok nagyon jók, ne ijedjetek meg attól, h. az eleje eleinte a hónótokig ér, lesz ez még így se!!!!! :wink:
Azt a derékövszerűséget, ami a régi nadrág és a póló közti növekvő rést hivatott kitölteni, csak azoknak ajánlom, akiknek lassan nő a pocójuk, mert különben pár hét után úgyis v. elhagyod a régi gatyád v. nem tudsz benne leülni!!!!!
A kismamacuccok nagyon drágák, célszerű körülnézni több helyen is, ráadásul többféle fazon van, mert többféle pocitípus van! Van aki magasan hordja a pociját, van aki - mint én - alacsonyan. Az első típusra jók azok a macipoci-szerű kerek kivágású nacik, a másodikra inkább a V alakú kivágásúak a megfelelők, különben a fél nadrágeleje a has alatt fog csúcsosodni mintha jólfejlett erekciód lenne!!! :lol:
A felsőknél sem mindegy, h. hol hordod a pocid, mert ha magasan, akkor a mellrész gyűrődhet felfelé, szabad belátást engedve amúgy is zavaróan növekvő melleidre!!! :lol:
Viszont melltartót vegyetek!!!! Az is, aki úgy érzi, h. neki nincs is melle, mert pár hónapon belül lesz!!!!!! Mondjuk 2-nél többet nem érdemes venni egyszerre, mert nem tudhatod, h. milyen iramban és mennyit fog nőni, de fog!!! ( Apuci legnagyobb örömére!)
Bugyiból inkább vegyetek csípőfazonút és lehetőleg egy mérettel nagyobbat, tovább ki fog tartani, mint a pocirahúzható fazon, ráadásul tutira nem szorít derékban!!!!! Nem kell feltétlenül a kismamaboltban vásárolni többezerért, én pl. a Szildy "márkájú" pamutbugyira esküszöm (gyártó: Szabó Ildikó 1055 Bp. Honvéd u. 22. Ez van a bevarrtcimkén.), amit az egyik helyi butikban ajánlott az eladócsaj, h. a kismamák ezt szokták vinni! Komoly 650 Ft volt!!! :wink:
Szóval érdemes alaposan megfontolni, h. mire költesz, mert egy egész iparág épül rád mostantól, és nem az a céljuk, h. olcsón vásárolj!!!!!
Ja! Otthonra érdemes olyan kínais melegítőt venni, aminek nem varrták hozzá a gumírozását az övrészhez (el tudod tekerni benne a gumiszalagot), és kötő is van benne, mert a 6-7. hónap táján úgyis el fogod vágni v. ki fogod cserélni a gumit, a gatya viszont veled nyúlik!!! :lol: :lol:
rambóka
 
 


Sziasztok Csajok!

Most gyorsan egy pár sort rólam, aztán megyek dógozni.

Ma elmentem nőgyógyászati UHra.

Baloldalon látszik a sárgatest!!!!
Jobb oldalon pedig van egy 15 mmes domináns tüszőm :shock: . Bár ez utóbbira azt mondta a UH csajszi, hogy ő úgy nézi inkább összesett egy picit (vagyis két PÉ volt, csak az egyik nem tökéletes), de nincs meggyőződve róla és menjek szerdán vissza (akkor már a dokim is ott lesz ) és ellenőrizzük le megint. Hátha mégis nőni fog ez is... :shock:
A méh nyálkahártyám kb 6-7 mmer. Nem sok! De azt mondta h elég szokott lenni ennyi is!
Kérdezte próbálkoztunk e? Mondtam, hogy egyszer sikerült :oops: ... nevetett... én meg majdnem elbőgtem magam, hogy tényleg volt PÉm. Mondtam neki, hogy mekkora a hőm(ma reggel 37,25C volt), aszonta az is rendben van...
No most örvendezik a lelkem.... Ha nem is lesz baba, de volt egy spontán PÉm. Sőt Kettő indult növekedésnek!!!
Megáll az eszem a Metformintól!!! :) :) :)
Most így érzem magam. :) :) :) :) :) :) Itt a tarsolyomban az UH lelet és úgy örvendezek neki :)

Szerdán doki, úgyis gyógyszerekt kell kiíratni (metformin, duphaston, folsav).

Csók remélem még leszek, de ha mégsem, akkor holnap!!!!

Kavics most nagyon boldog!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Csak ennyire van időm: Kavicska!! :D :D :D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: én is ilyen vagyok a soraidtól
Vendég
 


Kavics!

Az azért már tényleg pofátlanság, h. másnak egy sincs neked meg egyből kettő is!!!!!! Repetázunk, repetázunk?????? :lol: :lol: :lol:
Petefészek dolgozik, apa is, apa nem ér rá időben, erre petefészek dob egy bónuszpetikét???? :wink: Ezt a kiszolgálást!!!! :lol: :lol: :lol:
37,25???? Ez min. két sárgatest!!!! Vagy hőemelkedésed van vmitől! :D
Igazán megnéznélek 9 hónap múlva kétkezi munkásként!!!!! :wink: :lol: :lol:
rambóka
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem,hétvégén lakást csinositottunk..este már alig vártam h ágyba zuhanyak,nem volt időm jönni!

Kavicska:)
Hát ez szuper..egyszerre 2 pé????????? :lol: :lol: :wink:
Figyú megkaptam a pü-t...csak egy kis segitség kéne,úgyanis anno mindig elmaradt h lementsem a fertiről,és ma mikor megnyitottam,ugyi már nem volt ott.Ferits lányok h lehet előszedni a régi görbémet?????

Andika:)
A 2 nappal ezelőtti pü-t nem kaptam meg,,,de most mindjárt irok egyet! :)

Norka:)
Neked is küldöm a táblit vissza rögtön!

Rambóka:)
Én mondtam múltkor a kantárosgatyit.Az Auchanba vettem múltkor kemény 1000ft-ért :shock: ,mert a régi nacim még feljönn ,de mikor leülök nyom,igy vettem kismama gatyót!A pulcsis nehézséget tegnap tapasztaltam meg 1*,mikor pulcsi volt rajtam.és az emlitett folyamatott kellett végeznem! :lol: Csúcs volt!

Akit kihagyok bocsika,de ez a szél,teljesen kikészit!
:?
Vendég
 


kavicska én annnnnnyyyira örülök neked!!!! :D :D

Én is ugyanígy működtem Diane után, 19. cn-en már megint volt egy 11mm-es domináns tüszőm, de ő bizony lekésett mindent, mert ebben a ciklusban a 13 cn-en már megfogant Johanna...

Ráadásul a 19 cn-en 6,8 volt a mhny., nem sok, de látod, ennyi tényleg elég!!!! :lol:

Hogy lesz ebből a vágyott suli??? :lol: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?