Új privát üzeneted érkezett!

Bocs, hogy kétszer küldtem...
tary
tary
 
 


Tary!
Ha beírod a www.lunarium.co.uk-ot. ott majd segítek, ha gondolod!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem pont ma volt Jónásom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Zsuzska! Köszi, megtaláltam. Itt mire kell kattintani?
tary
tary
 
 


Zsuzska!
Köszi, a naptár is megvan. Az a baj, hogy nem tudom pontosan hánykor születtem. Kipróbáltam 15 perces eltolásokkal, de mindig más az eredmény. Na, mindegy. Hajrá Apa!
Köszi még egyszer.
tary
tary
 
 


Kuzsanna: Hú de közel van már a PÉ-d.Húzzatok bele:)

Tary: Neked is a napokban lesz. Tessék biztosra menni és már most dolgozzatok az ügy érdekében:)

Kép
csucsu05
 
 


Jóóóó regggelt!!!

Huu! Csajok, tegnap én úgy baludtam hogy csak na. Meg akartam nézni a született feleségeket, de a Dr. House közben filszakadás történt. :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyuszi! Én nem ismerem ezeket a gyógyszereket. Az orvosod meg csak nem ír fel hülyeséget. Bizz benne, és persze abban hogy sikeres lesz az a hónap. :wink: :wink:

Lányok! Aki Pé közelében van, annak mindent bele!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: te hogy állsz??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Hát én már nem is tudom.Néha ézem a cickóimat, néha meg nem. A hasam mintha fel lenne puffadva. Néha fájogat mensi szerüen, néha meg nem. Tegnap is nagyon fájt. Nem akartam arra gondolni hogy talán sikerült teherbe esnem, ezért inkább bebeszéltem magamnak hogy azért fáj mert nagywc-znem kel. :oops: Hát miután ez megtörtént, akkor sem múlt el a hasfájás. Nemis a hasfájás a legmegfelelőbb szó erre, hanem úgy csak érzem. (nem tudom megfogalmazni). A hőm ma egy kicsit leesett, de most mire gondoljak? Beágyazódás? Nem tudom. Nem akarom nagyon bebeélni magamat. De bárcsak ne lennének ezek a "furcsaságok". Persze ha tudnám hogy van baba akkor jöhet felőlem az összes tünet. :lol: :lol: :lol:

Te hogy érzed magadat?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Úgyanigy. AZt hittem tegnap meg ma hogy csak a nagydolog miatt fáj a hasam. De utánai is fájt. Cickóm meg egyszer fájt tegnap alváskor meg kellet igazitanom. De ez sem olyan amire azt mondanám igen na ez tünet. A hasfájás meg nekem most ma állandó szinte gondolok arra baba vagy arra hoyg a closti előrébb hozza a ciklusom. mert szerdán nem kéne megjönnie. Tehát semmit nem tudok.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nekem is kedd-szerda környékén kéne nem megjönnie. :roll:
Hát nem tehetünk mást mint várjuk azt a napot mikor késik. :wink: Annyira jó lenne ha legalább az egyikünknek sikerülne. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Én jobban örülnék ha mindkettőnknek sikerülne. :)
De milyen nehéz ez a várakozás.....

Kép
csucsu05
 
 


Hát én is ennek örülnék a legjobban.
De tényleg nagyon nehéz a várakozás. Jó lenne ha belelátnánk a testünkbe, hogy most épp mi zajlik odabennt. :wink: Akkor legalább tudnánk hogy most épp a beágyazódás zajlik, vagy hogy megtörtént e egyáltalán a fogamzás....

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Igen jobb lenne ha bele látnánk.Mert igy csak találgatunk.

Kép
csucsu05
 
 


Ügye! Már valaki feltalálhatna valami ilyesmi dolgot. :lol: :lol: :lol:
Amúgy te tervezed hogy tesztelsz majd a mensi elött?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni,Csucsu!

Nagyon nagyon drukkolok nektek,hogy jó dolog történjed odabent. De szerintem csak akkor teszteljetek,ha késik,mert ha ne adj Isten mégsem jött most össze,olyan rossz szembesülni ezzel.
Én végre találtam egy lányt,aki a Gasztonyinál szült,írtam is neki privit,már válaszolt is. Nagyon pozítiv. Csak már tesztelhetném terhesség alatt is.....

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi!

De jó! Örülök hogy jókat olvastál a dokidról. Már tényleg csak a pocilakó hiányzik. De az is hamar itt lesz. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nagyon remélem,de egyelőre most értetek kell izgulni,ti közelebb vagytok hozzá jelenleg....

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Jövö7en mennem kell genetikára, mert a főorvosnő szerint alacsony az afp-m.
Elszomorodtam, de tudom, hogy jol van pocilakom, mert szivhang hallgatás elöl menekült.
encike 2
 
 


Encike: Az alacsony AFp utalhat másra is. Azt hiszem talán kislányra. De ebben nem vagyok biztos.
Nyugi nincs a kicsivel semmi baj:) Az AFP egyébként is egy megbizhatattlan vizsgálat. Máshol nem is alkalmazzák csak Magyarországon.

Kép
csucsu05
 
 


Tudom, hogy semmit nem ér szinte, de akkor is szomoru vagyok. Érdekes, mert Dorinával 1,4 Nikivel 0,3 volt.
Nikivel magzatvizet is vettek. Szoval nem félek ettől, csak aggodom.
encike 2
 
 


Encike: nekem alacsony volt, megismételték, az még rosszabb lett.
Utána vettek magzatvizet. És hála Istennek egészséges volt(van).
Az Afp elsősorban parázatás-

zsuzska: küldtem neked egy privit.

Csucsu: igyekszünk, igyekszünk... :oops:

tary
tary
 
 


Tary: Jól van :) hajrá:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Encike!

Nemis értem miért csinálnak itthon még mindig AFP vizsgálatot. Ez arra jó hogy beparáztassák a kismamikat. Nekem anno a magas értékharát alatt volt, és rögtön küldözgettek jobbra-balra. Hiába volt még a normál értéken belül, akkor is azt mondták hogy hát közel van a széléhez. :shock: :shock:
Na, mindegy! Ezzel csak azt akartam mondani, hogy teljesen együttérzek veled. Hiába tudjuk hogy ez baromság, és hogy a pici jól van és egészséges, egy anya akkor is aggódik.
Próbálj arra gondolni, hogy lesz egy gratis vizsgálat és ennyi. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: remélem a jövő héten lesz munkád és a lenti részre kell majd tenned több embert is. Mondjuk magunkat:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Szívesen átírok mindenkit a jövő hónapban a kismamikhoz, és akkor a fenti cím az lenne, hogy: SIKERES BABAPROJEKT 2008! :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy hogy vagy ma?
Tegnap délután akartam írni hogy nekem eltünt az összes "tünetem". De este mikor lefeküdtem visszatért a pocifájás. Meg megint hamar elaludtam. Már a fókusz közepén az igazak álmát aludtam, ami nekem nagyon furi mert én általában este 11-éjfél körül szoktam elaludni. :shock:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!!!

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: szia .)

Moni: Hasfájás nekemmár ez a harmadik nap. Este elmúlt eg ykicsit majd megint jött. ma reggel nem éreztem semmit de azóta már megint érzemn a hasam.
Hát meglátjuk.

Kép
csucsu05
 
 


Szia Zsuzska! Remélem megvolt Pé és tettetek is érte. :wink:

Csucsu! Hát már nagyon várom én is a jövő hetet. :wink:

Nita! Megy a drukk az uh-ra!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát én úgy érzem, hogy megértem reggelre, szerintetek? Halványabb a ma reggeli?

Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hajrá jó hasfájás!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zus: Jó erős a csik az biztos. Azért még ma is legyél együtt a pároddal. menjetek tuttira:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!
Hát mi is azt beszéltük, hogy vagy ma este, vagy még holnap reggel futunk egy kört :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mikor tesztelsz?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Én úgy látom hogy mindegyik nagyon erős. Úgyhogy ha alkalmatok van rá akkor ma és holnap még huzzatok bele. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Zsu: Lehet holnap reggel. A másikban még nem irtam de én már tegnap teszteltem. Igaz nem első pisiből. És minth aott lenne a második csik. A férjem is látja. a kérdés hogy erősődik e a csik?? És ha ez halovány akkor fog. De ha csak a szemünk káprázik akkor nem fog. Mensi szerű hasfájásom van már 3napja. De csak szerdán kellen megjönnie.

Kép
csucsu05
 
 


De semmi gratula meg iylenek mert ez nem pozítív teszt ám. Szóval most reménykedek. És felkészülök arra is ha netán nem jött össze meg arra is hogy ha igen.

Kép
csucsu05
 
 


Zsu!
Még ha a köv nega, akkor legyetek együtt!

Szép napot!
encike 2
 
 


Csucsu!

Azta!! :shock: Milyen erősségü volt a teszted? Nekem csak 25-ös van itthon, úgyhogy csak kedden tesztelek, ha kibirom addig.
Nagyon szoritok, hogy erősödjön. +++++++++++

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: 10-es erősségű. Itt vettem a babaneten. De ez azért még nem pozítív teszt. Hisz jó helyen van a csik össze hasonlitottam egy Lh teszttel. De az nemlehet hogy átüt netán??
Lehet ez hülyeség.
Jajj én ezt csak akkro hiszem el ha nagyon erős lesz a csik.
Most szerinted holnap teszteljek??

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem igen! Tesztelj és akkor látod hogy erősödik. Nagyon drukkolok.
Nem tudod feltenni a tesztedet?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Csucsu!
Ez már hcg teszt?
encike 2
 
 


Amúgy nem hinném hogy "átüt".Vagy te már tapasztaltál ilyent? Mert én még sosem. Ami negatív volt az még átvilágított lámpafénynél is nega volt.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Áá nem látszik ez a foton. Még szemmel is nehezen látszik. Na majd holnap tesztelek max nem lesz rajta csikés ha úgyanilyen akkor ez nem csik . Nem tudom hogyátüt e ezért kérdeztem hátha létezi k ilyen.

Encike: igen HCG teszt.De nem pozitiv ez nem is azért irtam. Szóval csöndben maradok.

Kép
csucsu05
 
 


Mi meg csöndben drukkolunk neked!
Holnap azért írd majd meg, hogy milyen lett az eredmény.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni:persze megirom.

Kép
csucsu05
 
 


Okszika :wink: :wink: :D

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


csucsu hajrá holnapra..szorítok nagyon!
nekem meg hat a closti nincs ciszta se!!!!!!!!de még két honapig szednem kell!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Akkor túlvagy az uh-n? De jó hogy nincs cisztád! Amúgy érett tüszőt látott a doki?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


igen már tul vagyok az uh-n!!! :wink: látott 1-et jobboldalon ..az 16.5 mm-es a balban kicsi annyit írt a papírra...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: