Új privát üzeneted érkezett!

Gyabi
kedden megyek UH-ra, akkor lesz a 21. nap beültetés után.
Igen, tesztek még mindig negák.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Babszi,
nagyon sajnálom, jaj, sehogy sem menthető meg a helyzet? Bocsi, nem igazán van időm visszaolvasni máshol, de ha nem irsz ide, utánad nézek valamikor, remélem pozitivan jössz ki ebből! Nem is tudok mit irni, tényleg nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Betty,
az a teszt sehogy sem lehet még pozitiv? Ha már egy hete meg kellene jöjjön, akkor miért nem jön, ha nincs baba? Na, ez valahol költői kérdés volt, gondolom te is ezt teszed fel magadnak, azért én még reménykedek, és drukkolok! Irj a fejleményekről!

Niki,
már leszoktunk a ciciről, neked meg még tényleg messze van, bár attól függ meddig akarod szoptatni?! Nikinek sem kellett cumisüveg, de nem is bántam, most is pohárból iszik napközben, csak reggel meg este issza a tejet cumisüvegből, de amint megitta le is teszi, nem szivogassa üresen, úgyhogy örülök neki, de valahogy a tejet sehogy sem tudtam elképzelni másból adni neki.
Nagyon aranyosak a fiúk, Alex szép nagy baba már, örülök, hogy ilyen nyugodt baba, szerencsés vagy, és nagyon hasonlitanak is egymásra! :lol:
sirkici
 
 


Na akkor vegyük át mégegyszer, mert látom, hogy nem sikerült mindenkinek megérteni, amit szerettem volna. Hol puszta jóóóindulatból, hol felületes olvasás miatt....Az anyatanyára költözés MINDENKIT érintett volna, aki a volt és jelenlegi tagok közül ott is tag szeretett volna lenni. MONDOM MINDENKIT! Legalábbis az én elképzeléseim szerint...és ez számít, mert idáig jutott a dolog.

Ippen ilyentájt, azaz 2007 januárjában léptem a fórumba, illetve annak "jogelődjébe", 3 év után ki is lépek. Lehet örvendezni, kinek mire van ingerenciája....

Mindenkinek minden további elképzelhető jót kívánok!
jaimee1
 
 

 
 

Remélem nem én borzoltam fel a kedélyeket a képekkel, de mivel Betsyn, Jamiee-n és Sirkin kívül nem igen érdeklődik felőlem más, így nekem ez az utolsó hsz-em ide. Bocsi, ha kihagytam vkit, aki esetleg még szokott érdeklődni.
Sziasztok!
Kriszti-(Chrissyy)
Vendég
 


Sziasztok!

Hát én nem tudom, hogy itt most mi történik, de jó az biztos nem...
Jaimmee valaki gondolom igencsak megbánthatott, remélem nem én!
Ha valóban így áll a dolog, és menni szeretnél egy másik topicba, és jönnek a többiek is, akkor én is mennék veletek !

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Jajjjjjjjjjj, csajok, ugyan már, nehogy már megint mindenki félreértse egymást!!! Légsziiiiiii!!!!!

Jaimee,
ne menj el, légszives, szerintem egyértelműen csak félreértettek téged, én személy szerint azért nem szóltam hozzá, mert annyira megszoktam a babanetet, előtte soha nem fórumoztam, meg nem is fórumozok máshol, nekem ti vagytok a legjobbak, és kész, persze értem én, az anyatanya ugyanez lenne zárt körben, MEG PERSZE BEENGEDNÉNK AZ OLVASÓKAT, de nekem tényleg teljesen mindegy, mert a babanetet is csak miattatok nyitom meg, igy hát megnyithatom akár az anyatanyát is!

Chrissyy,
te pedig tényleg ritkán jössz, szerintem csak ez az oka annak, hogy nem érdeklődnek sokan, nem rosszból!
sirkici
 
 


Fúúú, úgy látom ami anno öröm volt, az most totál a visszájára fordult. Ti. jó volt itt beszélgetni, poénkodni, néha élcelődni egymáson, most meg mindenki sértődik mindenkire...azt kell, h. írjom (mély szomorúsággal a szívemben), h. bármennyire is azt vártam (várom) évek óta, h. anya legyek, és ide "teljesjogúként" beköltözhessek, most már egy cseppet sem gondolom, h. milyen fantasztikus lenne erre a topicra írogatni...nevezzék bárhogy is!!!

Chrissyy,
meg lehet azon sértődni(bár kissé gyerekes dolog), h. "csak" hárman érdeklődnek felőled, de ha őszintén magadba nézel, Te az utóbbi időben ki után érdeklődtél...legalább 1 kérdés erejéig!? Ez természetesen költői kérdés volt...mert erre Tőled ugye már nem kapok választ...

Kép
arikon78
 
 


Én is nagyon sajnálnám, ha tönkremenne ez a topic :!:
Csajok, évek óta ismeritek egymást, (némelyikőtök személyesen is) az elején fogtátok egymás kezét, és még mi is itt vagyunk, akik el sem jutottak addig a pontig, hogy írhatunk hozzátok, mint kismamik, és anyák.
Ne csináljátok ezt kérlek, gyertek vissza :!:

Arikon
remélem jól vagy, és minden rendben veletek :!:
Iszonyatosan drukkolok, hogy sikerüljön+++++++++++++++++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Úgy gondoltam itt magamban, hogy én folytatom úgy ahogy eddig, kérdezgetek embereket hogylétükfelől...aztán majd lesz valami. Személy szerint soha nem azért hagytam ki akárkit is az érdeklődés sorából, mert nem érdekelt, csak lehet hogy éppen a nagy rohanásban nem értem rá teljesen visszaolvasni. De az vesse a másikra az első követ, aki mindig mindenre emlékszik...
Szeretem ezt a topikot: ( és tuti megint kimarad majd valaki)
-mert Betsy mindig mindenre emlékszik ( soha nem találkoztam még ilyen precíz emberrel )
-mert Jaimeemami mindig két lábbal a földön jár
-mert Bíbi nagyon ritkán jár két lábbal a földön
-mert Sirki, olyan mint én, mindig mindent megkérdez, mert innen vár megerősítést
-mert Olik a legjózanabb anyuci köztünk
-mert csodálom a kitartását Arikonnak, Bettynek, Babszinak...
-mert jó volt olvasni olyanokról, akik teljesen más világban élnek mint én ( CsHeni )...

Hírtelen ennyi jutott eszembe...és igen, szerettem a vitáinkat is...akkor még amikor nem sértődött meg senki sem, csak úgy szimplán vitatkoztunk!!!!!

Ennyit erről csajok!!!!

:cry: :cry:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Csajok!

Én már csak nevetni tudok! Ezek a fene nagy gondok...

Jaimee!
Biztos bekukkolsz még, ha nem törölted magad... én azért lepődtem meg, mert amikor anno fel lett hozva a kismamik külön topikja, akkor te magad sértődtél meg úgy, mint egy kislány.
Hát, én emiatt sem értettem, h most ez meg mi. És ezért is kérdeztem rá.

Chrissyy!
Én kérek elnézést, de kérdezem én, h te hányszor kérdeztél ránk?
Én mégsem csináltam ebből gondot. Elolvastalak téged is, és ennyi.
Sőt, ebben a topikban senki nem hiányolt naponta, és ez teljesen normális dolog. (azt pl. konkrétan tudom, h te hányszor írtál nekem) Mégis néha jöttem és hoztam hírt magamról. Ezen kár megsértődni.


Gyabi!
Köszönöm a "lapot"! Sőt, lapokat! :)
A kitartásom ne csodáld, hisz te sem tennél másként mint én, ebben biztos vagyok!!!
(húú, eszembe is jutott, h már milyen rég volt, mikor hívtalak és még titokban beszéltél a pozitív tesztedről) :wink:

Sirki!
Nem ígérem, h jövök ide is, de a blogomba próbálok minden hírt leírni.
A mai hír annyi, h a beta hcg-m 3600 körüli, szóval stagnál, és emiatt holnap éhgyomorra kell maradnom, mert előfordulhat, h feltárnak.... :?

Arikon!
rólad végképp le vagyok maradva, de szurkolok, h sikeres legyen a beülti. nincs blogod esetleg? mert szívesen olvasnálak!

babszika
 
 


Gyabi:akkor most megsértődhetek, amiért kihagytál? 8) :wink:

Szóval nem kell itt mártírkodni szerintem sem.Személy szerint én is Veletek kezdtem, csak lemaradtam valahol, de miután magamra találtam ismét, jöttem és mindig olvastam, hogy ki hogy van, kivel mi történt.Bár nem írtam ide és most is csak azért, mert nem szerettem volna, ha kimaradok a körből.De nagyjából ennyi.Szerintem kár itt eljátszani a nagy és látványos kivonulást, semmi értelme...tulajdonképpen nem is értettem hirtelen, hogy Crissyy miről is ír...hányan érdeklődnek iránta...mi ez, valami sorverseny?
Amúgy pedig nincs olyan közösség sem itt, sem máshol, ahol mindenki szeret mindenkit és mindenki jóban van mindenkivel és éljen a világbéke.De ettől jó, hogy annyifélék vagyunk.Én személy szerint tök jól szórakozok Bíbi antiszoci kirohanásain, Sirki állandó kérdésein...stb. Véleményem szerint semmi olyan téma nincs itt, amiért be kellene zárni és semmi olyan egetrengető dolog sem történt, ami miatt meg kelljen sértődni.Alapvető intelligencia kérdése az egész kezelése.

De egyre jó az ilyen szitu.Kicsit felpörög a topik és előbújnak azok a bizonyos fehérek...kitűnő jellemrajzok.

És kívánok minden jót, továbbra is olvasni foglak titeket, a privát komáimmal továbbra is privátkodni fogok és ha lesz alkalmam, még írni is fogok.
csnóri1
 
 


Én vagyok, ki tényleg hangoztattam, hogy lelépek, no de félre ne értessék, sosem sértődékenységből, most is itt kuncogok az "antiszoc kirohanásaimon." :lol: Mondtam azt is, hogy unalmas itt néha. Meg hogy hiányoznak a régi csapattársak, és igenigenigen, ahogy Arikon fogalmazta, a vicc, az élcelődés, nemhiába kedvenc hangulatjelem ez itten: :twisted:, s mint egy falat kenyér hiányzik a nyelvkiöltögetős szmájli is. De lassan eljutottunk addig, hogy -no nem ezerszer-de kétszer kellett meggondoljam, merjem e tenni, megjegyezni, kirohanni, aztán -majdnem- mindig úgy döntök, magunk között vagyunk, ismertek, nem sértődtök, így aztán mondom... (Mint most is, hogy szerintem Jaimmemaminak pusztán csak az agyára ment a sok kismamihormon :twisted: :twisted: , de tudjuk, ismerjük, ez elmúlik, így aztán reménykedünk tovább:lol:)

Ez a disznós kép is. Hát most hogy hagyhattam volna megjegyzés nélkül? Viszont Gyabi reagálásán, miszerint én akkor nézzem csak a füvet, jót derültem. Ez az, ami hiányzik innen, a derű, a szín (valszeg a piros) :lol:

De nézzük máshogyan is. Babszi vetette fel a múltat, amikor kettévált a topic, babás-nembabás oldalakra. Magamban is erre jutottam, ez hiba volt, mintha direkt kirekesztettük volna azokat, kiknek eddig még nem sikerült, s nem elég, hogy ezért maguk is rosszul érezték már magukat közöttünk, mi még rá is dobtunk egy lapáttal...no mindegy, túlléptünk rajta. De néha azt éreztem, hogy rajtuk is. Én emlékszem még, honnan indultunk, hányan, s emlékszem arra az érzésre is, mikor újra és újra megjött, leesett az a kurva görbe, majd belehaltunk. De ezek a lányok bírják, csinálják, feladják és újra hisznek, megjárják akár a poklok poklát is, de újra felállnak...én is felnézek rájuk! Velük vagyok, és igenis hiányoznak, hozzánk, ide tartoznak! Olvasom őket, s drukkolok nekik, s bárcsak még tehetnék értük valamit, hogy végre ők is megismerhessék, milyen is anyának lenni. Közben meg szinte szégyenlem magam, s nem merek úgymond a szemükbe nézni, mikor én lassan már a kistesó projektet kezdeném el tervezni. No, szar az élet, de igazságtalan.

Örültem lányok, hogy itt voltatok, Ti, régiek, meg hogy a mostaniak is lereagálták a dolgokat, azért 3 év az 3 év, talán senki sem akarja ezt eldobni, még én sem, de rám ne adjatok, én nem vagyok ki-meg beszámítható! :twisted: :twisted: :twisted:

Arikon, hatalmas drukkhegyek!++++++++++
Babszi, kitartás csajszi, ((((( ))))))
És pusssz a többieknek is ! :twisted:
Vendég
 


Csak nehogy hiányod legyen:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép



Nóri: tudtam-tudtam -tudtam!!!!! :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bíbi:valahol teljesen normális ez a kettéválás.A magam nevében tudok csak írni, és úgy gondolom, hogy sokáig nem maradhatott volna a régi kerékvágásban, ha kettéosztja valaki, ha nem.Egy idő után "lekoptunk" volna, hisz a fenének van kedve állandóan babás és kismamás dolgokról olvasni, amikor megszakad a szívünk, hogy eltelt 3 év és még mindig itt tartunk...Ez így van jól.Kell külön Nektek és kell külön Nekünk egy hely, mindkettőnek megvan napi témája.Őszintén, ide írjuk le a küzdelmünket?Ide, ahol mindenki boldog anyuka?Hangoljunk le mindenkit a sokszor kegyetlenül szar és nehéz napjainkkal?Ahol már a második baba a téma?Ti, anyukák nem értitek meg a mi elkeseredésünket és mi nem tudunk azonosulni a babás dolgaitokkal.És ez teljesen normális!Ez nem rosszindulat vagy bunkóság részünkről.
Nem, ez nem nekem való hely már és ez senkinek sem a hibája.Én a kezdőcsapatot nagyon imádtam, a szaros kis napjaimat úgy feldobta a sok poén, a jó témák és azok az arcok, akiket megismertem...Kár, hogy elmúlt, kár, hogy mi máshova kerültünk.Megmondom őszintén, jönnék, ha lenne egy kis "élet" újra, ha nem csak és kizárólag a gyerekek körül forogna minden.De akkormeg ugye a topik eredeti címe borulna, ...ördögi kör ez, valaki mindig sérül, ez egy ilyen meccs.De ebből nincs harag, hisz aki akar, az úgyis tudja, hogy hol keresse a másikat.
És a kedvedért csakis: :twisted: :twisted: :twisted: ( :D )


Gyabi:még mindig nem vagyok hiperérzékeny picsa, aki ezen besérül, szóval ezért nem törlöm magam, ha nem baj. :D
csnóri1
 
 


Köszi! :lol: :lol: :lol:

Oké, legyen élet, akkor én is jönnék. De megint ki mondta, hogy itt csak és kizárólag babás témák mehetnek? Azokat én is unom néha :twisted: Régen sem csak a babagyártásról meg a görbékről beszéltünk, nem?
Vendég
 


Végülis beszélhetünk a tatár bifsztekről, a pacalról, a diszkózenéről... :P
csnóri1
 
 


húúú, én is dumálnék kajáról, bár most elég fos hangulatom van
és elég nyomorult vagyok....

babszika
 
 


Babszem:rohadt unalmas mi?Gondolom így vasárnap semmi nem történt ott bent.Holnap vérvétel és uh megint?Vérzés, görcs nincs ugye?
Legyen már valami konkrét dolog...Az agyam eldobom, hogy ember a holdon, meg terry black-nek melle van és egy ilyen dologban nem tudnak mit mondani. :twisted:
csnóri1
 
 


VV lesz reggel, és már éhgyomorra kell maradnom...

Vérzés átalakult krémessé - lásd. normálissá
Fájdalom nincs.

Hát ember a holdon és én, nem vagyunk ám egy kategória, de azért jót mulattam :lol: :lol:


sz˝r ez a tyúksz˝ros élet és kész.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babszika 2010.01.17 19:31-kor.

babszika
 
 


Azt hittem terry művésznővel nem vagy egy kategória...
Egyem meg a szíved, remélem nem tárnak fel.Legalább B-al ne balhézzatok most, nem hiányzik ez neked.Mit vétett ez a kismajom férjed?(priviben szitkozódhatunk, ha gondolod) Szétrúgom azt a csontos seggét.
csnóri1
 
 


terryvel néha tudok azonosulni :lol: 8) :lol:

babszika
 
 


na baszki... :lol:
csnóri1
 
 


nem baszki, hanem babszi vagyok :lol:

babszika
 
 


Jól elvoltatok :lol: :lol:

Holnap megyek 3. heti UH-ra.
Nem várom :twisted: :twisted:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty:nagyon drukkolok Nektek.Semmi tüneted?
Kép
csnóri1
 
 


Na szia Élet! :lol:

Babszinak nagy drukk, most már tényleg jó lenne tudni vmi konkrétat, hogy most mi is van?((((((((()))))))))

Betti:++++++

Mesélem apának, hogy mondtak rólam vmit, találja ki, melyiket:
a. Mindig két lábbal a földön jár
b. nagyon ritkán jár két lábbal a földön
Ritkán!-vágja rá Szerelmem.
Ez az!-vállalom büszkén-de szerinted ez mit jelent? Blablablabla, apa hosszas ecsetelésbe kezd, mire közbevágok: De az biztos ugye, hogy nem vagyok normális? Persze, hogy nem! Különben nem lennél a feleségem!
Imádom! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bolond-Bíbi:erről nem kellett volna megerősítést kérned, ezt simán a szemedbe vágtam vóna bármikor. 8)
Ezentúl BB. :twisted:
csnóri1
 
 


Azt tudom, hogy Te tudod, meg azt is, hogy apa is tudja, csak ezt jóóóó hallani :twisted: Azért a bolond kicsit erős, lehet, ki is törlöm magam :twisted: , de a "normálisok" ellen mindig is tiltakoztam. Meg gond még, hogy "gyerek" vagyok. Ebből munkahelyi perpatvart is csináltam egyszer, fejükhöz vágtam, hogy " Pont ez a baj veletek, hogy túl komolyan veszitek magatokat...meg sosem szabad felnőni stb.stb....mire ők, hogy én meg jobban tenném, ha nem egy lóba lennék szerelmes( tudom, jobb volna kettőbe), mire kirohantam a főnöknőm felé, hogy Te meg csak ülsz otthon azzal az unalmas férjeddel... 8) 8) 8) De esküszöm, szeretett! 18-an voltunk beosztottak, 16-ot kirúgott, csak ketten voltunk, mikor elintéztem, hogy engem is rúgjon ki. Na, most ez ugyebár nem bolondság!!! :twisted: :twisted:
Vendég
 


Ez gyönyörű...

Kép

És hogy intézted el, hogy kirúgjon?
csnóri1
 
 


sziasztok,

Lányok
,
Mi történt itt a hétvégén????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nem hittem a szememnek amikor olvastam. Nehogy már ilyen piti hülyeségeken menjen a vita, amikor másnak sokkal nagyobb problémái vannak.(lsd Nóri, Babszi, Betty, Arikon-bár ő már a finisben :lol: :lol: :lol: :lol: kezem csuriban érted Arikon)

Nekem teljesen mindegy hol vagyunk, én vagyok tanyán is, bár ritkán mostanában, meg a babaneten is. De megmondom őszintén, hogy én is zugolvasója vagyok sok topic-nak és nem örülnék ha elmennének a babanetről, mert olyan jó a háttérből izgulni és drukkolni még az idegeneknek is. Már így is van olyan topic akik elköltöztek és azóta gőzöm sincs kivel mi van. :oops: :oops:

És szerintem az is megérthető ha valaki nem tud túl gyakran jönni, hiszen most már vannak gyerkőcök és mellettük nincs annyi idő írogatni, vagy éppen nagyon alaposan visszaolvasni, és így sajna kimaradnak reagálások. :oops: :oops: Én sem reagálok mindig mindenkinek, és nekem sem reagál mindig mindenki, de nekem még eszem ágában sem volt ezen besértődni. :oops: :oops:

A lényeg a lényeg, hogy én írok ide ahogy eddig is és annyit amennyit az időm és a lelki világom engedi, ami mostanában sajna mint egy sza.....al teli vödör. :cry: :cry: :cry:

Babszika,
Érted is szorítok nagyon. :oops: :oops: Most már csak pozitív dolgoknak kell jönniük.++++++++++++
Nórikám,
Nem feladni.+++És nagyon jól esett a privid. :oops: :oops:
Arikon,
Jövő héten már a 2 csíkost fogod mutogatni.++++ :lol: :lol: :lol:
:lol:
Betty,
Én azért nagyon bízok a vérvételben.++ :lol: :lol: :lol: :lol:
Bibi,
Nekem is hiányoznának az élcelődéseid. :lol: :lol: :lol: Téged így kell szeretni. :lol: :lol: :lol:
Gyabi,
Egyetértek veled. Én is szeretem a vitákat, csak nem szabad megsértődni. :lol: :lol:
Hiányoznának Sirkici Nikijének csodálatos fotói, és akkor kinek a hajára irigykednék?? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jaimee,
És szerintem is a terhességi hormonok dolgoznak most benned én már csak tudom. Nálam rosszabb kismami nincs is.Gyerekeim tanúsíthatnák. :wink: :wink: :wink: :wink:
Niki,
Csodaszépek a képek. :lol: :lol: Mintha csak az én fiaimat látnám pár évvel ezelőtt. :lol: :lol:
Betsy,
???????????????

Ja, és Nóri, a pacalról inkább ne beszéljünk, de a bifsztek és a diszkózene jöhet. :lol: :lol:
Amúgy meg olyan jó, hogy újra itt vagytok, így legalább a humorotok tereli a figyelmemet a saját problémáimról. :roll: :roll: :roll:

Rólam:
Megvagyok, csak minden nap egy nap a pokolban, olyan mintha a halálos ítéletemet várnám, és akárhányszor megszólal a telefon engem kiver a víz és rettenetesen görcsbe rándul a gyomrom. Hát senkinek nem kívánom ezt az időszakot, még a legrosszabb ellenségemnek sem.
Jövő hét csütörtökön kell telóznom, ha addig nem hívnak. Ha hívnak akkor nekem addig tart a pocakosság. :oops: :oops:
:oops: Hacsak nem döntök úgy hogy vállalom az elkövetkező 60 évet. Ő is a gyermekem, történjen bármi.:oops: :oops:
:oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:köszi.És végre egy téma, amiben még érdemben is tudok szólni.Ha amino után nem hívnak rögtön másnap vagy harmadnap, akkor elvileg nem nagy a baj, vagyis nem az élettel összeegyeztethetetlen. Ezek szar napok, hetek, kétszer átestem rajta és......nyilván a Te eseted más, Te szerencsés leszel!+++ Mivel az uh-n nem találtak eltérést.
(mondom ezt én, akit nem hívtak és mégis baj lett, de nálunk az uh is mutatta a betegséget.) :-(((

Namost azért a fenti mondatokért lehetne akár azt gondolni, hogy mekkora paraszt vagyok, hogy jövök a lányommal és a tragédiánkkal, ahelyett, hogy bíztatnám Judyt.De nem fogok mindenért magyarázkodni, ha írok.Jóindulatból írok, de sajnos az élet nem habostorta, a rózsaszín szemüvegem már rég elhagytam.

Ja a pacal és a diszkózene azért jó téma, mert BB vega és nem egy diszkópatkány. 8)
csnóri1
 
 


Nóri,
Nekem azt mondta a biológus, hogy 2 hétig tart a tenyésztés, akkor ez lehet hogy kevesebb ideig tart??Azt is tudom, hogy maga a kromoszóma számolgatás 3-4 óra, tehát az hamar megvan.
Igazából fogalmam sincs hogy megy ez.

Ja, és egyáltalán nem gond, nekem legalábbis nem, hogy felhozod a kislányodat, ha neked nem szakít sebeket, mert tisztában vagyok vele, hogy bármennyire is próbálom magam nyugtatgatni, azért ez 50-50% os dolog. Sajna nagyon bent van a pakliban a betegség. még akkor is ha az afp jó lett, amiről azért tudjuk, hogy már egy elavult módszer. :oops: :oops:

Neked anno mit mondtak az amnio után???Ők mondták a 2-3 napot???Akkor már láthatnak valamit???A CVS tudom, hogy pár nap alatt megvan, de az amnio-ra mindenhol 2-3 hetet mondtak. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nekem a méhlepény mintavétel után két héttel lett meg az eredmény, ami egyébként azonnal megvan, (meg lenne )hisz azt nem kell tenyészteni szemben a magzatvízzel.A klinikák úgy kapnak az OEP-től támogatást, ha betartják az X napot egy egy mintavételnél..Gondolj bele, hogy van az, hogy a magánklinikán szinte aznap megvan az eredmény?...hm...
De egy biztos.Ha uh-n nem látnak eltérést, akkor nagy valószínűséggel semmi baj nincsen.Bár nyilván erre is van tökéletes ellenpélda.(személyes ismerősöm, akinek tini nagylánya van és ugyanaz volt mindkettőnk uh eredménye)
Én ezért írtam neked anno privátot, hogy ne mások eredményeire hagyatkozz, mert az nem mérvadó! Lásd a fájdalmat.Én majd össze szartam magam mindkettőnél, neked pedig nem fájt.
A magzatvízet viszont tenyésztik, az tuti, az 4 hét lett nekünk, de addigra már a lányom megszületett, így mikor mentünk az eredményért, már túl voltunk mindenen.
Amúgy az afp-nk, a kombináltunk, az intergáltunk tökéletes volt mind.
Már nem szakad fel a sebem, be sem gyógyul, míg élek, de már tudok róla beszélni bármikor.Hozzám tartozik és nem fogom dugdosni, mert ő egy "negatív élmény" más számára.
csnóri1
 
 


Nóri,
Igen, ezzel én is tisztában vagyok, és én is olvastam olyat, nem is egy anyukánál, hogy minden eredményük rendben volt, uh is tökéletes volt, és mégis szülés után 2 órával közölték, hogy down-os a baba.

És olyat is olvastam, hogy nálam sokkal rosszabb eredményekkel negatív lett az amnio, és nálam jobb eredményekkel meg pozitív. Gondolhatod hogy beleástam magam a témába az elmúlt pár hétben. :oops: :oops:

És muszáj a legrosszabbra felkészülnöm, és belegondolni abba, hogy akkor mit fogok tenni, mert nem akarom, hogy váratlanul érjen. ops: :oops:

Egy szóval rohadt igazságtalan az élet néha, de én még mindig szerencsésnek mondom magam, bármi is lesz, mert van 3 csodaszép egészséges gyermekem, akikbe kapaszkodhatok. :oops: :oops: :oops:

Na, tovább nem húzom a topic hangulatát. Most már csak pozitív híreket kérünk szépen mindenkitől.

:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, és ezt az OEP-es dolgot nem is tudtam, és ezen most baromira kiakadtam. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:nem lehet rá felkészülni, csak bízni lehet.
Mi előtte megbeszéltük, hogy ha beteg, akkor az Ő és a MI érdekünkben is megszakíttatjuk a terhességemet.Egy beteg babát nem vállaltunk volna csak azért, hogy önző módon a mi lelkünk rendben legyen azzal, hogy van egy babánk.Itt mindig Ő a szempont.(és a betegség fajtája, mértéke nyilván)
De a sors közbeszólt, mert elindult magától, nem tudott volna velem maradni, úgyhogy csak technikailag kellett dönteni.
Kurva nehéz, de hidd el, annál nagyobb lesz a boldogság, amikor megtudod, hogy minden rendben.
És jól mondod, kapaszkodj a meglévő 3 gyerekedbe és tudatosítsd magadban, hogy mekkora mázlista is vagy valójában.
csnóri1
 
 


Nóri,
Ez a beszélgetés most nagyon jól esett, mert igazából nem tudok erről senkivel beszélgetni, mert igazán senki nem érti meg.
Ebbe a dologba tényleg csak az lát bele aki benne is volt, sajnos. :cry: :cry: :cry:

És igazad van a beteg babát illetően, de annyira nehéz belegondolni, hogy...........szóval érted. :oops: :oops: Ő akkor is van, és bennem, és érzem, és az enyém...... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nekem ne mondd, az első babám, akire 2 évet vártam.És még a sors is rátett egy lapáttal, hogy 21 hétig voltunk együtt.Én azt mondom, ha beteg, akkor az első harmadban derüljön ki, mert azt könnyebb feldolgozni.Talán.

Nade inkább Babszikámra gondoljunk...akiről semmi új hír, a dokik sem tudnak semmi újat mondani.
csnóri1
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Így van, most már csak jó dolgokról beszéljünk. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Még valamit szeretnék írni a hétvégi témához.

Jaimee,
Sajnálom ha kilépsz, én nagyon nem szeretném. Az tény, hogy a hangulat már nem olyan, sokan már nem is írnak, vagy nagyon ritkán, és az is tény, tudom, hogy ez még mindig bánt,hogy h1n1 körül elég durva vita volt. Mondjuk én nem értettem, hogy miért baj az hogy ha valaki mellette érveket hoz fel, és valaki pedig ellene. Ez folyt az egész országban is. :oops: :oops:

És nem arról volt szó, hogy hormon problémákkal küszködsz, hanem hogy a terhességi hormonok érzékenyebbé tesznek, és talán ezért érzed magad sebezhetőbbnek, érzékenyebbnek.

Én, ha megbántottalak az utóbbi időben, vagy az elmúlt 3 évben valamivel, akkor azért elnézést kérek. :oops: :oops: :oops:

És ez igaz bárkire.:oops: :oops: :oops:

Ja, és anno Andi ötlete volt a babás szétválás. :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, ragyogok, mint a fekete szurok.

A hangulatom állati jó, görcsölés egyáltalán nincs, vérzés sem, sőt átalakult krémes nyákká az egész (szóval úgy érzem magam, mint bármikor máskor egy rendes ciklus alatt)

A dokik ma hívtak "bemutatásra": az uh spec. és az oszt. vez. főorvos nézett meg, és hát elég tanácstalanok, de állati normálisak, ahogy én látom.

A doki egyértelműen kimondta, h velem van a baj - mintha ezt eddig nem tudtam volna :twisted: :lol: 8) - , mert egyik serpenyőben az állati magas hcg-m, a másikban a tünetmentességem van, ami miatt egyszerűen nem tudnak műtétre sem gondolni.

Az uh-n ma látott megint vmit, de szerinte az csak a petefészkem, ami bújkál mindig, szóval, arra nem alapozhat egy műtétet.
Folyadék azóta sincs sehol, ami ugye jó.

Viszont a doki azt mondta, h még mindig inkább maradjak, és legyen vv, meg uh, mint hogy hazamenjek és belehaljak hirtelen.
Sok ideje szegénynek nem volt, de elmondta, h sajnos lehet, h nem is a kürtőben van a terhesség, de erről méég beszélünk.

Most már nem aggódom, csak szörnyen unatkozom és nagyon várom a végét.

babszika
 
 


Egyszerűen nem értem, hogy a tökömbe lehetséges ez...annyira bosszant, hogy a hcg-d magas, közben meg az uh semmit nem mutat, pedig elvileg már kéne....hogy segítsek Barátosom?
csnóri1
 
 


Babszi: és az jót jelent vagy rosszat, hogy nem a kűrtőben van? Boccs, ha hülye kérdés volt... :oops: :oops:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Nóri!
csak arra kérlek, h kérd meg Jázit, h kérje meg a mi babánkat, h segítsen nekem/rajtam, mert sajnos ő már nem maradhat. :cry:

Gyabi!
Sajnos előfordulhat, h a hasüregemben van, és ugye ott nem is életképes, de ott nehezebb is megtalálni.

babszika
 
 


Gyabi jól látod.Nem szabad tönkretenni a saját magad életét és vállalni a kockázatot, hogy lesz e majd valaki, aki úgy tudja ellátni, ahogy te látnád el.És egyáltalán élet e az, amiben egy beteg baba él?Nehéz dolog és hidd el, a szívem megszakadt abban a percben, amikor elém tolták a papírt a klinikán, önkívületben zokogtam, összerogytam, legszívesebben elfutottam volna, de tudtam, hogy nem lehet...Olvasok több blogot, beteg babákról.Minden elismerésem az Anyáké, az Apáké, de én erre képtelen lennék.És nem azért, mert nem lenne energiám vagy kedvem ezt tenni a gyerekemért.Nem.Hanem azért, mert a gyerekemnek nem lenne teljesértékű az élete.És nekem ez számít.
csnóri1
 
 


Babszikám: ((())) :cry: :cry: :cry:
Annyira nagyon sajnálom...el se hiszed mennyire.Bárcsak segíthetnék.
csnóri1
 
 


Köszi Nóri!
remélem, nem bántottalak meg! :cry:

Gyabi!
Látom, inkább kitörölted.
De tudd, h egyetértek én is. Gyengeség, vagy sem, de én is így látom.

babszika
 
 


Gyabi:miért törölted ki? :shock:
csnóri1
 
 


na, most örüljek a lapostetűnek?

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: