Új privát üzeneted érkezett!

hmm..na asszem visszalépek jogot tanulni :lol:

Kép
babancs
 
 


Szerintem: :D
Bármely stacionárius sztochasztikus jel varianciájának kiszámitása egy meghatározott determinisztikus pozitvidó függvény négyzetes időintegráljának meghatározására vezethető vissza, ezért a szabályozási kör minimális hibavarianciára való optimalis méretezése egyenértékű ugyanezen kör olyan optimalis determinisztikus szintézisével, amikor a célfüggvény az egyszerű négyzetes integrálkritérium, a bemenőjel pedig a sztochasztikus bemenőjel teljesítmény spektrumának egyik multiplikativ összetevőjéből invertált determinisztikus jel. Így a stacionárius sztochasztikus bemenőjelre minimális variancia alapon optimálisan méretezett állandó paraméterű rendszer egyszersmind négyzetes integrálkritérium szerint egy meghatározott determinisztikus jelre is optimális. - szerintetek? :?:

Nyugodtan kifejthetitek ellenvéleményeteket!
Vendég
 


Még egy kis humor!
Kompenzáljuk a de és du szomorúságot!

Oroszlán: Csináljunk bulit!
Béka: IIIgen! Lesz bulii!
Krokodil: Hozok kaját!
Béka: Yesss! Lesz buliii, lesz kajaaa!
Oroszlán: Hozok piát!
Béka: Micsoda party! Lesz kaja, pia!!
Krokodil: Hozok nőket!
Béka: Yess!! Lesz buli, kaja, pia és nőők!!!
Oroszlán: Ezt a kis zöld bunkót meg itt hagyjuk.
Béka: És nem jön a krokodil!!!! Yessssss!!!!

Gyerekek levelei Istenhez:
Kedves Isten! Hittanórán mesélték, hogy mit csinálsz. Ki végzi a munkád, amikor szabadságra mész?
Kedves Isten! A jelmezbálon ördögnek fogok öltözni. Nem baj?
Kedves Isten! Tényleg láthatatlan vagy, vagy ez csak egy trükk?
Kedves Isten! Ilyennek tervezted a zsiráfot, vagy csak véletlenül alakult így?
Kedves Isten! Elmentem egy esküvőre, és csókolóztak a templomban. Ez O.K.?
Kedves Isten! Coe atya a barátod, vagy csak üzleti kapcsolatotok van?
Kedves Isten! Köszönöm a kistestvért, de én egy kiskutyáért imádkoztam.
Kedves Isten! Hogyhogy az utóbbi időben nem találtál fel egy új állatot se? Csak a régiek vannak.
Kedves Isten! Kérlek, tegyél még egy ünnepet Karácsony és Húsvét közé!
Kedves Isten! A nyaralás alatt végig esett. Apa nagyon mérges volt, és olyan dolgokat mondott Rólad, amit nem szabad. Remélem, nem fogod bántani. A barátod (nem mondom meg ki vagyok)
Kedves Isten! Kérlek küldj nekem egy pónilovat. Eddig még sose kértem semmit. Utánanézhetsz.
Kedves Isten úr! Jobb lenne, ha az emberek nem jönnének szét olyan könnyen. Rajtam három öltés van, és kaptam injekciót is.
Kedves Isten! Ha nekem adod Aladdin lámpáját, bármit Neked adok, amit csak akarsz, kivéve a pénzem és a sakk-készletem.
Kedves Isten! Lehet, hogy Káin és Ábel nem ölte volna meg egymást annyira, ha külön szobájuk lett volna. Nálunk ez működik a bátyámmal.
Kedves Isten! Lefogadom, hogy nagyon nehéz neked mindenkit szeretni az egész világon. Mi csak négyen vagyunk a családban, és mégse megy.
Kedves Isten! A bátyám elmondta, hogy hogyan születünk. Nem hangzik valami jól.
Kedves Isten! Azt tanultuk, hogy Edison csinálta a fényt. De a hittanórán azt mondták, hogy Te csináltad. Biztos vagyok benne, hogy ellopta az ötleted.
Kedves Isten! Nem gondoltam, hogy a narancssárga megy a lilával, amíg kedden nem láttam a naplementét, amit Te készítettél. Klassz volt.
Kedves Isten! Ha vasárnap figyelsz a templomban, megmutatom az új cipőmet.
Vendég
 

 
 

Kavics,
felolvastam férjemnek, ő tanulta ezt, szerinte Lantos prof könyvéből van, Folyamatirányítás a könyv címe. Igaza van? :D
Vendég
 


Kriszta kedvéért egy kis szösszenet!

Nyelvoktatásunk vívmánya: se szó, se beszéd.

Éva ősanyánk az alma mater.

Az egység többes száma a kétség.

A részeg zajszintje a féldecibel.

Visszájára fordította az igazságot, hogy szembenézhessen vele.

Mesés feleségpótló az Alibi Baba.

Tömör nyelvtani meghatározás: szó ami szó.

A piramisépítők hagyatéka a lépcsőzetes munkakezdés.

Az állatvilág legzagyvább egyedei a kacifántok.

Ezt most kihagyom! – szólt az emlékezet.

A mezőgazdaságban is lehet iparkodni.

Tekintettel a tériszonyára, utcát neveztek el róla.

Dávid egy kőhajításnyira állt Góliáttól.

Az eső ellentéte az esetlen.

Nyelvtudása közönséges tört.

A macskajáték győztese egérutat nyert.

Egy régész a vágyait is csak romokban látja.

Nincs prózaibb egy költői kérdésre adott válasznál.

Kommunikatív munkamegosztás: pénz beszél, kutya ugat.

Az áram is csak összeköttetései révén jut előre.

Jobb híján bal lábbal kelt föl.

Ha nem engedtek ugrálni itt,- repülni fogok!
Szólt a veréb..
Vendég
 


Kavicska
Nagyon aktív vagy!! :D :D :D
Fogom a hasam,és nevetek!!
Nálunk már apa itthon,bár a kamaránál üléseztek elég sokáig.Mi holnap takarítunk. :wink: Csak nekifogni nehéz!

Bocsi,hogy másra nem reagálok,de szólít a család.Du egyébként írtam egy csomó-csomó sort,amit a gyermek egy gombnyomással eltüntetett. :roll:
Ada egy felmosóval,és egy seprűvel próbálja leverni a lámpát!Lépek! :?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nekem ezek a kedvenc gyerekdumáim :-)

Hogyan döntsük el, hogy ki legyen a házastársunk?
- Olyan embert kell keresni, aki ugyanazokat a dolgokat szereti, mint mi. Például ha te szereted a sportot, akkor a lánynak ezt szeretni kell, és hoznia kell mindig chipset
(Peti, 10 éves)

Hány évesen kell megházasodni?
- 23 a legjobb kor, mert addigra már örök idők óta ismered a másikat
(Kamilla, 10 éves)

- Nincs a házasságra alkalmas kor. Bolondnak kell lenni, hogy megnősülj.
(Feri, 6 éves)

Honnan tudja egy idegen, hogy valakik házasok?
- Szerintem csak kitalálni lehet, pl. ha mindketten ugyanazzal a gyerekkel ordítoznak
(Dénes, 8 éves)

Szerinted mi a közös a szüleidben?
- Egyikük sem akar több gyereket. (Lilla, 8 éves)

Mint csinálnak az emberek a randevún?
- A randi azért van, hogy érezzük magunkat, és hogy megismerjük egymást. Meg a fiúk is tudnak mondani valamit, ha elég sokáig hallgatsz.
(Yvette, 8 éves)

- Az első randin csak hazugságokat mondanak, ettol érdekesebbnek tünnek és másodszor is találkozni akarnak.
(Márta, 10 éves)

Mit csinálnál az elso randin, ha rosszul sülne el?
- Hazaszaladnék és halottnak tettetném magam. Másnap felhívnám az összes újságot, hogy minden halotti rovatban szerepeljek.
(Károly, 9 éves)

Mikor szabad megcsókolni valakit?
- Ha gazdag. (Pál, 7 éves)

- A tövény szerint 18 éves korodig várni kell, ezzel nem packáznék.
(Misi, 7 éves)

Házasnak vagy egyedülállónak jobb lenni?
- A lányoknak jobb egyedülállónak lenni, de a fiúknak nem. A fiúknak kell valaki, aki takarít utánuk. (Anita, 9 éves)

Hogyan muködhet egy házasság?
- Mondd a feleségednek, hogy jól néz ki, akkor is, ha ronda, mint egy busz.
(Ricsi, 10 éves)

---------- ---------- ---------- ---------- ----------

Levelek a Télapónak

Kedves Télapó!
Jó kislány voltam egész évben, és az egyetlen dolog amit kérni szeretnék tőled az, hogy mindenki békében és boldogan éljen az egész világon.
Szeretettel: Sarah.

Kedves Sarah!
A szüleid nem szívtak túl sok füvet, mielőtt születtél?
Télapó.

----------

Kedves Télapó!
Nem tudom, képes vagy-e rá, de szeretném, ha Anyu és Apu újra együtt lennének.
Teddy.

Kedves Teddy!
Sajnos anyád nem felejti el azt a kis közjátékot apád és a bébiszitter között - öregem, apád úgy megdöngette a csajt, mint hurrikán a budiajtót! Inkább viszek neked pár Legot helyette.
Télapó.

----------

Kedves Télapó!
Kérek egy új biciklit, és Playstationt, egy villanyvonatot, pár műanyag katonát, egy kiskutyát, egy dobfelszerelést, egy pónit és egy trombitát.
Francis.

Kedves Francis!
Ki a franc nevez el így manapság gyereket?
Télapó.

----------

Kedves Télapó!
A bokrok alatt hagytam tejet és süteményt neked, meg sárgarépát a szarvasodnak.
Susan

Kedves Susan!
A tejtől hasmenést kapok, a répától meg a szarvasomnak szélgörcsei lesznek (pont a pofámba). Ha igazán jót akarsz tenni velünk, hagyj egy üveg Chivas Regalt meg egy csomó Tobbleronet a bokor alatt!
Télapó.

---------- ---------- ---------- ---------- ----------

Egy újság versenyt hirdetett 4 és 15 év közötti gyerekek számára, amelyben bölcsességeket kellett mondaniuk. Néhány remek gondolat:

"Az öcsém megkérdezte tőlem, mi lesz velünk, miután meghaltunk. Mondtam neki, hogy koporsóba raknak minket, majd betemetnek egy nagy gödörbe és a kukacok szétrágják a testünket. Gondoltam rá, hogy elmondom neki az igazat - hogy a legtöbbünk a Pokolra kerül és örök tűzben ég - de nem akartam nagyon megijeszteni."
- 10 éves

"Szeretem nézni, ahogy a festék szárad. Arra gondolok, hogy a nedves festék egy nagy friss vizű tó, az egyetlen vízforrás a tóparti kis falvak számára. Ahogy a tó szárad kifelé, a lakosok egyre kétségbeesettebbek lesznek, egyre több a lázadás. Aztán egyszer csak jön egy nagy tűz, és mindenki meghal."
- 13 éves

"Szeretek elmenni a sintérekhez és azt színlelni, hogy megtaláltam a kutyámat. Akkor azt mondom nekik, hogy másokat kell majd megölniük, mert kiengedtem az összes állatot. A sintéreknek sajnos nincs humorérzékük."
- 14 éves

"Évszázadokig az emberek azt gondolták, hogy a Hold sajtból van. Akkor az űrhajósok megállapították, hogy a Hold igazából egy nagy darab szikla. Ez történik a sajttal, ha kint felejted az asztalon."
- 6 éves
krumplis pogácsa
 
 


Anita, aranyosak nagyon!!
Ma rábukkantam egy honlapra, már hülyére röhögtem magam. Még egy utolsó! Aztán nem többet :roll:

Napi küzdelem az utakon:

Felelőtlen Apuka (alfaja: Felelőtlen Apuka Kisebbségi Komplexussal)
Személyleírás/ruházat: Konszolidált öltözet. Szarvasos pulcsi, farmer, barna félcipő. Oldalrafésült haj.
Telefon: Kihangosítóval. Autórádióban: Sláger rádió, az Autóklub rádiója, esetleg egy régi ABBA-kazetta.
Kocsi: középkategóriás német ("A német precizség...") vagy francia autó ("A francia autók kényelmesek...") kevés extrával.
Vezetési stíus: Semmi ritmusérzék vagy stabil 75km/h mindenhol. Az alfajnál a 75km/h csak akkor igaz, ha nem akarják éppen megelőzni. Ha előzne valaki, akkor beletapos, és akár 120-ig nyomja. Ennek a hátsó ülésen ugrabugráló gyerekek visongva örülnek.
Jobbkézszabály: Ha éppen észreveszi, megadja.
Hova fejlődhet: Tatter/Mammer
Büntetés: Hatalmas tockosok, és izmos birság a bekötetlen gyerekek miatt

Nyikhaj (HMCS)
Személyleírás/ruházat: Zselézett séró, fülbevaló, Replay cuccok a szivárvány minden szinében.
Telefon: Valami új csodafon, többnyire kézben, SMS-írás céljából.
Autórádióban: tuc-tuc-tuc-tuc-tuc...
Kocsi: Peugeot 206, Fiat Stilo, Gof, csóróbbaknal Buzuki. Erősen cicásítva: kék led, spoilerek, ültetés, stb.
Vezetési stílus: Full gáz - full fék felváltva, no index, zöld lámpánál csikorgó gumik, ezerrel bele a beláthatatlan kereszteződésekbe, kanyarban előzni a legjobb!
Jobbkézszabály: Nagy gáz. Nagy gáz a jobbrol jövőnek, ha egyszerre érnek oda.
Hova fejlődhet: Tar Baromállat, Menedzser, Felelőtlen apuka.
Büntetés: Irtózatos seggberugás, jogsi évekre el.

Tar Baromállat
Személyleírás/ruházat: Nyaklánc, sötét póló, állatias tekintet, haj és agy nincs.
Telefon: Kinyitható Motorola, kizárólag kézben, kihangosítóról nem is hallott.
Autórádióban: Dopeman
Kocsi: Böhöm nagy Odi vagy Béjemvé, esetleg néhány lemaradtnak Merdzsó
Vezetési stílus: Piroson át, üvöltözve, sorok kielőzése, rokkant helyen parkolás, gyalogosok közé hajtás.
Jobbkézszabály: ...helyett az erősebb kutya baszik szabály.
Hova fejlődhet: Sehova.
Büntetés: Tarkónlövés.

HTB vagy Családcentrikus anyuka
Személyleírás/ruházat: Praktikus színtelen ruhák, fáradt tekintet.
Telefon: Isten ments! Telefont az autóba?
Autórádióban: A rádió csak elvonja a figyelmet a vezetésről! ...és különben sem tudja, hol kell bekapcsolni.
Kocsi: Régebbi kisebb "nyugati", dévu matiz, buzuki
Vezetési stílus: Max sebesség 45km/h (városi faj, országúton nem fordul elő), óvatos kanyarvétel (ki ne boruljon az üdítő a hátsó ülésre pakolt nejlonszatyikban), hatalmas fékezesek minden ok nélkül,
kormány erőteljes szorítása.
Jobbkézszabály: ...mi is az? Rémült tekintettel hosszú másodpercekig ácsorgás a keresztződésben-ben.
Hova fejlődhet: Mammer
Büntetés: Nem szükséges...

Menedzser (mindkét nem)
Személyleírás/ruházat: Márkás öltöny/blézer, atomdrága napszemüveg, idegbajos király(nő) tekintete.
Telefon: Céges, mindig beszél, a beépített kihangosítót viszont nem mindig hasznalja.
Autórádióban: Roxy, Juventus, Danubius
Kocsi: Vatta új francia, vagy angol modell, extrákkal.
Vezetési stílus: Index nincs, vagy csak kormánymozdulattal együtt, nagy gáz szinte mindig, tükrökben csak magát nézegeti, szerinte "dinamikus", valójában ön- és közveszélyes vezetési stílus.
Hova fejlődhet: Sehova
Büntetés: Telefont csatornába hajítani.

BKV-sofőr (az elmebeteg fajtája)
Személyleírás/ruházat: Fehér v. un. buszsofőrkék ing, kék nyakkendő, kopott vászonnadrág, rombuszos zokni, makkos cipő. Állandó mormogás.
Telefon: Nem kéne hogy legyen, de néha azért befigyel. Kézben, természetesen.
Autórádióban: Sláger (Mindig!)
Kocsi: A BKV bálnányi járgányai
Vezetési stílus: Agresszív, tolakszik, folyamatosan káromkodik, leüvölti mindenkinek a haját. Kanyarodás közben majdem borul, piros lámpánal képes akár két percen keresztül centinként araszolgatni előre. Persze pirosnál csak akkor áll meg, ha már több, mint 10 másodperce piros.
Jobbkézszabály: Erős vicsorgások közepette adja meg.
Hova fejlődhet: Kamionsofőr
Büntetés: Jogsi el, gyógyszerkúra.

Kamionsofőr (az elmebeteg fajtája)
Személyleírás/ruházat: Bézbólsapka, póló, mellény, egyeseknél foncsorozott napszemüveg.
Telefon: Van, de inkabb CB. "Bréko-bréko!"
Autórádióban: Info rádió
Kocsi: Kamion, szarrá pakolva.
Vezetési stílus: Vagy stabil 70, vagy ami a csövön kifér. Dudálás orrba-szájba, kiváltképp a kurváknak. Életveszélyes előzések.
Mottója: "Én vagyok a nagyobb."
Jobbkézszabaly: ld. a mottót.
Hova fejlődhet: Sehova. Evolúciós zsákutca.
Büntetés: Jogsi el, már-már gusztustalan méretű helyszíni bírság. A hátul kuporgó albánok szélnek eresztése.

Tatter/Mammer
Személyleírás/ruházat: Legalabb 20 éves ruhadarabok, Tatteren kalap kiegészítővel.
Telefon: Mijaz?
Autórádióban: ld. telefon
Kocsi: Skoda - Buzuki
Vezetési stílus: Városban max 35km/h, országúton max 60km/h. Ha bármi nehezen kezelhető/értelmezhető jelenség bukkan fel (közlekedési tábla, bokrok az út mentén, legelésző tehenek, szembejövő autó, stb.), a sebesség 30%-kal csökken. A kocsi holttere gyakorlatilag az egész látható világ. Kormánykereket arra ráhajolva erősen szorítja.
Jobbkézszabály: Esélytelen. Sok-sok ideig ácsorgás a kereszteződésben-ben, aztán - a forgalom ritmusától és intenzitásától teljesen függetlenül - elindulás.
Hova fejlődhet:
Büntetes: Ehhh... minek?

Plazacica
Személyleírás/ruházat : Szilikonmellekre feszülő top, éxerek, szőke haj, smink, nöstény butaszaurusz tekintet.
Telefon: Mindig kézben, hangosan cseveg.
Autórádióban: Roxy, Radio 1
Kocsi: Kicsi, igen drága csilivili autó
Vezetési stílus:A KRESZ-t hírből sem ismeri, észre sem veszi, ha koccol. Parkolni nem tud. Egy focipályán se tud beállni a szögletzászlók közé. Mindezek őt egy cseppet sem zavarják.
Jobbkézszabály: Simán áthajt a jobbosokon. Ha valaki csikorgóra fékez mellette, arra csak bután néz. (Mert csak így tud.)
Hova fejlődhet: Sehova
Büntetés: BKV-re kényszerítés

Kamikaze motoros:
Személyleírás/ruházat: jobb esetben protektoros bőrcucc, rosszabb esetben sima nadrág+póló, ősszel dzsekivel megtoldva. Sisak opcionális kiegészítő
Telefon: motoron nem könnyű, de headszettel megoldható
Autórádió: nincs Smile
Közl. eszköz: legalabb 600-as motor, lehetőleg jóval 160 feletti végsebességgel
Vezetési stílus: Balról záróvonalon sorelőzés, lehetőleg minél több egykerekezés, erősen szuicid hajlamok
Jobbkézszabály: 100-nál észrevenni egyáltalán a kereszteződést?! Smile)
Hova fejlődhet: passz Smile
Büntetés: előbb-utóbb megbünteti magát
Vendég
 


Vendég
 


Csakegy!

A nyuszi és pitonos kép nagyon izgi :lol: :lol:
Nyulam bulam! :)

Elmentem csajok szumyálni, mondjuk reggelig, ma bepótoltam a heti lemaradásomat.
Vasárnap leszek. :)

Norka!
Nagyon kellemes hétvégét nektek a bababarát környezetben :)
Élménybeszámolót várunk :)

Mindenkinek pihenést kívánok!!!!

Kavics
(18cn.)
Vendég
 


Jó éjszakát mindenkinek!
Most, hogy betegre röhögtem magamat, megyek és kinyúlok. Az egész napi pucerálás kikészített!
Ja! Az a nyúúl nagyon édes! :)
backa
 
 


Kavicska, hogy mennyire igazad van!!!:-)(tobb perspektivabol is :wink: )...

Sikerult becsukni a borondot!!! :lol: Most pedig bucsozom egy idore...

Addigis mindenkinek mihamarabbi babasodast es jo ejszakat!!!

Alice
alice27
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom hogy kezdjem... elkezdtem vérezni (pár csepp volt eddig) most reggel vettem észre jó nem sok mennyiségileg, de miért így a 18.cn-n.... most aztán nem tudom mi van velem.
Ha nem múlik el, kedden megyek orvoshoz.

Kép
lara26
 
 


Kép
Sziasztok!
Adriról tud valaki valamit????Nagyon rég jelentkezett,számoljam azért a c.n.-jait?
Lara.....nem lehet,hogy esetleg beágyazódási pöttyök?Szedsz duphastont?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia Andi!

Nem lehet beágyazódási ok. Nem próbálkoztunk. Csak metformint szedek. Képzeld ma kezdtem el a tényleges 2*2 -es adagot! :)

Kép
lara26
 
 


Szia Lara!
Micsudi???? 2x 2????4db-ot szedsz?Hány mg???
Bírod?
Akkor ,esetleg progihiány?-de csak tippelgetek,nem tudom mi lehet!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Micsoda nap! Sehol senki?
Szia Kandi!

Szia Lara!
Nekem volt ilyenem, sőt még ilyenebb-em is, amikor a gyógyi elkezdte rendbevágni a ciklusomat!
Lám, most sem hazudtolt meg, a 28. napon megjött. Már jó ideje így van, mégsem tudom elhinni, minden alkalommal izgulok! :lol:

A gyógyi előtt nekem évente ált. 2x jött meg. Aztán mikor elkezdett alakulgatni, volt mindenféle. Mikor meg kellet volna jönnie (kb) akkor pár pecsét, rá meg mondjuk 10 napra tök erős mensi. Akkor elkezdtem onnan számolni, de ugyanez a műsor, csak nem 10, hanem 20 napra. Csak kapkodtam a fejem, sose tudtam, mikor jön meg. Aztán ez lassan elmúlt, és most minden oké.
Hogy ne legyen minden ilyen tökéletes, pé-m azóta sincs spontán. Hát, majdcsak eljön annak is az ideje! :)
backa
 
 


Szia Andi!

Olyan szétszort vagyok!!
2*1 metformin 850 mg -ból. :lol: Birom mert jól rászoktattam magam, megfogadtam Rambóka tanácsát!!

Backa!

Akkor nem idegeskedek a dolgon. Azt hittem lesz valami komoly nyomorom még ezek után. :)

Kép
lara26
 
 


Nyugi Lara!
Szerintem épp most jössz helyre! :lol: :lol: :lol:
backa
 
 


Sziasztok!

Éppen szétröhögöm magam, mert a Norvég-Magyaron a szurkolók a norvégok 3. góljánál skandálják a „ Szép volt fiúk!” –at!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Naszóval, levizsgáztam szájsebészetből!!!!!!! :!:
Tény, h. nem a szivatáson volt a hangsúly!!!!!!! :wink:
Lehet, h. a vizsgáztató nem készült fel eléggé szülés levezetésből????? Mindenesetre nem kockáztatott!!!!! :D
Pedig készültem, még puskát is írtam :oops: (bár nem lehetett volna használni)!!!!!!! Már kezdtem teljesen befordulni az állandó itthonléttől, meg a csodás novemberi időjárástól!!! :(
De most olyan jó, h. túl vagyok rajta!!!!!! Mostantól babázok!!!!! :D

Na mielőtt nagyon megnyugodhattam volna, a nőgyógyászom szólt, h. szeptember 14-17-ig nem lesz itthon! Én meg pont akkor töltöm a 38. hetet!!!!!! :shock: Úgyhogy lesz megint min izgulnom!!!!! :cry: :cry: :cry:
Szóval Mütyűrkém, tényleg muszáj lesz a seggeden maradni a 40. hétig!!!!!! :!:
Nem akarok másnál szülni!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:

Kiságy nincs!!! :evil: :evil: :evil:
Ikeás komód II.-t éppen most lazúrozzuk, párom azon poénkodott, h. ha nem lesz ágya, majd elalszik a gyerek az egyik fiókban!!!! :lol: :lol: :lol:

Látom elmerültetek a magyar Eü. reform szépségeiben!
Hát nemtom ki találta ki ezeket a baromságokat, de azon végrehajtanám!!!!!! :twisted: A francia modell szimpibb lenne!!!! :cry:
rambóka
 
 


Rambóka!

Grat!

Bocs a hülye kérdésért, de már kérdeztem korábban is - válasz nem érkezett. Fiút vagy lányt vársz? Mindig csak azt mondod mütyűrke, vagy így fogják hívni? :D

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Télleg nem volt ma senki. Biztos mindenki élvezi a kései jó időt! :D

csillagfény, arra gondoltam, hogy aki már elhagyta a 15. hetet kismama, tudja-e, hogy fia lesz vagy lánya! :D Merthogy kb. a 15. héttől tudják megmondani először. (Domit nekem megmondták a 15. héten)

Pogi!
3 mm-es seben keresztül?? Apának jó precíziós keze lehet... :oops: :wink:

Babancs!
Köszi kérdésed, egész jól vagyok, lelkileg mondjuk egy kicsit labilis, iszonyúan boldog vagyok, és szárnyalok, ugyanakkor nagyon sokat rettegek és izgulok, hogy ne legyen semmi baj, se szülésnél, se utána (tudod, a barátnőm miatt...)sztem nem lesz semmi, csak most kicsit én is meg vagyok zakkanva a történetk miatt.

Viszont én sem tudok járni, nekem is fáj a szeméremcsontom, a baba feje már teljesen be van ékelődve.
ha hirtelen kell felállni, vagy éjszaka mikor az ágyból megyek ki pisilni, én is alig bírok lépni.

Alice!
(bár már nem olvasod)
Döbbenetes, amit a kinti meddőségi kezelésről írsz!! Ez egy igazságos rendszer!!! Ilyen nálunk soha nem lesz!! :cry: :twisted:
Viszont nem is fogy Franciaország népessége!! A családi adózással együtt mindent megtesznek a természetes szaporodásért és a családokért!

Németországban is hasonló a biztosítási rendszer.nekem ott az tetszett nagyon, hogy mikor a gyerek beteg lett, és mentem a receptekkel gyógyszertárba, és ki akartam fizetni, mosolygott a patikus, hohy nem kell. Gyereknek 18 éves korig, BÁRMILYEN gyógyszer ingyen van.

na lépek én is aludni!!

pussz mindenkinek!

Kép

Kép
rejo
 
 


Jó reggelt mindenkinek !

Kavicska, eszméletlen termékeny voltál tegnap, itt röhögtünk a férjemmel az irásaidon..... :D :D :D

Rambóka, GRATULÁLOK !!! Szuper jó érzés lehet túl lenni a vizsgán, most már tényleg semmi és senki nem vonhatja el a figyelmedet a babóca érkezéséről. Ha még mindig nem találtok kiságyat, egy darabig a mózes kosár is megteszi ám.... barátnőméknél hónapokig (amig belefért ) a mózesben aludt a gyerek mellettük, mert a kiságy foglalt volt (a kisfia aludt benne, aztán ő már átkerült rendes ágyba)

Tetszett a férjed ötlete, hogy a gyerek a fiókban aludjon....hihihi :lol: :lol:

Azért a nőgyogyi csak 3 napra megye el, remélem, a babó nem pont azt a 3 napot szúrja ki magának, hogy a világra jöjjön..... elég nagy kics....szés lenne tőle..... Van szülésznő, aki melletted lesz ? Úgy értem, fogadott ?



Rejoka, jó, hogy már befordult a feje, azt jelenti, hogy jó ütemben haladnak a dolgok.... pihenj sokat, ha ennyire megterhel a mozgás ! Már korábban is kérdeztem, csak biztos nem olvastad, hogy Domi most isibe megy, vagy ő is még ovis egy évig ?
Mi történt a barátnőddel....?? :shock: :?
zsizsik
 
 


Ja, még annyit szerettem volna írni, hogy tegnap nálunk céges kerti partit rendeztünk, eljöttek a kedvenc kollégák (majdnem mind ) , jól sikerült ! Az egyik kollégának 1 hónaposak az iker kislányai, és őket is elhozták magukkal.....olyan édesek voltak.... !!! Kismanócskák, mert bár ikerhez képest jó súllyal születtek, (2500 és 2600 g) azért mégis olyan picikék voltak, így 1 hónaposan is....!
Az anyukájuk olyan ügyes, nem pánikol (van már egy 2 éves kislányuk), gyönyörűen ellátja a 3 kislányt, komolyan, le a kalappal.

Még tavasszal hoztunk nekik Olaszo-ból a kedvenc bababoltomból egy Peg Perego iker babakocsit, a legújabb modellt, és most meg is láthattam, milyen az élőben. Képzeljétek, kormány kereke van, olyan, mint egy szervós autó...! Állati jó, igaz, hogy hosszú, de úgy lehet kormányozni ezzel a megoldással, mint egy együléses babakocsit. Nagy könnyebbség lehet ez az ikreseknek (már aki ki tudja fizetni, elég drága) mégis csak könnyebb vele közlekedni.

Merckforminból eljutottam - gyors emelések árán - a 3 x 850 mg-hoz, kicsit hányingeres voltam tegnap, de nem veszélyes. Várom a hatást.... ! Igaz, hogy ma vagyok a 32. napon, és ilyenkor már meg szokott jönni, vagy legalábbis az előjelek szoktak jelentkezni,most pedig kifejezetten semmi. :shock: :shock: De terhességnek sem érzem a jeleit.... volt az a bizonyos peteérés a 22 napon (tehát 10 napja), ha abból lenne fogantatás, már kéne érezem valamit, nem ?? Kismamák, szakértők,mit gondoltok ?
zsizsik
 
 


Zsizsik!

ja, bocs, tényleg elsiklottam felette. marad még Domi egy évig oviban. Ezek szerint a te lányod is marad.

Sokat gondolkodtunk rajta, mert okos, értelmes, ráadásul igen magas növésű gyerek, de arra jutottam, hogy az elsősők nagyrésze manapság inkább 8 éves, mint 6 (ugye, Kandika?), és nem akartam hátrányba hozni 6 évesen a nyolc évesek mellett. Egyszerűen ez a tendencia, ez a divat manapság, amivel jómagam, mint pedagógus egyetértek.

Hadd játszon, okosodjon még egy évig az a gyerek. Pláne, ha fiú, azok tényleg később érnek.

Másrészt, én még a gimiben is azt láttam, hogy a problémás gyerekek zöme alig hatévesen ment iskolába...

na mindegy, oviból persze ki akartak rúgni minket, hogy mennie kell suliba, kérdezték mik az érveim, hohy maradjon, először áltudományosan nyomtam nekik a rizsát, aztán amikor meguntam, csak annyit mondtam az óvódavezetőnek, hogy az óvónőnk saját kislánya, aki Domival egy csoportba jár, és egy héttel fiatalabb Dominál, szintén marad...No comment. A vezetőnő is csak mosolygott egyet, aztán többet nem kérdezett. :roll:

Sztem ha megfogamtál, még nem kötelező érezned bármit is, ilyen korán.

Tényleg Kandika, natinak hogy tetszik az iskola? Bár tudom, még nem sok mindent történhetett pénteken... :lol:

babancs, rambókának fia lesz! :D

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Köszi!

..

Iszonyatosan sokat kell pisilni járnom...10 percenként megyek, bár lehet hogy a teától van, amit a hólyaghurutra főztem. A hőm 37 körül van. Jó rosszul aludtam, sok kedvem nincs tanulni. Ma ki sem megyünk anyuékhoz, mert eléggé le vagyok maradva. Vicces lenne, ha a vizsga előtti napokban kiderülne, hogy terhes vagyok. Mondjuk ha nem is jön össze, legalább jó lesz tapasztalatszerzésre ez a hónap. Jó, hogy az LH-teszttel pont beletrafáltam az ovuláció napjába. Mondjuk a Fertility, meg a Wunsch se jelölte még be a pé-t. Nemtom miért. Már 4 nap eltelt az ovulácó óta. Na mind 1, várok még. Szedem a Magne B6-ot, enyhe émelygésre. Az alhasam eléggé fáj.
Az igaz, hogy segíti a beágyazódást a MagneB6, ha nincs más gyógyszerem?

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Megint itthon :)

Lara!
Közti vérzés, progi hiány lehet a ludas!!!!
Látom nyeled endesen a Metformint :)

Zsizsik!
Örülök, hogy nevettetek. :)
Ez is volt a cél :wink:

Rambóka!
Gratula a vizsgához!!!! :) Ügyesek voltatok, Mütyűrke súgott :lol: :lol: (így könnyű :lol: )
Hát kiságy kérdése nem egyszerű. Vga yti vagytok különleges igényűek (amit már tudunk, hogy NEM!) vagy tényleg divatszerint árulják a kiságyakat is??? :shock:

Hehe!!!
Ez már a TE-TI hónapotok :) Ezt is megértük :) Ne haragudj rám, hogy ilyeneket írok, de ugyanúgy várjuk, mint Bogit és uúgy végigizguljuk az egészet, mint a Norkáét!!!

Tényleg, vajon Almodo hogy van??? Remélem Norkával tartja a kapcsolatot és kapunk hírt felőle(lük)! :)

Babancs!
Valszeg azért nem tett a két program PÉt, mert nem tud mit kezdeni a PÉ előtti magasabb hőmérsékletekkel. Bár nem vagyok görbe szakértő!!!
De ha az LH teszt pozítiv volt!!! És azóta folyamatosan emelkedik a hőd, az csak jót jelent :)
Rambóka kisfia Gergely lesz :)

Rejoka!
Olyan jó, hogy boldog vagy!!!
És elhiszem, hogy félsz, ilyen rémtörténettel a mindennapjaidban, amit a barátnőd szenvedett el.... :cry: Testközelből végignézni!!! :( Próbáld meg valahogy kikapcsolni az egészet.
Tudja a fene, szóval hogy őszinte legyek, el sem tudom képzelni annak a nőnek a fájdalmát, de talán egy picikét tekintettel lehetne rád!!! (de biztos vagyok benne, hogy én bele is őrülnék :cry: )
Ez így jó is, hogy még nem megy suliba a kisfiad. Lesz időd sokat foglalkozni Johannával, mert nagyon nehéz lenne az 1meg1-et és az ÁBC-ét tanítani, illetve szoptatni és rengeteget éjszakázni!!!
Abszolut egyetértek a döntésetekkel és is így csinálnám.
És ki tudná jobban megítélni a kisfiát, ha nem te??? Az anyukája és egyben pedagógus??? :)

Norka!
Mikor érkeztek haza!!!
Nagyon hiányolom a fűszeres hszaidat :)

Kandika!
Merre vagy??? Nagyon hiányollak!!!

Gabika!
Hogy állsz pocakilag??? Látszik már valami????

Lassan elkezdhetünk fogadásokat kötni a MIR és Csillagfény babáinak nemére vonatkozóan.
Én Mirnél fiúra, Csillagfénynél lányra tippelek :)

Szóval most hétvégén sokat babáztam. Az esküvőn rengeteg kisbabás család volt. És ilyenkor rámtör, hogy nekem is kell!!!
Húúú, ez nagyon rossz :(
De lesz nekem is! Csak ki kell várni :)

Lányok még egy kérdés!
A Duphaston szedése (2x1tbl/nap) emeli e a reggeli hőt???
Tegnap reggel óta elkezdtem szedni (19 cn-on) és ma 37,2-őt mértem.
Megmutatom a görbémet.

Egyéb tünetek!
Mko mellem fáj, de már nem csak akkor ha leveszem a melltartót, hanem a melltartón keresztül is, ha hozzá érek!
Hát nem tom.... volt PÉ?... nem késtük e le??? Kriszta szerint nem! Hiszek neki! :)
Majd kiderül 10 nap múlva. Lesz a mensi vagy sem, és ha nem miért nem???

Kép
Vendég
 


Sziasztok, megjöttünk!

Lányok, ez úgy zavar, hogy nem tudom a régi formámat hozni! :oops: Szopi közben futottam végig a hsz-okat, Bogi most minit alszik, kipakoltam, de már nem tudom, kivel mi történt. Vagyis tudom, de kapkodok is, nem bírok mindenkinek reagálni. Félek hogy ébred a lány.

Kavicska fltétlen le kell írjam, te működsz. Szerintem a 14. vagy 16.napon volt pé-d. Mióta is fáj a cicid? Mert nekem mindig úgy fájt, hogy pé előtt 1 nappal kezdte el, nálam ez ösztrogénfüggő. Remélem azért elkaptad apát. Tudom, műszak meg minden. De 3 naponként kell szexelni, annyi elég a gyerekhez! :!:

Szóval kutyafutta üzemmód.

Nagggyon jó volt Sonnentherme. Bogi baba egész megszelídült kint. Ugyanis annyira lefáradt, hogy ordítani se maradt ereje. Evett, nézelődött, pancsizott, kicsit nyűglődött és aludt is. Ott minden kisbaba. A szálloda bárjában a zene is klasszikus, hogy a babákat megnyugtassa. Nem ám discozene meg ilyenek. Volt saját szállodai babakocsink, abban tologattuk Bogit. Remekül elaludt a kiságyban, amit ott kapott. Volt Sunny Bunny nyúl, amitől frászt kaptam, mert mindig akkor jött a sisere gyerekhaddal táncolni az étterembe, amikor mi voltunk, és a ricsajtól nem lehetett megmaradni, Bogi ilyenkor meg nem evett (tápit persze), hanem tágra nyílt szemmel bámult. Szóval, szokta az emberek látványát és egyértelműen fejlődött. Elkezdte használni a bal (!) kezét, a jobbat nem annyira.
De képzeljétek, a pénteki napon ki látogatott meg minket. Úgy van, eltaláltátok. Az azért engem levert egy kicsit. Mert déltől kb. negyed 4-ig rá vártunk a szobában, addig ne menjünk fürdeni míg őnaccsága meg nem érkezik. Elég feszült volt a hangulat. De nem is annyira a látogatásának ténye zavart, mert végülis utána, míg ott volt másfél órát, nem sok vizet zavart, Bogi magyarán le se szarta, de az igen, hogy ott vagyunk 2 napot, miért kell még akkor is...? És volt még egy kemény 5 perc. Bogi várakozás közben szopisztrájkolt, utána bealudt, viszont mikor mehettünk volna fürdeni, mégis cicizni akart. Erre anyós odaállt, és nézte, pedig direkt elfordultam. :shock: Ez már azért bunkóság... :( Semmi tapintat, semmi intelligencia nem szorult bele...? Na mindegy, diplomatikus voltam, nem akartam a hangulatot tovább rontani, ezért nem szóltam.
Viszont sokkal több tejem lett a pihenés hatására, nem hiszitek el, de kétszer is fejnem kellett, kézzel. :shock: Mert a mellszívó már a fiók mélyén van itthon. A fene se gondolta... Ma éjjel 1-kor például fel kellett kelnem fejni, mert már lángolt a cicim és nem tudtam oldalra sem feküdni... :shock: (előtte Bogi fél 9-kor már bealudt)

A részeges sztorihoz: szegény megboldogult apukám.... na ezt még leírom. Ő se volt sokat részeg, de ha vállalati bulin felöntött a garatra, akkor... :shock: Egyszer, huszonévesen, fiatal házasokként, anyu tán velem volt terhes, és azért nem kísérte el őt (egyébként ő volt a kontrollja), apu beivott. Ráadásul ez nem is éjszakai, hanem délutáni buli volt. Anyu vacsira tejbegrízt főzött, és nem is gondolta, hogy ez lesz. Na apu nem jött, akkor még telefon nem volt, anyu lefeküdt aludni. Mikor kibotorkált éjszaka a konyhába, hogy megnézze, mi van már, akkor ott találta apámat... arccal a tejbegrízbe borulva. :oops: :lol: :lol: :lol: Csoda, hogy nem fulladt meg.

Rambóka, örülök hogy túlvagy a vizsgán, mostmár felejtsd el ezt a sok tanulást, babázás következik... egyébként picikét engem is zavar ez a Mütyürkézés, megmondom őszintén, hát mi lesz a neve a fiadnak??? :oops:
Rejo, Rambóka, közeledik az időtök, tök izgalmas lesz. Almodo kb. Rambókával egy idős, vagy 1 héttel idősebb? Nem ír sokat, hála istennek jól van és jól bírja a pocakját, nem hízott, kényelmes a terhessége. Remélem jelentkezik ide is.

Remélem nem néztek ki miatta, de úgy néz ki, a suliban elvállalom mégis a szociológiát és a pénzügyet, 1-1 reggel lesz duplaórám, egyszerűen kezdettől fogva (ez a 3.év) én csinálom a szakképzésben, és nem akartak keresni mást rá. Addig apjuk vigyáz Bogira, szerencsére ilyenkor 8-10 között még többnyire szundizni szokott, így nagy áldozatot tényleg nem kell hozni.
Viszont ami gáz, az az, hogy a konzulensem aszonta, májusra hozzam össze az első tanulmányt. :shock: Hiába a halasztás. Az még azért kemény lesz, ha Bogi továbbra is ilyen foglalkoztatós baba lesz.

Ó, basszus, még annyit tudnék írni... na megígérem jövök még, de most szólít a főnök

pusz
Vendég
 


Sziasztok!
Szia Kavicska drága!
Aranyos vagy,hogy hiányolsz......csak úgy vagyok....néha ide-oda beleolvasok...
Megvolt a 2.temetés is.....remélem lezárult ezzel a negatív sodrás körülöttem!
Pé-m ezer % nem volt tuti,szóval ez miatt se kell izgulnom...
-majd lesz valahogy!
De vaúúúúúúúúúúúúú ez a Te görbéd nagyon szupi.....volt ,már ilyen valaha?????Izgi nagyon-szoritok érted!

Mindjárt felteszem a mai "táblicskut"!
Lara!!!!Küldtem pü-t!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Norka!!!

Végre megérkeztél!!!
És jól is telt!!!
El tudom képzelni Bogika mindenre rácsodálkozó tekintetét :) :)
Minden olyan új és érdekes!!! :)

Jó, ha tanitgatsz egy kicsit. Amilyen aktív és mozgékony nő vagy, már most is nehez bírtad a bezártságot.
Jót tesz majd a közérzetednek és általa Bogikának is!!!
Legalább apával is többet lesz a lány! (kettesben!) :)

Szóval müködök :) Ez jó!
Kriszta is a 16-ik napot mondta! (15-en volt az eksön :oops: )

Mellem kb 1 hete fáj. Ha jól emlékszem! :roll: :lol:

Rambóka kisfiát Gergelynek fogják hívni!!
De ő azt mondta, hogy amíg meg nem születik Mütyűrke marad :)

Én most megyek csicsikálni :)
Teleettük magunkat hagymás rántottával és koviubival :lol:
A párom el is mosogatott.

Irány az ágy!!!

Csók nektek.

Ma még leszek :)
Vendég
 


Kandika, még neked, mert mostanában mindig elfelejtettem mondani. Szomorúan olvasom a történéseket. De tudod, valahogy, én tavaly nyár óta azt gondolom, hogy az élet egy nagy színház, egy dráma. Mert nekem is úgy volt, hogy amikor már lementem a gödörbe, és számomra már nem volt lejjebb (no, kábszerezni azért nem az én műfajom, bár ki tudja, ellen tudtam volna-e állni... :oops: ), mert már a boltba sem bírtam elmenni, vagy ha igen, inkább visszafordultam az ajtajából (ilyen is volt), vagy sírógörcsöt kaptam az Obi kellős közepén, mert nem tudtam, mit kell venni, megkeresni nem volt türelmem, akkor azt mondtam, ilyen szarság már nincs is, és ennél már csak jobb jöhet. Totál szét voltam esve, aludni nem tudtam. De aztán hirtelen, 1 hónap alatt minden virágba szökkent és terhes is lettem. Augusztustól szeptemberre fordulóra 180 fokot vett az életem. Szóval igen, én hiszek abban, hogy az Isten nagy rendező és a sok rossz után mindig valami jó következik!!!!!
Vendég
 


Rambóka!De kis okos lettél!Gratulálok a vizsgádhoz....
Rejóka!Igen ma már a 8év a trendi.....na de vannak kivételek....ha rajtam múlt volna...akkor még 1-2évig nem engedtem volna.....nagyon-nagyon rossz érzés látni a langalétrák között az Én lassan 8évesemet....elindult a sodrás Vele,most aztán jönnek a sulis csintevések....stb.Örülj az 1éveteknek...az még olyan jó!Domi meg még érettebb lesz!
Norka!A sok pihi tuti megduplázza a tejet!Ügyi vagy,ha ezt is megtapasztaltad már!Gratu a munkádhoz!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Norka! :)
Egyszerre írtunk!
Én nyitott vagyok a jókra,engem mindenhol megtalálhat az "Isten"ha úgy látja,hogy már végre ismét alkalmas vagyok a jóra!-de ha csak a halál kerül el,az is 99,9%siker számomra!Tudom ez morbid,de most sajna így érzek!De azért Én se szívnák el egy cigit,vagy nem dobok be egy fél felest se.....inkább megkergetem a fiam a kanapé körül és utána ,eszek mégegy üveg szilvalekvárt,tegnap főzte anyósom éjjel,annyira finom lett!Ki kér???? :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kép

Kicsit el vagyok tájolva.....a saját ciklusnapomat is rosszul számoltam...átnézitek?Kinek kell még javitani????

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Írtam az előbb egy litániát, és elszállt !! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: A francba !

Szóval:

Babancs, szerintem még korai 4 nappal az ovuláció után sokatkellpisilni tüneteket produkálni, inkább az a tea lesz, talán van egy kis vízhajtó hatása is. De mindenesetre nagyon biztató, hogy 37 C-os vagy, ezek szerint jó volt a pé-d. Nekem szerintem hiába volt 10 napja, a hőm csak 36.6-36.8 C körüli. Talán majd a következő hónapban jobb lesz. Bár még nem jött meg, pedig már kellene....

Rejo, igen, Eszter sem megy még isibe, ő elvileg évvesztes is, de ugyanakkor magas és értelmes. Ártani nem fog még egy év játék, ő még csak küzdelmek árán hajlandó huzamosabb ideig egy helyben ülni, és úgy tudom, ez alap követelmény az elsősöknél. Egy év sokat számít. Majd akkor megvitatjuk az iskola választás körülményeit, jó ? :wink:

Norka, örülök, hogy megjöttetek, és hogy jól éreztétek magatokat. De azért ez az anyós eléggé tapintatlan, még abban a 2 napban sem bírt titeket nyugiban hagyni...??? :twisted: :twisted:
Férjed mit szól ehhez az egészhez ? Szerinte ez így ok ?

Kavicska, igen szép a görbéd! Szerintem ebből még bármi lehet ám .... főleg ez a cici fájás gyanús.....
zsizsik
 
 


Jaaaaaj, Kandika, ezt nem kellett volna..... az éjjel főzőtt szilvalekvár a gyengém..... :roll: Most komolyan, ha volna fényposta, megkérnélek, hogy küldjél nekem egy tányérkával.....
Bár nem feltétlenül illene bele a 90 napos diétámba, de ennyi kilengés jár, nem ? De há úgyis csak virtuálisan enném meg.... káááár.
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Andi!

Küldtem választ.

Kép
lara26
 
 


Kavics!

Remélem a hőd jó jel!

Kép
babancs
 
 


Zsizsik!Merre is laksz???6-13ig a bölcsiben vagyok,ugorj be egy üvegért!Butaság lenne kihagyni.... :lol:
Lara!Válasz is ment!
Babancs!10 nap és kiderül,hogy mennyire jól érezted a kóra terhességi tüneteket!-mert ezek biza lehetnek azok!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Lányok a gríz meddig áll el? itt még nem találtam, de féltékenyen kuprgattam még egy tejbegrízre való adagot magyarországról, és ahogy most Norka irt a tejbegrízről, azóta arról fantáziálok, pedig dolgozom mint a güzü! muszáj ennem egy kis tejbegrízt mert igy nem tudok figyelni, pedig nagyon kéne! Nem tom irtatok-e már lektori jelentést, nekem most egyidejűleg kb 30 könyvről kell leadnom ugyhogy megállás nélkül csinálom. Kicsit benéztem azért lazításképpen és mit látok? Tejbegriz!!! Szerintetek még jó az a griz, amit kb egy éve vettem magyarországon?

Még valami! szóval sokat hallottam már tőletek is egy bizonyos fajta szurkáló petefészek fájdalomról, de még sosem éreztem azelőtt konkrétan a szurkálást, de kb másfél hete szinte mindennap szurkál, és az a baj, hogy néha olyan erősen, hogy összegörnyedek. Talán egy percig se tart, de azért igy is eléggé zavaró. lehetséges, hogy a metfromin dolgozik és a ciszták fájnak?
Na ez a másik! van olyan hogy még egy utolsót rúg a szervezet, mielőtt elmulnak majd a tünetek a metforminnal? mert eddig nekem nem voltak olyan nagy kemény pattanásaim, amik nem is igazn patanások, hanem inkább göbök, de amióta elkezdtem szedni, egy csomó kijött. Azelőtt félévente egyszer talán... Most meg kijött a testemen mindefelé egy hónap alatt olyan 10-15 is (combomon, hátamon, arcomon, karomon, és még a hasamon is egy) Lehet hogy még dühöng egy kicsit a pco mint valami megsebzett sárkány, aztán Metfromin-lovag leszámol vele végleg?
krumplis pogácsa
 
 


Kandika, engem jol számoltál a táblában :-)
krumplis pogácsa
 
 


Andi!

Nem érkezett meg a válasz.

Kép
lara26
 
 


Anita!

Ha a búzadarának a szavatosságára gondolsz, az a csomagolásának a tetején szokott figyelni. Szerintem 1/2-1 évig simán jónak kell lennie.
Be szokott molyosodni, ha már rossz. Fú mielőtt tudtam volna, hogy babás vagyok azt kivántam meg! Nekem is muszály volt főznöm. :lol:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!
Épp a gyerek 3 kerekű járgányának támaszkodva ülök,a kanapén,és sietek fasírtot gyártani holnapra,mert egész nap utazom.Be kell íratkozni!Kár,hogy nincs mobil netünk,mert a vonaton a 2X5 óra alatt lenne időm írogatni! :lol:

Lara
A babát szeretnénkben,mintha azt olvastam volna,hogy megjött. :shock: Tényleg?Ilyen hamar?

Kavicska
A 17.cn-n az a kiugrás nagyon bíztató!A fertyn olvastam,hogy az ilyen görbék kb 5% nem babás csak.Persze van akinek folyton van benne kiugrás,de nálad nem emlékszem eddig ilyenre! :D
Ráadásul a cicifájás!Nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Norka
Örülök,hogy hazaértetek,és annak méginkább,hogy jól telt a kirándulás!
A munka pedig jó ötlet,legalább nem leszel depressziós.Ez a legjobb ellenszere!

Rambóka
Nagy grat a vizsgádhoz!Ügyi vagy!!

Babancs
Akár a hólyaghurut,akár a baba is okozhatja a tüneteidet!

Andika
Nagyon remélem,és kívánom,csupa jó jöjjön eztán!
Natiék mit csináltak első nap a suliban!
Táblában én jól vagyok!

Anita
Sztem két évig már nem jó a gríz.Nincs ráírva a dátum,meddig jó?
Hogyhogy ott nincs búzadara?Nem használják?

Zsizsik
Attól,hogy 36.6-36.8 a hőd,simán lehetsz babás.Nem kell 37 fölé mennie. :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!

Igen! A mostani szél sebesen jött! :lol:

Kép
lara26
 
 


Rambóka!

Gratulálok a vizsgádhoz!!!

Kép
lara26
 
 


Biztos hogy van itt is búzadara, csak egyrészt nem tudom hogy van franciául, másrészt meg jogos önvédelemből nem néztem eddig utána, mert ha van itthon, akkor én azt megeszem tejbegríz formájában. Elvakult tejbepapi rajongó vagyok!!! szóval molyos lesz ha már rossz? akkor ez még jó! Sajna nincs meg a zacsija, mert egy csattos üvegben tartom, de az tuti, hogy tavaly szeptember vége felé vettem, mert októberben már itt laktunk.
krumplis pogácsa
 
 


Sziasztok!

Rambóka én is gratulálok! már csak a babaszoba és a babázás a feladatod :) Bogi is ügyesen megvárta a konferenciázó dokibácsit Mütyürke is megfogja! a pcp-s babák edzettek :D

Norka a munka jól hangzik,ez csak pár óra neked és Boginak is jót tesz :)

Kandi engem is jól számoltál :) ,örülök,hogy írtál kicsit :wink:

Kavicska ez a hónapod nagyon jól néz ki,drukkolok :wink: :)
Szereintem a progi emeli picit a hőt
Végül vettetek ajándékot a lagziba?

Okr jó ügyintézést holnapra! rókakoma?

Pogi a gríz sokáig jó ,ha nem bogaras főzheted,jó étvágyat!

Az én hőm nem emelkedik,lehet nem is volt pé :( (30-án szerdán volt halovány LH tesztem,a hőmnek már emelkedni kelllett volna...)
Vendég
 


Kandika, én a XVIII.ker-ben lakom, és a II.-ban dolgozom.... és te hol is ? ( juj, de reménykedem... 8) )

Okr, komolyan mondod ? Mármint hogy ilyen hő mellett is lehetnék babás ? :shock: Mondjuk a pé napján 36,1 C volt a hőm, ehhez képest a 36,8 C tényleg magasabb.

Pogi, szia ! Szerintem a griz nem bírja 1 évnél tovább. Csináld meg a tejbegrízt, maximum fél liter tej bánja, ha ki kell dobnod.
Te, képzeld, nekem pontosan ugyanez történt, mint ami veled. Írtam is a lányoknak, de senki nem reagált rá. Szóval az eddigi normál állvonali pattanásaim a metformin hatására óriási gennyes vackokká fejlődtek, és fájtak, mint a csuda. :? :? És több felé előjöttek. Én is pont ezt kérdeztem, hogy lehet, hogy még rúg egyet a dolog, vagy nálam pont forditva sülnek el a tünetek ? tehát romlik, nem javul ?
Mi kb. egyszerre kezdtük el a gyogyit szedni, közben én voltam endokrinológusnál, és 3 x 850 mg-ot írt elő. Most egy huszár vágással néhány nap alatt eljutottam a 3 szemig, és hála Istennek nem lett semmi bajom. Közel 1 hónapja szép lassan emelgettem az adagomat, úgy látszik, meghálálta a szervezetem. Mára alig van patim. Remélem, ez csak javul.

Lányok, aki jártas a fertilityfried-en, miért nem enged regisztrálni ? Többször nekifutottam, de azt írja, hogy próbálkozzak néhány nap múlva. Vajon miért ?
zsizsik
 
 


Pogi!

Másfél hét petefészek szurkálás??? :shock: Hát egy UH nem ártana a biztonság kedvéért, nehogy aztán ciszta legyen! Az ovulációs szurkálás nekem olyan 2- max. 3 napig szokott tartani.

..
Mértem du. hőt, mert úgy éreztem magam mintha lázas lennék. 37,6 volt..meg is lepődtem, mert még sosem volt ilyen magas, mióta elkezdtem hőmérőzni. Persze a délutáni hő már nem oszt nem szoroz. A hasam kitartóan fájdogál, bár délutánra már a hólyaghurutszerű érzés nincs..csak a fáradtság. Ez a rohadt sok tanulás..

Kép
babancs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: