Új privát üzeneted érkezett!

Ha tényleg zebrás leszek, akkor ígérem holnap este teszek fel képet! Kép
Azt olvastam még régebbi hozzászólásban, hogy ha valaki babás, akkor végig páfrányos a pg- je. Ezek alapján én nem vagyok az. Kép
De ugye nem kesergünk! Ha most nem, akkor majd a jövő hónapban! Kép
Csak optimistán!

Azért kételkedek egyébként, mert 21. napon voltam hüvelyi uh- on és ott se híre, se hamva nem volt a babának! De ugye nem mindig a nagykönyv szerint van peteérés és még minden lehet!

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Most így visszaolvasva elég szánalmas, ahogy megpróbálom meggyőzni magam! Kép Kép Kép

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Nem szabad visszaolvasni magad. Én nem is szoktam, pedig én is nagyot koppantam az év végén. De te nem fogsz Kép. Ne írj már ennyi kék fejecskét. Legyen egy kicsikét jobb kedved Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 

 
 

Csak annyit hibát vétettem, hogy azt akartam írni hogy én sem szoktam Kép. Különben teljesen koncentrálok arra hogy mit írok Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Igyekszem vidulni, csak félek egy kicsit a holnapi eredménytől. Én most megyek, de ha zebrás leszek, akkor holnap reggel írom a hírt!

Csak legyek zebrás!

Babát hozó jó éjszakát mindenkinek! Kép

Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Neked is. Mi veled fogunk álmodni szerintem. Én is nagyon izgulok érted.
Jó éjszakát

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,

most szomorú vagyok mert leszúrtál:-(
de jó tudni hogy azért olvasod amit
írkálok:-))))))))))))
te én nem irigylem tőled a páfrányaidat,ha belejövök nekem is biztos jó sok lesz,de mint tudjuk minden kezdet nehéz:-)
ja,csináltam ovulációs tesztet és tök NEGATÍV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szóval nem tom mit keres néhány kóbor páfrány a nyálamban:-)
na ja,majd még tesztelek és szólok mi van:-)

andi,
nagyon szorítok,de ha negatív ne vedd tutinak,
tapasztalatból beszélek.amíg nem jön meg,bármi lehet:-)

ja csajok,már nem emlékszem ki írta hogy az ovulációs teszt 7000, ma a párom 2600-at fizetett érte:-)szóval nem olyan baromi drága.

jó éjt,holnap jövök
juca
Jucaa
 


Sziasztok!

Annyira jó, hogy vagytok, bár azt nem tudnám megmondani, hogy mit írtatok, ami ennyire tetszett, de jó kedvem van tőle. Kép

Talán Szandi reggeli tesztelése. Nagyon szorítok!

Zafír, annyira jót nevettem a jeleneteteken,hogy a férjed kipattant a kádból, miközben Te előadtad, gondolom halálkomolyan, hogy Te mi mindent nem teszel a babáért, ő meg elégeti a kissrácokat. Még jó, hogy nem csúszott el, mikor felpattant. Gratulálok a vizsgához! Nagyon szorítottam ám. Ez a kvíz- jellegű vizsga még engem is megborzongat, mindenki rád figyel, nemcsak a tanár és úgy mondj mindenféle okosat és még elég magabiztosan is. Olyan jó, hogy végeztem. Nem érzed ilyenkor úgy, hogy minek tanultad meg azt a tömérdek évszámot, ha nem is kérdezték? Mikor lesz a maradék 2 és miből?
A széntabletta nem is rossz ötlet, sőt én csak azt ajánlanám, ha be akarsz venni vmit. Ez nem a bélműködést lassítja(mellékhatása lehet székrekedés),mint az imodium, lopedium, reasec , hanem megköti mindazt a toxikus dolgot a bélben, ami okozza a hasmenést. A fontos, hogy sok folyadékot igyál, de ezt úgyis tudod.

Hajni, a páfrányaid még visszajöhetnek, de ha nem akkor is megtettetek mindent, hogy nemsokára páfrányos is maradjon egy ideig.

Juca, Carlos sajnálom, hogy nem sikerült a vizsga, legközelebb olyan sokan szorítunk itt, hogy simán megy majd. Addig is tanulás közben itt fel lehet töltődni.
Carlos, nagyon izgalmas a munkád, kíváncsi lennék, miket terveztél már, remélem meg is tudom nézni ezzel a gyenge géppel.

Poci, remélem ebédeltél és utána felnézel ide és látod,hogy mindenki nagyon szeret és a picit is a hasadban és jóllakottan felhívod a férjed és biztos jó kedved lesz. Mondd meg neki, hogy szeretgessen meg helyettünk is, ez a minimum, ami egy vizsga előtt álló kismamának jár. Kép

Nata, végül elmúlt teljesen a hányingered? Vmit olvastam a múlt héten, hogy érezted a babát. Annyira jó lehet! Remélem Te nagyon boldog vagy és mindenki, aki babát vár.

Cirmi, tök jó volt olvasni az "áradozásaidat", mennyire szoktattad vmiféle napirendhez Rolit? Most arra gondolok, hogy pl. délután aludni szokott, stb.
Remélem senkit sem hagytam ki.

Puszi!
nolina
 
 


Nolina, az tényleg komoly hogy ha babás leszek, akkor egész hónapban páfrányos a kütyü? Én azt hittem csak szóbeszéd. Akkor szinte terhességi tesztnek is lehetne használni Kép

Juca, én mindig elolvasom amit írtál. Már direkt figyelek rá, hogy neked el ne felejtsek válaszolni,mert nagyon kiszúrtál magadnak Kép. Ha most kezdődnek a páfrányaid, akkor tuti te raboltad el, úgyhogy vigyázz mit írsz Kép.
A néhány kóbor páfrány, annak ellenére hogy tőlem van, azt keresi ott, hogy közeledsz a tüszőrepihez, de a teszt csak pont akkor mutatja ki szerintem.

Na jó, lassan megyek aludni

Puszika
Hajni 13/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok

Nagyon jol esett am, hogy igy vigasztaltatok! Mar jobban is vagyok Kép

Nem tudom csinalnak-e az elso alkalommal UH-got itt, ugye nemreg tanultam ujbol ezeket a dolgokat az elozo vizsgara, az amerikai gyakorlat szerint, es ott ha jol emlekszem az elso UH valamikor a 12-18. het tajan van? Lehet, hogy rosszul emlekszem, meg persze az is lehet, hogy orvostol fuggo. Persze minel tobb vizsgalatot csinalnak, nekunk annyival tobbe kerul... Kép Ugyhogy igazabol ami nem indokolt, azt nem fogom eroltetni, csak azert, hogy a kivancsisagom kielegitsem. Majd meglatjuk. Remelem rendes lesz ez a no, igazandibol fenykep alapjan valasztottam, szimpibb volt mint a tobbi kejenc-feju pasi Kép

Hajni, van abban logika, hogy terhessegnel vegig pafranyosnak kellene maradnia, mert ugye akkor magas marad a progeszteron-szint, es az okozza a nyalban is a valtozast. De nem hiszem, hogy ez igazan pontos lenne, ugyhogy ne tulajdonits neki kulonosebb jelentoseget szerintem.

Meg egyszer koszi, hogy igy biztattok, rajtatok meg a ferjemen kivul nem tudja am senkisem, hogy mi tortent!!! Persze ha otthon lennenk, akkor szerintem anyukamnak elmondtam volna, de ilyen tavolsagbol olyan nehez normalisan beszelgetni Kép

Puszi

Poci
pocika
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy ti olyan okosak vagytok, nekem magamtól se a szénabletta, se a sok ivás nem jutott eszembe, pedig állandóan érzem, hogy ki vagyok száradva... Ez a sok hülyeség teljesen elveszi az agyam...
Szóval Juca, Nolina köszi a jótanácsokat!

Nolina legközelebb csak jövő hét pénteken vizsgázom, úgyogy most van pár nap nyugi, bár inkább tanulok, mint dolgozom..mert holnaptól sajnos menni kell.De nekem már nincs képem kérni, hogy szorítsatok, így is túlteljesítettem a tervet, inkább Carlottának és Jucának menjenek a drukkok, és akkor ötös uv-juk leszKép Na és itt van mindjárt Poci rettegett vizsgája...
Ja amúgy 21. szociálpolitika (ezt a tárgyat nagyon utálom), 26. társadalomtörténet. Aztán vége KépKép
A fürdőszobai jelenetet nagyjából jól írtad le..Kép
Andi ez nagyon izgalmas!!Kép A 35 nap már csak jelent valamit. Reggel izgatottan várom a híreket!

Carlotta, Te mit tanulsz? Tényleg érdekes szakmád van.én is néznék képeket!!

Hajni, én nem hiszem, hogy aki terhes annak páfrányos végig. Natának csak az 5-10. nap közt volt az, aztán mégis...
Ti már annyit "dolgoztatok" az ügyön, most már csak lesz eredménye. És Neked legalább tényleg van peteérésed! Kép
Nem illik irigykedni más páfrányára, Nálad már olyan sokáig voltak..Kép

Nekem itt vannak egyértelműen a mensis görcseim, még jó,hogy már nem vagyok kiborulva tőle. Várom, hogy megjöjjön és mehessek tüszőnézőbe..Kép

Én már most izgulok Andi miatt! Szerintem majd, ha én fekszem le úgy,hogy holnap reggel tesztelek, akkor tuti nem fogok aludni, vagy állandóan felébredek, hogy reggel van-e már..Kép

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Heló!

Andi neked éjszakára most kiemelten sok BHA-t csoportosítok! Drukkolok!

Hajni, megnézegettem a fotókat, még annyit árulj el, hogy a homlokzaton a jelenleg lyukas rész, miből lesz, felfalazzátok, vagy fával borítjátok be? Amúgy építésznek tanulok, de szivem szerint festő lennék, csak egyelőre kell a lóvé, így kb 4 hónapja dolgozom is, belsőépítészként egy kis ír cégnél, igazából belvárosi lakásokat újíttatok fel, és bútorozok be, szóval nem rossz. A cégnek a honlapján megnézheti akit érdekel a 4 hónapi termésem, csak az angol verzió működik még, azon belül a renovation&furnishing-re kell kattintani. www.budapestpropertysolutions.com

De ez nem a reklám helye!
Hanem a sok BHA-é!

BHA BHA BHA BHA BHA BHA BHA mindenkinek, de ma legfőképpen Andinak!
carlos
 
 


Jó reggelt lányok!

Köszönöm a sok bíztatást, nem is sokat aludtam!
Talán meg is lett az erdménye. Még csak csendben örülök, mert van egy második, de nagyon halvány csíkom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De én már most kiugrom a bőrömből. A páromnak nem is szóltam.
Szerintetek csináljak még egy tesztet?

Szép napot mindenkinek!

Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


De isteni jó lenne! Én biztos csinálnék mégegyet, meg kell kérdezni a többieket, melyik a legérzékenyebb teszt, és ma du vagy holnap reggel ha kibírod addig (tudod hogy a reggeli a legintenzívebb..) vagy is!
Hát tiszta szívemből drukkolok!
carlos
 
 


Sziasztok!

De jó ilyen jó hírre ébredni Kép.
Nagy nagy gratula neked, Andi. Úgy örülök. Ugye látunk majd fényképet is Kép. Szerintem is ha vársz egy két napot, biztosan erősebben fog látszani Kép. Lányok, van még egy kisbabakezdeményünk Kép.

Zafír, én nem irigylem mástól a páfránykákat, mindenkinek legyen sok-sok, de nekem is KELL. A ma reggeli nyálamban nem találtam egyet sem Kép. Szóval elmúltak teljesen. De még délután lehetnek Kép.

Carlotta, köszi hogy megnéztet. A tűzfalat is be fogjuk falazni, csak arra már nem jutott idő a hideg miatt Kép. Most megyek is és megnézem a műveidet Kép.

Pocika, örülök, hogy kicsit jobb kedved lett. Remélem ez csak javulni fog Kép. Én időnként dőlök a nevetéstől. Iszonyat amit ezek az őrült nőszemélyek írnak időnként. Én is akaros vicceset írni Kép.

Puszi
Hajni 14/27

Ui: Ja, most vagyok középidőben, úgyhogy erre is játszunk, hátha Kép. Szegény párom Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, hogy ha nem vagyok itt akkor, mikor valaki tesztre készül, akkor az bezebrásodik! Kép Majd megpróbálom távol tartani magam. KépKépKépKépKép
Nem, de tényleg, Natánál is, Pocikánál is kimaradtam a tesztre készülős drukkolásból, és most Andi is úgy néz ki... Kép Nagyon remélem, hogy megvastagszik a zebrád csíkja!!!! Kép Szuper lenne!!!! És ebben a hónapban még termelhetnénk pár zebrát, meg a következő hónapban is, meg azután is, és akkor egész zebra farmunk lehetne! Kép

Hajni, ne sajnáld a páfrányokat, ők megtették a magukét. Kép Reméljük ti is. Kép

Pocika, tényleg ne szomorkodj, koncentrálj a tanulásra, meg a pici pocaklakódra, meg a kedvesedre. Persze biztos jobb lenne itthon, család, barátok, ismerősök közt, de ha már nem lehet így, próbáld széppé tenni a jelen helyzetet amiennyire lehet. A vizsgálathoz sok sikert kívánok, majd jól írd meg, hogy végül miket csináltattál. Persze tudom, hogy meg fogod írni, de azért kapsz külön felszólítást is! Kép

Juca, én írtam az ovulációs tesztet, légyszi írd meg nekem annak a nevét, amit a párod vett, mert így én is vennék újra. 10 db-os? És olyan módszerrel működik, mint a másik amit leírtam?

A.

20/28

Kép
baba888
 
 


sziasztok,

de aktívak voltatok még tegnap:-)
ti nem csináltok semmit éjszaka??????????????????
nagyon drágák vagytok hogy ennyire akartok drukkolni neken,drukkoljatok is,de sima vizsgára,mert már csak a második vizsgaalakalomra tudtam elmenni abból amiből megbuktam szóval nem tudok menni uv-zni,majd köv.félévben felveszem megint:-(
de pénteken fél 4-től vizsgázom etnikai problémákból,szóval akkor kell a drukk:-))))))

Andi,
szerintem még várjál a második teszteléssel,néhány ora alatt nem lesz erősebb a csík.de bármilyen halvány isn csíknak csík,szóval nagy nagy gartula a
zebrádhoz:-))))))))))))))))))
szerintem teljsen mindegy hogy milyen tesztet veszel,ezek már mind nagyon jók.nekem mindenki a clearblue-ra esküdött hogy azt vegyek és már egy hete késett és még mindig nem mutatta ki a terhességet:-(aztán 2 hét után valami full neve nincs teszt lett pozitív:-)

Zafír,
öltletnek nem volt rossz,de majd csak akkor örülök ha segít is a széntabletta,minnél hamarabb szerzzél be és próbáld ki aztán értsíts minket mert izgukunk:-)
biztos hogy mensis görcsöket érzel?
elmesélek valamit,de titok,mert tök égő:-)
szóval mikor én olyan 6 hetes terhes voltam én is azt hittem hogy mensis görcseim vannak,persze erre tök beparáztam hogy elmegy a baba,berángattam a dokimat a kórházba mire ő közölte hogy kutya bajom csak szar az emésztésem:-((((((((((((((((((((((((((((

Hajni,
hajrááááááááááááááááááááááááá!
de most megint értetlenkedem egy sort,ha peteérés elött és után 3 nappal leszel páfrányos és most középidőben nem vagy páfrányos akkor ?????????????????lehet hogy nem középidőben van peteérésed?
nem vágom..................

Pocika,
ezt már szeretjük ha jó kedved van,maradjon is így:-)ha meg elmúlna gyere hozzánk és mi majd felvidítunk:-)

na csajszik majd jövök,kaja van:-)
juca
8/31
Jucaa
 


Anikó,
a teszt Gabriel OVU LH és ebben 5 db van,és úgy működik mint a terhességi teszt.van benne egy tájékoztató és azon rajta van az útmutató hogy hogy kell kiszámolnod hogy mikor kell elkezdened tesztelni.
Jucaa
 


Juca te nagyon értetlen emberke vagy, de végre felfogtad a lényeget. Igen, úgy néz ki, nem középen van a pém. Ezt beszélgetjük, mióta megjelentek a drágák Kép. Nálad hogy áll a páfrány dolog? Mi jót esztek?
Ja, és a könyvecske írja, hogy kb 6-8 napig láthatóak a páfrányok. Most különben megint szárítok egyet, hátha csak a reggeliek voltak kicsit álmosak, és nem volt kezdvük előbújni Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni,
na akkor most már vágom,kicsit le vagyok lassulva,nem mindig fogom fel amit olvasok:-)
páfránykáim még mindig nagyon szétszórtan vannak,de majd ha megtanulják hogy többen jobb,biztos csoportusulnak és sokan lesznek:-)
most sárgabarckot ettünk,délbe meg madj csirkehusit fogunk:-)
Jucaa
 


Fincsi hami Kép. Én csak összeütök egy paprikáskrumplit aztán le van tudva az ebéd Kép. Lusta disznó vagyok, tegnap is csak borsófőzelék volt. De annyira nincs kedvem főzőcskézni.

Bi-bi, nekem még mindig van egy pár páfránykám Kép. A közepén van egy hatalmas, gyönyörű példány, a szélén meg sok kicsi. Olyan kár, hogy nem tudom nektek elküldeni mutiba Kép. Bár vannak benne sok-sok csúnya pöttyöcskék is, de ha van növényke akkor már boldog vagyok Kép.
Na jó, mert én csak a páfránykákról tudok írni.

Tényleg mondtam már, hogy tegnap is festettem? Úgy néztem ki mint egy kismalac pirosban Kép

Ja, és a szemviszketés nem terhes tünet KépKépKép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Carlotta, megnéztem a honlapot. Nagyon szép dolgok vannak ott Kép. Erről jut eszembe, még azt sem tudjuk eldönteni, hogy meddig legyen a csempe a konyhában. Nincs valami jó ötleted? Az a porobléma, hogy nem szeretnék felülre szekrényt, és ugye elég bután nézne ki csak pár sor csempe. Vagy nem? Még nem láttam ilyen konyhát, és nem tudom elképzelni mi lesz Kép.
Érthetően leírtam a kérdésemet? Bocsi hogy zaklatlak, de olyan jó, hogy van köztünk aki látja az elképzelést elkészülte előtt Kép.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Ma regisztráltam, még nem nagyon tudtalak elolvasni benneteket, csak egy pár hozzászólást.
Magamról annyit, hogy több mint 1 éve próbálkozunk, három hónapra terhes lettem, de a 9. héten elvetéltem. Utána 2 hónap szünet következett míg újra próbálkozhattunk. Azóta 7 hónap telt el és semmi. Voltam dokinál, mindent rendben talált. Adott egy gyógyszert a Clomidot (ua. minta closti). Ez jól megkavart. Múlt hónapban az én mindig rendszeres ciklusom, pontosan 28. napra megjövő mensim 33. napos lett. 1 hetet csúszott és gyakorlatilag 1 napig tartott. Ebben a hónapban meg úgy veszem észre, hogy 1 héttel korábban van peteérésem, mint kéne. Tegnap voltam a 8. napon és a hőm reggelre felugrott 37,2-re. Előtte napon 36,8 volt. Szóval szinte biztos, hogy akkor volt a peteérésem.
Ez a gyógyszer jól megkavart, de igazából nem is érdekelne csak lennék már babás!!
Mindenkinek kétcsíkosat kívánok! Majd visszaolvasgatlak még benneteket.
nori
 
 


Sziasztok,

Juca, Carlos, le se szarjátok hogy nem sikerült a vizsgátok! Én annó többször is voltam uv négyzeten és egyszer volt egy külön főigazgatói engedélyes vizsgám is. Mégis végül majdnem mind 4-es, 5-ös lett (na meg néha 3-as is). Az átlagom így négyes lett, a szigorlatoké is, az államvizsgám is.

Zafír,
Nagyon gratulálok az 5-ösödhöz!

Andi,
Nagyon nagy örömhírt hoztál közénk!
Pocika (aki ezt tanulta) azt írta, hogy a HCG szint másfél naponta duplázódik meg. Így három nap múlva már erősebb lesz a csík az biztos. Az természetes, hogy az elején még csak halvány.
Egyébként az UH-n nem lehet látni csak az 5 héttől a kis petezsákot, de a szívhang is csak a 7 héttől kezdődik.

Nekem most pénteken nem kellene megjönnie az lesz a 28. nap. Már múlt héten is néha olyat éreztem mintha megjönne, 2 napja pedig egyfolytában fáj egy picit a hasam ott lent. Semmi más tünetem nincs. Hogy most Andi azt írta neki sincs más, kezdek reménykedni. Hétvégén majd csinálok tesztet ha nem jön meg addig.
Anikó légyszíves ne kövesd figyelemmel!!!

Ma nagyon jó egyébként a kedvem, szépen süt itt a nap is...

Nori, Üdv...
Hát nem valami jókat írtál. Milyen vizsgálatokat csinált a dokid? Mit mond arra, hogy így megzavarodott a ciklusod?

Puszi mindenkinek, annak is akinek nem írtam most!
Cirmike
26/26-32

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Nata holvagy?

Hajni, igazán szivesen adok ötleteket, bár látatlanba elég nehéz. A csempét felül nem muszáj egyenesen befejezni, lehet hullámosan,azon belül szabályosan vagy hóbortosan. ha diagonálba rakod, akkor szép ha "egyenesen" van, úgy cikk-cakkos féleséget kapsz. Különben meg nem muszáj csempézni sem, lehet többféle hátlepot kapni, (akármilyen farost, furnérozva, vagy szinezve, lényeg hogy mosható felület legyen), amit decopir fűrésszel bármilyen alakúra vághatsz, csak a főzőlap elé kell tűzálló). De sokminden függ a konyhabútor stílusától, színétől.
A házon még gondolkodom.

Nori, üdv a csapatban, itt bíztatást, lelkesítést, és válaszokat találsz kérdéseidre, én legalább is ezt kaptam, no meg egy kis babanetfüggőséget, és mégerősebb vágyat a babához.. Kép

puszi
carlotta
32/32-36
carlos
 
 


Nori, bocsi még nem is üdvözöltelek Kép. Üdv köztünk.

Carlotta, kösz hogy ilyen édi vagy, az eszembe se jutott hogy nem kell simán egyenesnek lennie a csempének Kép. Ennyit az én lakberendező tehetségemről Kép.
Most látom csak, hogy már te is a finisben vagy. Mikor tesztelsz? Megvárod a 36. napot? Nem izgulsz még?

Ja, Andi, meg a többi zebrás, aki nem kapot még annak külök egyet Kép
Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok,
csak bekukk,mert a gyerek egész nap lóg rajtam és üvölt ha leteszem:-(

Nóri,
üdv a csapatban:-)tényleg elég szomorú amit írtál,nem vágom hogy kavarhat így be ha olyan mint a closty.annak inkább rendszeressé kellene hogy tegye,nem??és azt sem értem miért stimulál ha egyszer minden rendben volt és anélkül is volt péd!ezt elmagyarázta az orvodos?és mióta szeded a bogyót?aztán ha most jó sok marhaságot írtam bocsi:-()

Cirmike,
jó hogy vagy:-)hát nem izgat túlságosan hogy megbuktam,majd megcsinálom egyszer...........
nálam amúgy a mérce a kettes,soha nem érdekelt hányasra vizsgáztam csak menjek át aztán jól van:-)azért remélem pénteken átmegyek:-))))
tök jó hogy jó kedved van,én nem vagyok annyira feldobódva,él kéne mennünk vásárolni minden félét,de ha a párom időben hazaér olyan köd van hogy bolond lennék ha elindulnék ha meg jó idő lenne melózik és azért nem tudunk menni....
az élet szép:-)))))))))))))))))))))))))))))
izgulok hogy ne jöjjön meg,hátha..........
nekem még nincs tapasztalatom negatív hatásomról:-)

Hajni,
igen kiszúrtalak magamnak,de mert te írtál nekem először:-)na jóóóóóóóóóóóóó,meg mert így neten keresztül egész jó fejnek tűnsz:-)
de jó hogy te szoktál főzni,én nem is tudok,meg időm se lenne rá,úgyhogy mi egy étteremből rendeljük a kaját:-(de jól főznek úgyhogy elégedett vagyok!

cupp,
juca
Jucaa
 


Kíváncsi voltam mikor reagálsz a kiszúrtál-ra Kép. Annyira szeretem amikor azt írják, hogy jó fej vagyok, meg okos, meg szép, meg aranyos, meg szerény is egy picikét Kép.
Én sem tudok főzni, most tanulom. Képzelheted szegény fiúk mit állnak ki Kép. De azért hősiesen megesznek mindent, sőt még azt is mondják hogy finom volt Kép. Pont ma gondolkodtam azon, hogy asszony létemre nem tudok késsel krumplit hámozni Kép. Szerintem én azt az életben nem fogom megtanulni Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Helló!

Juca! Én is hajszál pontosan ez a típus vagyok, soha nem érdekelt hogy hányas, csak az hogy görbüljön!

A főzéssel kapcsolatban meg szerintem az tanul meg főzni, akinek a párja ezt értékeli! Ha baromira örül hogy csináltál ebédet vagy vacsorát amire hazaér, örömmel csinálsz, kisérletezgetsz, és előbb-utóbb mindenki megtanul. Ha nem érdekli hogy ott strázsáltál a konyhában, és csak bedodja a kaját, akkor ugyebár nem éri meg.

Rábeszéltem a szomszéd csajt, járjunk el rendszeresen aerobickra, ma megyünk először, bizti jól kileszek utána. De fittnek kell lennem kétszeresen! Baba + esküvő Kép

Tényleg LOLI! Szurkolunk az államvizsga miatt, de ne izgulj már annyira!

Soksok BHA-t mindenkinek

puszi
carlotta
32/32-36
ui.egyébként nem izgulok mert az égvilágon semmi különöset nem érzek, sajna.
carlos
 
 


Cirmike, én hétvégén úgysem tudok netezni, úgyhogy jó is lesz, már hétfőre egy újabb zebra fogad majd! KépKépKép
De azért olyan rossz, ha lemaradok az ilyesmiről! Kép A jó híreket szeretem azonnal hallani! Kép

Pusza!
A.

Kép
baba888
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatásokat és a gratulákat, de én még csak csendben örülök! Pénteken még tesztelek egyet a biztonság kedvéért.

Olyan édes volt az én drága uram! Elmondtam neki, hogy úgy néz ki babánk lesz. Ő pedig örömében elpityeregte magát. Imádom ezt a pasit.

Nori! Üdv köztünk, és fel a fejjel! Ha nem biztos a peteérésed időpontja, a hőmérőzés mellett segítséget nyújthat a fórumon úgy kedvelt pg53. A dokim is ajánlotta.

Puszi
Andi

Andi és Dani 2006.01.10
KépKép
szandi81
 
 


Andi,Kép én ugyan bent nem nagyon tudok netezni a munkahelyen, de azért suttyomban megnéztem a reggeli teszt eredményét és nagyon örültem!!!(S utálom, mikor az örömömet nincs kivel megosztani... Kép)
Szóval nagy gratula, még egy-két nap és erősödni fog az a 2. csík!!!Kép

Egy kicsit viszont meg is ijedtem. Mit írtál a 23. napon voltál uh-án és nem látszott semmi?
Akkor még nekem se kizárt a terhesség. Igaz nincs semmi jel, de még meg se jött.... most azt se tudom, hogy minek szurkoljakKép
Ma semmmiféle hasmenésem nem volt, csak iszonyat erős hányingerem egész délelött. Már nagyon kivan a gyomrom a brutál bogyótól...

Juca én is mentem már nőgyógyászhoz emésztési görcsükkel, szóval szerintem annyira nem ciki Kép
Most is ki tudja mit érzek. Eldöntöttem, hogyha holnapig nem jön meg, akkor péntek reggel tesztelek. Kicsit még korán lesz, csak azért, hogy megnyugodjak, hogy nem egy babára szedem a bogyót. Ha kitűzöm a teszt napját, akkor addig úgyis megjön...

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Sziasztok!

Nagyon szurkolok Cirmikenek meg Zafirnak is!!!!

Lehet persze, hogy a legnagyobb izgalmakrol majd pont lemaradok, mert szerintem pentektol szombat estig nem nagyon jutok gephez.

A hangulatom mara hangyanyit javult, kepzeljetek tegnap tudtuk meg hogy a ferjem egyik kolleganoje 12 hetes terhes! Meg ha nem is mondhatnam, hogy borzaszto jo baratnok vagyunk, azert megiscsak jo, hogy van valaki a kozelemben aki hasonlo cipoben jar, raadasul ha gyerek lesz a terhessegbol (mar ami az enyemet illeti, meg nem akarom elkiabalni) akkor remelhetoleg friss kismamakent sem fogok unatkozni Kép

Puszi,

Poci
pocika
 
 


Zafír azért reméljük a doki legalább ennyire érti a dolgát. Már úgy várom a tesztek eredményét.

Jajj, képzeljétek, ha nem jön meg a ciklus végén akkor pont a szülinapomra esik a teszelés időpontja Kép. Olyan jó lenne, de sajna én is olyan vagyok mint Zafír, ha kitűzöm a nagy napot, akkor tuti megjön Kép.
Pedig arra is rájöttem hogy pszihés alapon páfrányosodom Kép. Komolyan, minden másnap, ahogy előírásszerüen akciózni kell Kép, de ha nem mlik el hónap végere akkor nagyon fogok félni, hogy koppanok Kép.

Hajni 14/27

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Szia Poci!Kép

Örülök, hogy jobb a kedved, meg hogy a babátoknak is akad majd játszótársa. Kép
Nagyon szorítunk Neked szombaton, csak írd meg, hogy (az itteni idő szerint) mikor tegyük!!!

Zafír

Kép
Kép
zafír
 
 


Pocika, ezek jó hírek, akár még jó barátok is lehettek Kép. Látod, minden depinek vége egyszer. Úgy örülök hogy jobb a kedved.
Már csak Juca hiányzik, és akkor tuti a jókedvKép
Jucaaaaa, merre vagy?

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni, szerintem minden pasi erre vagyik Kép Megkockaztatom, hogy az enyem meg lehet, hogy kicsit csalodott is volt, hogy ilyen hamar "befejezodott" a baba-project, azt hiszem birta volna meg par honapig Kép Bezzeg azota...

Zafir, a vizsga otthoni ido szerint delutan 3-kor kezdodik es kb. 6-8 oraig tart osszessegeben azt hiszem. Igazan rendesek vagytok, koszi a szoritast elore is Kép
pocika
 
 


Sziasztok,

hajnim,
imádlak érte hogy hiányoltál:-)
tegnap folytattam a szakdolimat és annyira belelebdültem hogy nem mertem abbahagyni,mert akkor elkalandoznak a gondolataim.
meg fényképeket rendezgettem meg hímeztem meg puskát gyártottam a holnapi vizsgámra:-)
miért kell előírásszerüen kétnaponta akciózni?
nekem azt mondta a dokim hogy peteérése elött legalább egy hétig tartóztassuk magunkat hogy megerősödjenek a kiskatonák:-)és utána minden másnap................

de jó hogy mindenkinek jó kedve van,nekem most kezd a tököm tele lenni mindennel,főleg ezzel az átkozott szakdolgozattal,ilyebkor jövök rá arra hogy mennyi mindent nem tudok:-(
meg a suliba és állati nagy a fejetlenség..........
szóval ma világvége hangulatban vagyok:-(

Beuka,Loli,
nem jöttünk még rá hogy miért nem tudok mailt küldeni,de senkinek nem megy át,nem csak nektek:-(én azt a a leírász a www.med-courier.com on találtam,ha gondoljátok nézzétek meg amíg nem tudom küldeni!

megyek nyalni:-)
juca
9/31
Jucaa
 


Sziasztok!

Bi-bi, nekem ma is vannak páfránykáim, és már a reggeliben is Kép.

Juca, hát persze hogy hiányoltalak, nem volt aki szekáljon Kép. Mikor kezdődik a vizsga holnap? Nehogy elfelejtsek érted izgulni Kép.
Közbe mondd azt is hogy mit nyaltál? Vannak már nagyobb páfránykák?

Pocika, háááát nem tudom. Az én párom régen azt mondta, hogy akár minden nap. Most meg lerakja az ágyra a buciját és már alszik is Kép. Pedig amikor még csak udvarolt nagyon bírta az éjszakázást. Na mindegy, azért ha nem alszik el azonnal, akkor meg lehet fűzni egy gyors akcióra Kép.

Ja, Juca, még azt akartam neked, hogy az egy nap szünet azért kell, mert két nap alatt érnek meg rendesen a kiskatonák. Vagyis ezt mondják. Én nem tudom, de néha azért hagyom aludni a párom Kép.

Na jó, én még itt leszek. Írjatok sokat Kép

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi van velem, tőlem sem akar távozni a nyomi hangulat, pedig ez igazán nem jellemző rám. Úgyhopgy nagyon is megértelek Juca, de azéret kitartást!

Poci, az olyan jó ha lesz valaki aki normális, és kb egy idősek a babák. Ismered a csajt, jó fej? Van egy barátnőm aki nyáron kezd bele a babaprojektbe, nekem mindig azt modja, hogy biztos az ővére vár az én babám, azért nem jön még... Jó lenne mégis júniusig valami biztosat tudni...
carlos
 
 


Sziasztok!

Pontosabbat csak hétfőn tudok meg, hogy mitől bolondult meg a ciklusom, akkor megyek a dokihoz. Ez volt a második hónap, hogy beszedtem a gyógyszert. Mind a két hónap szerintem fel van borulva.
Na mindegy.
Egyébként tudtok valami tuti pózt? Kép

Drukkolok Cirmike és Zafír a pénteki teszthez!!
nori
 
 


Sziasztok!

Ma reggel újabb jó hírt kaptam, egy nagyon jó barátnőm szintén bezebrásodott. Készültek rá, de nem gondolták, hogy sikerül mostanában, mert nagyon stresszes időszakuk volt. Én persze megmondtam, hogy semmit nem számít, és valahogy éreztem, hogy nekik nem kell majd sokáig próbálkozni! Két hete voltunk náluk, akkor mondta a lány, hogy hányingere van, de a mensije a gyógyszer abbahagyása után nagyon rendszertelen volt, úgyhogy nem igazán hitte, hogy baba. Másnap vett tesztet, és zebrás! Most hívott az előbb a srác, hogy elújságolja, azért megvárták az ultrahangot, mielőtt mindenkinek elmondták. Jajj, nagyon örülök, ennél már csak az lenne nagyobb öröm, ha együtt lehetnénk terhesek. KépKépKép

Na, hát csupa öröm az élet! Kép

Csak azt nem tudom, hogy a saját teszteléses drukkolásomtól hogyan fogom távol tartani magam... KépKép

Puszi!
A.

21/28

Kép
baba888
 
 


Nori, én kifejtettem a multkor a pózokról az elképzelésemet, bár még kísérleti stádiumban van Kép. Egyszer a töritanárnőm mondta hogy ha babát szeretnénk, akkor mindenképpen kutyapóz az tuti bejön. Hát nálunk nem annyira, de lehet hogy másnak igen. Én a kifolyás idejének növelésére teszek kísérleteket. Eddig a lovaglós meg a töri tanáros póz jött be. A hagyományos nem annyira. Sok-sok kísérletezés és te is rájössz melyik a legjobb Kép. Kíváncsi vagyok, mert a lányok nem igazán segítik a kísérletemet. Remélem te közlékenyebb leszel Kép.

Anikó, ez tényleg jó hír. Az meg még jobb, hogy képes vagy neki örülni Kép.

Puszi
Hajni

Ui: Juca, én megint hiányollak Kép.
Ja, és megint találtam páfránykákat Kép

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Hajni, milyen az a töri tanáros póz? Kép Nálatok melyik módszer a jó? És honnan tudod, hogy az a jó?
Egyébként nem olvastam a kifejtésedet, mert túl sok van visszafelé...
Hát igen a kifolyás engem is mindig idegesít. De egy reggeli szeretkezés után nem fekhetek az ágyban még egy órát! Tényleg meddig érdemes utána fekve maradni?
nori
 
 


Nori, te nem olvasol rendesen Kép. Olvasd el mégegyszer és akkor rájössz a töri tanárosra.
Sehonnan nem tudom melyik a jó, én azt gondolom jónak amikor a legkésőbb folyik ki. Lehet hogy hülyeség Kép.
Írtak a lányok valamit, hogy meddig érdemes feküdni kispárnával a feneked alatt, de már nem emlékszem. De a gyertyázás is jó azt mondják, és talán úgy le lehet rövidíteni a fekvős időt Kép. A reggeli akcióval az a probléma, hogy utánna egész nap folydogál, és ilyenkor ugye nem lehet rendesen megmosakodni, mert pont az a lényeg, hogy minél több benne maradjon az emberben.

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Kedves Carlotta,
köszönöm, hogy gondoltál rám és szorítasz az államvizsga miatt. Sajnos elég ideges vagyok, mert az opponensem épp a dékánhelyettes, aki arról híres, hogy egy vizsgán a delikvensek 70%-át metszi. A szakom másik fele meg pedagógia, amin meg ketten buktak el tavaly államvizsgán...

jövő péntekig nem tudok sokszor jönni. Addig is jó kedvet, harmóniát és kitartást kívánok mindenkinek: Lola
lolita
 
 


Hajni,
imádlak:-))))))))))))))))))))))))))))))))
most fejeztük be az edédet,és ez nálunk uyge sokáig tart:-)
holnap 15:30kor van az első vizsgám és 17:00-tól a második.ha ezeken is megbukom meg kell kérjelek ne
szoríts többet:-)))))))))))))))))))))))))))))))ha végeztem elvileg megyünk vésérolni,kíváncsi vagyok mi elsz belőle:-(
páfránykáimmal változatlan a helyzet,minden reggel ugyanazt a képet látom amit eddig is:-(
remélem azért majd változik középidő tájékán:-)
Gratula a pszicho-páfrányaidhoz:-)csak nem értem te miért örülsz neki?nem annak kellene örülni ha csak 6 napig lenne?vagy megint értetlen vagyok???????????????????????
hajni drágám,csak azért nem nyilatkozik senki a pózokról mert engem még soha nem kérdeztél:-)mit szertnél tudni:-)))))))))))))?

Carlos,
én amikor terhes lettem az egyik volt barátnőm is terhes lett következő hónapban és én nagyon utáltam(mármint a helyzetet),végig úgy éreztem hogy engem majmol,ráadásul ő meg a vetélytársának tekintett és egyfolytában űberelni akart szóval vége is lett a barátságnak részemről.Ő ezt nem igazán veszi tudomásul,szóval nálam nem jött be az egy időben terhesség.sokkal jobban éreztem magam
olyanokkal,akik már szültek:-)

Nóri,
az én infóim szerint utána legalább 2 órát kell fekve maradni:-(

Puszkahegyek
juca
Jucaa
 


Helobelo!

Hát nem tudom, a barátnőmet nagyon szeretem, nem hiszem hogy ez megváltozhat, legalábbis nagyon jó lenne ha nem, mindenesetre két feltételnek teljesülnie kell ehhez hogy kioderüljön, zebra kell. Itt most vigyorgó fej következne, de az istennek se tudok rájönni, csak mosolygót tudok Kép

Loli, azt hittem holnap lesz a nagy nap, nem irigyellek még egy hetet végig izgulni, de azért várlak vissza, egyeztetni akarom az esküvői dolgokat.

Jövő héttől már visszamegyek dolgozni, nekem se lesz ennyi időm jönni, sajna.

Andi, drukkolok a csendes örülésnek, holnap remélem hangosabb lesz, azt azért áruld el nekünk, milyen egyéb tüneted van/vagy nincs! Mert ha nincs semmi, ezentúl mindenki többet fog reménykedni, mielőtt megjön.

Sok BHA mindenkinek
carlos
 
 


Carlotta, vigyorogni a nagy O-val tudsz. Vagyis a ) helyett O.

Juca, te nem tartozol a mindenkibe, meg a lányokba? Ne idegelj Kép. Na had halljam a pózos tudományod (most külön szóltam neked). Mindenre kíváncsi vagyok, akár baba gyártó technika, akár csak egyszerűen jó Kép.
A páfránykáknak azért örülök, mert azt mondták páran, hogy ha babás az ember egész hónapban van Kép. Úgyhogy vigyázok rájuk még egy kicsit, kíváncsi vagyok igaz e. Különben nálam is egyre ritkulnak.
Ígérem ha nem jön össze a vizsga, akkor soha többet nem izgulok érted. Pedig nekem jó szokott lenni az izgulásom, de mindegy majd kiderül Kép. Azért tanultál is rá ugye?

Puszi
Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Carlos, a nagy vigyorgóst úgy kell, hogy a "bezárójel" helyett O-betüt raksz. Kép

Hajni, persze, hogy tudok neki örülni, nagyon kedvelem ezt a párocskát, és amúgyis örülök én minden olyan babásnak, aki várja, szeretné, csak azoknál szoktam kiborulni, akik nem akarják, és mégis összejön, meg akiknek csak úgy becsúszik, aztán dicsekszenek.

Kezd nagyon rossz hangulatom lenni, türelmetlen vagyok, meg lehangolt, szerintem ez annak a jele, hogy jövőhéten meg fog jönni. Már most el vagyok keseredve. Pedig ezt a hónapot nagyon lazán vettem, direkt, hogy ne görcsöljek, de Kép

Amúgy én úgy hallottam, hogy fél óra elég a popsiemeléshez, ennyi idő alatt eljutnak a célba, akiknek kell. Én sokszor elalszom, és alattam marad 1-2 órát is, és akkor arra ébredek, hogy elzsibbadt a popóm. Kép

Ami az együttlétek számát illeti, ahány doki, annyi variáció. Hallottam már én is, hogy a középidő előtt pár nap kihagyást ajánlanak, aztán durr bele, volt olyan doki, amelyik azt mondta, hogy minden este egy pohárka pezsgő, vagy bor, aztán mehet! Kép

Pussz!
A.

Kép
baba888
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: