Új privát üzeneted érkezett!

@mutymurutty:

Maximálisan bízom benne hogy pár nap múlva átérzed amit én most! Teljes szívemből kívánom!
nicika35
 
 


@nicika35:


Gratulálok! Szívből!

Akkor most érdekelne a véleményetek. Sok rosszat olvastam erről a tesztről, de eddig azt látom, hogy igazat mutat. Nekem is azt mutatott előző hónapban. :(

Bár a 6 nappal korábban kimutatja a terhességet szöveget nem hiszem. De a nem várt mensi napjától inkább.

Hiszen olyan korán még nem fejeződik be a beágyazódás sem.

@eszter1893:


Le tudod írni, hogy beágyazódáskor mit éreztél? Tudom, hogy mindnekinek más, de minden érdekel. :)

marika1212
 
 


@mutymurutty:

Akkor ezek szerint ebben a fórumban már csak mi vagyunk hátra. :D
marika1212
 
 

 
 

Es ahogy irtam mar korabban is, ugy nez ki, hogy szerencses a forum, mindenki bebabasodik, szoval csajok, ti lesztek a kovetkezok
aimi
 
 


@nicika35:
Nagyon gratulálok neked
eszter1893
 
 


Valamikor biztos
marika1212
 
 


Valamikor biztos
marika1212
 
 


És nem is reggeli pisiDe jooooo
eszter1893
 
 


Lányok hamarosan már mindenki az UH képeket fogja feltölteni ide
eszter1893
 
 


@marika1212:
Hááát ilyen szúrkálódós érzés volt az egyik petefészek táján.
eszter1893
 
 


@nicika35:
Köszönöm.
De nehéz várni.
Akkor neked is fájtak a melleid? Mikortól? Mensi előtt is szokott?

@aimi:
Igen...mi leszünk a következők. Pár nap és kiderül. Pf... Jövő héten.


@marika1212:
Jelenleg igen. De már nem sokáig. Bízom benne.
mutymurutty
 
 


Leírom majd nektek az infókat mikor mit éreztem mert mindent vezettem.
nicika35
 
 


@nicika35:
Köszönjük
marika1212
 
 


Én amúgy már tegnap és ma is éreztem valami furát. Lent bal oldalon kis húzódás, mintha egy kis gombóc lenne ott. Nem akarok beképzelni semmit, hiszen még nagyon korai lenne bármi, peteérés után 7 nappal.
Jaj, olyan lassan telik az idő.... :/
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Remelem az a kis gomboc, az a gomboc
Igen, az ido ilyenkor extra lassu, plusz gondolom a tested minden kis rezdulesere ki vagy hegyezve....
Turelem, mar csak par nap
aimi
 
 


@mutymurutty:


Elvileg most kezdődik meg a beágyazódás, ha sikeres volt minden. És 5 napig tart. :) Szóval korai, igen :D
marika1212
 
 


@mutymurutty:
Korábbi ciklus során éreztél ilyet? Gondoljátok, hogy ekkor bármi tapintható lenne?
marika1212
 
 


@marika1212:
Most kezdődik? Azt gondoltam már tart. De talán azt is lehet érezni.
Ja, félreértés ne essék, nem tapintok én semmit, főleg nem gombócot. Csak úgy érzem, olyan húzódást, mintha egy kis "gombóc" lenne ott...ilyen hülye hasonlattal éltem, de lehet görcs vagy akármi.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Egy ismerosom kavicsot erzett.... Jol erezte es az elso par honapban kavicsnak szolitotta
aimi
 
 


@mutymurutty:
Nem emlekszem, hany tuszod volt a honapban?
Nekem ugye 2 a sikeres ciklusban, es en is ereztem vmit a petefeszek korul.... Na az a vmi ciszta volt. Nezett a doki tuszorepedes utan?
De remelem neked kis gombocod van
aimi
 
 


@aimi:
Jaj, ne szomoríts már el, hogy megint ciszta.
Nem nézett peteérés után.
Két tüszőm volt, mindkettőben 1-1, 24 mm-es, uvu teszt szerint másnap meg is repedtek.
mutymurutty
 
 


@mutymurutty:
Dehogy akarlak elszomoritani Ne haragudj
De ha ciszta is.... Nekem a masik tuszobol baba lett Szoval ne is gondolj semmi rosszra! Par nap es ket csikosat tesztelsz Ha mast nem, en mar tutira beled beszeltem azt a babat
aimi
 
 


@aimi:
Igen. Köszi
mutymurutty
 
 


Van egy kismamablog nevű oldal. Ott nagyon szépen le vannak írva a dolgok. Onnan tudom, hogy kb mi meddig tart.
marika1212
 
 


Sziasztok. 
Korabban is szerettem volna írni a csoportba,de halogattam,csak olvasgattam. 
Most viszont egy hónapja belekezdtunk a baba projektbe a férjemmel. En 27 a férjem 29 éves. Mar egy éve szedjük a C-vitamint (1000 mg) és multivitamint valamint en olyan 4 hónapja a folsavat. Nem is volt semmi gond mind addig amig meg nem kaptam az citológiai eredmenyemet. P/3 és HPV lett az eredmény... Oszinte leszek nem Igazán tudtam,hogy mi is az a hpv,ugyanis eddig minden eredményem jo volt,illetve nincs semmi tünetem. (Szemolcs).Most hogy ez lett az eredmény,kicsit beleástam magam,igaz meg csak két napja sokkoltak. Olvastam,hogy gyakori partnervalras nagyobb kockázatot jelent. Hat pff.. most őszintén,nyilván nagyibb az esély,higy összeszed valamit az ember. Viszont az En esetemben ez nincs igy, ugyanis a férjem volt az egyetlen férfi az életemben,igy esetemben ez kizárt,valamit Ő sem volt nagy "nőcsábász". De igazából a tényen nem is változat.. sajnos ez van.Mivel kb 130 fajtája van a HPV-nek,mely lehet rosszindulatú is., igy elküldték a kenetemet laborvizsgalatra,ennek az eredményére várok. 
Nagyon elkeseredtunk...ugyanis mar nagyon szeretnénk babát,de ugye ezt csak egészséges szervezettel. Ha rossz eredmény lesz,akkor lehet h műteni kell a mehszajat. 
A dokim nem irt fel semmi immunerositot,viszont  En elkezdtem szedni a grapefruitot és ezustkolloidot,valamint b vitamint és cékla levet is iszom. Bizom benne,hogy a következő eredmenyem P/2 lesz és a HPV is eltűnik,ugyanis ha műtétre kerül a sor,akkor nem probalkozhatunk egy jo ideig.
Bocsanat ,hogy ilyen sokat írtam,de ki kellett írnom magabol. Esetleg,ha van valakinek tapasztalata,vagy jo tanácsa szívesen fogadom. 



moni25
Eger
 
 


@moni25:
Üdv a csoportban.
Hát elég nehéz lehet neked most, de ennek ellenére ne add fel és ne keseredj el, biztosan minden rendben lesz veled és lehet egy édes kisbabátok. Írj a fejleményekről majd nagyon kíváncsi vagyok.
Itt mindenki nagyon jófej és mindenki izgul a másikért. Nagyon sok szerencsét kívánok neked.
eszter1893
 
 


@moni25:
Szia Moni.
Hu basszus, nem egyszeru a helyzet Mikorra lesz meg a HPV eredmeny? Es uj citologiat mikor csinalnak?
Sajnos semmi okosat nem tudok mondani neked, de olvastam rola hogy sokan jarnak hasonlo cipoben es akar konizacio utan is siman teherbe estek, konnyu terhesseg, komplikacio mentes szulesuk volt. Szoval csak annyi tanacs, hogy fel a fejjel es gyere tovabbra is ide, nagyon sokat szamit az is, hogy megoszthatod vkivel.
Ja es sztem amiket elkezdtel szedni csupa jo dolgok, artani biztos nem art, de remeljuk segit is.
aimi
 
 


@moni25:


Üdv a csoportban!

2015 szptemberében nekem is volt HPV pozitív citológiám, de nekem P2-es eredménnyel.  Megilyedtem, hiszen akkor csak 25 éves voltam, alig egy éve voltam együtt a mostmár férjemmel, és előtte nekem csak egy barátom volt. Férjem se volt az a nőcsábász fajta. Tehát nem vagyok az a gyakran váltogatós fajta, most meg már végképp. :D
Én először betadine kúpot kaptam, amit az orvos szerint 10 napig kellett volna szerdnem, de a betegtájékoztatón max 7 nap szerepel. A 8. napot elkezdett a hüvelyemnél csípni és égni és fehér ragacsos hüvelyváladék távozott. Akkor abbahagytam. Helyre is állt minden másnapra.

Elmentem másik nőgyógyászhoz, aki Vitagyn C-t adott. Ez kicsit drága, de sokkal jobb volt, mint a betadine, csak kellemetlen, amikor távozik a fölösleg (olyan, mintha folyásod lenne). Tipizáltuk a HPV-t és nekem 31-es volt és magas kockázatú, a 16-18-as a legveszélyesebb.

Az első vizsgálaton látott egy kis hámelváltozást a méhnél, de a Vitagyn után ez szerencsére eltűnt, de a hpv maradt. Ittam ezüst kolloidot, de kicsit túlzásba vittem, mert elkezdtem tőle szédülni és hányingerem lett.

Aztán csináltunk MEDSERV+-os vizsgálatot ott kimutatták, hogy van magas kockázatú hpv, de nem a két legrosszabb. Citológia eredmény továbbra is P2 volt szerencsére.

Tavaly ősszel elkezdtem szedni a Béres D-vitamin fortét. Férjem is szedte. Téli immunerősítés miatt. És kombonáltam 1000 mg-os C-vitaminnal. Decemberben voltam tavaly ismét tipizáláson. És az eredmény az lett, hogy eltűnt a 31-es hpv. Tavasszal csináltak ismét rákszűrést és negatív volt.


Ami fontos!
A P3-ra oda kell figyelni, de nem kell tőle rögtön kétségbe esni. D-vitamint próbálgass, illetve tejsavas hüvejkúpokat, vagy hüvelykrémet, sokban van már ezüstkolloid. Ha elmúlik a menstruáció, akkor érdemes elkezdeni, mert akkor épül fel újra a hüvelyflóra, és az egy kicsit támogatja.

Nemi életet lehet vele élni, doktornőm mondta is, hogy akkor legalább a férfinál is használ valamit.

Egyébként HPV-vel a nők nagy része életében egyszer megfertőződik, csak a szervezet ezt spontán legyőzni, mielőtt még kiderülne. nagyából 12-18 hónap alatt múlik el, de ilyenkor ha az orvos másképp nem rendeli, érdemes félévente ellátogatni. Sűrűbben, ha nincs tünet, akkor nem érdemes.

Van belőle kiút. És hpv-vel lehetsz terhes. Valahol olvastam, hogy ha ez kizáró tényező lenne, akkor alig szülhetnének gyereket. Ha a méhed rendben van és a p érték 2-re visszamegy, akkor már jöhet a baba. A lényeyg, hogy ne legyen gyulladásban.

Bocsánat én is hosszan írtam, de sajnos a hpv-s sztorik mivel elhúzódnak, nem rövidek :(


marika1212
 
 


Akik ma dokihoz mennek: Kérünk beszámoló, és ha lehet fotót is
marika1212
 
 


@moni25:

Móni HPV-m volt nekem is P3-as cytologiával. Ez nem egészen 3 éve volt. Ráadásul nekem a szemölcsös verzió. Brrrrr. Ráadásul terhesen derült ki. Már terhesen meg akartak műteni de azt nem engedtem mert nagy lett volna a vetélés kockázata. De ugye el is rákosodhatott volna. Így aztán császárral szülhettem csak. Végül a baba 4 hónapos korában csinálták meg a conisatios műtétet. Szerintem nagyobbat kellett vágnia mi nt tervezte a doki mert cső volt berakva a méhszájamba... bármilyen kęrdésre szivesen válaszolok.
Jelenleg P2-es a cytologiám és nyoma sincs a HPV-nek.4+2 hetes várandós vagyok.
nicika35
 
 


Pfuuuu lányok, ez a reggeli rosszullét.... Ez valami borzasztó.....
eszter1893
 
 


Na ígértem nektek a cikluselemzésemet.
13cn - pozitív LH teszt
14cn - pozitív LH teszt
15cn - negatív LH teszt 0.DPO tüszőrepedés. Reggel belenyilallt bal oldalt a hasam aljába.
1.DPO - Szédülés (balra húzott a testem), fáradtság, pisilési inger.
2.DPO - Bal oldalt nyilall a hasam alja. Pisilési inger elmúlt.
3.DPO - fáradtság, nagyon jól aludtam, rémálmok
4.DPO - Hőm megugrott. Beágyazódás kezdete. Kókadtság. Napközben hőemelkedès, estére hasszurkálás ès apró de kellemetlen görcsök mely egész éjjel tartott.
5.DPO - Hőm visszaesett. A hasam még napközben szurkált de estére elmúlt.
6.DPO - csurom izzadtan èbredtem. Napközben hasszurkálás. Cicim enyhén fáj oldalt
7.DPO - hő magasan, cicifájás
8.DPO - cicifájás-duzzadád, megint izzadtan ébredtem, hő magasan, hasam puffadt, teszt negatív. Kívánom az ice teát.
9.DPO - megint izzadtan ébredtem, Cicim furán fáj, mintha enyhült volna. Fel vagyok fújódva. Ma nyugodtabb vagyok. Cicik fájnak. Főleg oldalt.Tesztek negatívak.
10.DPO - cicifájás, jó az alvókàm, fejfájás
11.DPO - görcsös fejfájás
12.DPO - cicifájás, hasfàjás, rémálmok, 10-es teszt negatív
13.DPO - csökkenő hő de este megint 37 körül
14.DPO - magas hő, pozitív 10-es teszr. 25-ös (olcsó) teszt is pozitív de nagyon halvány.
nicika35
 
 


@eszter1893:

Hány hetes is vagy? Nálam még nincs rosszullét 4+2-nél.
nicika35
 
 


@nicika35:
7+2
eszter1893
 
 


@nicika35:
Nálam a nem várt hetén is rögtön jelentkezett a hányinger. 4.héten
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Hánytál is vagy "csak" émelyegsz?
marika1212
 
 


@marika1212:
Csak emelyges, de olyan erősen hogy le kell dőlnöm.
eszter1893
 
 


@eszter1893:
Reggelente van csak?
marika1212
 
 


Anyukám ilyenkor evett 1-2db kekszet. Neki segített.
marika1212
 
 


@eszter1893:
Nagylányomnál minimális volt a hányinger. A picilányomnál már erősebb volt és néha reggel bizony gyomorsavat hánytam.
Jelenleg a szagokat nem bírom és hulla fáradt vagyok. Émelygés mèg nincs. Illetve nálam mindhárom terhességnél megvan hogy ökülődök a fogmosástól.
nicika35
 
 


@eszter1893:
Nagylányomnál minimális volt a hányinger. A picilányomnál már erősebb volt és néha reggel bizony gyomorsavat hánytam.
Jelenleg a szagokat nem bírom és hulla fáradt vagyok. Émelygés mèg nincs. Illetve nálam mindhárom terhességnél megvan hogy ökülődök a fogmosástól.
nicika35
 
 


Hoztam nektek pár képet, infot, érdekességet.
Mutatom a mostani terhes hőgörbémet, a tegnapi 25-ös tesztet, valamint a mai 10-es tesztemet. Illetve kipróbáltam a jóstesztelést
nicika35
 
 




Íme a mostani babás hőgörbém. Szájban nyelv alatt mért értékekkel.
nicika35
 
 




Ez a tegnap délutáni pozitív 25-ös teszt. Azértvlátszik?
nicika35
 
 


@nicika35:


Milyen az a jósteszt?

Bejelentkeztél orvoshoz?
marika1212
 
 




Ez a ma délelőtti 10-es vaterás teszt.
nicika35
 
 


@nicika35:


Én a 25-ösön nem nagyon látom, csak mintha, de a 10-esen egyértelmű.
marika1212
 
 


@marika1212:

Még nem jelentkeztem be. Majd hétfőn. Amúgy is felesleges az orvost elkapkodni.
nicika35
 
 


@nicika35:


Milyen a jóstesztelés? Erről nem hallottam még. :)
marika1212
 
 




Ezek itt a ma délelötti LH és HCG teszt.
nicika35
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: