Új privát üzeneted érkezett!

@littlebiscuit: Drukkolok Neked, várjuk az örömhìrt! :)
Már tényleg rajtunk a sor ;)
marmotka
 
 


@marmotka:

Köszönöm kérdésed, nem vettem szándékosan tesztet, így könnyű megállni:-P

Szerintem beágyazódásos vérzésed lehetett tegnap!! Tankönyvszerinti!;-)

Nekem a mellem nehezedik - hogyismondjam...három kölök szopiztatása után kissé könnyebbek, puhábbak (lógósak) lettek a cickók,- olyan tömör a tapintása és a mellbimbóm hihetetlen gájdalmasan
somipiro4
Vasad
 
 


Akarom mondani fájdalmasan érzékeny....

Tegnap arra gondoltam, hogy nov 25-re bejelentkezem dokihoz, és ha nem jönne meg addig, akkor elmennék.... Nem tesztelnék egyet sem (kibírhatatlan saját korlát), hanem ott derülne ki....

Ezt pont azért tenném, hogy ne stresszeljem szét magam, ne a mensi ideje, hanem a doki legyen a következő várt időpont:-)

Littlebiscuit kitartáás!!:-)
somipiro4
Vasad
 
 

 
 

Caroline! Aggódom, hogy nem írsz! Remélem nincsen baj!!
somipiro4
Vasad
 
 


Somipiro,
Nem rossz stratégia ez a tesztelés kihagyás.. Habár az orvos látni még nem nagyon szokott sokat a kimaradt menzesz környékén vagy utána kevéssel úgy emlékszem csak megvastagodott méhnyálkahártyát.. Max ha csinálnak vérvételt az adhat teljes biztos eredményt.
Látod kiscsillagnak is azt mondta az orvos, pozitiv teszt után egy héttel hivja és onnan 2 hétre ad időpontot.. a 7.-8. hét tehát hogy már szivhang is legyen.
Persze a legbiztosabb támasz egy orvos - jól teszed ha rendszeresen látogatod ha csak kétségek szétolszlatására is, megnyugtató.
Nekem talán nem is a tesztelés a stressz vagy azt kivárni - hanem hogy nehogy megjöjjön vagy elinduljon a barnázás. A folyamatos menzesz szerű görcsök és az érzés hogy mindjárt megjön - és ez a nők 2/3-ának van.. Ez a legnagyobb átok hisz folyamatos kétely hogy meg fog jönni vagy esetleg....
Ha ez nem lenne szivesen várnék még egy plusz hetet is komolyan.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok Lányok!

@littlebiscuit gondoltam Rád, hátha már nem bírtad idegekkel és ma hozod a pozitív tesztet. :)

@marmotka akkor kb mi egyidőben nem várjuk, ha jól láttam. :)

Kinek mi a terv a hétvégére? A várakozáson kívül...:) Valami jó figyelemelterelő tipp? :)
babyfever2016
 
 


Nov 11-re nem várom, rá két hét a doki. Ha vn ott valaki, azt látnia kell szerintem:-)

Azért sem szeretném elhúzni nagyon az első vizsgálatot, mert félek a méhen kívüli terhesség túl kései kiderülésétől, ami életveszélyes állapotot idézhet elő.
somipiro4
Vasad
 
 


@babyfever2016:

Kirándulás a szabadban, családdal-barátokkal közös főzés-sütögetés, wellness hétvége apával, nagyilátogatás...:-)

Nekem a wellness-hétvégén kívül a fentiek lesznek:-)
somipiro4
Vasad
 
 


@somipiro4:


Na igen, a wellnessezés ilyen babátváró-reménykedő időszakban valahogy hozzám nem áll közel, lehet hogy kinevettek, de ovu óta még csak kádfürdőt sem vettem, nem merek, csak tusolok. :)

A kirándulás nálunk is játszik, azt mondják egész meleg lesz. :)
babyfever2016
 
 


@babyfever2016:

Merre kirándultok? Hátha összefutunk! ;-)
somipiro4
Vasad
 
 


Az épp akcióban lévőknek javasoltam a wellnesst... Azt mondják a környezetváltozás jót tesz a babásodás szempontjából;-)
somipiro4
Vasad
 
 


@somipiro4:


Valami Budapest környéki hegy, János, vagy Hármashatár, ha esetleg messzebb megyünk, akkor Dunakanyar. :) Ti?

Valóban, "akciós időszakban" szuper, ha kimozdul az ember. :)
babyfever2016
 
 


Sziasztok csajok,

Akinek már van tapasztalata, mennyi ideig kell szedni (ajánlott) a barátcserje kapszula szedése?



Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Mi a Balaton környékére terveztünk menni:-)
somipiro4
Vasad
 
 


Nem szedtem még barátcserjét, de a tapasztalatokra én is kíváncsi vagyok!
somipiro4
Vasad
 
 


@somipiro4:


Na az tuti gyönyörű lesz! Összel még szebb, mint nyáron!
babyfever2016
 
 


Huha lányok irtatok bőven mig lezavartam a melóm nagyrészét :)

Somipiro, - abszolut a méhen kivüli kizárása valóban nagyon fontos. De persze minket el fog kerülni ez a szörnyűség igaz lányok? Mert már mind nagyon nagyon várjuk a kis manóinkat :)

Babyfever, nem-nem kibirtam a várakozást. Már ez az egy nap menni fog!!

A hétvégéről - végre most 3 hét után az első teljes hétvége jön, előtte mindig dolgoztam szombatokon. Szóval úgy vártam mint a messiást na persze a teszt miatt is :)
Elmegyünk IKEAzni, szombat este egy 3 hetes rokon baba látogatóba. Csavargás shopping ilyenek. Szuper lesz

Kiscsillag én nem szedtem még a barátcserjét de ugy rémlik azt olvastam hogy folyamatosan kell szedni elkezded egy ciklus elején. Aztán viszont ha összejön a bébi abba kell hagyni gyorsan mert okozhat kárt..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Hánykor csinálod reggel a tesztet? A megfelelő időpontban küldjük a pozitív energiát! :)
babyfever2016
 
 


nagyon köszömöm babyfever, hát ahogy felkelünk szerintem 8-9 tájt. Bár képzelem majd felébredek 7-kor és nem birok visszaaludni :D És ha a pisilésnél amikor csinálnám a tesztet megjön?? micsoda csapás lenne :D (mondjuk ezen csodálkoznék mert egy cseppecske barna se volt még és én nem menstruálok már vagy egy éve hanem kettő egy-két nap barnázás nélkül előtte).

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Nem fog megjönni! Tudod mi fog jönni, a második csíkocska! Csak pozitívan! :)
Jól van, majd várjuk a helyzetjelentést! :)
babyfever2016
 
 


babfever olyan aranyos vagy hogy ilyen kitartóan biztatsz.. Hát igen, kezdem én is fontolgatni ezt a gondolatot és azonosulni vele. Nagyon izgiiii. Írok persze holnap délelőtt!!!

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


Naná! Minket itt összeköt a közös cél, na meg úgy általában az emberség, az empátia. Vigyor
babyfever2016
 
 


Esetleg olyan tapasztalat az ovu-teszttel kapcsolatban valakinek, hogy több napig pozitív?
babyfever2016
 
 


Babyfever így van majd november közepén én szurkolok érted és a többiekért szépen sorban.
Huha..
Pufok irásából ihletve megmértem a höm. 37 !!!
"A menstruáció közeledtével visszaesik az ébredési hőmérséklet, de van, akinek csak a menses alatt megy vissza az érték. Jó jel, ha a menstruáció előtti napon vagy az első napján még nem esett vissza a testhőmérséklet és a menstruáció sem jött meg. Ez egy gyanújele lehet annak, hogy valóban teherbe estél. A terhességi testhőmérséklet magasabb és ez akár még a szoptatás alatt is eltarthat."
Persze olvasom, az ébredésit kell nézni.. De fene tudja.
Na jó most véget vettem a találgatásnak. Hisz már csak egyet kell aludni és jön a tesztelééés.

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Sziasztok :)

Én január végén hagytam abba a gyógyszert kb azóta próbálkozunk :) Akkoriban bukkantam erre az oldalra sokat olvasgattam írogattam reménykedtem keresgéltem a neten a praktikákat aztán szépen lassan felhagytam mindennel.Mostanában kezdtem el újra látogatni az oldalt és megtaláltalak titeket.

Csalódott vagyok a sok sikertelen hónap miatt de mivel tudom hoogy sokszor nem adtunk bele 100%-ot így nem gondolok semmi rosszra :)
Most második hónapja iszom a palástfű teát és kb két hete lúgosított vizet iszom :)
Eldöntöttem hogy bármi legyen is ebben a hónapban szívvel lélekkel azon leszek hogy mindent megtegyek a baba sikerére :) Ebben a hónapban elkezdem a barátcsrjét is hátha valami segít.Fáradságot nem tekintve ágybacsábíton az én párocskámat amilyen sűrűn csak lehet. :)

Ma reggel jött meg :( igaz elég gyengécskén. Annyit kell tudni rólam hogy az elmúlt hónapokban hamarabb jött meg kb olyan 21 napokra és 2 nap alatt elmúlt kb észre sem vettem ,ezért is kezdtem el inni a palástfű teát, annyit segített hogy már 25-26 napra jön meg és észreveszem végre fáj a hasam :) :)

Bocsánat a kisregényért :)   De egy kicsit ki kellett öntenem a lelkem :)  

Mindenkinek szép estét
linda88
Dány
 
 


@linda88:


Üdv itt! Doki mit mondott a rövid mensire? Pajzsmirigyed rendben van? Ha nem voltál még vizsgálaton érdemes lenne, az orvosodtól egy vérvételt kérni tsh-ra, sok esetben ez áll a babásodás útjában! Drukkolok, hogy a következő hónapban Te is babás legyél :)

szandra0408
 
 


@babyfever2016:


Nekem a legutóbb, mindig erősősödött mint a jósteszt, aztán csináltam peteéréskor egy pozitíív hcg-t szóval előfordulhat...

szandra0408
 
 


Caroline jelentkezz, mi van Veletek? Remélem minden rendben van!?

szandra0408
 
 


@szandra0408:


Peteéréskor pozitív HCG-t? WoW. :)

@littlebiscuit, már csak az éjjelt kell kibírni, de nekem a hőd is tetszik! :)

@linda88, a pozitív hozzáállás rengeteget számít, ne add fel! :)
babyfever2016
 
 


Üdv itt Linda! ITT előbb utóbb MINDENKI babás lesz...;-)
somipiro4
Vasad
 
 


Caroline?
somipiro4
Vasad
 
 


Köszönöm :)

Az orvos annyit mondott hogy nem jelent semmit.De szerintem a teának köszönhetően kezd normalizálódni a helyzet.Még a nyáron voltam orvosnál akkor azt mondta hogy minden rendben szép méhnyak vastag méhnyálkahártya sőt még peteérést is látot :)

Tudom hogy nem mindig voltunk együtt annyit amennyit kellene sajnos párom sokat dolgozik és sokszor esténként eldől mint egy darab fa :(

De mostantól megpróbálom jobban ösztönözni :) 

Sok sikert mindenkinek :)
linda88
Dány
 
 


@littlebiscuit:
Szioooka. Szjasztok. :) Bocsi h csak most. En a menszesz kimaradasa utan 2 nappal teszteltem.vagyis pentek este, Szomb kellett vna megjonni. Es hetfon reggel teszteltem. Meg csak kis ido telt el,Megi. Pedig az egyik tesztem egy sima rossmanos volt, a masik komolyabb. Es megis mindketto pozitiv lett. :)holnap mar 5 hetes leszek. *.* ;)
angyalka
 
 


@littlebiscuit:
Szioooka. Szjasztok. :) Bocsi h csak most. En a menszesz kimaradasa utan 2 nappal teszteltem.vagyis pentek este, Szomb kellett vna megjonni. Es hetfon reggel teszteltem. Meg csak kis ido telt el,Megi. Pedig az egyik tesztem egy sima rossmanos volt, a masik komolyabb. Es megis mindketto pozitiv lett. :)holnap mar 5 hetes leszek. *.* ;)
angyalka
 
 


@littlebiscuit:
Ma megcsinaltad a tesztet, v csak holnap fogod?? Nekem is ilyen tuneteim voltak.. gorcsoltem egy hetig minden este.. mar akk ereztem. Semmi elofolyas. Cicifajdalom az vegig.. sot most megjobban.. de ennyi. :) sok szerencset.!! :*
angyalka
 
 


Barátcserje kapszulát szed valaki??Ha igen milyen tapasztalataitok vannak??? :) :)
linda88
Dány
 
 


Linda üdv itt. Remeljük ez a forum neked is szerencset hoz majd. A Baratcserjeröl majd pàran tudnak irni én még nem hasznaltam.
Angyalka teszt HOLNAP. Màr falra maszok a "mindjart megjön" érzéstöl. 50x megyek mosdoba nézni hogy néh mindig minden ok szaraz es tiszta :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit: Izgulok érted, jelentkezz az eredménnyel!

Linda: barátcserjét két hete szedem, számomra pozitív a változás, főleg a nyák tekintetében. Remélem hó végén pozitív lesz más is ;)

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


Lanyok hat vegyes erzelmekkel jövök, egy annyira halvany masodik csikocska van amit nem merek még pozitivkent hirdetni DE a parom is latja ez mar jot jelent nem. Pàrom kommentje: egy kicsit terhes vagy :D holnap ujracsinaljuk..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


@littlebiscuit:


A halvány pozitiv is pozitiv! Gratulálok!

szandra0408
 
 


@littlebiscuit:


Igeeeeeeeeen! +++++++++++++++++++++++++ Holnapra, holnaputánra erősebb lesz!
Még csendesen örömködöm, de azt nagyon!:))))))
babyfever2016
 
 


@littlebiscuit:


Mióta próbálkoztok? Tünetek voltak, vannak?

szandra0408
 
 


@Littlebiscuit
Nagy gratula, látod sikeres volt ez a hónap még betegen is :)
Csajok tegnap elkezdtem szedni a barátcserjét, remélem elég lesz 1 hónap.... Pozitív oldalát nézve a dolognak ki tudunk menni még nyár elején Londonba sogórnőmékhez baba látogatóba így legalább :D Reménykedem, hogy ez a hónap sikeresebb lesz mindenkinek :)
Üdv linda88

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Sziasztok lanyok köszönöm a drukkokat es gratulaciokat egyelöre ovatosan örülünk, probaljuk elhinni hogy érkezik, tenyleg.. ott a teszt az elöszoba komodon es mindketten amikor arra jàrunk ujra megnézzük :-)
A masodik honap volt. Allati szerencsesek vagyunk. Volt bennem egy kis felsz mert még én hagyjan (jövöre 30) de pàrom 45 eves es dohanyzik is. Amellett azert egeszsegesen eszunk, elünk ö korahoz kepest nagyon fiatalos 35 evesnek nezik :) tunetek a legerösebb a menstruacios fajasok föleg este, mult vasarnap ota! Faradtsàg de én amugy is szoktam hullamokban faradt lenni ha sokat melozom szoval ez annyira nem. Ja és ez a folyamatos érzes mintha valami csöpp csöpp érkezne a miki aztan bugyi ellenorzes - tök szaraz. Most az Ikeaban pl teljesen panikba estem hogy jön valami. Mosdo - bugyi szaraz mint a szahara :lol: semmi barnazas nem volt amugy ez jelentette szamomra a remenyteli jelet (menzesz elott 2,-3 nappal kezdodik nalam). Furi altesti fajasok is neha jönnek egy egy pillanatra. Az elöbb pl olyan volt egy pillanatra mintl amikor kenetet vesz a nögyogyasz :-D ennyi nagyjabol..

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Littlebiscuit! Szuper! Gratulaaa!! Nagyon Örülök nektek!!
somipiro4
Vasad
 
 


@littlebiscuit:
Jaj,de jó! Gratulálok. Ha tudsz tölts fel képet.

Lilypie Pregnancy tickers
ecsibe
 
 


@littlebiscuit:
Nagyon gratulalok.!! Teljes ugyan az tunetek mint nekem. Bar nekem egybol szep eros csikok lettek. De nyugi neszedniked is erosodni fog. :)
angyalka
 
 


Neked is *
angyalka
 
 


Köszönöm szépen lányok!!

Angyalka, igen nekem ma van a nem várt kicsit elkapkodtam :D még jó hogy nem csináltam tesztet tegnap vagy tegnapelőtt gondolom még ennyit se mutatott volna :)

Lilypie Pregnancy tickers
littlebiscuit
 
 


Jahh akkor tuti pozi lesz.. igy foleg h hamarabb csinaltad. ;)
angyalka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?