Új privát üzeneted érkezett!

Panda, bocsi tudtam, hogy elfelejtettem valamit :oops:
Mindkettőnkre hasonlít, ha kerekebb a feje akkor épp apukája, ha hosszúkás akkor meg én vagyok. És persze attól függ ki kit lát benne.
És igen ő így lett anyakönyvezve, mert Anna a dédi és az ő lányai nevében is szerepel az Anna, mint a nagymamáéba (Marianna) is, és nem akarunk egyforma nevű rokonokat, így lett Panka. :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hurrá laptető, hátha valami jó is kisül ebből, nem mintha babonás lennék :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!
A laptető jelent valamit :wink: ? Én csak azt látom, hogy nagyon lassan lesz új oldal, annyira lusták vagyunk :oops: . Vagy mindenki nagyon elfoglalt :( .
A Panka tök jó név. Nekem a Panna is tetszik, bár nem hinném, hogy a férjem beleegyezne, hogy "becenevű" gyerekünk legyen.
A szobatisztaságot már elfelejtettem... De szerintem, ha tudod, hogy kb. mennyit bír ki 2 pisilés között, akkor azt az időt nyugodtan tölthetitek pelus nélkül. Max. ne menjetek messzire otthonról, vagy legyen Nálad teljes váltás ruha. Nálam mindig volt, még a játszón is, de nem kellett. Kivéve, mikor Adám már 6 éves volt, pont 1 hete döntöttem úgy, hogy már elég nagy, nem kell pótruha, erre úgy összehányta magát, hogy csak na :roll: .

panda
Halásztelek
 
 

 
 

Na igen azt már én is észrevettem, hogy lassan pörögnek az oldalak és élmény mikor nem kell annyit görgetni végre :lol:
Először a Panna volt, csak mivel a vezetéknevünkben is van 'n' ezért már túl sok lett volna és így lett Panka.
Amúgy most már egyre többen használják a "beceneveket" anyakönyveztetésre. Én örülök is neki egy kicsit hogy nem nagyon lehet becézni. az osztályban is volt egy Anna, aki a 3. végére már kAnna volt. Na ilyen kilátásaink nincsenek egyenlőre.
Azért egy próbát megér, hátha rátudod venni.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Na megjártam a fogorvost, hát ott semmi bajom nem is volt, de mióta eljöttem és megy ki az érzéstelenítő, még egy jót aludni sem tudtam, már a második gyógyszernél tartok áááá
és két hét múlva is megyek vissza.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!

ritkaságom oka,hogy apival elkezdtük rendbe tenni a kertet.most éppen az eperpalántákat ültettük át és rítkítottuk.nagyon elszaporodtak.......

Mátém jár focira és drámára is...nagyon jól érzi magát.....holnap az Abonyi állatkertbe mennek kirándulni!:)

Barnikám egész nap a kertet járja be.....délután és este 2 pillanaton belül elalszik:)

Beu de drága vagy!!!!!!!!!!
nagyon megksözönném és a te figuráidból még tanulni is tudnék.....nálunk a thomas,a verda,a bob a mester a nyerők.......

Máténál sokáig volt pelsu mikor mentünk el de nálunk minden nagyon messze van......de ha gatyó volt rajta mindíg vittem magammal váltó ruhát ha netán baleset történne......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Gyors bekukk, apa még itthon van, holnap reggel indul vissza. Hihetetlen, hogy a 6 hét milyen lassan vánszorog, ez az 1 hét meg pillanatok alatt elrepül.Jól éreztük magunkat, bár a fiúk annyira nem élvezték, mert ilyenkor befigyel a vasszigor.

Hétfőn viszem Bazsit pályaválasztási tanácsadóba, kiváncsi leszek mit fognak mondani.

Kaptam az OTP-től visszahívást is. Minden feltételnek megfelelünk a végtörlesztéshez. Kedd reggelre foglaltak nekem időpontot a személyes találkozóra, ott kalkulációt is kapok, hogy ft hitellel hogy alakul a törlesztőm. Elindítjuk a lakás eladását is, mert 180 ft-on már jóval kevesebb a tőkénk, így van esélyünk eladni, mert tudunk lefele menni az árban. Ez lenne a legjobb, mert az a lakás amúgy is kicsi, oda vissza nem megyünk, és jó lenne megszabadulni a tehertől.Jövő héten talizok az ingatlanosommal is.

Barbi és Iza már jól vannak, még egyet-egyet köhint Barbika, de szerintem hétfőn már elengedem az oviba.

Viszont rossz hírem is van. Megint P3 lett a rákszűrésem eredménye. Kedd délután vesz le még kenetet a dokim HPV-re, annak 1 hónap az eredménye. Meg gondolom kapok megint gyógyszert. Azt is mondta, hogy mégegyszer P3-am lesz (ez már a 3. volt) újra megcsinálja a konizációt és kimetszi a méhnyakból a sérült hámréteget. Mondjuk ez lenne a legjobb, mert az a tuti ha eltávolítja a beteg részt. Azért félek kicsit, nehogy a végén még rákos legyek.

Viszont izgulok, mi van ha most babás lettem, akkor is megcsinálják a HPV-t és az újra szűrést??Gyógyszert is szedhetek terhesség alatt??Mert ugye ez így nem maradhat??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

P3 :cry: :roll: . Most jut eszembe, hogy én meg totál elfelejtettem elmenni a leletemért, pedig 1 hónapja kellett volna :oops: . De beindult a meló, suli, egyszer-kétszer eszembe jutott, de aztán ki is ment a fejemből. Remélem, nálam semmi nincs... A P3 simán lehet gyulladás miatt is, eddig attól volt? Gyógyszer és terhesség, hát erről lövésem sincs... Azért az elég speciális eset, de gondolom, nem olyan ritka, hogy az orvos ne tudja, mit kell csinálni. Ne aggódj, minden rendben lesz!!!
Nem csoda, ha hamar elment az 1 hét... És akkor most megint 6 hétig egyedül a számtalan gyerekkel (esetleg eggyel többel)?

panda
Halásztelek
 
 


Judy nagyon drukkolok hogy rendbe gyere......rákról ne is beszélj!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judy:ne is gondolj a legrosszabbra, biztos minden rendben lesz. Legutóbb gondolom gyulladás miatt volt P3-as?
Hát nem tudom, hogy terhesség és gyógyszer hogy megy együtt, ebben nincs tapasztalatom csak külön-külön.

Voltam múlthét pénteken orvosnál és UH is megnézett.
87 mm a fejétől a fenekéig és a szülést március 27-re átette, mert most is egy héttel nagyobb a mérete és mivel már a 12 héten is nagyobb volt ill. előtte is, így változtattak. Tehát most 15 hetes vagyok a 14 hetes helyett. Kaptam beutalót AFP-re és a 18 hetes genetikára is.
A nemét hát nem látta azt mondta, hogy nem lát "belógni" semmit, tehát nem kizárható a kislány sem, de nem tudja még megmondani.
Hát azért nem bántam volna ha lóg ott valami, na majd meglátjuk a kövi. ultrahangon a 18. héten. Bár tegnap láttam egy szörnyű műsort beteg gyermekről és azt mondtam, hogy ha kislány, ha kisfiú egészséges legyen és ezt komolyan is gondolom. Legfeljebb lesz még egy rózsaszín hercegnőnk. Rebussal is nagyon harmonikus a kapcsolatunk igazi kis nőci már. Olyan komoly dolgokról beszélgetünk és annyira szépen, értelmesen fejlődik. Igazi anya-lánya kapcsolatunk van. Szóval nem panaszkodom.

Ja és szerintem mocorog, de nem merem elkiabálni, mert nem érzem mindennap és ez egy kicsit megzavar. Olyan izomrángás szerű csikizést érzek néha főleg amikor nyugalomba vonulok, de amikor én próbálom mozgásra bírni akkor meg nem érzem, szóval még nem tudom, de valószínű, hogy már őt érzem.

Ma megyek védőnőhöz, ajaj az a csúnya mérleg vár rám :cry:

A vérkép, vizelet tökéletes lett, leszámítva a vérszegénységes vashiányt, így kaptam rá vasat. Na hát erre azért számítottam, mert terhesség nélkül is mindig problémám volt vele.





erika82
Erdőkertes
 
 


Panda,
Ejnye-bejnye...tessék ám elmenni a leletért. Ez nem játék. :oops: :oops:
Én nem tudom nálam mi a frász okozza a gyulladást, hiszen semmi jele sincs. Dokim is mindig elcsodálkozik, hogy mennyire szép ott alul minden és egy csepp hüvelyi váladékom sincs. Nem értem. :roll: :roll:
Nita,
Nálatok mizu???Minden ok apával???
Erika,
Szuper, hogy minden rendben van. És tényleg a lényeg az egészség, de igazából még nagyon kicsi ahhoz, hogy megmondják a nemét.Bármi lehet még.
A mérleg nekem is mindig az ellenségem volt. :lol: :lol:
Bazsinál 25 kg-ot, Daninál 13-at, Barbinál 13-at, Izánál 6-ot híztam. De tudni kell, hogy egyre nagyobb súlyról indultam. Minél kisebb az ember súlya annál többet hízhat. Persze ez sem mindig igaz. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csináltam ma reggel egy tesztet, de persze negatív. Nem is lehet mondjuk más a 7. napon. :oops: De sosem bírom ki. :lol: :lol: Berendeltem 15 db olcsó tesztet a netről, szóval szórakozhatok rendesen. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ó, a teszt, reggel még a fejemben volt, köszi Judy, már tudom mit felejtettem el. Bár lehet hogy jobb ha nincs itthon ? Így legalább nem agyalok... :lol:
Hát P3-hoz nem tudok mit mondani, nekem eddig P2 volt, de csak nem lesz semmi komoly!
Erika igyál céklalét, az is jó vasra és talán nem annyira okoz problémát, székletügyileg :oops:

Ha minden igaz a fölöttünk lakóknál is megérkezett a gólya éjszaka - apa ennyivel kommentálta: akkor van még 2-3 nyugis éjszakánk :lol:
Ehhez tudni kell, hogy olyanok mint az elefánt közlekedés ügyileg, no meg elég zaklatott lelkek, remélem a kissrác azért bírni fogja a dolgot és nem fog éjszakai szerenádot tartani, mert ezekben a modern tházakban minden áthallatszik.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Ismerős a tesztes dolog, pont abban a hónapban vettem amikor teherbe estem még ovu tesztet is vettem, mondván, hogy kíváncsi vagyok hogy működöm és ki akartam próbálni, hát nem sikerült, de azért mindet ellövöldöztem, mert ha már van.
Viszont eltettem őket és látom, hogy dpo 8. napon már pozitív volt csak valószínűleg egyből nem jött elő én meg bedobtam a zacsiba mondván, hogy nega, ha jól emlékszem dpo 10 napon csináltam délutáni pisiből, mert nagyon rosszul voltam és az már egyből két csíkos lett. Hát lehet nem akkor fogant amikor a hőmérő mutatta a hőleesést és ezért is nagyobb most 1 héttel, na de mi védekeztünk legalábbis megpróbáltuk, szóval a fene se tudja.

Lényeg, hogy beköltözött a pocaklakó és szépen növöget.

Viszont most megint nem érzem. Múlthéten két napig éreztem azóta próbálok én figyelni, de most nem megy. Még jó, hogy voltam azóta UH, mert lehet beképzelnék egy-két dolgot :roll:

Judy:a mérleg kiakaszt. Muszáj változtatnom az étrendemen és tényleg szénhidrát csökkentést végezni, mert felszedtem 3 kg és még csak a 15 hétben vagyok. Ja igen és a baj nem a 3 kg, hanem az, hogy nem vagyok vékony, szóval ez sok, nem szabadna még híznom.

beu:hát nem tudom én most kiváltom a gyógyszert és meglátjuk mit okoz. Így is úgy is le fog állni az emésztésem ha visszább veszem a takarmányt. Megfigyeltem, hogy nekem akkor gyorsul fel az anyagcserém, ha rendesen eszem, de akkor hízom. Ha visszább veszem akkor lelassul és elkezdek fogyni, hát lehet itt fordítva mükszöm. Nem tudom, majd látjuk.

Olyan jó lenne már vásárolni a picinek, tisztára lázban vagyok, de a 18 UH kibírom, mert muszáj utána zöld utat engedek magamnak, úgyis mindent meg kell vennem, mert semmink nincs, tehát nem feleslegesen vásárolgatok.





erika82
Erdőkertes
 
 


nita:veled mi van? Mensi? Hol tart most a kivizsgálásod? Apával sikerült zöld ágra vergődni.

Á ezek a férfiak néha kiszámíthatatlanok. Gabinak is beszélek, hogy milyen volt a védőnőnél, erre megkérdezi, hogy minden rendben volt az orvosnál és volt-e UH? Na hát szerintetek ennyire figyel rám, főleg, hogy múlthét pénteken együtt mentünk az orvoshoz, akkor most hétfőn tán nem megint orvoshoz megyek és mondtam is, hogy Erdőkertesre a védőnőhöz megyek. Szarik a fejemre amikor hozzá beszélek. Bocsánat a nyers kifejezésért :oops:

nóci:nálatok minden rendben van?





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika nem próbáltad még a reggeli pl narancslé ivászatot vagy a napközbeni alma nasit, nekem mindegyik hatásos ha anyagcsere gondjaim vannak. Meg sok rostosat mondanak, no meg a megfelelő mennyiségű folyadék nélkülözhetetlen!!

Olyan jót mosolyogtam, :) mindig felváltva akadunk ki a férjekre...

Tegnap élménybeszámolót hallgattam vagy 2x a szomszédtól, bár szegény pasit inkább megviselte, ráadásul végül császár lett belőle, de a baba nagyon édi, és lekopogom, állítólag elég nyugodt és nem sír. Majd meglátjuk ha hazaérkezik :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erika!
Lassan vásárolgathatsz is, az a 2-3 hét gyorsan eltelik ám :lol:! Amúgy az én férjem sem egy nagy vizsgálatra kísérgetős fajta. Még Noéminél ott volt majdnem minden UH-n (vizsgálatra sosem jött), de Ádámnál már nem, csak a 18. hetin, meg az utána következőn, mert nagyon kíváncsi volt, hogy ki van odabent...
Mérleg, ne is mondd :roll:... Most pontosan annyi kiló vagyok, amennyivel a két nagyot szültem :roll: , ez szerintem ultra gáz...

Beu!
Reméljük, nálatok is jön a gólya nemsokára!!!!
Az én gyerekeim sem sírtak sokat a kórházban, de azért itthon bepótolták rendesen. Igaz, ez kertes ház, senkit nem zavartak.

Judy!
Ma nem teszteltél :wink: ?
Csak, hogy megnyugodj... Ma elmentem a nőgyógyászhoz (amúgy is volt ott dolgom) és elkértem a citológia leletemet. Teljesen negatív, minden rendben.


Jó, hogy kicsit felélénkült a topik, mert már gondolkodtam, hogy átpártolok máshová. Mondjuk, a 2012. májusi babákhoz :wink:...

panda
Halásztelek
 
 


Akkor én nem szólhatok egy szót sem, mert a párom mindenhova elkísért, le sem lehet vakarni, azóta sem... így néha olyat is hall amit nem feltétlen kellene...
De volt egy vizsgálat, amire nem jött el, - gondolta csak vizsgálat, és én sem tudtam pontosan - de pechére a doki uh-t is csinált :lol: gondolhatjátok, utána hogy morgolódott, hogy nem jött el.

Hű már 3 napja vakarom az udvart - gazolok, mert be akarjuk füvesíteni a gyephézagos köveket, de a többi 5 lakó csak röhög persze a markában. Na mára kivagyok mint a liba, asszem a hétre ennyi elég is volt, itt hátul kész, szóval a többiek meg nézzék a gazt addig míg erőre kapok.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

a picid az én drága nagymamim szülinapjára van kiírva:(:))))))))

Judy köszi kérdésed apival most minden a legnagyobb rendben:))))))kop...kop...kop.....

Erika piri szept 16-án végre megjött...azóta voltunk együtt apival majd kiderül...most direkt nem nézem mikor kéne meg jönnie,...........csak magamban saccolok kb.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

Beu,
Neked most mikor kell nem megjönnie?? :lol: :lol:
Mindig megfogadom, hogy nem idegesítem magam a 12. nap előtt, de sosem tudom megállni. :lol:
Erika,
Szerintem a 15 kg akkor is belefér, ha nem vagy vékony alkat.A lényeg, hogy egyenletesen menjen fel rád és ne pár hét alatt hízd meg a 15-öt. Ezen kár is agyalnod, ha hízós típus vagy, akkor úgyis fogsz, ha akarod, ha nem. :oops:
Panda,
Örülök, hogy minden ok leleteddel. Tegnap nekem is levette a doki a HPV-t, 1 hónap az eredménye. :oops: Azt mondta ne izguljak annyira, ez nem rák és különben is lehet már 3 hónap múlva P2 lesz.Öregednek a sejtek. :oops: :oops: Na meg én is.. :lol: :lol: Ezt nem mondta. :lol: :lol:
Nita,
Tök jó, hogy minden ok apával. Nálunk is mindig vannak ilyen durcás korszakok, de aztán elmúlnak. :lol: :lol:

Teszteltem ma is, persze nega. Bár mintha lenne valami, de szerintem csak a szemem káprázik. Megpróbáltam lefényképezni és lejjebb venni a fényerőt. Mintha...de szerintem nem. :oops:

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy azonos napon járok mint te, tehát hétfőn nem kellene megjönnie!!! Az a vicces, hogy ugye szeptemberrel letelt a 3 hónap pihi és a teák ezt a ciklust, ami amúgy is hosszabb szokott lenni 35 napnál, rögtön lerövidítették 30-ra, szóval a hormonjaim helyre álltak, s úgy tűnik a ciklusom is. :lol:
De nem akarom elkiabálni- na jó inkább nem is mondom, mert megint bebeszélem magamnak, majd később, bocsi :roll:
Ja, és igen, ha szeretnéd láthatok rajta 2 csíkot
:wink: de nem korai még a teszt, mindenhol a legkorábbi tesztelést 10dpo-nál javasolják a 10-es teszttel, 25-sel meg csak a kimaradt mensi után. Ezt most a magam lenyugtatására is írtam :lol:

Ma megint átrendeztem a gyerek szobáját, mert tegnap apa későn jött haza, mire ő rögtön felkelt és nem volt hajlandó aludni még fél 12 kor sem, így kénytelen voltam vele aludni. Eddig azon a falon aludt, ahol a bejárati ajtó van, de úgy látszik ez most nem jó, mert apa hetente 2x is ilyen későn fog hazajönni mert nyelvsuliba jár.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Dehogyisnem korai, ezért is mondom, hogy szerintem csak a szemem káprázik és nem igazi csík. :oops: :oops:

Akkor nagyon szorítok magunknak, hogy ne jöjjön meg. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Nem baj, ha ma is nega volt a teszt, van még néhány, nem :wink: ? Így legalább nem feleslegesen vetted őket. Nem is értem magam, hogy hogy bírom sokáig minden alkalommal... Én eddig a mensi utáni 1 hétnél előbb sosem teszteltem. De volt, hogy kihúztam 2 hétig is (most utoljára is...). Igaz, az utolsó pár nap már kész idegbaj volt. De bennem mindig az van, hogy ha nagyon korai a terhesség, inkább ne tudjam, késsen 2 hetet, aztán megjön, de nem tudom, hogy baba volt esetleg. Én könnyen beleélem magam, de, gondolom, ezzel nem vagyok egyedül.
Jó, hogy a nődoki szerint sem kell aggódnod a P3 miatt.

Mindenkinek drukkolok, akinek hétfőn nem kell megjönnie, de engem már nem előztök meg :wink: ...

panda
Halásztelek
 
 


Panda,
????????????????????Mit jelent, hogy téged nem előzünk meg???
Csak nem babás vagy???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én sosem bírom ki ezt a hülye tesztelést, aztán meg jön a csalódás. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Szerinted :wink: :wink: ?
Tegnapi termés a nőgyógyinál: egy db élő embrió méhen belül, jó szívműködéssel, kb. 7 hetes. Szóval, nagyon úgy tűnik, hogy itt bizony baba van :lol: .
Úgyhogy ezennel visszavonok mindent, amit a mindenféle teákról mondtam, mert ebben a hónapban nem volt (lett volna...) hosszú ciklusom. Nem számítottunk rá, mert ugye ez még "vigyázós" hónap volt. Hát, ezt benéztük :oops: :oops: :oops: , jól "bevédekeztük" a babát :shock: .

panda
Halásztelek
 
 


Judy eskü mintha én is látnék ott vmit.....de nem akarom beléd beszélni.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Basszus, Panda átsuhantam, mint a gondolat, a májusi topik írásod felett..pedig volt egy ilyen gyanúm. Szuper :lol:
Ez a legjobb mikor nem görcsöl rá az ember és becsúszik.

Na megyek mert én mindjá kitaccsolok. jó éjt

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Jaj de szupi panda még a szemem is könnybe lábadt. Erre várok már amióta nekem pozi lett, hogy végre valaki kövessen. 7 hetes az már nem olyan picike. Na most már izgatottan várom tőled is a híreket a későbbiek folyamán, tudod orvos meg mindenféle nyomkodós, húzós, szúrógátós vizsgálat.

Judy:nem akarlak biztatni, de mintha én is látnék valamit és az én tesztem is ilyen kék volt 10-es erősségű. Utólag megnéztem a dpo 8-as napon tesztelt csíkot és most már az is halványkán de két csíkos volt. Akkor persze semmit nem láttam. Ha te látod szabad szemmel akkor azért lehet benne valami. Amikor én felraktam nektek a 10 dpo tesztemet itt fenn sokkal halványabban látszott otthon pedig egyértelmű volt akárhogy forgattam hát látszott.
Na akkor érted is izgulok.

Lányok hát én ennyi izgalmat egy napra.

beu:azért neked is szorítok és a bebeszélés az tényleg nagyon megy nekem is. Éreztem én már terhesnek magam májusban is, de akkor sajnos nem voltam az. Na de most aztán bepótolom :lol:

Rakok majd fel képet a pocimról, mert hogy tegnap megállítottak a munkahelyemen, hogy csak nem gömbölyödök. Igaz kismama felsőben azért mindenkinek sikerül gömbölyödni, de szerintem is látványosan megnőtt.

És nem akarom elkiabálni, de mintha délelőtt is éreztem volna valami kisebb rugdosást vagy nyomkodást odabentről épp a buszon ültem, mert jöttünk vissza Rebivel a fülészetről és hát volt ott valami, na majd meglátjuk. Egyébként a 16. hetet töltöm most, úgyhogy lassan, de szépen haladunk.

Na aztán ha van valami hír akkor írjatok.





erika82
Erdőkertes
 
 


Ja igen panda most olvasom, hogy ti is ilyen jól "bevigyáztátok" a babát oda ahová kell, hát ezen jót nevettem.
Mi is nagyon vigyáztunk és most csak azért nő a pocim, mert túl sokat eszem :lol:
Hát az ultrahangokat már nehéz lesz megmagyarázni :lol:
Szóval akkor mindenki nagyon vigyázott még abban a bizonyos hónapban.





erika82
Erdőkertes
 
 


Judy!
Szerinted :wink: :wink: ?
Tegnapi termés a nőgyógyinál: egy db élő embrió méhen belül, jó szívműködéssel, kb. 7 hetes. Szóval, nagyon úgy tűnik, hogy itt bizony baba van :lol: .
Úgyhogy ezennel visszavonok mindent, amit a mindenféle teákról mondtam, mert ebben a hónapban nem volt (lett volna...) hosszú ciklusom. Nem számítottunk rá, mert ugye ez még "vigyázós" hónap volt. Hát, ezt benéztük :oops: :oops: :oops: , jól "bevédekeztük" a babát :shock: .

Gratulálok, hurrá-hurrá. :lol: :lol: Örülök, hogy minden ok veletek.
Irigyellek, hogy kibírtad tesztelés nélkül. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


judy:hirtelen nem értettem, hogy most akkor mi van, de aztán láttam, hogy panda üzijére válaszoltál.

Jól látom, hogy 10 dpo-nál vagy? Mikor lesz újból teszt?





erika82
Erdőkertes
 
 


Lányok!
Köszi a gratulákat, én is örülök, mint majom a farkának :lol: . Igaz, baromi rosszul vagyok folyamatosan, sajnos, napról napra rosszabb :roll: . Reggeltől estig folyamatos hányinger, közben néha farkaséhség, az émelygéssel párhuzamosan, hááááát..... Már elfelejtettem, milyen is babát várni. Pedig mindkét gyerekkel ilyen volt, csak éppen a 8-9. héten kezdődött, most meg már azelőtt bőven rosszul voltam, hogy teszteltem volna. (A méhen kívülivel sem émelyegtem, pedig ott is 1000 körül volt a hCG, igaz a 7. héten volt a műtét). Az a gáz, hogy nekem ez ki szokott tartani egészen a szülés napjáig, ami azért még odébb van :roll: .
Ma voltam vérvételen, minden teljesen tökéletes, úgyhogy vitamint most sem fogok szedni. Egyikkel sem szedtem, mégis 3,4 és 3,9 kg-sak lettek, nem akarok ennél nagyobb gyereket szülni... A többi (EKG, fogászat, nagy UH) még hátravan, de azt jövő csütörtökön ejtem meg, arra a napra kiveszek szabit, hogy minden meglegyen 1 nap alatt.

Judy!
Mai teszt :wink:??? Én kibírtam, mert nem akartam olyan hamar dokihoz menni, hogy ne lásson szívverést. Igaz, paráztam egy kicsit az előző terhesség miatt, de vártam. Jó, addig nem, mint Ádámnál (vele a 9. héten mentem dokihoz), mert borzasztóan izgultam, hogy minden oké legyen.

Erika!
Hát, megmondom őszintén, álmomban nem gondoltam volna, hogy ez bekövetkezhet. 35 évesen, 1 petevezetékkel (sajnos, nem az aktívabb petefészkem vezetéke maradt meg), ráadásul jól hátrahajló méhhel gyakorlatilag a -1. hónapban terhes maradni számomra kisebb csoda.

Beu, Judy!
Szorítok nagyon, hogy baba legyen!!!!


Nócika!
Veled mi van???? Nagyon rég nem jártál erre!!!!

panda
Halásztelek
 
 


Judy, mai teszt, nincs?! Már majdnem vettem egyet én is, csak a boltban nem találtam meg pedig :shock: kigúvadt a szemem.
De a főnököm lazán megjegyezte, hogy olyan más vagyok (ő mindent tud, lassan jobban ismeri a ciklusaimat mint én, no meg egy nőgyogyihoz járunk). Nos a próféta szóljon belőle :lol:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Nálam tuti nincs baba. Tök nega a teszt. :oops: :oops:
Ilyenkorra már az összes gyerekemnél volt halvány csíkocska.
Legközelebb decemberben lesz alkalom rá. :oops: :oops:

Apropó, nem tudtok nekem pár szem closty-t szerezni???

Beu,
Neked továbbra is mennek a drukkok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


panda:na hát a rosszullét az nekem nem volt, ti tudjátok mit nyavalyogtam nektek, hogy minden rendben legyen, mert nem vagyok rosszul, most már látom, hogy azért ez nem teljesen így volt. Most hogy már bőven túl vagyok az első három hónapon mintha kicseréltek volna. Van étvágyam (emiatt vagyunk rosszban a mérleggel), vidámabb vagyok, jobb a kedvem, nem vagyok hulla fáradt és abszolút nem húz, feszít,nyom a hasam. Szóval tényleg sokkal jobban érzem magam kezdek kivirulni.
Mondjuk hányni talán nem is hánytam és a hányinger se nagyon talált meg csak néha-néha inkább kaja undorom volt, de az nagyon.
Azt mondják egyik terhesség sem ugyanaz, hát kíváncsi leszek nálad változik-e valami. Jaj a korod miatt ne aggódj fiatal anyuka vagy és egészséges kisbabád lesz. Azért nálatok is nagyok a gyerkőcök egy kisbaba biztos mindent meg fog változtatni, én már alig várom hogy itt legyen velünk.

Beu hanyadik napon vagy a ciklusnak? Késik is? Másképp érzed magad? Csak nem érzel valamit, hogy már a tesztek fele kacsingatsz?

Judy:azért még nálad sem késő a dolog, nyilván 4 gyerkőc után tudod, hogy mikor szokott pozi lenni a teszt, de azért ne mondj le róla teljesen. Hát a december az még tényleg egy kicsit messze van :roll:





erika82
Erdőkertes
 
 


A tegnapi megjegyzés a főnökömtől, megerősítette az érzéseimet, mert én is észrevettem kb 1 hete, hogy kicseréltek, nem szorongok ezeken a dolgokon, vidámnak érzem magam. Aztán 2-3 napja a közért felé reggelente elkapott a hányinger, de 1-2 napja már du is és esténként rettentően szomjas is vagyok, no meg bedagad a bokám - ezek után elővettem a naplóm, amit Pankánál írtam és dettó ezeket a jeleket írtam fel, j és két napja állva is el tudnék aludni...
Szóval ma beszerzek egy tesztet, de hogy mikor csinálom meg még nem tudom, lehet csak hétfőn, ha... ha... kibírom addig.
Amúgy még 2 napom van ebből a ciklusból. :lol:
:roll:

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Erika,
Biztos vagyok benne hogy nincs baba. 4 gyerek után ebben van tapasztalatom. :lol: :lol: De nem vagyok szomorú, van már 4 egészséges, majd jön ha akar. :lol: :lol: És időm is van még. :lol:
Beu,
Én biztos vagyok benne, hogy babás vagy. Olyan titokzatos vagy és ezt egy anya megérzi. Nagyon szorítok. Szerintem holnap már tuti mutatná. :lol: :lol:

Azt el is felejtettem mondani hogy Izának egyszerre bújt ki 3 rágófoga. Szinte észre sem vettük. :lol: :lol: Szóval most már 12 foggal büszkélkedhet. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:igen erre céloztam, hogy azért a saját tapasztalatod biztos meg van ahhoz, hogy tudd ez most azért negatív, mert tényleg nincs babó, de ahogy írtad 4 gyönyörű gyerkőcöd van és jönni fog az 5. is ha jönni akar, reméljük nem is várat olyan sokat magára.

Beu:valóban nagyon titokzatos vagy most és nem is igazán emlékszem, hogy ilyen biztató dolgokat írtál volna eddig a topikban, szóval reménykedjünk. Hát lassan már tényleg mutatnia kell a tesztnek is.





erika82
Erdőkertes
 
 


Iza egy szerencsés baba, hogy meg sem kottyant neki, bár mi sem panaszkodhatunk.
Viszont ma vagy 3 garnitura nacit+bugyit+zoknit tettem a szennyesbe mert folyton bepisilt, úgy hogy fél percel előtte hívtam wc-re :x
Aztán mikor már meguntam, és nem volt több ruha a szekrényben, jött a pelus, amibe kapásból betojt ... :roll: NA EZ AZ ÉN GYEREKEM

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Panda micsoda jó híírek......gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!_))))))))de jó..........

én is jöhetnék már:(:)))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tudom tudom jól eltüntem! millió bocsánat! Igaz néha zugolvasok!!!!

Nos Judy! Engem a Hpv-re meg kaptam 2 hete az első szurkát és most csütin azaz 13.-án mütenek! Lesz egy szép kis konizációm! mi az, hogy ismét?? Már volt neked???? Mesélj kérlek mi volt, hgy volt?? Én totálisan be vagyok tojva! Sosem mütöttek nem altattak! Az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot! Már voltam vércsoporton melkas rtg-n és ekg-n! Milyen az altatás????? ne haragudj, hogy ennyit kéredezek, de te már túl vagy rajta így ezért bátorkodom! És mikor voltak? Szülés elött után vagy kettő között?? Csaszival vagy simán szültél??

Nos eltünésem oka a teljes káosz a fejemben, a sok ideg, félelem és rengeteg kérdés! Mi lesz míg nem leszek itthon?? Mi lesz a kis mancimmal?? Vajon fogok e neki addig hiányozni??? Nem fog félre nyelni?? Nem lázasodik be?? Mi lesz velünk a mütét utáni két hétben míg nem emelhetek??? Hogy lehet azt átvészelni??? Erre igyekszem keresni a választ! Reggel felkelek hasmenés napközben szinte eszembe sem jut csak ha ránézek a köntösömre aztán este addig ülök a nappaliban és nézem a tvt míg majd meg döglök az álmosságtól aztán befekszem az ágyamba minimum 1 órát forgolodok és csak agyalok ezeken az elöbb feltett kérdéseken aztán éjjel ismét többször felkelek meg ébredek és szintén itt vannak ezek a gondolatok az agyamban! Napközben jó, mert egyfolytában teszek veszek direkt ezért! De éjjel mit tegyek?? Vegyek be nyugtatot???

Nos nézzétek el ezért nem ige jövök!!
De érdekel kivel mi van!!!

Era! Hogy vagytok???

Nita! Mi ujság? Kertet sikerült befejezni???

Panda!!!! Tiszta szívemből gratulálok!!!!!!! MIkorra is írt ki a dokibácsi????

Beu! MOst szerintem a kis Panka lehet belekerült a dac korszakba! De azért remélem nem fog vissza szokni a pelura!! Vagy ezzel hüleséget kérdeztem???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!!!

Nócika hidd el minden rendben lesz az altatás alatt.Reginek tutira hiányozni fogsz....kitartás.gondolok rád ám:)

az epreket sikerült befejezni.az almákat is leszedtük.tavasszal megritkítjuk a gyümi fákat és api ültetni szeretne zöldségeket majd.meg látjuk mi lesz belőle......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nita! köszi a biztatást!!!
Kerthez kitartást! Nálunk most épp api csinálja! Épp össze vágott egy adag fát amit hazahozott lenyirta már a sövényt és a fűvet és most takarítja a medencét! Remélem nem hajtja ki magát teljesen estére!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Tudom tudom jól eltüntem! millió bocsánat! Igaz néha zugolvasok!!!!

Nos Judy! Engem a Hpv-re meg kaptam 2 hete az első szurkát és most csütin azaz 13.-án mütenek! Lesz egy szép kis konizációm! mi az, hogy ismét?? Már volt neked???? Mesélj kérlek mi volt, hgy volt?? Én totálisan be vagyok tojva! Sosem mütöttek nem altattak! Az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot! Már voltam vércsoporton melkas rtg-n és ekg-n! Milyen az altatás????? ne haragudj, hogy ennyit kéredezek, de te már túl vagy rajta így ezért bátorkodom! És mikor voltak? Szülés elött után vagy kettő között?? Csaszival vagy simán szültél??

Nos eltünésem oka a teljes káosz a fejemben, a sok ideg, félelem és rengeteg kérdés! Mi lesz míg nem leszek itthon?? Mi lesz a kis mancimmal?? Vajon fogok e neki addig hiányozni??? Nem fog félre nyelni?? Nem lázasodik be?? Mi lesz velünk a mütét utáni két hétben míg nem emelhetek??? Hogy lehet azt átvészelni??? Erre igyekszem keresni a választ! Reggel felkelek hasmenés napközben szinte eszembe sem jut csak ha ránézek a köntösömre aztán este addig ülök a nappaliban és nézem a tvt míg majd meg döglök az álmosságtól aztán befekszem az ágyamba minimum 1 órát forgolodok és csak agyalok ezeken az elöbb feltett kérdéseken aztán éjjel ismét többször felkelek meg ébredek és szintén itt vannak ezek a gondolatok az agyamban! Napközben jó, mert egyfolytában teszek veszek direkt ezért! De éjjel mit tegyek?? Vegyek be nyugtatot???

Nos nézzétek el ezért nem ige jövök!!
De érdekel kivel mi van!!!

Era! Hogy vagytok???

Nita! Mi ujság? Kertet sikerült befejezni???

Panda!!!! Tiszta szívemből gratulálok!!!!!!! MIkorra is írt ki a dokibácsi????

Beu! MOst szerintem a kis Panka lehet belekerült a dac korszakba! De azért remélem nem fog vissza szokni a pelura!! Vagy ezzel hüleséget kérdeztem???

[b]Nócika,
Ne aggódj, sok nőnek van konizációja HPV miatt. Fél órás kis műtét altatással együtt. Utána van egy kis hasgörcs, de nem vészes. Pár nap múlva veszik ki a csövet,ezen keresztül ürül ki a méhben bent maradt vér. Gyorsan gyógyul. Nekem nem HPV miatt volt, hanem Dani születése alatt kissé szétment a méhszáj és roncsolódott a méhnyak.
Szóval nyugi, észre sem veszed és túl is vagy rajta. Az altatás sem olyan mély altatás. Előtte kapsz egy kis bódító szurit, hogy ne izgulj.Én már attól félig aludtam, mire a műtőbe vittek, már nem igazán tudtam magamról.

Beu,
Mizu???????Teszteltél??? Nekem leesett a hőm, szóval ma meg kell érkeznie pirinek.[/b]
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nóci, ne aggódj biztos nem lesz semmi gáz, az altatástól meg főleg ne! Bár mikor először altattak azért én is be voltam tojva, de utólag még jót is nevettem magamon, utána meg lesz időd pihenni, míg ébredezel:D

Még nem jött meg, s a hőm sem esett le :lol: Tesztelni viszont nem teszteltem, mert nem kaptam olyan tesztet amit szerettem volna.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!
És akkor addig nem tesztelsz, amíg nem találsz megfelelő tesztet? Milyet szeretnél :wink: ? Ami csak pozitív tud lenni :lol: ?

Nóci!
Az altatás nem olyan nagy gáz, főleg, hogy előtte azért pár vizsgálat van, hogy altatható vagy-e. Én most a laparoszkópia után úgy ébredtem, mintha csak simán reggel lenne, semmi gond nem volt. Azért bevallom, és is jobban féltem az altatástól, mint a műtéttől :oops: .

panda
Halásztelek
 
 


nóci:akkor kitartást a műtétre. Altatásos témában én is otthon vagyok. 1,5 órás nagy műtétem volt 3-4 éve a fülemmel, mert a polip már a hallócsontocskákat kezdte felfalni és sajnos el is kezdte így némi halláscsökkenésem van a bal fülemben. Szóval az altatástól nagyon féltem, utána némi émelygés, de másnap semmit nem éreztem az altató hatásából. Hát a fülemet annál inkább, de ez most neked nem ilyen jellegű műtét lesz.

Beu:na már azt hittem jó híreket olvashatok:)
Milyen tesztet szeretnél? Van valami favorit? A Blue Cleart mindenki dicsérte. Az tény és való, hogy nekem Rebit és a mostani babót is az mutatta ki. Az esedékesség napján meg erős két csíkom volt vele. Drágább, de szerintem megbízható.

Jelentem jól vagyunk a héten megyek AFP-re, bár a kombinált teszt eredménye után emiatt nem izgulok.
A hétvégén szeretnék bejelentkezni 4D-re mert ma vagyok 16+1 napos szóval nem olyan pici már a terhességem és szépen ki is gömbölyödtem, mintha egy sárgadinnyét nyeltem volna egyben és kemény a pocim, tehát kezdem igazán terhesnek érezni magam.

Aztán jó híreket dögivel:)

panda:akkor neked most mi is a következő lépcső? Védőnő?





erika82
Erdőkertes
 
 


Erika!
Én csütörtökön megyek dokikhoz (EKG, UH, talán a fogdoki is belefér), aztán a leletekkel jövő kedden vissza a nőgyógyászhoz, és utána a védőnőhöz. Akkor kb. 9 hetes leszek, az még bőven belefér, Ádámmal csak a 11. héten mentem. bezzeg Noémivel már a 6.-on :lol: .

Beu!
TESZT???????

panda
Halásztelek
 
 


Szóval nekifutok még egyszer, most már egyedül :DD
Nekem a Gabriel teszt jön be, de nem mindenhol kapható, a CB-val rossz emlékeim vannak.
De nem bírtam ki és egy számomra gatyival teszteltem..... és két csíkos lett :lol:
Holnap megyek a másikat is beszerzem, azátn hozom a képet!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


beu:jaj de jó, hát a megérzéseid valóban nem csaltak. Jaj ennyi jó hír egy héten belül. Csak előre szabad nézni és pozitívan :lol:

Hát akkor kezd a topik kismamásodni :)


Lányok gondolnátok, hogy 16+2 napos vagyok azt a neki és olyan a hasam, mint egy görögdinnye. Nem vicc, na majd hozok most már képet.

Szombaton 4D!!!!!!!!!!!!!!!!! Tiszta izgalomban vagyok :lol:





erika82
Erdőkertes
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: