Új privát üzeneted érkezett!

bogi: mi olyan 100km-re lakunk egymástól. pedig 1 megye.
még 4 hete ne várd a hírhozást. majd vmelyik nap küldök egy üzit, h működik-e.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nika: melyikre gondolsz? az első az friss, ropoogós. dike előtt tettem fel. az utolsót pedinek tettem a felső miatt.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati! Most az agyadra fogok menni, de nekem a világosabb szürke tetszik, vagy nem jól látom, hogy az kötött. Ami az alsó képen van rajtad.
Persze, ezt csak poénból mondtam, hogy legyünk egymás hírhozói.
Nekem megvan Nita száma, ha még mindig az van neki, illetve Bezének biztos, hogy fogok írni!

Bogárka! Hát, nem lakunk éppen közel, tényleg jó kis körutad lesz! :wink:

Ja, Kati! Nekem ezen a képen nagyon tetszik a fejed! Tök jól áll a hajad! Akartam is kérdezni, hogy Neked mióta rövid a hajad? Az esküvői képen annyira szép hosszú volt. Amúgy szerintem Neked ez is nagyon jól áll!

pedi
Kalocsa
 
 

 
 


lányok!!!!! hát az ugyanaz a felső!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


nemsokára jövök!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Sziasztok!!!!!!!

engem most sokan azzal támadnak hogy milyen bátrak vagyunk hogy akarunk 3.babát...mert hogy félkész a házunk és hát nem vagyunk épp milliomosok......
de ha arra várnék hogy legyen pénz és kész legyen a ház SOHA DE SOHA nem lennének gyerekeim!!!!!!!!!!!

szerintetek is felelőtle"nek" vagyunk?
jobban én szeretném a babát.....

Cham fiúknak jobbulást!!!!!:)

fogyókura:van Zumba dvd-m azt fogom csinálni meg van Rubint Rékám ....ezeket fogom felváltva.......
futnék is de egyedül a tökömnek van kedve........:):)

Mona az utrót már el kellene kezdened leépíteni..én is a 14.hétre teljesen letettem.....

Kati ha ki is nyílsz picit nem kell megilyedni...én asszem a 28-30. héttől 1 újnyira nyitva voltam...de kihútuk a 38.hétig:):)
tényleg nőtt a pocid:):):)

Dike te is egyre jobban gömbölyödsz!!!!!!!!!!!:):)

Pedi ugyan az a számoöm:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok, jo messze laktok egymastol! huuhuuuuuu!! Na, majd megoldom, ugysem usszatok meg a pofazmanyomat! :mrgreen: :mrgreen:
Az lenne a csucs Kati, ha akkor nekem is osszejott volna es akkor mar 3an szulnenk egy idoben! hhihihihihi (ez most csak ugy eszembe jutott)

Pedi, az ugyanis ugy volt, hogy eppen ekkor viccesen megtrefalt a termeszet. Kesett a mensim es aszittem babas vagyok mert elotte soha, egyetlen napot sem tolodott. Kati kozben pozit tesztelt es drukkolt, hogy nekem is az legyen. Sajna nem lett mert kesve de megjott.:( Azota sokat eszemben van Kati, foleg amikor irja, hogy itt faj, ott faj akkor atsuhan az agyamon, hogy lehet nekem is itt-ott fajna. :wink:
Vendég
 


Nita, csooooo!!!!! Dejo, dejoo, itt vagy!
En megmondom oszinten nem mernek 3at bevallalni DE ez en vagyok! ES Teged ismerve, amilyen vagy azt mondom ha vagysz a 3.ra akkor eld meg az almaid. Mindenki ezt teszi, ki erre, ki arra vagyik. Errol tudnek papolni de nem teszem azt mondom Neked ha szeretned akkor csak ezt tartsd szem elott! Az szamit Te mit szeretnel es nem az ahogyan masok latjak a dolgokat. Soha ne add alabb annal amire vagysz! Az ember a halalos agyan nem azt banja meg amit megtett, hanem azt, amit nem!! Nem vagy felelotlen, ket gyermekes anyuka vagy, szerintem maximalisan tisztaban vagy azzal amire vallalkozol!
Vendég
 


Bogi fog még neked is itt ott fájni:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, irtam am Neked is aztatatat lattad?
Vendég
 


Sziasztok!

Rengeteget írtatok, nem is fogok tudni mindenre reagálni, örülök, ha olvasni tudok, pedig behoztam a laptopot a nappaliba.

Pedi drága, mi bármikor szívesen látunk bennetetek, szóltok és jöttök. Viszont nagyon szomorú lennék, ha nem én lehetnék a hírhozód. :(

cham, politikai dolgokat én se írnék le itt, nekem abszolút nem jönnek be.
24 voltam, amikor megismertem a férjem, 26 évesen vett feleségül, 1 év után indult a babaproject, 23 hónapot vártunk Lexire, aki a 4. inszemnél fogant, nekünk kellett orvosi segítség. Marcinál szerencsére semmi külső beavatkozás nem kellett.

A családi dolgokat mindenkinél nagyon sajnálom, én anyukámnak rengeteget köszönhetek, és apám is nagyon szeret engem. Nélkülük nem élnék családi házban, és anya Lexinél is rengeteget segített.

Mona, nekem a 14. hétig kellett alkalmaznom, de dokid kérdezd meg mindenképp!!!
Az adókedvezmény valóban csak januártól él, és lehet, hogy rosszul, de úgy tudom, hogy a 91. nap, amit cham írt, csak akkor érvényes, ha a 3. várod.

Nita, én nem tartalak felelőtlennek, idén leszek 32, és szeretnék még egyet. Szóval hajrá, drukkolok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi most olvastam.....és köszönöm ..........igazad van!!!!!!!!!!!!!
jaj mi lenne velem nélkületek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beze köszi!!!!!!!!!!!!neked is!!!!!!!!!!!!:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita! a helyedben bevállalnék 3-at. és ha másodikra megint kislányunk lesz, akkor lehet, hogy lesz is harmadik, mert én nagyon vágyok egy kisfiúra is bogi mellé.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati örülök hogy ezt mondod!!!!!!!!!!
akkor én küldök egy kisfiút nektek én meg egy puncist cserébe!! :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


kati, elküldtem a képeket e e-mailben.
A helyemben nem vállalnál 3-at? Persze tudom, nem vagyok épp mai csirke... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nita: én anno bettivel akartam elcserélni, mert kb egyszerre derült ki a babáink neme. nem is titkoltuk, hogy mindketten kicsit csalódottak voltunk(tessék megkövezni), és poénkodtunk, hogy elcseréljük őket. ma már semmiért nem adnám oda!!! imádom a KISLÁNYOMAT!!!!!!
a következőnél nita meglátjuk, oké???? :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Beze ki mondta hogy a helyedbe nem vállalna 3-at?
Kati rendben:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


beze: deeeeeeeee!!!! vállalj te is harmadikat, ha úgy érzed! dehogy vagy te öreg tyúúúúúk!!! :lol: :lol: :lol:
köszi, megkaptam és jöhet a szlaszámod is. aranyos a párnácska. és jó nagy!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Beze, miert ne lennel mai csirke?? Siman johet meg Neked is a 3. gyerkoc! En, Bogi amondo vagyok, ha teheted jojjon az a 3. baba es a koroddal sincs semmi gond foleg, hogy a 3.! Ne aggodj egyet sem, a Te korodba miert ne ferne bele meg egy baba?? ahhhh, ezen ne agonizalj!!
Vendég
 


Nita, senki, csak kivi voltam kati véleményére. :wink: Tudod, azért sokszor eszembe jut, hogy sokkal szívesebben szültem volna fiatalon, de sajnos nem volt rá módom, és ez időnként nagyon bánt. :(

kati, oké, küldöm, a postát meg kiszámolom a hétvégén.
Igazad van, kell egy fiú, én szerelmes vagyok a kisfiamba! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bogi, aranyos vagy, és remélem, nem bántottalak meg téged akaratomon kívül is, soha nem tennék ilyet!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze: én annyira örülök a kislányomnak, mert látom, hogy apa szerelmes belé. és ez nekem mindennél többet ér!!!
majd, ha ráérsz, csak akkor küldd.
remélem nem bántottalak meg semmivel? csak az előbb pont egyszerre írtunk és nem is láttam, hogy te is szeretnél 3-at. de hajrá!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


leírnátok mi van a felicitas csomagban?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Beze, dehogy bantottal meg! Nem ereztem!
En is banom am, hogy nem szultem korabban de hat, na, nem volt kinek. Neked meg meg igy is belefer a 3.! :D :D :D :D :D :D :D :D trillalalaaaa!

Jut eszembe, hol van es hogy van

ZSUZSI!!
Vendég
 


Én is itt vagyok!

Beze, drága! Neked így is úgy is menni fog az sms, ha hozod a hírt, ha nem! :wink: Ugye, ugye, szerelmes vagy a fiatal Úrba?! Emlékszem, Lexi után megint kislányt szerettél volna, de tudom, hogy egy percig nem voltál csalódott amiatt, hogy fiad érkezik. Emlékszem, elég korán kiderült, hogy kisfiatok lesz.

Nita! Én is azt mondom, amit Beze, én is nagyon szerettem volna fiatal anyuka lenni, nem így lett! De így is nagyon boldog vagyok, és így is szeretnénk 3.gyereket. Én azt mondtam, hogy a 2.jöjjön gyorsan, mondjuk úgy mint Bezééknél Marci(szerintem az egy tök jó korkülönbség), és a 3-at pedig 35 alatt szeretném megszülni. Zoli meg azt szeretné, ha még később jönne a 3. Szóval, nem vagy felelőtlen. Illetve nekem erről van még egy véleményem. Ha van két gyereked, ott már felnő egy 3. is!

Bogárkám! HA ez megvigasztal, akkor nekem pont egy akkora gyerekem lenne, mint Nita Barnija. Mi akkor pontosan ugyanúgy haladtunk ciklusilag, de nekünk abból sajnos nem született babánk. Na, nekem akkor elég nehéz volt átélnem, hogy Nita hozza a jobbnál jobb híreket, meg amikor megláttam a vonalzóját, az is nagyon rossz volt. De aztán, mint azt korábban írtam, rájöttem, hogy csak előre szabad nézni, és nem hátra! :wink:

Lányok! Mi van bal oldalon a pocakban alul? Mert nekem folyamatosan ott boxolja vmimet a picurkám, és az nagyon nem kellemes.

pedi
Kalocsa
 
 




pedi: hogy még a gyerekeink is egyformán fekszenek???? az enyém is balra lent tud boxolni és a popója van fent itt a bordáim alatt. és a lábacskáját is a bal oldalamon dugja ki!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


dike, kati, annyira szépek vagytok!!!!!!!!! komolyan kati, ha mégegyszer meghallok vmi negatív dolgot a külsőddel kapcsolatban akkor irgumburgum!

pedi, tényleg kiváncsi vagy mi van baloldalon alul, rakok neked képet :lol: viszont terhesen az ember igencsak másképp rendeződik belül :wink:

anniyra nem haladok ma a tanulással....

nita: mi anyagilag pl sokkal jobban járunk egy 3. babával. Mindenki maga tudja. Fel is kell őket nevelni, habár ha abból indulok ki, én is itt vagyok, pedig soha nem kaptam támogatást. Én a következő életemben vagy szülnék 4-et de 30 alatt, vagy nem szülnék egyet sem. Kipróbálnám az is milyen.
chamomilla
Pécs
 
 


cham: annyira aranyos vagy! most kell egy kicsit a lelkemnek, mert éppen most búslakodtam a férjemnek, hogy bálnásodok, de nagyon. de tudom, hogy már nem tart sokáig! tegnap levettem egy kötött pulcsit, mert abban akartam menni vacsizni, de annyira sz@rul néztem ki benne. akkora tehén voltam. ma pedig mesztelenül kellett szembesülnöm a hasammal, h mekkorát nőtt!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


és igen, soha ne nézzetek hátra! csak előre, az visz ELŐRE

Bognak meg nagyon igaza van, inkább gynex vagy bármi más homeós, gyógynövényes cucc, mint laborban előállított elevit. Pláne, hogy van ismerősöm gyógyszergyárban, az igaz szigorúan titkos védjegyet kapott a biológus szakdogája egy multivitaminnal kapcsolatban, ami a legnépszerűbb.....közel sincsenek benne olyan anyagok, mint ami rá van írva.
Mindent természetes úton a legjobb bevinni a szervezetbe. És a gyógynövények, de azokat meg ésszel, mert azért GYÓGYnövények. Szerintem azok az orvosok a legmegbízhatóbbak, akik mellette alkalmazzák a keleti gyógyászatot is. Képzeljétek, nem is meséltem van egy 70 akárhány éves évfolyamtársam. Kínai orvos, de most el akarja sajátítani az itteni gyógyítást. A nyugati kuratív, a keleti preventív, a kettő szerintem is csak együtt működik igazán jól :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


kati, tudom, én is sokszor voltam így, de te tényleg nagyon csini vagy és nagyon szép is!!!! Szóval higgy nekem és ne búslakodj :wink:
chamomilla
Pécs
 
 


Csajok, emlekeztek meg Pampalinire?
Vendég
 


bogi: hát persze! és úgy láttam, hogy kismami lett ő is!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Beze erről aztán igazán nem tehetsz hogy nem sikerült fiatalabban szűlnöd...és most se vagy öreg!!!!!
szerintem a legszebb korban vagy!!!!!!!!!!!!!

Bogi hol láttad Pampalinit??????
tényleg kismami ő is?akkor gratula neki!!!!!!!!!!

Pedi tényleg azért "mentél" el anno mert én babás lettem?:(:(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



Kati, honnan tudod??
Tegnap irt, de ma kaptam engedelyt, hogy itt megirjam Nektek. Na, mindegy. Monaval majdnem egy idos. :D :D :D :D :D :D

CHAM, orulok, hogy ezt irtad, amit. En tuti nem fogok labor kemcsovet latott vitamint megenni. Az nem vitamin ami vitamint nem latott csak vegyi anyagot. Bar ez csakaz en velemenyem mert mindig lehurrognak, hogy de kell. Kell mert ezt sulykoljak belenk.
Vendég
 


Nita! Nem, dehogy is! Jóval később mentem el innen. Csak akkor megviselt lelkileg! De erről nem Te tehetsz!

Tényleg kismami Pampa! Istenem, de jó lenne!

Kati! Osztom Cham véleményét! Nagyon nagyon csini és szép vagy! Az meg, hogy bálnának érzed magad, természetes! Nyugi, én is! Arról nem beszélve, hogy a múltkor amikor beültem a kádba, bejött a férjem, és aranyosan odabökte, hogy azt a q..va, mint egy bálna! De viccesen mondta, én is jót röhögtem rajta! :lol: Minden nap elmondja, hogy én vagyok a legszebb kismama a világon, de ugye Ő elfogult, meg már írtam, hogy sosem volt még közelebbi kapcsolatban kismamával! Jaj, na ugye nem értitek félre?!

pedi
Kalocsa
 
 


Pampalininek akkor gratula!!!!!!!!!!
nem tér vissza ide közénk?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 



a múltkor, amikor elkezdtem visszaolvasni a régi fórumunkat, akkor láttam meg a vonalzóját! és annyira örültem neki én is!!!

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Pampi jol van, el es virul! 10 hetes babas! :D :D :D :D Varja a 12. heti uhut de picit fel is tole. Irtam neki ne feljen mert minden okes. Es irta is, hogy miota tudja, hogy terhes azota folyamatosan azt erzi, hogy egeszseges es minden rendben. A munkahelyen jol fogadta a fonokasszonya a hirt! :D :D :D Ennek nagyon orultem mert ez ritka. Mar nem fog dolgozni, tappenzen lesz. Roviden ennyit tudok. Ja, Apaja nagyon boldog, ropkod! :D :D
Vendég
 


Pedi most meg nyugodtam:):)
párod meg szerintem olyan aranyos.......örülnék ha az enyém is ilyen lenne...de ő sajna nem.......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi, hat ezen jot nevettem!! :D :D :D :D Apanak fel is olvastam a balna sztorit, O is itt nyiheg! :lol: :lol: :lol: Nem vagy balna sem Te, sem Katisunk! Nagy a hasatok, ennyi! Benne van Bogi es kisPediZoli es ezert vagytok balnak. Azert gondoljatok bele, hogy milyen nagyok a babak akiket megszulunk. Na, ott bent azon a pici helyen...!! Meg szep, ohgy balnanak erzi mindenki magat! Pedig csinosak vagytok mindketten. Vagyis mindharman! Rita is fergetegul nez ki! Barcsak en lennek majd ekkora balna, mint Ti!
Vendég
 


pedi: az én párom is mindig azt mondogatja, hogy csinos kismama vagyok. és ma is annyit mondott, hogy emlékszem-e két hete a 4d-n, amikor voltunk volt ott egy hózenrtógeres trampli kismama. mondta, hogy igen, ő nem csinos és igénytelen. de én igazán csini vagyok-mondja ő. én hiszek neki, de van szemem is... és tényleg lehetne rosszabb is. :?

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 



Nita, nemtom vissza fog e terni! Sztem nem, vagy legalabbis nem irta.

Pedi, megirom Neki, hogy puszilod es hianyoltad! De lehet be is olvas ide mert tudja, hogy megirtam Nektek! Hatha megis visszater! Jo lenne!
Vendég
 



Pedi, jujj de cuki cumi!! Nekem ilyen van az elektromos sterilizaloban a cumisuvegek melle ajandekba. Nagyon edi! Olyan pottom, nem?? :lol: :D :D :D
Ja, az en Apjukom sem volt meg kapcsolatban kismamival. En leszek az elso. Remelem tetszem majd en is neki. :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: