Új privát üzeneted érkezett!

igen most már mindkét oldal átjárható.. :lol:
kérdeztem a dokit,hogy menyi az esély,hogy visszatér az endo aztmondta,hogy 40%... :cry: ezért gyorsan essek teherbe és megszünik... :wink:
oké majd írok,hogy mi van velem... :wink: köszi a jó kívánságot :!: :oops: :lol:

Kép
Adri
badró1
 
 


Jöhetsz előbb is Badró...csak úgy... :lol:
ha van kedved :!:
Sztem akkor tuti sikerülni fog, ha most nekiálltok :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty! Meghallgattam a rádiófelvételt, sajnos aznap nem tudtam, de néztem a blogodat, és örültem, hogy felraktad! Hát nem semmi....nagyon nagyon drukkolok neked :!:

Kép
miamanó*
 
 

 
 

Miamanó
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
hogy vagy? két nap múlva uh? az mit jelent, már megvolt a beültetés és a babát nézik, vagy csak most lesz a beülti? (bocsi, hogy ilyen tájékozatlan vagyok. :oops: )

Miamanó
jól látom, új ciklus kezdődött? :( Te hány hónapig szedted/szeded a clostyt?

Megvolt a dokilátogatás. Most három nagyobb tüszőt látott, 2-őt jobb oldalon, egyet bal oldalon. 13-15 mm-eseknek mondta őket. megbeszéltük, hogy január elején lesz a hsg (ő azt javasolta azt csináljuk, ne a lapart.) De addig még úgyis lesz egy pozitív tesztem és nem is kell.
:wink: :lol: :wink:
Clostyt nem írt fel, azt mondta most szüneteltessük.
Ja, meg mondtam neki, hogy szerintem múlt hónapban 19-20. napon volt a peteérés. azt mondta akkor lehet hogy túlérett a tűsző és úgy repedt meg és az már nem jó, "elöregszik a pete", ha jól értettem amit mondott. én nem is tudtam, hogy ez is számít, hogy mennyi idő alatt érik meg.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx
köszönöm, megvagyok.
Még csak tüszőkukucsra megyek, 6. cn.-en leszek...
3 nagyobb tüsző :o az nem semmi, akkor beindul a gépezet :!: :wink:
És a hsg-ről már most lemondhatsz :lol: mert nem fogsz odáig eljutni :wink:
Clostinál nekem is úgy volt, hogy 1 hónap closti, 1 hónap szünet.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Syrynx: sajnos jól látod, ma megjött. :cry: :cry: :cry:

Ez volt a második clostis hónapom. 3 havi adagot írt fel a doki, 14. napon megyek uh-ra, majd akkor elmondja a továbbiakat...de remélem arra már nem lesz szükség.

Kép
miamanó*
 
 


Miamanó
sajnálom pirit, fel a fejjel :!:
Drukk erre a ciklusra neked :!: :!: :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: köszi, igyekszem. És köszi a drukkot is!

Kép
miamanó*
 
 


Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok! :) Szombaton kezdtem el a clostit, 5 napig kell 2x1-et szednem... Jövő héten kell mennem UH-ra, hogy megnézze a doki, mit alkotott a gyógyszer! :) Már annyira szeretnék babát.... :oops:
lotion
 
 


Szia Lotion :D
Üdv. a klubban :!:
Kép

Mióta próbálkoztok :?:
1. clostis hónapod :?:
Vizsgálatok nálad, párodnál :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


lotion, szia!

Én szombaton kezdtem a 3. hónapot. Mi volt a gond ami miatt felírták a gyógyszert?

Kép
miamanó*
 
 


Sziasztok!

Ez egy elég hosszú történet... A lényeg, hogy már babát szeretnénk, ezért nyáron dokit váltottam. Mivel rendszertelen a menstruációm, a doki elküldött vérvételekre (a ciklus bizonyos időpontjaiban, de ezt biztosan tudjátok). Most lett meg az eredménye és kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem, ezért kaptam a clostit. Még nem próbálkoztunk babával, előbb szerettem volna tudni, hogy minden rendben van-e velem. Kiderült, hogy nincs peteérésem, úgyhogy most ezzel a gyógyszerrel próbálkozunk. Még soha nem szedtem, ez az első alkalom. Kíváncsi vagyok, hogy jövő héten mit fog mondani a doki.
Családtervezési programban nem vettünk részt, a páromat abszolút nem vizsgálták. Azt mondta az orvosom, ha fél évig nem jön össze a baba, akkor mást kell kitalálni.
lotion
 
 


Lotion
hát akkor nagy drukk neked, reméljük, hogy így sikerül :!: :wink:
Szal végülis akkor most kezdtetek nagyjából próbálkozni is...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
Hallottam Marestől a jó híreket!Gratulálok és nagyon szorítok neked csütörtökre!Néha a tanyára is benézhetnél!

Szia Lotion!
morcivaci
 
 


Betty
Hallottam Marestől a jó híreket!Gratulálok és nagyon szorítok neked csütörtökre!Néha a tanyára is benézhetnél!

Szia Lotion!
morcivaci
 
 


Morci
majd benézek oda is, csak nekem itt egyszerűbb :wink:
Köszi a szurkot :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Olvastam a jó hírt, gratulálok, nagyon szép tüszőid lettek, és jó sokan. Ebből aztán jöhetnek a trónörökösök. :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Mennek a drukkok, akkor jövő héten már vissza is kapod őket, igaz??? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szijja Judy :!:

Igen, én kb. úgy számolom, hogy hétfőn lesz a transzfer :D
Köszike a drukkokat :!:
Te meg már 10 hetes vagy :?: :shock: Nagyon megy az idő :!:
Remélem ti is jól vagytok :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty,
Húúúúú.....akkor hétfő este már kismami leszel. :lol: :lol: :lol: Csak meg kell hogy tapadjanak, azzal meg nem lesz semmi gond, mert nálad minden ok. :lol: :lol: :lol:

Hát, mehetne jobban az idő, az első kritikus hetek nagyon lassan vánszorognak. Persze ha nem lenne ez a hülye járvány nem aggódnék ennyire, de így..... :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty, csütörtökre megy a drukk tőlem is!!!

Kép

Kép
miamanó*
 
 


jaaaj, de szép lóhere :!:
Köszönöm szépen :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: nagyon szurkolok!!!!!
puffocska
 
 


Köszönöm Puff neked is :!: :wink:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty
én is csatlakozom a drukkolók táborához! :wink:
Képzeld egy ismerősömék is lombikoznak. neki sajnos csak egy petefészke van. (az egyiket kivették. :( ) és a petevezetője is elzáródott, úgyhogy csak a lombik jöhet szóba. még kezdeti stádiumban vannak, most lesznek az első vérvételek.

Látom egy fiú, egy lányra gyúrtok. :wink: :D (kékruhás maci, rózsaszínruhás maci.)

Judy
hú, tényleg már a 10. hétben vagy. na akkor már féllábbal is kibírod és már itt a vízválasztó 12. hét.

Lotion
üdv itt és drukk, hogy az első clostys hónapban legyen babátok.

Kép

Kép
syrynx
 
 


sziasztok,

Megjöttem a dokitól, minden rendben van, méhszájam teljesen zárt, babszemjankóm 27,4 mm hosszú és gyönyörűen ver a szívecskéje.Olyan jó volt látni, hiába 4. gyermek, az uh mindig egy nagy élmény.

Úgy néz ki, hogy a méhlepény most a hátsó falon tapad, ami jó is(bár még változhat) mert elől van a császáros heg.
Megbeszéltük, hogy valszeg megint császár lesz, de ad kb 3-4 óra vajúdást. És ha vág, akkor egyben megcsinálja a lekötést is. Emiatt szomorú vagyok, de apa hallani sem akar több lurkóról.

Kaptam képet is, de nem valami jó a gépe, így nem sok minden látszik rajta. Bal oldalon van a buksi kezdemény, és jobbra pedig lesznek a végtagok. Ő már látta a végtagkezdeményeket(én nem), de majd 2 hét múlva a kórházi szuper gépen már szupi képet fogok hozni.

Íme "kid number 4" Laughing Laughing Laughing

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betty,

HOLNAPRA EGY KALAPPAL.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
nagyon helyes a kis mazsolád! :lol:
Barbi volt császáros, vagy a fiúk is?

Én is császárral szültem Mátét. (túl nagy volt a buksija és nem tudott rendesen beilleszkedni.) engem is hagyott a doki vajúdni előtte, illetve sokáig kétséges volt hogy rendes szülés lesz-e vagy császáros. nekem alig voltak fájásaim, az oxitocinnal hozták meg.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Köszike mindenkinek a drukkokat :!:

Igen, egy fiú, egy kányra gyúrunk Syrynx :wink:

Judy
itt is: édi naon a kis bébid :D


Megvolt ma a punkció, 12 db. petesejtet sikerült leszívni, szombaton telózok, hogy hogyan osztódnak...
Hétfő vagy kedd transzfer :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Szia Betty! 12 :?: hát az nem semmi :!: Örülök, és továbbra is szurkolok, hogy minden jól menjen! :)

Kép
miamanó*
 
 


Betty
Itt is gratula! :D Jövő héten már a pocakodban lesznek a babócák!Ügyes vagy nagyon!!!
morcivaci
 
 


Betty,
itt is gratulálok a 12 lurkóhoz, és kezem-lábam csuriban szombatra.+++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Syrynx
Barbika volt császáros, mert Dani után volt egy méhszájplasztikám, és rendíthetetlenül tartott a méhszájam, abszolut nem tágult ki. Semennyire sem, éppen hogy csak egy ujjnyira tágultam 4 óra oxi után. :oops: :oops: :oops:
Nálatok mizu? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Betty! Nagyon drukkolok, hogy minden jól menjen! :)

Syrynx! Nagyon köszönöm a jó kívánságot! :)

judy5! Már én is szeretnék egy ilyen fotót! :)

[/b]
lotion
 
 


Szia Lotion,
Téged még nem is üdvözöltelek, annyira el vagyok foglalva magammal. :lol: :lol: :lol:

Ha jól látom, jövő héten mész tüszőkukucsra. Melyik nap??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia judy5!

Pénteken megyek és már nagyon izgulok. Vettem már kétféle ovulációs tesztet is, az egyik PG53, a másik meg Corax. Azért is vagyok ilyen izgalomban, mert ez lenne az első babánk és már nagyon szeretnénk!!! :oops:
lotion
 
 


Betty, holnapra drukk ezerrel! ++++++++++++++

Kép

Kép
miamanó*
 
 


Miamanó, nagyon szépen köszönöm :wink:
Ezennel jelentem, a képedet lenyúltam utólagos engedelmeddel :oops: :lol:

Ahogy nézem, neked is most lesz ovud, úgyhogy apára fel, mindent bele :!: :!: :!: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: nyúld csak le nyugodtan, neked küldtem! :wink: :lol:

Én ma voltam uh-n, 3 tüszőm volt, a legnagyobb 26x20 mm. Mondta a doktornő, hogy holnap csináljunk inszeminációt, de végül nagy nehezen úgy döntöttünk, hogy még ebben a hónapban esélyt adunk a természetnek. Azóta persze egy csomót sírtam, hogy jó döntés volt-e, de most már ez van. Igyekszem pozitívan gondolkodni. Ez a hónap a miénk (is) lesz!!!

Kép
miamanó*
 
 


Miamanó, lehet, hogy épp ez lesz a jó döntés :!:
Drukkolok hozzá nagyon :!: :!: :!:
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Bettsy
hogy vagy? túl vagy már a beavatkozáson? ha tudsz jelentkezz!!!!!!!!!!!!!!!

remélem minden rendben. :lol:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Betty! Olvastam a blogodat, gratulálok a babókhoz, örülök, hogy ilyen szépen fejlődtek, és továbbra is szorítok értetek, hogy minden rendben legyen :!: :!: :!:

Kép
miamanó*
 
 


Sziasztok!
Szerintetek lehetséges, hogy az első clostis hónapban ne legyen peteérés?
lotion
 
 


Lotion
Szerintem elképzelhető. Nem mindenkit lehet jól stimulálni. Nekem mondjuk az első hónapban lett 2 tüszőm, de ovu. így is csak a 19-20. nap körül volt. A második clostis hónapomban pedig a 26. cn-ra lett egy 16 mm-es, addig semmi nem volt. Úgyhogy az is lehet, hogy neked is tolódik a ciklusod. Érdemes lenne hetente legalább 1x megnézetni.

Betty
Hogy vagy drága?
morcivaci
 
 


Jó reggelt :!:

Köszi Morci, jól vagyok, bár még mai nap szigorú fekvés van, de már sztem lassan felfekvések lesznek a hátamon :lol: :lol:
Szurogat a pocakom néha itt-néha ott, de egyébként semmi más nincs.

Te meg nézem lassan tesztelsz már :!: :wink:
Drukkolok nagyon áááám :!: 8)


Lotion
végülis lehetséges...
Voltál Uh-n, és nem volt tüszid :?: Vagy honnan tudod ezt :?:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty!
Holnap megyek csak Uh-ra. Ovulációs tesztet vettem és azt csinálom 5 napja, de negatív. Ma vagyok a 15. napom. A nyákból gondolom, hogy már ez a hónap nem fog összejönni, mert már nagyon ragacsos, sűrű! :(

morcivaci!
Ezen nem is gondolkodtam, hogy talán elhúzódhat... A nyák minősége miatt gondolom...
lotion
 
 


Lotion
sztem holnapig még ne aggódj akkor, lehet, hogy majd ezután lesz pé.-d kicsit későbbi időpontban...
Holnapra mennek a drukkok, aztán gyere majd a hírekkel ááám :!:
Kép

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


betty!
Nagyon köszönöm! :)
Egyébként Veled mi újság van? Új vagyok és még nem igazán tudtam felvenni a szálat itt a fórumon.... Csak azt láttam, hogy mindenki drukkol Neked! :)
lotion
 
 


Lotion
Milyen hosszúak szoktak lenni a ciklusaid? Kíváncsi vagyok a holnapi uhudra, gyere majd!

Betty
Akkor holnap már óvatosan felkelhetsz? És mikor tesztelhetsz először? Annyira nagyon szurkolok neked!

Bevallom töredelmesen, hogy én csináltam ma egy tesztet, aminek az eredményét nem igazán tudom. Müllerben vettem, érzékenységét nem tom. A teszt részen ahol a csíknak kell lennie alul és felül rózsaszínes csíkkörvonalak vannak, de közte fehér és a teszt közepe is fehér. Szóval most vajon mi van?! :?: Bár eddig még ilyenhez sem volt szerencsém, csak hófehér tesztrészhez. :lol:
morcivaci
 
 


Nekem tegnapelőtt volt a transzferem, 2 babót kaptam vissza 5 naposan...most várunk, hogy mi lesz...pihennem kell, feküdnöm kell, szal nem egyszerű :roll: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Morci
az érzékenységnek fel kell legyen tüntetve valahol, vagy a dobozon, vagy a tájékoztatón.
Milyen fajta a teszt, mi a neve :?:
Én végig tesztelek, úgyhogy már el kezdtem 8) :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: