Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

A gyógyteákról máris leálltam. Délelőtt ittam, s most este, mikor hazajöttünk, vmit ettem, s már készülődik az allergia eluralkodni rajtam. A szám környéke vörös és be van duzzadva, a tenyerem viszket, s köhögök, mint az állat. Biztos vagyok benne, hogy a tea miatt van, mert mást nem ettem ma, amit eddig nem. Bevettem egy csomó gyógyszert, mert eszem ágában sincs elmenni az ügyeletre injekcióztatni magam. Meg mivel ebben a hónapban nagyon bízok, nem is igazán szeretnék szurit kapni. Féltem is belevágni ebbe a gyógynövényes vacakba, mert minden szarra allergiás vagyok, s tessék, igazam lett. Azért köszi az infókat. Így ezek nélkül kell teherbe esni. Maradnak a homeos bogyók, meg a gyertyaállás és a rendszeres szex! :lol:

Pinkiné:
Iwiw-en megkereslek! :P

Csicsiy:
mielőbbi gyógyulást neked, és jelentkezz, hogy mi a helyzet a mensivel. Jön vagy mégsem?
:wink:

Kriszti:
A lábam lóg a mennyezeten, az a gyertyaállás, igen. A férjem rendszerint kiröhög, hogy mit bohóckodok ilyenkor! Egyébként most mesélte egy ismerősöm, hogy

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


mindig mérte a hőjét, csinálta az ovu teszteket rendszeresen, majd az egyik hónapban mensi után voltak együtt a férjével és váltig állítja, hogy akkor lett terhes. Utána tesztelt pozitívat. Jó mi? Ebből kiindulva lóg a lábam a levegőbe nekem már most is! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Durcipók:
Egyszerre írtunk. Még csak most olvastam a sztoridat. Nem semmi! Annyira utálom ezeket a nagy cégeket, mint a telefontársaságok, elmü, máv, kábeltv társaságok, stb... Mocskos módon szívatják az embereket ott, ahol csak tudják! Annyiszor voltam már én is idegbeteg miattuk. Fel a fejjel! 8)

Csip-csip:
Én úgy tudom, hogy a luteális fázis, az minden nőnél minden hónapban ugyanannyi idő. Ez a pé utáni és a mensi megérkezéséig tartók időszak. Ez általában 14-16 nap között mozog, de egy embernek mindig ugyanannyi nap. Tehát mondjuk pé-d van, s a luteális fázisod 14 nap, akkor minden pé után a 14. napon fog megjönni.
Remélem értelmesen írtam le és jól is a dolgokat. Ha esetleg nem, akkor javítson ki vki.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak gyors bejelentkezés. Túléltem ügyelet nélkül a tegnap estét. A sok calciumtól voltam utána már szarul, de élek! :lol:
A gyógyteákat ma elajándékozom, jó az másra is, nemcsak baba elősegítésre. Mérem a hőmet, s az ovu tesztelést is kezdem a hétvégén!

Ma még jövök, puszi mindenkinek

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok...

Durcipok: nem csak Te vagy ki nevet rajtunk, mindenki... :lol: Nem egyszerű harcokat vívunk :D Néha Én is csak nagyokat nézzek :shock: Amúgy február 15-én van a pénz átadás, és akkor megis kapjuk a lakás kulcsot, csak még van ott mit csinálni.
Fal bontás, parketta csiszolás, festés, takarítás...Szóval szerintem ez még plusz 1 hét...
De már mindjárt itt van...

Tyuntyi: Én tegnap voltam a Rossmannban, hogy veszek palástfű teát, de nem volt, csak Cicka...Inkább nem vettem, henem vettem helyete, Hipp-Naptal szirupot!!! Ami nagyon jó :D
100% gyümölcsök vannak benne, nincs tartósítószer semm benne...
Talán az jó is lenne neked is...

Én amúgy pocsékul vagyok ma és tegnap este is...Alig bírtam elalduni, úgy göcsölt a hasam, és szort a baloldalomon is a bordám...Nem tom mitől lehet az, de nem valami kellemes, és most is...Szóval ez nem a z Én napom
:( :cry:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Köszi az együttérzést, nem kenődtem el, még lehet idén babám :wink:
Most jelentkeztem be egy másik dokihoz, hétfőn megyek hozzá.
Tegnap mamával beszélgettünk, és kiderült, hogy neki is ugyanez a problémája volt, mindig gyógyszerrel jött meg neki, anélkül meg elég ritkán. És mégis lett két gyereke :wink:
Vendég
 


Tyuntyi: örülök h jól vagy és nem lett semmi gáz...

Andi: persze h lesz babád, nem is egy, így kell hozzáállni, annyi h kell egy kis plussz segítség hozzá!

Csip-csip: a bordád? az elég fura, mitől lehet?

Ducipok: ez az egész kész röhej, vicc h mit művelnek az emberrel!!

Holnap megyek vissza a dokihoz, már jobb, napközben állandó hőemelkedésem van!
Ma éjjel megint alig aludtam, fújtam az orrom egyfolytában!
Nekem még nem jött meg, a tegnapi kis vérezgetés vagyis még annak sem nevezném, csak egy kis maszatolás után ma nincs semmi!
Pedig azt gondoltam megjön, de nincsenek menstruációs görcseim! Már voltak, mikor a betegségem kezdődött, de már elmúlt! De vasárnapig még bármi lehet, addig nem reménykedem!!! (csak egy picit)

:wink:

Kép
csicsiy
 
 


Csicsy: nagyon kiváncsi vagyok mi lesz a vég :D

Igen a bordám alatt, nem tom mitől...
De szurkál lent is baloldalt a hasam :? és ráadásul ittam ezt a szirupot is meg ettem müzlit és azt hittem vissza köszön nekem :?
Nem vagyok ma a topon nagyon...
Nagyon szenvedek :cry:
csip-csip18
 
 


Csicsy: ha van ciklus.hu diagramád feldobhatnád, hogy meglessük...
Én is feldobom az enyémet :D
Sőt képzeljétek el egy másik topicból van egy diagramán, és a kettönké nagyon hasonít
De most nem nagyon foglalkoztat, mert pocsékul vagyok :?
csip-csip18
 
 


csip-csip18
 
 


Sajnos a csjét nem tom mert túl nagy a fálj :evil: :evil: :evil:
Nemtom kisebbre méretezni :( :( :(
csip-csip18
 
 


Csip-csip: én nem vezetek semmi, a hőt sem mértem! úgyhogy bocsi de nem tudok hozzászólni a diagrammodhoz...
Hányingered van? az jóóóóó

Nemrég megint azt hittem megjött, de megint csak egy kicsi van!
nemtom mi van!! szerintem megjön majd

Kép
csicsiy
 
 


Csicsy: :( :( :(

Az elöbb bejött egy csaj árat belöle a hagyma szag, azt hittem megörülök, holyan büdös volt...
Utána betoppant 1pár, azok meg tuti étteremből jöttek, mert full olaj szaguk volt...
na hát m még kidobom a rókát, ha ez így folytatódik :evil: :shock:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

No letudtam mára is iwiw-es kötelezettségeimet. Hát azért szépek vagytok, elküldtem nektek priviben a nevem, erre visszaírtátok a sajátotok. Így kereshettelek én Titeket. :shock: No sebaj, ezen nem múlik :)

Tyuntyi
Hogy vagy? Ez az allergia szörnyen hangzik. Többet akkor ne is igyál ilyen teákat.

Chrissyke
Veled mi újság? Benned is lappangott valami ha jól emlékszem.

CSak ki ne dőljetek a sorból!!!

Csicsy
Te hogy vagy? Gyógyulgatsz? Remélem mensi nem kerülget?

Csip-csip
Jobban vagy? Te most hőmérőzől? Vagy nem? Mert néztem volna a hőgörbédet, de pont az nem látszik. Én még hőmérőzöm, Chrissyke is mérte.

Pinkiné
Nálad mi újság? Munkaügyben remélem visszaszóltak! Gyere és mesélj.

Hkitty
Sajnálom, hogy nincs baba, akkor inkább jönne meg. Nem igaz? Mint ez a bizonytalanság! Jól teszed, hogy másik orvoshoz mész, hátha más fog tudni segíteni.
De legyen előtted Nagymamád példája! :wink:

Henne
Még mindig szorítunk a vizsgákhoz. Basszus ennyi már tényleg sok!

Gabóó
Veledi mi újság?

Velem semmi küli, gyakorolunk párommal a pé-re :oops:
Remélem most lesz is, mert szerintem múlt hó-ban nem volt. V agy akkor nem ment volna föl 37 fölé a hőm? Nem tudom, ehhez nem értek. Bár eddig a hóközi barnázásból tudtam, hogy van, de elmúlt két hónapban nem barnáztam.

No mindegy, most már valaki kezdje el a babásodást!!!!!!

Szép estét, puszi



durcipok
 
 


Lassan vége a napnak :D
Kedvessem hozott be ennit nekem :D
És nézett is rám, hogy mi van velem ma???
Terhes vagy???Mondom honnét tudjam...
Erre a válasz: Atya Ég! :shock:
Mondom neki, mert?
Meggondoltad magad???Nem csak, hogy egyre közelebb vagyunk és bizonytalan :? :shock: Mert???Mert, hogy nagy felelőséggel jár...
Ennyit mondot, na most akkor mit jelentssen ez???
Fél vagy mi???
Jaj még ez kellett nekem ide mára :cry: :cry: :cry:
Most szolizzik...Nem tom mit tegyek, ha kijönn, de ez most szíven ütött és nem tom hova tenni... :cry:
csip-csip18
 
 


Sziasztok,

hát tul vagyok két vizsgán de hogy hogy sikerültek, azt még nem tudom. :shock:

csip-csip: csak nem? az állandó hányinger már jó jel. Bár képzeljétek, nekem is volt egy hónapom, amikor mindenre hányingerem volt..aztán sajnos nem lett belőle baba. De most nálad nem így lesz,drukkolok.:)
Szerintem a párodnál csak pillanatnyi zavar tört fel. :)Az én férjemnél is volt már ilyen, akkor le is álltunk a projectről. 1 hónap alatt rájött, ő mégis babát akar.:)

durcipók: a vodafone-nal én is mindig megjártam. Mindig kiküldtek valamit, az ő hibájuk volt, de azért fizessem már be.. Úgyhogy decemberben váltottam is.:)

én is vezetem a ciklus.hu-n a görbimet, ez az.:) remélem, meg tudjátok nyitni.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 36800_.png


puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára henne 2010.10.01 09:57-kor.
henne
 
 


Jó reggelt!

henne: nem olyan rossz :D Ti aztán nyúlak vagytok :D

A kutya felkeltett ... Na hát tegnap megkérdeztem, hogy most mi van???Erre azt mondta, hogy ő persze, hogy szertne babát!Csak izgul!Meg most nagyon sok minden leterheli, sok minden összejött...Már 2 hete,hogy hétvégén is melozzik, ráadásul fizuja sehol Költözés is...
Szóval vannank most problémái...
De oda bújt hozzám, és mondta,hogy szeret, csak elgondolkodik, hogy ő apa lesz, és ez furi néha neki...
Mondjk elmondanám,hogy azért sok ez így Egyre közelebb a költözés, ott majd a felújítás...
Szóval nem csodálkozzom, nincs unalmas pillanatok...
Amúgy nekem ma semmi bajom idáig
Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


Jó reggelt!

Nos, reggelre megjött! Most inkább örülök neki, mert ugye itt a betegség és elég sok gyógyszert szedek! Mindegyikre kivétel nélkül rajta van h a terh. első 3 hónapjában nem szedhető!
Úgyhogy most reméltem h megjön, a párom aranyos volt, a gyógyszerek miatt aggódott, de már nagyon várja h babánk legyen!

Most megyek hajmosás, stb. aztán irány a doki!

Képzeljétek csajok, a húgomnak most lett meg egy véreredménye, az ántsz-nél vizsgálták eddig, és negatív lett, tehát nem mumpsz volt!
Ma megy valamilyen genetikai vizsgálatra, még erre a napra kaptak időpontot h a babát megnézzék nincs-e valami probléma vele, de most már tuti h nem lesz! Febr. 10-én pedig mennek a doki magánrendelőjébe és ha megmutatja magát, megtudják h kisfiú vagy kislány! az én megérzésem szerint kislány!

Csip-csip most Te jössz!!!! drukkolok!!!

Kép
csicsiy
 
 


Csicsiy
sajnálom, de legalább megjött (ha már baba nincs). Gyógyszer mellett meg tényleg nem lenne jó, ha terhes lennél.
Húgodnak drukk a további jó eredményekhez!

Durci
jó gyúrást :lol: Sztem én nem kaptam tőled iwiw elérhetőséget, inkább én kereslek meg, mert nekem túl gyakori nevem van.

Csip-csip
a pasik nagy része megijed a felelősségtől. Szeretne ő babát (persze nem ismerem a párodat), csak megijed, mikor már tényleg lenne.
De azért az a biztos, ha megbeszélitek!
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Nem sokan jártatok ma erre.

Csip-csip:
Mikor nem kellene megjönnie neked? Nagy biztatóak a tegnapi tüneteid! :lol: Ma volt folytatása? Én is egyből arra gondoltam, hogy a párod megijedhetett. A pasik általában ilyenek, de ha kiderül, hogy jön a baba, hidd el ő lesz a legboldogabb és legbüszkébb pasi a föld kerekségen!

Csicsiy:
Sajnálom, hogy megjött, de ez mégis jobb, mint a bizonytalanság. Remélem azért már jobban vagy és a betegség tünetei is kezdenek alább hagyni. Gondolom a héten már nem melózol.

Henne:
Iwiw-en bejelöltelek, remélem rám ismersz! :D
A görbédet nézegettem, s hasonlítgattam az enyémhez. Bár én még csak a 9. napon vagyok, így elég kevés adatom van, de örülök, hogy van mihez mérnem.

Durcipók:
Mindent bele, pláne ha közeleg a pé. Kérdésedre válaszolva, jól vagyok, az allergia nem uralkodott el rajtam. Gyógyteák elajándékozva, így a homeopátiás bogyeszok maradtak csak.

Ma elég sokszor szurkált a méhem. Olyan érzésem volt, mintha belecsapott volna a méhembe a villám. Nem, mintha ért volna valaha villámcsapás :wink: , de bizony Isten olyan érzésem volt. Kellemetlen. Jött, s el is múlt. Ennek a ciklusom második felében még örülni is tudnék, de így a 9. napon ez elég furcsa. Egyébként minden oké. Szombattól indul a tesztelés, s meglátjuk, hogy mikor lesz pozitív!Nagyon-nagyon bízom ebben a hónapban csajok! A kozmetikusomnak is mondtam, hogy legközelebb mikor jövök, akkor már babával a pocakomban jövök! :D (Úgy legyen, Ámen!)

Most megyek, mert hulla vagyok a futástól. Egész jól megy, büszke vagyok magamra. Persze sokat köszönhetek a gyógytornának is.
Puszi mindenkinek

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


SZiasztok,

csip-csip:hát, most mindent megteszünk a babáért..nehogy ez legyen esetleg a gond. :D
Majd meglátod, ha túl lesztek a költözésen, minden rendben lesz. MOst még sok a feszültség.

csicsiy:sajnálom, hogy megjött.

tyuntyi:visszajelöltelek.:) ha gondolod időnként beszúrom a görbimet.

Lányok, én a hétvégén nem leszek. Utazunk le Vajdaságba anyósomékhoz. :shock:
Úgy hallottam, Szerbiában is nagy hó van, hát remek lesz.:)
henne
 
 


Sziasztok csajok ma ismét pocsékul vagyok...
Szerintem tuti benyaltam valamit :(
Ég a gyomrom, mint az állat!!! Mit csináljak??? Milyen gyógyszer jó rá??? HELP, nagyon össze húz és ég, meg minden... :(
Ja és persze felül meg alul is minden kijönn :( :( :(
Tegnap is már érezztem, hogy valami nem koser, de ma :( :( :(
csip-csip18
 
 


Most nem tom mi van velem, de erőm sincs...csak nyomnám az ágyat, hányingerem is folyton van...
Hát nem tom mi sül ki ebből :?
Amúgy Én most átlagot számolva 32 napom az Péntek, de lehet még Vasárnap is...Mert volt, hogy 34napon jött meg...
Nemtom...De most még semmi tünet menzire..
Csak pocsékul vagyok :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Csip-csip: vagy bekaptál valami vírust, vagy baba!! ez majd kiderül!!
kíváncsi leszek nagyon!!! lázas nem vagy?

A doki nem engedett még dolgozni, csak jövő héten szerdán mehetek! Bentről már érdeklődtek mikor megyek, lehet h nem örültek, de nem érdekel! Mondtam a dokinak h mennék ha lehet de még köhögök és meghallgatott és mondta h még nem tiszta a tüdőm hangja sem, még nem gyógyultam meg és nem szeretné ha visszaesnék ill. szövődmények lennének! nagyon lelkiismeretes doki, tök aranyos!
Szóval keddig még itthon vagyok és tök jó, a párom jövő héten szabin van!

Tök jó csajok, múlt hónapban mensikor majdnem meghaltam olyan szarul voltam, most meg alig veszem észre!

Atyám, olvastátok itt a babanet elején? a 30 éves nőnek az eredeti petesejtszámának a 12%-ával rendelkezik! Ez nagyon durva!! úgyhogy 30-asok mindent bele!!!!!

A húgom volt nagy ultrahangon tegnap, azt mondták minden rendben a babával! és tök aranyos volt a nő, kérdezte h na, anyuka és mit szeretnének? tesóm: nem gondolkoztak még ezen, mindegy csak minden rendben legyen vele! a nő: kisfiút látok!!!!
ATYÁM, kisfiú!!!!!!!!! gondolhatjátok: mi 3-an vagyunk lányok testvérek, a nővéremnek 2 lánya van és most egy FIÚ!!!!
Apukám azt mondta tuti be fog rúgni ha fiú unokája születik!!!!! pedig nem iszik alkoholt!
jaj csajok olyan jó és olyan boldog mindenki, és már olyan szépen nő a pocija!! NEMSOKÁRA MI IS ÁTÉLJÜK EZT CSAJOK!!!!!! :P :P :P

Szép napot mindenkinek!!!

ui.: talán Levente lesz! :lol:

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok:-)

Csip-csip mi van veled? Remélhetöleg nem vírus?? :lol: Sógornöm tegnap volt nálam egy rövidre, már akkor szarul volt, estére meg márhasmenés, hányás...elötte 2 nappal a kisebbik fiánál volt ugyanez...jó kilátások, remélem én nemkaptam el :shock: Most tökre nem hiányozna...Pedig gyenge az immunrendszerem,mert még mindig nem lábaltam ki a náthából teljesen. Tegnap befeküdtem egyet szolizni,mert mondta afönökasszonyom, hogy egy közepes erösségü menjek be 12 percre, mert az egyik jotekony hatása szolinak az immunrendzser erösítése! ès lehet benne valami csajok, az orrom nem folyik már :P

Ne haragudjatok, hogy nem voltam, de egy kicsit össze-vissza lett a beosztásom ezen a héten, egyik napról a másikra változott:-) Tegnap már hagytak 1 órát teljesen egyedül csúcsidöben, jövö hét szerdán meg élesben jön az én müszakom :lol:

Csicsy, akkor mostmár jobban vagy? Gratulá a hugod szép eredményeihez, csak így tovább kívánom neki! Az hogy megjött neked azt sajnálom, nade ennyi erös gyógyszer mellett, talán most jobb is,nem igaz? :lol:

Hkitty ,akkor nálad még mindig semmi? Azért jó hogy megtudtad a mamádtól, hogy nála is ez volt. De szerintem eg ymásik doki sem rossz :lol: Lesz még idén MINDANNYIUNKNAK BABÀJA!!! Ha más nem, de tutira mindenki pocakos lesz még idén!

Henne, én is visszajelöltelek! ézegettem a képeket és látom, hogy a lagzitól Zrenjaninban volt? A párom is vajdasági magyar, ott született, meg járt suliba is :P Jó utat és szórakozást a hétvégére!! :P Majd mesélj, milyen arrafelé az idö!

Durcipok a sztorid, illetve pontosabban a napod, amikor annyi szarság történt veletek az nem semmi...No comment :shock:
De ez mindig így van, hogyha valami rssz történik, aztán csinórban jön a többi hozzá... :evil:

Pinkiné, mi lett az állással? Jelentkezett az igazgató?

Nálam semmi különös, tegnap este lefekvéskor nagyon fájt a bal petefészkem, így talán még múltkor sem fájt, folyás is van, szóval lehet most lenne nálam p.ém a 15. napon??? Fogalmam sincs, de már gondoltam arra is, hogy petefészek cisztám van :shock: :shock:
Ovu tesztezni nincs kedvem ebben a hónapban valahogy, nem is hömérözök, csak úgy elvagyok, szexelünk, amikor szexelünk, most valahogy nemvagyok rajta a témán...úgy látszik egyik hónap ilyen, a másik olyan :P
Vendég
 


a táblázat...ha valami adat nem stimmel, szóljatok :P
TÀBLÀZAT 2010.01.29

Csip-csip a párod miatt ne izgulj, tudod a pasik nehezebben kezelik a stresszhelyzeteket :lol: :lol:
Egyébként ma dolgozol?Szegénykém, nem is tudsz esetlge dokihoz elmenni, vagy haza ?
Vendég
 


Csicsy: Lázas nemvagyok szerencsére...

Kriszti: Igen dolgozzom, estig ráadásul, de a párom mondta, hogy szólhatnék a főnökömnek, de hát most??? Ez milyen már???Szerdán még mondta is, hogy ha nagyon szarul vagyok szóljak inkább előzőnap és akkor szól a hétvéges lánynak...
Szernitem majd tuti hív, vagy benézz...De gondolom neki van már mára dolga... :oops:

Vettem Normaforet, még C-vitamint, remlém javul a helyzetem :(
csip-csip18
 
 


Úgy nézz ki bejönn a főnököm 1 óra múlva és levált.
Ha jobban leszek jelentkezzem.
Puszi
csip-csip18
 
 


Csicsy az tök jó hír!!! :lol: :lol:
Hugodék is kisfiút szeretnének? Tudom ez hülye kérdés, mert az a lényeg, hogy egészséges legyen! De mégis?
èn kislány párti vagyok, párommeg inkább kisfiút szeretne....anyósék meg nagyon kislányt,mert már van két kis égedelem rosszcsont fiúcska unoka :P
Jó hogy nemolyan vészesen van meg, mint nálam pont a múlt hónapban:-)
De szerintem nekem most van p.é, annyira biztosvagyok benne, pedig elvileg a 20-21-22. napomon szokott lenni,most meg csak a 15. van. Lehet délután ellövök eg yovu tesztet csak úgy, de még gondolkodom rajta... :roll:
Holnap is melózok, de este megyünk át Hannoverbe a magyar ismeröseinkhez, egy kicsit iszogatunk, kártyázunk, tök jó alig várom már!
Arra viszont rájöttem, hogy amikor nézegetem ovuteszttel a p.émet, akkor sokkal jobban stresszeltem azon, hogy ha pozitív volt, hogy akkor gyerünkszexeljünk, és persze csalódott voltam, ha mégsem jött össze,mert apjuk fáradt volt....Szóval el is döntöttem itt gyorsan, hogy nem tesztelek :lol: Rábízom a természetre!

Csip-csip akkor kitartást eröt a mai naphoz! Remélem, hogy a "vírus" egy baba nálad!!! :P :P

Tyutyi, épp olvastam, hogy ismét elkezdtél futni! Le a kalappal...!! :P :D èn még mindig ott tartok, hogy majd elkezdem itthon az aerobikot,mint összel csináltam, de ma reggel úgy lassan 2 hónap után rámerészkedtem a mérlegre!!! è képzeljétek másfél kg-mal kevesebb!!!!Pedig tutira biztos voltam, hogy híztam 2-3 kg-ot karácsony óta, és nem :lol: :lol: Tök happy vagyok most, már csak 2 kg az állomsúlyig! Ez a meló miatt van, megmondta a fönökasszonyom is, hogy itt a sok rohangálástól, tutira lemegy és igaza volt!!! :D Most megyek is kiterigetni, aztán lehet csinálok egy Rubint Réka tornát!!

Pusszantás lányok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissy
simán lehet 15. napon pé-d. Szóval apára fel! Én sem tesztezek, hőmérőzök, csak idegesíteném magam vele :roll:

Csip-csip
jobbulást!

Nekünk mindegy, hogy fiú v. lány, csak egészséges legyen :wink: Mondjuk lánynak jobban örülnénk, meg anyósék is, akiknek három fiuk van :lol:
Vendég
 


Megvolt a torna :oops: Kicsit kivagyok, de nagyon jól esett, aztán csináltam finom tarhonyát, füstölt kolbásszal és ubival,mint savanyúság. Ettem egy keveset, most majd jön a hajfestés :lol:
Aztán egy kis pihi, kávé, majd meló :lol:

Csip-csip nagyon jó, hogy végül levált a fönököd, menj és pihenj!! :P
Jobbulást!

Hkitty, akkor már ketten vagyunk titkon lánypártiak :wink:

Na most megyek, még mielött a párom hazaér,meg akarom csinálni a hajfestést,mert utálja a festék szagát :oops:

Puszi :P
Vendég
 


Sziasztok!

Az ember nem jön fél napig és nem győzi olvasni, amit írtatok.

Csip-csip:
Tök jó, hogy levált a főnököd, menj haza és pihenj. Reméljük nem leszel beteg.

Kriszti:
Le a kalappal a Rubint Réka torna miatt. Utálok tornázni. Rékával alapjában véve semmi bajom, de a hangjától kiver a víz. Így külön elismerésem, hogy végig csináltad és hallgattad a tornát. :lol:
A pé-t pedig ha érzed, akkor mindent bele. Elképzelhető, hogy most van, szerintem nem kötelező minden hónapban ugyanakkor lennie. Ha minden tünet megvan hozzá, akkor miért is ne! :wink: Apára fel!!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Csicsy:
Örülök, hogy te jobban vagy! Én is olvastam a babanet elején a cikket a 30 feletti nők petesejtjeiről. Iszonyat! A baj az, hogy sajnos a női szervezet nem alkalmazkodik a civilizáció változásához. Mert ugye a mai világban a gyerekvállalás is kitolódik, de mire eljutunk odáig, hogy szüljünk, addigra tessék, nincs petesejtünk elég! Na de ez van, ezt kell szeretni. Azért hozzunk ki belőle minél többet! :lol:
Az jó, ha nem szenvedsz a mensi miatt, mint a múlt hónapban!

Csip:
Még annyit, hogy állítólag gyomorégésre nagyon jó a Rennie (nem biztos, hogy így írják) rágótabletta.

Ha már a baba neménél tartunk, akkor nyilatkoznék én is. Naná, s természetes dolog, hogy mindenki egészséges babát akar! Ezen kívül azért általában vannak a pároknak elképzelésük a baba nemét illetően. Nekünk is van! :D Mi kislányt szeretnénk nagyon, de 100 %-ig biztosak vagyunk mind a ketten abban, hogy kisfiúnk lesz. Nagyon kislányra vágyódunk, de valahogy nem hiszünk abban, hogy ezt fogja dobni a gép. Végeredményben mindegy lenne már, csak jöjjön!!!!!! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Kriszti: 15. nap körül szerintem is simán lehet pé-d! hajrá!!! jó is hogy hagyod most a teszteket, csak amikor érzitek és jó lesz hidd el!
Gratula a fogyáshoz! Ja, nem hiszem h cisztád lenne, nekem akkor egyfolytában fájt és barnás folyással távozott!

Tyuntyi: nekem is mindegy (ha lehetne választani fiú lenne) csak jöjjön most már! :P

Csip-csip: jó, hogy haza tudtál menni, pihenj! ha pedig nem leszel jobban menj el dokihoz, csakhát megint hétvége! én is hétvégére lettem szarul! Remélem h kezes-lábas vírusod van! :lol: :lol:

Andi: akkor másik dokihoz fogsz menni?

Most Csip-csip van soron, és Henne és Pinkiné, drukkolunk...

Kép
csicsiy
 
 


Kriszti: ezt elfelejtettem, igen, jobban vágynak kisfiúra, úgy néz ki sikerül is! dehát hallottam már csodákat, amikor félrenézték a dolgot!
Febr. 10-én megint mennek egy ultrahangra akkor már a saját dokihoz és ha Ő is ezt mondja akkor már biztosabb!!

Kép
csicsiy
 
 


Itthon vagyok anyuéknál...Voltunk orvosnál, mire haza értem lett lázam is :shock: 39 :oops: Na tessék...
Azt mondták szedjem az Algopyrint, meg kaptam valami hasfogót, szerencsére nem kaptam Antibiotikumot :D
Remélem jobban leszek...
Ja és megnyomkodott, és alul nem alap szinten be van keményedve az alhasam, meg az is görcsölgetett néha...

Csajok nincs erőm vissza olvasni :(
Majd megpróbálok később, bocsi :(
csip-csip18
 
 


Csicsiy
igen, átmegyek egy másik dokihoz, vagyis egyelőre csak közlöm vele a tényeket, meg eddig mi volt, kíváncsi vagyok, mit lép rá. Remélem azt, hogy kivizsgál alaposabban.

Milyen sok lánypárti van, azért a lányok mellé fiúk is kellenek ám :wink: :lol:
Vendég
 


Csip-csip: jobbulást!!!

Andi: remélem ez egy jobb doki lesz és tud segíteni hamarosan!

Képzeljétek, ugye említettem a kolleganőmet akiknek kb. 1 éve nem jön össze a baba! na most jött meg neki is és ma ment vizsgálatra!
Na már most kapott 2 receptet, amit ki kell váltani, az egyiket 1 hétig magának hasbaszurkával kell beadni, következő héten a másikat a nő adja be, az a tüszőrepis, aztán megmondja h mikor legyenek együtt! eddig szép és jó! Mennek a gyógyszertárba és ott érte őket a hidegzuhany, ezek a receptek 55 ezer ft-ba kerülnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Most pont nincs ennyi felesleges pénzük, úgyhogy nem váltották ki!
De könyörgöm, miért ott kell szembesülnie az embernek ezzel??
Ja, persze nem tuti h elsőre sikerül, ha pedig két pete érik meg mondjuk, az sem jó, akkor újra kell csinálni!
Szóval gáz!!!! ez történt, szegény most teljesen el van keseredve!

Joccakát mindenkinek!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok Csajok!

Úgy látom, ma nagyon nagy a pangás!

Csip-csip
Jobbulást Neked, remélem azért jobban vagy már!! Ha tudsz azért majd gyere!

Csicsy
Remélem Te is jobban vagy, jó, hogy a dokid odafigyel rád, meg aztán picit többet lehettek együtt a pároddal!
Örülök, hogy tesódéknál minden rendben, és hogy megtudtátok a baba nemét. Úgy szeretnék már én is, bár el sem tudom képzelni milyen érzés lehet a babádat ultrahang felvételen megpillantani. De jó lenne már, ha mindannyian át tudnánk ezt idén érezni.
Szörnyű ami a kolléganőddel történt. Hihetetlen, hogy milyen orvosok vannak manapság. Fölírja a gyógyszert, de nem mondja meg mennyibe kerül?? Én vissza se mennék az ilyenhez. Ez nem fair. Akkor a későbbiekben hogy lehet vele bármit megbeszélni, mennyire vesz komolyan?
DE tudjátok az is fölháborító, hogy a TB az ilyen jellegű kezeléseket, vagy a lombikot nem támogatja, de ha valaki nőből férfivá, vagy férfiból nővé szeretné magát operáltatni, azt támogatja. És közben jönnek a statisztikákkal, hogy kevés baba születik. :evil: :evil:

Pinkiné
Nálad mi újság? Gyere ha tudsz egy kicsit gyakrabban!

Henne
Reméljük meg lesz az eredménye a gyakori együttléteknek :oops:

Hkitty
Majd gyere hétfőn és mesélj, mi volt a dokinál!

Chrissyke
Ügyes vagy a tornával, és tök jó, hogy fogytál. Nekem se ártana kb. 5 kilótól megszabadulni. Én Béres Alexandrára szoktam tornázni itthon. Réka tornájával nekem sincs bajom, de a hangját nem bírom elviselni.

Tyuntyi
Szorítok, hogy bejöjjön a megérzésed, és hamarosan teherbe esel.

Henne
Megkereslek iwiw-en, a vizsgáid pedig biztosan sikerültek.

Ha már a babák neménél tartunk, részünkről mindegy, csak egészséges legyen. De már egy ideje tudjuk, hogy ha kisfiú lesz, hogy fogják hívni: Kecskés Milán (Dániel). Lehet ez tudatalatti, nem tudom, de lány neveken korábban nem is gondolkodtunk. Én kezdtem el mostanában, és ami a leginkább tetszik jelenleg az a Kíra, Alíz, Lilien. Bárcsak már itt tartanánk.

Képzeljétek, úgy tűnik nekem most van pé-m. Bocsi, hogy részletezem, de délután barnás, nyúlós folyásom volt. És párom persze ma dolgozik. Reggel 8-tól, holnap reggel 8-ig. Egész héten együtt voltunk, tegnap előtt utoljára, de holnap ha hazajön ismét elkapom. :oops: Szinte éreztem, hogy akkor lesz pé-m, ha nem lesz itthon. De a neten mondjuk azt olvastam, hogy innentől 24 óráig van nagy esélye a teherbeesésnek, meg ugye a spermiumok is kb. 3 napig életképesek. Ha így nézem a tegnapelőtt és holnap délelőtt még belefér. Bárcsak most összejönne.

No, majd meglátjuk. Azért ha tudtok gyertek csajok!
Szép estét nektek!



durcipok
 
 


Sziasztok!

Durcipók, vagyok én! :lol: Neked meg holnap reggel Apára fel! :lol: :lol: :lol:

Kitty, remélem a doki tud neked Hétfőn valami érdemlegeset mondani! :wink:

Csicsy, gyógyulj továbbra is ilyen szépen! Tesódéknak meg gratula a kis tököshöz! :wink: :lol:
Kolléganődet meg nagyon sajnálom. :cry: Szegény, biztosan nagyon el keseredett a gyógyszertárban. :roll:

Csip-csip, gyógyulj meg gyorsan! :roll:

Henne, nem beleszólásként, de ha túl sokszor vagytok együtt, a kis katonák nem tudnak regenerálódni, s nem lesznek olyan jó minőségűek. Az én orvosom anno azt mondta, 2 napont érdemes együtt lenni. :roll:

Chrissy, tornáznál helyettem is? :lol: 7 kg hiányzik az álomsúlyhoz, de képtelen vagyok rávenni magam a mozgásra. Bár, délutánonként itt szaladgálok a gyerek után az udvaron. :lol:

Tyuntyi, drukkolok hogy valóra váljon a megérzésed. :wink:

Mi jól vagyunk, gyerekem délelőtt tiszta zizi volt, mert nem mentünk ki a szakadó hóba. :shock: De délután kimentünk 1 órát szánkózni. :lol:
Az állás nem lett az enyém, a 2. körre be sem hívtak. :? Szívás, de ez van.

Mensi terén egyenlőre semmi, ragyák még nincsenek. A hőm tegnap reggel 37, 2 volt. Néha fájdogálnak a melleim, időnként ráz a hideg, meg néha szurkál a hasam. Bár tegnap úgy szurkált a méhem, mintha kést forgattak volna benne. De én nem hiszek majd csak a tesztnek vagy ha megjön. :roll:

Megyek, vacsit kell adnom a gyereknek. 8)

Ez kisfiam mai mutatványa :lol:
Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szép reggelt!

Pinkiné
Nagyon édes a kisfiad! Olyan jót nevettem rajta. Piciként olyan aranyos dolgokat tudnak csinálni. Úgy megszorongatnám, persze csak finoman, de nagyon kis helyes. De jó Neked, hogy már van egy gyönyörű szép, egészséges kisfiad!

Sajnálom, hogy a munka nem lett a tiéd. De talán egy baba kárpótol. :wink:

Én már nem tudom mi van velem. Tegnap írtam a barnázásról, de azóta semmi. A hőm tegnap 36,8 volt, ma reggel 36,7. Nem kellett volna jobban visszaesnie, ha pé-m van? Beszúrom a görbém, valaki nézze már meg légyszi, és adjon tanácsot.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 96000_.png

Előre is köszi, majd még jövök.



durcipok
 
 


Sziasztok

Jelentem vagyok és jól már :D
Lázam nincs már Pénteken du.39 fókos volt :shock:
Most már oké, de holnap még nem megyek melozzni szerintem...
Tünet menzire, sehol semmi...Ezt jól megírtam :D

Csicsy: Grat tesódéknak Én is kukis párti vagyok inkább :D

Pinkiné: Tündéri a fiad...

hKitty: Még mindig nem jött meg???Kiváncsi vagyok mi történik holnp nálad...

Tyunyti: Nagyon érzzel Te valamit :D Sikerrel koronázza meg ezt a hónapot valami :D

Henne: Hajrááááá

Kriszti: Torna???Nem semmi :shock:

Henne:Vizsgy eredmények mikor lesznek???

Durcipok: Megnézzem a görbédet :D
csip-csip18
 
 


Szeintem most van p.é !!!!!!
csip-csip18
 
 


Durcipók:
Megnéztem a görbidet. Nem akarok hülyeséget mondani, de ha jól tudom, akkor az úgy van, hogy ha elkezd felemelkedni a hőd, előtte lévő napon van pé-d. Vagyis a te esetedben, ha holnap megugrik 36.9-re vagy affölé, akkor tényleg ma volt pé-d. Ebben a szar az, hogy csak utólag tudja meg az ember lánya, hogy most akkor volt vagy nem. Henne görbéjén jól látszik, hogy emelkedik a hőmérséklete, s fent is marad.
Ha nem jól írtam,akkor bocsi.

Csip-csip:
Örülök, hogy jobban vagy,de ha már otthon kellett maradnod, akkor pinenj egy pár napot. Úgyis volt elég sok sürgés-forgás nálatok az utóbbi időben.

Mi nemrég jöttünk haza a szüleimtől. Tegnap babáztam is unokahugimmal. Én elkezdtem tegnap az ovu teszteket, már látszik a két csík, de még nem olyan erősen. A hőm kúszik felfele, bár abból még bármi lehet. Most nagyon rajta vagyunk a babagyártáson :oops: , s a férjem is örömmel teszi. Most igyekszünk minden másnap együtt lenni. Meglátjuk! Ennél többet már sajnos nem tudunk tenni.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Pinkiné:
A kicsi fiad tündéri. Haláli ez a kép róla! Miket nem csinálnak a gyerkőcök! A munkát sajnálom, de igaza van Durcipóknak, kárpótoljon egy baba!!!! :lol:

Csicsiy:
Nem semmi a kolléganőddel, ami történt. Annyit tudok, hogy a lombikhoz kerülnek kurva sokba a gyógyszerek. Magát az eljárást a tb támogatja, de a gyógyszer eszement sok hozzá. Az inszeminációért pedig fizetni kell, de talán ott meg a gyogyi árak nem ilyen magasak.

Hkitty:
Kiváncsi leszek mit mond a másik doki. Egyszer te írtad, hogy mint szülési "helyszín" szóba jöhet a Kecskeméti kórház. Jól emlékszem? Mert a mostani kismama újságban ők vannak benne. Már mint a Kecskeméti kórházról írnak. Minden hónapban két kórházat vesznek górcső alá, s most ez az egyik.

Kriszti:
Nem hallottunk felőled a hétvégén! Merre vagy csajszi?

Mindjárt megnézem a táblinkat, hogy ki hol tart. Kiváncsi vagyok.

Puszi nektek, s további jó hétvégét.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Csip-csip: örülök h jobban vagy, azért pihenj még! Én még mindig köhögök, tök gáz!

Durcipok: sajna én nem értek a görbékhez!

Tyuntyi: sok sikert...

Pinkiné: tudod semmi sem történik véletlenül!!

Nekem ugye csütörtökön jött meg olyan furán, nah, péntek estére el is múlt! jó hamar! nem is volt még ilyen!
A cickóm még fáj és éjjel meg le akart szakadni a derekam, annyira fájt, ilyet még nem éreztem! hihetetlen h milyen dolgok történnek minden hónapban egy nővel!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok csajszik...
Bocsika, még nem teljesensikerült viszaolvasnom rendesen,...
Szombaton egész nap dolgoztam, pénteken este...de csajok eddigi legszarabb napom volt, ismét sokat hibaztam,mert kurva sokan voltak, kapkodtam, jót akartam én, de engednem kéne a magyar mentalitásomból és átvenni a lazább nem stresszelös németet,mert akkor nem hibáznék, így most a fönökasszonyom úgy döntött a jövö héten még menjek vele együtt, ez még gyakorló hét, aztán élesben....Szóval szombaton jó volt, úgyvolt megyünk át magyar barátainkhoz Hannoverbe, nade a párom szegény hasmenés, 39 fokos láz,mint Csip-csip-nél..szóval pihi volt, de set 8 körül csak atmentünk,mert párom jobban lett. Egyébként ez egy vírus, itt nálunk a sógornömnek, a férjének és a gyerekének is ez volt a múlt héten, szóval tölük szedtük össze,merthát az én gyomrom sem az igazi,de remélem megúszom :lol:

Pinkiné, nagyon-nagyon édes a pici fiad!!Szerintem Rád hasonlít nagyon!Nagyon édes!!

Csip-csip jobbulást továbbra is, pihenj sokat!

Tegnap este mielött elmentünk Hannoverbe, letusoltam, és képzeljétek miután megtörölköztem, épp testápolóztammagam észrevettem hogy valami furi távozik belölem....
:shock: Ilyen még nem volt, aztán utánna néztem és a nyákdugó, vagy mi volt az,mert azóta olyan átlátszó és sok folyásom van, hogy tisztasági b. kell egész nap :shock: :roll: Ja, szóval p.ém van, vagy lesz, vagy már megvolt :? Szex sehol...No sebaj, ez a hónap kimarad...Majd legközelebb :cry: Pedig ilyen tényleg nem volt, ott állt a párom is a fürdöben, nagyot nézett, kérdezte, hogy ez mi?Mondtam neki, oszt ennyi :roll: :shock:
Csajok reggel jövök feldobom a tábláztot is!

Puszi Nektek :wink: :P
Vendég
 


SZiasztok,

chrissyke: nekünk két esküvőnk volt. A párom szülei Zrenjaninban laknak igy volt egy ott és volt itt Mo.-n. is.:)
Nagyon hideg volt, de egyébként nagoyn jó hétvégénk volt.:)

pinkiné: igen, tudom a két naponta együttlétet javasolják. Próbáljuk is betartani. DE az én párom gyakran ügyeletes, így ha pé-re utaló jel van, akkor egymásnak esünk. :oops:
egyébként olvastam már arról is tudományos cikket, hogy most már naopnta is lehet nyugodtan együtt lenni, mert pont az, hogy gyakrabban ürül, így jobb a minőség. Hát érvek-ellenérvek.:) Úgyhogy mi a kettő között vagyunk:)

lányok, 7 vizsgámból 6 lett meg. Majd jövőhéten megyek mégegyszer.:)


csipcsip:örülök, hogy jobban vagy.:)
henne
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
TÀBLÀZAT 2010.02.01

Délután még jövök és végre nyugodtan vissza tudlak benneteket olvasni!!

Szép Napot!! :P
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nem sokan jártok erre ma sem! :cry:

Épp most néztem Kriszti táblázatát! A héten három nem vártat is nem várunk, ugye? Elég hülye mondat volt az előbbi, de nem igazán tudom jobban megfogalmazni.
Csip-csip, Henne, Pinkiné ha jól látom mind a hármótoknál a héten kiderül, hogy mi a helyzet!
Megy a drukk nektek ezerrel! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszti:
Nekem is volt már olyan, mint neked. Már mint nyákos dugó vagy mi a fene. Néztem akkor én is nagyot, persze akkor fogalmam sem volt nekem sem, hogy mi az. Mennyi minden lejátszódik egy női szervezetben! Egyébként mióta gyereket szeretnénk, azóta veszek észre mindent én is, addig a fene se foglalkozott a dolgokkal. Vagyis én nem. Megjött, elmúlt, megint megjött, elmúlt.... Nem érdekelt a dolog. Bezzeg most!!! :shock:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: