Új privát üzeneted érkezett!

Hűűűű. Nita, ez egyre izgisebb!!!

Babszika,
hát...nekem is most jött rá az egyik doki, ahogy alaposabban megnézett. Kb. 50 ezer nőből 1-nek, ha van ilyen.

Moni,
a digitális pontatlanabb, mint a higanyos. Nálunk a lázat nem jelezte a gyereknél, pedig lázas volt, és nemcsak én, az orvos is mért vele. Szóval mi maradtunk a higanyosnál.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Monyo!

Szerintem a napokban lesz a pé-d! Úgyhogy huzzatok bele. :wink:

Nita!
Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita! Ez a lehető legjobb hír!!!! :lol:

Babszika! Megértelek, szerintem is a baba most a legfontosabb!!! És úgy legyen, legyetek két hét múlva akár 4-en is!!! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 

 
 

köszi csajok.....babszika hajrá!!!!!!!!!te jössz!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita!
gratu hozzá!!!!!!

csucsu!
nézz már fel ide: http://beolog.blog.beol.hu/2009/01/19/v ... omment-947

babszika
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babszika: Megnéztem sőt írtam is. Mondom én, hogy ez bunda. És az a telefon?? Még mindig nem értem miért hívtak.

Kép
csucsu05
 
 


Hahó Csajok!
íme Nita tesztje! Kép :lol:
pedi
Kalocsa
 
 


pedi köszönöm!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


NIta: nagyon jól látszódik a kistesó:)

Kép
csucsu05
 
 


Nita! Nagyon szivesen!
Jó lenne, ha holnap meg az enyémet tenném fel, de érzem, hogy jön piri!
Na, de majd Babszika! :wink:
pedi
Kalocsa
 
 


remélem már kedden is látszódni fog a drágám...... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pedi: Még nem biztos, hogy megjön ám hiába érzed úgy:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Csucsu! A "remény hal meg utoljára"!
pedi
Kalocsa
 
 


Nita!
Nagyon szép a teszted!

Edit!
Remélem holnap neked is ilyen lesz. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Pedi: Tudom kevés ez a vigasz és én is utálom ezt a mondatot már. reményhal meg utoljára kiráz a hideg is. De tényleg ha piri szerűt érzel az még azért nem rossz. Majd temetjük a hónapot ha valóban megjött. De ki tudja lehet nem is jön meg:)

Kép
csucsu05
 
 


Köszi csajok a biztatást és tudom, amíg nincs piri, van remény! Úgyhogy várunk!!!
pedi
Kalocsa
 
 


hajrá csajok...sikerűlni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nita szepen latszodik a teszteden a csik.

pedi akkor holnap nyomatsz egy tesztet?drukkolok nagyon.

Kép
monyo83
 
 


pedi holnap tesztelsz????????????? :wink: hajrá!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


csucsu!
na igen ... érdekes egy szitu.
amúgy a tesóm is hozzászólt... :lol:
hát, ha ezt ennyiben hagyják..... :evil: :x

babszika
 
 


Hát, Monyó mivel elvileg holnap kell megjönnie, holnap még semmiképp nem tesztelek! Ha nem jön meg, akkor esetleg vasárnap, de mivel még nem is késik, így nem tervezek. Illetve tényleg minden mensis tünetem megvan. Cicik daggadtak és fájnak, alhasi és derékfájdalom és még a fejem is mensisen fáj.
pedi
Kalocsa
 
 


pedi amig nincs piri addig ezek lehetnek jo tünetek is..... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Pedi,
én meg azt hittem először a te teszted. De akkor majd a napokban azt is kérjük :D .

Nita,
nagyon szépen látszódik a második csík, továbbra is mennek a drukkok, de biztos minden ok lesz :D .

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Lyly,
sajnálom, ami veled történt, ez iszonyú lehetett.
2 méhszáj :shock: :shock: :?: Hogy mik vannak :!:

Monyo,
megkérdezhetem, hogy nálatok mi a bibi? Miért kellett fogigátlót szedned?
A higanyos hőmérö szerintem jobb, a digitális nálam is mindig mást mutatott.

Babszika,
akkor most jön 2 hét izgalom. Tesztelned kell vagy ilyenkor is vv van?
Én azt hittem, meg egyszer azt olvastam, hogy az inszem az tök kellemetlen és fáj. Akkor az mégsem úgy van?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni,
engem is majd beírnál a tábliba?

Ciklusnap: 3
hossza: 35
2.baba
2007. szeptember :cry:
29
barátcserje

Nálatok is ilyen fos idő van?? Reggel óta egyfolytában esik, nem is akárhogy :evil:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita!

Persze, beírlak téged is. :wink:

Sajna nálunk is esik az eső. Nincs is valami jó kedvem.De erre az időre szokták mondani hogy "gyerekcsináló idő van". :wink:


Ja!
Az újakat is szívesen beírom a táblázatunkba, ha szeretnék. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Igen, ez tényleg olyan idő. Kár hogy nekünk még tilos, pedig gyerek alszik, apa meg mindjárt jön haza :D :D :D

Képzeljétek, milyen hülyeséget álmodtam :shock: :shock:
Négyesikreim születtek és az egyik, egy kisfiú, fekete volt. Néger. Azon tanakodtunk apával, hogy az meg hogy a csudába lehet :D
Arra ébredtem fel, hogy még a víz is kivert :D Nem is tudtam visszaaludni :?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita: nálunk is szar az idő. reggel óta esik. A kedvem meg szar. Kinézek az ablakon és szomorú az idő is.

Kép
csucsu05
 
 


Ranita!

Nem semmi egy álom. :shock:
Bár én is álmodtam már, hogy a doki közölte velem az első uh.-n hogy ikreket várok, meg olyat is hogy hármas ikreket várok. :lol:
Úgy látszik a tudatalattink is vágyik már nagyon a terhességre.

Meddig tilos nálatok a babaprojekt? a kontrollvizsgálatig?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


ranita nagyon magas a tesztoszteronom es ezert kellet fogit szednem 5 honapig.

Kép
monyo83
 
 


Moni,
igen biztos ez is közrejátszik ebben az álomban. Meg nekem szerintem most az is, hogy ugye ennél a terhességnél nekem is lehettek volna ikrek és pont aznap beszélgettünk erröl a szomszédommal. Biztos ezért volt.

Elvileg 6 hetet mondtak, még egy hét, amíg a szex nem ajánlott. A babaprojekttel nem várunk, ez a hónap már élesben lesz, ha jó oldalt lesz a tüsző. Elvileg az orvos 3 hónap szünetet mondott, de csak a hasseb miatt, azt nem mondta, hogy védekezni kellene.A neten azt olvastam -egy elismert orvostól-, hogy 6 hét után mehet élesben a dolog. Nem akarok várogatni, mert nem tudom a petefészkem hogy bírja majd. Meg azért gondolom nem fog ez pikk-pakk menni, kell azért pár hónap. Bár nagyon pozitív vagyok és remélem hamar sikerül újból.

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Monyo,
és most a fogigátló rendbe tett?

Kép

Kép
ranita1979
 
 


ranita!
azért te sem vagy semmi álmok terén :lol:

amúgy a néger babáról jut eszembe: pont jót nevettünk, h akkor vajon mi van, ha összekeverik a spermákat és félvér babám lenne... persze, biztos nincs ilyen, csak eszembe jutott, mert egy fecskendőben hozták be a kisfiúkat..... :roll:

babszika
 
 


Ranita,
én is meglepődtem rajta.
Moni,
kérlek áruld el, hol lehet ilyen táblázatot csinálni? Ez követi is a napokat, vagy kézzel kell beírni mindent?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


ranita nemsemmi álmod volt........ :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


ranita nemsemmi álmod volt........ :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


babszika egy jopar eve olvastam a kiskegyedben(lehet hogy van az mar 10eve is)hogy egy feher parnak felver lombikbabaja szuletett,bepereltek a korhazat es megnyertek a pert mert kiderult hogy osszekevertek a mintat. :lol:
tehat valamikor a kezdetekben ez megtortenhetett. :roll:

ranita nem tudom mivel nem mentem vissza a dokkerhez.El kellene mennem vervetelre de meg nem tudom mi lesz.

Kép
monyo83
 
 


Ranita!

Sima excel táblázat. És jó "házifeladat" a táblázat frissítése, mivel úgy írom át az aktuális ciklusnapokat.


Babszika!

:lol: :lol:
Azért reméljük nem keverték össze a fiúkat. :wink: Bár szerintem erre kényesen odafigyelnek.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


lyly, ilyet még soha nem halottam. De nem volt durvább a szülés emiatt, pluszban még a hátrahajló méhed. Könnyen estél teherbe?
Bocsi, hogy a részleteket nem tudom, de nem olvastam vissza.

Monyo, igazad van, hogy most lazábban veszed. Nekünk is volt most pár hónap pihi, és esküszöm jól éreztem magam, mert nem kellett állandóan ezen stresszelni.
Mi változik nálatok, még szarabb lesz az egészségügy?
Egyébként szépen levitte a tesztoszteronodat a fogigátló?

Kép
gmelcsi1
 
 


Jaj! bocsika!
Lylynek akartam írni a táblázatot. :oops: :oops:

Ebből is látszik hogy ma lökött vagyok kissé (gyüminapom van)

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


melcsi talan nem lesz szarabb csak behoztak egy olyan torvenyt hogy a dokinak valasztani kell hogy vagy korhazban melozik vagy privatul.
eddig ugy volt hogy a doki lehuzta a korhazban a melot aztan ment privat rendelobe,most a korhazban lesz privat rendelese a dokinak melo utan.
tehat majdnem anyit fizethetek a korhaznak,mint amenyiert privatul jarok,raadasul azert jarok privatul mert a korhazunk szar es nem akarok odamenni.

Kép
monyo83
 
 


moni mért lennél lökött?előfordul...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Moni,
semmi gond, értettem én! :wink:
De mitől ilyen szép a táblicskud? A minta is az excelben van?

Melcsi,
az első baba a 3. hónapban (de közben volt a páromnak egy műtétje), a második szopi mellett a 4. hónapban.
A szülésnél elfolyt a magzatvíz, de nem tágultam, kaptam oxytocint, meg EDA-t, na erre beindult, és meglett Bencus. A mostani dokim szerint előfordulhat, hogy azért nem tágultam gyógyszer nélkül, mert nem tudta a szervezetem, melyik "kaput nyissa ki". A második is gyógyszeres volt, de ott ugye érthető, miért...
Szóval úgy nézek ki, hogy a két nyílás egyesül, és úgy folytatódik egy nyakcsatornában, fel a méhemig. A doki viccelődött, hogy milyen jó nekem, mert több nyíláson mehetnek be a kiskrapekok... Egyébként azt mondta, semmi gond ezzel, de ilyet még ő sem látott, csak az anatómiai könyvében a fejlődési rendellenességeknél, merthogy ez az. :?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Monyo,
ez töxar hír...Szegénykém, akkor most hogy lesz?!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


engem is érdekelne mi lesz?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lyly!
el is hiszem, h ez nem mindennapi

monyo!
nem hiszem, h nálunk összekeverték, de valszeg nem is derülne ki, mert 3an voltunk és mindenki férje fehér ember :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszika,
de most tél van, lehet, hogy nyáron csak barnulnak... :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


babsika tuti hogy a párod babáját várod...nem cseréltek össze semmit.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: