Új privát üzeneted érkezett!

Csak mert mikor én a lányokat vártam, este kilencnél tovább sose bírtam fennmaradni, állandóan álmatag voltam, napközben is!
adiadi
 
 


később lehet majd az leszek....most még nem annyira,. még csak most teszteltem.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hopp, most jut eszembe, hogy nekem még ki kell teregetnem! Na jó éjt Nitacska!
adiadi
 
 

 
 

bocs adiadi a bakiért :oops:
mandarin te hogy vagy töled is bocs, hogy összekevertelek adiadival :oops: :oops: :oops: Milyen volt a pálinka én is innák egy pohár bort de most nem akarok rosszat majd február 1-én :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


adiadi
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Semmi gond Melisch! Neked is jó éjt! :D

Kép
adiadi
 
 


Még egy mondat Nitacska! Köszi szépen a vonalzókészítésbeli segítséged, igaz nem nekem írtad, de a te instrukcióid alapján tudtam elkészíteni a sajátomat! :wink:

Kép
adiadi
 
 


adi örülök ha neked is segíthettem. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


adiadi szép lett a vonalzód én is gondolkoztan a háttéren de nem találtam hozzá illő sétálót Megyek aludni itt már éjfél van mindjárt és lehet lesz action ... párom nagyon hizeleg és kapom a puszikat pedig végig netten vagyok :oops:

Kép
Kép
melisch
 
 


Mindenkinek ilyen reggelt kivánok!Megcsináltam a tesztet és pozitiv!Leirhatatlan az érzés,lesz egy másik kisbabám a gyönyörű fiam mellé.5 napja nem jött meg. Kép
Vendég
 


Izisz jaj de szép én is én is akarok egy ilyet. :D :D :D :D :D :D :D
Gratula!!!

Kép
Kép
boganna07
 
 


izisz de jó gratula ........ :lol:
milyen jó minden nap uj pozitiv tesztesnek gratulálni, jó lesz ez a év!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok Csajok!
Húúú, de sokat termeltetek, győztem visszaolvasni..
Először nagy gratula Nitácskának és Izisznek! De jó Nektek!!
Nita! Teszteltél ma is? Milyen a második csíkocska? :)
Melinda! Nem semmi a tesztelős sztorid. Leizzadtam én is, ahogy olvastam...
Melisch! Köszönöm kérdésed, hát, megvagyok. Pirit továbbra is rühellem, de hát nem tudok mást tenni... Elviselelm... Kismama magazin helyett ismét tampont vettem ebben a hónapban is.. :) Tegnap egyébként a dm-ben leragadtam az ovulációs teszteknél... Erős késztetést éreztem, aztán gyorsan lebeszéltem magam.. Végülis mindkétszer enélkül sikerült. Hát, most csakazért sem veszek! Rohadt piri, ez is miattad van!! fujjj Ráadásul nagyon meg is kínzott tegnap.. Úgy görcsöltem, majd megdöglöttem. De zsavü (hogy kell írni...) érzésem volt, mint mikor szülni indultam... Biztos így áll rajtam bosszút, hogy lázadtam ellene.. a pálinkával, a hajfestéssel, meg a többi káros mindenfélével...
Hát, ez van Kedves most Menstruáló és Nemrég Menstruált Topiktársaim! Ez a piri márcsak ilyen alattomos.. Na de majd ebben a hónapban legyűrjük!!!! 8)
mandarin7
 
 


Izisz! Ez fantasztikus! Nagyon nagy gratula neked is! :D

Kép
adiadi
 
 


Izisz,
gratulálok!!!! Nagyon jó ilyen hírekre ébredni!

Mandarin, drága,
új piri=új esély!!! Úgyis babásak leszünk még idén! Szóval van mézes pálinka, vagy nincs?!

Nita,
teszt????

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Valaki tehetne fel egy táblát, hol tartunk, mert én már nem tudom számon tartani!

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Szia Lyly! Ne izgassál, mert mindjárt kivágom a hűtőajtót, ráugrok a pálinkásüvegre, oszt jól leiszom magam...!! Egyébkéként tényleg ittam egyet tegnap este. Na jó. Kettőt. :lol:
mandarin7
 
 


Szép jó Reggelt Lányok!

Ízisz: hatalmas gratula, milyen jó hír!!! :D :D :D
Szerintem a sok hír a babákról, mindekinek erőt ad, még annak is, akinek még eddig nem jött össze.

Lyly: a tábla szupi ötlet, tényleg jobb lenne. De ki csinálja meg???Én iformatikai analfabétavok. De ha van vki vállalkozószellem...
Egy a lényeg szupi ötlet.... :D :D

adiadi:tényleg gyönyörűséges a vonalzód, remélem a az angyalka meg hozza a babát! :wink:

melish:na, jó volt a tegnap este...????Írtam privit, de nem tom elment -e?

Mandarin: kitartás, én is utálom pirit...de nem baj, majd a jövő hónap!!!! :lol: remélem pálinkás üveg marad a helyén? :D Nagyon görcsölsz még? Jobbulást Elvileg ma van peteérésem, de a tesztem az már tegnap is negatív volt...Olyan jó lenne két hét múlva a két csík... annyira kíváncsi vagyok!!!! Drukkoljatok csajook!

Kép
nyuszifül16
 
 


Izisz! :)
Gratulálok!!!!!!


Nyuszi!
Drukk! :D
Vendég
 


Szia Nyuszifül! Ma már jobban vagyok, ébredéskor megtömtem a bendőm görcsoldókkal, úgyhogy így tuti. Este meg lezsibbasztott a pálesz.. Nem, most azért így fényes délelőtt nem állok neki felesezni. Olyan izgalmas dolgok várnak rám, mint az ágyneműhúzás, mosás, vasalás, és fürdőszobaganyézás. Hát, hogy lehetne ezeket a felelősségteljes műveleteket pityókásan elvégezni? Micsoda kalamajka lenne, ha véletlenül az apának húznám fel a rózsaszín hamupipőkés ágyneműt... :lol:
Egyébként tudja esetleg vki, hogy mit jelent a köv. kifejezés: Vudá-burázu. A fiam egész reggel ezt hajtogatja.. :shock:
mandarin7
 
 


Mandarin :D
Mennyi idős gyerekeid vannak? :)
Sajna nem tudom mit jelent. :lol: Szerinted a : tyityimba? :lol: (dominó :lol: ) De a többi szóra azért jobban ráismerni a Lányomnál :)
Vendég
 


Dkavics! 4 és másfél évesek. A pici egyszerűen nem beszél. Hihetlen... A lánykám 1,5 évesen már dumált, de ez a tökmag... Egész nap halandzsázik itt nekem, én meg találgathatok... budujka=túrórudi; cija=cipő; tacsi=pancsi; dakka=labda; tápicsa=hápikacsa .... Fiam tacsizik, közben tápicsák és dakkák úsznak körülötte.. Elmehetnék valamelyik frontra kódfejtőnek... :lol:
mandarin7
 
 


Kódfejtő :lol: ez jó :lol: :lol:
Vendég
 


izisz ugye megmondtam!!!!!!!!!!!!!!!!gratulaaaaaaaaaaaaaaa

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Izisz: Gratula neked is:)

Kép
csucsu05
 
 


Jányok,
én egy egyszerű táblicskut meg tudok gyártani, és azt elküldöm annak, aki kéri, de aztán mindenki jegyezgesse bele a fontosat magának. Így jó?

Manda,
csudajó szöveg, a gyerekem most éppen dühöng és a "kuva" autőit dobálja... :lol:

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


ok

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lyly! Nagyon jókat szoktunk mi is röhögni a dumákon... Sajnálom is, hogy nem írkáltam fel ezeket az aranyköpéseket... A káromkodás pedig..!! Ha könyvet írnék a gyerekeim fejlődéstörténetéről, a káromkodás egy külön fejezetet érdemelne... :) Pedig mi nem vagyunk olyan ronda-szájúak. Az oviba jár továbbképzésre..
Nitácska! Mi újság Veled? Csináltál újra tesztet?
mandarin7
 
 


Gratulálok én is!!!!!!!!!!!!!!Úgyis mindenkinek összejön az évben!!Mármint hogy még az évben szülünk....
Na bementem,mert nem hagyott nyugodni ez a negatív teszt,minden ok,de 8 hét után már nem szabad tesztelni,mert tényleg csökken a HCG.Ezt az uh csaj mondta,az orvos nem mondott semmit,csak hogy mondjam a kartonozóba,hogy sürgős uh-ot kérek!!!Hát megijesztett....
De minden ok 9 hetes 1 napos vagyok uh szerint,meg 39 mm a babó.
Most már tényleg megnyugodtam,de azért jól jött ez a potya uh.... :lol: :lol:
Én nem értek a táblázathoz,majd valaki beleír engem?????LÉCCCCCI!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


mandarin igen csináltam.erőseb mint a tegnapi.... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Melinda! Ez nagyon jó gratulálok a kis 39 mm-eshez! :)
mandarin7
 
 


Nitacska! Jaj, de jó! Nagyon örülök Nektek! Úgy látszik, ez ma egy ilyen nap! Csupa-csupa jó hír! :D
mandarin7
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Melinda: Csak a próféta szólna belőled..."vagyis, hogy úgyis összejön mindenkinek"
Örülök, hogy minden okés! :D

Lyly: az jó lenne, jó ötlet! :)

Nita: Veled mizu?


Nita , Ízisz:
Ti éreztétek, hogy baba lehet a dolgoban azonkívül, hogy késett??? :shock:

Kép
nyuszifül16
 
 


nyuszifűl néha volt enyhe hányinger de nem mertem babára godolni...hisz hányinger mástol is lehet....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Engem mindig felvidítanak a dupla csíkos tesztek, bár most igencsak szomorú vagyok, mert párom most fakadt ki, hogy mégiscsak várni kellene ezzel a babaprojekttel amíg ennyire kilátástalan minden, az euró egyre magasabban, a családi pótlékot meg akarják nyírbálni, a végén még azt is kitalálják, hogy nálunk se fontos három évig otthon maradni a gyerekkel, menjenek csak vissza a nők fél év után dolgozni, mint más országokban.... Úgyhogy kisírtam reggel magam, épp tegnap készítettem el a szépséges ovulációs vonalzómat, most hiába mutatja mikor lesz peteérésem! :cry:
Úgyhogy szinte biztos, hogy ezt a hónapot kihagyjuk, de már mondtam az URAMnak, hogy azért márciusban csak meg kellene próbálni, mert az a kínai fogantatásnaptár szerint fiúcskát hozna nekünk. Azt mondta addig hátha jobban látjuk mi lesz. Ez nálunk a nagy helyzet lányok, de természetesen nektek nagyon drukkolok, hogy babásodjatok!!!! :D

Kép
adiadi
 
 


Na,
majdnem 4 cm-eshez óriási grat, és Nita erősebb csíkjához is!

Lányok,
mit írjunk a táblicskuba?
Nevek, életkor, keresztnév, születési hónap/nap (hogy tudjunk szülinapozni és névnapozni)gyermek(ek), terhességi hét, próbálkozók hol járnak ? (pl. inszem, Clostyl, stb.). Én beleírnám azt is, megye szerint, ki hol lakik, aki szeretné, annak a tartózkodási helyet is. És bármit, amit szeretne...
Szóval írjátok az ötleteket és priviben az adatokat!

Manda,
nagyon jó! Sajnos, én időnként elmordulom magam itthon, noha nem vagyok mocskosszájú, de úgy láccik, még ezt a minimálisat is el kell tüntetnem... :?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Adiadi!

Mondd meg a párodnak, hogy nem szabad így gondolkozni! Soha nem lesz olyan, hogy minden jó legyen: euró, munka, ház, fizetés, stb. Ilyen alapon élni sem kellene, mert mi lesz, ha...
Elég mélyponton van az ország, de higgyétek el, egy babának csak a SZERETETRE VAN SZÜKSÉGE, NAGYON KIS KÖLTSÉGVETÉSSEL LEHET NAGYON SZERETNI EGY BABÁT.
lehet használt cuccokat venni (nekünk is minden az volt a babakocsitól kezdve a kiságyig), és az élet mindig hoz megoldásokat is. Én tudom, mert a párom 2 évig volt munkanélküli, eközben építkeztünk, ott volt a néhány hónapos baba, és most én keresek állást, mert ahogy elveszítettük a másik babát, vissza kell mennem dolgozni valahová. Nagyon-nagyon nehéz időszakok ezek, de túl kell élnetek. Hiszen ti is éltek, és esztek, laktok is valahol, nem? Most pont egy babának ne adnátok meg ugyanezt, ha ti is meg tudjátok adni magatoknak?
Szerintem azok jönnek elő ilyen érvekkel, akik valahol mélyen még nem igazán akarják azt a babát. Bocsánat, nem akartlaka téged és a párodat sem megbántani.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Csajok,köszönöm a gratulációkat,és őszintén kivánom,hogy minél hamarabb,ti is csikosodjatok.Egyébként még most sem tudom felfogni,épp azon gondolkozok,hogy mikor hivjam a dokimat.Mert még szerintem korai,vagy szerintetek látna már valamit? Nyuszifül!Megdöbbentő,hogy az elmult hónapokban már minden tünetet produkáltam,mindig azt hittem,hogy na most...,és mindig jött a csalódás.Decemberben túl voltam az én kivizsgálásaimon,minden rendben volt.A férjemet elküldték jan.6.-án spermavizsgálatra,lelkileg felengedtem teljesen mert csak arra koncentráltam,hogy vajon mi lesz a férjem eredménye.És annak ellenére,hogy nagyon rossz lett az eredménye,mi már a vizsgálat előtt összehoztuk a babát.
Vendég
 


Lyly, abszolut egyetértek veled, de sajnos párom kicsit másképp gondolkodik! Én is mondtam neki, hogy szinte semmit nem kell majd vennünk, mert a két lányomról minden megvan, ráadásul mire megszületne, már kilenc hónap eltelik addig, lehet már akkor minden sokkal jobb lesz. Egyébként tényleg fél attól, hogy nem bír majd hárommal, szokta is mondogatni. Úgy irígylem azokat a párokat, akiknél azt hallom, a férfi akar még több gyereket. Nálunk mindig unszolni kellett... Ez persze nem azt jelenti, hogy nem szereti őket, mert imádja a lányokat, csak hát náluk ez a pesszimizmus valamiféle családi vonás lehet. Nem is tudom mi lenne, ha én nem lennék örök optimista! Bár párom szerint ő az, aki két lábon áll a földön, én meg álomvilágban élek.

Kép
adiadi
 
 


Tehát mégiscsak van valami ezekben a ,,ne görcsölj rá,, jelegű tanácsokban,mert 30%eséllyel lettem terhes.10nappal ezelött még azt irtam nektek,hogy most jött meg a férjem eredménye a doki felirt 3 féle bogyót neki.És én mint aki érez valamit csak az E-vitamint és a Doxicilint vettek ki a gyógyszertárba,hogy várjunk még egy hete azzal a hormonnal.Hát ilyen a női ösztön,akkor már súgtak,,hogy anyuci itt vagyok,,.Tüneteket ha nagyon akarok találok,pld. szerintem a beágyazódás környékén az egész hasam ugy fájt mintha fel lettem volna fázva,és egyfolytában szúrkálgatott nagyon aprókat szinte viszketősen a hasam,mindig vakargattam.
Vendég
 


Izisz, szerintem várj még egy kicsit a dokival! Bár gondolom már türelmetlen vagy, ez ilyenkor természetes! Olyan nagyon jó nektek!!! :D

Kép
adiadi
 
 


Hát a férjem pont az a kategória.5 gyereket akar.És nem viccel.Jól keres,az igaz,na de 5????Végülis lealkudtam 4re.Ez a családi pótlék engem is megilyesztett (úristen,ezt milyen jével kell írni???)))de mi megbeszéltük,hogy nem válunk el,hanem anyumhoz írom be a tartózkodási helyemet,és megmondom,hogy nem élünk együtt....ha meg úgy nem jó,elválunk papíron...mennyi most 2 gyerekre a családi pótlék????
Ízisz,5 hetesen volt a barátnőm,akkor szívhangot még nem látnak...nem tudom hogy bírod majd ki...nekem muszáj volt,mert ünnepek voltak... :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


sziasztok!
nyuszifül ovastam a pü-t válaszoltam is de bocsi ha 2x küldtem. :cry: nem volt semmi az este de sebaj, nekem sem volt kedvem. Na meg párom mára ágynak esett a náthától haza ment 1 óra fele mert rázta a hideg. Most csak az hiányzik, hogy megfázak, bár fáj a torkom nekem is :cry: !
Ki vagyok, képzeljétek a naplopó parlamentárjaink megszavasztak egy szar törvényt (Romániában ne tessék megrémülni), mától kezdve 6 hónapra tárolva lesz minden telefonos beszélgetés felvétele, sms, e-mail mikor lett küldve honnan hova stb. Azóta lassabban megy a net. Ez meg nektek szemát kukkólók KAPJÁTOK BE, ha értitek mit irtam :twisted: .
adiadi sajnálom párod döntését de csak ti tudjátok, hogy anyagilag fel tudnátok-e nevelni 3 gyermeket a mai világban. Minden esetre le a kalappal az ilyen szőlök elött. Nálunk most nagyon szar a kilátás. Éppen a tegnap hallottam a rádióban, hogy az orvosi egyetemen törvényt hoztak, hogy a 2009 évtől 5.000 Euro !!! lesz egy évre a tandij. Hát nem semmi mikor a minimálbér valahol 126 Euro. Kérdem én kik fognak orvosira menni? Orvos, ügyvéd elkényesztetett csemetéi akik sz...nak az egészre csak pénzük legyen. Na most kipanaszoltam magam! Adiadi ne vedd magadra ezek forrtak bennem.
Mandarin én is megigértem magamnak, hogy beborozok ha megjönn piri + hajfestés lesz nállam is :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch: Hú tényleg felháboritó ez amit írtál.
az 5000euró meg pláne.Hisz csak olyanok mennek majd orvosnak akiknek van pénzük és nem olyanok akik szivvel is csinálnák.
Durva nagyon........

Kép
csucsu05
 
 


Én is a pénz miatt maradtam le az orvosiró, pedig annak készültem, dolgoztam is a miskolci megyei kórház koraszülött intenzív osztályán. Így lett belőlem pedagógus...

Rémisztő, ami a világban megy.

Izisz,
én csak azért elmennék, még ha korai is, mert látni kell, jó helyen tapadt-e meg a kicsi. A falunkban sok nő van, aki azért veszítette el a fél petevezetékét és petefészkét, mert méhen kívüli terhessége volt, és már csak akkor ment dokihoz, amikor a fájdalomtól ájultan vitték... Sajnos, ennek a tünetei teljesen azonosak a normál terhességgel egy ideig. Szóval azért van az ún. nulladik típusú uh, hogy megnézzék, minden oké-e. Ilyenkor - ha baj van - még egy szurival is meg lehet oldani a problémát, nem kell vágni. De NÁLAD nem lesz semmi ilyen, mindenesetre szerintem menj el nyugodtan egy uh-ra.

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


lyly nagyon jo lesz így a táblázat...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Felhivtam a dokimat,kicsit ledöbbent mert még 10 napja ott tartottunk,hogy felirta a férjemnek a bogyókat.Azt mondta reggel menjek el vérvételre megnézi a Hcg szintet.Nem tudom mit akar nézegetni rajta,amikor a teszt pozitiv,és lassan már egy hete nem jött nem.De ők csak a vérvétel eredményét ismerik el.Az uh.-ot nem emlitette még,de lehet,hogy megcsinálja.
Vendég
 


izist bizti csinál uh-ot is.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ízisz,
lehet, azért akarja azt nézni, mert ez is jelezheti a méhen kívüli terhességet már akkor, amikor még uh-on nem nagyon lehet látni szinte semmit.
Ugyanis a normál terhességnél a HCG szintje szinte napról-napra duplázódik, a másiknál pedig csak lassan változik.
És szerintem is fog ehy uh-t csinálni. Hány hetes lennél most?

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: