Új privát üzeneted érkezett!

Mai nevettetésadag:
Kép
zsuzska30
 
 


Lehet, hogy Mr. Bean-nek is lapostetűje van?! :shock:
Vagy nem is olyan lapos?! 8) :lol:
zsuzska30
 
 


zsuzska!
a mensi előtti barnázás szinte mindig progi-elégtelenségre utal.
lehet, hogy már csak ez az akadály?
orvos mit mond rá?
lehet némi utró segítene ;)

amúgy sziasztok :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Lica, hihi, ezek szerint jól tippeltem!!!! :D Tök jó, gratula a kis kukishoz! Remélem, nekem is bejön a megérzésem és kislány lesz!!! :D
Na, eddig így állunk időrendben:
1. Lica: kisfiú (tuti) :D
2. Mumi: kislány (megérzés) :D
3. Tigris: kisfiú (megérzés) :D
4. Youlcsi: kislány? kisfiú? (mit súg a megérzésed?!) :D

Zsuzska, h vagy?! Barnázás? Szerintem még ne add fel a hónapot, bármi lehet... A jósteszt is csak utal valamire... :wink: Viszont, ha kiderül, h +, akkor tényleg irány a doki ezerrel, mert Youlcsinak igaza lehet progi ügyben!

Mangu, jó kirándulást! :D Majd mesélj jó híreket!!!! Képzeld, eddig Uram nem túlzottan pártolt császár ügyében, bár alapvetően rám bízza a dolgot, de a tegnap este után, már ő is azt mondta, h beszéljünk mindenképpen majd a doki bácsival róla...

Én még mindig nem vagyok 100-as... :( Tegnap olyan rosszul voltam csajok, mint kedden is. A vérnyomásom 90/50 60-as pulzussal. Ennyit mértek a kórházban is, alig álltam a lábamon. Még mindig nem tökéletes a gyomrom, szerintem még bennem van a vírus. Aztán ettem egy kis reszelt almát és banánt, ami jót tett a cukor szintemnek és sikerült feltornászni a vérnyomásom 100-ra... :roll:
Viszont olyan fél 7 magasságától elkezdtem felfújódni. Ez odáig fajult, hogy este 9-kor már bőgtem a fájdalomtól. :cry: A hasam és a gyomrom együtt egy hatalmas kő, és akkora voltam, mint aki kb. a 6-7 hónapban van. Alig kaptam levegőt, mert a gyomrom nyomta a tüdőmet. Szenvedtem, mint egy kutya. :( Uram elrohant venni nekem kólát a benzinkútra, h legyen, ami segít böfizni, anyu meg maszírozta a hátam/derekam, hogy a gázok alulról is távozni tudjanak. Bevallom hősiesen, h volt egy pillanat, amikor bántam az egész terhesség dolgot. Ilyen szarul, még az életben nem éreztem magam... :cry: Ha lett volna nálam egy tű, tuti kiszúrom a hasam, h végre távozzanak a gázok és görcsök...
Vessetek meg, ha gondoljátok, de egy biztos: eddig is úgy gondoltam, h nekem elég lesz 1 béb, de ezek után tuti nem vállalom be mégegyszer a dolgot... :oops:

Kedden kell visszamennem a körzetihez, de nem tudom, h el fog-e engedni dolgozni. Az is lehet, h bár terveztem dolgozni, a doki mostantól fog kivágni betegácsiba... Az már kiderült, h az amúgy is gyenge immunrendszerem, most még sz@rabb a béb miatt és rögtön összeszedek minden szar betegséget, ami viszont bazira nem hiányzik! Azért most is be vagyok egy kicsit fosva, nehogy baja legyen ennek a kis szarosnak bennem! :?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Mumi, a babával biztos minden rendben van, mert már a szervei kialakultak, a 14. hét eltelt, így nyugodt lehetsz.
A nővérem kínlódott 12 hetes kora táján (mármint a baba volt ennyi idős), mert valami ocsmány köhögőset kapott el, semmit nem szedhetett, már röntgenezni akarták, de végül kihúzta a 14. hétig és akkor ehetett antibiotikumot. Már az élete volt veszélyben.
De szép egészséges lett a baba.
Szegény, mi a túró lehet ez?!
Cickát nem lehet inni babásan?
Nekem minden hasmenős izére nagyon jó!
Ittam is a ciklus második felében, nem tudom, nem befolyásol-e valamit, hiszen inkább első felére ajánlják.

:roll:
Gyógyulást!
Tessék gyorsan rendbejönni, mit szól az a Manógyerek, milyen fo.tos anyja van! :oops: :lol:
zsuzska30
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát nem jó híreket olvasok!!! Mindenkinek a legjobbakat, akik vmivel szenvednek!!!
Mi jól vagyunk, leszámítva egy kis fura hasfájást éjszaka pisilés után.

Szóval pénteken szabira jöttem és leutaztunk szüleimhez, testvéreimhez. Bejelentettük a nagy hírt: mit szólnának ha karácsonyra hoznánk magunkkal plusz 1 főt? :lol:
Először néztek aztán leesett nekik. Nagyon örültek a hírnek, ugyanakkor elmondások szerint olyan hihetetlen nekik, hisz én vagyok a legkisebb testvér, és már én is anya leszek...
Most kismama ruhákat gyűjtök nővéreimtől épp. :wink:

8 éves unkaöcsémnek voltak aranyos beszólásai: nézegettem az utóneveket ő meg megkérdezi: Csak nem baba fog születni h azt nézed?
Meg mikor kiderült fűnek fának mondta h neki lesz kistestvére.
A legaranyosabb épp reggeliztünk ketten amikor beszólt: Te nem is ehetsz, mert kismama vagy!?
Szóval jókat nevettem az aranyköpésein!!!
Ő magocskának hívja a babát... És persze csak fiú lehet, mert azok bírják el a fegyvert!! tudni kell róla hogy katonának készül a srác.
Imádja őket...

Bent munkahelyemen nagyfőnökkel persze nem beszélt még főnököm! Pedig már tűkön ülök!!!
Reméljük nekünk megfelelő döntés születik...

További szép hétvégét mindenkinek!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok!
Tigris, édes az unokaöcséd!
Hát, lányok, az én hajóm elment a hőmmel, feladom.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 72800_.png
Ugyan még szép, de vannak barnák, mint ahogy máskor is, több dokitól is kérdeztem, nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget.
Fájogatok erre-arra, mint mikor megjön, 12.dpo, de ismerem a dörgést, meg fog jönni.

Csináltam jóstesztet, 2 nap után sem lett erősebb, imént (talán 1 dl folyadékot vettem ma magamhoz) azért csak csináltam egy tesztet, nem is tudom, miért, persze, semmi.
Hiába tartom erre, arra, amarra, fény vagy nem fény, semmi.
A kutyának mutattam, nem is szólt. :lol:
Biztos ő sem látta. :lol:
Mindegy, végülis már hozzászoktam, nem is tudom, ha majd lesz rajt csík, az lesz a furcsa.
Talán ki is dobom, mert á, ez csak véletlen......... :roll:
Megyek a dolgomra, jó pihenést, sziasztok!
zsuzska30
 
 


mumi!
youlcsinak kisfia lesz :) hát nem látszik a képen??? :o szerintem igen... a dokinak is mondtam, hogy ez tuti kisfiú :D igaz, szerint eilyenkor még nem látszik... de szerintem csak rá kell nézni :)

sajnálom, hogy ilyen rosszul voltál... de azt, h kell-e még baba, majd akkor döntsd el, ha már Manógyerek a karodban lesz :)

tigris!
édes lehetett unokaöcsid :)

unokahugim (15 hónapos), ha megkérdezik, mi van a pocakban, mondja, hogy bobaci vagy titi boba :) és most már kezdi érteni azt is, hogy a "kinek a pocakjában?" kérdésre nem kell felsorolni az egész családot (papa, apaszi, ana, mama, jujoka... :lol: ), mert már tudja, hogy ana és jujoka pocakjában van csak boba... annyira édes... és keresi :) felhúzza a pólót és benéz alá :o

zsuzska!
én nem temetném a ciklusodat... inkább keresnék egy olyan dokit, aki törődik a progiddal is (egyértelműen az a barnázás, és úgy tűnik, a jelenlego orvosod le sem sz@rja ezt az egészet!)... mert lehet, hogy ott van a baba, de sajnos el is megy, mert nem tud hova rendesen beágyazódni :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi, lehet, hogy igazad van, de igazi orvosom nincs.
A mostanival, akihez járok, nem beszéltem meg, hogy gondozna-e, egyébként alkesz. :roll:
Én akárhányszor jártam nála, semmi gond nem volt, kedves, rendes, de ugyebár kocsival jár ki a városból a másik városba.
De kolléganőm mondta, hogy ő volt nála, úgy hívták be, ügyeletes volt, vagy mi, és tántorgott és csúnya dolgokat mondott-vagyis vérzett kolléganőm már egy hete, és nem éppen válogatott szavakkal mondta meg, hogy mit kéne csinálni vele.
Tehát nyers volt, nem obszcén.
Pontosan nem emlékszem, mit mondott, ezért próbáltam körülírni.
Eddig egy normális orvosom volt, ő meghalt.
Nem magyar származású volt, nagyon bírtam.
Az első nődokim sztk-s, a nővéremet meguh-zta hüvelyivel korán, mondta is, hogy nagyon fájt neki, a baba elment.....
(nekem már hiába magyarázza bárki, hogy nem attól).
A következő volt, aki meghalt.
A harmadik felírt Clostyt ezelőtt Úristen!!!! 4 éve (de régen volt), de uh ellenőrzés nélkül, hetvenakárhány napos ciklus és ciszta lett a következménye. Fájt, mint a fenefránya!
Aztán most van ez, aki van.
Közben próbálkoztam nővérem nőgyógyászánál, tök jó kis szert is adott, amitől lett halvány csíkocskám is, de mivel a szteroidot is akkor szedtem, össze-vissza mensiztem, nem volt semmi.
Akkor, azt hiszem, sikerült.
A hülye szteroidtól két hónapig szinte egyfolytában mensim volt, 1-1 nap néha szünetelt, ekkor gyorsan összebújtunk. :oops:
Aztán az lett furcsa, hogy hirtelen kalácsot eszem savanyú uborkával. :shock:
De közben is volt a pecsételés és mindenféle és sav, de nagyon.
Teszten valami annyira halvány izécske volt, de volt.
Ezt a tehén petefészkének kivonatából nyert lének köszönhettem.
Ennyi ésszel és egy vödör mésszel meg kellett volna várnom, hogy a szteroidot ne kelljen szedni, már talán lenne babánk.
De a szeréből nincs több, Svájcban gyártották, de a kerge-marha kór miatt már nem csinálják többet, sok nőnek lett babája a segítségével, akiről lemondtak a dokkerek.
Úgyhogy 1 üveggel megiszogattam, ennyi volt az esélyem. :evil:
Meg messze is van, 2 órányira kocsival.
Igaz, egri kismamája is volt, ő pedig az ország másik szélén él.
:shock:
Ő mondta nővéremnek, hogy nem kell a cukorterheléses.
Nem is volt.
Nagyon híve a természetes módszereknek.
Ja, tavaly meddőségi kp-ban voltunk, ott csináltak hormonprofilt, okés volt. Igaz, a prof. szerint a 18 milliós sp.konc. is jó (férjemnél!!!!!:))
Nem baj, hogy az alsó határ is 20....... :evil:
Egyből a lapart akarta, én meg nem mentem vissza, nem is vállalok be ilyet ilyen béléssel. :P
A legújabb dokim támogatta, hogy nem mentem bele, javasolta Tapolcát, hogy ott mindent megcsinálnak, kivizsgálnak.
Nyáron elmegyünk, ha addig nem kopogtat a gólya!
Már mondtam férjemnek, mondta, oké! 8)
Talán már jobban akar babát, mint én.
Per pillanat már kicsit elegem lett......megint......
Sebaj, kiheverem!
Mire való a humor, hogy átlendítsen a nyomorúságaimon.....
Pl.: http://www.youtube.com/watch?v=SfElcjQQjCc
zsuzska30
 
 


[b]Zsuzska,én az utóbbi nemistudomhány évben szinte folyamatosan barnáztam, szedtem is Utrogestant, de nem nagyon múlt el tőle, szóval már meg is szoktam ezt az állapotot, azaz azt, hogy mensim előtt néhány nappal mindig "elkezd jövögetni"...ennek ellenére pikk-pakk összejött Moci, pedig tényleg nem hittem volna!Ráadásul előtte bélgyula, gyógyszerek...és mégis! Tehát, nem feladni!!!Aminek össze kell jönnie, az össze is fog!!!
Jó pihenést mindenkinek!!!

Lica


Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
licaca
 
 


Sziasztok!
Szép reggelt!
Végre süt a nap, szélcsend van, illatos és langyos a reggel.
Ki is fogok ülni a teraszra reggelizni.
Családi házban lakunk, csak egy kutya van, max. kinézi a számból, de sebaj!
Köszi, Lica a bíztató szavakat!
Végülis annyi jó van a barnázgatásban, hogy legalább nem villámcsapásként ér egyből miki!
Fel lehet készülni, hogy na, pár nap és itt kopogtat.
De lesz, hogy nem engedem be!
:twisted:
Ma lepippantottam egy lh-t és határozottan csíkos. :roll:
Két napja még alig látszott a másik, most meg nem kell keresni.
De mindegy, tényleg feladtam.
Csak van teszt, ez az én vesztem, ha van, akkor csinálom ész nélkül. :roll: :lol:
Remélem, mindenki jól van!
Ruccanjatok ki egy kicsit, ha felétek is ilyen édes a napocska!
zsuzska30
 
 


szép napot!

zsuzska!
elkeserítő, hogy milyen nőgyógyászokkal találkoztál eddig :(
én az enyémre az életemet is rábíznám... még annak ellenére is, hogy ő nem szívesen vállalt el.

egyébként a gasztrósom anno egy fél szóval sem említette, hogy a sztero miatt le kellene állni a baba-projecttel.
az egyetlen, amit nem szedhettem emiatt, az vmi kísérleti szer lett volna egy éve.
belementem volna, de babás tervekkel nem lehetett.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Nekem is azt mondta a magán belgyógyász, hogy több ilyen kismamája is volt, nyugodtan lehet.
De pl. a nőgyógyász sem tartja szerencsésnek.
Bár, mint tudjuk, ez a mi szteroidunk (tiéd, Julcsi és enyém) csak a bélben oldódik, azért is nincs holdvilág-arc, stb.
Talán emiatt mondták a dokiink.
A nőgyógyászok lehet, hogy a szteroid szó hallatán már másra gondolnak, nem?
Te jobban kened-vágod ezt a témát, látom rajtad! :lol:

Bocs, de sokáig tartott, míg képben lettem rólatok, most a kismamák közül valaki szed valami gyógyszert?
:oops:

Ja, egyébként ez még csak a nőgyógyász-listám volt!!!!!!!!!! :evil:
A többivel is nagyon szívtam mindigis.
:evil:
Azért írtam egyszer, hogy a dr.-ral kezdődő nevűeknek már nemigen hiszek, vagy legalább megválogatom.
A háziorvos is köhögős vírusra írt fel nekem allergia elleni szert, hátha az. Hiába mondtam, hogy nem vagyok allergiás.
Naná, hogy ki sem váltottam.
Meg még hány olyan volt, aminek a receptje a kukában landolt. :roll:
Csak akkor van bibi, ha megkérdezi, hogy na, beszedte?!
Van, hogy füllentek, mert nincs kedvem a fejmosáshoz. :P
Jól még nem jártam, ha bevallottam, hogy ja, nem szedem, vagy abbahagytam, stb.
Azért nem bír szerintem a háziorvos.
Azt hitte ősszel is, hogy szimulálok, a szám be nem állt a köhögéstől, 4 hét táppénz, erre meggyanúsított, hogy táppénzcsaló vagyok. A tüdőmet majdnem ott köptem ki nála!!!!!!!
A hhhhü..e! :evil:
Tüdőgyógyász a vírus eltávoztával közölte, miután meghallgatott, hogy tájkép csata után.
Nem véletlenül nem aludtam 3 hétig, csak ülve és 2 órákat/nap.
Na, mindegy.

Meséljetek valami vidámat! 8)
zsuzska30
 
 


Sziasztok!

Zsuzska! Vidámat szeretnél? Hát... Még nem tudom mennyire lesz vidám, de azért elmesélem, mert a lelkem mélyén örülök.

Miután elvesztettük a Babánk, úgy terveztük, hogy amint lehet próbálkozunk, s hát... Még nem tudom mi a helyzet, de szokatlan dolgokat tapasztalok. Május 8-án jött meg, s most a hétvégén szinte folyamatosan szurkált a hasam. :) Ráadásul a hőm is magasabb, mint szokott. Stabil 36,2 helyett 37. Nem szoktam méregetni, de a múltkor is így kezdődött (már majdnem dokihoz mentem, hogy tuti valami bajom van). Ráadásul megint folyamatosan szomjas vagyok.

Tudom, hogy korai álmodozni, de azért hátha. Bár már elkönyveltem, hogy várhatok vele pár hónapot. Persze rajtatok kívül ezt nem is mesélem el senkinek, nehogy bolondnak nézzenek. Nektek meg szabad. :D

A negatív része az egésznek, hogy tegnap beszéltük meg a férjemmel, hogy várunk pár hónapot, mert szórakozik velünk a bank a lakással, s Ő még most kezd állásinterjúkra járni. De ha tényleg ennyire jönni akar a Baba, akkor hajrá. :D

Szép napot!

Veró

Kép
veroniks22
 
 


zsuzska!
nekem a prednisolon mellett sem mondta a doki, h vigyázni kellene... sőt! a lokális szterot még itthon kaptam, és itt óvatosabb volt a doki, szóval szerinte nem lehetett babásodni... szegeden már nem mondták, h ne lehetne.
egyébként meg a nőgyógyászok sem vágják hasra magukat, ha meghallják a zsteroid szót... hiszen rengeteg kismaminak ők adják... tüdőérlelő gyanánt.

ja, amúgy én nem szedek semmi gyógyszert :)

veroniks!
ezerrel drukkolok ennek a magas hőnek (méregesd szorgosan! még bő 10 napig...)! +++++++++++++++++++++++++++++++++++

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!
Vera, reméljük, jók a megérzéseid!
Az enyémek is jók.......voltak......lehettek volna.....nem is tudom, hogy írjam.
Mutatom:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/2 ... 45600_.png

Valamint csatolok egy képet:

Kép
zsuzska30
 
 


Kép magyarázata:
legfelső: lh május 22.
lefelé haladva: hcg május 22. nem első pisis
május 24. (tegnap) lh
május 25. (ma) lh
május 25. (ma) hcg, maiak nem első pisisek.
Látjátok a hcg-n, amit én?! :roll:
zsuzska30
 
 


A gond, hogy ma a ciklus.hu szerint a 13. dpo van, szerintem a 14.
Már erősebbnek illene lennie az átlaghoz viszonyítva.
zsuzska30
 
 


A barna van még.......nem annyi, mint máskor, de van.
Azt hiszem, ez a "majdnem terhes" fogalma. :roll: :evil: :? :cry:
zsuzska30
 
 


zsuzska!
igen... én látom :lol:
:lol: :lol: :lol:
20. dpo-n még totál halvány tesztet produkáltam... szóval sztem nincs semmi veszve.

viszont:
a barnázás miatt SOS doki! akár sztk is, de ha lehet, már tegnap is késő lett volna! kell a progi sürgősen!!!
addig el ne gyere, amíg nem kapsz némi utrót, amit tolhatnál befelé!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Határozottan látom a csíkot!!!! Nekem is ilyen volt az első hcg-m Manó Gyerekkel és az sem első pisis volt!!!! :D:D:D:D:D Szorítok!!!!!!!!!!!!!!
Youlcsinak igaza van, irány a doki barnázás miatt és ne hagyd magad lerázni! És holnap reggel tesztelj elsőből!!!!

Veronika,
Szorítok neked is!!!!!! :D:D:D:D:D Az állandó szomjúság jó jel!!!!! Ki tudtam volna inni a Dunát a csapból az első két hétben!!!! Már tesztelés előtt és bébi kiderülte után is!!!! :lol: A 37 fok is határozottnak tűnik! Egyébként meg mindig akkor jön össze, amikor az ember nem várja annyira... :wink: :lol:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!
Most értem haza, édesek vagytok, az első utam ide vezetett a géphez!
Barna semmi....legalábbis a betéten semmi.
De tünet sincs! :roll:
Csak csütörtökön tudok elmenni dokkerhez, akkor rendel és holnap is egész nap bent leszek a suliban.
Kifacsarnak így év végén, mint a citromot. :evil:
De ezen kívül két hét és vége!
De imádnám, ha ketten ülnék egy széken a ballagáson!
Vagy lehánynék valakit.......Istenem, de szép is lenne! 8) :lol:
De nem merem magam beleélni, mert akkor miért nem érzem legalább a cickóimat, vagy valami sz-rt! :roll:
Azt mondjuk igen, mert hasmars gyötört meg délelőtt, de annyit zabáltam ebben a 3 napban itthon, hogy anyukám csak lesett. :roll:
A nadrágom kényelmetlen, mintha teltebb lennék deréktájon, talán puffadt, vagy mi.
Na, megyek, mert jön az eső és Piroskát játszom, megyek a mamához vinni kalácsot, meg egyebet. Bort nem! :lol:
Sziasztok!
Majd jövök még később!
Puszihegyek, hova legyek?!
Félek, aggódom, izgulok, rettegek, kb. ilyen érzelmeim vannak.
zsuzska30
 
 


Zsuzska!

Nyugi!!!! :D A nadrág szorítás, hasmenés, nagy zabálás és semmi barna jó jel!!!! :D:D:D:D:D Velem is így volt. Azt írtam is, h megcsináltam a 13. dpo-s tesztet és 3 nappal később mentem kismama gatyót venni, mert nem bírtam elviselni magamon a farmeromat! 8) :wink: :lol: Ja, és nem fájt a cicim!!!! Még úgy se, mint menzi előtt szokott... :wink: Bezzeg másfél héttel később... :? onnantól 12. hétig! :lol: Remélem ez vár rád is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (na nem a rosszindulat beszél belőlem! :lol: )

Kitartás a kövcsi két héthez! Tényleg szép lenne, ha lehánynál valakit! :twisted: :lol: (egyébként a hányást nem kívánom, bazi szar érzés émelyegni és hányni...ezt az utóbbi héten megtapasztaltam...:( )

Én most jöttem meg a dokitól. Csak jövő kedden megyek dolgozni, de már itthonról tevékenykedem azért. Épp most beszéltem a kolléganőmmel, h holnap küldjön nekem haza egy adag melót, amit megcsinálok és azzal is lendítek a dolgokon.

És, holnap délután 4-re megyek anyuval 4D-s uh-ra! Uram Pakson lesz, nem biztos, h addigra hazaér... :( De kiírják DVD-re, meg lesznek képek is! :D Most még mindig a genetika a fő lényege a dolognak, meg állítják, h a 13. hét után megmondják a bébi nemét. :D Hát, kíváncsi leszek... :twisted: Csütörtökön lépek a 15. hétbe, szóval az esély megvan! :D

Ma először álmodtam a bébbel, mióta összejött. Álmomban 1 hónapos, kopirnyó kislány volt! :D Senkire nem hasonlított, de mosolygott és tudtam, h az enyém. :D Urammal fogadtunk 10 Ft-ban, h fiú lesz-e vagy lány. Természetesen én kislányra szavaztam. Talán holnap kiderül, h én leszek-e gazdagabb 10 Ft-tal vagy ő... :wink:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Jaj, nagyon jó olvasni, de a gyógyszerszedés miatt rettegek nagyon.
Ha nem szednék semmit, én lennék a világ legboldogabb nője, ha halványan is. :(
De most nem vagyok az, felemás érzéseim vannak, nem merek örülni, mert mi van, ha beteg lesz, ha van egyátalán valaki.
Én tiszta lappal és belsővel akartam őt, de tudom, hogy ő akkor jön, ha akar. Csak zöld utat kapott.
Ha ő így akar, ezzel a kockázattal, akkor úgysem jött volna össze, ha nem szedek semmit.
Ezt gondolom.
Ez a karmája. Meg az enyém. Félek.
Azt veszem észre sokszor, hogy a gyomrom szinte görcsben van.

Nagyon szorítok, hogy apa odaérjen az uh-ra.
Várom a fejleményeket!
Jó sokban fogadtatok, én is teszek egy virtuális 10-est arra, hogy lány, vagyis szerintem lány lesz, de akkor ki fizet nekem, a férjed?! :roll: :lol:
Ja, hányni nem akarok, életemben 3-szor csináltam ilyet, rosszul vagyok tőle! :lol:
Tényleg, a tükrözés előtt a lé, amit meg kellett inni, na, akkor aztán sugárban jött a víz meg a lé, orvosért kiáltottam, de férjem nyugtatott, hogy várjunk. Naná, nem orvosi eset volt, csak nem tudtam, hogy a görcsös hányás az ilyen. Vagyis, hogy a hányás ilyen, hogy majd megfulladok.
Szegény, simogatott, ott volt velem.
Pedig a gyomra elég gyenge, de ezt bírta. :roll:
A muszáj nagy úr!
Úszni sem tud, de mikor én balga a labda után merészkedtem a halovány úszni tudásommal a Balcsiban, elkaptam, le akartam állni, a lábam nem ért le, egyből odaúszott!!!!!!!!
Nem tudjuk, hogyan, de kimentett!
Én elsüllyedtem volna, csak a lábujjhegyemmel éreztem, hogy valahol ott volt a talaj, rettenet volt!
Sokat beszélek, írok, ez is a lányos zavarom miatt van.
Annyira máshol járok, hogy beszéltem a férjemmel reggel telefonon, mondta, hogy nem tud elvinni dolgozni, én mondtam, hogy akkor gyalog v. busszal megyek.
Aztán hívtam indulás előtt, hogy mikor jön.
Mondja, hogy hiszen mondta, hogy nem tud jönni!!!!
Én meg elfelejtettem, aztán eszembe jutott, hogy ja, valami rémlik, hogy mondtam ilyet, hogy busszal v. gyalog......
:roll:
Bocs, ha csapongok, meg érthetetlen vagyok, ez most olyan izé helyzet, amiben még nem voltam.
Lehet, holnap reggel megjön, aztán no para, de akkor köv. hónap ilyenkorra már nem akarok látni gyogyókat! :evil:
Lelkiismeret-furdalásom van. Noooooooooormááááááááális, Maaaaaaaargiiiiiiiit?! :lol:
zsuzska30
 
 


Képet kérünk ááááááááááááám!
Majd én megsasolom, értek a kukikhoz!
ÖÖÖÖÖÖÖÖ, azaz csak egyhez, természetesen! :roll:
Ha lenne angyalkás smiley, most ide tenném magam helyett! :lol:
zsuzska30
 
 


Sziasztok!
Csak azért szólok, hátha valaki aggódik, vagy kíváncsi.
Reggeli hőm nem számítható bele, mert egy órával korábban keltem, de bármikor délután mértem, mindig 37,2, most már annál is több, de persze, ez bármitől lehet.
Reggeli lh olyan halovány, mint az elfogyó hold bús őszi éjszakán.
Szóval halványabb, mint tegnap.
Ezért már nem is teszteltem, meg gondoltam, csütörtökön reggel, ha úgyis doki, már legyen miért mennem.
Barna is került a betétre ma már....
De legalább tudom, hogy itt köröz a gólya felettem, baba lesz hamarosan!
Csak kapok időt, hogy leálljak a gyógyszerekről!
Hát nem édes ez a gyerek?! 8)
Nem vagyok szomorú, bár, amíg mensi nincs......
De inkább nem úgy kezelem, hogy baba, hanem, hogy mensi, de azért holnap a biztonság kedvéért reggel egy hcg, ha van valami rajt, akkor délután dokker.
Úgyis kétnaponta duplázódik, ha van valakim, akkor már az jobban kell, hogy látsszon.
Na, ennyit rólam.
Mumi, te már valószínűleg túlvagy a baba-mozin, tessék előállni a farával! :lol:
Sziasztok!
Szép napot!
zsuzska30
 
 


Zsuzska,

Azért én szorítok neked!!!! :wink: :roll: Remélem, holnap reggel zebrás lesz az a hcg teszt!!!!
A hőd totál rendben van, még a barnázás is beleférhetne, de szerintem mindenképpen látogass el a dokihoz!

Mi megjöttünk az uh-ról! :D Uram sajna nem ért oda :(, de mi mamával áhitattal néztük Manó Gyereket fél órán keresztül! :D
Hála az égnek, minden rendben van, mindene megvan és működik is, minden tökéletes méretű rajta! Kóros elváltozás sehol nem látható! (A dvd-t most fogjuk megnézni büszke apájával... :wink: )

Kép

Kép

...Uram gazdagabb lett 10 Ft-tal... :oops: :cry: :twisted: :P
KISFIÚ!!! Ennyit a megérzésemről... :? :cry: :wink: :lol: Üdv a pocakomban Dániel Áron! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Gratula a kissráchoz!!!! És Julcsi, biztos, hogy nektek is kissrác lesz; abszolút hiszem, hogy érzi azt az ember.

Na, megjöttünk a pünkösdi kircsiből. És - hát, nem tudom, mi van.

Merthogy múlt kedd óta pecsételgetek, nem nagy cucc, eddig max 2-3 csepp volt per nap. És szurkált a hasam, olykor-olykor elég rendesen. Totál beágyazódási tünetek. Csináltam 2 tesztet, semmi. Éééés, tegnapelőtt megkívántam a kávét. Én, aki gyűlölöm, utálom, meg nem iszom, ledöntöttem egy nagy bödönnel. Totál, mint tavaly, amikor bizonyítottan terhes voltam, csak akkor gyümölccsel történt mindez.

Ja, és egy hét óta a műtéti sebem úgy húzódik, majdnem mint műtét után (na jóóó, nem annyira, de olyanformán). Mintha "nőnék".
Ma csináltam egy tesztet. Szinte mikroszkóppal nézve nagyon-nagyon halovány csíkocska. Viszont elkezdtem barnázni és úgy görcsöl a pocim, a combizmaim és a keresztcsontom, mint mikor megjön. Szerintem birkózik a béb a nyálkahártyával.

Az utrogestan-ban nem bízom. Tavaly szedették velem, napi 6-ot, plusz napi 6 magnéziumot, oszt' csak annyit segített, hogy 8 hétig hiú reményeim voltak, aztán egy otromba nagy koppanás és egy ab incompletus.

Tudom én, mi a gond: az a gond, hogy túl rövidek a ciklusaim, és eccerűen nincs elég ideje megtapadni. Az a 26 nap, orvosilag ugyan oké, de szerintem én-ileg nem oké... Habár, újabban 7-8 ciklusnapon van kb. a pé, jófej dolog ez a szervezet, ki van találva, kompenzál...

Szóval... nem tudom, mi van. :?: Azé', asszem valszeg megjön... viszont jövő héten elmegyek a dokihoz és asszem íratok vele clostit vagy valami ilyesmit, ami felkészíti a nyálkahártyát a jobb megtapadásra előre, nem pedig "esemény után".

Kép
manguszta
 
 


zsuzska!
drukkolok holnapra!

mumi!
gyönyörű!
mienké kisfiú is Áron lesz :)

mangu!
hol is jársz te most a ciklusban?
26 napos ciklussal 12. cn-on kellene pé-nek lennie... korábban sem jó, mert vsz nem rendesen érett tüszőből egy satnya minőségű sárgatest marad hátra...

ja, híztam 1,7 kilót. védőnő szerint ez simán jó a 11. hétre... szerintem állati sok :? de ez van.
12. heti program:
uh
vérvétel az integrált teszthez
doki-látogatás
vércsoport meghatározás (nem tudom minek, hiszen nemrég bent feküdtem)
teljes vérkép (naná, hogy a crp nem része, pedig kíváncsi vagyok rá)
hba1c
ogtt
ántsz (hepa meg még valami)

jó kis program :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hali Mindenkinek!

Veronika, Zsuzska, Mangu hajrááá!!!! Szorítok nektek!!! Milyen jó lenne ha +3 kisbaba csatlakozna. Gondoljatok bele, szerencse széria ez a fórum, nem régóta van de hozza a babákat!!! :wink:

Mumi, hát ennyit a megérzésről: lehet h nálam van a lány?!?! :lol:
Ennyit erről.
Gyönyörű kisbaba Manógyerek!!! :P
Mi a Benedek és Csanád neveket választottuk ha fiú...
Majd meglátjuk. Holnap megyünk UH-ra 17:15-re magánba. Alig várjuk urammal. Most látja először picit majd "élőben". Majd ha kapok képet felteszem. Felvételt mi is kapunk majd, doki azt mondta.

Ma fogászaton voltunk...
Olyan szerencsém van h pont az irodánk melletti ajtó a fogászat már. Így jó kapcsolatban vagyunk. Egyből szóltak is mehetek most ha akarok, nem kell 8.-ára várnom... Hát mentem. Fogkőeltávolításon voltam. De olyan precízen... Csak dicsérem őket. És nem is volt olyan rossz mint amire gondoltam. És nagyon kedves volt!!!

Munkahelyemen főnököm még nem szólt nagyfőnöknek, ahogy fogalmazta: még formálódik benne a dolog, beszélnie kell kollégámmal is (gondolom, h mivel kellene többet vállalnia így)...
Szóval várok. Lassan majd a többi embertől fogja megtudni boss h mi van, ha így folyatja kisfőnököm...

Na kb ennyi.

Jó éjt!!!

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Hali!

Most vagyok 24-ik napos. Igen, valszeg az van, amit mondasz!
Bár múltkor meg 20-ik napon látott a doki UH-n szépen érett tüszőt, csak nem sikerült elkapni. Épp jó lett volna - mire leérkezik, elmúlt volna a mensi és be tudott volna ágyazódni. Volna, volna, volna... :roll:

Nem könyv szerint működöm... :roll:

A vércsop-meghatározás elég vicces... mégis, mit gondolnak, egy hónap alatt megváltoztatod? :shock:

Fura, hogy a crp-nek nem tulajdonítanak kellő figyelmet, pedig hát lehetne. A műtétek előtt is csak akkor nézte meg az a barom urológus, akit aztán lecseréltem, amikor a belgyógyász doki erőteljesen felhívta a figyelmét... Aztán nyomatták belém a penicilint rendesen...

Ne izélj azzal az alig két kilóval... Torzít az öntükröd!!!! :-)

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok Lányok!

Youlcsi,
Kicsi a világ!!! :D Tök jó, h Áron lesz a bébitek! Nálunk csak a második neve lesz, de ugyanolyan szerelem volt nekem első hallásra, mint a Dániel is... így, megkapja mindkettőt!!! :wink:
Vizsgálatokhoz kitartás! Ezzel jár a dolog... :wink:
A hízásod teljesen normális!!! :) Én 3 kilót híztam a 12. hétre...szóval ne szólj egy szót sem! :twisted: :roll: :wink: :oops:

Mangu,
Köszi a gratulációt! :) Keresztben érted mindenem! :D Remélem, mégsem jön meg és babásodsz végre Te is!!!! :roll: :oops: :wink: Kívánom, h így legyen!!!! Mindenképpen referálj, h mi van veled!!!!

Tigris, Lica, Zizi, Veronika ti merre jártok???!!! :shock: :roll:

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Tigris,

Mázlid van a fogorvossal! :D Nálunk a családban van egy, de egyszerűen nem jutok el hozzá. Pont múlt héten kedden mentem volna, mikor helyette a kórházban kötöttem ki. Lehet, ott kellett volna rögtön azt is megnézetnem?! :shock: :twisted: Egy füst alatt elintézhettem volna mindent... :wink: :twisted: Na mindegy... :lol:

Holnap tessék lejelentkezni uh után!!!! :D Síppal, dobbal, képpel!!! :twisted: Apa tuti el lesz ájulva kicsi fiától/lányától????????????? (na erre most még jobban kíváncsi leszek!!!! :twisted: ) Vicces lesz, ha tényleg nálad van a kis cunás! :D

Főnököd igazán szólhatna már a nagyfőnöknek... :? kicsit bosszantó ez a hozzáállás... és annál tényleg nem nagyon lehet kellemetlenebb a szitu, mintha a kollégáktól fogja megtudni és nem tőled vagy a kisfőnöktől egyenesben... :?

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Na akkor én elbújok: még mindig mínuszba vagyok kilókkal. Kb. 1 kilóval. mondjuk nem bánom. De amilyen "mákom" van a végére jól elhízok...

Holnap referálok majd doki után...

pááá

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást! :-)

Mumi, nagy gratula a kisfiúhoz!
A többieknek is nagyon drukkolok, hogy bejöjjön a megérzésük!


Bennem támadt némi hiú remény (kis hányinger, hulla-fáradtság) az elrontott hónap ellenére. Reggel teszteltem is egyet, de negatív.
Na de sebaj, a jövő hónapra már megvettem a LH tesztet.
Ugye ezt hívjátok jóstesztnek?

Kép


Lilypie First Birthday tickers
zizi27
 
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula a Bébikhez. A többieknek meg szorítok.

Mumi! Könnyfakasztóan édes ez a Manó!

Az Áron nevet én is le stipi-stopiztam. Annyira passzol a családnevünkhöz. :D Ráadásul van egy tündéri szöszi 2,5 éves Áron az oviban... Bár az Ákos is tetszik. Lánynál nincs választási lehetőségem, abban a férjem dönt: Elvira :oopsz Nem tudom megszokni, pedig lányra hajtunk. :)

Magamról: már nem érzem magam "úgy", mint pár napja. :( Reggel még stimmelt a hőm, s kellemesen fájdogált a hasam. Viszont az oviban rendesen megerőltettem magam, s délután óta nincs semmi extra érzés poci téren. Igaz, hogy délután mértem a hőt 5 felé, de csak 36,5 volt az eddigi hajnali 37-hez képest. Ezekben a mérem/számolom/kalkulálom/várom dolgokban nem vagyok a toppon, nem volt még szükségem rájuk, most is csak a kíváncsiság hajt. De jövő szerdára minden kiderül. :)

Szép estét Nektek, s vigyázzatok Magatokra! :D

Veró

Kép
veroniks22
 
 


Sziasztok!
Megjött.
De azért annak örülök, hogy a megérzéseim nem csalnak, hiszen itt van a közelemben, amit éreztem, csak valamiért még túráztat...... :roll:
Ennek komoly fenékharapdálás lesz a következménye! :lol:
Már úgy várom, hogy a kis husis combikáit, popsiját, pocakját puszilgathassam!!!!!! (sóhajtó smiley)
Mumi, nagggggggggyyyyyyyyyon édes a kis Manófi!
Akkor a virtuális 10 ft-hoz gratulálok a férjednek!

:evil: :lol:
Szép neve lesz! 8)
Nekem az a gondom a nevekkel, hogy nagyon sok volt, ami tetszett, de a suliban van mindegyikből, egyik elvetemültebb, mint a másik, és ők jutnak eszembe róluk! :roll: :evil:

Tigris, várjuk a képeket nagyon!
Ez a kislány/kisfiú kérdés izgalmas!
Nővéremék nem kérdezték meg, meglepetés volt!
Már tűkön ültünk......én biztos, hogy meg fogom nézetni!
Azért nekem csak nem mindegy, hogy gondolok rá, egyébként elsőre inkább egy kislánynak örvendeznék jobban, legalább tudom, mit kell vele csinálni. De majd kikupálódom, mert nővéremnek a kisebbik fiú, hamarosan fél éves lesz!
Már elmondott egy-két dolgot, hogy mit hogyan! :roll:
Vera, Mangu, Zizi! Tessék elindítani a babalavinát! (ha már nekem nem sikerült)
De tudom, hogy itt pár hónapon belül jó hírrel jövök, ha nem egy hónapon belül!
Ezért nem szomorkodom.
Képdömping lesz uh fotókból, 4 új kismamit köszönthettek hamarosan köreitekben! Ugye, lányok?
Mangu, a Closty hosszú távon legyalulja a méhnyálkahártyát!
Az a hátránya. De hogy mi a hosszú táv?
3 hónap még biztos nem.....nem tudom, létezik-e valami, amit adnak mellé, hogy ne történjen ez meg.
Mármint ORVOSOK és nem dr.-ok.
:roll:
Szép napot!
Megint túlórázom........mensisen.......juhééééééé...... :?
zsuzska30
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a gratulációt mindenkinek! :D Egyik szemem sír, a másik nevet... :oops: :roll: Nagyon bíztam a kislányban, de persze Danit sem fogom visszaadni!!!! :lol:

Zizi,
Igen, az LH tesztet szokták jós tesztnek is használni, hcg teszt előtt. Ha menzi előtt pár nappal pozitív, akkor ott igen nagy esélye van bébinek! :D

Veronika,
Azért még te se add fel a hónapot! :) Bármi lehetséges. A számolásos/odafigyeléses dologba belejössz!!!! :D Egyébként én is sokáig nem csináltam, aztán az utolsó két hónapban igen. Többet meg nem kellett...:D

Az Ákos is szép név, csak nálunk van a családban (mondjuk Dániel is, az unokatestvérem, de azóta tudom, h ez lesz a fiam neve, mióta ő kissrác volt! Egyszerűen szerelmes voltam belé a szó szép értelmében. Annyira helyes kiskölyök volt!!! És nagyon jóképű pasi lett belőle mára... :wink:) Ha esetleg csoda történik és kifelé jövet Daninak letörik a kukija és mégis kislány lesz :D :twisted: , akkor Emma lesz. Vagy majd a következő... (mindenki ezt nyomja nekem... :roll: )

Zsuzska,
Sajnálom, h megjött... :( :oops:
DE IGAZAD VAN!!!!! Fel a fejjel!!!! Majd a következő hónapban! ÉS BIZTOS JELEK látszanak már most is, ami roppant jó!!!!! :D:D:D:D:D

Hihi, tanároknál "kóros" a név dolog az iskolában lévő kis gézengúzok miatt... :twisted: Azért tuti van titkos favoritod?! :lol:

Mindjárt itt lesz nővérem és megkapom Marcit bébi sittelésre mára. :lol:
Valszeg csak délután lesz időm jönni!
Szép napot Mindenkinek!!!! :D

Puszi! Mumi

Kép

Kép
mumigugo
 
 


Sziasztok!

Most már nincsenek kétségeim, mert megjött. :( :( :( :( :(
Volna, volna, volna... talán ha az elmúlt 4 napban anyósék nem akasztanak ki percenként, ha nem kell cipekednem, ha rendesen pihentem volna, ha már előzőleg beizzítom a dokit, ha... jaj, de szr érzés. Na, már foglalom is le az időpontot a dokihoz csütörtökre.

Kép
manguszta
 
 


Sziasztok lányok,

bizony én is egy kissé eltűntem, de szorgosan olvasgattam a fórumot, és abban bizakodtam, hogy én is jöhetek a jó hírrel.
Nekem ugyan soha nem volt rendszeres a mensim, de azért nagyjából be tudtam lőni, mikorra esedékes, 27-29 napra.
Most a petevezeték átjárhatósági vizsgálat után nagyon bizakodtam, mert ugye az egyik tökéletesen jól működik, meg sokat olvasgattam róla, hogy ilyenkor még több az esély a vizsgálat után.
Hát, bele is húztunk a férjemmel, fájdogált is a mellem, meg késett is 5 napot.
POnt a kedves barátnőmmel beszélgettünk, hogy na mi van már, mert egyszerre szoktunk hasfájósak lenni, és neki már pont elmúlt én meg még nem panaszkodtam róla.
Hát nagyon nem akartam, de végül elmondtam neki, hogy mennyit késik. Ő mint rutinos anyuka: ez már akkor biztos baba lesz, énm meg csak vigyorogtam, de jó is lenne.
Ez történt délben ebédnél,
fél egykor éreztem egy kis szúrást, persze, hogy pont megjött.
De minden hónap egy új remény, csak a türelmem fogyogat.
persze a babáért mindent.
Ti hogyan csináljátok, hogy reggel nem kell nagyon sietnetek a mellékhelyiségbe és tudtok hőmérőzni?
Ez nekem valahogy sosem jött össze. Amikor már biztosan tudom, hogy nyitva van a szemem, felébredtem, akkor már nagyjából indulnom is kell, hogy ne történjen baleset.
Pedig most (lekopogom) nem is vagyok igazán rosszul.

A babák nagyon helyesek, jó lenne, ha mi babátlanok is mindannyian hamarosan itt tartanánk, a dokikkal, sztkkal ügyködnénk, stb.

Eszter
stellaj
 
 


Mumi, Youlcsi,
az unokaöcsém is Áron, ez az egyik kedvenc nevem :)

Zsuzska, Mangu, Veronika, Zizi,

együttérzek nagyon is, de következik a június, akkor már lehet, hogy kicsit több nyugodt napunk lesz, és összejön a vágyott zebrás teszt...

Eszter
stellaj
 
 


Egyébként egy kolléganő mindig szokta hozni a különböző pletykalapokat, azokat szoktam egy-egy metrózás közben olvasgatni,
és mindig kiakadok, hogy ezeknek a sztároknak elég ha rájuk néz egy pasi, már össze is jött a baba.
Alig olvasni olyanokról, akiknek ilyen (részben) hétköznapi problémáik is vannak.
stellaj
 
 


Fel a fejjel, mondom én, aki 6 éves házas lesz augusztusban!
Kitartás, akkor is ha betartanak!
Majd mi jóóóóóól megmutatjuk, hogy türelem babát terem! :roll:
Remélem, nem rózsát! :shock: Bár, annak kisebb a feje! :lol:

Titkos favorit?
Volt régebben a Csenge, de már nem.
Most épp a Liliána tetszik, fiúból a Barnabás, de csak, mint Barna, úgy jobban, deeeee van egy gyerek, az iskola réme.......
De vannak, amik a vezetéknevemhez (kötőjeles lesz, a férjemé-enyém keresztnév formulával) vicces lenne......
De ez ugyebár itt egy nyilvános fórum, így nem árulhatom el! :roll:
Régebben a Bence is tetszett, illetve most is, de tucatnév.
Ákos a férjem, így kilőve! Nem a férjem, a neve. :roll: :lol:
Annyira nem vagyok oda érte. Nem a férjemért, a nevéért. :P
De legalább ritka.
Belőlem annyi van, hogy anyu is Zsuzsanna, meg anyósom is! :roll:
Még jó, hogy apósom nem! :roll: :lol:
Megyek megint mamához.......
Sziasztok!!!!!!
Alig várom, hogy lemenjen ez a pár nap és khm...... :oops:
újra próbálkozhassunk csupán kísérleti célzattal!!!!!!! 8) :lol:
zsuzska30
 
 


Sziasztok!

Na megérkeztünk dokitól. Mondanom sem kell hogy nagyon rendi volt. Férjem is bent volt velünk végig. Az UH-t egy nagy plazma TV-re "vetítette" ki így nagyon jól láttunk mindent.
Újra azt mondja a doki h a mérete alapján több 13 hétnél a babó...
Érdekes... Én nem bánom mondjuk ha előbb jön picit!!! :lol:
Kaptunk egy szép színes képet és a videófelvételt az UH-ról.
A doki azt mondja nem nyilatkozik de nagyon dudorodik vmi a lába között... :lol:
Szóval Mumi lehet h két tökös Bercink lesz!!!

A képeket a videóból vágtam ki...

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Kép Kép

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


itt látszik a kuki

Kép [/u]

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Az agya tisztára olyan mint egy dió!!! :lol:

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Kép

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


Itt a kezecskéjét és az öklét látni...

Kép

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 


A végén pedig a hátát mutatta nekünk, mintha azt mondaná: Na ennyi elég volt mára, szeretnék pihenni!

Kép

Pussz: Tigrisék
tigris03
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: