Új privát üzeneted érkezett!

Timcsi,

várom az eredményt! :wink:
Vendég
 


Annamari,

kukucson mi volt?
Vendég
 


Sajnos nincs túl jó hírem!

két tüszöm van ami használható az egyik 16.5mm a másik 14,5mm ami doki szerint hétfőre szép 20mm lesz.
Hétfőn leszívás remélem lesz benne petesejt! :( :D
Vendég
 

 
 

Timcsi :?: :?: :?: :?: :?: :shock:
Vendég
 


Sziasztok lányok,
figyelmetekbe ajánlom LH és HCG tesztjeimet, a

www.babaproject.unas.hu oldalon, egy nap alatt odaér a posta, diszkrét, gyors és főleg olcsó megoldás.

Szeretettel várok Mindenkit. Én két éve próbálkozom babával, először magam majd mások miatt is körülnéztem, a tesztelés anyagi terheit nem bírtam már :)

Szép estét, Vera

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Annmari:Nem olyan rossz ez szerintem!Csak legyen is benne pete és szépen termékenyüljenek meg!!!++++++++++++++++++++
Sikerülni fog!Csak erre gondolj!!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Annamari,

én az első punkció után mikor felébresztettek és megtudtam , h csak 3 sejtem van, csak ennyit mondtam : a minőség a fontos.
Ügyesek a biológusok Debibe, sikerülni fog!
Vendég
 


Köszi lányok! Aranyosak vagytok! bízom benne hogy sikerűlni fog!
Vendég
 


Megjöttem, torkoskodni voltunk a családdal.
Nincs eredmény, mert nem volt időm bemenni érte. Vagy holnap vagy hétfőn fogom csak tudni elhozni!

Kép
timcsi82
 
 


Mit torkoskodtatok?
Ja még nem válaszoltam,igen, h a 3*850-n tudjon dolgozni.Amúgy amikor elrendelik a gyogyit így szokták.Utána olvastam.

Képzeljétek a barinőmnek ma van a névnapja.Kapott a párjától egy kis pénzt, és elmentünk shoppingolni.Vettünk 3 szatyor orvosi könyvet az antikváriumba.Olyan jó, lesz mit olvasni. :lol:
Vendég
 


Ma torkos csüt van és néhány étteremben 50%os kedvezmény volt.

Kép
timcsi82
 
 


A fenébe megint lemaradtunk róla. :cry:
Vendég
 


Bocsi, hogy köszönés nélkül leléptem, de olyan fejgörcsöm lett.

Kép
timcsi82
 
 


Lányok borzalmas lett az inzu terhelés. S a vérvétel előtt másfél hete már 2x850 és 1x500 metet szedek. Akkor nekem mennyi kell??? 10ezer mg/ nap?????
Értem már asszem az anóvus hónapot. Mi lesz így velem?

Kép
timcsi82
 
 


Hellóka,

mennyi az annyi?
Vendég
 


Írtam püt, nincs véletlenül msn-ed?

Kép
timcsi82
 
 


Skype-m van.
Vendég
 


Megadod az elérhetőséget?

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi engem is érdekelnének az eredményeid nagyon! :!:

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Felballagtam ma a Vitalitybe vitaminért. Én ezt nem értem! Már megint átalakulnak. A normál adagot akartam megvenni,de azt már kipakolták az üzletből a kocsiba, már csak pár extra volt.
Igy vettem egy doboz extrát 5840 Ft-ért, a honlapon 2000rel többért láttam. Erre viszont az van írva, hogy 3 naponta egy adag, tehát akkor ez elvileg 3 hónapig kitart.

Kép
timcsi82
 
 


Sziasztok!

Ezt én se értem mit változtatgatnak, de a lényeg ,h februárba 10%-os kedvezmény volt és azért került annyiba.Az h extrát vettél nem árt én egy évig csak azt szedtem+ még egyebeket mellé.
Az h mi van ráírva nem mérvadó ha elolvastad a könyvet rá fogsz jönni.
Vendég
 


Timcsi!

Bejelöltelek iwiwen! Remélem nem gond!
Vendég
 


Annmari:Várod már a holnapot???
Gondolok ám majd rád!!!+++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


Timcsi:Tényleg,te is mész holnap Debibe!Jó hamar eljött ez is!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


Igen ,várom és remélem minden rendben lesz!

Timcsi! Drukk neked holnapra!

syl!

lh teszttel mi újság? Mutatott valamit?
Vendég
 


Annmari:Rajta van a görbémen! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl, a másikba kérdezted de én itt válaszlok, szerintem 20.nap volt pé.

Annamari,
holnap punkció,de jó neked, h most akcióba vagy.
Szurkolok+++++++++++++++++

Timcsi,

merre vagy? :roll:
Vendég
 


Loviné:20.napon nem lehetett,mert akkor már felugrott a hőm.
Ami azt jelentheti,hogy már megvolt a pé-m!

Kép

Kép
syl100
 
 


Igaz elnéztem, bocs 19. nap.
Vendég
 


Az nem lenne valami jó,mert aznap pont nem voltunk együtt!! :( :(

Kép

Kép
syl100
 
 


Az előző napok hidd el pótolják.
De ez csak tipp, mert azt mondják h az lh teszt után 24-36 órával reped.
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Pesten voltam.
Annamari dehogy baj, de mi is lesz holnap???? Bocsi, nem vagyok képben! Leszívás?

Kép
timcsi82
 
 


Timcsi!

Igen 8-ra megyek leszívásra!
Vendég
 


Nagyon drukkolok neked!

Kép
timcsi82
 
 


Annamari, visszajelöltelek, de nem rémlik, hogy ismernélek, mármint az előtt hogy itt beszélgettünk volna. Ugye nem tőzsgyökeres r-i vagy vagy igen??? Merre laktok?

Kép
timcsi82
 
 


Annmarinak nagy-nagy drukk mára!Remélem már túl van a leszíváson és minimum két szép petikéje lett! :D
endzsi93
 
 


Timcsikém!
Te mikor kezded a "döfködést"? :)
endzsi93
 
 


Annamari,

várunk, mesélj!

Timcsi,

mi zu?
Vendég
 


Sajnos nincs jó hírem :( :( :( :(

3 tüszőm lett de egyikben sem volt petesejt!

kövi ciklusban újra kezdjük!

Timcsi!

Én tősgyökeres vagyok .Régen a körte úton most az Ady út végén lakom Syl-től 3 házra!
Egyébként nekem sem vagy ismerős!
Ti merre laktatok?
Vendég
 


Timcsi!

Írtam iwiwen! Már tudom ki vagy!
Vendég
 


Sziasztok!

Annamari: nagyon sajnálom, sajnos már én is tudom mit érzel.
Anyáék még most is a Rákóczin laknak, s ancim a stop abc-ben dolgozik, őt tuti ismered.

Endzsi: Egy darabig nem lesz szúrás. Ma voltam Debrecenben és Lovinénak hála egy nagyon lekiismeretes dokinőre találtam. Magas a tsh-m, vagyis alulműködik a pajzsm-em, s amig ezt nem rendezzük nincs értelme a szúrásnak. Illetve kiderült hogy az előző havi adag ugyan tüszőt nem érlelt, de az inzulinomat jól feltornázta a tsh-val együtt. Így egy darabig most nem szurkálunk felelőtlenül.

Kép
timcsi82
 
 


Loviné hogy van a fogad?? Vagy lehet rossz a kérdés, mert kihúzták a fogad, akkor a helye?

Kép
timcsi82
 
 


Köszönöm kérdésed, nevetségesen! :lol: :lol:
Elég bízar látvány!
Olvastam , rosszul lettél.Lehet ezt is fel kell építeni mint a metet?
Vendég
 


Fel. Egy hétig fél, aztán egy szem. Mert ha egyből egy szemmel kezdek, akkor meg áteshetek a ló túloldalára és túlműködhet. Nem egyszerű ez. De mellékhatásként nem említenek még csak hasonlót sem az esetemhez.

Kép
timcsi82
 
 


Most megyek, mert apának kell a gép!
Ha valaki akar velem kommunikálni írjon légyszi emailt!
Profilomba van az cím.
Vendég
 


Jó éjt!

Anyucim is most csináltatott fogat, 3 hónapig tartott, szegényt mindig cikiztük.

Kép
timcsi82
 
 


Ó lányok!Most le vagyok sújtva. :cry:
Annmari!
Olyan sokat gondoltam Rád!!!Tuti,hogy ebben az évben lesz pocaklakód! :D
Timcsikém!
Írjál már a doki néniről és a vizsgálatról!Kell beutaló?Időpontot kell kérni?Magánrendelésre mentél?Minden érdekelne részletesen(akár pü-ben is),mert lehet,hogy nem halogatnám tovább.Olyan gyorsan telik az idő.Szolnokon a tb-s rendelésre 3 hónap a várakozási idő.
Puszi mindenkinek.
endzsi93
 
 


Dr Valicskó Viktóriának hivják, Lovinétól hallottam róla, akinek itt is köszönöm ezt.
Debrecen Bethlen ut 11 szám alatt rendel, tb alapon. A házidokitól kell beutaló, vesz diabetológiai szakrendelésre címezve. Eztán kérsz időpontot, mindennap van rendelés. Szerintem érdemes lenne megpróbálnod. Én már vittem az eredményeimet, vagyis a hormonpanelt és az inzulin értékeket, így előrébb voltam.

Kép
timcsi82
 
 


Köszi Timcsi!
És a hormonpanelt,meg az inzulint hol csináltattad meg???Én is voltam Szolnokon endokrinológusnál(magán).Vártam rá 4 órát,mikor bekerültem hozzá rám nézett és közölte,hogy szerinte nekem nem lehet ilyen problémám(ránézésre).Aztán szépen elkullogtam. :cry:
Az nem baj,hogy én másik megyében lakom?
endzsi93
 
 


Én is másikban lakom. Az eredményeket innen vittem, azt itthon csináltattam meg.

Kép
timcsi82
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: