Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Köszönöm Mindenkinek a szorítást!
Hétfőn jelentkezem.

Puszi Mindenkinek és további szép hétvégét :lol:

Kép
Kép
akella
 
 


Fsh-leszívó szurkok menjetek Bridgethez, hus-hus-hus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Hat ma ellottem egy LH tesztet Csillaget 8) es mondhatni majdnem full pozi :wink: szal tuszom az van...az mar mas kerdes,hogy van-e benne pete es hogy milyen minosegu :? de legalabb tuszom van :!: holnap megint lovok egyet aztan feldobom a fotot 8)

jah es holnap dokihoz megyek reggel vv-tel es uhuzas :oops:

Melisch
Koszi jol jon :wink: bar asszem a ciklus kozepen magas es a ciklus vegen megint lemegy :roll: de 14-ere ngyon jol jonnek igy elraktarozom oket :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Mi van akkor, ha ma(38. nap) csináltam 10 perce egy full pozitív LH tesztet? Nem értek már semmit... :roll: :shock: Valakinél volt ilyen?

Kép
Vendég
 


Pandácska, ezek milyen tesztek? Jófajták? Az LH tesztek a ciklus végefelé gyakran pozitívak lesznek, sokszor azért, mert esetleg jóstesztként működnek, de te azt írtad, elvileg nem lehetsz babás, mert védekeztetek, tehát lehet, hogy pár napon belül megjön, és ezért magasabb az LH-d.
esthajnalcsillag
 
 


Corax, ami szerintem jó :roll: Csináltam egy hcg-t is, de persze negatív, amit nem bánok, mert most még teszünk ellene. Remélem megjön, mert ez a ciklus sok meglepetést tartogatott számomra. Köszönöm a segítséget!
Vendég
 


Hát nem tudom, mennyire megbízható, azért próbálj ki a kövi ciklusodban más LH tesztet :wink: , mert nekem is volt egy állítólag megbízható LH tesztcsomagom, amiről később kiderült, hogy nem használható, egyátalán nem volt egyértelmű, szinte egész ciklusban pozitívat jelzett. A következő ciklust már az általam nektek is eladott LH tesztekkel is csináltam végig, és láss csodát, mindjárt kiderült, hogy nem nekem volt hormonbajom, hanem a teszt volt rossz. Van ilyen. :roll: Drukkolok, hogy pár nap múlva megjöjjön :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Jó reggelt!

Bridget, FSH leszívó szurkok mennek+++++++++++++++++ :wink:

Pandus, full pozi ez a 38. c.n.-i LH!!! :shock: :shock:

Melisch, nyugi, nyugi, meglesz az a baba hamarosan, és te is sétáltatni fogod abban a parkban... :wink:

Esthajnal a tesztek úton vannak már?


Mindenkinek, aki tesztelés előtt áll, pozitív tesztet kívánok!!! :)


"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Esthajnalcsillag,
Amiket küldtél mindenképpen kipróbálom, elhiszem, hogy jó :lol: Tudod nekem régen is volt hormonproblémám, nem is kicsi, így ez sincsen kizárva. Remélem, ma megjönnek a tesztek, és csinálok este abból is egyet.

Betty,
Ugye ? :shock: Még a többi se volt ennyire pozitív. Érdekes dolgokat produkálok :wink:
Vendég
 


Pandus, egyébként nálatok veled mi volt a gond?
Pároddal minden rendben kiskatonailag?

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, ne türelmetlenkedj :lol: A teszteket ma feladom, azért ma, mert ma érkezett be a számlára a pénz. Majd küldök privit, ha feladtam. :wink:
esthajnalcsillag
 
 


Ok, ok... :oops:
Már tűkön ülök pedig!!! :lol: :lol:
Nem áám! :lol:
Köszike!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Megjottem a dokkertol eredmenyeim:
Hat csajok van egy 18mm-es tuszocskem 8) 8) gaz a bal oldalon ami nem a legjobban atjarhato :roll: de legalabb van es azt sem biztos,hogy nem fel at rajta a peti :roll: A semminel ez is jobb eredmeny :wink: A noci mondta,hogy ma vgy holnap fog pem lenni 8) mondtam neki,hogy tudom :lol: szerintem ma este holnapra mar nem lesz ilyen eros az lh-m :roll:
A vereredmenyem pedig:

LH 9.2
E2 525.3
PGN 0.41

Ezeket meg nekem is megkell nezni melyik jo melyik nem de allitolag azt mutatja,hogy ebbol lesz peteeres 8) es,hogy meg nem tortent meg az ovulacio 8) :lol:

Tesztfotot majd probalok loni de a tegnapi kisse elmosodot mara :shock: :roll:

Betty
KOszi tovabbra is jol jonnek mar csak 17nap 8)

Pandacska
Nekem azert az nem full pozi de olyasmi :roll: hat ez eleg erdekes bar lehet kesoi pe-d is nem :?: :roll: mindenesetre a kovetkezo honapban is nezni kell egy honap nem honap :wink: azert lehet egy honap verveteles hormonellenorzes majd segitene :roll:

Akella
Mi volt a doknal 8) :?: :!: :?: :!: :idea:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
Nem full pozitív? Hiszen a teszt csík sokkal erősebb, mint a kontrol, ennél erősebb már nem is lehetne :wink: Most tuti nincsen ovulációm, azt érezném. 20. napnál volt, akkor éreztem is, fájt a hasam, nyák is volt bőven, plusz pozitív teszt. Igen, arra gondoltam, hogy valamikor elmegyek vérvételre. Drukkok mennek++++

Betty,
Hormonproblémák, elzáródott petevezető, és kiskatona probléma.
Vendég
 


bridget0801 gondolom most nagyon boldog vagy bár nem tudom mit jelentenek ezek az eredmények de az nagyon jó jel, hogy van tüsződ és még pete is benne, na aggódj lesz ott baba még ha a doki kételkedett is az eredményeket látva :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Bridget, gratula a 18mm-es tüszőcskédhez!
Az értékhatárokban nem tudok segíteni, mert ennél nem vagyok képbe :shock:
Majd akkor dobj fotót, várom!

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Pandus, fagyibabátok maradt még?
Vagy most csak a spontánt akarjátok megpróbálni? Vagy még meglátjátok?
A kiskatonákkal mi a baj, ha nem vagyok indiszkrét? Csak mert nálunk csak azzal van baj, úgy néz ki :roll: Nagyon kevés, és a gyorsaság sem az erősségük :? :roll:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Pandus
1000bocs nekem forditva vannak a csikjaim ezert a controllt neztem a tesztcsikank :oops: :oops: :lol: :oops:
Akkor ez tenyleg full pozi :shock: Ilyenkor en azt monda nam 2lehetoseg van :roll: maarmint ha a babat 100%osan kizarjuk...1.Hormonhaztartassal bibi van vgy rossz az lh teszt :shock: tegnap is nezted?akkor milyen volt mert ezek azert erosodnek es halvanyodnak lathatoan!szal nekem pl tok egyertelmu pe-m volt multhoban is nezd
Kép
Koszi a drukkokat

Melisch,Betty
Nagyon boldognak azert vgyok boldog mert igen is van tuszom osztrogen azt mutatja lassan ovulalok azaz lesz peti :wink: de en ezzel eddig is tisztaban voltam :roll: mar masfel eve nem jon igy ossze :? de a lenyeg van petim 8) most meg kicsit lemegy az fsh-em mondjuk ugy 12ala es mehet a lombik 8) Az ertekekkel en tisztaban vgyok :wink: Kepet meg majd dobok kicsit kesobb most vacsiznom kell menni 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, most hirtelen azt hittem nem jól jár az órád :lol: :lol: :lol:
Aztán rájöttem, hogy te miért délben vacsizol... :lol: :lol: 8)

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nem tudom jó helyre írok-e, de látom itt is nagyon informált anyukák írnak...

A párommal kisbabát szeretnénk 1 hónapja már próbálkozunk, de eddig semmi :(
Mire kell figyelni ebben a próbálkozós időszakban? És főként mitől lesz biztosabb a fogamzás?

Rengeteg helyen olvasgattam erről és annyi "okosság" van,hogy attól már zsong a fejem...

Előre is köszönöm a segítségeteket!
recon
 
 


Bridget,
Jó étvágyat a vacsihoz :D De fura :lol: Köszönöm, hogy feltetted a teszteket, este 7 körül megint csinálok egyet.

Betty,
Az utolsó eredmény, 95% fejhibás. Csak spontán akarjuk, fagyiban is maradt még 3 pöttömke. Drukkolok nektek nagyon, már régóta várjátok ti is a csodát!!

Recon,
1 hónap után nem figyelnék semmire, csak átadnám magam az élvezeteknek :wink: Ez annyira kevés idő, még véletlenül se görcsölj rá, mert normális, hogy nem egyből sikerül. A makk egészségeseknek se sikerül elsőre. Szedjél folsavat, és szeressétek egymást, meglesz az eredménye! Sok sikert!! Ha 28 naposak a ciklusaid, érdemes a ciklus közepe előtt 1-2-3 nappal tutira együtt lenni.
Vendég
 


Szia Recon!
Jó helyen jársz, bár én még nem vagyok anyuka..

Ahoz, hogy megismerd a ciklusodat, kell magad figyelni szinte minden egyes nap.
Hőmérőzéssel kezd szerintem, abból kiderül, van-e peteérésed.
Minden reggel azonos időben, egyfajta hőmérővel, még az ágyban, azonnal kelés után mérd. Erről csinálj egy görbét.
Közben próbálkozhattok is, lehet, hogy meg is fogan elsőre-másodikra a babó, ha nincs baj.
Majd később a párodat is érdemes megvizsgálni (kiskatonaügyileg), hogy minden rendben van-e.
Aztán téged a ciklus egyes szakaszaiban vérvétel alapján, hogy a hormonjaid jók-e, esetleg hüvelyi UH a peteérés miatt.
De egyenlőre csak hőt mérj sztem, és ha ajánlhatom itt meg is tudod rendelni Esthajnaltól, vegyél LH tesztet.
Az LH :arrow: luteinizáló hormon akkor van csúcsponton, amikor peteérésed lesz rá 24-48 órára, és ezt mutatja ki a teszt is.
Kb. a ciklusod fele körül :arrow: de ez megint ciklusfüggő.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Pandus, mi 28 hónapja várjuk a csodát... mikor volt már 2007 január :?: :?: :!: :roll: :?
De legalább már ledoktorálhatok :!: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


csillag érdeklődnék megkaptad e a pénzt? és ha igen mikor küldöd a tesztet? nem türelmetlenkedek csak érdeklődök :):):):):) mindenkinek pozitív tesztet kívánok :):):):):

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Nika, igen, és ma.

Bocsi, hogy csak ennyi, de altatnom kell a bébimet. :lol:
esthajnalcsillag
 
 


köszike :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Mai teszt :shock: Ha felébredt Dóri, elmegyünk más fajta LH tesztet venni, mert ez már nagyon fura...

Kép
Vendég
 


Pandácska

Folsavat már régóta szedek, mert a B komplex tartalmazza (azt a bőröm miatt szedem és állíthatom hogy már 2 hónap rendszeres szedés után megvan a hatása :wink: )
Köszönöm a tanácsod!

Betty

Köszönöm az eddig leírtakat!Hát látom még nagyon "tudatlan" vagyok a témában :oops: Holnaptól elkezdek hőmérőzni. És a görbén majd mit kell látnom? :oops:
Sajnos velem az a baj, hogy nagyon beleélem magam a dolgokba, nem csak ebbe, hanem minden olyanba amit komolyan szeretnék.
És ma ahogy észrevettem, hogy menstruálok, kissé elszontyolodtam.
Mondjuk ilyenkor eléggé érzékeny vagyok lelkileg (túlságosan is), viszont egy kiadós pityergés helyre is rak. Na meg rémeket is sikerül egyből látom... :? :wink:
recon
 
 


szia recon, ne pityereg gyere és oszd meg bánatodat velünk. Itt tudjuk mi nyomja ilyenkor a lelked, nem érdemes a párod vállán sírni. Én azt tettem míg nem találtam meg a babanettet, és megkaptam végül, hogy dilis vagyok, itt soha nem mondták :P és ellátnak tanáccsal. Olvasgasd vissza ezt a topikot esthajnal leírta hogyan kell a hőmérőzést csinálni :wink: az adataidat pedig vezetheted internetes site-okon, amik még a pé-ti is beteszik, na jó ez nem 100% de megközelíti a valóságot, és ha még tesztelsz is te magad is rájössz mikor is a legjobb az összebújás. Ilyen oldal a www.ciklus.hu, www.www.fertilityfriend.com, vannak még német oldalak is de nem tudok németül. Én vezetem mindkét oldalon :wink: a kiértékelésben pedig esthajnal szívesen segít, ő írta :wink: mivel már régóta méri ő maga is.
Ilyen hamar nem kell elkeseredni, ha minden rendben nálatok 3 hónapon belül terhes leszel ne aggódj! Nem mindenkinek sikerül elsőre. Azt is vedd figyelembe ha szedted a fogamzásgátlót időre van szüksége a szervezetednek míg helyreáll, van akinek hamar megy van akinek akár 6 hónap is kell. Ilyen esetben kipróbálhatod a teákat www.fogamzas.mindenkilapja.hu nem drágák és sokaknál csodát tett.
Ha meg úgy érzed egy sírás segít akkor csak sírd ki magad aztán fel a fejjel új hónap új esély :lol: Sok sikert!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok Lányok!

bridget köszönöm az érdeklődést!

Minden oké ,jó helyen van, már biztos nem lehet méhen kívüli, de még nagyon picike :D
Két hét múlva megyek újra Uh-ra, reméljük akkor már többet látnak.

bridget egyébként nekem is utoljára mikor nézték 18 mm-es volt a bal
oldalon. A jobb el van záródva és a balra is azt mondták, hogy nem 100-as, de a lényeg a pocakomban van :lol:
Kitartást lányok!!

Puszi Mindenkinek!!!

Kép
Kép
akella
 
 


Szia melisch!

Nagyon kedves vagy, köszönöm, jól esik. A párom már bírja a sírásaim, megszokhatta :D
El is kezdtem vezetni a naptárat, holnaptól akkor hőmérőzés.

Igen, pont attól félek, hogy valami nincs rendben...
3hónap? Azért ez elég belátható idő :wink:

Sosem szedtem tablettát, mindigis tartottam tőle, ezért inkább ezt kihagytam.
recon
 
 


akella de jó minden ok a picurral, nagyon izgatott vagy még vagy feldolgoztad, hogy anyuka leszel.

recon ne aggódj nem lehet baj, az orvosok azt tartják a mai világban sokan nehezen esnek teherbe és aggódni akkor érdemes ha 1 év után sem maradt a nő terhes. Persze ha úgy gondolod nem akarod az időt veszni hagyni akkor megnézheted a hormonjaidat, párod kiskatonáit, de legtöbben nem akarnak egyből vizsgálatokat, várjál te is 3-4 hónapot és azután menjetek szerintem. Nem azt kell nézni mikor van pé csak enged el magad szeretgessétek egymást minden rendben lesz :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


melisch ennyi minden után még mindig nagyon hihetetlen, hogy sikerült, de nagyon boldog vagyok :lol:

Remélem a továbbiakban is minden rendben lesz!

Kép
Kép
akella
 
 


tuti rendben lesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
melisch
 
 


Akella, nagyon örülök nektek, és kérlek, hogy ne menj el a topicból, szeretném, ha a kismamik, ha nem is mindig, be beszámolnának magukról és a babácskákról!

Recon, itt szívesen látunk, tanácsokat is kaphatsz, ha kérdésed van hozzám, örömmel válaszolok, főképp priviben, mindenféle témában, amennyiben konyítok hozzá :lol:

Lányok, hosszas hőmérőzés, mindenfajta webes hőrögzítős oldal kipróbálása után mondhatom, hogy a legjobb a fertilityfriend.com oldal. :wink: Egyébként a német oldal sem bonyolultabb, mint az angol, én azt is megértettem. :)
esthajnalcsillag
 
 


Sziasztok!
Kitől kell rendelni a teszteket és hogyan? Szegeden lakom, postán érkezik: Hogyan kell fizetni? Köszi a válaszokat. Három hete volt missed ab-m és a mkroszkópom máris páfrányos, szeretnék ismét tesztet is használni.
ANdi

Kép
indababa
 
 


Ajjaj, megpróbálom leszedni a vonalzómat. :( :?
indababa
 
 


Ajjaj, megpróbálom leszedni a vonalzómat. :( :?
indababa
 
 


Bocsi a kétszeri küldésért, még kezdő vagyok itt.
Lányok! Én minél hamarabb szeretnék ismét teherbe esni. Van itt vki, akinek vagy az ismerősének egy-két hónappal a vetélés után sikerült és szerencsésen ki is hordta?
Jóéjt!
indababa
 
 


Visszaolvasgattam pár oldalt és az lenne a kérdésem, hogy most mennyi a tesztek ára és a postaköltség?
Minden reménykedőnek nagyon drukkolok, két hónapja még én is mindennap teszteltem és. Remélem mindenkinek sikerül!
indababa
 
 


melisch köszönöm!

esthajnalcsillag nem megyek én innen sehová :wink:

Olyan tündérek vagytok! Sok erőt adtatok és biztosan segített a varázslatod is! Ha itt nem olvasok az Lh tesztekről és nem tudom meg Tőled azt a sok jó infót, akkor lehet, hogy nem itt tartanék :lol:

Vonalzó meg majd készül :D

Kép
Kép
akella
 
 


Akella
Nana,hogy erdeklodtem ezek nagy dolgok :wink: persze neha kihagy az agyam de rad most emlekezdtem :) Nekem a jobb oldal atjarhato a masik nem egeszen jo :? :roll: de bizom benne,hogy atmegy rajta a petike es nem akad meg feljebb :shock:

Indababa
Esthajnalcsillag szerintem ma mar jon vgy ertekezet is veled priviben o a tesztek magusa :lol: Doki nem mondta kis pihit kene tartani :roll: Ngyon sajnalom ami veled tortent :( az en dokim azt mondta anno egy no aki mar volt terhes sokkal jobb eselyekkel indul mint aki meg sosem volt terhes :roll: Nem tudom mennyire vgyok ertheto :? Szoval sok-sok buksisimi es fel a fejjel :)

Recon
Tenyleg egyenlore nem kell sokmindent fiyelni mert csak most kezdtetek :roll: aztan meg a vegen elveszi a figyelmed a lenyegrol :lol: Homerozni en a 4.honap utan kezdtem el de persze nem art en is az angol oldalt ajanlom bar a peteeres meghatarozasahoz majd mi is segitunk 8) Es igen ha LH teszteznel az is mgkonnyitene a dolgod sot ngyon is megkonnyitene es ha nincs nalatok bibi akkor a par honapon beluli siker garantalt lesz :wink:

Pandacska
:shock: Ezt mar en sem ertem :shock: :roll: Figyu ma most lehet baromsagot mondok de mikor visszamarad egy sargatest es cisztasodik akkor nem pozik a tesztek :roll: Mondom lehet nagy marhasagot mondok csak ezen gondolkodtam reggel mi okozhat magas LH szintet :roll: Csinaltal delutan masikat :?:

Betty
nem negativkodunk :twisted: Ha ugy vesszuk en meg mar 6eve probalkozom :roll: mivel volt egy volegenyem akivel majdnem 4evig voltam es babat szerettunk volna bar en mar akkor tudtam valami nem koser es,hogy menjunk el lmbikra :roll: :roll: ztan vege lett talan ez a kerdes is sokat kozrejatszott benne :roll: most meg itt van az "uj" parom ok ovele 2eve vgyok es 1ev 4honapja megy a dolog :roll: Tudod szuuu-szaaa-szuuu-szaaa :wink: :lol:

Melisch
Ti most hogy alltok :roll: Jah mar latom meg 10nap pe-ig 8) egyenlore akkor csak vartok :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Melisch
Mikor erre ratalaltam te jutottal eszembe :roll:

"A léghajóból is ki kell dobálni a felesleges cuccot, hogy magasabban szálljon.Akinek nincs szíve kidobálni: az nem repül." :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
Lehet, hogy igazad van, én se tudom, hogy mi okoz folyamatos magas LH-t, mondjuk elvileg a PCO is. Tegnap vettem még olyan tesztet, ami eddig is volt, mert nem kaptam másik fajtát, csinálom tovább a tesztelést, kíváncsi vagyok, hogy mikor lesz negatív.

Akella,
Gratulálok :D Két hét múlva már azt is látni fogod, ahogyan a szíve pulzál :wink:

Indababa,
Sajnálom :( Estehajnalcsillag segít neked teszt ügyben!
Vendég
 


Pandácska én sem tudok semmi okosat mondani a + csíkok miatt.

Bridget nálunk most szünet van párom tegnap hajnalban elutazott 600 km-re egy munkálat elkezdése miatt. Nem lehet tudni mikor jön haza, lehet azért csak pé-körül, de lehet csak utána, attól függ mennyi munkája van és mikor lesz a pé-m. Én most cickafark teát iszom pé-ig utána van palástfüvem. Férjem vitt magával egy másik féle gyógynövény tablettát, ezt nem találom meg magyar oldalakon mint ilyen problémákra javasolt szer, a magyar neve medvetalp. De a román oldalakon nagyon dicsérik, sőt a babanetthez hasonló fórumokon sokkal ismertebb mint a cickafark+palástfű. Ugyancsak 3 hónapig kell szedni és utána szünet impotenciára, férfi női sterilitásra nagyon ajánlják sőt potencia nővelő is. Mondtam is az uramnak csak óvatosan szedje akkor :lol: , ezt a tablettát ő kérte mikor én vettem a teáját, mondta a netten olvasott róla :shock: .Vasárnap megmondtam, hogy ismét megjött piri és estére a plázába rengeted kismamát láttunk. Mondtam milyen jó egyesekre csak ránézz a férje és már terhesek, erre ő akkor azt jelenti nem nézek elég szépen rád :lol: Akkor kicsit megmondtam neki, hogy se rám nem néz se a vizsgalatokkal nem törődik és hogy tudja meg őszig ha nincs spontán baba megyünk inszemre és kész, nincs mellébeszélés ezt dolgozza fel. Na ez után vette a tablettát :lol: Rengeteg problémánk van a cégnél most nem hiszem, hogy sikerülne se teherbe esnem se megtartani a babát ilyen stressz között. Tehát még adtam magunknak időt őszig és akkor mindent bele. Szerintem nem hosszú és nem is rövid idő de akkor megpróbálom rávenni vegyünk ki szabit mert másképp nem tudjuk ezeket a vizsgálatokat csinálni a távolság miatt.

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem, nem voltunk itthon, közben meg építkezünk, ami nagyon melós, de most újra "nyugi" van! :D Esthajnal! Rendelnél lh-kat priviben írok majd! :-)

akella gratulálok a bébihez, vigyázz rá nagyon! :lol:

Indababa! Nekem több ismerősöm is van, akik vetélés után estek teherbe, és hamar! :lol: Nekem febr. 19.-én volt, és most már mi is élesben újra próbálkozunk! :lol: Egy barátnőmnek 12 hetesen ment el a bébi, és a 6 hét után újra rögtön teherbe esett. Másik barátnőm várt 3 hónapot, és utána rögtön. De mint kiderült 4 barátnőmnek volt vetélése, 9, 11, 12, 17. heteken, és már mindegyik újra babásodott!!! Szóval mindent bele, lesz nekünk még egészséges babánk!!! :lol:

Melisch, nagyon szurkolok nektek is!!!!
melike30
Győr
 
 


Sziasztok, itt vagyok.

Indababa, íme a tesztek és áraik:

LH (20 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (10 vagy 25 mIU) tesztcsík = 110 Ft/db.

HCG (25 mIU) tesztkazetta = 250 Ft/db.

HCG (20 mIU) vizeletsugaras teszt = 300 Ft/db.

Clearblue digitális teszt terhességi hét kiírással = 3000 Ft/db doboz nélkül, vagy 5900 Ft/2 db dobozban, csak külön rendelésre, kb. 1 hét átfutási idővel.

Babateszt a pici nemének megállapítására = 12.000 Ft.

Külön kérésre rendelek spermatesztet a spermiumok számának megállapítására, kb. 1 hét átfutási idővel érkezik meg, ára 10.000 Ft.

Postaköltség 400 Ft, elsőbbséggel 570 Ft, mely tartalmazza a csomagolási és ajánlott postai díjakat!

Fizetés előre banki átutalással, vagy esetleg rózsaszínű csekken
.

Minden további infot privát üzenetben adok meg, kérlek jelentkezz, ha teszteket szeretnél!

Akella, örülök, és köszönöm, hogy maradsz, a vonalzót meg nagyon várom!

Melisch, na ezaz, csak így tovább, tessék a sarkadra állni, és a párod fejére koppintani, hogy most már feküdjön neki a témának (és neked :lol: )!

Pandácska, ezek szerint a másik teszt is pozitív lett :roll: Hát tényleg nem ártana akkor egy pici kivizsgálás, főleg, ha ez minden ciklusban így zajlik. Mondjuk ha nincs gondod, és egyenlőre nem akartok kistesót, szerintem ne foglalkozz vele!

Melike, várom a privit :)

Bridget, 1 nap, és beficcen a halacska, miiii? :lol: Ari vonalzó :wink:

Mindenkinek ölelés, rohanok :P
esthajnalcsillag
 
 


Skacok jon a laptetu 8) en meg megyek lovok meg egy LH-t :wink:

Csillag
Majd lovok ma is es felteszem...szerinted a tegnapi pozitiv mert szerintem meg nem az igazi :roll:
Aztan persze bizom a csikos HCG-idben is ott figyelnek es varakoznak az ellovoldozeshez 8) :lol: :lol:

Melisch
Oszig az nem sok ido hamar elfog telni...csak addig akkor ne emesz magad mert az nem jo :roll: Es spontankodjatok...majd en is talan bebizonyitom csodak igenis leteznek :wink:

Pandacska
Hat akkor lehet nalad lesz a bibi :roll: a PCOS-oknak egesz honapban ott van a sok kis tuszo?ciklus vegere nem kene azoknak is visszahuzodni mint mas noknel :roll: Tenyleg jobb lesz egy hormonkepet kerni :? aztan mire pnt akarjatok a babot addigra minden normalis lesz :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bridget0801 2009.04.28 08:47-kor.

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: