Új privát üzeneted érkezett!

Na most sikerült! :twisted: :twisted: :twisted:

Te sűrűn elvszíted az írásodat? Hát én már biztosan szétszedtem volna mérgemben a gépet. :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:

Hogy vagy? hogy tellik a pihis nap?
Vendég
 


laptetőőőőőőő :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


hahó! merre vagytok!?

Nem baj, elírogatok itt magamban!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ha minden igaz, ez a hőm. remélem sikerül elküldeni.
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 68800_.png
Vendég
 

 
 

Jajaaa LAPTETO :lol:
Filmet nezek a szunetekben meg jovok 8) Minnya megnezem a hod 8) Mostanaban mar nem szall el de az elejen sokszor :twisted: Nekem az a zene sosem ment eloszor nem is tudtam mirol beszeltek :oops: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na megjottem lattam a hodet hat egyenlore nem rakott be neked pe-t de miert nem vgy csak en nem lattam :?: :roll: Mindenesetre mivel nalam a LH teszt nem jelzett pe-t ezert ugy nez ki 2nap mulva jon piri anyo :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szerintem valami reklám itt a bal szélen. Állandóan játsza Bachot és társait. De ha rányomok a leállító gombra, akkor leáll. Van mikor kétszer is le kell állítani, mert nem veszi be.

Milyen filmet nézel?
Én most egy kicsit megyek, mert be kell vásárolnom a kajához.
De nem sokára jövök!
Vendég
 


Ok bar en meg lehet mire jossz addigra vacsihoz keszulodunk :lol: a "BONES"-t neztem a FOX tv-n 8) nekem nem volt de mas is mondta mar :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megjöttem.
Jó étvágyat a vacsihoz!
Vendég
 


Na meg itt vgyok embor meg nem jott haza a golfbol :? De fel 7reven lassan jobban teszem ha keszulodom 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na most irt parom mit szeretnek vacsizni mondom en :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Itt van par kep a telomrol unalom uzeskepp :wink:
Kép Desszert
Kép Itt voltunk tegnap
Kép Szinten a golf gyakorlo
Kép A suliban lefotoztam a tablat ;-)))
Kép Jatszo ahova Kittyvel es Lauval jarynk
Kép Jatszo ketto ez ha osszeraknank a kepeket akkor a kozepe lenne
Kép Ez meg a bal oldala
Kép Erre a boltra egyik nap talaltam ra
Kép Az egytik torta kozelrol
Kép WC terkep vakoknak!Na ilyen eszembe se jutott volna...
Kép WC karfa
Kép Segelyhivo a wc-ben ha rosszul lennel

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


A sportnap sajna a fenykepezon van meg mindig :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridget! Nagyon örülök, hogy jól sikerült a bulois estétek! Milyen más a játszotér mind nálunk! Meglátszik, hogy csinge-csungik milyen frappánsak! És a Torták! Hmmmmm nyami-nyami abba az epres tortába igencsak bele hariztam volna, bár lehet, hogy az egészet be tudnám nyomni! Szoval jók a képek de ennyire??? Pláne hogy pont azon gondolkodtam hogy kéne menni cukiba, mert rettentöen ennék valami sütit! Azt feljövök a géphez erre mit látok?? Hogy mostmár tuti mehetek a cukiba mert Brid barátnönk megkivántatta velem mégjobban a sütit!

Pendi! Gratula a laptetühöz! Remélem tényleg megtalálták egymást a kiskatonák és a te kis tüszödskéd!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Igen tényleg ugy látszik, hogy egyszerre Mikizünk! Neked mindig pontosan jön meg?? Nekem is szinte mindig már csak szinte azért van bekapcsolva a gépem, hogy tudjak írni ide!

Na megyek cukiba!!!! Párom elvisz!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
:lol: :lol: :lol: Bocsi nem allt szandekomban :lol: :roll: :oops: de tenyleg naon jol nez ki 8) a jatszo szerintem eleg gyer :? en mindig azon csodalkozom,hogy ezen a szinte semmi extra helyen,hogy tudja annyi gyerek annyi ideig nap,mint nap lefoglalni magat :roll: :? :lol: hat letudjakszal nekem nem jon be annyira de a napon sutettjuk magunkat na es persze a sok gyerek azt naon jo nezni 8) van szep jatszo is de ez van kozel az ovihoz nekik :roll: en is 5percre lakom tole szal nekem megfelel :wink: Orulok,hogy irtal es remelem mindenkinek jol telt a hetvegeje es azert nem jott 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Bocsi, hogy eltüntem, de először főztem, és úgy elfáradtam, hogy utána lefeküdtem. :lol: :lol: :lol:
a sütik tényleg nagyon fininek tünnek. Megértem Nócit. Én is tudnék most valamelyikből ennyi. :lol: :lol: :lol:
szerintem a játszótérrel nincs semmi gáz. A gyerekek meg szeretik. Néha mi is szoktunk hülyülni a Párommal, és nekiállunk hintázni. Valahogy a gyerekkorom jut ilyenkor eszembe. Imádtama a hintát. :lol: :lol: :lol:

Nócika
Köszi a gratut! :lol: :lol:
A mensim nem mindig ugyannakkor jön meg, de úgy 25-27 naponként. Már 6 éve nem szedek semmit,és azóta így jön. Nagyon ritka, amikor 23, vagy épp 30 napra jön meg.
Vendég
 


Pendi
Semmi gond en is elszoktam tunni :lol: 8) Most viszont megyek aludni...jo ejt csajok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép SZEP ALMOKAT MINDENKINEK

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

szorítsatok nekem! Eddig elég jól alakul a hőm. Remélem nem esik le.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 55200_.png
Vendég
 


hol vagy Bridget?

Nagyon korán ébredtem. Nem tudok aludni. Nem tudom miért. :cry:

Mindenkinek szép napot! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Itt vgyok 8) Telon logtam :lol: Meg van idom 3/4 3-ig :wink:
ES mennek a csurik++++++++++++++++++++++++++++++++ meg mindenkinek :!:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


a 3/4 3 akkor most mennyi is nálunK? :lol: :lol: 3/4 8? ha jól számolom.
Köszi! :lol: :lol: :lol:
Merre mégy?

ja, a tegnapi hőre visszatérve, azért nincs rajta pé, mert utána kezdtem el mérni. :oops: :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


yeeees 3/4 8 8) :lol: Megyek lezeres szortelenitesre :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nekem most mennem kell. Apácska hazaért, és sok dolga van a gépen. :lol: :lol: :lol:

Majd benézek.
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket! :lol: Annyit írtok, hogy képtelen vagyok visszaolvasni. Vizsgaidőszak ezerrel, tanulok és teljesen elúsztam. :roll:

Sorítok mindenkinek, hogy mihamarabb babás legyen!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Pendi okes :wink:

Zsofi@
Hellllo :D Remelem jol telt az utazas 8) es legalabb kitudtad magad pihenni a nagy vizsga idoszakra :wink: vizsgaidoszak :evil: :x de rosszul hangzik :lol: wow micsoda uj hirek 7nap mulva mar 4.szuri :wink: es a 3honapod mar csak 2-nel van :wink: Koszi a szoritast bar szerintem ahogy elnezem te elobb babas leszel :? de nem baj majd legalabb mire mindenki bebabasodik en leszek az uccso es eltudtok latni jo sok tanaccsal :D
(u.i.:en sajna sosem tom mikor van kinek anevnapja de sugtak es igy egyertelmu,hogy fellettel koszontve :P :wink: )

Mindenkinek csodas napot :D Bridget ma happy :D nem tom miert de az nem is baj a lenyeg,hogy igy fulig er a szam :D :lol: :lol: :lol: minnya esni fog :? :x pedig olyan jo meleg van 8) Lehet legyaloglom a barinomhoz leviszem neki a konyvjet amit kb 1eve adott nekem 1napra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aztan nem tom talan fozok vacsit es filmet nezek csak szeretnek mar mozogni kicsit :roll: mert a sok ulestol no a fenekem meg a combom meg a hasam :shock: es lassan megyek haza aztan de szepen fogok kinezni a Bali parton 8) :lol: :lol: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Ime Pendi hogorbeje: Kép

Vizsgazoknak: Kép

EZT MEG MINDENKINEK :!: :D 8) Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na itt van egy foto meg a szigetrol az emborrel koccintok epp 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: El kezdtem olvasni benneteket....hát nem semmi, amit termeltetek!!!!!
Szombaton megszivatott a tanár minket rendesen a teszttel :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Azért remélem, hogy görbülni fog :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Most június 13-ig megint keveset leszek, szigorlatozom aznap négy tárgyból :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Pendi!
A hőgörbe jó ötlet, de sajna a ciklus.hu nem veszi figyelembe a nyálkát :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :shock: A Ferty igen.... csak sajna nem tudok benne segíteni regisztrélni, mert nekem is párom csinálta meg :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nem tudok angolul :oops: :oops: :oops: :oops:
A komm. dogának még nincs meg az eredménye :roll: :roll: :roll:

Nóci!
7 ampulla :?: :?: :?: :?: :?: Nem semmi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Szöszke!
Ha dokihoz mész, azt javaslom, hogy minimum egy másfél évet mondj, hogy próbálkoztok, mert tényleg elzavar a doki, ahogy Bridg mondta :shock: :shock: :shock: :shock:

Bridg!
Délután leszek msn-en!!!! Majd dumcsizunk, jó :?: :?: :?: :?: Tanulás mellett tanfolyamot is tartok hétfőn és szerdán délelőtt, szóval nem unatkozom :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Tetszett a varázsenergia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Rám most extrán rám fér :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igyekszem utolérni magamat olvasásban és reagálni mindenre. Most rohannom kell, mert tanfolyok 11-től :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nekem ez tetszik nagyon
Kép
De azert kozkivanatra akkor meg1szer: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Faj a torkom :evil: :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, kétszer is meg van nyitva a topic, h biztosan tudjak reagálni mindenre .. :D Nekünk szuper hétvégénk volt, szombat este kisebb bulit csináltunk itthon, nagyon jó volt a hangulat meg minden .. ránk is fért már egy kis banzáj :) Na most megpróbálok mindenre reagálni.

Bridget! Örülök h ti is buliztatok egy jót :D Én is hmm...alkoholizáltam :D Nem voltam sem részeg, sem becsiccsentett állapotban, de azért jól éreztem magam .. :P életemben egyszer vtam még csak berúgva, viszont arról nincsenek jó emlékeim, úgyhogy többször nem szeretnék :roll:
Köszi az érdeklődést, tudok képet beszúrni, majd ha találok vmi kis cukiságot, akkor beteszem ;) És igen, nekem is kimondottan tetszik, h ennek a topicnak az a neve, h beszélgető sarok, mert itt aztán tényleg lehet írni bármit, ugyanis minden idevág ;)
A cumik ... haláli ... :lol: :lol: :lol:

Pendi! Utolólagosan is sok boldogságot apósodnak :)
Hííí, most h írod a hőmérőt .. nekem teljesen kiment a fejemből. Na majd elkezdem már tényleg, mert azért érdekelne. A görbét meg dobjad, kíváncsiak vagyunk ;)
Igen, nekem sincs már zene .. szerencsére 8) Azért van ám nekem jó barátnőm, nem is egy, meg legjobb barátnőm is .. csak most éppen messze :(
Oké, már látom a görbét :D sztem eddig jó ;)

Bridget kutyás-cicás képéről jut eszembe, h anyu meg apu hétvégén kitalálták, h vegyünk vmi állatot - kutyát vagy cicát. Namost a cicát kilőttük, mivel a nővérem ugye várandós, és reményeim szerint hamarosan én is az leszek .. kutya meg érdekes kérdés, sztem anyuék sem gondoltak bele úgy isten igazából ebbe az egészbe. Volt már kutyusunk, és nem kicsit volt kikészülve a család az elvesztése után. Sztem én nem tudnék újra kutyával élni :roll:

Zsu! Ha ez egy icipicit is megnyugtat - én mélységesen átérzem a helyzetedet, ugyanis folyamatosan tanulok én is, jönnek a vizsgák .. jövő hét keddi kezdéssel. Isteniii ... :?

Jobbulást Bridg!

Kép
szöszke.
 
 


Szoszke
" Jó sokat írtatok, kétszer is meg van nyitva a topic, h biztosan tudjak reagálni mindenre .."
Hogy te milyen kis alapos vgy :lol: :lol: :lol: Jaja szoktunk bulizni es en becsiccsentve is szeretek lenni 8) :lol: Azert voltal akkor te igy eltunve :lol: 8) Valaki kerdezte nem-e szoktunk tancolni....hat van,hogy csak ulunk iszunk es dumalunk...van ugy hogy tancolunk... :roll: :lol: Nekem cicam sosem volt :roll: kutyusom pedig van de sajna otthon...szegenynek naon hianyozhatok :roll: :cry: meg persze o is nekem :( en is mindig attol felek elveszik aztan akkor mi lesz :roll:

Na jo megyek aludni emborre ravetem magam :lol: Holnap csajok :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es Szoszke koszi epp most mertem 37 azaz hoemelkedesem van :evil: Torkom meg este tuti kiszarad alvas kozben...hogy utalom en ezt :x :evil:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Húúúúúúúúúúúúúú.... most értem a végére :shock: :shock: :shock: :shock:

Micsoda bulizós egy bagázs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Helyes, helyes :!: :!: :!: :!: :!:

Bridg!
Jobbulást neked, remélem, nem leszel nagyon beteg +++++++++++++++

Nóci!
Lehet, hogy átugrottam, de párod meggyógyult már :?: :?: :?:

Zsófi!
Nagyon boldog névnapot neked utólag is :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Remélem, senkit sem hagytam ki, ha igen, bocsika érte :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ugy vonalzot akarunk 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Igenis, kérem szépen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Írtatok ma is rendesen!

Zsuzska! Igen, párom meggyogyult és dolgoztunk is rendesen! Azt garantálhatom! Remélem elolvasod, de kérdeznék egyett! Neked mikor vették a vért ott a központba akkor ott mennyi vért vettek?? Ja amugy jó a vonalzod!!!

Bridget! Nagyon jók ezek a kis smilék! Szoval a hőgörbétőlc kezdve mindegy szálig! Tudod mi a jó a torokfájásra??? Mond ki a párod nevét és tedd hozzá hogy cilin! Mint az én párom Peti! És mikor mondom, hogy fáj a torkom mindig mondja gyere kapsz egy kis Peticilint!!! Bocs, ha durva volt!!!!

Pendi! Ugye milyen jok a sütik!!!???? És Brid társuni csak hagy szenvedni!!! :wink: :? :lol: :D :D

Ma meglett a párom eredménye! Neki minden okés! Már csak magam miatt kell izgulni! Bár semmi jele annak, hogy meg akarna jönni 8 nap mulva! Pedig az elöző honapban már elkezedett fájdogálni a pocikám! Nem bánnám, ha nem jönne meg! Ma amugy tök aranyos volt a fönökasszonyom, mert ma rákérdezett, hogy tudom-e hogy mi az eredménye a multheti vizsgálatoknak! Szoval lehet, hogy mégis szurkolk nekem 1 picit??? Amugy marha jól titkolja, ha igen! :wink: :lol: :D :P

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu
Kocce :wink: Mien jo kis vonalzot csinaltal :shock: :o Tiszta nyarias 8) :lol:

Noci
Hallottam mar ezt sokszor de nekem eddig meg sose jott be :? marmint a cilin :lol: A smajlikat meg en is ngyon szeretem :lol: ezert majd mindig probalok berakni valamit... :roll: foto,kep,smajli :wink: Na ez jo hir am,hogy embornel minden renben :!: :D :wink: A fonok asszonyrol meg meg anno gondolkodtam lehet azert erinti ilyen hidegen mert o is valami ilyen problemaval kuszkodott vgy kuszkodik(nem tom hany eves :roll: )de akar lehet o ugyanebben a cipoben jar aztan nem kenyelmes sok embernek errol beszelni :roll:

Magamrol:
Voltam suliba :x most ettem es lassan megyek fogdokihoz mivel a mulkorit mikor megjottunk az utazasbol azt lemondtam :? Most is legszivesebben lemondanam mert nem erzem csucsformaban magam :roll: de muszaj mennem :roll: csak kibirom :? 3-ra megyek aztan haza es kicsit asszem ledolok :roll: Ma parom a fiukkal vacsizik egyutt :? ugyhogy megint egyedul leszek este :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jah es ha minden igaz piri holnap latogat :evil: de pirinek azt uzennem tartsa tavol magat :evil: vajon mi van a gombben :roll: :shock: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Elneztem nem 3-ra hanem 5-re megyek :? Ugyhogy ledolok mer nem vgyok jol :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridg!
Köcce a vonalzóm nevében :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nekem is nagyon tetszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hogy van torkincád???? Remélem, javulgatsz :) :) :) :) :) :)

Nóci!
Amikor először mentem az Intézetbe, a doki a mensi 3. napján vette le a teljes hormonos panelt, de csak 2 ampullával.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Vgyok am nem mentem :roll: :oops: vgyis nem megyek mert bar a torkom nincs ugy annyira szarul :arrow: ugyanis szerencsere meg tegnap elkaptam mikor kezdodott es szedem a gyogyszert ra :evil: de a fejemben erzem a betegseget meg rossz a kozerzetem :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szegénykém :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Akkor pihenj sokat és aludj. Pikkpakk rendbe jössz :wink: :wink: :wink: :wink:

Most megyek takarítani, majd jövök vissza :? :? :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A vonalzod olyan mint egy termeszet foto :o :wink: :D Naon csecse :wink: Egyenlore ulok a gep elott es feltoltom a kepeket aztan meg elkuldom a linket akinek kell :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na vgyok 2oran keresztul csinaltam az albumot :x :shock: :? :oops: De megvan ugyhogy akit erdekel annak priviben a linket kuldom :wink: 8)
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok mar csak 56nap es megyek haza... :lol: hogy telik az ido :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Gyerekek en babat akarok :D :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hát végeztem a takarítással.... de azt hisezm, hogy rosszul hajoltam vagy emeltem.... fáj egy ponton a petefészkemnél.... remélem, nem sérv lesz belőle..... kemény :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Én is AKAROK babát most már :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: