Új privát üzeneted érkezett!

Picuranyu! Nem tudom, lehet h az, én nem értek hozzá.

Nekem viszont már 5. napja késik, de érzem h meg fog jönni. Csak már jönne, m igazán most kezdenénk a tesógyártást. :oops: :oops: Én februári-márciusi babát szeretnék, párom meg nyárit.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri! Ne idegeskedj. Alapjában véve ellenzed a triciklit, vagy csak az alkalommal van bajod? Korainak tartod? Drukkolok, hogy összejöjjön a babóca minél előbb.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sziasztok!

Sajna köldök körülö szurkálódáshoz nem értek :roll: :shock:

Rólam:
Szép napot mindenkinek!

Képzeljétek, voltam ma vérvételen és a prolactin szintem 185 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation lett Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Szedem Bromo-t folyamatosan, kaptam Betadine kúpot. Ha kezdek pecsételni, el kell kezdenem a kúpozást. Amíg pöttyözök, addig kell használnom és a piri végén mikor már alig van meg, akkor megint újból.... aztán amikor megjön, be kell jelentkeznem uh-s átjárhatóságira Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Hát lassan haladunk előre Laughing Laughing Laughing Laughing

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Nem a triciklivel van bajom, hanem azzal, h ha egyszer megbeszéltük h nem kell, akkor miért veszik meg 2 hónap múlva. Most még nagyon korai amúgy is, és jövőre amikor 2 éves lesz a gyerek már kinéztük h milyen bringát kap. És szerintem keresztelőre valami emlékezeteset illik venni, s nem egy bóvli műanyag sz...t. Nem azt mondom h egy aranyláncot, de ennek az árából (itt akciósan 7990) pl egy kis fülbevalót, vagy valami szépet.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


sziasztok!!ó sokat termeltetek,!
hogy vagytok? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


mára elteszem magam jók legyetek.puszi! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Teri! Igazad van, de az anyósok már csak ilyenek. Most látom, hogy már 5 napja késik. Tesztet még nem csináltál? Hátha... :D

Zsuzska! Szuper lett a prolaktin eredményed. Juj, a Betadin miatt nem irigyellek. Én úgy utáltam.

Nem tudom, ma mi van velem. Nem vagyok túlságosan feldobva. Szúrkál a hasam, meg olyan kekec vagyok. Olyan gyümölcséhségem volt. Jól belaktam, most meg fáj a hasam. Közeledik piri.

Kép

Kép
kiriki
 
 


sziasztok lányok szép estét kivánok mindenkinek.

Kép
v.e.judit
 
 


Szia Judit! Neked is szép estét.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kertészkedtél ma is?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Ma megnéztem az uncsitesóm újszülött kisfiát. Olyan édes volt. Úgy összeszorult a szívem, hogy nekünk miért nincs még. :cry:

Kép

Kép
kiriki
 
 


szia Kiriki: igen locsoltam meg ültetem gazoltamstb...

vasárnap bucsúban voltam és még egy kicsit fárat vagyok.

Ti jol vagytok?

Kép
v.e.judit
 
 


Az én szivem is öszeszorult volna ha látom de majd öszejön ne ad fel. :)

Kép
v.e.judit
 
 


Ezt leszámítva igen. Ma én pihiztem, mert egy kicsit sok volt a hétvégén. Sajna holnap már dolgozom. Sok kedvem nincs menni ilyen jó időben. De nem baj, a héten csak 3 nap. :D Amúgy szeretem a melóhelyem. Csak vannak néha ilyen napok. Hol voltatok bucsuban? Árultatok?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hát nekem sem volt kedvem oviba vinni Cintit mert fáradt voltam de muszály.
Kisszáláson voltam árulni és éjszaka 1orakkor keltem.

Kép
v.e.judit
 
 


Akkor tegnap hosszú napod volt. Messze van az ovi?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Hát kb 1.5 km-er de reggel biciglivel viszem öket délután már görkorcsolyával jött nem kellet cipelnem. Még mostis fárat vagyok.

Kép
v.e.judit
 
 


Hát, az pont elég reggel. Főleg ilyen hosszú vasárnap után.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Igen még sokis két gyerköcel egy bringán :o

Kép
v.e.judit
 
 


Sziasztok, szép estét nektek is!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szia Zsuzska hogy vagy?

Kép
v.e.judit
 
 


Fárasztó lehet. És akkor az időjárásról még nem is beszéltünk. De kicsit irigyellek ezért. Már én is úgy tologatnám őket, de legalább egy gyerkőcöt. Bocsi, ma ilyen hangulatban vagyok. Majd összeszedem magam.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Micsoda programok!!!!

Judit, nem semmi két gyerkőc egy bringán :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kiriki, azért pihizz is!!!

Az én keresztfiamnak torokgyulladása van..... úgy megnézném, de hát szegény szülőknek elég most Marcival foglalkozni, meg úgyis halál fáradtak :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kiriki:nem haragszom énis éreztem magam igy 5éve amikor még nem akart sikerülni egy sem.
Biztos sikerül nektekis :)

Kép
v.e.judit
 
 


Kiriki, nehogy szabadkozz már!!!!!

Köszönöm, nagyon jól vagyok.... bár marha lelkiismeret furdalásom van, hogy ma sem sikerült tanulni .... mostam, felsöpörtem, ebédet főztem, egy picit tanultam is, elmentünk párom melóhelyére, kimentünk keresztszüleimhez, szóval gyorsan elment a nap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ma pihiztem. Jóformán nem csináltam semmit. Lehet, hogy ezért vagyok ilyen búval b.......t. Szegény keresztfiad. Holnap szabadnapos vagy?

Kép

Kép
kiriki
 
 


Zsuzska:szegény keresztfiadnak mielöbi gyogyulást kivánok.

Hát edzésben tartanak az biztos igaz hogy adoki eltiltot a bringátol de akkor hogy közlekedjek ez már bennem van :oops:

Kép
v.e.judit
 
 


Köszi csajok.

Judit! Miért tiltott el a doki a biciklizéstől?

Zsuzska! Majd a tanulást behozod holnap. Szombatra pedig tudni fogod az egészet. Még három nap is sokat tesz.

Kép

Kép
kiriki
 
 


Nagyon megerölteti a méhemet és nagyon nagy a suly az enyémhez képest 25kg és a bicikli sulya több mint az enyém ezt kiszámitota tudományosan és ha babát szeretnénk akkor mondjak le rolla kb egy honapja ültem visza addig nem bringáztam. :?

Kép
v.e.judit
 
 


Nem semmi! Vigyázz magadra!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Én most búcsúzom. Jó éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép
kiriki
 
 


Joét mindenkinek legyetek jok.
Amint tudok jövök vigyázzatok magatokra.
Puszi mindenkinek. :D

Kép
v.e.judit
 
 


Köszönöm vigyázok.
És teis vigyázz magadra.

Kép
v.e.judit
 
 


Megpróbálok. Majd várunk. Puszpusz

Kép

Kép
kiriki
 
 


Kiriki! Nem csináltam tesztet, de ha nem jön meg a 7végéig... :lol: Bár szerintem meg fog, annyira olyan érzésem van.

Judit! Mit árultok?

Zsuzska! Keresztfiadnak sok-sok gyógypuszi!!!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci:Játékot árulunk de szörnyü mindig ki aztán be pakolgatni. :x

Szép napot kivánok mindenkinek :P

Kép
v.e.judit
 
 


Sziasztok csajok!Jövőhét kedden lesz átjárhatóságim és szerdán reggel jöhetek haza!Nagyon szoritsatok!
Mindenkinek sok sok +++++ a babóhoz!!!! :)

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Jucus: neked sok sikert a vizsgálathoz majd sokat gondolok rád.

Kép
v.e.judit
 
 


Jucus :hogy hogy szerdán jöhetsz haza engem még aznap kiengetek a klinikárol?

Kép
v.e.judit
 
 


Sziasztok!

Jucus!
Kitartást a vizsgálathoz!!!!

Teri!
Szerintem nekem is meg fog jönni!!!

Judit!
Vigyázz ám magadra!!!

Keresztfiam nevében is köszönöm, remélem, hamarosan átadhatom neki a gyógypuszikat :shock: :shock: :shock: :shock: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, aztán megyek kamrát festeni. Majd csinálok képeket a művemről.

Sajnos nem tudtam visszaolvasni, csak ezt az oldalt, kb. tegnap előtt óta próbálok jönni, de mindig történt valami... :evil:

Velem semmi különös, ma délután megyek dokihoz, majd este beszámolok!

Mindenkinek mennek a drukkok!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok!

jucus: nagyon szorítok. :)

Mindenkinél ilyen szép napos, meleg idő van? ... Apácska hétvégén strandra menne, de én úgy úúúúúúúúúúúútálom a strandokat. :( Viszont tényleg jó lenne már egy kicsit fürcsizni. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Teri! Drukkolok, hogy ++++++++++ legyen az eredmény hétvégén.

Jucus! Szorítok majd keddre. Te pedig közben folyamatosan nekünk. :wink:

Zsuzska! Mi ez a pesszimista hozzáállás? :evil:

Anda! Kíváncsian várjuk a képeket. Egyedül festegettél? A doki mit mondott?

Picuranyu! A sima strandot én sem szeretem, de a környéken van egy pár élményfürdő, azokat már nagyon bírom. :lol:

Kép

Kép
kiriki
 
 


Sok sok +++++++++ mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek szép napot! Én Szentendrére megyek. A tegnapi festés jól sikerült.

Doki:
Bal oldalon van egy szép 24mm-es petécske, a nyálkahártya rendben. Jövő hónapban másképp kell szednem a clostit. Azt mondta, hogy ha nyár végéig nem jön babó, akkor készülhetek az inszemre. Nagyon bízom benne,hogy a nyári napsugarak megteszik hatásukat!

Mindenkinek küldöm a pozitív energiákat!!!!

Kép
anda81
 
 


Sziasztok lányok gyönyörü napos időt kivánok mindenkinek :P

Anda: sok sikertbiztos sikerül a baba csak ++++ Kivánok. :P

Kép
v.e.judit
 
 


Judit:
Nagyon köszönöm, én is hasonló jókat kívánok mindenkinek! :D :D

Kép
anda81
 
 


jucus hajrá,minden rendben lesz az átjárhatóságin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


lányok mára én bucsúzom mert a nap kiszívott nagyon és majd elalszom!
puszi,jóéjt mindenkinek! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nálam változatlan a helyzet, bár teljesen úgy érzem h pár napon belül megjön, de eddig semmi jele. De a cicibimbóim fájnak kegyetlenül. :oops: :oops: :oops: Nem tudom mi lesz a vége. :wink:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: