Új privát üzeneted érkezett!

Zsu: ez az utolsó ez nagyon duuuuuuuuuuuurva :lol: :lol: :lol:

Magamról:
Hát túl vagyok végre a mai napon :)
Nem volt egyszerű :( Ugye szerdán azt mondta nekem az asszisztens, hogy ráérünk odaérni 10-re, merthogy a vérvétel "nem sürgős", pedig én kétszer is rákérdeztem, de hajthatatlan volt - erre, amikor bejelentkeztem a recepción, mondja a hölgy, hogy reggel már kerestek vérvételen :lol: :lol:
Vártam így vagy egy órát, mire sikerült oda bekerülnöm, aztán a nőgyógyinál már szerencsére csak perceket kellett várni :D
Hosszas keresgélés és telefonos interurbán pécsi konzultálás után április 15-re be lett vagyon írva kicsiny nevem az előjegyzésbe :):D
Aznap 9-re kell odaérni, meglesz az altathatósági vizsgálat, majd a műtéti előkészítés és másnap lesz a műtét.. Ha nem kell "bántani" semmit, akkor aznap délután haza is jöhetek, de ha korrigálni kell a dolgokat, akkor csütörtökön.
Még az lesz a kérdéses, hogy a következő vérzés mikor jön meg, hát most nagyon reménykedek, hogy nem akkor, mivel azon a héten lesz esedékes :(:(:( mondjuk ez a ciklusom 32 naposra sikeredett, remélem most is hasonlóképpen alakul.. Mert ha nem, akkor csúszik a dolog.. mivel mensi alatt nem lehet megcsinálni.. Így ebben a ciklusban is szorgalmasan LH-zok majd, hogy nagyjából betudjam határolni az időszakot.. :):):)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú......
Nem unatkoztatok ma sem :roll: Apa végig veled volt? Kibírta?
Szegényém..... remélem, hogy minden simán megy majd és nem ell korrigálni semmit sem :roll: :roll: :roll:

Olvastad? aticának lett két embriéje :lol: :lol: :lol: :lol:

Dobok neked egy hőt...... azt hiszem, hogy holnaptól már zuhanórepülés lesz és meg fog jönni hamarosan :roll: Féj a pocim....időnként a szenéremcsontomtól a balabb petefészkemen át az alhasamig.... érdekes érzés..... szúr, nyilallik, késvágdosós, időnként cickófájós :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ja és megint édeset akarok sóssal, de leginkább shak-et!!!!!!


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 57600_.png

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Hát kiváncsivá tettél nagyon, de szép a görbencsed egyébként! :wink:
Apuci velem volt, bár rettenetesen unta a dolgot, meg ő is ki volt akadva, hogy ennyit kellett várni, szegényem átérzi velem a mensi tüneteket :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Basszus :shock: AZANNYA :shock: :shock: :shock: :shock:

Bezsebeltem egy laptetőt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Biza, eloroztad mindeni elől, de mivel szeretünk, nem haragszunk meg érte :lol: :wink: :lol: :wink:

Szegény apácskád...... egy igazi hőőőőőőőőőőőőős :!: :!: :!: :!: Remélem, díjazod majd neki :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Majd egyszer.. Előbb a csipszes tartozásomat kell kiegyenlítenem :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: És gondolkodtál már a kiegyenlítésen???? Mivelleped meg apát???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szerinted??? :wink: :wink: :wink: :wink:
Talán be kellene szereznem egy lakkcuccot meg egy hatalmas ostort :lol: :lol: :lol: :lol: Kitudja :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Szerintem valami fini vacsi és teljesn oda lesz, meg vissza, vagy ágyba reggeli :lol: :lol: :lol: :lol: Annak bizti örülne :lol: :lol: :lol:
Azért a másik variáció sem rossz ötlet :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sós tallért eszek fehér csokival :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


A vacsi még ok.. Reggelizni nem szokott .. én is csak akkor mikor babás voltam :D mostanság megint visszatértem a rossz szokásomhoz, hogy nem reggelizek.. Ezért nem fogyok :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Én reggelizem, csak későn vacsizom, ezért nem fogyok.....pláne, ha folyamatosan édességet van ehetnékem :roll: :roll: :roll: :roll:

Képzeld, a jobb oldalam is szurkál..... soha nem szokott, csak ebben a hónapban csinálta..... :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Holnap és hétvégén mi finit főzőcskézel???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Na, közben elmentünk vásárolni..
Mit főzök? Őszintén.. Én nem igazán tartom meg az idei húsvétot, és idén sajnos okkal.. majd jövőre..
Idén csak annyi lesz, hogy lesz sonka, tojgli, vasárnap családnál kajcsizunk, hétfőn meg összedobok valami könnyű kajcsit..
Idén a tojásfestést is kihagyom, s ha valaki emiatt elitél, magasról ... @@@ ... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Hát mi sem fogunk festeni semmit és anyum megfőzött mindent már :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Én meg pláne nem ítéllek el érte :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Mindenki!


Húúúúú!!! Haljátok zajlik nálatok az élet :lol: Nem unatkoztok :P

Kiscsillag: szerintem senki nem ítél el! Én legalábbis biztosan nem! Majd festünk tojglit akkor ha lesz bébi addig engem különösebben nem érint a dolog :oops:
Jó lesz a csokitojás is!

Zsu: Mikorra is kell hogy ne jöjjön piri?Szóval új tünete :!: :!: :!:
Bízom benne hogy zebrás dolgot jelentenek :wink:

Kép
pamilla
 
 


Ja majdnem elfelejtettem!!!



Nagyon Kellemes Húsvétot Nektek csajok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Niki

Kép
pamilla
 
 


Mindenkinek nagyon kellemes Húsvétot kívánok!
Aki szeretné annak sok locsolót, aki nem szeretné annak keveset ;)

Nálunk már rotyog a sonka, iszok finom söröcskét :D /utóbbit majd este persze/ - hihi

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hüle ez a laptop... a hosszú szöveget nem küldi el, csak a rövideket. Szóval többet kell írnom, bocsika.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nagyon kellemes ünnepeket mondenkinek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Niki: Köszike, megvagyok. Még mindig 37 a hőm, de reggel volt némi piri, aztán egy kis barnázás is, de azóta semmi. Szerdáig kellene nem megjönnie. A derekam baromira fáj és lesugázozza a combomig, szóval az is zsibbad. Ezt nem tudom, hogy mi a fenétől, de ez van :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Erika: Jobban vagy, drága :?: :?: :?: Finit főzhettél, apa majd biztosan honorálni fogja valahogy :wink: Érezzétek jól egymást :roll: Millió virtuális puszikát küldök neked :o

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


JA, és LH teszem még mindig csíkos, hőm még mindig 37 és pötty pötty :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Husvéti Ünnepeket Kívánok :!: :!: :!:

Adri
badró1
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Nagyon kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek ismételten :!: :!: :!: :!: :!:

Én boldog vagyok..... hogy miért???? Reggelre nem volt egy csöpp piri sem, hőm 36.8 és a reggeli LH tesztemen olyan erős két csíkom van, hogy csak na :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Szóval most feléledt bennem a remény :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló Mindenki!

Kinek hogy teltek az ünnepek?
Pihentetek sokat?
Ettetek sok finomat?

Kép
pamilla
 
 


Zsu: most akkor mi vna? CVsináltál már tesztet? Mármint terhességit. Jó lenne ha végre sikerülne neked is!

Olvastátok hogy úgy tűnik babának sikerült bebabázódni?

Kiscsillag: mi finomat főztél? Hogy vagy? Mentetek vhova?

Kép
pamilla
 
 


Ja csak hogy kerek legyen a világ:

Az egyik barátosném akinke most 9 hós a kislánya ma reggel bejelentette hogy jön a 2. baba!

Félre ne értsétek örülök neki, de ebben a helyzetben az örömben azért van 1 kis bánat.

szóval ilyenek történtek.

Ja és voltam szombaton 1 hatalmasat bulizni 1 másik barátosnéval!!!
Nagyon jó volt 1 kicsit kikapcsolni:)

Kép
pamilla
 
 


Badró!

Nálatok mi újság van?
Mikor kell visszamenni dokihoz?
Urad volt már vizsgálaton?

Hogy teltek az ünnepek?

Niki

Kép
pamilla
 
 


Baba!

Itt is követni szeretnénk az eseményeket :lol: :wink:

Most hogy állsz? Erősödtek a csíkok? Hogy vagy?

Urad még itthon?

Meló?

Kép
pamilla
 
 


Sziasztok!

Csináltem tesztet, de mire teljesen kiszáradt, majdnem teljesen el is tűnt. Úgyhogy nem tudtam lefényképezni. De egyre jobban vérzek, szóval ez piri lesz :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsu: fránya piri mondana le egy évre :? :shock:
De ha tényleg így van, akkor előre konzi, majd HSG :wink:
Aztán legyen teszteső ;)

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Én is csatlakozom kiscsillaghoz: piri monyon le

Pedig én szurkoltam nagyon :!: :!: :!:

Zsu: jó az új vonalzód :lol:

niki

Kép
pamilla
 
 


Szió, Niki!

Köszi szépen..... új ciklus, új vonalzó :wink:

Azért holnap reggel megint tesztelek egyet, nem adom én fel.....lehet, hogy vanbaba, csak megjött most utoljára :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

hát eltelt a hsvét....gyorsan :!: :!:
Niki: hát még van a Bromoból 12 szem....
és utánna kell visszamennem,hogy levitte-e a prolaktinomat :?: :?: :?: :?: :?: :?: remélem igen :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:
ujra vérvétel és összehasonlítás stb....
a párom még nem volt húzza a dolgot aminek nem örülök :evil: :evil: :evil: :evil:
ja és holnap után kéne megjönnie de semmi jele még...... :!: :!: :?:
ne is jöjjön :!: :!: :!: :!: piri monnnyon le :!: :!: :!: :!: :!:

pusza
Adri
badró1
 
 


Adri: PIRI MONNNNNNNNNYYYYYYYYYYYYYYYYYÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓNNNNNNNNNN LEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Voltam dokinál..... azért lett pozitív a teszt, mert vér került a vizeletbe :lol: :lol: :lol: :lol: Úagyhogy nins babó :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu

akkor vajon nekem miért lett pozitív? :roll: Nem lehet, hogy rossz a teszt :shock: Szted?
Vendég
 


Baba: Bízombenne, hogy nem a teszttel van gond. Most amíg pip van, nem tesztelek, csak ha már elmúlt. Igaz, hogy három napja hányingerem van minden délelőtt :roll: :roll: De tuti nincs baba nálam :!: :!: :!: :!: :!:

Remélem nálad van baba :wink: Azóta teszteltél már :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu

Van most valami vírus is, ami hányigert okoz, valakinél hányást, meg hasmenést is! Anyu is émelygett, pedig ő biztos nem terhes, sztem én is attól émelyegtem a múlt héten. Még nem teszteltem! Ameddig bírom, addig nem is fogok! Pedig már úgy tesztelnék! Tegnap már nem volt barna. A melleim bedurrantak mára és érzékeny a jobb bimbóm. Várom a fejleményeket! :roll:
Vendég
 


Akkor tényleg lehet, hogy engemis megkörnyékezett ez a szemét vírus :?: :roll: NAgyon nem szeretném. Viszont ha eszem, akkor nincs :roll:

Na ez van, nemgyártok tüneteket.... egyenlőre :wink:

Nekem is várnom kell, amít teljesen el nem hagy pirkó a tesztelésig :evil:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Helló LÁnyok!

Mizu veletek?
Olyan ritkán vagyunk már itt!!! :cry:
Senkiről nem tudni semmit :wink:

szóval ki hogy van?

Zsu: végül környékez a vírus :wink: :?: Produkálsz más tüneteket is? Vagy "csak" a rosszullét?

Kiscsillag: nálad mizu? Dokijárat mikor?

Baba: Meló hogy áll? Férjurad mikor jön? Cickók még fájnak?

Kép
pamilla
 
 


Magamról :

Hátfőn megyek a dokihoz a meddőségi spéci dokihoz és hétfőn is (nem) kellene megjönnie! Egyenlőre nme sok a jel de hát ezt már megszoktam jön mint derült égből ...
Szóva lmajd elvileg akkor okosabb leszek!

Ja és képzeljétek ahoz a dokihoz megyek aki a Kaszás Gézáéknak (színész) is segített teherbe esni :lol:
A storyban olvastam hogy ők is 3 évig próbálkoztak és most végre sikerült!
Azért reméle mnekem nem tart majd ilyan sokáig de legalább ilyen sikeres lesz :lol:

Pusz Nektek és nagyon kellemes hétvégét!!!

Niki

Kép
pamilla
 
 


Szia Niki!

A hányinger már tegnap elkerült, úgyhogy biztos, csak vírusból kaptam egy keveset valamelyik kedves olvasómtól :lol: :lol:

Én majd csütörtökön megyek dokihoz.....már nagyon várom a vérvételek eredményét.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én tegnap elkezdtem ismét elházni, halovány csíkom már van..
Kép
Úgyhogy még néhány nap és minden kiderül.. Hogy mindenki derül.. :lol: :lol:
Április 15-én utazunk Pécsre, és 16-ára vagyok előjegyezve műtétre, hát nagyon kiváncsi leszek, mivel jó lenne, ha addig nem jönne meg, ezért is nézem már az LH-t, mert ha szerda előtt lesz ovu, akkor vagy csúszik a menzi, vagy valahogy meg kellene csúsztatnom.. már olvasgattam utóbbi témába, citronyot és rutascorbint javasolják, ami adott esetben 1-3 nappal megtolja, hát remélem sikerül, nem akarok májusig várni a műtétre.. :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

hát nem jön piri.....
teszteltem...de nem lett zebrás.... :( :( :(
szerintem a Bromo bezavart...... :!: :?: :?:
de akkor mikor jön piri....mert még semmi jele ma tartok a 30.napnál....
9-én megyek vissza dokihoz...remélem levitte a Bromo a prolaktinomat :!: :!:
mindenkinek szorítok aki vizsgálatra megy :!: :!: :!:
pusz

Adri

Kép
Adri
badró1
 
 


Hali csajok!
teszt nega! De nem vagyok elkeseredve! Új hónap új remény! Ne is írjátok, hogy sajnáljátok, meg hasonlók, nem kell szomorú smile se! ok? :D Ma sztem megjön, és akkor hétfőn 3. napi hormon:)
Vendég
 


Helló Csajok!

Nálam ma beköszönt Brad Pitt és hát nem kímél :cry:
De nem vagyok meglepve számítottam rá!
Inkább az lett volna a meglepő ha nem jön piri.

De sebaj ahogy baba mondta új hónap új remények ja és pesze új doki! :lol:

Szép nyugis estét!

Niki

Kép
pamilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: