Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

denika: jelentkezz ha bármit is tudsz, ok? :)

szezso: (((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))))))))

vicuska: rendesen megjött? Vagy csak barnázgatsz? :( Nem akarod a dokit felhívni?

boniko: annyira jó az avatarod :D Hajrá Closti :D

málna: ez annyira megtiszteltetés barátnőd részéről. Nagyon jó lesz neked :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok!

Vicuska: nem bizots, hogy baj van, ebből még ugyanúgy lehet baba, esetleg az utro adagját kell megemelni. Hívd a dokidat mindenképpen!

Anyóóóka, nekem volt "csak" clostis hónapom, a mostani is ilyen. Sajna ettől csak egy tüszőm volt, de elvileg egynek is elégnek kellene lenni....

Újra szedem a clostit szombat óta, pénteken UH, aztán majd kiderül, hogy mi lesz. Kezdődik újra a para, lesz-e tüszőm, stb. Lehet, hogy a closti hatása, de iszonyú depis vagyok, már mindenen el tudom bőgni magam, rosszul alszom és nagyon félek, hogy ez már nekem nem sikerül...Közben tudom, hogy így nem lehet hozzállni, de hiába gondolok pozitív dolgokra, nem tudok lenyugodni. DE ez egy optimista topik, itt nics helyük a negatív gondolatoknak!!! Sikerülnie kell MINDENKINEK és kész!!! :wink:

Réka
réka66
 
 


Sziasztok!
Egy újabb ro..adt hosszú hét! (6 munkanappal!) :twisted:

Vicuska! Gyere ahogy dokiddal beszélté, hogy mizu! Lehet, hogy csak a szervezeted emlékszik, hogy pirinek kellene jönnie! :roll:

Szilva! Valami ticker? :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 

 
 

Sziasztok!

Vicuska, ne add fel!!! Van aki hónapokig rendesen mensizik terhesen!
Mennyire intenzíven vérzel?
Gyere a hírekkel hogy mit mondott a doki!

Réka, és ha csak egy tüsződ lett a clostitól akkor miért nem kaptál most valami mást is? Mennyi clostit szedtél/szedsz?
Félre negatív gondolatok, sikerülnie kell mindenkinek!!! :wink:

Kókusz, mi a helyzet?!?!

Többiek, merre vagytok? :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Dokit még nem értem el :evil:
a mai tesztem is negativ.20,.dpo.egyértelmű,hogy poz.lenne már,ha lenne ott valaki :(
Vendég
 


Mennyire erősen vérzel?
hallottunk már olyat is hogy még a 6. héten sem mutatta ki a teszt...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok

Nekem még nem jött meg de totál negatív lett a tesztem. Nem törtem le egyáltalán, semmi bpgés nmem volt. Várom hogy megjöjjön és aztán őjra nekifutunk.

Vicuska, hu nem tudom mit mondjak, fene .... :evil:
kokusz
 
 


Kókusz :( De tudod, amíg nem jött meg... :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyooka

Persze amíg nem jön meg .... de a teszt csak kellett volna mutasson valamit, nem?
kokusz
 
 


Sziasztok!

Azt hittem mire jövök,itt már zebracsorda legelész...

Vicuska!

Nem hiszem el,nem lehet!! Még nem adjuk fel,beszéld meg a babáddal,hogy most egy kicsit erősebben kapaszokodjon,hidd el,minden rendben lesz! Szívből drukkolok!!!!

kokusz!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Inszemtársam,sajnálom,de még talán nálad sincs veszve semmi! Neked is extra drukkok!!!!

Szilvi!
Hogy vagy???

Mi megjöttünk a megbeszélésről.Semmi extra nem volt most,mert igazából most nem emiatt kellett volna ma mennünk,hanem a vérvétel miatt.A lényeg,hogy lehet,csak jan-ban lesz lombik,de majd pénteken visszamegyünk és mindent megbeszélünk.

Kép
kicsimálna
 
 


Kicsimálna

Köszi :) aranyos vagy. Akkor mégegy inszemet nem próbáltok meg?

Én ár hívtam is az intézetet, holnap megyek uh-ra és megbeszéljük hogyan tovább.
kokusz
 
 


Nem,mi több inszemet nem szenvedünk végig.Ezt megbeszéltük a párommal,most már a dokival is,úgyhogy teljes gőzzel irány a lombik! :lol: :lol:

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

most jöttem meg a vérvételről,néznek B-hcg-t,du-ra lesz meg az eredmény.
dokihoz 1-re megyek ma.
a remény hal meg utoljára :(

Kókusz!
tessék pozitív lenni! :lol:

Szezso!
:?: teszt?

Réka!
te is légy pozitív :wink: tüszőnövelő megy :P

Szilva!
remélem te jól vagy!mentsd meg a topic becsületét :P
Vendég
 


málna: akkor még nem végleges a lombik nálatok?
Köszi kérdésedet, elvagyok. Most olyan sz@r hangulatom van. Nincs semmihez sem kedvem, itt a rengeteg meló, de csak gyűlik, gyűlik, gyűlik :?
Egyébként piri még szerencsére nem jelentkezett :)

Óóó, hogy vinné el a cica a ti piriteket is jó messzire! Kb. 9 hónapra :)
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilvi!

De,teljesen végleges a lombik! Ezért írtam,hogy teljes gőzzel a lombik felé! :lol:
Tudom,hogy esélyem talán csak egy hangyabokányival nagyobb a lombikkal,de a Nyírő statisztikája nagyon nagyon jó,remélem én sem rontok ezen majd!

Kép
kicsimálna
 
 


Vicuska! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kép
bettike
Eger
 
 


málna: már hogy rontanál a Nyírő statisztikáján :D Hajrá lombik! +++++++++++++++ :D

bettike: tickerem jó lesz? :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Igazad van,nem rontom! Vhogy mindig is éreztem,hogy nekünk a lombik kell legyen a megoldás,úgyhogy most nagyon rékészülök testileg-lelkileg.

Most megyek a bnőmmel talizom,most lesz a szülésre felkészítő beszélgetés.Kivi vagyok nagyon! Majd mesélek!

Vicuska,közben is nagyon drukkolok nektek,de tudom,pici pöttyöd kapaszkodik,hidd el!!!

Kép
kicsimálna
 
 


Sziasztok!

Elég depis nap ez, csupa rossz hírt olvasok mindenhol :(

Vicuska!

Nagyon drukkolok értetek, feltétlenül jelentkezz, ha megvan az eredmény! Kép

Málna!

Ez igen, tényleg nagy megtiszteltetés ez, hogy téged kért meg a barátnőd, hogy legyél bent a szülésénél!

Szezso!

jaj, nagyon sajnálom :( A tábla miatt ne aggódj, én vállaltam annak minden örömével-bánatával együtt. Legközelebb zebra miatt javítalak, meglátod!

Boni!

Hú de ropja a táncot az avataron a bébi :)
Hajrá otthoni huncut :)

Anyo!

Hurráááá, akkor hamarosan nálatok is indul a mandula :) Már csak mi vagyunk parkolópályán :)
Réka volt, aki csak Clostit kapott. Na most olvasom, hogy ezt már maga Réka is megírta :oops:

Réka!

A Clostitól én is bőgök mindenen :( Még a reklámokon is, de komolyan :( Volt régen az a Béres-cseppes reklám, aminek minden mondata úgy kezdődött, hogy "anyu vigyáz, hogy..." Azon szénné bőgtem magam... Meg hőhullámai is vannak tőle, meg néha homályosan látok, szóval klassz. Viszont gyönyörű tüszőket csinált.

Bettike!

Jövőre már neked se fog számítani, hogy hány napos is a munkahét, mert neked is heti 7 napos, napi 24 órás műszakjaid lesznek a csemete mellett :wink:
Nyaralni mentek Milánóba? De jó nektek!

Kokusz!

Nemáááááááááá :( Drukk, hogy csak a teszt szórakozzon veled!

Szilva!

Csak lájtosan a melóval, megvár az :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos nincs jó hírem. A doki mára vette az 1. cn, úgyhogy szerdán kezdjük a szurikat a következőhöz, ami sikerülni fog!

Vicuska: Ez nem lehet igaz.. remélem nincs nagy baj. Az is lehet, hogy az Utro feláztatta a méhnyakat, és az vérezget picit. Szorítok Neked nagyon, hogy jó nagy HCG számot mondjanak. ++++++++

Kicsimálna: Hajrá lombik! Az első sikerülni fog! ++++++++ :wink:

Szilva: Mennek a babaragacsok meg a növesztők feléd! +++++++

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


évi: köszi a ragacsokat, szükségünk van rá. Reggel óta görcsölök, de nem elviselhetetlen, hanem olyan light-os és a derekam is néha-néha fájogat. Természetes ez? :?

denika: (((((((((((((((()))))))))))))))) Nagyon szorítok a következő inszemhez!!! ++++++++++++++++++++++

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


egy kicsit összecseréltelek benneteket :oops: :oops: :oops:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva! Hát jobb, mint a semmi! :roll: Na jó, majd az UH után! :wink: (Bár még nem voltam babás, de szerintem normális!)

Évi! Hát nyaralásnak rövid, mert össz-vissz 3 nap! Inkább gyors kiruccanás lesz!

Kép
bettike
Eger
 
 


bettike: egy kicsit babonás vagyok :oops: szegény áfi meg ne tudja :lol:
Olyan jó lesz nektek Milánóban Irigy-irigy :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilva! Most elhiszed, hogy cserélnék veled? :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Vicuska, nagyon várunk vissza! Remélem csupa jó hírrel jössz majd!!!

Málna, a női megérzések nekem mindig bejönnek! Tuti az első lombik sikerülni fog! :wink:

Szilva, jó a tickered! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A pici görcsik, mint mensi előtt, teljesen normálisak! Nyugi! :wink:

Évi, Réka, szép kilátások a clostihoz! Nem baj, több csomag 100-as papírzsepivel felfegyverkezve kezdem el szedni... :) Maradékot meg majd elhasználom ha a Mágus közli hogy a pco miatt mégsem volt elég, így az a hónap ugrott...

Denika, a következő inszemhez mennek a drukkok Neked!!!

Boni, olyan jót mosolyogtam az avatarodon! Nagyon édi!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Elhiggyem? :wink: :D Én még a saját esetemet sem hiszem el :D
Hidd el, hogy heteken belül te is babás fogsz lenni! :D :wink:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


ajaj, a mikulás mást is jelent, le kell cserélnem :shock: :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


lecseréltem :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


:lol: :lol: :lol:
Szilva!
:D :D :D
Ez a ticker csúcs! Addigra már majdnem megszülsz! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


bettike: úgy legyen :lol:

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Denika!

Hát ezt nem hiszem el :cry: :cry: :cry: A mai napra még egy jó hír se jutott :( Mármint itt a babaneten :cry: Nagyon sajnálom :(

Szilva!

Szedsz magnéziumot? Az segít a görcsölésen. Amíg vérzés nincs a görcs mellé, addig szerintem nincs baj. Csak pihi, és csupa szépre gondolj!
Tényleg klassz a vonalzód :)

Betti!

Az a 3 nap is tök jó lesz :)

Anyo!

Lehet, hogy neked semmi bajod nem lesz a Clostitól, sőt, biztos! Ha mégis, akkor meg azt a pár napot féllábon is ki lehet bírni amíg szedni kell.
Az apróbetűsre visszatérve, ha meg véletlenül ne lenne önmagában elég a C., akkor a dokibácsi ad még mellé ezt-azt, és már kerekedsz is, mint a kuglóf. :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


évi: Gravidát szedek és néha-néha bekapok görcsöléskor egy szem MagneB6-ot. Mást nem merek. :?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


A MagneB6 tökéletes :) És használ?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szeretnélek megkérdezni benneteket, hogy tudtok-e valami csodaszert a mnyh vastagítására, jó minőségűvé tételére?
Esetleg az Aspirin Protect 100-ról hallottatok valamit? Valakinek javasolta esetleg a dokija? Olyat olvastam, hogy a Kaáli intézetekben ajánlják a dokik.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Vicuska???

Kép
bettike
Eger
 
 


Szilva!

Magne b6-ból 3*1-et szedj!!! :lol: nyugi! :wink:

Denika :(
Vendég
 


Vicuska: Mi volt a dokinál? :?:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


denika: rengeteg tejtermék, folyadék, fehérjedús táplálkozás (pl. hüvelyesek, hal, stb.)

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Vicuska!

Olvastalak odaát,és örülök,hogy nem mensizel! Júj,de rossz kis kölyök ez már most,hogy így riadalomban tartja a szüleit! :):):)
Sok pihi és semmi stressz!!

Kép
kicsimálna
 
 


Vicuska!

Már lerágtuk a körmeinket, mesélj!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


vicuska: nem akarsz mesélni?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Vicuska, mi volt :?: :!:

Denika, méhpempő! Lehet kapni kapszulát, dm-ben is!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


vicuska: akkor minden a legnagyobb rendben? :D Huncutkodik a picur? :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Ez most nem annyira lényeges,sőt,egyáltalán nem az,de azért leírom,ne haragudjatok!

Szóval voltam ezen a beszélgetésen.Érdekes volt.Mondták,hogy ha sima szülés lesz,akkor végig bent lehetek.Megmutatták a szülőszobát és a vajúdót,van kád,minden,szupi hely! Elmondták,hogy miben tudok majd segíteni,mit ehet a bnőm és mit nem.
Nagyon felkavart a tény,hogy nemsokára egy kis élet születik és én ott leszek! Felkészültem és nagyon várom!
Apuka elég betoji,ezért megyek én helyette.

Kép
kicsimálna
 
 


málna: dehogy nem lényeges, sőt...... Mikor is lesz a nagy esemény? :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Málna!

Hú, de izgi! Hol fog szülni a barátnőd?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Még csak ma lépett a 33. hétbe,de muszáj volt ezt már megejteni,mert ugye bármi lehet! Bár ne legyen!!!

Az Istvánban fog szülni,ahol majd talán egyszer én is...

Kép
kicsimálna
 
 


Az István jó hely, én is ott szültem :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kinél? Ha nem titok,persze! :)

Kép
kicsimálna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: