Új privát üzeneted érkezett!

Örülök, hogy tetszik! :D

Nagyon rendmániás vagyok! :wink: Különösen mielőtt megjön :roll:
angel37
 
 


hat en nem vagyok rendmanias,sot :oops:

eddig nem vettem eszre hogy akkor takaritok mielott megjon,na majd meglatjuk odafigyelek :)

huu akkor nalad hetvegen nagytakaritas lesz ha minden igaz :lol: :lol:

Kép
monyo83
 
 


:lol: Értem a célzást! :lol:

A dolog azért nem így függ össze! :wink: Csak olyankor jobban idegesít egy folt v. egy hajszál... :roll: :roll: Inkább ilyen kis dolgokkal szarakodom... :oops:
angel37
 
 

 
 

na neee,egy hajszal? :lol: :lol: behalok :lol: :lol: teged egy hajszal is tud idegesiteni?
en csak akkor veszem eszre hogy pl haj van a mosdoba ha mar nem akar a viz lefolyni :lol: :lol:

es a ferjed ezt hogy birja?nem szolsz ra ha valami olyat csinal?peldaul elejt egy hajszalat :lol:

borosta a mosdoba? :shock: :wink:

Kép
monyo83
 
 


Olyankor, persze :roll: :oops:

Páromnak nagyon pici haja van és világos! :lol: Sose találtam még sehol! :wink: Borostát sem találtam még a mosdóban, asszem a villanyborotvája összegyűjti, azt meg eltünteti onnan! :wink: Szerencsére ő is rendszerető! 8)
angel37
 
 


akkor osszeiletek es az nem is baj ha rendszereto az ember :)

modnjuk akkor van gaz ha a no rendmanias a ferfi meg nem vagy forditva,szerintem jo kis csetepatek alakulhatnak ki.

nalunk a ferjem rendszeretobb volt,aztan osszekoltoztunk es elrontottam :lol:

Kép
monyo83
 
 


Látod, formálható az urad! :D

Na igen ha egy rendmániás meg egy rendetlen összeköltözik, az érdekes lehet...

Bár, el tudom viselni a másik kupiját, csak az én dolgaim legyenek rendben! :wink: Laktam évekig kollégiumban, gondolhatod, ott mik voltak! :roll:
angel37
 
 


angel el tudom kepzelni,mi lehet egy koleszban,de eleg csak elmennem a barinomhoz.Az tenyleg katasztrofa,na attol meg en is kiakadok,pedig nalam sem csillog minden,viszont en is rengeteget fejlodtem,ezt anyukam mondta. :D

nekem a konyha jelenti mindig a gondot,szepen feltakaritok aztan fozes es megint kupi van es ugy erzem sosem lesz vege :roll:

na meg hogy nalunk mindenfele tv van,az eloszobaban,a haloszobaban,a konyhamban :twisted: meg a ferjem szobajaban is.
azokat utalom :twisted:

Kép
monyo83
 
 


A hajszál engem is zavar, főleg ha az enyém! :lol: Le kellett vágatnom a hajam, mert szinte csomó számra hullott! Két napja nem láttam hajat, csak a fejemen! megérte, de randább lettem csöppet! :lol:

Nálunk apa tök házias volt. Elindította a mosógépet, porszívozott meg ilyen aproságokat megcsinált, most már nem így van! igaz nem is bánom, mert utálom ha valaki bele kotnyeleskedik mindenbe! Szeretem ha a rend kizárólag nekem köszönhető! Párom imádja, hogy etéren ilyen önző vagyok! :lol:

Nekem olyan fura ez a páratlan zokni! Nem láttam gyerekkorom óta! :roll: Rendes pasikkal vagyok körbevéve! :lol:
Vendég
 


A konyhában elég kevéssé tüsténkedem :oops: Jelzem így könnyebb rendben tartani! :lol:

Ja, tényleg nálad apa munkájával is tele van a lakás... na az érdekes lehet... legalább ha működnének! :roll:


Grönland,
ugye hogy idegesítő a hajszál? :roll: ja, engem is a sajátom zavart, pedig nem is hullott csomókban!

Jól mondod, én is magam tartom fenn a rendet! :lol: Párom kitisztíthatja pl. a borotváját, cipőjét, de a lakást ÉN! :lol:
angel37
 
 


Helló Lányok!! :lol:
Mi újság? Kb 1 hónapja nem jutottam el idáig, van babásunk????!! :lol: Költöztünk és még nincs otthon net.
katica_75
 
 


apa nalunk is hazias,mindenben segit amiben kell es a nagy nagy takaritasokat mindig egyutt csinaljuk.
ez onan maradt meg amikor osszecucoltunk en semmit sem tudtam megcsinalni,eletemben nem foztem,vasaltam mostam nem takaritottam csak a sajat szobamat.es egyik pillanatrol a masikra ramszakadt egy egesz haztartas.akkor is mindent kozosen csinaltunk,kiveve a fozes.
mara mindent meg tudok csinalni,kiveve a fuggonleszedes(kicsi vagyok)meg a mosas(rosz a kapcsolo es nem tudom kinyitni a gepet.

szoval enyim is rendi,na jo nalunk igazabol nincs noi es ferfi munka ha kell megcsinalom azt amit egy ferfinak kell.

angel,jelenleg 6 tv en van amia mienk(ebbol 4 elado)meg nagyon sok javitani valo.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

KAtica KAmilla óta, aki jelenleg ikrekkel babás és ide már nem ir mivel nem száni, senki nem babás, illetve nem tudunk róla.
MOnyó, Grönland
Én is beleolvastam a pozitív tesztes fórumba Kép
Vendég
 


Boni!

Látom megérte, mert nyerítesz, mint a paci! :lol:
Vendég
 


Hello Csajok!

Ma kezdem a Puregont szúrni. Csak nem tudom eldönteni hogy reggel adjam vagy este .... :roll:
kokusz
 
 


Üdv Szánikák!

Kókusz,
én mindig este adtam a szurijaimat!
angel37
 
 


Angel

Ja régebb én is este adtam be. Na majd meglátom :) a mait már beadtam. Olyan hülye vagyok, most azon parázok hogy az 50 NE elég lesz e és lesz e tőle normális méretű tüszőm .... :oops:
kokusz
 
 


Kókusz!

Ez mégcsak a kezdet! Nemsokára azért aggódsz, hogy spontán vagy császár... :lol:
Vendég
 


Hi Száni Csajok!

Kókusz,
Az adagokon igazán ne aggódj, az a doki dolga! :wink: Ha majd UH-on úgy látja, hogy kevés, akkor kapsz még! :)

Csak nehogy UH után azon parázz, hogy 4 szép tüsző, mi van, ha négyesikrek lesznek! :D

Na a spontán-császár kérdésen legalább nem kell majd agyalnom, az számomra már most el van döntve! :lol:
angel37
 
 


Angel!

Legalább nekünk egy parával kevesebb! :lol:
Vendég
 


jo reggelt lanyok:)

oh,barcsak mar attol kene paraznunk/nem paraznunk hogy hogyan szulunk :lol:

kokusz nagyon ugyi vagy,es hamarosan nagyon ugyi kismama leszel.

kepzeljetek volt nalunk a Solyom Laszlo :lol: nagyon szimpi dolgokat mondott kar hogy nem fog megvalosulni :?

Kép
monyo83
 
 


Üdv Szánikák!

Tegnap óta miklósbácsizom! Jövő hétfőn megyek UH-ra, és ha OK, akkor jöhetnek a fagyibabák! :D

Monyó,
azért talán vmi megvalósul belőle, nem? :?
angel37
 
 


angel gratu mikihez :wink: mostmar hamarosan megkaphatod a fagyibabakat,juheeeee.

kicsi a valoszinusege hogy barmi is megvalosul belole,okes bizni mindig kell,de.....nem szamitok semmi valtozasra.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
bízni kell, ja! Nekünk már csak ez jut! :wink:

Remélem, lesz szerencsés túlélő a felolvasztáskor... :oops:
angel37
 
 


Angel :P
Persze, hogy lesz :D

Junko :P
Én 27-én kezdem szúrni a Suprefactot. Te?

Kókusz :P Legyekmami :P
Drukk az inszemhez!

Monyo :P
Hányadig cn-on is vagy? Nem kellene még tesztelni?

Boni :P
Itt is köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


CSajok nekünk ezen ahéten kell összejönni aspontán babának! :wink:

Angel drukkolok nagyon!
Vendég
 


Boni :P
Nekünk is :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Na, nekem meg fagyibaba kell! :D

Fanni :P
így legyen! :wink:

Boni,
hááát, ha búrában csináljátok..., tudod! :wink: :lol:

És köszi! :)


Junko Szánikánk merre van? :P
angel37
 
 


Nekem meg jó lesz jövőhéten is spontán! :lol: Tudjátok, türelmes vagyok! :lol:

Mindenkinek mennek a drukkok! :wink:
Vendég
 


De jó Kamillának sikerült!!! ?! :lol: Gratulálok! :lol: :lol:
Nem tudok most visszaolvasni de nagyon drukkolok mindenkinek továbbra is! Spontánok fagyibabák hajrá gyertek!!! :wink:
puszi
katica_75
 
 


FAnni! hajrá hajrá SPontán babát mindnekinek!
Azt álmodtam szombat éjjel, hogy szültem egy kisfiút. annyira gyönyörűséges volt.KÉrdezték hoyg fogom hívni, erre Én kapásból azt mondtam Zsigmond! na ha fiam születik, akkor ZSiga lesz!

Tudja valaki meddig avn nyitva hétköznap a lepkeház az állatkertben? (tudjátok az üvegbúra miatt) :lol:
Vendég
 


sziasztok,csak bekuk most ertem haz.

a helyzet,anyosomat penteken,apukamat hetfon mutik,most nem tudok tobbet irni reggel jelentkezem.

Kép
monyo83
 
 


Boni,
http://www.zoobudapest.com/h_index.htm :mrgreen:

Zsiga névvel egy vizslát ismertem! :wink:

Monyóka,
drukkolunk apukádnak és anyósodnak!
Holnap várunk!
angel37
 
 


Zsiga kihúzva! :?

huppsz,ha sietünk még odaérünk...... :lol: KÉrek mindenkit, hyog gyermekét a héten ne nagyon vigye a lepkeház közelébe! :lol:
Vendég
 


Na csak gyorsan dicsekszem még 1 kicsit :oops: Ez volt a 3. hónap h. nem szedtem clostyt és a 12. napon bal oldalon 15mm, jobb oldalon 22mm tüsző volt és a mnyh. 8,5 mm!!! :lol: a 6mm után nagyon örültem. Soha többé nem szedek clostyt.
katica_75
 
 


KAtica gratulálok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok Szánikák :)

Katica hu ez tök jó hír :) és akkor most nem is szedsz semmit?

Monyo drukk a családnak!

Boni én a lepkeházból a nyőrom kimenekültem ... szó szerint ....

Csajok én meg minden baromságon parázok. Fáj a bal petefészkem. Szerintetek ez normális? 5. cn-en vagyok ma volt a 3. adag Puregon. És még csak pénteken megyek uh-ra.
kokusz
 
 


Boni nyőrom=nyáron :lol:
kokusz
 
 


Katica!

Ez tök jó! :lol:

Kókusz!

Nagyon fáj? Nem lehet előrébb hozni az uh-ot?
Vendég
 


Üdv!

Kókusz,
már dolgozik a szuri! :D
Én is már éreztem a hasam igazából az első Suprefact után, mindegyik stimunál! Nem volt semmi gond, csak sok szép tüsző! :wink: Bizti nálad is ettől van!

Katica,
szép! :)
angel37
 
 


Angel :P
Nem Gonal-t akartál írni?

Boni :P
Ne hagyd magad. A kutyákat elnevezik mindenfélének. Zsigmond eléggé ritka név.

Katica :P
Eredetileg nekem sem volt pé-m, csak clostyval. Most meg? Ahányszor UH-ra keveredek, mindig látnak érő tüszőt...

Monyo :?
Együtt érzek. Nekem Apukám van az intenzíven csütörtök óta. Lehet, hogy sosem tér magához. Ezt mondták tegnap. Agyvérzése volt.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hello csajok!

Grönland már nem fáj este elég rossz volt.

Angel akkor azt mondod ez normális? Éjjel is fájt, reggelre jobb lett, most nem is érzem csak néha. Ugye az nem lehet hogy ilyen hamar megérett egy tüsző és megrepedt? Lőjetek már le ha túl sokat parázok. Lécciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Fanni nagyon sajnálom ami édesapáddal történt, erre nem is lehet mit írni :(
kokusz
 
 


Kókusz
Nem lehet, hogy már megérett. Tényleg már az első naptól érzi az ember a stimuláció hatását és valóban kicsit ijesztő.
Köszönöm. Tudom, tényleg nem lehet.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni

Hu köszi, már itt paráztam reggel a férjemnek ... szegény néha nagyon unhatja már :)
kokusz
 
 


Én is szoktam :wink:
De inkább a paránkat unja, mint minket, nem igaz? 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Rettenetesen sajnálom!

Kókusz!

Na, én ennyire nem értek hozzá! :lol: A lényeg, hogy már nem fáj! Bár ezekután már azt sem tudom, hogy az jó-e vagy rossz! Most biztos jól megnyugtattalak! :lol:
Vendég
 


Grönland :) ja :lol: de azért köszi

Fanni, ebben igazad van .... épp mondtam a férjemnek, hogy már bizos unja, de azt mondta hogy ez szerinte most normális.
kokusz
 
 


Fanni :P
Nem, az első v. második Suprefact után már éreztem!

Nagyon sajnálom, hogy ilyen híreket kaptatok Apukádról... :( Továbbra is legjobbakat kívánom neki!

Kókusz,
én se hiszem, hogy ilyen gyorsan megrepedt volna! :wink:
Előfordulhat, hogy ennyire erősen érzed a stimut, mindenki máshogy reagál.
angel37
 
 


Kókusz
Ti az első inszemre készültök most?( Bocsi nem tudok visszaolvasni :oops: ) Én is megyek okt.-ben Neked h.hogy nem clostyt adtak? Mi a különbség a szuri meg a closty között?
katica_75
 
 


Angel
A Suprefact leállítja a petefészket, nem stimulál. A Gonal-F stimulál, a Supre leállít, visszafog, hogy egységesen érjenek. Ugyanaz a szerepe, mint a short protokollban a fogigátlónak. Csak a shortban a folytatás a Supre és longban pedig a fogigátló helyett IS az van.

Köszönöm. Tegnap elmondta a doki, hogy minden bacival, fertőzéssel vigyázni kell, minden végzetes lehet. Erre tegnap óta köhög. Anyukám most hívott, hogy kap a köhögésre is valamit az infúzióban. Nem is akarok belegondolni :(

Grönland
Köszi!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: