Új privát üzeneted érkezett!

Köszike Judy!! Megpróbálok sietni.... :lol: :lol: :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Már csak 8-9 nap, és jövök....ha-ha :lol:
Ezt az optimista hozzáállást!!! :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Kötelező UH nálunk is van a 33-34. héten. Közvetlenül NST előtt, ami nálunk 35. héttől van, heti 2x. Utána sztem a doki privin még mindig figyeli a méhlepényt, ezt-azt...Sokszor azt kívánom, bár ott tartanánk már...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 

 
 

Kötelező UH nálunk is van a 33-34. héten. Közvetlenül NST előtt, ami nálunk 35. héttől van, heti 2x. Utána sztem a doki privin még mindig figyeli a méhlepényt, ezt-azt...Sokszor azt kívánom, bár ott tartanánk már...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Betsy 10-én kell visszamennem,addigra már a 7-8 héten leszek,tehát ha minden rendben kell szívhangnak is lennie.

Jaimee külld el a címed és megy a szilvalekvár :D Nekem is a kedvencem :D ,de most nem bírom megenni :( ,talán pár hónap múlva.

Betty várunk pár nap múlva a + teszttel :D

Judy mikor lesz a műtét?

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!

Hálistennek nekünk semmit nem kell csinálni a lakáson, teljesen fel van újjítva az egész, pont olyan a tulaj izlése mint a miénk.
Nincs semmi olyan ami ne tetszene a lakásban.
Egyszerűen tökéletes.
Sajna a beköltözés csak októberben lesz, meg kell várni a babát a szocpol miatt, meg a hitelt is intézni kell.
Ezért is örülök, hogy hamarabb jön Pindúr, így a lakásba is hamarabb költözhetünk.
Voltam ma uh-n, sajna nem volt súlybecslés, majd a jövő héten lesz.
Elértem az utolsó stádiumhoz, a méhlepény III. fokban érett.
Az NST is érdekes, 80-as fájásokat mutat, én meg nem éreztem semmit. :roll:
Azt mondják, örüljek neki, könnyebb lesz a szülés.
Hát úgy legyen!!!
Hát igen, tányleg nem is olyan régen volt a pozitív tesztem.
:D :D :D
Repüljön is az idő, gyorsan legyen meg a baba.
Gondolom már mindenki nagyon türelmetlen, nem csak én.
Vendég
 


Szia Bambika,

Szeptember 20-én lesz a műtét, remélem addig rendbejön a gyerek, és nem kell tolni az egészet. Most még jó, mert év elején vannak, és csak ismételnek, de később már az uj anyagokat veszik, nem szeretném ha akkor hiányozna.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Niki: Akkor ez egy új lakás? Már a szocpol miatt kérdem. Így persze, hogy minden tetszik :lol: Nálunk 25 éves a lakás, nem volt lelakva, de padlóburkolattól festésig mindent csináltunk. Csak a csempézés megmaradt, az 2 éves volt.

Zolcsival mindketten elkaptunk valami nyavalyát, folyik az orrunk meg köhögünk. Remélem nem tart sokáig, mert brrr... :x

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Biztos ez a fránya idő....Kész megfázás még kinézni is az ablakon. Jobbulást nektek!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Olik:

Nem új a lakás, de használt lakásra is jár a szocpol fele 1 babára 450E Ft.
Csak az előző, mármint még mostani tulaj, teljes egészébe felújjította, még a vezetékeket is kicserélte.
Gyógyúljatok meg minél hamarabb.
Nekem is vacakol a torom, pedig este meleg tejcsit ittam...
Vendég
 


Köszi lányok a gartulációt a kiskönyvhöz! :wink:

Heni!
Örülök, hogy minden ok nálatok. Köszi, egész jól vagyok. Kivéve, hogy olyan a gyorom, mint a lakodalmas kutyáé. Nem tudom meddig tart ez, de nagyon kellemetlen. Szinte semmi kaja nem esik jól. Ti is éreztetetek ilyet? Savanyúságra rá sem tudok nézni. Szinte csak a sós kaja megy le. Néha a gyümölcs. De abból is csak alma, banán, cseresznye befőtt. A régi kaja adagomnak még a fele sem fér el a gyomromban. De szerencsére csak naponta 2-3x van enyhe hányingerem. Ez kibírható. Már azon gondolkodtam, kéne inni egy felest, hátha jót tenne a gyomromnak. :wink: :lol: Ti hogy vagytok?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


HENI: Nagyon szép a pocid, remélem, a torkod gyorsan helyrejön! Örülök, hogy minden rendben volt az UH-n. Döntöttetek már a nevét illetően?
CHRISTELL: Gratula a kiskönyvhöz! Neked is kisfiú van rajta? Csak kíváncsi vagyok, hogy mindenhol ugyanolyat adnak e.. Látom, Nálatok is Bence a favorit, de úgyis lány lesz ;)
NIKI: Már csak 3 hét? De jó Nektek! Az gyorsan el fog telni! Remélem, hogy a kis Dominik gyorsan és könnyen fog megszületni!
BETTY: Várjuk a mielőbbi + teszted! :wink:
JUDY: Majd írd meg holnap Bazsi eredményét, és hogy mit mondott a doki!

Mindenkinek szép estét, és jó éjt :lol:
Vendég
 


Betsy!
Köszi a gartulációt!
Egy kék kenős kisfiú van rajta. De ez tavalyi lehet, mert 2006-os dátum van rajta. Gondolom nem volt elég kismama tavaly, vagy túl sok készült belőle. Legyen igazad! Eddig még Te vagy az egyetlen, aki azt mondta, hogy kislány lesz. Eddig mindenki azt mondta, hogy tuti fiú. Bár mi úgy döntöttünk apukájával, hogy mindegy, hogy növeszt-e fütyit vagy sem, akkor is Klárika lesz! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Betsy:

Hát remélem tényleg csak 3 hét, és hamar eltelik.
Szeretnék már túl lenni rajta.
Annyi minden meg fog változni, mihelyst megszületik.
De remélem minden simán fog menni, a szüléstől a lakás vásárlásig.
Nemsokára ti is szültök, hamar eltelik az a pár hónap.

Heni:
Te hogy érzed magad???
Vendég
 



Jó reggelt!!!

Niki: Addig nyugi van, amíg a pocidban marad. Amikor rárakták a pocimra Zolikát és ő felnézett rám - onnantól kezdve rádöbbentem, hogy mekkora felelőséget vállaltam, ez a kis mekeg csomag mostantól az életed :wink: Nincs megállás, minden pillanatban résen leszel és ez már így is marad, amíg élsz :D

Chris: Nekem is kék könyvem van és egy kisfiú van rajta 2006ból :lol: Sokat nyomtattak :lol: Én is így voltam, csak nekem egész napos émelygésem volt, volt pár kaja, amit úgy meg tudtam enni, na azt ettem, amíg bírtam. Aztán már az sem volt jó. Még pár hét és szuper lesz :lol: Klári fiú - nagyon egzotikus :wink: :lol:


Kép
Mai pocijelentés :-) 19+4

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Chris: Nekem is 2006-os kiskönyvem van, de más kismamánál már láttam 2005-öset is. :shock:

Olik: Micsoda csini poci! :D :D

Megvolt a terheléses cukor, (bár még egy pisi+vér leadás hátravan). Nem is volt olyan szörnyű ez a szirupos lötty. Oké, nyomtam bele citromlevet, de simán megiható, sima ügy. 8) 8) 8) 8) :D :D Aki előtte van, semmi gáz! :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jó reggelt Mamik!!

Olik: nagyon helyes kis pocakod van! :lol:

Chris: nekem is olyan a kiskönyvem, szerintem mostanság csak azt a fajtát adják..

Jaimee: örülök, hogy túl vagy a kellemetlen részen...Olyan érdekes, nekem tejet kellett innom, zsömit ennem..Azért az sokkal barátságosab.. :twisted: Elkezdtük a vásárolagatást, de nem sok dolgot vettünk, mert itt vannak a festők és mindig felügyelőt játszom..Ma csinálják a baba szobát, már rettentő kíváncsi vagyok rá...Idáig a nappalit festették, meg apróbb javítgatásokat kellett eszközölni...

Betsy: nevünk még mindig nincs, de most már kezd alakulni...szerintem októberre csak kitalájuk :shock:

Niki: nagyon izgalmasakat írsz!! El sem hiszem, hogy mindjárt szülni fogsz....Nem semmi...Köszönöm, mi jól vagyunk, ma megyek dokihoz, hogy megnézze milyen állapotban van a méhszáj és még szívecskét is hallgatunk... :D Nagyon gratulálok az álomlakáshoz!!! Mielőbbi költözködést!

A köteleztő uh-val kapcsolatban úgy vagyok, hogy én mindenképpen fogok menni...Ahogyan észrevettem a dokim nem nagy híve az uh-nak, de ez engem nem érdekel...Még szerencse, hogy az Istenhegyin is állandó vendég vagyok, szóval ismer az ottani doki is :lol: Tudja az előzményeket, így megfeleően kezeli a hülye kérdéseimet...(Tényleg Jaimee, te már leszoktál a kérdezősködésről??)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Betty: csak így tovább a hozzáállással!! Akkor is várni fogunk, de azért nem kell eltűnni 8-9 napra :lol: :wink:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni: Az a próbareggeli. Azt csak akkor csinálják, ha a szirup nem megy le. Illetve visszajön.

Közben rájöttem, hogy nincs is nálunk kötelező UH. :shock: :shock: Mármint ha van privi lelet, azt is elfogadják. Én legalábbis nem mentem vissza a 2. genetikai UH-ra, mert a kapott időpont előtt egy héttel már a saját dokim megnézett. Így értelmét nem láttam.

Kérdezősködésről: :D :D Nem, nem szoktam le. :D :D Ami aggaszt, arra rákérdezek, nem érdekel, hogy emiatt para maminak néz a dokim. Sok kismami nem mer kérdezni és fele kérdés otthon piszkálja, én kiadom magamból. Aztán megnyugszom és sztem ez a lényeg. Bezzeg terhesgondozáson meg sem merek nyikkanni.
- Van panasza?
- Nincs. - ennyit mondok kb. összesen odabenn.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok Kismamik!

Olik!
Nagyon szép pocid van! :wink:

Ma voltam háziorvosnál. Megírta a beutalót a laborba és a belgyógyászatra. Azt hiszem kedden reggel megyek. Legyünk túl rajta. :wink:
Úgy látom mindenki ilyen kiskönyvet kapott. :wink: Én még kaptam a védőnőtől ajándékba prospektusokat, újságokat. Még sajnos nem értem rá beleolvasni, de biztos hasznos. Abban a kórházban, ahol szülni fogok, tartanak a kismamiknak egy 4 alkalmas előkészítőt. Megmutatják a kórházat, elmondják, hogy mire számíthat, baba gondozás, szopizás stb. témában. Szerintem ez tök jó. Nálatok is van ilyen?

Jaimee!
Örülök, hogy minden ok. Ügyes voltál a terheléles cukron! :wink:

Heni!
Remélem szép lesz a babaszoba! Képet mutass róla! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok,

Hát táppénz lett a vége az állandó hőemelkedésből. Tegnap este Bazsi már belázasodott. Így nem engedtem suliba, perszeő örült ennek, én kevésbé. mert le fog maradni.
1 óra körül megyünk a leletekért, du meg vissza a dokihoz. Ideges vagyok, jó lenne már tudni mi baja van.

Nekem sárga színű kismami könyvem van, és egy gyönyörű kislány van rajta. Remélem szerencsét hoz.

16+1 vagyok, és még mindig nem érzem a mozgást. Kicsit aggódok.

Olik,

Nagyon szép kis pocid van. Bezzeg az enyém tiszta stria. Bazsival óriási hasam volt, és a bőröm nem bírta. Persze azóta is megvan. De hát ez legyen a legkevesebb.

Jaimee,

Nálunk sincs szirup. Reggel egy pohár 2,8%-os tej+1 üres zsemle, és pont egy óra mulva kell lemennem a védőbe vércukrot nézetni.

Niki,

De jó neked, már mindjárt a karodban tarthatod a kis baby*det, és az egész lakást az a jó kis babaillatt fogja átjárni. Én annyira imádtam.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Christell: ez tök jó, hogy már laborok jönnek, stb...Szépen haladtok :lol: A Kútvölgyiben is vannak tanfolyamok, bár én egyedül a baba újraélesztésire szeretnék menni, mert vettünk légzésfigyelőt..Az viszont csak másik kórházban van...

Judy: ne izgulj, biztosan mocorog szépen, csak Te nem érzed..Nálam ugyanez volt a helyzet..Amikor hallgattuk a szívecskét, mindig rúgkapált én viszont nem éreztem belőle semmit... Sajnálom a táppénzt :(

Jaimee: én sem szoktam le róla...Ha van, ha nincs kötelező, én még tutira megyek uh-ra... :wink: Egyébként hétfőn van randim a szülésznővel...Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani..

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Chris: Lehet nálunk jelentkezni a kórházi védőnőnél és akkor időpont egyeztetés után meg lehet nézni a szülőszobát a vajúdót, hová kerül a baba és hogy bonyolódik az egész. Hová mehet be APa is, hová nem...Egyáltalán, hová kell menni, ha szülésre adod a fejed....Van pároknak szüléselőkészítő, ha akarsz, járhatsz, de mi kihagyjuk. Sztem csak a frászt hozná rám az egész.

Igen, mondta a saját dokim, hogy hülyeség a szirupot erőltetni, a próbareggeli is kiugrasztja a nyulat a bokorból, de nálunk szirup az előírás, ez van. Örülök, hogy gond nélkül túl vagyok rajta, még annyi gond sem volt vele, mint a próba reggelivel. Ezt ugyanis 1 perc alatt meg kő inni. Ja és a szirupos az 120 perces.

Ti fogadtok saját szülésznőt?

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Heni: Ha van légzésfigyelő, akkor nem nagyon kell majd újraéleszteni a babát sztem. :D Az még idejében visít, csak fel kell ébreszteni a babót. De ilyen sem lesz. :wink:

Különben mi is tervezünk venni, csak előbb megérdeklődöm, mennyibe kerül a kölcsönzés kb. 8 hónapra.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Köszike a poci dicséretét :D Már régóta ígértem képet, de csak most sikerült :roll:

Légzésfigyelő: Az elején nem akartunk venni, aztán kb. 2 hetes volt Zolcsika és csak hason szeretett aludni. Mindenki sokkolta, hogy veszélyes :shock: ( pedig én is születésem óta hason alvós voltam figyelő nélkül). Sem nappal sem éjjel nem mertem nagyon elaludni, mindig figyeltem a légzését, kikészített. Mondtam veszünk! Kölcsönzés nálunk 3000ft/hó. Kiszámoltunk, hogy 2 gyerekre kb. 9-10hónapig - inkább venni. Aztán eladjuk. Sokat érdeklődtünk, hogy melyik a jó és a végén egyértelműen az ANGEL CARE győzött (30 000 ft)
Na mióta meglett, azóta olyan nyugi lett :D Soha nem csipogott ok nélkül ( egyszer történt áramkimaradás esetén, a babái egységbe nem raktunk be az elemet :roll: Akkor rohantam...)



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Hason altatni tényleg veszélyes, legalábbis nem szabad a "tudomány mai állása szerint." Mint ahogy babaszobában ruhát szárítani sem, süppedős matracot venni, büfi nélkül letenni a hátára, elaludni amíg szopik....Végtelen az intelmek listája. Szóval csoda, hogy élek, mert világéletemben hason aludtam, most is azon aludnék, ha tudnék. :D :D :D :D

Jó, hogy írod, mennyi a kölcsönzés, mert így tényleg megéri venni. Az ANGEL CARE tényleg jó márka. És tényleg megnyugtató lehet. Persze a picur velünk fog aludni, szóval lehet, hogy akkor nem is kellene.....Nem tudom....

Pár napja érzem, hogy köldök felett rug a bébi. Tök jó. Általában a hólyagom rugja, szóval ücsörög.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Jaimee: Velünk volt Zoli baba is 6 hónapig. Az sem nyugtatott meg :roll: Aztán kitessékelte minket másik szobába :lol:
Köldök felett? Bokszoló lesz? Vagy megfordult? Fejvégű vagy farfekvéses? Nálam most faros, majd megfordul( vagy nem :shock: Én farosan jöttem császár nélkül :? Szegény Anyuci)...

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Egyelőre forog-pörög. Többnyire faros a rugásokból ítélve. Azt mondta a doki, most még megteheti, hogy forog, majd valamikor a 30. hét után (nem tom pontosan mikor) na, az fog számítani, hogy hogy fekszik. Remélem, tudja a dolgát és szépen befordul. Ha nem, majd szugerálom. :D

Húha....nem is tudtam, hogy létezik olyan, hogy valaki faros babát simán megszül. Ügyes voltál, hogy sikerült! :D Illetve ügyesek voltatok együtt.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk..

OLIK: Szép kis pocak, Te se nagyon híztál még, úgy látom..
JAIMEE: Örülök, hogy simán lement a szirup. Nekem még nem volt terheléses (itt csak a 30.hét környékén van), de nálunk sima zsömle és tej..
CHRISTELL: Nálunk is van szülés-előkészítő, én nem voltam Petivel, és most se megyek. Nálunk amúgy a szülőszobát, a vajúdót, a műtőt mutatják meg, légzéstechnikákat stb.
JUDY: Remélem, jó hírekkel jösz. Biztos nincs semmi komolyabb baja Bazsinak! Sajnálom, hogy belázasodott, de remélhetőleg, gyorsan meggyógyul.

BARBI, BAMBIKA, CRISSYY: Mi újság Veletek?
Vendég
 


Mindenkinek csak zsömi+tej????? Milyen rémes egy megyében lakom én??? :D :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 



Jaimee: nyugi, nálunk is az a vacak van. De én jól bírtam Zozival, most majd meglátjuk :wink:

Betsy: Nem, nem híztam még szinte semmit. +500gr hol van hol nincs rajtam. Zolcsival ilyenkor már + 5 kg tartottam :oops: Remélem mostantól nem szabadul el a szekér :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik: Én még mindig +1-en vagyok a fogamzáshoz képest! :shock: Sőt hallottam egy ismerősömtől, akinek diétázni kellett a cukor miatt, hogy egyáltalán nem hízott a 40. hétre, az igaz, hogy volt vagy 5 kiló feleslege, ami ilyenkor számít.

Vacsira tegnap megettem 4 almát és egy fél kondér borsólevest. Semmi másra rá sem tudtam nézni...

Viszont iszom napi fél liter tejet vagy kakaót, amit egyébként soha nem ittam vagy szökőévente egyszer és rengeteg gyümölcsöt eszem, salátát kívánok. Azt mondták az okosok, hogy ez elég, főleg, ha tényleg rosszul vagyok más dolgoktól. Hát izgulni már nem izgulok, viszont továbbra is szednem kell a magzatvédőt.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Ez a ma délutáni tesztem, nem birtam ki, igy amit hazaértem megcsináltam és ez lett belőle:

Kép

Remélem látszik belőle valami, mert nem tudom rendesen lefényképezni, már vagy fél órája szenvedek vele, pedig a férjem fényképész... :oops:

A gondom csak az, hogy van olyan sárgás-pirosas folyásom tegnap óta és nem tudom, hogy mi az, igy nagyon félek, hogy nehogy baj legyen. Valakinek volt hasonló. Egyébként hétfőn kellett volna megjönnie, ma reggel 37 volt a hőm. Meg a derékfájáson és az enyhe alhasi fájdalmon kivül nincs más tünetem, se cicifeszülés, se hányinger (max az idegeskedéstől). Ez normális, hogy nincs tünet, csak úgymond "mensis" tüneteim vannak?

Bocsika, hogy sokat irtam, de nagyon ideges vagyok!!! :oops:
sirkici
 
 


Olik,
az előtt elfelejtettem irni, hogy nagyon szép a pocakképed, szerencsés vagy, nekem ekkora a hasam alapból. Mi lesz velem még a végén, bele sem merek gondolni!
sirkici
 
 


Sirkici,

De jó hírekre jöttem vissza, nagyon gratulálok. :lol: :lol:

Nekem ugyan semmilyen váladékom nem volt, de elég sok nőnek van. Szerintem pihenj sokat, és minél előbb menj dokihoz, hogy megerősítse a terhességet.

Mégegyszer nagy-nagy gratula nektek. :lol: :lol: :lol:

Voltunk dokinál, és a leletei jók, kivéve azok az eredmények rosszak amik vírusfertőzésre utalnak. Erre viszont nincs gyógyi. Azt mondta maradjon egy pár napot, pihizzen, igyon sokat és szedje a Béres cseppet+C vitamin+multivitamin+Isoprinosin (ez valami immunerősítő). Hétfőn délelőtt kell visszavinnem.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gratulálok az új kismsmihoz!!!

Hát az én napom, nem a legjobb, este görcsölgettem, és persze miért is ne akkor mikor egyedűl vagyok.
Ráadásúl apa bejelentette, hogy jövő héten vissza kell mennie Németbe úgyan így mint ezen a héten, keddtől péntekig.
Hát teljesen kivagyok.
Alig vártam, hogy végre elteljen az idő, annyira nagyon hiányzik, és itt örültem, hogy holnap jön haza, erre megy vissza.
És ami a pláne, egész hétvégén dolgoznia kell.
Szóval haza jön, de mégis alig fogom látni.
Már kibőgtem a szememet.
Sokan kinevetnek, hogy csak pár napra megy ki, és az nem olyan hosszú idő, de nekem örökkévalóságnak tűnik...
Sosem voltunk egymástól külön, főleg nem ilyen távol.
Csak nehogy baba ezalatt az idő alatt megszülessen...
Na zaklatlak itt titeket a bajaimmal. :?
Jó éccakát, holnap délelőtt még bekukkantok.
Vendég
 


Sziasztok!

Sirkici gratulálok!!!!!

Olik az én pocim is kb ekkora :( . Jól nézel ki!

Lányok csak vajaskiflit felvágottal és majonézes tormával tudok megenni. Néha egy pohár /vagy három/ kakaó. A gyümölcsre rá sem bírok nézni :(
Már nagyon izgulok a hétfő miatt vajon lesz- e szívhang.

Niki azért vagyunk, hogy meghalgassuk a bajokat is, szerintem senkit nem zaklatsz. Tudom, hogy nagyon nehéz, de gondolj a babára, ő is megérzi ha zaklatott vagy.

Légzésfigyelő:Bence két hónapos korában vettünk, mert nem bírtam aludni állandóan azt néztem lélegzike.Azóta már a saládban most használja az ötödik gyermek :) . Én nagyon megnyugodtam tőle.

Judy gyógyuljatok meg hamar!

Nálunk is szirupos a terheléses cukor és 120 perces.

KépKépKép
bambika
 
 


De jó, hogy van még egy kismami nálatok.. :)
Gratulálok sirkici itt is :)
Vendég
 



Sirkici: GRTAULÁLOK!!! TUDTAM!!! NAGYON BIZTATÓ VOLT MINDEN JEL!!! ÜGYESEK VAGYTOK!!!
A folyásom nekem sem volt, ( nekem viszont vérzéseim voltak, ez teljesen más. A lepény fedte a méhszájat, ezért volt). Nyaraljatok nyugodtan, tenger nagyon jót tesz, lehet benne úszkálni amennyit akarod, csak hideg ne legyen :wink: DE JÓ, DE JÓ , DE JÓ!!!!!!! :lol:

Amúgy sziasztok :oops: :D
Annyira örülök Sirkinek, hogy elfelejtettem köszönni :lol:
Köszike mindenkinek a pocidicséretet!!! Amúgy rajtam most 10 kg felesleg van, amit terhesség előtt 2 hónap alatt felpakoltam :oops: Zolcsi után lánykori súlyomra visszafogytam. Képzeljétek, elővettem a régi kismama ruháimat, amiket ilyenkor Zolcsival már hordtam, mindegyik hatalmas rám :roll: Be kell vennem mindegyikből. Amúgy jók lesznek, újakat nem veszek, minek?

Bambi: Én is kb. ezeket bírtam enni, gyümit is, csak utána rögtön nagyon rosszul voltam.
A kislányodat hogy hívnak? Mert a vonalzóból kimaradt :lol:

Niki: Én is nagyon BETEG vagyok, ha Apucinak el kell mennie( ami nagyon ritkán, de megtörténik). Nagyon összenőttünk, ez van :lol:
A babód okos, megvárja Apucit, meg amúgy sincs valami kellemes idő ide kint. A pocidban a legjobb!!! :wink:

Judy: Mihamarabbi jobbulást a legénynek!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Jaimee: Én is kb ezeket kívánom. Este mindig sali van, 1/2 l tej is megvan banán turmixban vagy maci-kv-ban, kakaóban. 1kg - ügyes vagy!! Nem is vagy nagyon hízékony? Én NAGYON!!! Ez a bajom. Azonnal látom a mérlegen, ha többet eszek :roll:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Pöttye,
köszönöm neked itt is! :D

Olik,
köszönöm! Mostmár kezdek egy kicsit megnyugodni, mondjuk tegnap több volt, meg mondjuk én úgy irnám be a fertybe, hogy spotting, de ma csak egy kis paca van eddig. Olvastam a neten, hogy előfordulhatnak vérfoltok az alsóneműn, de az ritkán van, hogy gond miatt. Hát remélem. És nálad azzal a vérzéssel csináltak valamit, vagy elmúlt magától egy idő után? Tényleg most látom, hogy rózsaszin a vonalzód, ez azt jelenti, hogy kislány? Bocs, ha már irtad, de lemaradtam.

Különben, ha én nem hányok, meg nem feszül különösebben a cicim, stb. az attól még nem gond, ugye? Tudom, itt legtöbben hánytatok, meg ilyesmi, de én semmit sem érzek, csak a derekam fáj, ha sokat ülök, meg a hasam szokott szúrkálni, de ezt gondolom "kinövi" a terhesség egy idő után?! Egyedül annyit vettem észre, hogy nagyon fáradt vagyok, este korábban fekszek le, mint eddig valaha is, meg kissé ingadozik a hangulatom.
sirkici
 
 


Szasztok!

Olik: Rajtad NINCS 10 kg felesleg, te!!! :D :D :D Vékony vagy!

Niki: Maximálisan megértelek, én sem bírom Apa nélkül és végképp kétségbeesnék, ha szülés táján elutazna. Beszélj a babóval, hogy mindenképpen várja meg amíg apa hazajön. :wink: :wink:

Bambi: Igen egy-kettő-három pohár kakaó! :D :D :D :D Lassan kartonszám vesszük a tejet. :D

Judy: Gyógyulást a csemetének! Pont így suli elején... :cry:

Többiek????? Betsy? Heni?

Jelentem, rendben van a cukrom, sőt egyenesen szuper!!! Úgy örültem neki....elég nekem az a diéta, amire a baba fog, nem hiányzott még egy....Este jót ettem szilvásgombócból és kakaóból, adtam a cukorszintemnek. :D :D Viszont kicsit a határérték alatt van a vörösvértest, heamoglobin, gondolom, elkezdte a kicsike elszívni tőlem a vasat. Úgyhogy most megint szedem a magzatvédőt 1x1, jövő héten pedig meglátjuk a terhesgondozó ír e fel valamit. Vesefunkció oké.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sirkici: Én a 6. héttől hánytam, ráérsz még... :wink: :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

SIRKICI: Gratulálok!!! Üdv a kismamik közt :)
JAIMEE: Szuper, hogy ilyen gyorsan meglett az eredmény, és hogy minden okés :)
BABMIKA: Ne izgulj, minden rendben lesz hétfőn, és lesz szépen pulzáló szívecske is :)
JUDY: Sok gyógypuszi Bazsinak!
NIKI: Gyorsan eltelik az a pár nap, amit a párod nélkül kell tölteni. Én sem érezném jól magam egyedül, de Te már nem is vagy egyedül, hisz Domi fiú ott csücsül a pocidban és vigyázz Rád ;)

Én most elköszönök pár napra, hajnalban indulunk nyaralni, majd csak 16-án leszek újra internet közelben.

Addig is vigyázzatok Magatokra, a pocaklakókra, gyerkőcökre!

Sziasztok!
Vendég
 



Sirkici: Szedtem Duphastont a 12 hétig. De addig nem is tudtunk, hogy mi az oka a vérzésnek. Most már helyre került a babóka, minden ok!
Zolcsival nekem egyáltalán nem volt semmi terhességre utaló jelem ( csak a pocakom :wink: ) Ez normális!!! Lehet hogy megúszod??Mázlista :lol:
Igen, nagyon erősen kislány gyanús, majd 24 hetesen megyünk 4Dre, akkor remélem ugyan ezt mutatja majd :lol:

Jaimee: De van, sajnos. De mivel magas vagyok, eloszlik rajtam, nem nagyon látszik. Soha nem voltam pehelysúlyú. Lánykori súlyom is 73-74 kg volt, amikor már soványnak mondtak. Ezt add össze :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Betsy: érezzétek jól magatokat!!! Várunk az élményekkel!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Betsy: Jó pihit!

Olik: Önmagában nem számít, hogy hány kiló vagy, a tükör az többet mond. Rólam sem akarta elhinni senki, hogy 52 kiló vagyok, pedig annyi voltam. Csont és bőr volt rajtam csak.

No kellemes hétvégét mindenkinek! KEDDEN jövök legközelebb.
Megyek megetetem magunkat! :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


jaimee írta:Sirkici: Én a 6. héttől hánytam, ráérsz még... :wink: :D :D


Ezen nagyon jó vigyorogtam.. de nem úúúgy, szóval... ez kedves volt.. de tényleg kedves!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok jó ha, vannak akik meghallgatnak.
Már csak pár óra kb. 2 és itthon lesz apa.
Annyira örülök.
Hát ma is görcsölgettem, ami ugye nem jó jel, de csak kihúzom a 37. hétig.
:?
Okos az én kisbabám, csak nem rosszalkodik, tudja, hogy meg kell várnia apát.
Na megyek készülődni, vigyázzatok magatokra!!!
Vendég
 


Olik,
:shock: nem létezik, hogy rajtad van annyi felesleg. De akárhogy is van, nem látszik, sovány vagy, és ez a lényeg! Remélem a 4d-s uh kislányt fog mutatni!
Nemtudom megúszom-e, mondjuk anyunak végig semmi panasza nem volt, de hát az még javában nem biztos, hogy akkor nekem sem lesz.

Jaimee,
akkor megnyugodtam, akkor ha esetleg nem úszom meg, akkor hazafelé a tengerről sokszor meg kell majd állni... :D

Fix.b,
neked is kösz, és jó nyaralást!!! 8)

Pöttye,
igen, én is elmosolyodtam, Jaimee mindig el tudja parodizálni ezt a dolgot. :lol:

Niki,
neked is kösz, de ne idegeskedj! Tudom, könnyű mondani, de biztos azért görcsölget a hasad, mert ideges vagy, úgyhogy nyugi, minden rendben lesz, tudja a babó, hogy mikor kell megérkeznie!
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: