Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Irtam egy szépe hosszó üzit, de nem engedte elküldeni :o

Monti-csillag!
ezt nem hiszem el.......annyira biztos voltam benne..........LÉGY ERŐS, NAGYON SZERETÜNK!!!!!!

ezt Neked küldöm:
Kép

Lehet, h jobban féltem Ábel buksiját mint mások, de neki szülés közben lett egy hematóma rajta...
Szerencsére jól van, rosszalkodik egész nap.

Ha a gyermek második neve a szülő neve az jó, de pld. kis Joci, nagy Joci.... :shock: :shock: Volt egy kollégám Nagy József prof. Az apukája is Nagy józsef. A fiú volt a kis Nagy Józsi... :lol:


Kacika!
Itt is iszonyat meleg van. Arra gondoltam, egy szál kisgatyába viszem ki Ábelt jól bekrémezve, sapiban, de elvetettem az ötletet. Nem marad meg az árnyékban sajna, így a házban rostokolunk. Fürcsizett egy órát a kiskádban, most nagy nehezen elszunnyadt.

Juca!
Ábel nem eszi meg a nyers zölségeket. A parit forró vízben lehéjazom és úgy kapja meg krumplival. Paprikát nem eszi, ubit nem próbáltam. Ecetes ubi nyerő. Lecsót nem kapott még, virlis nyerő. Nem tudom hogyan szerettesem meg vele. Na meg nem mutat hajlandóságot a kanalazáshoz, főzeléket, joghurtot mégsem ehet kézzel?????

Nicci!
Örülök Neked! Lécci mutasd meg Lázár lábát! NÉha ugy látom a fiam a külső élen megy néha, különösen a jobb lábával.

megyek, teszek el tököt a fagyiba, jó lesz télen......

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Grönland! Igy már értem, a pánikrohmok meg normálisak, minden hónapban ha nem pánikolok be legalább 10x akkor egyszer se. Ilyenkor mindig azt mondom magamnak: majd holnap meglátjuk. Remélem lesz pé-d!

Zsu! wiwen? Azt csak a jó isten tudja! Minden időmet lekötitek! :D A faluszájjal meg nem kell foglalkozni, én lehet még tovább borzolnám a kedélyeiket! Pl. nyáron végigsétálnék a párommal fürdőruciban és kisgatyóban a főutcán, azt hadd csámcsogjanak, nekik más már ugyse megy. Ábellel nem hiszem, hogy gond lesz, de azért figyelgesd! Kacikának igaza van, az isten tényleg strapabÍróvá tervezi őket (ld. bárányhimlő gyereken és felnőttön)

Montana! Tiszaföldváron lakom egy éve, de a lelkem az Pesti maradt és az is fog maradni amig élek, akárhol legyek is! Monti sajnálom a pirit! :(

Juca! Nem károgtál, mert a pozitív LH nem feltétlen jelent pé-t! Csak azt, hogy a szerveze próbálkozik, de remélem azért sikerrel jártunk, meg van 3 napom, aztán meglátjuk!

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Csak egy picit benéztem, nem gondoltam, hogy ilyen szomorú híreket találok... :(
Montana!Borzasztóan sajnállak, remélem, tudod, hogy mi melletted állunk!Majd következő hónapban biztos összejön, ne keseredj el!
Sírd ki magad, aztán tervezni kell a következőt !

Bocs, de megyek aludni, megnyírtam 1600 négyzetméter füvet, tök hulla vagyok.
Puszi Mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Ma már nekem is jobb egy kicsit. Hiába mondogattam magamban, hogy a Closti sem 100%, nem biztos, hogy első hónapban sikerül, stb, azért arcul csapott piri tegnap. :cry: De legalább kíméletes velem. Semmi görcs, semmi fájdalom, a pé kellemetlenebb volt. Ma elmegyek, kiváltom a Clostit. Még szerencse, hogy a legutóbbi uh-n felírta az orvos a következő adagot. Akkor még azt reméltük, hogy ördögűzőnek. :roll: Köszi lányok, hogy szorítottatok. Igazán röstellem, hogy kezdhetjük előlről és ebben a hónapban is igénybe kell vennem a "támogatásotokat". :lol: De ismét azt remélem, hogy utoljára, jövő hónaptól a "jajj, csak megmaradjon" jellegű pozitív energiákat szeretném begyüjteni, úgy kb. 20 hétig, aztán lépünk a következő szintre. :lol:

Luca! Valamelyik nap láttam (azt hiszem) a Sprectumon, hogy a japánok feltaláltak egy kertész robotot, ami (aki) füvet nyír, öntöz, kapál, stb. Úgyhogy türelem, 20-25 év múlva már nálunk is lehet kapni és akkor lesz segítséged a kertben. :lol:

Nicci! Mi a negatív hangulat oka? Gyere, mesélj!

Kislibus! Most érted szorítunk!

Niki! Nektek mikor kell mennetek a vizsgálatokra? Van már időpont?

Grönland! Szerintem sajnos lehet oka méhszájgyengeségnek a kézzel tágítás. Teljesen más az, amikor a hormonok és egyéb kémiai anyagok hatására kezd el tágulni a méhszáj, úgy hogy egy kerek babafej nyomkodja belülről, mintha kívülről kezdik szétfeszegetni. Nem véletlen, hogy a Hegar pálcát is felváltotta a laminária az abortuszoknál. Pedig ott "csak" 1-2 cm-re kell tágítani. De majd segítenek rajtad a következő terhességnél! Csak már te is ott tartanál, hogy ezért kelljen szorítani! (Most itt egy nagy sóhaj. Tényleg, erre miért nincs smile?)

Lányok! Valakinek kellene csinálnia egy táblát, hogy jobban nyomonkövethessük, hogy kivel mi van! Én csak az ötletet adom, mert Excel antitalentum vagyok. :oops:

Tegnap visszavittük a keresztlányomat Szombathelyre. (Szégyellem a tyúkeszűségemet: ki is írta, hogy szombathelyi? Én jól ismerem a várost!) Ma meg visszük az unokahugomat Debrecenbe. Ott leszek megint a hétvégén. Majd jól elmegyek a termálfürdőbe, múlt héten nem mertem, mert hát terhesen ugye nem szabad :roll: , de most nyugodt szívvel megyek. Nesze neked piri! :twisted: Szóval nem leszek a hétvégén. Kismamiknak jó pihenést, semmi stressz és erőlködés! Hematómák távozzatok! Pé utániaknak jó beágyazódást, többieknek jó peteérést!

Vasárnap este jövök!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Jajj, Juca! Elfelejtettem, hogy a mi a "lányaimmal" már a következő szintre léptünk: sminkelni tanulnak és persze rajtam gyakorolnak. :lol: Hát, néhány "maszkomat" megirigyelték volna a transzvesztiták! :lol:

Zsuzsu! Bármilyen meleg is van, ne engedd Ábelt a napra ruha nélkül! Saját magamon tapasztalom, hogy emlékszik a bőr a gyerekkorban elszenvedett napkárosodásokra. Anyajegyek, szeplők, májfoltok...! Pedig 15 éves korom óta mániákusan figyelek arra, hogy ne égjek le! Na, nem is voltam barna azóta! :roll:

Most már tényleg lépek! :lol: Jó hétvégét!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana!

Sajnálom pirit, de legalább már jobb a kedved! Mindenki átéli ezt hónapról, hónapra! Most én egész jól viseltem, talán, mert tudtam, hogy nem volt pé!

Bárcsak már ott tartanánk, hogy tényleg ezen kelljen izgulni!

Én volnék Szombathelyi, illetve melletti, de inkább Szombathelyinek érzem magam, mert évekig éltünk ott! Aztán meg évekig Győrben. De visszahúzott a szívem Vas megyébe, pedig nem itt nőtem fel!

Sajnos én sem tudok visszaolvasni, csak az utolsó hozzászólásokat olvastam el, de majd pótolom!

Most rohanásban vagyok! Jók legyetek!
Vendég
 


Montana, konkrét időpontuk nincsen, mert az andrológiára nem kell kérni. Csütörtökönként rendelnek, oda megyünk és megcsinálják. Most már csak azt kell kiderítenem, hogy mi "visszük" az anyagot vagy ott kell "termelni". :shock:
Én a 12. napon megyek uh-ra, akkor fogok beszélni a dokival, hogy mikor lesz hsg.

Örülök, hogy jobb hangulatban vagy már. Én ezt a hónapot jobban viseltem, valószínüszeg azért, mert észrevettem a váladékon hogy meg fog jönni, így fel tudtam magam készíteni. Másnap meg már elkezdett leesni a hőm is. Meg különben is - hála a pszichológusnak - próbálom úgy felfogni a dolgot, hogy van még egy hónapunk bulizni, kettesben "őrültségeket" csinálni. Utána erre már úgysem lesz lehetőség :)
Tényleg megpróbálom élvezni az "életet", szeptembertől 4 hónapig suli, elég intenzíven, mellette meló. Végre lesz valami, ami teljesen eltereli a figyelmemet a hőmérőről, pé-ről. Nem lesz időm ezen agyalni, talán. :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Mennem kell beszerezni Kofa szülinapi ajándékát :-)

Montana!

Megnéztelek volna a lányok munkájával az arcodon. Innen is látszik, hogy mi már besavanyodott tyúkok vagyunk elemi ízlésünk sincs. :twisted:

Kislibus!

Most elkeserítettél, én azt hittem, ha az lh teszt +, akkor van peteérés. :-(

Luca!

1600 nm2 fű? Én még az erkéllyel sem bánok el. Tavaly elterveztük, hogy idén virágba borítjuk. Kaptam nagyanyámtól egy tő muskátlit, de már az is feladta a küzdelmet. :roll:

Viszont Kofának van avokádó, anannász, most már banán "ültetvénye". Hát nem vagyok valami nagy kertész. Kofa még gondoskodóbb 8)

Grönland!

Mi Vas megyében voltunk nászúton, nagyon jó volt :lol: és én nagyon szerettem azt a környéket, nagyon szép. A főhadiszállásunk Csepregen volt, aztán jöttünk-mentünk mindenfelé.

Szép napot!

Juca

tjuca
 
 


Sziasztok!


Sajnálom Montana,hogy megjött :( ,de nem baj legfeljebb ikrek lesz én is az vagyok! :wink:

Hát siránkozni nem szeretnék,pláne nektek akik szívessen hánynátok inkább ,csak lenne már baba.Szarul vagyok nagyon,isszonytos gyomorfájdalmaim vannak sokszor a földön fetrengek a fájdalomtól,plusz hányok egész délelött,idegbajos vagyok és feszült és a tetejébe szar anyának érzzem magam amiért a fiamat nemtudom 100%.osan ellátni.Valamelyik reggel is már szegénykém tök éhes volt én meg sírva hánytam ,hiába probáltam felkellni nemtudtam.Késett ez miatt a reggelije és sírt nekem pedig baromi lelkiismeret furdalásom volt :oops: .Szívem szerint egésznap csak fetrengnék,dehát azt nem lehet.Olyan vagyok mint egy élő hulla :roll: Közben meg rettegek nehogy ezt a babát is elveszítsem.

Zsuzsu én nem tdok képet felrakni,mert nem tudom ,hogy kell lekicsinyíteni,béna vagyok :oops: Csak az iwiwes képekkel szolgálhatok,bár azok közt azt hiszem nincs olyan ahol látszik Lázár lába!De majd probálkozok a kép fel rakással!
nicci
 
 


Nicci!

Ugyanmá' ne hülyéskedj. Ja arra vágyok, hogy hányjak, mert ha nem hányok nem is marad velem a baba (tapasztalat), viszont amikor hánytam, akkor azon kívül, hogy halálosan lenyugodtam, nem volt valami komfortos. Nos, ha valaki hát én tudom miről beszélsz, 20. hétig durván (majdnem kórház), 30-tól lághtosan, de viszonylag sűrűn kidobtam a taccsot. Hát nem életem legszebb élménye a porcelán csésze imádat no. Értjük, elfogadjuk, akceptáljuk jogos panaszaidat! :wink:

Ja és a hormonok is direkt szadiznak, tehát gyere panaszkodj, majd vidulj, és gyűjts itt egy kis enerdzsit, mert senki sem harapja le a fejét a másiknak pusztán mert egy kicsit hendi. Rendi? :mrgreen:

Sajnálom a fiad, de sajna most el kell fogadnia, hogy anya betegecske. Most gonosz leszek, de gy kicsit edződik, és nem az igazi tesóval lesz a nagy "pofáraesés". Nekem még nagy a szám...de nekem is hasonlókkal kell majd megküzdenem.

(Csak csöndben-> első gyereknél nagy pátosz-mítosz, mekkora genyóságg a három órákénti szopi, egéész nap, mert arra van igénye, meg játszani vele erővel is stb. hányan kifejtették már, én meg nem csináltam, na akik kifejtették, és jöttek a tesók keservesen küzdöttek. Egy barátnőm nem, mert sajna úgy járt, mint Nicci, és az idősebb elfogadta idővel, hogy anya nem tud csak 100%-ban vele foglalkozni, és mire jött a tesó, már "megedződött")

Tényleg Luca nálatok hogy volt ez a lányaidnál?

tjuca
 
 


Bocs az elütésekért... :(

tjuca
 
 


Szaisztok!

Háát én is küzdök még, de napról napra jobb talán. Aztán van, hogy visszaesik, de a tendencia talán javulónak mondható.
Nincs egész nap, amikor viszont van akkor erősebb, intenzívebb.

Petikét én is szoktatom a hanyagoláshoz, elig megyek ki vele, se udvarra, se játszótérre, se sétálni csak úgy.
Kiengedem a kertbe...oszt csináld fiam. Sajnálom de általában nem bírom a melegen való sétát, görnyedni a homokózó mellett.
Meg kell szoknia..., és meg is fogja. Amellett, hogy néha nekem is iszonyú lelkiismeretfurdalásom van. Akkor kicsit szaladgálok vele, majd amikor nyilalni kezd a hasam, rájövök, hogy húzás haza pihenni.

Peti alszik, kicsit lepihenek én is.

Mindenkinek szép délutánt!!!

Szóval Nicci kitartás, mást úgysem tehetsz.
Vendég
 


Hello!

Monti! Jövő hónapban már bizti pozitív tesztünk lesz! A hőm még fent, ma csúcsot döntött, 36.8 volt, de meleg is van, piri meg reggel görcsike és foltika formályában jelezte, hogy hamarost jön. De most ez se érdekel, a hétvégén egy éves házassági évfordulónk lesz!!! :D Meg a ciklusom azért úgy néz ki rendben van. Kéretik lekopogni!!
A lányok jól érezhették magukat! Frizurát nem csináltak! Hú, de jó lesz neked ha felnőnek és kitanulják a szakmát lesz saját kozmetikusod, fodrászod. :lol:
Hajrá köv. hónap! :wink:

Juca! Ahhoz, hogy biztonsággal megállapítsd a pét, az is kell, hogy a pozitív teszt után 5 napon belül 0.2 fokot emelkedjen a hőd. (Ez végül is nálam meg volt, csak elég lassan emelkedett), úgyhogy ne keseredj el, de az LH lehet úgy is pozitív, hogy pé nem volt, mert nem szabadult ki a petesejt. Ilyenkor a hőgörbe alapján a ciklusban később is meg kell ismételni a tesztelést. (Ezt mindd egy másik topik linkjén olvastam, de már meg nem mondom...)

Nicci!Próbálj meg egy kis borsmenta, vagy citromfű teát inni, mindkettő elég jó hidegen is (hányinger esetén könnyebb meginni talán), és megnyugtat egy kicsit, a babának meg tuti nem árt, ha egy nap egy pohárral megiszol! Vagy a homeopatiás bogyókat próbáld meg, azok se ártanak! De pontosan monnd el mire/mikre kéred, mert nyugtató bogyiból van 4-6 féle és a tünetek alapján a gyógyszertáros tud adni! És attól, hogy átmeneteileg nem vagy 100-on, még jó anya vagy! Van segítséged?

Kacika! Az jó hogy javul a hányós időszak, akkor kicsit tán jobban is fogod magad érezni (bár amíg tart ez a meleg...)

Kép
kislibus
 
 


Nekem szerencsém volt, mert úgy alakult, hogy párom pont abban az időszakban volt betegállományban, mikor jöttek a rosszullétek! De komolyan, ha nem így lett volna nem ment volna a gyerek suliba, annyira ki voltam! Késöbb meg már nem kelhettem fel és szerencsére meg tudtuk oldani, hogy párom még itthon maradt! A hányinger tényleg jó! Mikor volt a 8 hetes vetélésem, a doki első kérdése az volt, hogy vannak-e tüneteim! Akkor tünt fel, hogy semmi! Azt mondta, hogy az nem jó, ha nincs hányinger, mert annak kell lennie! Úgyhogy azóta örülök ha van, persze csak ha babás vagyok! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem nagyon volt miről referáljak, ezért nem is írtam...

Már most izgága vagyok a várakozástól...mi lesz később...

Hiába "csak" az első rendes mensit akarjuk megvárni, de az is idő.
Kinek mennyi időre jött meg először a mensije a vetélés után?

Ja, és akkor jön utána a tesztelés, 2 csík, nincs 2 csík, mégis, mégsem... JAJJJJ

A nlc-n voltam korábban egy fórumban, hát onnan csak úgy hullanak a lányok a vetélések miatt...rém! :cry:

Elég jól bírom a diétázást, és már 2x tornáztam is... :wink: bár még csak hétfőn kezdtem, holnap jön a neheze, az anyósnak való ellenállás, h ne tömjön.

Montana, egyed a closty-t, az ikrek nyerő hónap, a nagyfiam is az! :wink:

Juca, feltétlen átadom az üzid S-nak. Egyébként ők is jártak így, mint mi...első baba lett volna, azóta nem hallottam, h összejött volna, bár most ritkán vannak Mo-n.



Előre figyelmeztettem, h tartsa tiszteletben a kérésem, viszek én magamnak enni, ne erőszakoskodjon+etessen...
zmimi
 
 


Ja, az utsó mondatot az anyósnak szántam, nemtom, h keveredett oda le...????
zmimi
 
 


Kép fiaim az állatkertben


feltettem egy képet a drágáimról
zmimi
 
 


Sziasztok!
Éjfélkor hazajöttünk a nyaralásból, most megyünk nagyizni, de délután majd írok többet, meg teszek képeket!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Nicci!
Jobbulást kívánok Neked, ne keseredj el, és főleg ne érezd Magad szar anyának!A gyerekek úgyis tudják, hogy szeretjük Őket, és megérzik, ha azért nem foglalkozunk Velük, mert nem tudunk.
Az erős gyomorfájdalom természetes dolog?Mert ahányingert tudom, de ez az erős fájdalom...

Juca!
Kicsit bele kell rondítanom a megfigyelésetekbe, mert nekem egyik terhességemben sem volt kimondottan hányingerem, és eddig egyszer sem hánytam.Inkább erős émelygésnak nevezném a tüneteimet.Meg a melleim feszültek nagyon, bár Vivinél az sem.Most a múltkori terhességnél viszont nagyon korán jelentkezett!
Most sajnos nem érzek semmit...
Ami nagyon erős tünet volt, az az őrült álmosság.Az összes terhességemnél.Most is alig tudtam nyitvatartani a szemem.A munkahelyemen félóránként jártam a mosdóba hideg vízzel mosakodni.Első terhességemnél a védőnő 70/40-es vérnyomást mért, csodálkozott, hogy nem terültem el. Most sem volt sokkal magasabb.

Ha újra sikerül teherbe esnem, azt hiszem az első hónapokban itthon maradok, ha megint ilyen álomkór lesz rajtam.

A kertemmel tele van a hócipőm, tegnap este kifulladásig kint voltam, epret ültettem.Ezer tervem van még,meg akarok csinálni egy csomó dolgot, ne tavasszal kelljen, hátha akkor már nagy pocim lesz :D
Csak az a baj, mindent egyszerre akarok, aztán a végén mozdulni sem bírok.
Remélem, a beágyazódást nem zavarja meg nekem a kerti munka!

Mimi!
Tényleg nehéz várni!
Nekem a műtét után 14 nappal jött meg, nagyon erős volt.Utána 27 napra a következő. Többet meg nem szeretnék...
Nagyon aranyosak a gyerekek!

Montana!
Este komolyan elgondolkoztam a kerti robotos megoldáson...Nem bánnám, ha itt tevékenykedne a kertemben.
A táblázat tényleg jó ötlet, de ki tudja megcsinálni?Én sem vállalnám be,még a vonalzóhoz is segítség kellett...
:D

Puszi!
Vendég
 


Mimi, nagyon helyesek a fiúk!!!!

Luca, nekünk 5000 nm-es a telkünk, oké van rajta a ház, meg a garázs, meg egy fólia, meg néhány gyümifa, a többi fű. Mi ráülössel nyírjuk, ill. nyíratjuk.
Úgyhogy tudom miről beszélsz... :?

Viszont amikor a saját sárgabariból csinál az ember lekvárt....meg befőttet, az olyan jó!!!

Melinda, üdv itthon, mesélj majd!
Vendég
 


Nahát, Kacika, az hatalmas!
Én egyedül csinálom az egészet, és nekem is ügyes fűnyíróm van.Igaz, nem ráülős, de önjárós.Néha alig győzök futni utána.
Én szeretem csinálni,mert a kertészkedés a hobbim, de néha kicsit soknak találom.
Párom nem akart kertes házba jönni,mert Ő nem szeret kertészkedni, nem is laktrak ilyen helyen, én voltam megőrülve érte, eddig is kertes házban laktunk a csajokkal.Igaz, kicsit kisebbel is megelégedtem volna...Megbeszéltük, hogy a kert az enyém, és vállaltam, hogy egyedül csinálom.De ha nagyon nem bírok valamit, azért néha besegít a párom, pld mikor babát vártam, a szegélynyírást megcsinálta.De ritkán kérem meg, amit tudok, azt egyedül megcsinálom.És esténként, amikor kiülünk az emeleti teraszra, és a kivilágított tóra látunk, akkor nagyon büszke vagyok magamra.Jót tesz a lelkemnek a sikerélmény...
És tényleg a saját termés teljesen más, mint a bolti.
Ásni, fűrészelni és fát vágni viszont nem vagyok hajlandó!(Az ásást a szomszéd csinálja, évente egyszer, ősszel.De a konyhakert csak 100 nm.)
A favágást meg a párom.Utálja a porszívó hangját, úgyhogy ha elfogy a tűzifa, nekiállok porszívózni, rögvest kirohan fát vágni. :D
Vendég
 


Melinda, örülök, hogy szeremcsésen hazaértetek, várjuk a beszámolót!De az elejétől a végéig ám, és képekkel illusztrálva! :lol:
Vendég
 


Köszi Lányok,jól estek a vigasztaló,bíztató szavak,puszi érte! :lol:

Az erős gyomorfájás engem is aggaszt,mert nem úgy fáj mintha égne,hanem úgy mintha borzasztó éhség kínozna és hiába eszek attól nem feltétlenül múlik el,egyedül a hidegvíz tud a fájdalmon csillapítani egy kicsit. :roll:
nicci
 
 


Nicci kitartás, mást nem mondhatok, magamnak is ezt sulykolom :o
Voltunk Soltvadkerten fagyizni, nagyon jól esett, aztán fél óra múlva már majdnem kikívánkozott....hát ez van.

Ki mit főzött ebédre?
Én rakott krumplit, rég volt, és nem volt jobb ötletem :) de finom lett.

Fiúk a kertben, én kicsit pihenek :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ebéd: pörkölt, tésztával, savanyú ubival, zöldség salival.

Pirivel még mindíg hadilábon vagyok: Van is, meg nem is. A hőm 36.8-ról 36.5-re esett ma, de tegnap pozitív lett az LH tesztem és ma is :shock: A terhességi negatív. Most mit gondoljak?
Nem gondolok semit és nem gondolkodom és csakazért is szép hétvégém lesz!!!
:twisted:

És mindenkinek szép holnapot és ma estét kívánok! :D

Kép
kislibus
 
 


Helló!

Ebéd: pattiszonfőzelék, borzalmas lett, és nem is annak indult, de megettük. :-)

Kofa szülinapját ültük meg, azért nem jöttem. Holnap megyünk apuhoz, majd hétfőn jelentkezem.

Libus!

Ne is gondolkozz. Általában ha mensi van is meg nincs is, akkor vagy nagyon beindul, vagy baba lesz a vége. Ezzel most sokat segítettem mi???
Igazad van ne gondolkodj, take it easy!

Bocs, hogy másnak nem írtam, de nem vagyok túl friss.

Jó éjt:

Juca

tjuca
 
 


Sziasztok!

Megvolt a nagymamázás, szegény már annyira kivolt, hogy 10 napig nem látta Lilit :D

Luca,
nem olvastam nagyon vissza, de te írtad, hogy Tiszaföldváron laksz?
A férjem szülei meg Martfűn, sokat megyünk át Tiszaföldváron.
Hő: Elvileg mikor leesik, akkor van a peteérés, ha másnap viszont jelentősen megemelkedik. Én vezettem ebben a hónapban, nekem 16. napra jelezte.
Az enyém most így néz ki:
Kép

Kacika,
örülök, hogy minden ok babócskával. Ez a vérömleny még a műtét miatt van? Nekem elvileg holnap meg kellene jönnie, utána már mehet élesben a dolog. Erre vártam június óta!!!!!!!!!!

Nyaralás:
Jó volt minden, szép időnk volt, sokat pancsiztunk, kirándultunk, hajóztunk. A végére Lili nagyon elfáradt, szóval éreztem, hogy már jó lesz hazajönni. A velünk lévő 6 éves kislány azért nyúzta rendesen, meg elég sokat hisztizett. Elejétől a végéig nehéz lenne elmesélni, de inkább teszek néhány képet.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Zsuzsu,
tényleg, ti mikor mentek?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok

Kicsit elmaradtam, de most megpróbálom pótolni!


Luca!
Érthető, h elfáradsz a kerti munkában is, de olyan jó lehet kiülni a kertbe, körbenézni azzal a tudattal, h a kezed munkája, izzadságcseppek által olyan szép. :) Nekem az volt a vágyam, ha egyszer kertes házban lakunk, akkor milyen jó lesz najd kinnt étkezni. A ház megvan, de nincs kertibútor, így csak félig teljesült a vágyam. Jövőre talán Ábel több időt enged, akkor nálunk is megszépül a kert. Bár, akkor meg remélhetőleg jön a tesó, de sebaj :)

Olyan érdekes, h mindenkinél mások a babavárás tünetei. Ez az álomkór aranyos lehet, még mindig jobb, mint rókázni.
Nálam a szagokra való érzékenység jelezte a babót.

kislibus!
Az, h lefoglalunk panasz vagy öröm?? :lol: :lol:
Köszi a tanácsot, tudod ez úgy megy, h pld. reggel 7-kor talizunk séta közben anyukával, a zt mondja: jajj de korán felkelt ez a kisfiú, holott azt gondolja-és meséli a szomszédjának, h micsoda szülő az ilyen, h nem hagyja aludni a gyerekét.....Még helyesel is, amikor mosolyogva mondom, h igen, korán kelt, de ebben a melegben kellemesebb reggel sétálni.

Szerencsére Ábelnek kutya baja, tegnap ujabb foltokat szerzett be, de ez van, ahogy nő, egyre gyorsabban szalad és előfordul a hasraesés.

Én nagyn zizi vagyok ezekhez a táblázatokhoz, hőmérőzesekhez, de tudom már kitől kérhetek tanácsot ha szükség lesz rá :oops:

"Soha ne mondd, h soha..." úgyhogy hajrá.........

Montika!
Tudod, h örömmel támogatunk drukkolunk MINDENKINEK! Én talán még nálad is jobban hittem a ++++ tesztben, de nem adjuk fel, csak előre nézünk ugye??!! :)

Irigyellek a termálfürdőzés miatt, de megérdemled a lazítást. (Mi is voltunk wellnesezni 2005. október végén Parádfürdőn az Erzsébet hotelben. Egy hosszúhétvégét töltöttünk ott, fürödtünk, szauna, masszázs....minden ami kell. Elmentünk Szilvásváradra kirándulni, ha meg Parádfürdő környékén is sokat sétáltunk. Amikor hazajöttünk teszteltem.....++++, és jött Ábel...... vagyis nekem bejött a pancsizás........) Várunk vasárnap!!!!!!!

Köszi a tanácsot, végül nem mertem pucéran engedni a fiamat. Ha kint vagyunk egyszál bodyban van, alul nyitva. Ha pisil leguggol :oops: , amúgy meg rohangászik és mutogatja magát a szomszéd kislánynak :lol: Érdekes, leülni nem akar, nagyon tetszik neki a pelusmentesség. AZ anyajegyektől tartok kicsit, nekem is , anyámnak is és a tesómnak is van egy a hátunkon. Valami örökség lehet. (TÖbb is van, de egy tutira közös. )

Barnaság nélkül is szeretünk!! :D

Grönland!
szurkolunk a PÉ-nek!!!!!!!!!!

Pinkiné!
Nagyon okos vagy!!!!!!!!!!! Csak előre, csak vidáman, csak bizakodva!!!!! Az nagyon jó, h elfoglalod magad, meglesz a "gyümölcs" ez biztos!!!!!!!!! Támogatunk!!!!!!!!! :lol:


Juca!

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT a férjednek!!!!!

Ha kipiehneted magad mesélj milyen volt, ajándék.......Néztem a blogot, de érthető, h most pihensz. Rég láttam Kingát is! :lol:


Nicci!
Ijesztő amit irtál, a doki mit mond erre a fájdalomra????????? Segítséged nincs???? Nagyon megértelek, de az roszabb, h ostorozod Magad. Lázár csodálatos emberke, Te pedig szuper édesanya vagy!! Mielőbbi javulást kívánok!!!!!!!!!!

Ha gondolod szívesen kicsinyítek Neked, ha elküldöd mailben.

Mimi!
A drágáid nagyon helyesek, én megijedtem vollna, ha a gyerkőc bemászik egy kroko szájába :-)

Nekem 32 napra jött meg vetélés után. Nehéz , de Neked is csak előre nézni és bizakodni!

Kacika!
Azt gondolom, jó az ha egy gyerek egyedül is tud játszani. Olyan ismerős, szomszéd család nincs a közelben, akik néha segítenének azzal, h Peti velük játszana?????

A Soltvadkerti fagyi miatt irigykedem!! Szegeden is van egy viszonylag jó fagyizó Acapella a Kárász utca közepén, de soltvadkert jobb. Én tegnap tokaji aszu fagyit nyaltam.. :oops: :lol:

Linácska!
Éljen!!!!!!!!! :lol: Lili tündérke, azért mesélj merre voltatok és mit szólt a nagyvízhez!!!!!
Szépek vagytok a képeken!!!!!!!!!!!

Mi is megyünk hamarosan.....9-e körül.


rólunk:
Tegnap egész nap csavarogtunk. Férjecském dolgozott. Szóltak a szegedi lányok, h babakajaakció van a tescoba, így vettünk pár üveg bébkajcsit a nyaralásra. Játszótereztünk is, amikor elfáradt Ábel akkor felmentünk apa munkahelyére, ott rendbetettem, evett és sikerült elaltatni. ALudt kicsit a szőnyegreterített kabáton, így volt lehetőségem elszaladni és vettem egy fürdőrucit. Felfedeztem, h kiárusítás van, 50%-kal olcsóbb volt. Jólesett kicsit gyerek nélkül kimozdulni, bár furcsa volt, h sehol a babakocsi, sehol a kezecske, sehol a hiszti :oops: Férjecském elvitt minket ebédelni egy nagyon klassz kisvendéglőbe. Van egy kis horgásztó, mellé épült az étterem. A vízre tetek stéget, ott is lehet ebédelni. Nekem nagyon tetszett, ringatóztunk....... Ábel kevésbé szerette, mert nem rohangászhatott, de még pár fajáték is van a gyerkőcök szórakoztatására. A véletlen úgy hozta, h többször ettünk mostanában étteremben, így tesztelem is őket. Eddig mindenhol volt babaszék és ez tetszik.

Kacika kérdésedre válaszolva Bence szegedi vegyeshalászlevet ebédelt túróscsuszával, Ábel üveges bébikajcsit, én meg marhahúslevest, és valami pulykacicis főételt. Nagyon finom volt!

Dobok két képet!

szép 7végét Mindenkinek!

Kép

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!
Nálunk húsleves lesz, meg csirkepaprikás galuskával, koviubival.Már rotyognak.

Nagyon helyesek a gyerekeitek, Melinda, Ti is nagyon szépek vagytok!Gondolom, nagyon jól éreztétek Magatokat!
Te írtad, hogy ott fogtok szállást keresni, és nem foglaltok előre?Működik így a dolog?

Zsuzsu!

Mi Győr mellett lakunk.
Ábel is nagyon aranyos! Szuper lehet az a hely, ahol ettetek, azt hiszem, már hallottam róla, van egy szegedi barátnőm, Ő említette.
Nagyon szeretem a vizet én is, és annyira szeretnék egy picit idén is eljutni a tengerpartra, de ötünknek nincs rá keret, ketten menni meg hogy néz ki a gyerekekkel szemben?Aztán, ha bebabásodunk, pár évig megint nem tudunk menni...Sebaj, a magyar tenger is jó lesz...


A hőm folyamatosan 37,1- onnét nem mozdul.Ugye ez azt jelenti, hogy volt pé.Gondolom, ha jövő hét vége körül leesik, akkor jön pirike, és ha esetleg sikerült az akció, akkor mi van? Akkor nem esik le?

Igazatok van, aludni tényleg jobb, mint rókázni. :lol:

Mi a véleményetek, ha az ember átesik egy ilyen missed ab-n, a következő terhességnél érdemesebb többet pihenni, vagy tökmindegy?Szerintetek a munkahelyi vagy egyéb stressz befolyásol valamit?

Kislibus!

Házassági évfordulótokon sok boldogságot kívánok Nektek!
Nekünk majd októberben lesz az "első".

Juca, férjednek is gratula!

Akinek most nem írtam, bocs!

További szép hétvégét!
Vendég
 


Luca!

Köszi a dícséretet! Az étterem a Jobb mint otthon nevet viseli. A férem ismerte már, én előszőr voltam. Elég sokan szoktak lenni, nagyon népszerű esküvői helyszín :-)

A vetélés után "vagányabb" voltam, mert h az óvatosság vetélést eredményezett. Montinak irtam, h épp a beágyazódás körüli napokban wellneseltünk, gyalogtúráztunk, helyetmásztunk.... az "eredményt" láthatod... Viszon az első harmad után már rengeteget aggódtam, nagyon féltettem pocaklakót.

Megértelek, h vágysz a tengerhez. Én is alig hiszem el, h megyünk. A féjem úgy számolt, h ha a Balcsira mennénk, az is közel ennyibe kerülne. A magyar Tengert idős napjainkra tartogatjuk (mondom én a somogyi születésű jányka)

Állítólag Montenegro olcsóbb, mint Horváto. .........

Ügyi vagy, h már fő a kajcsi. Nálunk bence már elment dolgozni, Ábel most aludt el, így én is pihenek, mert ha felkel, irány a kert-séta. Én krumplifőzit csinálok, fasírttal.

szép napot!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


hegyet...másztunk

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Luca, ha akkor is ott marad a hőd, akkor bizony sikeresek voltatok valszeg. :lol:
Szerintem nem kell másképp viselni a dolgot egy missed ab után sem, pláne ha az ember kivárta az időt, nem úgy mint mi.
Nem azért volt a vetélés ,mert nem pihen az ember eleget, vagy kromoszóma bibi, vagy hormonprobléma, vagy ilyesmi, egyik sem oldható meg pihenéssel.
Szóval emiatt ne aggódj, ha lesz kedved nyugodtan erősítsd csak a győri mep-ek gyógyszer részlegét. Persze ha nem lesz kedved, mert esetleg rosszul leszel...akkor érdemes otthon maradni kicsit.

Juca, férjednek ezúton is gratulálok! Mennyi idős lett?? Ha nem titok? :D

Én ma nagyon ramatyul vgyok, ebédre gondolni sem bírok, húsra nézni sem nemhogy feldolgozni. Így én szerintem túróstésztát főzök magamnak, férjem szegény meg rendel magénak valamit a közeli étteremből. Amikor majd megy érte, biztos gondolják, hogy na szegénynek nem főz az asszony, de ma tényleg képtelen vagyok.
De jó lenne ha már elmúlna ez a hányingeres időszal, szívesen továbbítanám már valakihez :wink:
Jó átvágyat mindenkinek, és kellemes vasárnap du-t.
Vendég
 


Kacika!

Nekem már most sincs kedvem dolgozni! És szeptembertől lesz megint bolondokháza, lótás-futás, ezer telefon...akkor járnak le a régi közgyógyigazolványok, és tuti, hogy minden önkormányzat egyszerre küldi hosszabbításra.Sajnos nagyon sok a feszültség most a munkahelyen, a tervezett több-biztosítós rendszer miatt is.

Ha esetleg most összejön a baba, nekünk is korán lesz még egy kicsit az ajánlott 3 hónaphoz képest...
Ezért nem leszek annyira csalódott, ha mégsem jön össze.De azért annyira reménykedem, valahogy úgy érzem, hogy most is sikerülnie kellett...
Néha érzek enyhe émelygést kaja után, de biztos csak bemesélem magamnak, mert annyira szeretném...
Küldhetsz egy kis hányingert, de csak akkor, ha terhességgel párosul!

Ne aggódj a főzés miatt, a családod biztosan megérti, aztán majd elmúlik, és újra kényeztetheted Őket.Most első a baba...

Szívesen küldenék Nektek egy kis paprikás csirkét, eléggé besokalltam vele, a galuskáról nem is beszélve...Szerintem, egy hétig esszük. :lol:

Vigyázz magadra,puszi! Kép Ilyen az udvarunk egy része az emeleti teraszról nézve. Kép Ez meg a tegnapi munkám eredménye...
Vendég
 


Kép


Ez talán nem olyan pici...
Vendég
 


Luca, nagyon szép a kertetek. a miénk még sokkal kezdetlegesebb, szeptemberben lesz egy éve, hogy beköltöztünk, és mivel építettük, sokminden nincs még kész.
Tavat mi is akartunk, de a gyerek miatt végül elvetettük, mindent belehajigálna, majd ha nagyobb lesz.
Tavasszal lesz leburkolva a terasz is, meg akarunk kemencét a kertbe, meg ilyesmit. Majd szépen lassan mindent.

Pepe a nagymamánál, így én szabad vagyok picit :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Tegnap este későn értünk haza, nem akartam már leülni a gép elé, de utána megbántam, mert még éjfél után is a plafont néztem, nem tudtam elaludni, így nyugodtam verhettem volna a klaviatúrát, legalább hasznosan töltöttem volna az időt. :roll:

Az egész hétvégét henyéléssel töltöttem. :oops: Olyan meleg volt, hogy még felöltözni sem volt kedvem, így egész nap egy szál bugyiban feküdtem az ágyon. Biztos nagyon megindító látvány lehettem, mert apa többször is kedvet kapott egy kis huncutkodáshoz, de sajnos le kellett őt passzolnom, mert piri nagyon tombolt a hétvégén. :cry: Nem mentem el a termálba sem, mert így nem mertem bevállalni. 2 óránként tampont kellett cserélnem, mert egyszerűen átázott. :shock: De mára már jobb, visszatértünk a normális kerékvágásba.

Luca! Nagyon szép a kert! Tényleg rád férne a robot segítségként. :lol: Nem semmi egyedül megművelni az egészet. Sajnos én pont olyan vagyok, mint Juca, még a szobanövényeket sem tudom gondozni. :oops: Az erkély bevirágosításával sem foglakoztam. Az az érdekes, hogy nagyon szeretem a kertet, a szép növényeket, virágokat, csak ne nekem kelljen megcsinálni! 8) Itthon is állandó dilemma, hogy legyen-e (később) kertesház vagy sem. Attól félek, hogy nekem nem lesz türelmem a kertet gondozni, a páromnak meg ideje nem lesz rá, így majd tiszta dzsungel lesz az egész. :roll: Akkor viszont nincs értelme. Nálunk jobb megoldás lenne egy (pici) hétvégi telek, kicsi házikóval, azt talán rendbe tudnánk tartani. Párom már nézegetett is telkeket a Balcsinál (horror árak!)de én szerelmes vagyok a Dunakanyarba,(szintén horror árak!) így próbálom őt arra terelni. :wink: Persze ez csak a távoli jövőben fog realizálódni, mindkettőnk lakásán van még jelzálog :roll: amíg azt nem fizetjük vissza, no újabb adósság!

Grönland! Nekem a volt férjem volt szombathelyi, így nagyon sokat jártunk oda a szüleihez. Én is szeretem nagyon a várost, szinte minden ünnepet ott töltöttünk. Láttátok a hétvégi karnevált? Mi sajnos nem tudtunk ott maradni megnézni. Majd talán jövőre!

Mimi! Nagyon jó fejek a fiúk, de egy hugica csak kellene nekik! :wink: :lol: Tudjuk milyen rossz ilyenkor várni a következő pirit. Ennél már csak az a rosszabb, mikor utána nem várja az ember és mégis megjön. :cry: Nekem volt műszeres befejezés és utána 49(!) napra jött meg. De én nem vagyok mérvadó, mert mint kiderült anovulációsak voltak a ciklusaim, azért húzódott el ilyen hosszan.

Linácska! Üdvözlünk újra itthon! Örülök, hogy jó éreztétek magatokat! A képek nagyon jók lettek, csinosak vagytok! Drukkolok az "éleslövészethez" :lol:

Nicci! Nem jó az ilyen rosszullét, de az oka az azért melengeti az ember szívét. Múlt héten én is rosszul voltam, hányingerem volt szédültem, de csak egy szimpla gyomorrontás volt. :roll: Ez az igazi ki.....ás az élettől! :lol: Rosszullét van, baba meg nincs! Na szóval jobbulást, kitartás (mondjuk mi mást tehetnél? :roll: ) Lázár meg tudja, hogy szereted őt! És a tesó mellett előbb-utóbb úgyis hozzá kell szoknia, hogy nincs egyedül, nem mindig körülötte forog a világ (meg anya)!

Kacika! Az jó, hogy a nagyi vigyáz időnként Petire! Abszolút semmittevésre használd az időt! El sem tudom képzelni, hogy milyen lehet az a rosszullét, amikor már a fagyi is visszakívánkozik! :roll: :lol: Nekem a fagyi mindig, minden körülmények között jólesik! :oops: :lol:

Egyébként a terhességem alatt én sem voltam rosszul, de az álomkór engem is kerülgetett. Ha vízszintesbe tettem magam rögtön elaludatm. Egyszer volt, hogy telefonon beszéltünk a párommal és beszélgetés közben elaludtam! :lol:

Niki! Erről a pszichológusról még nem meséltél! Mióta jársz? Tényleg segít?

Lányok! Én meg bejelentkeztem egy asztrológushoz, aki megcsinálja a horoszkópomat. Majd elmesélem mit mondott! (Hozzáteszem én vagyok az aki két lábbal állok a földön, materialista vagyok, aki hisz az evolúcióban, a tudományban a kézzel fogható, érzékszervekkel felfogható dolgokban, és minden ezen kívül eső dolgot szepticizmussal fogadok. Akkor így el tudjátok képzelni, hogy mennyire kétségbe vagyok esve, hogy már asztrológushoz is elmegyek? :roll: 8) Ja, horoszkóp: örülnék egy ikrek babának! Az ikrek jó fejek!)

Juca! Mesélj a szülinapi buliról! Képet is kérünk! Egyébként te hőmérőzöl, vagy abszolút spontánra veszitek ezt a hónapot?

Zsuzsu! Köszi a bíztatást Gondolom már nagyon készülsz a nyaralásra! Biztos jól fog sikerülni. Ábel hogy bírja az ilyen hosszabb utazásokat?

Kislibus! Akkor előre! Virtuálisan kart karba öltve neki vágunk a következő ciklusnak! EZ LESZ A MI HÓNAPUNK!!!

Alíz! Mi van veled? Hogy érzed magad?

Most megyek dolgozni :( este jövök még olvasni! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


A vonalzóm meghülyült! :shock: :twisted: Ez már a negyedik nap! :roll:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Luca!

Tényleg csodaszép a kerted!

Monti!

Nem voltunk, mert vendégek voltak! De lehet, hogy el kellett volna őket küldeni, hogy szórakozzanak kicsit! Bár szórakozásból így sem volt hiány! Simán elszórakoztattam mindenki, mikor a szemét kilincs letépte rólam a szoknyámat! :lol: Gondolhatjátok, majd elégtem szégyenembe! :oops:

Nekem kb 4 hét után jött meg idén, tavaly 2 hónap után! De ezek mind középidős vetélések voltak!

Asszem mára ennyi, mert tele vagyok munkával! Ne haragudjatok, ha esetleg valakinek nem írtam, csak az utolsó pár hozzászólást olvastam el!
Vendég
 


Helló!

Na azt hiszem most vesztettem el a ritmust :twisted:

Kofa szülinapja csendes volt, 34 éves lett. Kapott tőlem egy masszázsbérletet, meg este egy saját masszázst, amit majd rendbehozhat a szagember :roll: :wink: Képek nincsenek 8)

Tegnap apuéknál voltunk, Kinga kapott egy kis bevásárlókocsit, aminek nagyon örül, ki-be pakol, és tologatja. Végigettük a napot.

Hőmérőzés: nem méricskélek, semmit sem csinálok. Mikor elkap a hév megölelgetjük egymást, meg huncutkodunk. Ennyi.

Luca!

Extra tuti kerted van, és hogy egyedül csinálod! Mondjuk speckó én egy kicsit dzsungelesebbre venném a figurát, mert azt szeretem, de így tényleg gyönyörű.
Igen fenn marad a hő.

Az álomkór is jellemző volt, bár az nem annyira. De hogy ne mindig csak panaszkodjak, nekem végig nem fájt a derekam, derék derék nagyon állta a sarat, pedig nagyon sok volt rajtam a plusz. És a kezdeti álomkór végig kitartott, máok mit nem adtak volna a finisben egy kis alvásért az éjjeli kukorékolás helyett. :lol:

Montana!

Ismerős ez a gyakori betétcsere, na meg ilyenkor én nem vágyom a fürdésre. Aludni meg fetrengeni van csak kedvem. (Passzív agresszív vagyok pirkó alatt)

Kivi vagyok mit mondott az asztrogasztro :-) Kinga ikrek ugye, hááát... :wink:

Kacika!

A hústrancsírozásra a legtöbb kismami így reagál, hasonlóan, mint a dohányfüstre. Ennek még régebbi magyarázata van, amikor nem oltották, meg kezelték az állatokat, és sok betegséget lehetett kapni a nyers hústól, ami a magzatra még veszélyesebb (most már asszem csak a toxoplazmózis van), akkor a kismami így reagált, és ezzel tartotta távol a húsfeldolgozástól magát. Tehát ez egy védelmi mechanizmus, gondolj rá így. :lol:

Zsuzsu!

Jó lehet az az étterem. Tényleg nagy már a fejlődés, rájöttek, hogy a gyerekes család csak akkor megy be, ha a kölköket is kiszolgálják. Adott esetben pedig egy 2 gyerekes család jó sok pénzt hagy egy vendéglőben, tehát megéri egy kicsit erre áldozni. Én a dohányzós helyeket csökkenteném, mert OK nyáron az ember kiül a szabadba, de télen nincs nagyon választása.

Linácska!

Nagyon jók a képek, látni, hogy jól éreztétek magatokat. A lányod hogyan aludt? A tenger látahtóan bejött neki. :-)
A hőd olyan tip. PCOS, de a második fele nagyon szép, mintaszerű. :-)

Nicci!

Többször egyél keveset. Én volt, hogy egész nap rágtam, mint egy egér, aztán vagy kijött vagy bennmaradt, de legalább a folyamatos éhség nem kínzott. Az orvosom is ajánlotta a hideget, hideg vizet, tejet, fagyit, fagyi gyümölcsöt, citromos vizet... mindegy csak hideg legyen. Nekem egy kicsit segített, de volt olyan lány, aki csak torokgyuszót kapott. :cry:

Kislibus!

Mi van véled??? Most akkor megjött vagy nem?

Mimi!

Köszi. Elhoztam otthonról S. gimis tablóképét, majd beszkennelem, és elküldöm.
Szomorú, hogy ők is így startoltak, de biztosan nekik is jön majd a bébi. Látom, hogy nagy világpolgár lett belőle :twisted:.

Kicsi a világ, de ez olyan jó. :-)

Lányok!

Most itt mindenki ikrek babára "gyúr"??? :twisted:

Megyek, kezdődik a nap. Mindenkinek szép napot, használjátok ki az utolsó hetet az isi előtt :-) (Már persze akit érint).

Mi ma komolyzenei koncertre megyünk, nem tudom jövök-e még, de igyekszem.

tjuca
 
 


Grönland!

Képet! :twisted: :twisted: :twisted:
Ez jóóóó :wink:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Luca ,a kert mese szép!A miénkben a gaz,egyenes arányban fog növekedni a pocakommal :lol:

A lakásban is lassan térdig gázolunk a kupiban,de már eljutottam arra a szintre,hogy az sem érdekel!A férjem ott segít ahol tud,de ő reggel 7kor elmegy és csak du.17körül ér haza,addig küzdök egyedül.Sajnos mi mamákkal nem vagyunk túl jól eleresztve mert a férjem szülei messze laknak és ráadásul 70 föllöttiek, az én anyám sincs túl közel,ráadásul ő még aktívan dolgozik, és mellé még ott van neki a 11éves öcsém is!Tehát segítség semmi!Ez van!Probáljuk elfogadni,de nehéz :cry:
nicci
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tetszik a kertünk!Ez a kép csak egy részét mutatja, a ház előtti részen több a növény.Majd dzsungelesebb lesz, de amikor 3 éve idejöttünk, csak égig érő gaz volt, és még nem nőttek meg a növények eléggé.Egy részét direkt hagytuk szabadon, a medencének! :lol: Addig meg az a kutyának a futópálya, oda dobáljuk neki a labdát.

Annak, hogy sokat vagyok a kertben, meg van ám a böjtje: a lakásunkban általában nincs rend, és csak hetente egyszer szánok rá időt a takarításra.Na, akkor sem túl alaposan...
Egyszerűen minden perc büntetés nekem, amit jó időban bent a lakásban kell töltenem.Télen viszont annyira tudok fázni, hogy az orromat sem dugom ki, csak kucorgok a kandalló előtt!!!
Ha meglesz a pici babánk, biztos nekem sem lesz időm a kertre, meg másra sem, de nem bánom.

Nicci, ne aggódj, majd rendbe jönnek a dolgok, nem lehet az embernek mindig mindenhol tökéletesen helytállni!Már én is megtanultam lejjebb állítani a mércét, és fontossági sorrendet állítani.
Nekünk olyan pici a házunk, hogy egy csomó dolgot nem tudok hova elhelyezni, így persze, hogy nem tudok rendet tartani.A kutya meg vedlik, a szél fújja be a szőrét...nagyon utálom.De nem is érdekel, kiülünk a teraszra, ott rend van.
:lol:

Juca, én nem bánnám a bika gyereket sem!Amíg az ellenkezője nem derül ki, reménykedem.
Nálunk a párom ikrek!!!
Mi az a legkorábbi időpont, amikor kimutatja a teszt? Pirike előtt pár nappal?Talán jövő hét végén megnézem...
Pár napja nagyon fáj a derekam meg a hasam, nem tudom, hogy miért, ennyire nem szokott.Lehet,hogy felfáztam?

A jövő hónap nagyon izgalmas lesz, már sokan próbálkozhatunk!
Vendég
 


Sziasztok!!

Luca!
Nagyon szép a kert, kedvem lenne lehemperegni a dombos rész tetejéről az aljára :lol: Munka is van vele az biztos, de örömforrás is. Milyen jó lesz majd a pici babát levegőztetni. Mennyivel másabb mint a büdös város....

Szerintem a felfázásnak más jelei is vannak (csípős pisi) ..
Én rák babára gyúrok, Ábel is az és elégedett vagyok :lol: Valahogy nem irigylem azokat, akik a nyarat 5-9 hónapos pocakkal vészelik át. Nálam ez is része a tervezésnek.

Nagyon szorítunk minden csodababának!!!!!!!!!

Nicci!
Gondolom a férjed sem várja el a patyolattisztaságot. Nálunk az az elv, h első a gyerek. Ebben benne foglaltatik, h jár a pihenés is, nekem a net a pihi. Naponta nagyon sokszor elpakolok Ábel után, de semmi értelme. Lassan meg kell tanítom a rendrakásra.

Nekem sincs segítségem, de ezt valahol tudtuk már az elején és akartuk Ábelt. Nehéz, de elég egy mosoly és könnyebb minden.
Sok erőt Neked!!!!!!!

Monti!
Ábel piciként utált autózni, ha megálltunk üvöltött, na de a piros lámpánál muszáj... :oops: Anyósomhoz az 50 km -t még elviseli, de hosszabb úton nem voltunk febr. óta. Hajnalban indulunk, remélem minden rendben lesz. A kispárnája készenlétben na meg megállunk szaladgálni.

A piri miatt együttérzésem, nekem pont a nyaralás elejére várható, de remélem csak pár napot kell óvatoskodnom. Elképzeltem, ahogy bugyiban henyélsz, a párod meg felajzva kaparja a falat :lol: :lol: :lol:

Grönland!
mesélj lécci, és -ha van -a képet se sajnáld tőlünk! Együttérzek Veled, bocsi, de olyan jót nevettem! :lol: :lol: :lol:


Juca!
EGyetértek, bár egyre több helyen van különterem. Igaz sokszor a bagós helyiségen át vezet az út a nembagósba... :shock: :shock: :shock:

szaladok, megjött az uram

pusz

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!


Ma fetrengtem a földön a fájdalomtól, piri megérkezett teljes egészében... :?

De no csüggedés, már be is szereztem a következő adag ovu tesztet, meg 4 db. terhességit. :roll:

Eddig a bikára gyúrtam, mert öcsikém az és imádom, de most már ott tartok, hogy mindeggy milyen, csak legyen! Ha ikrek akkor ikrek, de a rák se lenne ellenemre, mert a párom az. :lol:

Luca! tényleg szép a kertetek! Nálunk nem kérdés, hogy kertes ház lessz és 1000 nm. telek lenne a legjobb.

Zsuzsu! Kellemes nyaralást nektek és sírásmentes utat!

Többiek pusza! :D

Kép
kislibus
 
 


Montana, kb. 1 hónapja járok/járunk a párommal.
Régebben (kb. 12 éve) már jártam hozzá, miután meghalt a nővérem.

A doki pszichoszomatikus, kifejezetten a "veszteség kezelés" a területe. Most anyu halála miatt járok, mert 1 hónapja nagyon kiborultam. Meg elég sok minden összejött. A párom-anyósom-én triumvirátus kapcsolata, a baba hiány/mánia :), anyu vesztesége. De már most sokkal jobban érzem magam, nagyon sok mindent tud megvilágítani más látásmódban. Igazából az a nehéz, hogy egy problémát a másik szemszögéből is megvizsgáljak.
De szerintem elég jól haladok :)

Egyébként most már szoptatási tanácsadással is foglalkozik, úgyhogy bizti majd tőle fogok egyszer tanácsokat kérni :)

Sajnálom, hogy Piri ilyen erős volt. A fene vinné el. Nekem tegnap múlt el, 4 nap után. Szerencsés vagyok, mert a Closty szedése óta sokkal rövidebb ideig tart.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szia! Niki!

Szerencsére nekem is elmúlt. Két napig volt nagyon erős, a negyedik nap már nagyon kevés, mára meg semmi. Ahogy beveszem a Clostit, másnapra rögtön lecsökken a mennyisége. Neked hogy kell szedned? Nekem azt mondta az orvos, hogy napi kettőt, de ne reggel és este, hanem egyszerre vegyem be a kettőt. Remélem ebben a hónapban is csinál nekem szép nagy tüsző(ke)t.

Gondoltam én is párszor, hogy elmegyek pszichológushoz. Nekem van is egy az ismerőseim között, bár hozzá nem mennék, nem tudom mennyire tudna reálisan viselkedni. De magánemberként is nagyon jó vele beszélgetni, olyan dolgokat kihoz az emberből, ami ott motoszkál az agyad rejtett zugában, aztán amikor kimondod, rájössz, hogy felesleges volt ennyit agyalni rajta, mert ahogy szavakba öntötted a szorongásodat, már meg is találtad a megoldást.

Na, de nekem itt az asztológus! :lol: Ma megyek, nagyon kíváncsi vagyok. Nem tud rólam semmit, csak elkért egy csomó dátumot, meg hogy mi az a terület, ami érdekelne, mert abban az irányban "vizsgálódik". Szerintetek mit adtam meg neki számomra legfontosabb témának? :lol: :wink:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana, most szöget ütöttél a fejembe mert nekem az én dokim azt mondta, hogy 2x1 adagolásban kell szedni. Én ezt úgy értelmeztem, hogy reggel 1, este 1. De hétfőn úgyis megyek ultrahangra, megkérdezem.
Remélem, most normálisan fognak látszani a dolgok, nem úgy, mint múltkor.
Az asztrológus az én fejembe is szöget vert, hogy el kéne menni, de félek attól, hogy olyanokat mond, amit nem szeretnék hallani. :oops: :oops: Tudom, gyáva vagyok. :shock:

Remélem, neked szerencsét fog hozni :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Kofa járt pszichológushoz, még a gyerekkorából cipelt ezt-azt, és az esküvőnk előtt meg akart szabadulni a görcseitől. Nagyon hasznos volt. Persze az egy út, míg az ember segítséget kér, de azután sokkal könnyebb.

Luca!

Piri előtt egy-két nappal már mutatHAT valamit a teszt, de általánosságban igaz, hogy a kimaradt menstruáció első napján érdemes tesztelni.

Nicci!

Nálam is van kupi, mi azt mondjuk a szűzekre jellemző sajátos káosz uralkodik. Nekem sincs segítség, de ez nem baj.

Zsuzsu!

Ha így tervezel a legjobb a korai ikrek gyerek :-)
Még nem elviselhetetlen a meleg a finisben, és a nyarat már kinn tölti a kis csibe. Persze, ha a rák már bevált 8)
Mondjuk én soha nem gondoltam, hogy ikrek gyerekem lesz, erre tessen. :wink:

Kislibus!

Sajnálom a fetrengős mensit. :-( Nálam ilyenkor az segít, ha el tudok aludni, más nem nagyon. Remélem ma már jobban vagy testileg lekileg!

Niki!

A clostyt mióta szeded?
Én egyébként nem is hiszek az asztrológiában, csak bulvár szinten, úgy viszont rém "okos" vagyok. :-) Ha segít, akkor menj!

Montana!

De most komolyan nagy vonalakban mit mondott a csillaglátó??? Kíváncsi lennék, vagy, hogy legaláb a vesédbe látott-e, megnyugtatott-e? :lol:

Most lépek, mert APEH ügyet kell intéznem, már most tiszta frusztrált vagyok, pedig még nem is telefonáltam. :-(

tjuca
 
 


Hú, nem is tudom hogy mondjam, egy jó napja volt az ügyintézőmnek, és megbeszéltük a tutit. Nost egyeztettünk, hogy az a plusz, ami a számlámom van, az az illeték :lol: ne szivassanak már, úgyhogy holnap faxolnom kell, és ennyi meg egy bambi. :-)
Sőt a múltkori telefonom a késedelmi kamattal, már készül az a feljegyzés, még a végén készen is lesz!!! :wink: 8)
El sem hiszem, nem kell többet telefonálgatnom, ha minden igaz! Juppié

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: