Új privát üzeneted érkezett!

Erika!
Ma már nem vettem be utrót!
Várom a pirit!!!!
Semmi tünetem nem volt,össze jött első neki futásra!!!!
Hány napos is a ciklusod????

Az jutott még eszembe,hogy 17-ik nap volt valami folyás olyan nyúlós,nem e akkor volt pé-m???Rózsaszines barnás trutyi volt!!!
Már olvastam róla,hogy van akinek a pé előtti váladék olyan szinű!!!
Hát majd kiderül holnapra reméllem megjön!!!!
Vendég
 


Sziasztok,itt vagyok!

Csak nagyon dögrováson vagyok... :( Iszonyat émelygek,gyenge vagyok meg ilyenek.

Ma voltam vérvételen meg EKG-n is.

Meg bejentkeztem genetikai vérvizsgálatra(tudjátok az a Czeizel féle amit Angliába küldenek ki értékelésre)szóval az előzmények ismeretében,meg az aggódásom kielégítésére döntöttem ,úgy hogy megcsináltatom.A korom miatt még nem indokolt(31 vagyok)de manapság már sokan megcsináltatják fiatalok is.Az a 30 ezret kispóroljuk.

Ja és képzeljétek,mindig attól a rohadt rózahímlőtől rettegtem(mert én nem voltam kiskoromban)és anyu megtalálta a gyerekkori oltási könyvemet és '89-ben beoltottak minket!!!Kicsi megnyugvás végre!!!

És kórház ügyben mégiscsak maradok a Máv-nál mert a dokim is úgy néz ki hogy maradt,meg a szülésznőm is.Szóval nekem nagyon sokat jelent például az is, hogy a Máv-ban 3 ágyas szobák vannak wc-vel és fürdővel,Kistarcsán meg 6 ágyas és a Wc meg a fürő csak a folyosón és tök lepukkant.Persze lehet menni VIP szobába napi 10 ezerért,de minek fizessek ha ott a tök fejújított Máv?!És azt mondják a baba-barát szellem is megmarad valószínű.

Kriszti!

Tényleg az utró miatt nem jön meg??!!Kiváncsi leszek, hogy ha abbahagyod mi lesz.

Erika!

Szép lassan közeledsz a teszteléshez.Cici érzékenység jó jel :lol:

Nyáriorgona!

Hát tényleg sokmindet összejött ahogy írtad... :?
Tényleg jegeld addig a témát apánál,most úgysincsenek esélyes napok.
A hőd hogy áll???

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok hogy vagytok ?
e.andrea
 
 

 
 

Panni!
Sajnálom,hogy "dögrováson vagy"!De egyben irigylem!!!!
Küld el hozzám!!!!!!
Én is kiváncsi vagyok az utró hatására!!!!
Egyesek szerint az akadályozhatja,hogy nem jött eddig meg,mások szerint nincs össze függés!!!
És ezt én is tartom,mert a múlt hónapban utró mellett jött meg!!!!!


Andrea!
Hogy,hogy vagyunk sorainkból olvashatod!!!
Inkább te ird meg,hogy vagy te?????
Vendég
 


Kriszti
én irtam pont hogy rozsaszines bő folyásom volt középidőben.Ahogy elmultak az ovulácios napok elmult teljesen.Seemi folyásom sincs.Ki érti ezt??
Az utrotol nekem függetlenül mindig megvolt.Szuri után utroznom kellet,de mindig meg is jött. :(
Ja és 25-27 napos a ciklusom,de pl. mult honapban 28 volt.Még várhatok pár napot,és reménykedhetem a " gólyamesében" :)

Panny
hol csinálják ezt a genetikát?Miből áll?
Tudsz azért enni valamit?Nehogy lefogyjál!! :shock:

Andrea
Te hogy vagy???Hol tartasz most??
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti! Nagyon drukkolok. Remélem, baba van a dologban.

Többiek Jól vagytok?

Mi megvagyunk. Jövő héten már gyakrabban leszek. Akkor gyorsabban megy a válaszolás. Bocsi addig is.


Legyetek jók és vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!!!

Puszi: Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


okszika csajok én akkor meg irom épp várakozok hogy 2 nap mulva nem kellene meg jönnie a pirinek .
e.andrea
 
 


Na lányok!

Úgy látom,hogy van kiért izgulni,kikért!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erika!!!!!
Hiper mega giga DRUKKOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Brigi!
Hiányzol!
Neked is hiper mega giga DRUKKOK!!!!!!!!!!!!!!!


Andrea!
Akkor te sem maradhatsz ki!!!!
Neked is mennek a DRUKKOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Judy,Niki!
Mi van veletek???????????????????????????????????????????????
Vendég
 


Nyáriorgona!
Attól függetlenül,hogy a párod,hogy gondolja!!!!!
Neked duplán DRUKKOLOK,hogy másképp lássa a dolgokat is,meg,hogy babásodj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jelentem a várva várt piri megjött!!!!!!!!!!!!!!!


Jó éjt!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
akkor ez jó hír is??Hisz készülhetsz a kövi ciklusra.ill. a doki megnéz peteéréskor,ugye??
Köszi a drukkot!!Ma megfordult a fejemben bevallom,hogy nem kéne nekem még egy gyerek,hisz ezekkel se birok.ELkezdték a csunyabeszédet(csak itthon egymás közt),de a szájraverés nem ér semmit se.Teljesen ki vagyok tőlük akadva.Mi a afrászt csináljak velük??VAn ötleted???

Britta
várunk,mihamarabb gyere.Teszt is esedékes lassan ahogy látom??Megy a drukk!!!+++++++++++++

Andi
megy drukk neked is!!!+++++++++++VAn valami előjel esetleg terhességhez???Pontos szokott lenni??
Vendég
 


Erika!
Örülök neki meg nem is!!!!
Ez az új hónap új reménybe nem hiszek!!!!
Mert már 10 hónapja ez megy!
Na de mindegy!!!!
De azért a closty bevétele előtt tesztelek,mert éppen csak a tampon hegye maszatos!!!!
Azt hittem reggelre elönt,de nem!!!!!
Gyerek ügy!!!
Néha nálunk is elcsattant a pofon,de nem ér semmit!!!
Még nekem lett lelkiismeret furdalásom,és nem győztem bocsánatot kérni,hogy ne haragudjanak!!!!
Én általában azt szoktam csinálni,hogyha valamit szeretne pl.lenni,vagy kér valamit arra mondok neki NEM-et!!!!
De ezen a csúnya beszéden át kell nekik esni,csak átmenet leszoknak róla egy kettőre!!!!
Nekik most ez trendi,de elhagyják maguktól!!!!!
Próbáld ki,hogy ne engedj meg nekik olyat amit tudod róluk,hogy szeretnek!!!!
Magyarán zsarold őket,hogy ha igy beszélnek akkor pl.nem kapnak fagyit vagy nem mehetnek le,vagy mit tudom én ami nekik kedves elfoglaltság nem csinálhatják.
Nálunk nem 100%-san de bejön!!!!
A fiam imád lent lenni,ha valami olyan történik ami nekem nem tetszik,nem engedem le,egyből változik!!!!!
Vendég
 


Köszi Kristi a hasznos tanácsokat!!!!!Megfogfadom,eljön az uj időszámitás nekik!! :evil:
Akkor most mi van veled??Végülis beindulhat még,ugye??
Vendég
 


JA ,és Kriszti!!!
A 10 hónap még nem sok hidd el!!Én többet vártam a csajrs de megérte.Persze Te nem fogsz ennyit várni,hisz nekem mensim se volt az volt a gond.Onnantol hogy lett mensim 1 év volt,és babás voltam!!SZal ne add fel!!Most lesz gyümölcse a probálkozásnak!!! :wink: :!: :!: :!:
Vendég
 


Erika!
Ha nem lennék 39 akkor azt mondanám,hogy nem sok a 10 hónap!!!!
Ez miatt mondom,hogy 10 hónap!!!!!!
Nem akarok évekig próbálkozni!!!!
De nem is szabtam határt,hogy jövőre abba hagyom és kész!!!!
De azért a nyáron örültem volna,ha össze jönne!!!!
Na de ez van!!!!
A piri még nem az igazi!!!!
De beindul az!!!!
Ja,az vigasztal,hogy olvasgatom a babaneten velem egy korúak is sokan vannak!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Eltűntem egy kicsit,mert rossz volt a gépünk,újra kellet telepíteni,ezért nem jöttem.

Bocs, hogy most csak magamról írok,de még nem tudtam visszaolvasni.

Szerdán voltam a dokinál,minden ok a babóval,2,4 cm,március 17-re várható a szülés.Majd szeptember elején kell mennem megint uh-ra.Nagyjából jól viselem,amkior melegebb van,akkor vagyok néha rosszul,de összeségében jól bírom eddig.

Visszaolvasok,és megpróbálok képbe kerülni, hogy kivel mi történt.

Niki
Vendég
 


sziasztok!
Rik pontos szokot lenni napra pontos .szerintem szombatra meg jönn mert sajnos nem érzek semi babára utalo jeleket :( .
e.andrea
 
 


Andrea!
Azért van nem biztos az,hogy megjön!!!!
Én azért DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha megjön,akkor eggyütt szenvedjük a következő ciklust!!!
Vagyis nekem szenvedés!!!!!!
A hónap hossz miatt is,meg a sok csalódás miatt is!!!!!!
Vendég
 


szia Kriszti nem rég hapciztam és bele nyilalt a baloldali p.fészkembe és ez mitöl lehet :?: .nem szoktam csak egy hapcitol be görcsölni hogy ne tudjak fel állni :( . Kriszti neked van már gyeköcöd?
e.andrea
 
 


Andrea!
Persze, van egy 17 éves lányom és egy 13 éves fiam!!!!
Nekem is előfordult,hogyha hapciztam belenyilalt,de azért annyira nem,hogy ne tudjak felálni,csak kicsit volt kellemetlen érzés!!!!
Hogy ez mitől lehet?
Az egész szervezetünk tele vannak idegekkel,ezek az idegek össze köttetésbe vannak egymással.
A petefészekben nem érezhetted csak körülötte!!!!
Mert a szerveket veszik körül az idegek!!!
Vendég
 


Kriszti köszi a választ :) .
téleg amig babát nem szeretél mivel védekeztél?
mert ez a 10honap szerintem sok idö hogy nem jött össze baba vagy csak én látom igy :( .
én nekem 2lány olyan gyorsan össze jött de most nem akkar össze jönni a 3-ik baba. lehet hogy a spirál miatt van ez :?:
e.andrea
 
 


Andrea!
Fogigátlóval védekeztem!
Tavaly májusban hagytam abba,azután november 1 -ig gumióvszer!
Tehát élesbe nov 1-től van a babaprojekt!!!!4
Ha azt vesszük,hogy 13 éve védekeztem,nem sok idő a 10 hónap!!
Mert pl aki dohányzik hosszú évekig annak is idő kell mig a szervezetéből kitisztul!!!
Nos én úgy gondolom,hogy nekem is kell idő,hogy 13 éves védekezés után kell a szervezetnek tisztulni átállni!!!
Igen a spirál is egy védekező eszköz,a szervezetednek kell átállni,mivel ez eszköz nincs benne hormon mint a tablettákban!!!
Régóta fent volt?????
Vendég
 


Kriszti !
6évig volt fent sajnos :( mivel nem könyen vették le mert nem találták igy altatás meg e.ü. kaparás volt igy együt :( és azota megy 4 honapja élesbe
e.andrea
 
 


Erika!
6 év sok idő!
Akkor türelem!!!!!!!!!!!!!
Egy kis idő kell neki,hogy a szervezet átáljon!!!
Persze mi úgy szeretnénk,hogy hipp-hopp,de ez sajnos nem igy működik!Ezt a szervezetünk dönti el,ha készen áll rá,meglessz az eredméye!!!!!
Szerencsések azok akiknek rögtön sikerül!
Hát én nem tartozok azok közé!!!
A barátnőm pont igy járt mint te!
Neki sem egyszerű volt a levétel!!!!!
Majd este jövök,mert megyek szülőire a stadionba,a fiam focizik az ügyben kell menni!
Vendég
 


Kriszti
ezt gondolom(az utolsót)nem nekem szántad hanem Andinak :lol: :lol:

Nehéz dolog ez,spirál,gyógyszer.NA de valamivel csak védekezni kell a nemkívánt terhesség ellen :roll: Nekem könnyű mert régota nem védekeztünk,Petra előtt(5 év),aztán Petra után 2évet igen(na azért néha nem :oops: )és igy sem voltam,vagyok terhes. :roll: :shock: Passz hogy miért van ez!!Az orvos szerint semmi akadálya.Férjemnek is volt Petra előtt vizsgálatsorozata,jól van ő is,egészséges(Akkor legalábbis).Fiatalok vagyunk,és mégsincs semmi. :(
Vendég
 


Rik !
téleg nekem irta Kriszti :) .
akkor neked bár mikor össze jöhetet volna egy pár baba :) .
Nekem nem rég josoltak hogy novemberbe vagy decemberbe leszek babás mert akkor leszek termékeny :)
e.andrea
 
 


andi
hát igen,már egy egész ovim lehetne :lol:
Ez a jóslás dolog tök érdekes.Petra fogantatásának évében,januárban voltam jósnőnél,mondja már meg nekem lesz-e babám valaha is! :roll: Azt jósolta,hogy jul.körül megtudom a hirt,hogy babát várok.Május végén már megtudtam,nem sokkal késöbbre jósolta. A másik érdekes dolog,hogy azt mondta hogy tüdőgyulladás,vagy sulyos allergia fenyeget.Mondtam neki,hogy én nem vagyok beteges,nem hiszem ezt.És mit ad Isten?Terhesen jun.-ban tüdűgyuszim volt.
A fontos még hogy jósolt még egy fiút( :lol: ),30-35 éves korom közt.Azt mondta nem tudja megnondani pontosan mikor,messze van az még.Asszem mennem kéne ujból valamiféle tudóskához. :roll:
Vendég
 


szia Rik!
ez akor téleg érekes amit neked josolt :) .visszont nekem is érdekes amit most josolt mert mind két lányom nov.-dec. és dec-jan-ba fogant meg . lehet hogy most is igy lesz :) .
téleg te hány éves vagy ha meg szabad kérdez nem ?
e.andrea
 
 


Andi
30 éves vagyok.Asszem mint Te!
Akkor hajrá tél!NA dse addig is.......hátha!!Tudod!!
Apropó!!Nem ma kellett volna megjönnie??Mi ujság vele???
Vendég
 


szia Rik hát még nem jött meg de még jele sincs mint szokot lenni de még várhato hogy estig meg jönn :cry:
e.andrea
 
 


Andi
mi ez a negatív hozzáállás????Irgumburgum!!!!! :D
Azt irod,nincs semmi előjele.Hát akkor nem is lesz MIKI!!!! :lol: :lol:
ÉN drukkolok nagyon,ne várjunk már novemberig!!!!! :lol:
Vendég
 


okszika akkor remélem nem is jönn miki :D :oops:
e.andrea
 
 


téleg neked mikora nem esedékes a miki ? :)
e.andrea
 
 


Andi
ma a 22.napon vagyok.Általában 25-27 napos aciklusom,de a mult honapban "csak" 28 napra jött meg.Kiváncsi leszek,a költözés mennyire kevert be. :?
Vendég
 


TÖBBIEK?????
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem, vagyok mától. Már nagyon hiányoztatok, remélem, nem haragszik egyikőtök sem, amiért ily sokáig nem voltam.

Elvileg holnap "kéne" pirinek meglátogatni, de remélem, nem teszi meg, mert kikaparom a szemét neki. Az bizti. Kissé kevereg napok óta a gyomrom, de ez még nem jelent semmit, igaz?

Kriszti! Sajnálom, hogy megjött.

Többiek! Bízom benne, hogy jól vagytok.

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Én vagyok!
Főztem vasaltam takaritottam!
Most vacsi azután tévét nézek és jövök ha lessz itt valaki!!!!
Vendég
 


Én is vagyok!

Nemrég értem haza.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szia Brigi!
Sose sajnáld most tuttam,hogy nem esélyes a hónap!!!!!!

Drukkolok!!!!
Mikor tesztelsz????
Vendég
 


Kriszti!

Nem irigyellek. Tudom, 10 hónap hosszú idő. Mi is ott tartunk. Nem tesztelek, csak ha eleget késik már.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Úgy látom nem ir senki!
Megyek tévét nézni,jó film lessz!!!!

JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti!

Hová tűnt mindenki? Én is várom a hozzászólásokat.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Vissza jöttem 1-2 perc erejéig!!!!

Nektek is 10 hónap????
Hát akkor te is tudod milyen érzés minden ciklus végén a csalódás!!!!
Nagyon drukkolok,hogy ne jöjjön meg!!!!!
Érzel valamit????
Vendég
 


Nov óta próbálkozunk. Nem tudom, most mi a helyzet. Néha émelygek, de az előző hónapokban is előfordult ilyen.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Mi is november óta!
Én már nem is figyelek fel tünetekre,mert elkezdek kombinálni!!!
Novemberig sose figyeltem mit érzek mi fáj!!!
November óta mindenre oda figyelek!!!!!!
Már azt sem tudom,miket éreztem mikor terhes voltam!!!!
Nem emlékszem semmire!!!
Csak annyira mikor mozdultak meg!!!!
Na meg arra,hogy nagyon jó terhességeim voltak,sosem volt hányinger émelygés hányás!!!
Kivánós voltam,zabáltam!!!!!
De,hogy itt szúr ott szúr,feszül ezekre nem emlékszem!!!!
Vendég
 


Már én sem tudom, mire kellene figyelnem, hisz eddig mindig átvert a szervezetem.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


sziasztok én is itt vagyok és még mindig semmi :) de remélem nem is lesz
e.andrea
 
 


Szia Andrea!

Remélem, nem is lesz semmi, hogy örülhessünk a sikerednek. Én is szeretném, ha végre összejönne.

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Hát igen,ez,az,átver saját szervezetünk!!!!!!
Na én lassan megyek,szeretném megnézni a filmet,Gyémánt Románca lessz a TV2-őn,egyik kedvenc szinészem a főszereplő!!!!



JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti nem semmi én mind 2 lányal rokáztam de sokáig
e.andrea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: