Új privát üzeneted érkezett!

Monyó,teljes szívemből kívánom,hogy sikerüljön az a régen várt kisbaba! :wink:

Képzeljétek,ezt a vitamin-ügyet direkt azért ajánlották,mert állítólag a teherbeesést is segíti!Én nem tudom,hogyan,de azért szedem :roll:
Vendég
 


Mmzsó,
valaki már írta: minnél egészségesebb és erősebb a szervezet, annál nagyobb az esély a babára. :wink: Bár sztem konkrétan ezeken a vitaminokon csak kis részben múlik a dolog, de ha az ember valamit megtehet az ügy érdekében, akkor miért ne?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja!

Egy ápolónő ismerősöm meg az e-vitamint ajánlotta nagyon, ő szedte is mindkét baba előtt, terhes is lett majdnem rögtön. De azt csak orvos tudtával lehet szedni.
Na, majd megkérdezem, mert már nem pontosan emlékszem mit mesélt. De ari volt, mert ami neki megmaradt, az átadta nekem. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Czeizeltől olvastam, hogy az Elevit elősegíti a terhességet! Biztos jobban tudja! Attól senkinek nem lesz baja, ha szedi! Sőt, még be is jöhet és rálehet fogni, de soha nem tudjuk meg, hogy ennek köszönhető-e! Az e-vitamint én is szedem, de csak, mert nem mindig van pé-m! Erre nagyon jó, de vigyázni kell vele, mert pé után nem ajánlatos, a sejtekkel csinál valamit és egy esetleges terhességnél bajt is csinálhat a babánál! Legalábbis nagy mennyiségben!

Gabuska!

Így utólag is boldog névnapot kívánok!(még benne vagyunk a 8 napban :lol: )
Vendég
 


Nekem azt ajánlotta az itteni bábanő, mikor abbahagytam a fogigátlót, hogy min 500mg-os C vitamint kezdjem el szedni, és emellé folsavat, vagy folsav tartalmú magzatvédő vitamint... mert azt mondta a folsav a mi szervezetünkbe is csak fokozatosan épül be, szóval kell valami "tartalék" legyen bennünk a babának, mert ő is fokozatosan fogja felvenni.... főleg olyanokra vonatkozik, aki a "zöld" ételeket (sóska, spenót, brokkoli) nem szeretik, és nem esznek sokat belőle...merthogy ezekben van még sok folsav!

d.dodó
 
 


Ezekben a magzatvédőkben is van E-vitamin,úgyhogy minden együtt van,ami kell.Már csak azért is jó szednem,mert még egy dolog,amivel hozzájárulhatok a sikerhez.És 2 napja lelkesen hőmérőzöm,kíváncsi vagyok,milyen lesz a görbe!


Amúgy azért nem jöttem 1 hónapig,mert megpróbáltam minden szinten "elengedni" ezt a témát.Rájöttem,hogy ez nekem NEM MEGY.Úgyhogy ismét beszállok a szurkolótáborba!
Vendég
 


Mmzsó!

Gyorsan megnéztem. Csak 15 mg van benne, ez ahhoz kevés, hogy pé legyen! Én 400mg-osat szedek, sokszor így sincs! De ha valaki jól működik, ez is felesleges! Attól baja senkinek nem lesz, ha bekapkodja ezeket a tablettákat!
Vendég
 


sziasztok lanyok.

koszonom a drukkokat elraktarozom jovore.

groland hat igen,ugy erzem nem birom ezt tovabb.erre tettem fel az eletem,2,5eve masrol nem szolt az egesz csak arrol hogy anya legyek.nem sikerult.
marciusban talan akad valami melofele es szeretnem megpalyazni ha sikerul akkor babatemat is konyebben elengedem.

bitaminok.e vitamint szedtem 400mg ot ezen kivul szinte semmit.ja meg folsavat mert az kell.
hat igen a vitaminokrol megoszlanak a velemenyek,mint mindenrol.az tuti hogy en csak terheseg alatt fogom szedni.

Kép
monyo83
 
 


Mmzsó,
örülök, hogy visszajöttél a topikba! :D

Igen, én is úgy tudom, hogy a vitamin mix-ekben mindenből csak valamennyi van, ha valamelyik vitaminra speckó utazik valaki, akkor azt magában érdemes inkább szedni, mert az rendes mennyiség. Ezek az elevit meg társai annak tök jók sztem, aki amúgy minden szükséges dolgot bevisz kajával vagy máshogy, de mivel "ketten van", ezért jó, ha több van a szervezetben. Az E-vitamint tablettában szedte ez az ismerősöm, nekem is olyat adott. És a lelkemre kötötte, hogy dokimnak szólok, hogy szedem.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


D.dodó, jó a vonalzód! :wink: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, Grönland, köszönöm!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!!!

Óriási örömünkre a héten 2 pozitív tesztet is csináltam, utoljára október 25én menstruáltam, de tudom, az ovulációs kalkulátor november28-án jelezte az ovulációt. (mindig is hosszú ciklusaim voltak)
Ilyenkor szerintetek mennyi idős a terhesség? Dokihoz majd hétfőn megyek!!!!! :D :D
Ja! És normális a derékféjás+néha alhasi fájdogálás?????
agisol
 
 


Agisol,
mindkét tünet tök normális, nekem is van mindkettő.
Mivel a menzi napja biztos, az ovulációé meg csak kábé, ezért sztem a menziből érdemes számolni a baba korát.

Gratulálok! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Agisol,
gratulálok! :wink: Ha ilyen későn volt a pé,akkor valószínű kisebb a baba,mint ahogy a mensiből számolnád,de ez ki fog derülni az ultrahangon,és ilyenkor úgy tudom,a dokik is az ultrahang szerinti kort veszik figyelembe.
Gabuska,
jólesik,hogy örülsz nekem,és az is,hogy még mindig itt vagy,drukkolsz mindenkinek és lesed a teszteket,pedig Te már túlvagy ezen a problémán :wink:
Grönland,
szerintem nekem elég az az E vitamin mennyiség,ami a Gravidában van,nekem úgy tűnik,van pé.Félidőben nyák+oldal szúró fájdalom,utána 2 héttel mensi.Ezek elég biztató jelek,és most meglátom,milyen a hőgörbém,és az Optimálisban(Bolgárkerék u.)lehet,hogy csinálnak majd hormonvizsgálatot,szóval hamarosan mindenre fény derül!
Vendég
 


Ja,és Neked is jár egy :wink:
:lol:
Vendég
 


Mmzsó,
a két esetet összevéve elég sok időt töltöttem el babára várva, és nem egy könnyen felejti el az ember, hogy milyen nehéz ez, ismeretlenül is szorít a sorstársakért.
Szeretnék egyre több sikersztorit olvasni. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mmzsó!

Akkor neked biztos nem kell semmi rásegítés! :wink: Gabuskához hasonlóan én is szeretnék egyre több sikersztorit olvasni és én is szorítok! :wink:
Vendég
 


Én is sok-sok sikersztorit szeretnék olvasni. A jót olyan jó olvasni :)

Agisol: Szivemből gratulálok :) Mikor mész dokihoz? Beszéltél már vele?

Kép
csucsu05
 
 


Én is nagyon örülök mindig a jó híreknek!
Csucsu,Te vagy a soros tesztelő nemsokára,nem?Hajrá!

Grönland,remélem is,hogy nem kell rásegítés,mert nem is szabad!6 éve mellrákom volt,5 évre leállították a petefészekműködést,már 9 hónapja újra működik,de soha nem kaphatok semmilyen női hormont(fogigátlót sem,meg ilyen stimulálókat),úgyhogy mennie kell magától!

Lányok,nekem ez a hónap tuti bukta.Reggel tudtam meg,hogy 5 napra külföldre kell mennem a jövő héten.(A férjem nem jön.)Pont az az 5 nap (benne a szülinapom) :(
Vendég
 


mmzsó: Hú szegénykém. Pont a szülinapoddon is kint leszel?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!!

Köszi szépen az együtt örülést!!!
Hétfőn megyek a dokihoz, remélem ha egyáltalán lát valamit, az rendben lesz :wink:

mmzsó: én is külföldön voltam most 9 napig, ott tudtam meg :lol: :lol: hátha Neked is lesz valami addigra!!!!
Hová utazol?

Agisol
agisol
 
 


Innsbruckba megyek,és 24-én délelőtt vagy du.érek haza.Elég idétlen.A szülinapom meg 22-én van.
Sajna addig tuti nem jön össze,mert még "korán" van.Amikor lehetne,pont kinn leszek.Nem baj,legalább lesz egy olyan hónapom,amikor nem fogok izgulni hó végén :lol:

Agisol,egy petezsákocska biztos fog látszani :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam uh-n, egyelőre 4 mmes "felgyűrődés" látható, majd a hüvelyi uh többet fog elárulni remélhetőleg, mert túl korai a dolog. :?
agisol
 
 


Agisol,
jéééé! Csinálnak hasi uh-t ebben a korai szakaszban? Mi a manónak, semmi nem látszik. :shock: Ott, ahol voltál nincs hozzá gép, vagy mi a szösz?
Hüvelyivel is alig lehet kivenni valamit ennyire az elején, de azért ott tényleg többet fogtok majd látni, mint a hasin. :wink: Mikor mész?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


holnap délre megyek hüvelyire. Tényleg szinte semmi nem látszott, egy parányi kis pötty. A magánrendelésen voltam, ott kisebb uh van, de majd a kórházban holnap talán többet megtudunk, egyelőre a méhen kívülit akarja kizárni.
Nagyon korai még, de remélem rendben lesz.
Te hogy vagy?
agisol
 
 


Köszönöm kérdésed, olyan felemásan. Délelőtt még tök jó, de ebéd + szieszta után már kóválygok estig, hányinger, gyengeség, ilyesmi. Érdekes, hogy fordítva szokott lenni, nálam nem reggeli rosszullét van, hanem délutáni meg esti. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Agisol,
gondolok Rád holnap,biztosan minden rendben lesz!
Gabuska,
kitartás,talán újévre már jobban leszel!
Csucsu,Grönland és mindenki,hajnalban elutazom,Karácsonykor már itthon leszek,be-benézek majd és várom a pozitív tesztjeiteket szeretettel!
Vendég
 


mmzsó: Várunk vissza 24-én. De előre is nagyon BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok:)

Agisol: Ha hasi uh-al látott valamit akkor hidd el a hüvelyivel mindent fog látni. És ezer százalék, hogy méhen belüli a pöttyöd :)
Irj ha megjártad a dokit!
nagyon szép lesz a karácsonyotok :)

Kép
csucsu05
 
 


Mmzsó!

Nagyon aranyos vagy, de asszem nekem kicsit odébb lesz még a tesztelés!

Boldog szülinapot! :wink:

Agisol!

Nekem is hasit csináltak először! Ilyen korán csak azt zárják ki, hogy méhenkívüli-e! Ha neked láttak valami a méhedben, akkor nyugi, jó helyen van! :wink: A vonalzódat nem értem! :roll:
Vendég
 


Érdekes nekem anno elsőre hüvelyi uh-csináltak. De mindegy csak baba legyen az a lényeg :)))

Kép
csucsu05
 
 


Grönland,
én is törtem a fejem Agisol vonalzóján, lehet, hogy nem az utolsó menzit adta meg, hanem a fogantatás napját, ezért onnantól számol? :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Voltam a hüvelyi uh-n, minden rendben, 3 hetes a terhesség. :D :D Köszi szépen, hogy gondoltatok rám és lyndee, Te nem ma mentél???
A vonalzóm története: utolső menzi október 25, azonban ovu november 29, ami miatt a terhesség valójában csak 3 hetesnek felel meg, nem a menzi időpontjától számított 7 hetesnek.
És ezt megerősítette a mai uh is. :D :D
Mindenkinek hasonló jókat kívánok!!!!!!!!!!!!!!

Gabuska, Neked amikor elmaradt a menzi és +at teszteltél, mennyi idős volt a terhességed? Kezdek belebonyolódni ebbe a számolásba, hogy másoknak hogyhogy egyből 5 hetes a terhesség az elmaradt menzi után?
agisol
 
 


Agisol,
nekem a ciklus 30. napján lett pozitív a tesztem, és mivel a ciklusomat követtük uh-val, a peteérést, tüszőrepedést is pontosan tudtam. Szóval, ahogy a nagy könyvben meg van írva, ciklus közepén pé. és terhesség. Szóval mikor a tesztet csináltam, akkor 4 hetes volt. Mert ugye a fogantatás pillanatában már 2 hetesnek számít, mert a petesejt 2 hetes, mikor megtermékenyül. Így bár az elmaradt menzi a pé. után 2 héttel van (általában), így mikor kiderül a dolog, akkor 4 hetes a babó.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Agisol!

Ha fogantatástól számolva vagy 3 hetes, akkor ahhozt adj két hetet és kijön, hogy 5 hetes terhes vagy! De ha kaptál méreteket a petezsákról, akkor abból lehet következtetni! 5 hetes terhességnél kb 10mm-es a petezsák! Ezt így kell számolni, mert soha nem számolnak peteéréstől! Örülök, hogy minden rendben van!
Vendég
 


Köszi a felvilágosítást, megint okosabb lettem :)
Ha jól veszem ki az uh-ból, 3,4 mm-es a zsákom :D
Akkor az nem túl nagy, de 3 hetesnek megfelel a doki szerint :D
Majd 3 hét múlva ismét megyek.
Veletek mizujs? Ne már csak folyton én meséljek :D
agisol
 
 


Agisol!

Akkor szerintem nem vagy 5 hetes! De 3 hetest, hogy láthat? :roll: Mikor kell legközelebb menned?
Vendég
 


Gröni
Nekem 5 hetesen 5 mm-es volt a petezsák, és 5 hetesre is saccolták a terhességet.
gtünde
 
 


Agisol: Gratula kis 3hetes pöttyödhöz:)
Az a fő, hogy látta a doki. Nekemis 5hetesen látták cska a babót. De a mensitől számolják kivéve akkor ha a PÉ-d később volt akkor kisebb mindig a pötty. valószínű nálad is ez van és ezért nem a mensitől számítja a doki. Mert akkor ha úgy lenne 40hetesen te csak 38hetes lennél és papíron túlhordanád a babát. Valószinű ezért vagy 3hetes. De ez majd az uh-ok után még változhat.
De az a lényeg, hogy a doki látta :)

Kép
csucsu05
 
 


Agisol szívből gratulálok a kis pöttyödhöz!!!


Csucsu!

Nagyon boldog születésnapot kívánok a kis Csucsunak!

Remélem, hamarosan a Te kicsi pöttyödnek is örülhetünk!
Vendég
 


Csak azért írtam, mert nekem annyi volt! Gondolom ilyenkor még nem nagyon foglalkoznak a méretekkel! Ha már lesz szívhang, biztosabbat tudnak mondani!

Csucsu!

Annyi topikban találkozunk, mindenhol látom, hogy kicsilányod ma 2 éves! Nagyon boldog szülinapot kívánok neki! De szép karácsonyotok volt két éve! Kívánom, hogy idén is nagyon szép legyen! :wink:
Vendég
 


Grönland, F.mária: köszönöm a kislányom nevében is.
Igen ma 2éves a kicsi lány. Este lesz a zsúrja. már feldiszitettem a lakást lampionokkal és lufikkal. Reggel már ment neki a magnón a Halász Jutka boldog szülinapot című száma. nagyonélvezi dolgot. csak néz körbe és folyamatosan a magnó fele küld és mondja kap-kap. Már nem is tudom hányszor hallgattuk végig. De sebaj. este szép ünneplőben lesz kapott egy szép bordó bársony ruhát fehér bluzzal . Fehér harisnyában és lakkcipőben lesz. Persze ő már most ünneplőbe öltözne. Imád csini lenni.
biztos sirni fogok a férjemmel mert tavaly is a tortánál pityeregtünk :)
Két évvel ezelőtt szerintem senki nem volt aki nálam boldogabb lett volna. És 24-én engedtek haza a korházból is a fa alá a kislányt betettük .Ennél nagyobb ajándék nem is kellet :)

Kép
csucsu05
 
 


Szabinának boldog szülinapot! :D

Agisol,
majd az idő előrehaladtával úgyis egyértelműbb lesz, hogy mekkora éa mennyi idős, most csak örülj annak, hogy ott van! :wink: :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csucsu: a pé-től számítva 3 hetes, jól vágod :D amúgy már 7 hét telt el az utsó menzi óta, de mivel hosszúak a ciklusaim, nem az a mérvadó :)
A hüvelyi uh-n már tök jól látszott :D
majd 3 hét múlva újra megyek és akkor kiderül talán, mennyi idős is a méretei szerint. Lényeg a lényeg :D :D :D
agisol
 
 


Agisol,
nincs képed az uh-ról?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Van képem, csak nem tudom felrakni, azt írja, h hiba történt :( [/img]
agisol
 
 


Küldd át a gabuska77@gmail. com-ra, felteszem neked. :wink:

(Erről tusz?: max. fájl méret: 250KB., max. képméret: 600×600pixel.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Agisol!
Gratulálok!
Anno én is így voltam vele, hogy a pé.től számoltam a baba korát, de utánna váltottam a vonalzón, mert tényéeg az utolsó mensitől számolják.És hát az 5 hét máris jobban hangzik mint a 3. :lol:
Én is 3 hetesen voltam(pé-től számítva, én is tudtam apé. pontos idejét) uh-n, hasin magánban, és látszott egyértelműen a terhesség, de méreteken nem mért a doki, mert régi uh-ja volt, és csak arra voltam kíváncsi, hogy tényleg jó helyen legyen a baba.
De szerintem is csak a babával foglalkozz, a többit majd az okos dokik kiszámolják :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Gabuska! Átküldtem :) Köszi!
Pankaa, köszi szépen, egyelőre tényleg a tény a legfontosabb, aztán majd kiderül...
Amúgy már 7 hetes lenne, okt 25. volt az 1.nap...kissé hosszűak a ciklusaim...
agisol
 
 


No, akkor íme Agisol uh-ja. :)
Kép

A legalsó sorban ott van, hogy + 0,36 ez az én uh-mon azt jelentette, hogy a két + jel között van a babó, és a két jel közti távolság a 0,36 cm, tehát ekkorának látja a gép.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, köszi :D :D
Ez a méret a petezsáké, vagy a babóé szerintetek? Ugye biztosan van benne valaki??? :wink:
Na ezért van az, hogy okt.25 utsó menzi, de csak 3 hetes és nem 7. A mérete szerint. Ezt így is fogják számoni?
Ritt, gratula!!!! :lol: :lol:

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!!!!!
agisol
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: