Új privát üzeneted érkezett!

Sz.Niki
Pl a google-be kereshetsz ha átállítod kép keresésre és annak a témáját írod be pl. kutya, cica stb. Milyen képet akarsz?
Vendég
 


Babásat!
De ha minden igaz akkor sikerült átméretezni.
Most meglátjuk milyen lett.
Vendég
 


Sikerült!!!!
Köszi csajszik
Vendég
 

 
 

Igen Niki, ez volt az én problémám is! Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Niki,
Nagyon ari ez a kép nekem is megvan :D
Vendég
 


Juhéé!
Na ez én volnék.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sz.Niki! Gratulálok!!!
És kék vagy rózsaszín masnival szeretnéd?

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Rózsaszín masnival szeretném!!!
De ha kék lesz sem fogom bánni.
Csak tartanék már ott.
Tudtam, hogyha terhes leszek nem fogom kibírni azt a 9 hónapot.
Olyan nagyon sok idő.
Én már most rögtön a kezembe szeretném tartani, a kis picurkánkat.
Milyen önző vagyok... :oops:
Rá nem is gondolok.
Neki biztosan odabent a jó, és hát nagyon sokat kell ám még nőnie.
Valahogy csak elmegy az a "pár" hónap :?
Vendég
 


"Hát van akinek nem lehet a kedvére tenni"(Brian élete) :D
Mi itt alig várjuk már, hogy nyomdokaidba léphessünk! Kis telhetetlen! De teljesen megértelek. :lol:

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Hát igen az tény, hogy telhetetlen vagyok, de mit tegyek ellene.
Szerintem ez természetes.
Nekünk ez az első baba!
Nem csoda, hogy türelmetlen vagyok...
Csak nyugalom, és neked is hamarosan bekopogtat a gólya!
Csak kitartás, és hamarosan te is ilyen türelmetlen leszel mint én!
:D
Vendég
 


Én most is türelmetlen vagyok! Jöhetne már az a gólya! Most voltam kinn a kertben, nyílik a hóvirág, bújik a tulipán és a nárcisz...

Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Mióta próbálkoztok???
Nem csodálom, én is nagyon vágytam erre a babára.
És milyen borzasztó, hogy van akinek meg egy jól sikerült buli után ott a baba, aki meg akarná annak meg alig jön össze.
Én ettől vagyok kiakadva.
Biztos azért mert ők nem ezen görcsölnek folyton.
Mert hát itt már mindenki annyira akarja, hogy másra már gondolni sem tud.
Én is ilyen voltam. :oops:
Ez ellen szerintem nem lehet mit tenni...
Sajna én bérházban lakom, és nincs kertünk. :(
Ráadásúl az 5.- en.
Utálom a magasságot!!!
Alig várom, hogy elköltözzünk.
Ha minden jól megy mire a pici megszületik lesz saját lakásunk.
Csak sajna a családi házak nagyon drágák.
Nem a mi pénztárcánknak való.
Pedig szívesebben laknánk mi is abban
Vendég
 


November óta. tudom, hogy ez végülis nem nagy idő, de akkor is türelmetlen vagyok.
Szép-szép a nagy kert, de olyan sok vele a munka! Bár már egész kert formájú, még messze vagyunk attól, kiüljünk.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sz.Niki,
Azért van valami varázsa annak amikor hosszú hónapok,évek után sikerül nem? Szerintem más öröm ez mint annak akinek rögtön sikerült... Persze úgy is nagy öröm de ha vár rá az ember az más.

Omnia,
Minden hónap nehéz mert mindenki úgy van vele, hogy ha jöhet a babó akkor azt reméli, hogy azonnal sikerül és 10 hónap múlva már babázhat is... Jönni fog neked is vagy már lehet hogy ott is van :wink:
Kép
Vendég
 


Persze, persze Pandácska, igazad van, csak nahát azért mégis...

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Omnia,
Félreértettél én azt írtam hogy megértem hogy ezt érzed.
Vendég
 


Jaj csajok! Tényleg nagyon rossz ez a várakozás :( Annyira irigylem az egyik ismerősőmet, mert neki olyan dokija volt, hogy azt mondta neki az első vizsgálat utnán: Megcsináljuk! Úgy szeretném, ha lenne egy ilyen orvosom, biztosan nagy szerepe van annak is, hogy a lelkét hogyan kezeli az embernek. Aranyos a dokim, de olyan kis szende :? ÁÁÁ, én vagyok ám túl kritikus, türelmetlen :oops: Nem váltogathat az ember 3havonta orvost, mert nem jön a babó :oops:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Gabi!
Pont ezt játszottam el én is ebben a hónapban. Két nappal előtte barnázás, aztán mint a Duna :( Nem mertem elmondani, mert biztos leszúrtak volna a Csajok :shock: , de ugyanezek a gondolataim voltak, hogy spontán vetélés, stb. Ráadásul nekem (lehet, hogy az miatt, mert annyira erősen megvolt) nem azt mondom, hogy alvadt, de .... nem is tudom, olyan diónyi nagyságú paca is volt. Minden esetre megkérdezem a dokit, bár lehet, hogy felesleges, mert szerinte nem volt igazi, érett petécském feb.-ban.
Tényleg azt miből állapítják meg, hogy volt-e vetélés? Úgy értem milyen vizsgálattal derítik ki?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Nekem kb 7 orvosom volt amióta elkezdünk próbálkozni és csak most találtam meg az igazit akiben vakon megbízom és emberséges is. Pontosabban nem most hanem még októberben találtam meg. Sok hentes vagy akit nem engednék ember közelébe. Igazad van mert sokat számít hogy milyen a dokid nagyon sokat!!
Vendég
 


Kamilla,
Ha elment baba nagyon kora terhességnél akkor csak ha van kimutatható hcg de ezt utólag már nem szokták megcsinálni. Nővéremnek 6 hetesen spontán kilöködött és a doki azt mondta hogy lehet hogy terhes volt de ő ezt utólag nem tudja megmondani. Bizti az volt mert volt két pozitív tesztje. A progi szinted rendben van?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kamilla! Én azt olvastam, hogy egy erősebb vérzés (főleg ha késik) jelezhet egy elhalt terhességet. Állítólag a terhességek nagyon nagy százaléka így ér véget. Még az anya sem tud róla. Max. sejtheti, vagy érezheti hogy az volt. De biztosat senki nem tud itt. Kamilla ti mióta próbálkoztok? Honnan tudta a dokid, hogy nem volt érett petéd februában?

Köszi mindenkinek a bíztatást! Továbbra is ezerrel dolgozunk a babán! Egyszer csak sikerül!

Jó éjt!
rgabi
 
 


krisztinka 79 köszi a segítséget!! :)

Kép
winona
 
 


Pandácska! Január óta szedem (most szedtem a második adagot be) a Clostit, azóta nem volt hormon vizsgálatom. Ha érik petesejt és kilökődik, akkor gondolom (ha más nem a gyógyszertől) a helyén lehet a progi szintem.
Igen, erre én is gondoltam, hogy utólag már nem fogja tudni megmondani. Tesztelni, nem teszteltem, mert a 35. napon megjött.

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Gabi! Mint ahogy Pandácskának írtam, minden ciklusban megutlrahangoz a doki. A 12. napon járok. Most az előző ciklusomban a 11. napon voltam, mert hétvége lett volna a 12. nap. Volt egy nagyobbacska (azt hiszem 14mm) petécském és vagy nyolc (a két oldalon összesen) aprócska. Azt mondta a doki, hogy ok, reagál a szervezetem a bogyira, de az a nagyobbacska sem fog megérni és kilökődni, mert nem elég nagyocsk. Aztán nem is figyeltem sem a hőmet, sem ov.tesztet nem csináltam. Viszont a ciklusom 34 naposra sikerült a 28-30 helyett, úgyhogy szerintem a 11. naptól még bőven volt ideje növögetni. Kicsit tartok a pco-tól is, de azt mondta a doktor, hogy fel fog szívódni, amelyiknek nincs ideje megérni. Majd jövő héten meglátjuk, hogy hányan vannak és milyen stádiumban a petefészkemben.

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Gabi! Lemaradt: :wink: Mi 2006. január óta, több mint egy éve. De akkor csak eldöntöttük, hogy jöhet a baba, ha akar. Nem figyeltem sem a napokat, sema a hőmet, semmit. Aztán júliusban volt egy 9 napos menstruációm, azt hittem, hogy babó, mert nagyon csipp-csepp volt 9napon keresztül. Megnézte az 1. doki, de üres volt a méhecském. És mindenféle vizsgálat nélkül felírt 2doboz Clostilbegytet. Szedjem be, ha nem lesz babó tavasszal menjek vissza. Két hónap után a védőnő felvilágosítására elmentem a 2. számú dokihoz, aki most figyelget, segítget.

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
A nem volt igazi petédhez csak annyit mondanék hogy a másik topicban most lett egy nem igazi petéből pozitív teszt :D Szóval attól még teherbe eshettél.
Vendég
 


Szia Niki!

Szégyenlem is magam rendesen :oops: :oops: :oops:
Ami azt illeti elég nehezen viselem a dolgokat, szinte mindig hányingerem van, semmi kaját nem kívánok mostanában. Ha mégis valamit jó ízűen megeszek, háát az sem marad mindig benn. A másik fele meg, hogy hamar elfáradok és egyfolytában aludni tudnék. Ráadásul a munkahelyemen úgy kell szenvednem, hogy senki ne vegyen észre semmit, mert még nem tudattam velük. Bízom benne, hogy ebből a hányós hányingeres dolgott lassan kinövöm :D !
Kedden voltam dokinál UH-on nagy élmény volt látni a picurkát. Az orvos szerint akkor voltam 6 hetes és nincs semmi gond. A jövő héten kellene megkeresnem a védőnőt (ismét ki kell találnom valamit...)
Remélem Ti is jól vagytok! Vigyázzatok Magatokra!

Mindenkinek, aki próbálkozik mielőbbi zebrás tesztet!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszi Mindenkinek!
merus
 
 


Szia Merus!

Hát igen a terhesség márcsak ezzel jár. :D
4. hónapra elmúlik ne aggódj, nem tart örökké.
Azt hittem te már vagy olyan 7-8 hetes.
De akkor egyidősek a picurkáink. :D :D :D
Ki gondolta volna...
Nekem holnap lesz a nagy nap.
Először látom meg.
Már nagyon várom.
Nem tudod az uh.-ról felrakni a képet?
Holnap én is felrakom mihelyst hazaérek!!!
Legalább látnánk milyen külömbségek vannak, még ha majdnem egyidősek is.
Persze ha egyáltalán ki tudunk majd venni belőlük valamit. :oops:
Én mostanság jól vagyok, nekem csak hányingerem van, meg fájnak nagyon a melleim.
Hálistennek én nem hányok.
Viszont folyton éhes vagyok.
Mi lesz később?
Belegondolni is rossz mennyit fogok enni. :oops:
Nem csinálsz te is várandós vonalzót úgy mint én???
Na puszika és vigyázz magatokra.
És ne tünj el nekem megint!!! :wink:
Vendég
 


Pont ez aggaszt Pandácska :( Főleg egy 34 napos ciklusban a 11. nap nem sokat mond. Jól van, pénteken, 2-án megyek újra hüvelyi uh-ra. Nagyon izgulok, hogy legyen "igazi", nagy petécském, aki ki is lökődik. És ha lehet még annyit kérnék, hogy csak egy legyen :) Annyira bántam a múlt alkalommal azt a nyolc aprócskát :( Tök olyan érzés volt, mintha pazarolnánk őket :(
Mikor mész a 3. szuriért? Pontosan ez most milyen akció ez a szuri? A másik topikban olvastam, hogy tüszőrepesztőről beszéltetek. Akkor most van olyan szuri, ami érleli és van amelyik repeszti? És közben természetes úton próbálkozás??? És ez jött mindjárt a Closti után? Előttem jársz, elmondod hogyan jött sorban és mi miért? Meddig legyek türelmes, ha megint sok kis petécskét "elpazarol" ez a dokibácsi? Bár azt igérte, hogy ha lesz igazi nagy, akkor naponta uh-zuk, hogy mikor lökődik ki. Ezzel elégedjek meg köv. lépésnek? Vagy tehet még többet is? Azt mondta minden lépés attól függ mennyire vagyok türelmes, de nem sorol fel alternatívákat :( Vagy ha hisztizek, akkor lép csak majd!? :(

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


pandácska*!

Látom, egyszerre kell NEM megjönnie ;) Remélem, ha nekünk nem is, de Nektek összejön :)
Vendég
 


Betty! Pont azt néztem, hogy már csak két napot ír mindkettőtöknek :)
Úgy izgulok mindegyiktekért!!! Mikor lesz teszt legelőször, ha minden jól megy???

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Olvastam valahol, talán nem is itt hanem egy másik topikban, hogy a Jónás naptár három napjára azt írod, hogy ne próbálkozzanak minden nap. Tudom, hogy nem tudnak igaziból megérni a kis katonák napról napra, de akkor hogy kell kihasználni a 3 piros napot?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Küldtem privit mert hosszúra sikeredett a válasz.

Betty,
Én már érzem hogy megfog jönni de neked drukkolok :wink:
Vendég
 


Megkaptam, köszi Pandácska! :) Akkot mondjuk, ha lesz érett petém a Clostitól és mégsem sikerül babásnak maradnom, akkor ilyen Gynevac szurival növelhetjük az esélyt. Csak végig futottam a honlapot :oops: Szuri előfeltétele az átjárhatósági?

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Az az igazság, hogy érzem, hogy nincs valami rendben :( Főleg mióta végigrágtam a www.pcos honlapot :(

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla,
Az inszem előfeltétele az átjárhatósági a gynevacot bárki kipróbálhatja. Sok jót olvastam meg hallottam róla szerintem egy próbát megér. Nem drága és nem komplikált nincs benne hormon.
Mit találtál ezen a honlapon ami miatt ezt ézed?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!


Omnia: jó a kép Rólad, csini vagy!!! Szuper, hogy most már el tudom képzelni, hogy kikkel levelezek :D :D

Fix.b: nagyon drukkolok a két csíkért :D :D

Merus, Sz Niki: ezek a áldott állapot szépségei! Tudom, hogy most nagyon rossz a hányinger, de gondoljatok bele ilyenkor abba, hogy hányan vállalnánk át tőletek, csak legyünk pocakosak :D :D

Kamilla: ne aggódj, biztosan lesz egy nagyon szép és erős petécskéd, amit apuci katonái megtalálnak! Drukkolok az uh-ra!

Pandácska:neked is nagyon szorítok, hogy pozitívat teszteljél!! A jó orvos a legfontosabb!!! Ezt már én is tapasztaltam...

Nekünk nagyon jól telt a hétvégénk, pihentünk sokat! Reménykedem, hogy eredményes volt a kikapcsolódásunk :lol:
Én direkt megint néztem a PG/53-at és semmit nem mutatott ki, viszont a másik ovulációs teszt (Clearblue) napra pontosan a 12. re tette...Szóval vannak ilyen furcsa esetek is, mint én, akinek valószínűleg a nyállal lehet a gondja :D :D :D

Mindenkinek további szép vasárnap estét!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni,
Nem vagy fura PG53 nekem soha nem volt páfrányos még akkor sem amikor 100% hogy tüszörepim volt. Vagy akkor én is fura vagyok :lol: Remélem hogy sikeres hétvégétek volt :wink:
Kép
Vendég
 


kamilla.cs!

Én tesztet maj csak akkor fogok csinálni, ha már 4 napja késik minimum. Szóval 1 hét múlva kb, persze csak ha addig nem jön meg.
A Jónás módszerről csak annyit, hogy én úgy tudom, hogy az utolsó megadott piros napra (óra perc) kell odaérniük a spermiumoknak, így a Jónás doki az ezelőtti 24 órán belüli akciót javasolja. Összesen 4 nap van feltüntetve amúgy, ha ki akarod használni, akkor szerintem az első nap és az utolsó előtt, de még 24 órán belül akciózzatok! Mindennap pont azért nem jó szerintem, amit Te is írtál, hogy "nem tudnak igaziból megérni a kis katonák napról napra"..
Vendég
 


Pandácska: akkor jó, mert már kezdtem megijedni! Nekem soha nem mutatott semmit a PG/53, csak Christell miatt néztem megint..Neki rögtön mutatott..Sőt nagyon sok olyan ismerősöm van, akinek elsőre összejött vele a baba!

Fix.b: az egy hét már szerencsére nem olyan sok! Érzel valamit?Én anno a terhességeim előtt soha semmit nem éreztem...

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


pandácska*!

Köszi a drukkot :)


csheni26!

Örülök, hogy jól telt a hétvége! Remélem, meg lesz a gyümölcse is ;)
Vendég
 


Annyira optimista vagyok, de nem tudom mire fel! :)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Csheni,
Optimistának kell lenni csak így sikerülhet szóval jól teszed :wink:
Vendég
 


csheni26!

Semmit nem érzek, de Petinél se éreztem semmit, csak 8 hetes korától, és akkor is "csak" hányinger, hányás.. :( Viszont nekem február 14-én volt peteérésem, ez 100%, mert éreztem, és 2 nappal előtte akcióztunk.. Hát majd meglátjuk, mennyire volt eredményes. Ha jönni akar a kistesó, úgyis jönni fog :)
Vendég
 


Betty: olyan jó, hogy ilyen lazán tudod felfogni a dolgoka! Bár biztosan nagy segítség, hogy ott van Petike! Ha most összejött a babóka, akkor igazi kis Valentína...

Pandácska: más nem marad, csak az optimizmus :)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni! Remélem tényleg eredményes volt a hétvége! És apa mit szólt? Hogyan fogadta a meglepit? Mikor zengted be az indulást? Részleteket! Tele vagy energiával :) Küldj nekünk is a felüdülésből 8)

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Kamilla: szombat reggel állítottam be a hálószobába a két bepakolt táskával! Örült nagyon... Göd-re mentünk, tehát elég hamar odaértünk! Nagyon kellemes volt! Igen, most gyűjtöttem egy kis energiát, szóval nagyon szívesen adok! :D Az viszont kár, hogy csak 1 éjszakára mentünk! Már alig várom, hogy hosszabb időre el tudjunk utazni! Ilyenkor mindig belelendülök az utazásba..
Az az egy volt kicsit rossz, hogy férj uramnak van egy enyhe prosztata gyulladása, de az orvosok azt mondták, hogy ha van kedve nyugodtan lehet próbálkozni, nincs veszély...Kedve meg szerencsére volt :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Akkor minden rendben :) Örülök, hogy jól sikerült :wink: A babásodás meg majd kiderül :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Szeretném megmutatni milyen is vagyok "igaziból" :) Az a nyuszira festett arc szükség megoldása volt a méret miatt :oops:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: