Új privát üzeneted érkezett!

Gaby hátha++++++++++++++++++++++++++

Beni párodnak mennyire rossz a spermaképe? Milyen a lelete?

csibe
csibe32
 
 


Csibe!5 milla,de az majdnem tökéletes.Nekünk a mennyiségen kellene javítani,hátha segített a műtét.

Kép
breni
 
 


Breni szorítok, hogy sokat javuljon. Mennyi időt adtok magatoknak a spontán próbálkozásra? A lehetőségekről beszéltetek már?

csibe
csibe32
 
 

 
 

Májusba kell páromnak visszamennie,vissünk kiskatonákat is,majd akkor kiderül.Nem is akarok addig másra gondolni.Optimista vagyok.Legalábbis addig.Én például attól sem akadok ki hogy megjött,szar érzés,de elmúlik egy pár percen belül.

Kép
breni
 
 


csibe,
nekünk 9 millió volt, de utóbb én azt olvastam a neten valahol, hogy törvény szerint legalább 1 millió sperma megléte esetén megpróbálható az inszemináció. Nálunk azt mondták, öregek vagyunk (én akkor 32, a párom 37 volt) ez a leggyorsabb és leghatékonyabb módszer.

Egyébként a Nyírőben voltunk.

T
tapedli
 
 


Tapedli
na szép, akkor mi is öregek vagyunk, 32 és 41 :? páromnak múltkor 22millió volt, dehát csak 6% volt jól mozgó :? remélem egy most révbe jutott :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


azt elfelejtettem írni, hogy a 9 millióból 80%-on fölül volt a jól mozgó sejt. A vicces az, hogy folyton azt ismételgették, hogy ez nagyon jó minőségű de kevés.
tapedli
 
 


Tapedli, lehet, hogy érdeklődni kéne másfelé is. Nekünk Schöfis doki, Nyirőben reprodukál. Csomó pénzt eltett zsebre, de nem csinált velünk semmit. Sors érdekessége, hogy sokan istenitik azt a dokit, köztük a bátyámék is, de velünk mégse foglalkozott. Az biztos, hogy párom alapbaja miatt nem vagyunk könnyű esetek. BMC-ben viszont azt mondta Konc, hogy ez kihivás neki, és megoldjuk.Sok hasonló párnak csinált már babát.-Hozzáállás kérdése a dolog, és ezt látva, nagyon fontos a bizalom is.

Breni én is így voltam vele mint Te, meg most is, hogy ha megjött. Végülis, ha depibe zuhanunk, azzal csak magunknak ártunk, esetleg a kapcsolatunknak is.

csibe
csibe32
 
 


sziasztok. 19-én volt a hsg-m, (ami nem hsg volt pontosan), ma vagyok pont középen, tegnap volt valami halovány, de érzékelhető csikokcska az ovul teszten.
a petefészkeim azóta is fájdogálnak, de egyátlalán nem vészes, de valami furát mindenképp érzek. nem tudom, ezzel rohanjak-e orvoshoz, vagy ez igy normális. talán kivárom ezt a ciklust, utána ugyis kell mennem a ciszta miatt UH-ra. de ha szerintetek ez nagyon gáz, akkor felhivom a dokit. de tényleg nem komoly, csak furi.
most még természetesen optimista vagyok, és bizakodó, de ha pár nap múlva indulnak a görcsök, akkor megint jön a két hét teljes depi.
na csok mindenkinek, szép napsütéses napunk van, nekem viszonylag jó kedvem van:))
kokor
 
 


Hát reggelre zutty lett :( hajnalban felébredtem pisilni, akkor még nem, és csináltam egy - tesztet :? Nem is kezdtem volna el azon agyalni, hogy esetleg sikerült, ha nem ugrott volna fel a hőm az egekbe :shock: szerintem elindult valami, csak aztán mégsem :roll: no mindegy, megyek ma dokihoz, megbeszéljük az eredményeket, és jövőhéten hsg, és inszem is jó lenne áprilisban, de azt még nem tudom, hogy lesz e.

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok,
Sajnálom Gaby :( .
Kokor feléd mi zujs?

Csibe
csibe32
 
 


á, semmi. el vagyok kenődve. agyalok ezen a hülye endometriózison, mert az a mániám,hogy nekem az van, olvasgatom a fórumokat, meg ilyenek. azt csak laparral lehet megállapitani, dehát a lapar meg nem úgy van, hogy rendelek egyet... fájdogál a hasam, hol itt, hol ott, nem vészes, csak olyan furi. megnéztem néhány ilyen átjárhatósági vizsgálatos fórumot, végülis mindenki azt irta, hogy többé-kevésbé megviselte a dolog, és utána is éreztek ezt-azt, szóval, hogy a beavatkozás miatt bőven lehet ez a fájdalom.
kokor
 
 


Gaby!Nagyon sajnálom!!! :(

Én meg itthon vagyok,tegnap délelőtt haza kellett jönnöm,mert rosszul voltam,bár el sem kellett volna indulnom reggel.Már akkor elég szarul voltam,hőemelkedésem is volt.Ma délután megyek orvoshoz.Tegnap dél óta egyfolytába alszok,már kezdem magam unni,pedig imádok aludni,de ez már nekem is sok.:)
A menszim 2 napig tartott,azóta egy-két csepp van.Mi lehet ez?

Kép
breni
 
 


Breni csináltál tesztet?
csibe32
 
 


Kokor miért nem beszéled meg a dokiddal? Érdemes lenne.

csibe
csibe32
 
 


Miért csináltam volna?Tuti megjött.Volt már ilyen.

Kép
breni
 
 


nekem mindig két nap. sőt, még annyi sem, másfél. állitolag nincs ezzel semmi baj. (mármint ha rendszeresen ilyen).
kokor
 
 


Megjöttem a dokitól. Hormonjaimmal minden rendben, progi 40 felett volt :P , semmilyen vírus nincs, gomba sincs, viszont van egy korokozóm, ami gátolja a mozgásban a ficánkákat :? , arra kaptam bogyót. Jövőhét szerdán lesz hsg. Párom tenyésztése is jó lett, a többi nem. Most megint kevesebb, csak 11 millió/ml, 10% jól mozgó, 5% alakilag normális. Így ez most nem alkalmas inszemre :( Ez most kissé lehangol :cry: :cry: Ja, és másnapra 0% él (vagy mozog :roll: ) Az andrológushoz kell mennie, viszont a kórházban csak magánrendelés van nincs andrológia osztály és 6000 ft lesz.

Kép
gaby25
 
 


nekem 3 napos a menzi általában. Breni, ha nem múlik az álomkór és a hőemelkedés, akkor megnézhetnéd :wink: vagy mindig két napos a menzid?

Kép
gaby25
 
 


Csak tegnap volt hőemelkedésem.Torokfájás az nagyon van,alig bírok nyelni.Tuti vmi vírus.
Sajnálom a rossz eredményt.

Kép
breni
 
 


sziasztok,

nem jók a hírek, ennek nem örülök :cry:

Gaby,
megkérdezhetem hová küldték a párod? Sajnálom a mensit, meg a rossz eredményt. De a hormnonokhoz gratula! Jó úton jártok, biztosan meglesz a megoldás hamarosan. :wink:

kokor,
én még mindig a dokit javaslom :roll:

breni,
jobbulást kívánok! én is hasonlón estem át nemrég, de nekem nem volt hőemim csak torokfájásom. Pedig azt éreztem, hogy van és mégis kétszer mértem 35.9-et :shock: Szerencsére gyorsan elmúlt.
tapedli
 
 


írtam egy hosszút és eltünt :shock:
a lényeg, hogy sajnálom Gaby a rossz párod eredményét és a mensit :cry: De már látszik a megoldás, remélem az andrológus ügyes lesz!

kokor,
doki!

breni,
jobbulást kívánok! nekem is ez volt pár napig, de már elmúlt...

pusz
tapedli
 
 


na ez szép, végül mégis megjelent amit írtam....szóval most látható na vázlat és a felelet :lol: :lol:

bocsi, nem akartam kétszer :oops:
tapedli
 
 


ma van a 16.napom, és megkezdődtek a menetrendszerű görcseim. :( :( :( :( :( :( :( (rettenetes önsajnálatbanvagyok...)
kokor
 
 


kokor,
amikor azt írtad, hogy: "19-én volt a hsg-m, (ami nem hsg volt pontosan)" mit értettél azon, hogy nem pontosan? vagy ezt már írtad, csak nem figyeltem? :oops:

csak azért kérdem, mert ha lenne endod, akkor talán ezeken a vizsgálatokon látni kellene valami jelét, nem?

a 16. napon még simán fájhat a pocakod a peteérés miatt is...nem emlékszem írtad-e már, hogy amikor ilyen erősek a görcsök néztek-e uh-gal

T
tapedli
 
 


azt, hogy nem hsg volt pontsan, arra értettem, hogy úgy tudom, hsg-nek azt a röntgenes módszert hivják, nekem meg nem az volt, hanem ultrahanggal nézték, hogy mi a helyzet.
az endot csak laparral lehet megállapitani,pontosabban van, akinél tapintani lehet a csomókat, van akinél az uh-n látszik, hogy mondjuk csokicisztája van, de sokmindenkinél csak a laparral diagnosztizálható, mert mondjuk olyan kis izék vannak asszem a méhnyálkahártyán, amiket nem mutat ki az UH.
szeirntem ez nem a peteérés, mert nekem az a pisilős bigyó teszt a 13. nap körül szokott valami halványat mutatni, de azért ma próbálok még egyet. meg nem is múlik el mondjuk egy-két nap alatt, hanem innentől kezdve folyamatos, tehát ma kezdi, és megállás nélkül megy tovább, de azért nézek ma egy ovulációt. meg az máshogy szokott fájni, azt szoktam érezni de a 13 napon. hát nemtudom. de tök elegem van. folyamatosan fáj, fáj, fáj, nem görcs, hanem olyan nemistudom milyen fájdalom, nem túl erős, de rohadt kellemetlen.
kokor
 
 


Szegény Kokor,én a te helyedbe megnézetném magam.Ez nem mehet így tovább.Nehogy többel kösd be.Tessék elmenni dokihoz.

Velem a helyzet változatlan,itthon vagyok,tegnap kaptam egy kurva drága gyógyszert,mert nagyon piros a torkom.Még mindig elég szarul vagyok,de már nem bírok feküdni-aludni.Képzeljétek így hogy egy nappal később jött meg egy nappal elcsúszik a pém is és ez azt jelenti hogy apa pont aznap itthon lesz,ami nagyon jó,mert előző 2 ciklusba előtte 2 nappal és utána 1 nappal tudtunk együtt lenni.Most meg pont aznap.Hát hátha........Most ez van előttem,mint cél.:)

Kép
breni
 
 


sajnálom kokor! :cry: egyébként amikor a második vesekövemre fény derült, nekem nagyon sokat fájt bal oldalon alul a hasam. A petefészkem körül :shock: Az akkori nőgyogyim össze-vissza vizsgálgatott, mert évekkel azelőtt ott volt egy kis cisztám. De nem talált semmit. Amint megszabadultam a kőtől, soha többé nem fájt ott alul a hasam. Az urológus mondta, hogy a vese bajok pl. nagyon sokfelé sugározhatnak. Na ezt csak azért írtam, hogy ne rögtön az endora gondolj!

breni,
sajnálom, h fáj a torkod :cry: a gyógyszerek meg tényleg bazi rdágák... Viszont az nagyon klassz, hogy a következő pé ennyire klasszul jön ki. Ugye, ugye! Minden rosszban van valami jó... :wink:

T
tapedli
 
 


TAPEDLI!VELED MIZU?

Kép
breni
 
 


breni,
én egyfolytában stresszelek mindenen...fogalmam sincs miért :shock: Mivel legutóbb nagyon sírós vége lett a ciklusomnak, így most nem veszek tudomást az egészről. Sőt, elkezdtem kondizni. Ha esetleg terhes lennék, sport mellett is meg kell maradnia. A tesóm a harmadik babájával szőlőt szüretelt egy napig és 20kg-os ládákat emelgetett mert nem tudta, hogy terhes. Azért tornázom mert már jó ideje csak a csodát vártam és nem jött. Ez pedig általában megnyugtat. Bízom benne, hogy a szorongásaim is oldja majd. Próbálom jól érezni magam, hiszen SÜT A NAPOCSKA! :lol:
tapedli
 
 


sziasztok
apa este azt mondta, leteszi a cigit, kiváncsi vagyok, komoly e az elhatározás :roll: le volt törve kissé, megbeszéltük, hogy kérünk időpontot lombikra, és ha időközben javul a helyzet, akkor még mindig próbálhatjuk az inszemet. Kaáliba bejelentkeztem, május 22-én megyünk első konzultációra Krizsa doktorhoz.

tapedli
a stresszelés nem jó :? nyugi. Én is le voltam törve tegnap, de megoldásra kell törekedni, és hogy lásd a fényt az alagút végén, hogy eléred a célod.

Kokor
dokit kérdezd meg, mitől lehet :roll:

Kép
gaby25
 
 


Tapedli! Ez jól hangzik :D Nagyon jól csinálod,így tovább.Nekem is kéne,de olyan lusta vagyok,nekem most nem kéne fogynom,de egy kis mozgás jól esne.
Nekem is jobb a kedvem ha süt a nap.Remélem ilyen marad az idő.Mert akkor nem lehet baj. :D

Kép
breni
 
 


Gaby!Akkor hajrá május 22.-e.Az én párom is aznap megy kiskatona vizsgálatra. :shock:

Kép
breni
 
 


hát én ezt már annyit mondtam az orvosnak, aztán mindig azt mondják, hogy ebben igazából nincs semmi rendkivüli, van, akinek ilyen a menstruációja és kész. ha meg endom van, akkor az meg úgyis csak a laparral derül ki, amig azt nem cisnálják meg, addig úgysem tudnak ezen segiteni :(
most kicsit jobb kedvem van, remélem megmarad. de délelőtt!! brrr, rémes volt.
május 22!! milyen messze van!!! ilyen nehéz csak időppntot kapni???
kokor
 
 


kokor
hát ez van, és május még csak a konzultáció, lombik az kb szeptember lenne

Kép
gaby25
 
 


gaby,
hátha addig sikerül anélkül is :wink: Szépen megnyugszik a párod, eldobja azt a fránya bageszt és már nem is kell az időpont :lol:

breni,
én a kondizástól 8 kg-ot híztam két év alatt :lol: :lol: Persze nem voltam egy nehézsúlyú soha. Most viszont már hízni nem szeretnék, úgyhogy lépcsőző gép van a programom középpontjában :lol:

kokor,
ha a dokik is nyugtatnak fel a fejjel! talán nem olyan komoly a gond :?
tapedli
 
 


dorcacs nagyon eltűntél :shock: Remélem minden rendben és gőzerővel készülődsz a babuci érkezésére! Adj életjelet ha olvasol minket!

dido, gigi? Ti is elbújtatok? :D
tapedli
 
 


képzeljétek, ma eszembe jutott, hogy május 21-i héten lesz a záróvizsgám. Felhívtam a sulit, hogy lehet e már tudni, mikor pontosan. Hát májuss 22, ez az én formám. Aztán felhívtam Krizsa dokit, és kaptam időpontot május 8-ra :D szóval tök jól jött ki a dolog :P úgy örülök, így két héttel hamarabb mehetünk :wink:

Kép
gaby25
 
 


gaby,
az előbb megírtam, hogy gratula az új időponthoz! :D de elszállt az írásom :evil: Persze lehet, hogy megint kettőt küldök végül :)
Szóval a lényeg, hogy két hét nagyon sokat számít ha várni kell...
tapedli
 
 


Sziasztok!

Eltüntem,sok minden történik körülöttem...
Pénteken a mamám meghalt,és hát nehezen térek napirendre.Együtt éltünk,hiányzik stb.
De tartom magam a baba miatt is meg amugy is.Sokat szenvedett,neki jobb igy.
NA de nem szomoritalak titeket.
Olvasgatom,hogy kivel mi történik...
Kokor:Azt már irtam neked,hogy nekem is volt cisztám.Csokoládé ciszta.A ciszta az nagyon nagy görcsöket tud okozni.Én ugy görcsöltem,hogy a férjem őlbe vitt be a zuhanyzóba.Végül a terhesség segitett neki felszivódni.
Az endot én kizárnám nálad.Mikor kórházban voltam volt egy lány,neki az volt,és két heteket vérzett stb.
Viszont a petefészek átjárhatóságát sem mondhtaják biztosra egy uh után.Mindenképpen lapar kéne.

Tapedli:Nyugi!!!! :lol: A torna tényleg jót tesz,testnek-léleknek.
Régen engem is mindig feldobott.Most még nem tornázhatok pedig milyen jo lenne.Ha bánatom volt akkor este mindig annyit tornáztam,hogy félig összeestem,és irány az ágy.Tudtam aludni meg minden.És sokkal jobb volt a közérzetem.
A stressz az a szaporitó szerveket blokkolja először,bár a kisfiam a legnagyobb stressz közben fogant meg.Hát ez is biztos változó.

Szóval lányok kitartás!!!!!!
Tudom én könnyen beszélek,de látjátok hozzám sem kegyes a sors.Egy életet elvett tőlem,és egyet kapok cserébe,de annyira sajnálom a babámat,hogy ezt igy átkell velem élnie.
Igaz nagyon kimélem magam,de azért vannak kiborulásaim az eset óta.Keménynek kell lenni!!!!

Majd jövök még csak temetést intézzük,szobát festünk stb.
Ráadásul a Jánosba kell szülnöm,ki tudja kinél?És a baba megint farosan fekszik,és igy valószinü császár lesz.
Vigyázzatok magatokra!
Puszi

Kép
dorcacs
 
 


drága dorcacs,
de örülök, hogy előkerültél! :) nagyon sajnálom a mamád, az égből biztosan vigyáz rád meg a babádra. A szerencse gyermeke, ezért ne aggódj! A szülésnél minden ok lesz. Sok erőt és kitartást kívánok, meg egy nagy ölelést küldök!

T
tapedli
 
 


Gaby!Tök jó hogy 2 héttel hamarabb mehetek a dokihoz. :)

Dorcacs!Részvétem a mamád miatt.Minden rendben lesz a kisbabáddal,csak pihenj sokat,amennyire most lehetőséged van.

Kép
breni
 
 


Jaj lányok!!!
Annyira tündéri aranyosak vagytok!!!!
Tényleg nagyon jol esnek a soraitok,és talán nem hiszitek,de rengeteg erőt is kapok igy tőletek!!

Nagyon köszönöm!!!!

Puszi nektek!!

Dóri.

Kép
dorcacs
 
 


Sziasztok lányok!

Mi újság van veletek?

Kép
breni
 
 


mi van lányok, sehol senki???? én alig várom a szünetet, mert ezen a hétvégén sem pihentem. igaz, húsvét hétfőn fog megjönni, igy rosszul leszek az ünnepek alatt. amúgy meg most olyan fázisban vagyok, hogy valami elképesztő érzékeny vagyok, és állandóan bőgök. persze a gyerek miatt, hogy nem lesz, de mindenen elbőgöm magam. rémes. már alig merek emberek közé menni. remélem csak valami hormonáli izé, mert előbb utóbbgáz lesz.
na irjatok, nehogymá meghaljuk topikilag!!
kokor
 
 


DEHOGY HALUNK!
ÉN MÁR ÉVEK ÓTA ÍGY VAGYOK EZZEL A SÍRÁSSAL.OLYAN ÉRZÉKENY LETTEM,HOGY MÁR ENGEM IS IDEGESÍT.MÁR HA VKI SÍR A TV-BE,VAGY ÖRÜL VAGY MEGHAL,SZÜLETIK ÉN SÍROK,NA JÓ NEM ZOKOGOK DE FOLYIK A KÖNNYEM.SZÓVAL NEM CSAK VELED VAN ÍGY KOKOR.
MITŐL LEHET EZ?

Kép
breni
 
 


sziasztok csajok,
én is itt csak annyira be vagyok havazva :roll: :oops: alig van időm és ebben a szép időben egész nap kint vagyunk az udvaron bvel úgyhogy nem is igen kerülök gép elé :(
de persze azért néha bekukk mert drukkolok meg kivi vagyok kivel mi van :lol:

cupp
gigi
Vendég
 


hali mindenkinek!
én is a munka miatt tűnök el időnként, de olvasni mindig jövök csak néha írni nem tudok.
Nálam két nap mulva kiderül, hogy lesz bőgés vagy nem lesz bőgés. :D Bár most erősnek érzem magam és úgy tervezem, hogy nem fogok kiborulni :D

pusz
tapedli
 
 


sziasztok
holnap HSG :? melóhelyünk most költözködött, és tegnap még nem volt net :( remélem ma már lesz
lányok nyugi, nem kell bőgni, mindenki babás lesz idén :P :wink:

Kép
gaby25
 
 


Csajok!
Én is azt mondom nem szabad sírni.Tuti lesz baba.:)

Gaby!Drukk a hsg-hez!!!

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: