Új privát üzeneted érkezett!

Újra itt vagyok!

Az iwiw-en én is fent vagyok.

Gabi
gagu
 
 


Jitter! Valtoztasd ott meg a bevenevet jitterre Kép persze nem muszaj

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!
Gagu!-mielött,használod az adagoló tollat...jó,ha elötte a pocakodat rákészíted...KépÉn elötte 2-3 nappal,naponta töbször betestápoloztam...hogy puha legyen és becsusszanjon a tű!Nem kell erősen szurni...ha oda érinted...pici nyomás lassan,és már benne is van.Ha beszurtad az adagot,pár másodpercig még ne vedd ki,és lassan húzd ki,mert a tűben is van 1-2 ici-pici csepp...így az is benned marad!
Bocsi ha okoskodásnak tűnik!
Sapé!Olvasom ám,minden nap ezt a topikot is...tudom,mi van Veletek!Kép...de a PCO-s topik,sajna aktuálisabb Nekem!Kép
pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Szia Andi!

Nem veszem okoskodásnak, amit leírtál. Köszi a tanácsot. Adtak hozzá utasítást, de megint más, ha valaki "személyesen" mondja (írja) le. Mégegyszer köszi.
Eddig mindig az asszisztensnő adta be az injekciót, most lesz az első, hogy a tollat használom. Majd kiderül.

Jó éjszakát mindenkinek!

Gabi
gagu
 
 


Szia Gagu!
Örülök akkor!Sok sikert hozzá...ja és légteleníteni,csak nagyon-nagyon kicsit nyomizd meg a végét...mert sok is kijöhet,ha nagyot nyomsz!Igazság az,hogy Én az első párnál légtelenítettem,majd egy ismerős azt mondta,hogy annyira minimális a tű,hogy szükségtelen...de,majd kitapasztalod.Én 3 hónapig szurtam magam,kb.16 napon át/hó!Szóval volt egy pár bökim.
Ha belilul kicsit,phenilbutazon kenőccsel kenegesd 2-3 napig,addig a másik oldalon próbálkozz...ne közvetlen melette!
Ügyi legyél!
Jó éjszakát!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Babszi, átírtam! De ha megtalálsz, írj ott nekem lszi, hogy én is megnézhesselek :D
jitter
 
 


Sziasztok!

Wandrea!
Igen első babára várunk és már nagyon.Én még nem tartok 'sehol".Ma este megyek és beszélünk az orvossak,hogy hogyan tovább.Tavaly szeptember óta szeretnénk babát.Eddigi vizsgálatok jók.Március óta írogatok ide,de szeretek itt társalogni,mert rendessek a csajok.A nagyfiadhoz gratulálok és kívánom,hogy minél hamarabb legyen neki tesókája.

Babszi!
Akkor hátha a lagzi jobb lesz.Sajnálom,hogy csalodott vagy.Hallodtam most egy nőtől,hogy tengerpartra kell menni nyaralni,mert a klima és a sós tenger csodákra képes.Nagylevegő és hajrrá tovább.Légy kítartó.Puszi

Én ma megyek este a dokihoz,majd jövök a fejleményekkel,ha haza értem.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Jitter!
Irtam uzenetet iwiw-en, de ugy nezem behalt ott a rendszer, es nem kuldte el. Ellenben eltuntette az uzenetet Kép Bejeloltelek ismerosnek, es a becenevbol fogod tudni ki vagyok. Azt hiszem meg nem talalkoztunk, de ha esetleg osszefutnank, oda kell jonnod hozzam, mert nekem borzalmas az arcmemoriam. Mondjuk nem hinnem, hogy nagyon ossze fogunk futni, mert pont ellentetesen jar a ciklusunk, es te most varakozol, en meg lassan mehetek a dokihoz az ujabbra.
Remelem sikerult neked Kép

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok csajok!

Üdv minden régi és új bajtársnak!


Nem tűntem el, csak egy picit besokasodtak a tanfolyamok, túlórák és szülinapok, meg esküvők meg frontok jönnek-mennek....Szóval már itt vagyok!
Egy kis kórkép: Én áprilisban voltam utoljára dokinál, de nem tudták megcsinálni a 2.inszemet,mert nem nőtt ott tüsző ahol kellett volna....Most májusra meg még nem betegedtem meg. Talán most vagyok a 39. napon????!!!!!!!
Egy kicsit aggódom, de a dokimat nem hívtam még fel, talán majd holnap lesz rá időm(vagy nem).

Odry! Nagyon sok puszi neked.Köszönöm az érdeklődést és a kitartásod!

Most már befejezem, mert leragad a szemem.

Jó éjt, csajok.

Zsivili
zsivili
 
 


Sziasztok!

Most értem haza és leírom, amit ígértem.
Jővőhéten megnézik a méhnyaknál,együttlét után,hogy van e élő sperma.Ha nincs egyből csinál 1 inszemet.Ha van,akkor hsg 3 hét múlva.Természetesen ha nincs akkor is megcsinálják a hsgt,de nem rögtön.Amennyiben a hsgnél kiderül valami rosszaság,akkor azt mondta egyből beútal a Káliba és lombikolunk.Kicsit gyors a tempó,legalábbis így érzem.Azért örülök,hogy haladunk előre.

Gagu!
Nagyon bátor csaj vagy, én nem tudnám magamat szurkálni,de persze a cél érdekében bíztos.Meg van adva az is,hogy milyen ídőben kell beadnod a szúrit?Valoszínű,hogy én valakit megkérnék.Nem vagyok rosszul a tűtől,de maga a tudat,hogy magamnak okozok fájdalmat!?Egyálltalán fáj?Mikor lesz a 2. inszemed?

Zsivili!
Örülök,hogy írtál.Én a helyedben azzal kezdeném,hogy holnap mindenféle képpen hívnám a dokit.Volt már máskor is ilyen,hogy ennyi ídőre jött meg?Voltál annál a bizonyos 'vajákolos " nőnél?

Ági!
idegosztaly@freemail.hu
Ez az email cím,amire várom a képeket!
Előre is köszi!Veled minden rendben?Szépítgetitek a kerteteket,házikotokat?

Jó éjszakát mindenkinek!!!

__________________________________________________
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Odry!
Elküldtem az idegosztályra a képeket! Kukkantsd meg.
Most már megyek fürdeni Kép Jó éjt!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Az injekciótól egy kicsit tartottam. Eddig mindig asszisztens nő adta be. A dokim mondta, hogy most ez olcsóbb lesz. Tegnap úgy döntöttem, hogy kiváltom. Nem tettem. Az öt ampulla került 30 000 Ft-ba. Nekem ennyi pénzem nincs rá. Délután felhívtam a dokit, és elmondtam neki, hogy nem tudom kiváltani. Jövő kedden megyek megbeszélni vele, mi legyen.
Most megyek, nemsokára vége a munkaidőmnek.
További szép napot mindenkinek!
Gabi
gagu
 
 


Sziasztok!
Én még új vagyok köztetek,és nagyon örültem hogy rátok találtam, mert sajnos nekem is hasonló problémákkal kell megküzdenem, mint nektek.
Rengeteg kérdésem lenne, és jó lenne ezekre választ kapni, mert biztos, hogy az tud a legtöbbet segíteni, aki hasonló helyzetben van.
Én most készülök az első (!) inszemre, és sok mindent nem tudok róla.
Kérem, aki már átesett ezen a beavatkozáson, segítsen nekem! Kérdéseim:
Meddig tart a beavatkozás?
Fájdalmas?
Ott kell maradni, vagy azonnal hazamehetek?
Dolgozhatok utána? (fizikai munkát végzek)
A válaszadónak nagyon köszönöm.
sziasztok
orsika0
 
 


Orsika!
Udv koztunk! Javaslom olvass vissza minket, mert mindent leirtunk korabban ugyanezekre a kerdesekre. Nagyon szivesen segitek a tovabbiakban, ha még lesz kerdesed! Kivanom, hogy mihamarabb babasodj! Es ne aggodj, inkabb olvass minket vissza!

B.

Lilypie Pregnancy tickers
babszi
 
 


Sziasztok!

Gyors lejelentkezés.Nagy festésben vagyunk és sok a dolog.
Ági!
Köszi a képeket,de lehet,hogy csak holnap nézem meg,mert rengeteg a dolog.

Orsi!
Remélem hasznos dolgokat fogsz nállunk megtudni,mert a lányok segítőkészek.Nekem is talán 1hónap úlva csinálnak inszemet.Nekem azt mondta a doki,maga az inszem 5-10perc.Ceruza vastagságú valamivel löveli fel,kelleetlen,de nem fáj.Aztán 2óra pihi,majd haza enged és reggel vissza és újra ismétli.Aznap pihi és utánna is óvatossan csinálni a dolgokat.A cél érdekében valahogy meg kell oldanod a fizikai terhek csökkentését.Mindenképpen beszéld meg a dokiddal,de szerintem ő is elmondja a beavatkozás pontos menetét,és a pihenést.Sok sikert!!!

Megyek dolgozni......

Sziasztok!

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!

Orsika! Érezd jól magad köztünk, itt elég sok segítségre számíthatsz. Szorítok, hogy sikerüljön az inszen, és minnél hamarabb babás legyélKép

Odry! Festés téren mi a helyzet? Mindent festetek? Ha igen akkor "részvétem"

Kép
Kép
Ági279
 
 


Szép jó estét!

A festés és a takarítás kész.Itthon csak a hálót festettük át,mert maradt festék,ez nem volt betervezve,de örülök neki,mert most szép zöld.Kicsit lefáradtam,de majd kipihenem magamat.

Mik a hírek?Hogy vagytok?

Én most azt gondoltam ki,hogy megbeszélem a dokival,hogy csak csináljuk meg a köv. hónapban az inszemet,független a 'kenet" vizsgála eredményétől.Vagy nem is tudom!?Szerintetek?

Ágika drága!
Olyan béna vagyok,hogy nem tudom megnézni a képeket,mert nem értek hozzá.Majd este ( 8 után ) hív a párom és telefonos segítséggel látom őket.

Sapé!
Hogy állsz a vizsgákkal?

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a bátorítást, és a drukkot, remélem szerencsét hoz.
Ma voltam a dokinál, de nem kezdtük el a szurit, vagy gyógyszert (nem tudom melyik lesz), várjuk a következő mensit.
Addig talán kicsit megnyugszom, mert elég feszült voltam mostanában.
A mu.helyen sem tudtam még megoldani a helyzetet, mert úgy hallottam (tőletek), hogy ha ez elkezdődik, elég időigényes lesz, heti 2-3 nap biztosan?!
Sajnos én elég messziről járok be, nem tudom megoldani 1-2 órás kiruccanásokkal, de majdcsak lesz valahogy!
Mindenkinek nagyon sok sikert!
orsika0
 
 


Sziasztok!Orsika üdv. itt. És nyugi az inszem olyan mint pl. a rákszűrés és tényleg csak 5-10 perc az egész.
Rólunk: voltunk UH-on vasárnap és minden rendben van. 3,6 cm-es a baba és úgy kalimpált a kicsi kezeivel-lábaival. Nagyon jó volt látni és még a szívhangját is hallottuk.
Lányok szóljatok, ha valaki nem szeret olvasni ilyenekről. Tudom, hogy rossz is lehet, néha nekem is rossz volt olvasni babás infókat a 3,5 év alatt.
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ági! Válaszoltam és jók a képek!

Gyöngyi!
Számomra jó érzés olvasni mások sikereit és boldogságodnak mi is örülünk.Lehet,hogy sok sok szenvedés és évekig való huzodás(baba ügyben)után nehéz ezt 'olvasni".Szerintem mindenkinek sokmindentől függ,kedve, bal lábbal kelt stb.Én örülök neked és kívánom,hogy sok örömöd boldogságotok legyen a gyermeketekben.Te is egy 'már pedig sikerülni fog" példa vagy.
Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Kedves Gyöngyi!
Én is osztom Odry véleményét, egyet értek vele, hiszen te és a hozzád hasonló szerencsések adtok nekem (nekünk) erőt ahhoz, hogy igenis van értelme!
És úgy veszem észre, itt elég aranyosak ahhoz a lányok, hogy veled együtt örüljenek a sikernek!
Köztük én is!
Én is kívánok nektek minden jót!
Orsika
orsika0
 
 


Sziasztok! Lányok köszönöm nektek nagyon aranyosak vagytok. Akkor néha majd írok magunkról, ha valami történik.
Nagyon drukkolok én is nektek, mert biztos hogy fog sikerülni.
Gyöngyi

Kép
Kép
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Annak, akit érdekel: végre elérhető a Lombikbaba kérdőív kiértékelése, egyelőre egy ideiglenes site-on!
http://www.geocities.com/hertamicola/index.html

Norka
s_norka
 
 


Üdv mindenkinek!
Jó pár napja nem voltam "itt", gyorsan elolvastam az újdonságokat. Nálunk a helyzet sajna változatlan. Megjött, tehát nekifutunk a következő akciónak. Felhívtam a meddőségi dokit a hsg miatt, erre közölte, hogy babája született (a szerencsés!) és egy hónap szabit vett ki. Na tessék... De a dokim, akihez az andrológus előtt jártam, megcsinálja jövő héten. Azt mondta, méhtükrözést csinál először, feltéve, hogy már nincs meg hétfőn és megbeszéli az altatóssal, hogy egyszerre a laparoszkópiával ejtsék meg a dolgot. Jó lenne, ha már "elcseréltem" a hsg-t egy kisebb műtéti beavatkozásra, legalább ne kétszer altassanak néhány napon belül. Ez gondolom néhány nap pihivel jár. De így legalább javíthatom az érettségi dolikat. Volt már valamelyikötök tükrözésen vagy laparoszkópián? Milyen a műtét után? A doki azt mondta, fejre állít - ha nem is szó szerint - mert úgy fér hozzá jól a méhhez és a petevezetékekhez. Mindenesetre furán hangzik. Addig is kikölcsönzöm barátnőm ikreit, mi pedig tovább dolgozunk a projekten :-))

Kép
wandrea
 
 


Sziasztok!

most találtam rá a fórumotokra. Segítségeteket szeretném kérni ,kérdéseim lennének.
Kaáli kerültünk, mi a véleményetek, tapasztalatotok róla? 2 hét múlva lesz az első inszeminációnk. Olvastam olyat, hogy ott 30.000 ft és olvastam olyat is, hogy a beavatkozás ingyenes. Mi az igazság?
Zsó
zsofian
 
 


Sziasztok!

Nem írnak a 'régi" motorosok!?
Üdv Zsofi!
A kérdésedre én nem tudok válaszolni. :(
Mindenesetre kívánok neked sok síkert!

Azért választottam ezt a színt,mert zöld lett a hálónk.Mióta ílyen új itt a rendszer?Jó,csak kicsit fura,de majd kitapasztalom.

Szóval nállunk meg volt a nyák vizsgálat,együttlét után. :cry:
Nem lett jó az eredmény,mert álló srácokat találtak.Nem lepett meg az eredmény,de a doki már holnapután meg akarta csinálni a hsgt.
Kicsit váratlanul ért,abban maradtunk,hogy jővőhónapban lesz.

Odry[/img][/quote][/b]
odry
 
 


Odry,
megkérdezhetem, hány órával később csinálták a vizsgálatot? Nekem ezt még nem említették. Talán, mert úgy is inszem lesz nálunk?! :roll: Jó hétvégét,
Andrea
wandrea
 
 



Sziasztok!
Ebben a topicban új vagyok. 2 hete volt az 1. inszemem. Akinek volt sikeres inszeme, attól szeretném kérdezni, hogy mit érzett, egyáltalán érzett-e v.mit akörül, mikor meg kellett volna jönnie. Pontosabban nem kellenne megjönnie. Mikor teszteltetek?
moni
 
 


Sziasztok!
Andrea!
Este 10kor randiztunk a párommal és reggel 7.30ra mentem a dokihoz. :oops:
Neked bíztos már meg van az oka,hogy inszemed lesz.De ezeket a vizsgálatokat csinálják itt nállunk,inszem elött. :(
Éppen beszéltük már a csajokkal,hogy mindenhol másképpen folynak ezek a dolgok. :?: Nekem is azt mondta az orvos,hogy ez az eredmény után inszemet csinál,de most meg mégis csak hsgre kell mennem. :cry: Na mindegy csak lennék már túl a vizsgálodásokon.
Mikor lesz nállad insze?

Sápé! Vizsgák tömkelegével küzdessz még?


Zsivili? Babszi? Ági? Liza? Lola? És mindenki??? :?:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!

Velem nem sok újság van,hamarosan készülök a következő inszemre,remélem akkorra már nem lesznek meg a cisztáim.
Odry! Neked mikor lesznek meg az eredmények? Akkor jövő hónapban kezdődik az inszemi?
Üdv. mindenkinek!!!!!!!!!!!!
Liza[/img]
liza77
 
 


Szia Liza!

Most már csak hsg van hátra. 8.án megyek meg beszélni és szerinte köv. hét hétfön.
Neked volt hsg vizsgálat? Utánna kell hónapokat kihagyni az inszemmel??? Váro válaszod.

Odry
odry
 
 


Most gyakorolom a színes írást. Reélem sikerült. Valaki ért hozzá?
odry
 
 


Ezek szerint nem sikerült.???????????????????
odry
 
 


Sziasztok!
Odry nagy esély van a HSG után spontán babóra is. A köv. hónapban lehet már inszem.
Liza neked is drukkolok a következőre.
Mi jól vagyunk és csütörtökön megyek a 12. heti UH-ra.
Móni üdv. itt. Ha jól értelmezem tegnap volt 2 hete az inszemed? Akkor már elvileg tesztelhetsz. A mensesed hány napods szokott jönni. Márciusban én sem mertem pont 2 hét után tesztelni, hanem kivártam azt a napot amikor a mensesemnek kellett volna megjönni. Én még észre vettem magamon, hogy sokkal nyugodtabb voltam inszem után végig. És a mellbimbóm körül fehér pontocskákat láttam ami addig nem volt.
Majd írd meg hogy mi lett a teszt eredménye.
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Odry! Itt vagyok, csak mindig olyankor nézek be, amikor senki sincs, és különben is olyan "szar" ez a babanet :evil: :!: :!: :!:
Alig lehet megnyitni :roll:

Kép
Kép
Ági279
 
 



Gyöngyi!
Köszi a választ! nekem az is volt akkor is, amikor nem voltam babaás (mármint pöttyök), így semmi oylan tünetem nincs, amire azt mondhatnám, hogy ez igen, a baba jele. Ciklusom szinte mindig 28 napos, de volt már 24 és 32 napos is. Ma van a 28 nap. De semmit nem érzek. Pontosabban minden olyat, amit eddig is éreztem, és mégsem voltam kismama.
moni
 
 


Sziasztok!

Odry!
Én is elő voltam jegyezve HSG-re,de éppen az nap romlott el a röntgen és mondta a dokim,hogy akkor inkább csinál egy feltáró lapar műtétet, amit nem is nagyon bántam,mert nagyon féltem a HSG-től. Akkor kiderült,hogy átjárható mind a két petevezeték,de talált egy kevés endós cisztát,amit le is égetett és nem kellett hormon kezelés. Nekem utána még csak otthoni próbálkozás volt és később kezdődtek az inszemek. Nekem volt olyan,hogy egy év volt 2 inszem között,mert a férjem katona és külföldön volt. A szomszédot meg csak nem hívhattam el. Ez csakk vicc volt.
Tavaly nyáron a dokim ismét csinált egy lapar műtétet,hogy nem-e változott valami,de szerencsére mindent rendben talált.
Majd még jövök.
Puszi Liza
liza77
 
 


Sziasztok!

Köszi a válaszokat,de ne tudom mi lenne a jó. Terészetessen a spontán várrandossá válás lenne a legjobb.

Gyöngyi!
Lehetne a hsg után esély,de szerintem nállam ott nincs baj. Látod már az első 'akadályba" beleütköznek, gondolok itt az előző vizs.at eredményére. Bocsi ,de ne emlékszem.Neked hanyadik inszem lett sikeres?

Liza!
A lapar műtét nem volt rossz? Én azt hallodta,hogy utánna 1 napig hányinger,szédülés,stb.A hsgnél is megoszlanak a vélemények,fájdalom szempontjából. Én annyira nem félek,de mégis. Érted?

Ági!
Szép virágokat küldte? Nállatok mikor történik valami?

Nem tudom,de sokat hallom mostanában,hogy sürgetem a dolgokat,türelmetlen és .....vagyok. Kérdem én, i az hogy görcsölk,sürgetem.Szerinte nincsennek tisztában azok az emberek akik ezeket mondják,hogy meg van rá az okom.A másik meg az,hogy nem vártam 1 év probálkozási ídőszakot,hanem az adott lehetőséggel élve elkeztem a kivizsgálásokat. Pont azért,hogy ne legyek görcsös, türelmetlen és bla-bla.
Bocsi,de kicsit sok ilyen beszolás ér mostanában és dühös vagyok miatta.Komolyan néha keresem magamban a hibát.

Na most,hogy kipanaszkodtam magam,elmegyek dolgozni,majd jövök.

Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Odry nekem a 3. inszem sikerült.
Laparom nekem is volt decemberben. Szerintem jobb mint a HSG az nekem nagyon fájt abba is kellett hagyni és másnap újra megcsinálták.
Nekem a műtét után nem volt hányingerem és nem is szédültem, csak mozogni nem igazán bírtam a vágás miatt. Aznap felsem tudtam kelni a katéter miatt, de másnap már ki kellett kelni az ágyból és egyre jobb volt.
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


sziasztok csajok!
hát az van, hogy lehet hogy a 2. inszem se sikerült!tegnap teszteltem,23 napra és sajna negítív .mivel a rossz oldalon lett csinálva, a doki szerint 1% az esélye a hasűri vándorlásnak.nem is nagyon bíztam benne.de még mindeg reménykedem.ha nem jön össze,megyek lombikra.
lola29
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok.

Gyöngyi!
Nem tudom.... Neked ennyire rossz volt?! Én az altatás és ez a pont 1 napos ágyban maradás miatt,úgy gondolom inkább egyszerűbb a hsg. Persze nem tudhatom,hogy én hogyan élem meg,de csak nem fognak altatni. Kinek papné,kinek a p............
Most valahogy nem is érdekel.
Remélem ti jól vagytok.


Odry
odry
 
 


Szia Lola!

Sajnálom. Most ezek útán lombikra kell menned?
Lehet,hogy az sikerülni fog,csak tessék komolyan venni.
odry
 
 



Sziasztok!

Lola!
Ne idegeskedj még! Én ma vagyok a 30. napon, és én is negatívat teszteltem. Igaz még mensi sehol, de nem reménykedem. lesz ami lesz.

Gyöngyi!
Neked amikor nem sikerült az inszemed, akkor spontán időre megjött? Mert nekem 28 naposak a ciklusaim, szinte mindig, de mint írtam volt már 24, de 32 napos is. Te is szedtél Utrot ugye?
moni
 
 


Odry nekem azért volt rossz, mert már a katéter fölrakása után elájultam (nem igazán bírom a fájdalmat) és azt mondta a doki, hogy majd inkább holnap folytatjuk nehogy baj legyen.
Az altatástól én is féltem, mert még soha nem altattak, de semmi probléma nem volt. Benn a műtőben elalszol és mire felébredsz már az ágyadban vagy.
Móni sajnálom, hogy negatív a teszt, de még hátha.
Én az első inszemnél már az elejétől tudtam, hogy nem sikerül.
A másodiknál már bíztam benne, hogy sikerül, de nem. Pár nap mulva meg kellett ismételnem a tesztet, ami szintén neg. lett. Én Duphaston szedtem és viszonylag mindig időben megjött (30-35 napra)
Lola sajnálom.

Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Moni!
Kívánom,hogy sikerrel járj és pár nap múlva pozítívan tesztelj.
Én már nagyon várom,hogy eljussak odáig,mert nagyon bízom abban,hogy az vezet sikerhez. Majd látjuk. A te dokid jó? Értem ezalatt,hogy netántán,ha most nem jársz sikerrel,akkor a köv. hónapban ismét inszem,vagy várnod kell?
Tényleg,lehet folyamatossan inszemelni???

Babszi!
Nagyon el vagy veszve!? Jól vagy?

Odry
odry
 
 



Odry!
Igen, jó a dokim, nem kell várni. Most UH-ig még szedem az Utrot, aztán ha nem lát semmit, akkor hadjhatom abba. Ezért is lenne jó, ha minél hamarbb megjönne, mert akkor hamarbb kedhetnénk aköv.-t. Elegem van már a várakozásból!

Nem érzek semmit egyébként.

Gyöngyi!
És miben volt más asikeers inszemes ciklusod. Mit éreztél másnak, mint az előtte lévő inszemeknél? Egyébként is 30-35 naposak a ciklusaid? Gyógyszer szedés mellett jött meg a vérzésed? Bocsi a sok kérdésért, de nem értem, hogy miért negatív, ha nem jön meg, illetve ha negatív akkor miért nem jön meg... Na ezt jó értelmesen leírtam. :lol:
moni
 
 


Móni nyugodtan kérdezz, ha tudok válaszolok. Ha jól emlékszem én a neg. teszt (amit mindig pont a 2 hét után csináltam) után abbahagytam a gyógyszert és aztán megjött. Meg éreztem is hogy nem vagyok terhes.
A 2. inszemnél mondjuk végig azt éreztem hogy sikerült, de az utolsó napon ez az érzés eltünt. A doki azt mondta erre, hogy lehet valami elindult, de meggondolta magát.
Igen mindig 30-35. naposak voltak.
Abban volt más a 3. inszemem, hogy már átjárható volt mind a két oldal (decemberben laparom volt) és 4-4 petém volt. És most az is jó volt, hogy pont azon a hétvégén elmentünk a Balatonra pihenni.Aztán végig tök nyugodt voltam nem érdekelt semmi.
Szerintem vasárnap vagy legkésőbb hétfőn csinálj mégegy tesztet és ha az is negatív hagyd abba a gyógyszert.Amúgy azt mondják hogy ezek a gyógyszerek egy kicsit kitolják a mensest.
Remélem érthető amit leírtam.
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Odry!
A heten nagyon magam ala estem :( Az egesz miatt az eletkedvem kerult veszelybe, de tulelok vagyunk (a lelkem es en). Most mar jol vagyok. Ma volt a 4. inszemem. Nagyon bizom benne, hogy sikerult, de a heten beszeltem olyannal, aki vegigcsinalta a 6 inszemet, majd lombikra ment, ami csak a 3. alkalommal sikerult. Lelkiekben, anyagiakban egyaltalan nem mindegy. Azt mondta szervi baj nem volt nala, de kesobb a lombiknal kiderult, hogy a spermium nem tudott a petebe bejutni, es ezert nem voltak sikeresek az inszemek. Hihetetlen, es sajnalatos, hogy ezt meg nem lehet vizsgalatokkal nyomon kovetni. Aztan ma hallottam olyat is, hogy az a lany, akivel mindig egy napra esett a ciklusunk bajban volt. Marmint neki a 2. inszem sikeresnek bizonyult, de aztan nem lattak az embriot a petezsakban, aminek a szele sem olyan volt, mint kellett volna lennie - el kellett vetetni. Magatol nem tisztult ki. Azt mondjak annak "orul" a lany, hogy igy legalabb tudja, hogy teherbe tud esni. Es az a legrosszabb, hogy valamilyen szinten meg irigylem is, mert nekem ez eddig nem sikerult, es nem tudom miert.
Aztan, hogy jot is mondjak, olyat is hallottam, hogy tul volt egy par a 6 inszemen, a tamogatott nem tudom hany (4 vagy 5) lombikon, es egyik sem sikerult nekik. Hazamentek, "mergukben" jol egyutt voltak, es mar megszuletett a babajuk. :) Ilyen mereg nekem is jol jonne.
Szoval ma pihenek, es szeretgetjuk egymast parommal, holnap pedig nem megyek dolgozni. Nagyon varom az ev veget, es muszaj "lognom" az inszemre fogva a dolgokat.
Mindent egybevetve jol vagyok, es nagyon bizom benne, hogy a statisztikat nem fogjuk meghazudtolni, es a 4. sikerulni fog.

Moni!
Az Utro olyan gyogyszer, amit ha szedsz, akkor par napig kesleltetheti a menzeszt. Amikor en szedem, nekem is elhuzodik a ciklusom, de en nem varom meg, mig a gyogyszer mellett megjon. Elhagyom a gyogyszert, es 2 napra ra megjon. Azt mondtak nekem a "nagyok", akik nalam is regebb ota vannak (sajnos) itt, hogyha 14-15. napra neg. a teszt, akkor bizony nem sikerult. Amikor ezt hallottam, nem akartam elhinni, de megis igaz. En mindig abban bizom, hogy ha en egyszer terhes leszek, akkor bizony azonnal megjelenik a 2 csik, es nem kell 5 percet varni egy halvany csikocskara, amit csak azert latok, mert kaprazik a szemem. Remelem sikeres leszel - ha nem most, akkor a kovetkezonel.


Gyongyi!
Nem ikreket vartal/varsz? Vagy osszekeverlek massal?

Liza, Lola!
Kitartast nektek is! Kivanom, hogy mihamarabb babasodjunk :)
babszi
 
 


Sziasztok!

Odry! Egyenlőre semmi. Ma beszéltem a dokival, és hétfőn mehetek UH-ra :lol: Remélem, hogy elég érett tüszőm lesz, és mehetek az ELSŐ inszemre! Nagyon szeretném ha már történne valami jó is. Kép
A virágokat köszönöm, nagyon szépek!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Babszi!
Őrlök neked! Ne legyél magad alatt és tessék hinni abban,hogy most sikerült.Tudom könnyü ezt mondani,de ha már adunk arra,hogy ki mit mond,akkor ezt is hallani. Persze kinek mi jön be.A pihenés jót tesz és szeretgessétek egymást a pároddal,mert az a lelkednek is jót tesz.

Ági!
Nagyon szorítok,hogy mehessél inszemre,mert tudom milyen.Én is már alig várom,mint már írtam.

Odry
odry
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: