Új privát üzeneted érkezett!

Henus!

Én vagyok, a többiek nem tudom, hova tüntek?
Jobbulást a férjednek, remélem, Te nem állsz be a sorba.. :)

fix.b
Vendég
 


Fix.b!
Köszi, én nem betegedhetek meg mert akkor" megáll "nálunk az
élet.

Henus
henus
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi vagyok én is, de most két napig itthon volt a párom/ tüzoltó és 24-48-ba járnak/, és ő uralta a gépet, úgy kellett a gép elől kirobbantani, csak a leveleimet tudtam nagy könyörgések árán megnézni.
Vendég
 

 
 

Szia ditke74!
Örülünk,hogy itt vagy.
Tudom én is hogy hogy dolgoznak az aposom tűz.százados volt.

Henus
henus
 
 


Henus!

Akkor nem kell bemutatni a tüzoltók életét. :wink:
Vendég
 


Szisztok!Én is megérkeztem.Szerintem minden pasit nehéz a gép elöl kirobbantani,de azért néha sikerül. Henus!Jobbulást a családnak! pindurandusz
pindurandusz
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem tudtam írni mert nem jött be az oldal valamiért.
Nekem nem csak apával kell küzdenem a gépért a két fiú is játszana mindig ,de azért tudok rájuk hatni még a gunyiépítéssel és bujocskával.

Pindurandusz!
Köszi már gyógyulunk.

Fix.b!
Mizujs,jól vagytok?

Henus
henus
 
 


Sziasztok!

Henus!

Köszi, mi jól vagyunk. Most jöttünk be egy nagy sétáról a fiúkkal. Nagyon kellemes idő van kint. Nálunk én uralom a gépet, és apának kell várnia a sorára.. :lol:

fix.b
Vendég
 


Fix.b!

Mi is voltunk kint tavaszias idő van nálunk is de a fiúk lusták gyalogolni ők elektromos dzsippel jőttek.Mondtam is apának jó hogy mi fáradunk ki nem mi nem tudunk este 10 elött elaludni.

Henus
henus
 
 


Henus!

Nálunk szerencsére az elalvással nincs gond, mert Peti kiskora óta 7 és 8 között már alszik, ma pl. fél 8-kor aludt el. Na, meg a gyaloglással sincs gond, ugyanis a babakocsit csak 15 hónapos koráig használtuk, onnantól fogva nem akart már egyáltalán benne maradni a kis tökös :)

fix.b
Vendég
 


Szia Fix.b!
Nekem még most is fönt vannak jó ha 10 elött elalszanak.Neked Peti délután is alszik mert az a baj,hogy akkor 2 órát alszik a Bence.Igy 8 kor még nem fáradt de reggel azért 8 ig alszik.A babakocsiba még most is beleül a lakásba nem tudtam még olyan helyre dugni,hogy ne találja meg és úgy tud örűlni neki.

Henus
henus
 
 


Sziasztok Csajok!

Ma én is ide jutootam a gép elé. Kicsit húzós volt a hét második fele a melóban 12-14 órát dolgoztam, na mindegy ez az én bajom.

Pénteken megérkezett az én Jónás könyvem is. A könyv elolvasásá után kicsit megzavarodtam a piros és zöld napok tekintetében. Mert még az egyik oldalon azt írja nem baj ha egybe esik a következő fejezetben azt mondja igen. Vagy ez a gyermek nemére vonatkozik? Segítsetek!

Nekem februárra pont egybeesik a zöld nap utlsó napja és a piros téglalap előtti nap? Ez így most jó egy akcióra?

Üdv mindenkinek. A betegeknek pedig javulást!
bikka
 
 


Henus!

Peti fél 12, 12 körül alszik el délután, és 1,5-2 órát szunyál. Reggel viszont már 7-kor ébren van.


bikka!

Én a könyvet nem olvastam, de úgy tudom, ha egybe esnek a piros és zöld napok, az csak a nem meghatározása miatt nem jó, attól fogamzás lehet, ha egybeesnek. Henus! Megerősítesz ebben?

fix.b
Vendég
 


Szia fix.b!

Valentin napon belevágunk a párommal a Jónásos féle módszerbe majd meglátju mi lesz.:?: Én nagyon bízom benne!

Üdv: Bikka
bikka
 
 


bikka!

Nagyon drukkolok Nektek!! :lol: Remélem, minél előbb sikerül :)

fix.b
Vendég
 


Szia bikka!
Igen helyes amit fix.b írt csak a nem meghatározásnál számit,hogy ne essenek egybe .Amugy a fogamzás szempontjából kimomdottan jó ha minnél közelebb van a kettő egymáshoz.
A sogornőmnek azt írta a magyarázatba a Jónás (2 éve probálkoznak),hogyha a kettő (piros,zöld napok)találkoznak 100%os a fogamzás.

Henus :lol:
henus
 
 


Henus!

Bár csak igazad lenne abban hogy ha a piros és zöld napok egybe esnek akkor 100 % a fogamzás, mert nekem most egybe estek!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia ditke74!
Szorítok,hogy minél elöbb jó hirekkel gyere.Mikor derül ki,hogy sikeres volt-e?

Henus
henus
 
 


Henus!

Mivel elég pontos a menzim, igy febr. 23-a!
Bár az éjszaka álmodtam valamit, de nem szeretnék róla beszélni mert babonás vagyok! :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


ditke74!

Akkor Neked 26 napos a ciklusod? Mert a múltkor még fej fej mellett voltunk.. ;) Mikor volt az a bizonyos Jónás nap? Nem véletlen 8-a? :lol:

fix.b
Vendég
 


Fix.b!

27 naposak a ciklusaim, és a múltkor amit Mina megadott lapot, ott a Jónás nap febr.8-a du. 15 óra 30 perc volt megadva! Remélem sikerült. Rendes pé- m pedig legtöbbször a 12-13.napon van, vagyis most éppen egybe estek. Birnám ha kétpetéjü ikrek lennének! :wink: Egyik petém rendes pé-kor, a másik pedig a Jónáskor? :wink:
Vendég
 


Fix.b.

A menzi első napja =a ciklus első napjával. Ezért jött ki most pont igy, igaz 4-es rizikó faktort ir, de hát aki már régen vágyik babára, hát én bevállalom. Szedek méhpempőt, E-vit., cicka ill. palástfü teát, folsavat, hát remélem összejön egy egészséges baba!
Vendég
 


ditke74!

Csak mert mi is 8-án próbálkoztunk ;) Tudom, hogy a mensi első napja a ciklus első napja, ezért írtam, hogy 26 nap, mert 23-a már a következő ciklus első napja.. Mindegy végülis..:) Hát ha ennyi mindent bevetettetek, mindenképp sikerülnie fog!! :lol: Nagyon drukkolok! Nekem csak február 28-án derül ki.
Ikrekre én is nagyon vágynék, de nem vagyok telhetetlen.
Neked fiút írt erre az időpontra? Mert úgy néztem február 8. 16:09-ig fiú. Bár elég határeset..

fix.b
Vendég
 


Fix.b!

Csak kérdőjelesen irta a fiút, aztán majd kiderül. Anyósomnak van két iker bátyja, és lett volna két iker nővére is de azok meghaltak, vagy elvetéltek már nem is tudom.

Te milyen honlapon szoktál utánna nézni a Jónásnak?
Vendég
 


ditke74!

Nálunk is vannak a családban ikerlányok 3 évesek, és érdekes, mert amikor születtek, akkor a városban még született rajtuk kívül még két iker gyerkőc is pár nap eltéréssel.
Én itt szoktam megnézni, hogy épp miben áll a hold, és milyen hold van.
http://www.holdnaptar.hu/2007/02/11.php
A hold mellett lévő jeleket kell nézni, ma pl. 04:00-ig lány volt, onnantól fiú.

Henus!

Ezt már akartam kérdezni, csak mindig elfelejtettem, hogy arról nem ír semmit a könyv, hogy ikrekre mikor van esély?

fix.b
Vendég
 


Na most meg azon agyalok, hogy irtátok itt hogy az előző terhességkor eldől a következő neme, de mivel nekem volt két terhességem, és elvetéltem, ugyebár akkor is eldőlt a neme, és lehet hogy hiába próbálkoztunk?
Remélem érthetően irtam, bár egy kissé zavaros.

Na erre varrjatok gombot? Ki tud erről többet? Várom a véleményeket!
Vendég
 


Szia fix.b!

Olyan jó lenne ha ditke meg te is babásak lennétek én úgy izgulok és egy picit irigykedem is.
A kérdésedre a válaszom nem találtam erre való utalást a könyvben.Egyébként anyukám egészségügyis volt Ő mindig azt mondta,hogy ez nagyban örökletes ,neki volt egy ikerterhessége előttem de elment (náluk volt a családba hajlam rá).A nővéremnek úgyancsak ikrei mentek el 12 hetesen.Hát még lehet hogy ezt is lehet örökölni.A szűk medence és emiatt császármetszés úgyancsak öröklödött nálunk.Ezek a gének!!!

Henus
henus
 
 


Szia ditke!

Szerintem lehet hogy mindkét baba egyforma nemű volt, a nővéremnél is szerintem ez volt a gond a lányok nehezebben maradnak meg viszont újszülöttként a lányok sokkal életképesebbek. (főleg ha hamarabb születnek.)


Henus
henus
 
 


Na visszanéztem a Jónás napot, ezek szerint ha Jónáskor fogantak, akkor az első lány, a második fiú lett volna, és mind a kétszer 0-s rizikófaktor volt!!!! Ezek után most a 4-est miért is ne vállalnám be?

De ugyebár nem biztos hogy Jónáskor fogantak!
Vendég
 


Henus!

Köszi, aranyos vagy. Én is reménykedem!
Köszi azt is, hogy megnézted a könyben, amit kérdeztem.

ditke74!

Ti csak Jónás napon próbálkoztok, máskor nem?

fix.b
Vendég
 


Fix.b.!

Még csak januártól próbálkoztunk először a Jónással, most pedig pont egybe esik a sima pé-vel.
Vendég
 


ditke74!

Értem! Akkor Nektek most nagyon esélyes!! :lol:

fix.b
Vendég
 


Fix.b.

Remélem összejön :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap a férjem kapcsolgatta a tv-t (vesztére),mert a National Geographic-on akkor kezdődött Az élet az anyaméhben ikrek.
Csúcs jó volt még jóbban tetszett mint az elöző.Igaz 21-23ig tartott és belealudtam egy kicsit de d.u. voltunk a fiúkkal Visegrádon bobozni és hát a friss levegő engem is elnyomott nem csak a gyerköcöket.De lesz ismétlése 23.án(péntek) 21-kor megint.
Akkor majd felveszem.Egyébként látta valamelyikőtök?

Henus
henus
 
 


Henus!

Én nem láttam, pedig meg akartam nézni. A sima élet az anyaméhbent láttam már, fel is vettem, de akkor majd 23-ára beizzítom újra a videót, és ezt is felvesszük :)

fix.b
Vendég
 


sziasztok!
még új vagyok a lapon.
honnan tudom kiszámítani, mikor jó a holdállás? a jónás módszert keresem magyarul!
köszi
horvathildiko
 
 


horvathildiko!

Ha megadod a születési adataidat, én szívesen kiszámolom.
De mellékelek egy dokumentumot, abban minden benne van!
1171279247.9.ppt

fix.b
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkokat. :lol: Remélem a Jónás féle egybeesés és a Valentin nap meghozza a régóta áhitott babát. Annyi minden jó esik most egybe, hogy csak nem lehet véletlen.
Egyébként visszanéztem a saját születési dátumomat s az anyukámtól kapott infókat. S tényleg lányt írt az én fogantatásomra sőt 0 RK. 20 perc alatt születtem egészségesen. Szóval úgy gondolom ez is egy bizonyíték. :!:

Horváth Ildikó üdv a csapatban! :wink:


Puszi mindenkinek: Bikka
bikka
 
 


Bikka!

Nagyon drukkolok! :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok! bikkának is és fix.b-nek is nagyon szorítok,hogy jól sikerüljön a Valentin nap és egy kis bébi útnak induljon.Csak ügyesen. pindurandusz
pindurandusz
 
 


pindurandusz!

Köszi! Elvileg nekem Valentin napon van peteérésem, hát kíváncsi vagyok.. :)
Én is drukkolok ám mindenkinek!! Nagyon-nagyon.. :D

fix.b
Vendég
 


Fix.b.

Neked is drukkolok ám, mindent bele! :wink: :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

A férjed spermáinak üzenem, HAJRÁ LÁNYOK!!!! :oops: :lol: :oops: :lol:
Vendég
 


Lányok mégesgyszer köszönöm a drukkokat! :!:

Már azért megérte ehhez a topikhoz kapcsolódni mert miután itt olvasgatok ( meg a Baba projekt 2007-ben szoktam olvasgatni, írogatni ) mingig szebbnek látom a világot s mindig erősebbnek érzem magam. Sajnos én csak ilyen késői órán tudok hozzátok kapcsolódni mert a munkahelyen csak a céges lap érhető el a többi le van tiltva. Na mindegy . Azért jövök amikor tudok.

Addig is mindenkinek jó ügyeskedést és jó hetet kívánok

Bikka
bikka
 
 


ditke74!

Köszike!!!! :lol: :wink: :lol: :wink: :lol:

fix.b
Vendég
 


fix.b!
köszönöm a segítséget előre is!!!
1975 02 01 10 óra 50 perc szombat
üdvözlök én is mindenkit!!
röviden magamról: kaáliba járunk a 3 beültetésre megyünk, nincs még gyermekünk. férjemnél van a gond. a természetes úton való fogantatásban is muszáj bíznom. :D :o :lol:
horvathildiko
 
 


horvathildiko!

Mellékelem a táblázatot! Az utolsó piros napra kell odaérnie a spermiumoknak, így szertintem minél közelebb legyen (24 órán belül) az akció ideje. A második oldalon meg van, hogy óra percre mikor kell odaérni. A rizikó faktorokat is nézd, minél alacsonyabbnak kell lennie. Neked vannak 5-ök is, ott inkább ne próbálkozzatok!
Ha van még kérdésed, írd meg nyugodtan!
1171363057.66.doc

fix.b
Vendég
 


Szia fix.b!
Ha szépen megkérlek, elküldöd nekem is a Jónás naptáramat? Nem igazán tudok angolul, pedig leírások alapján próbáltam megcsinálni.
Születési dátumom: 1970. 02.24. 13óra30 perc.
Kösui előre is!
Anikó
ancika70
 
 


ancika70!

A születési helyet nem írtad, én Pesttel csináltam, nagy eltérés nem lehet!

1171436181.2.doc

fix.b
Vendég
 


Mindenkinek nagyon boldog Valentin napot!
Vendég
 


fix.b!
nagyon köszönöm a segítséget!!!! tehát azt javaslod, hogy a piros függvonal az odaérés ideje, így 24 órával előtte legyen meg. ennyire pontosan kell nézni? nem javasolt előtt mondjuk 48 órával, bár mutatja a visszvonal, hogy alkalmas.
köszi!
horvathildiko
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: