Új privát üzeneted érkezett!

Megjött az AFP-m. Röhögni fogtok. 1,28 MoM. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: Biztosan minden oké lesz. Egyébént a győri ugyanúgy tb-s volt, ugye?.....Pedig az ÁEK-nak olyan jó neve van. :roll: De akkor ott sem minden tejfel....

Örülök, hogy jól viselted és csak semmi telefont! .-)

Sirki: Hát most visszatértünk a pelenkához. :oops: :oops: :oops:

No akkor tényleg túl vagytok rajta. Már csak következetesnek kell lenned, akármi van, ne adj neki cicit! De talán nem is lesz ilyen.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.01.13 13:09-kor.
jaimee1
 
 


Jaimee,
Inkább ne telefonáljanak, mert az jelenti a rosszat. :lol: :lol:

Hát igen, sehol nem fenékig tejfel a helyzet. :oops: :oops:
A mi kórházunkba is már mindent vinni kell a szülésre és a babának, talán a ruhácskát nem. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Ja, én barom.... :oops: Akkor módosítanék....
jaimee1
 
 


Judy!
De jó, hogy ilyen tökéletes az AFP. Nincs itt semmi gond!
Akkor mégis van rá tb támogatás?! Itt már senki sem tudja, hogy mire van és mire nincs támogatás?

A MÁV egyébként hanyatlóban van. Úgy vették át a Szabolcs utcai gárdát, hogy majd a Honvédben megépítik az ország legszuperebb és legfelszereltebb szülészetét, de nem lesz belőle semmi. És ez majdnem biztos, mert a szerződés végül létre sem jött, a Szabolcs utcai korház helyén nem lesz meg az a beruházás, amit terveztek, így nincs bevétel a szülészet megépítésére, sőt, lassan már arra sem, hogy kifizessék a szülésznőket, akik éjjt nappallá téve dolgoznak. A szülésznőm mesélte még szeptemberben, hogy a bérüket sem fizették ki abban a hónapban. Szóval katasztrófa, ami az egészségügyben folyik.
Vendég
 


Angie: Hát ez szomorú....Akkor én leragadtam a terveknél.

Lányok, egy ötlet. Mit szólnátok, ha zárt körben folytatnánk egy másik fórumon? (Anyatanya) Így csak az olvashatna rólunk, akit kvázi beengedünk.
jaimee1
 
 


Haha, s engem vajon beengednétek? :twisted: :twisted:
Vendég
 


Amúgy részemről oké.
Vendég
 


Ne menjetek eeeeeee Kép Én mindig olvaslak titeket...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty, én vagyok olyan következetes, hogy megdumáltál, oké, inkább maradjunk :lol: ( Bár amennyi vizet én itt zavarok-meg tervezek zavarni... :roll: )
Vendég
 


Kép :lol: :lol:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty: Téged spec. beengednénk úgyis. :wink: :lol: Legalábbis én úgy gondoltam volna.
jaimee1
 
 


Csajok,

Nekem is mindegy, de a tanya egy csomószor bekrepál. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi Jaimee :D
Akkor ha esetleg elmentek, majd kopogtatok :lol: :lol:

Judy
remélem jól vagy, és a pocilakóval is minden rendben :!:


Puszilok mindenkit :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Gyabi itt is köszi!

Köszönöm a hiányolást!
Sajnos nincs jó hírem, mert kórházban vagyok a szülinapom óta. Méhen kívüli babácskánk volt/van.
8-án 1650 volt a beta hcg-m, majd hétfőn 660, majd szerdán visszament 950-re, és a mait még nem tudom.
A blogomba próbálok írni, h mi van velem éppen, de most kölcsönlaptopról írok, szóval nem bizti, h sokáig nálam lesz a laptop.

Jaimee!
Lehet, h indiszkrét, de ki elől bújkálsz? Vagy mi olyat írsz, ami titkos?
Csak mert az egy dolog, h én nem írogatok, de azért örülök, ha olvashatok a régi társakról vmit. Persze, végülis semmi közöm hozzá.

babszika
 
 


Babszi, itt is:((((((())))))))))
Vendég
 


Babszi: gyors felépülést kívánok!

Ezt most pont úgy kérdezted, mintha ez a fórum lenne az első, aki zárt körben folytatná.. :roll:

Egyébként is csak egy ötlet volt.

Bíbi: Hát ezért tényleg kár.... :lol: :lol: Már késő, olvastam...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.01.15 13:03-kor.
jaimee1
 
 


Én sem írok ide már, nem is fogok, de mindig jövök olvasni, hogy mi történik azokkal, akikkel anno 2007-ben együtt indultam.
Babszi:tudod...((()))
csnóri1
 
 


jaimee!
nem tudom, h más fórum miért zár be, de gondolom van vmi oka... vmi komoly oka.
gondoltam, h megkérdezem, h mi váltotta ezt ki belőled, mert nem láttam, h lett volna vmi gonosz beszólás, vagy mit tudom én.

de én nem írok más fórumra, ami titkosította magát. na mindegy is, semmi közöm hozzá, csak gondoltam, h válaszolsz...

a jókívánságot köszi!!!!!!!

babszika
 
 


Jaja, kitöröltem, de nem azért, mert nem vállalom, hanem önkritikát gyakoroltam, s megfogadtam, ha jót nem tudok hozzátenni, rosszat nem fogok. Amúgy pont csak egy kis megerősítésre vágytam, hogy tényleg ne jöjjek többet. :twisted: :twisted:
Vendég
 


Bibi
most mi van :?: :shock:
Én már nem értek semmit... :roll: ne menj el :roll: :!:
Én is csak hébe-hóba írok, de mindig olvaslak titeket, kivel, mi történik, hisz én is veletek indultam 2007-ben...az már más kérdés, hogy lemaradtam tőletek, mint a borravaló :roll: :lol:


Babszi
itt is nagyon sajnálom....
Ölellek drága....kitartás :!: ((((((((((((())))))))))))

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Betty:nem vagy egyedül, itt vagyunk Babszimmal mi is borravalónak.Szomorú, de néha már magamon röhögök.
csnóri1
 
 


Pont ez van, hogy nekem személy szerint hiányoztok, mint az elmaradt borravaló...ha már ez a hülye borravalós hasonlat ... :roll:
Vendég
 


Bíbi:volt egy kép anno, emlékszel?
csnóri1
 
 


Kép
csnóri1
 
 


óóóóóóóó, persze...
Vendég
 


húú, de dagadt voltam anno :oops:

babszika
 
 


Én ezen rajt sem vagyok :oops: :lol:

Nóri
én is már röhögök magamon....nem kicsit, nagyon :!: :D

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


hát, én most nem röhögök.
lassan már agyhalott vagyok a sok gondolkodástól, h mit is kéne csinálni

babszika
 
 


Betty:nem én csináltam, hanem még vedresandi, nála lehet reklamálni.De tudom, hogy itt voltál.Nem teljes a kép, csak nekem szép emlék, azóta is őrizgetem.
Babszi:hülye vagy te, nem dagi.(ugyi van fél mosoly?)
Na akkor most három ős-szerencsepakk összefutott.Hogy örülhetnek a helyiek....
csnóri1
 
 


Babszi
azt el is hiszem, nagyon sajnállak...nagyon igazságtalan az egész :!:

Én tehetetlenségemben szoktam röhögni, mint pl. most is.
Nálunk férjemnek annyira kevés a spermiumszáma (1milla), hogy matematikailag képtelenség teherbe esnem tőle, ezért is kellett a lombik. Most túl vagyok a fagyison is, ET+17, piri sehol (óramű pontosságú egyébként, a stimus ciklusban is napra pontos volt a szenyó), egy hete folyamatos mindjárt megjön érzés, tesztek negák :twisted: hát most épp ezért röhögök magamon...már kínomban..

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


3?
mé csak 3?

babszika
 
 


Ős szerencsepakk :lol: ez tetszik :lol:
Én néha mikor unatkozom, szoktam olvasni a régi topicot, és olyan jó visszaemlékezni..nnna, akkor meg aztán tényleg szoktam magamon röhögni, hogy atyaisten, miket írtam össze :lol: :oops: ...de hát valahol el kell kezdeni...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Te, Betti, én.Most itt ennyien futottunk össze, akik kissé elmaradtak a topiktól.
csnóri1
 
 


ja, h úgy

értem már
mondom, h agyhalott vagyok

babszika
 
 


Betty:amikor 2008 év végén spontán terhes lettem a lányommal, már volt időpontunk a Kaáliba.Tudod miért?Mert a férjemnek 1-2 milliója volt, benne 1-2 élővel...persze ez nem bíztatás, nem jelent semmit, csak egy példa arra, hogy igenis lehetséges matekilag.
Olvaslak amúgy és drukkolok halkan már régen....
csnóri1
 
 


Nóri!
a zelefántot köszi, otthonról lementem. :wink:

babszika
 
 


Milyen cukipofa, nem?Neked keresgéltem már napokkal előtte.És figyelj már Barátos, vérzel még?Görcsölsz?
csnóri1
 
 


Nóri, tényleg :shock: :?: :!:
Ezt nem is tudtam...
Igen, nem lehetetlen, de kevés az esélye...

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Mi sem hittük és mégis.Csak nem tartott sokáig az örömünk.Ez már a sors fintora.
csnóri1
 
 


Nóri!
most épp se görcs, se vérzés
(csak fejfájás)
egész jól vagyok

babszika
 
 


Kár hogy ilyen messze vagyok, bemennék, telefonon csak nem olyan a látogatás.Azt sem mondták, hogy meddig kell bent lenned?Uh volt?

Közben olvastam a friss bejegyzésedet. :oops:
csnóri1
 
 


nem mondták
volt uh, eredmény a blogban..... :?

babszika
 
 


Kitartás, sok erő, kevés gyomorideg...Veled vagyok Barátos, olvaslak majd ott.Szerintem lépjünk innen, mert a lehangolásért kapunk a fejünkre...
Betty:Neked is csak a legjobbakat! :wink:
Bíbi:tsók.
csnóri1
 
 


Köszönöm, viszont :!:
Puszi nektek :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


én meg úgyis lefexem, mert fáj a fejem egyre jobban.
tsóközön!

babszika
 
 


Na, erről most én is lemaradtam...mint mindig megint a végére értem ide! :twisted: :D
Én is sajnálnám, ha bezárnátok!!!! Jaimeekém ne mááááár!!!!!! :)

Betty,
néha én is visszaolvasok, csak magamat nehéz, mert "Névtelen" lettem... :lol:

Kép
arikon78
 
 


Arikon:Neked még beköszönök, nehogy azt hidd lemaradtál!

Kép
csnóri1
 
 


nbh
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.niki 2010.02.09 19:37-kor.

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Babszi-Nóri: én is jól lemaradtam rólatok!!!! :roll: :roll: De azért puszi Nektek!!!!

Babszi: kitartás és ölelés ezerrel!!!!!
Kép



Bíbi: én már megint lemaradtam valamiről???? Hová akarsz már megint tűnni?????

:roll:

Betty615: még mindig neg. a tesztek??? MIkor mész dokihoz????

Kép
Kép
gyablonka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: