Új privát üzeneted érkezett!

Egy gyors bekukk...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


azannya!
Cipike-travel :o
nagyon szuper!

mi pont ma nézegettünk használt hordozót... de nem a babakocsihoz valót veszünk, mert az méreg drága... és használtan amúgy sem láttam még :?

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szép estét :!:

Megjöttem nagy sokára :wink: nagyon jó eltelt a szombatunk a drága férjemmel, későn keltünk, egy kis fincsi sült császár szalonnás reggeli tükör tojással...aztán takarítás, csodaszép idő volt ma...2-re mentünk a 4D-s uh-ra :wink: :!:
Valami fantasztikus volt :lol: annyira jól éreztük magunkat, Cipike annyira kis izgága babó, hogy alig lehetett követni mikor merre van, de sikerültek a képek és a DVD-s...egyszerűen nem tudunk vele betelni, már 2-szer megnéztük és még mindig ámulunk és bámulunk :!: :roll: :wink:
Sztem az arca totál rám hasonlít, apácska el is volt keseredve :roll: :wink:
Minden a legnagyobb rendben van Cipikével, már 1140 g és csodaszép kis kukis :!: :wink:

És egy pár kép...

Kép

A kis kukis, oda is van írva, csak nem nagyon látszik mivel le kellett kicsinyítenem...
Kép

Egy nevetős kép...
Kép

Kép és itt vannak a zacsik

További szép estét és hétvégét :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

zsu!
csodás képek!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Julcsi
Köszike mind a baba kocsi és a Cipike dicsiket is :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Helló Csajok!!

Juli- Az lett végül belőle, kapott 2 üveg bort és elmeséltük neki a sztorit, hogy majd ezen a héten érkezik a rendes ajándék :wink:

Suzy- Szuper járgányotok van :D :D De a fotók még szuperebbek, Cipike gyönyörűséges, mint az Anyukája :lol: Annyira örülök a boldogságotoknak, megérdemlitek :wink:

Többiek merre jártok??

Mi ugye szombaton szülinapon voltunk....A Zember más délután egykor ott volt, ment segíteni sörpadokat felállítani stb....Na mire én odaértem délután 4-re ő már nem volt szomjas :D Képzeljétek az ünnepelt oda rendelt egy grillcsirkés kocsit, az ott leparkolt, kinyitotta a kocsit és mi ott grillcsirkéztünk, sültkrumpliztunk , ami belefért :D Nagyon -nagyon jó volt.....Olyan 8 körül Csabi kicsit rosszul lett, leesett a vércukra ( sajnos ez elég sűrűn előfordul nála), így ő egy picit ledőlt de nem lett utána sem jobban...Csinált önmagának egy cukorterhelést, cukros vizet ivott már a végén, hogy jobban legyen.....Úgyhogy mi olyan 9 körül eljöttünk, amit már én sem bántam , mert a pocakom addigra már keményedett eléggé...De összességében nagyon szuper volt :D Majd hozok képeket :wink: Vasárnap pedig bolhapiacon voltunk, vettünk egy csomó mindent, vázákat, takarót Lilinek, dekorációt, gyertyatartót persze mind nevetséges áron ( 1 centért például :D ).Úgyhogy jól telt a hétvége, csak gyorsan :wink:
Egy hét múlva láthatom Lilit, de jóóóóóóóó :D

Mindenkit pusszantok!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt...

Suzy: tök jó a kép :D

Ancsa: Kérjük ám a képeket, arról is amit beszerztél :D

Juli: Hogy vagytok????

Többiek????


Nálunk a hétvége jó szarul indult...Péntek este tudta meg a párom, hogy mehet hajnalba ki Ausztriába...Hát örült neki marhára, úgyhogy mi meg mentünk volna grillezni hozzánk szombat reggel..Na Du 5 kor ért haza. Na felmentünk grilleztünk iszogattunk jó volt, és reggel jöttünk haza...Tegnap meg punnyadtunk....Szerintem nekem Péntek-Szombat lehetet p.é, mivel akkor érezztem a wc papíron, hogy csúszik(bocsánat) Szombat reggel, meg mintha melegebb lenne a testem...De persze, ott volt mindenki a telken Most nem állhatok neki a páromnak :D Hát aztán Vasárnap bepotóltuk, de szerintem már késő az...
:( :( :(

Szép Napot!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Na hol vagytok lányok??? :roll:

Zsu
Micsoda járgány! Biztos jól fogja magát érezni benne Cipike! Használjátok egészséggel!
És a 4D- s képek... azta, de jók. El is hiszem ,hogy micsoda élmény volt. :)

Juli
Merre vagy, mi újság?

Tünde
Zoé lánykád hogy viselkedik?

Kitti
A remény hal meg utoljára, fel a fejjel. :)

Ancsa
oda ért a pakk?

Kristóf tegnap először volt családi napköziben, hát sírva jöttem haza, olyan fura volt, nagyon sajnáltam ,csak nézett rám, mikor jöttem el, de nem volt vele semmi gond.
Nórikám jól van, még mindig eszik meg alszik, apja fajta. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


bocs csajok...
a nagy ágynyugalom mellett rohanás az élet.
lakás átrendezése, anyatejes világnapi rendezvények (húúú, a Ringató valami oltári, oda tuti járni fogunk :)), ma megrendeltük a franciaágyat (hagyományos, támlás, ágyneműtartós, rugós ágy) és a prücsi szekrénysorát.Kép
holnap hozzák a bútorokat, így még reggel megyek pénzt felvenni, rámolok, rohanok...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok...

Juli: szép :D Ágyról nem kaunk fotót???

Többiek???

Én tegnap anyóssal jöttem mentem, mert kitaláltam, hogy össze tesszünk a kutyának egy kutya ágyat, mert a régi, már eléggé meg van viselődve és nem veszek, mert hátha így olcsóbb...Na a szivacsért ott hagytam 3000.- Aztán vettem 2 fajta anyagot, legyen váltás, az volt 7000.- hozzá egy puha de nagyon puha anyagból egy pokrocot és vettem ragasztót, kettőt mert persze, amit elöször vettem, azzal nem sikerült össze ragasztani a szivacsot ( szét robbanatam) aztán este rohantam a párommal az obiba vettem(második) 2000 ragasztót, este 10 kor még azzal szarakodtunk, addigra már 4-en :D És sikerült össze ragasztani Annyira örültem :D Ma meg talán anyós megvarja a huzatot :D Hozok majd képet mien lett :D Persze maradt még szivacsból anyag, még kitalálok valamit ma mit csináljunk még belöle :D
Aztán tegnap kiváncsiságból megmértem a hőm, ami 37.2 volt...Szóval szerintem megvolt nekem a p.é....csak kérdés mikor lehetet, ha már szombaton is érzztem, hogy meleg a testem...
Na akkor mikor lehetet szerintettek ovum????
Este már fájdolgált is a hasam, és a folyásom is kezdd száraz lenni...Szóval 2 héten belül, remélem nem jönn meg :D :D :D Olyan jó lenne :D :D
csip-csip18
 
 


hahó!

csip!
nem foglalkozz a hőddel! nem vagy beteg, nálad nem derült ki különösebben olyan dolog, ami miatt erre oda kellene figyelni... csak érezzétek jól egymást, és lesz baba!

a franciaágyról nincs képem. az a fajta nincs fent a neten. de ez a teljesen sima, hagyományos ágy, mint pl:
Kép
annyi, hogy sima szögletes az ágytámla. a szövet hasonló homokszínű... de tök mindegy, mert úgyis le lesz takarva.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Csajok!!

Susytunder- Ideért a csomag, vagy is Anyuhoz egész pontosan, pont tegnap este kérdeztem rá mikor Skypoltunk :D Úgyhogy nagyon szépen köszönöm :D Légyszi írd meg, hogy milyen csoki a kedvenced :wink: Nóri baba akkor egy főnyeremény :D :D

Csip- Te is dobhatnál képet a kutya lakról, különben is, még mindig lógsz nekünk a lakásképekkel is, bizony ám :wink: Tényleg ne foglalkozz a hőddel, 2 hét múlva úgy is látod az eredményt, de szerintem is gyorsan összefog jönni a babóca :wink:

Juli- Király a szekrénysor és az ágy is :D Jókat lőttetek, de remélem nem egyedül akarod őket összerakni :shock:

Többiek, Onlány, Kirus, Ediii, Suzy, Joli, Iner-????

Én tegnap megint sokat pörögtem, kimostam a baba ágyneműket, lemostam a babakocsit, a huzatot, a műanyag -fém részeket lefertőtlenítettem, lefóliáztam....Gipszképeket csináltam, vasaltam, vásároltam, főztem..... :D Képzeljétek lehet a Zember nem fog kapni szabadnapot az esküvőre ( mondjuk még nem mondták biztosra), így vagy nem lesz esküvő vagy október 26-án lesz, ami itt kint egy ünnepnap, otthon pedig munkanap....Viszont pont akkor kezdem a 9-ik hónapot.....Szerintetek nagy felelőtlenség akkor hazautazni az esküvő miatt Sopronba?????Nem tudom mi tévő legyek :roll:

És akkor a képek a szülinapról, illetve 29 hetes pocakomról:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinek!
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa: cép pocak :D :D N irgum-burgom!!Tessék vissza pörgetni az oldalakat :D Mert ragtam fel képet a lakásról :D
csip-csip18
 
 


153 oldal lap alja :wink:
csip-csip18
 
 


ancsi!
csodás pocid van te lány!!!
annak meg örülök, hogy a buli jól sikerült.

:) az ágyat összeszerelték nekünk a fuvarosok a helyén, a szekrénysor pedig nem lapraszerelt volt.
szegények egyébként pakolásztak ám rendesen. hozzánk fel a 3.ra a cuccot, aztán le a régi szekrényt, amit anyuéknál fel a 2.ra... megdolgoztak a pénzükért)

egyébként pont 1 éve festettünk... úgyhogy a kedves azt mondta, most csak a beázásnál (mert igen: a 3. emeleten képes beázni a lakás... pedig felettünk még laknak :shock: ) javítja a falat... szóval már csak a kiságy hiányzik, amit anyuéktól hozunk el... így csak a belevaló kell még meg a babakocsi... ja, a tegnapi vásár óccsóé vót :lol: fuvarral együtt perkáltunk alig több, mint 110 ezret :o

ami még dilemmát okoz: nem tudom, mennyire van szükség pelenkázóra... anyukák? ha van elég szekrény meg ilyenek, akkor is hasznos a pelenkázókomód/állvány stb... vagy elég a kiságyra rárakható merev aljú pelenkázó lap?

csip!
kutya-lak kép???

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli
Nekünk van pelenkázó szekrényünk, szeretem. Abban vannak Nóri ruhái, magas nem kell hozzá hajolni és nem utolsó sorban oda van pakolva két oldalra a pelenka a popsi törlő, papír törlő, kencék, és még egy polcom is van fölötte. Én hasznosnak tartom, de ha nincs helyed és a kiságyra teszel egy merevlaposat, szerintem csináltass felé egy polcot, mert nem fogsz tudni hová pakolni.

Ancsa
Örülök, hogy oda ért. Csoki nem fontos, nehogy külön ezért küldj, majd egyszer...

Puszi lányok mennem kell...

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt!

Csip- Megnéztem a kérót, nagyon-nagyon tetszik :D :D Tök jó színe van a nappalitoknak, nagyon bejön :wink:

És most láttam csak, hogy mennyien felköszöntöttetek névnapom alkalmából még júliusban :oops: :oops: Nagyon szépen köszönöm!

A sok pocakdicséretet is eltettem a zsebembe :wink:

Juli-Nekünk van pelenkázó kommódunk, na azt nem tudom, hogy mennyi hasznát fogom venni, de rábeszéltek gyakorló anyukák, hogy az nem rossz dolog....Én is úgy voltam vele, hogy úgy is ott pelenkázom ahol észreveszem, hogy pelust kell cserélni ( tehát az ülőgarnitúrán, ágyon stb...)Hát majd meglátjuk :wink: ....Nagyon jó vásárt csináltatok akkor a szekrénysorral és az ággyal!!

Susytunder-Én köszönöm a bogyókat, úgyhogy ez a minimum , hogy küldök neked egy csokit :D Csak most már áuld el, hogy milyet szeretnél!!!!!!!!!! :lol:

Tegnap voltunk úszni Apjukkal, de most valahogy nem tetszett Lilinek, akár hányszor elkezdtem tempózni, ő mindig bekeményítette a hasamat, úgyhogy 20 hossz után feladtam :? Nem tudom mi volt vele, ilyet eddig nem csinált :roll:

Na mennem kell, bolt, posta, gyógyszertár, barátnőm-ezt a kört kell megtennem :D

Puszi mindenkinek!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt....

Na tegnap is sikeressen 6 kor kelltem, eléggé nehezzen, mivel anyuval mentünk Pécsre fülészetre kontrollra :D Huuu le is lettünk basszva egy pöpet, mert fél évente kell mennem, és mi utóljára Novembetben voltunk( 10 hónap) :? De minden oké, úgy látszik most Nov. lesz, 2 éve, hogy műtöték, mostanra stagnált be...Ami jónak tünik, csak a mély hang rosszabb még egy pár tizeddel....De jó az a léneg :D
Aztán anyuval egy csomót beszélktünk oda ut és vissza út gyerekkről nevekről meg neveltetés stb...meg várja már, meg, hogy készülünk e stb... :D
Aztán haza értem és rohantam anyóshoz, hissz megvarta a kuytalakk helyet :D szép lett csak a drága kutyám, este úgy döntött, hogy bele pisil.... :evil: :evil: :evil: Kapott 3 olyan pofont, hogy csak na....Most a tereszan van 2 kurva nagy kutya ágy... ami pisás, és van vagy 2 húzat meg pléd...szóval tököm tele van....
Tegnap ugy volt, hogy este megyünk moziba de az ember nem ért haza....igy elvitt engem vacsiznni étteremben :D aztán irány haza :D szép estém is volt :D szóóval minden ok :D és a hőm még 2 tizedet felugrott :oops: 37.3 ra :wink:
Gyertek majd....
csip-csip18
 
 


Hahhhhhhoooooooooo :shock: :shock: :shock:
Hol bujkáltok?????

Nálam semmi kül hétvégén otthon punynadtam azt hittem beteg leszek, azt nem :D Csupán melegem v olt mindig, hát nem csodálkozzom a 37.2 hőm volt végig minden reggel még most is :D Szóval megy az izgulás :D
Gyertek majd....
csip-csip18
 
 


Gratula a Keresztelőhez!!!!!![/url]
csip-csip18
 
 


Mért nem lett nagy és piros????
csip-csip18
 
 


Aha :shock: :lol:

Na akkor mégegyszer :D

Gratula a Keresztelőhez!!!
csip-csip18
 
 


Most mért???

Gratula a Keresztelőhez!!!!
csip-csip18
 
 


:lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Sziasztok Csajok!!

Itt nagy a pangás :shock:

Csip- Hőd nagyon ígéretes, mennek a drukkok ezerrel :D

Milyen keresztelőhöz gratulálsz??? :D

A mi hétvégénk mozgalmas volt, holnap leírom :wink:

Most mennem kell a Zembernek kaját adni :wink:

Pusszantyúúúú
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Kíruséknál most volt Nimródnak :D Megfigyletem iwiw-en :D :D :D

Na lehetett volna egy pöpet hosszaban jönni!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Helló Lányok!!

Csip- Most jövök bővebben, tegnap csak bekukkantani volt időm :wink:
Megyek megnézem Nimród baba keresztelőjét :D

Képzeljétek közölték Apjukkal, hogy nem kaphat egy napra szabit ( október 1-re, a lagzira), hanem ki kéne vennie egy egész hetet :shock: Azt meg baromira nem akarjuk most elpazarolni, inkább ha kint lesz már Lili baba, akkor legyen itt velünk :wink: Szóval fos-kaka, de marad akkor az október 26-a....ha egyáltalán megy a dolog akkor, mert az anyakönyvvezetővel még nem sikerült beszélnem ( Apa elvitte a telefont magával ma véletlenül :? ).....Ja a másik....Szülésfelkészítő....Már kb 2 hónapja bejelentkeztem telón, megadtam a számomat....Pénteken hív egy nő, hogy akkor ezen a héten pénteken kezdődik a Grieskircheni Kórházban.....Mondom neki, bocsánat de én a Wels-i kórházhoz jelentkeztem be...Azt mondja, nem, akkor rossz számot hívtam :shock: :shock: Erre hívom a Welsi kórházat....Előző hét szerdán elkezdődött, már teltház van, nem tudnak sajnos ott fogadni....A következő október 7-én kezdődik, 6 héten át tart, heti egy alkalom.....Viszont ez mindig csütörtökönként van, Apjuk nem tud velem jönni egyszer sem, mert mindig csütörtök este dolgozik...Fasza, hogy ekkora balfék vagyok, hogy rossz számon jelentkeztem be és lemaradtam, hihetetlen :roll: :wink: ...Ráadásul Csabinak 2 napja fáj a foga nagyon vadul, alig aludtunk valamit, szegény szenvedett, mint egy kivert kutya....Szerencsére me elmentünk reggel a fogorvoshoz és kifúrta neki, hogy kijöjjön a genny belőle, holnap reggel mehet vissza ismét...Szóval nem unatkozunk Csajok :D

Nálunk nagyon jól telt a hétvége, szombaton itt nálunk bomlottunk, főztünk chilis babot, meg italoztak a többiek, itt voltak Melindáék is.....Vasárnap meg Hallstatt-ban voltunk, egyszerűen meseszép, majd teszek fel képeket :wink: Persze hazafelé megszívtuk, mert tök nagy dugó volt ( ezekkel a dugókkal mostanában nincs szerencsénk, lásd:Olaszország )....Aztán este 7-10-ig még kivasaltam Lili baba szinte összes ruháját, a derekam leszakadt, de annyira jó érzés volt, mindegyikben elképzeltem :D

Hiányzók tessék bejelentkezni....Suzy, Susytunder, Kirus, Iner, Onlány, Tündi , Joli, Juli, merre vagytok csajok???

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


hahó!

csip!
mióta is ilyen már a hőd?

ancsa!
látom, most aztán nektek is minden összejött :?
párodnak jobbulást!

ma egész délelőtt mostam... de nem sikerült mindent, mert egyszerűen nem tudok már hova teregetni. így is gyorsan gyártanom kellett baba-méretű vállfákat, hogy elférjek a szárítón :roll: még jó, hogy volt itthon egy csomó car műanyag vállfa, aminek csak a végeit kellett letördelni (ja... meg aztán tűz fölé tartani, hogy lekerekedjen :))
mondjuk a ruhák megvannak, majd következő körben jönnek a pelusok (abból a 20 pelus, meg a kifogó sztem be is terít minden szabad helyet :shock: ), majd megint egy másik nap ágyneműk, takarók, stb... mondjuk a huzatokat még meg sem vettük... ezt majd a héten/jövő héten... talán.

ha vasaltam, akkor végre lefotózom... de tegnap is turizni voltam... :oops: 1 előke, 1 kockás ing, 1 pamut felső, 1 kötött kapucnis pulcsi, 2 pamut naci és 1 bélelt naci... 490ért :oops: :lol:

ja, a pelenkázóval meg dűlőre jutottunk... apu vágat a szekrénysorhoz illő bútorlapot, és megcsinálja belőle... egy teljesen egyszerű állványt, aminek az aljában van még 2-3 polc (hasonlóan, mint az ikeás óccsójé pelenkázó :lol: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


jó estét :)

Végre itt. Költöztünk. végre a saját házunkba. Hihetetlen érzés! Kb 4 napja találtam meg a laptop töltöt... Telón néha feljelentkeztem, de azon végigolvasni.... :shock: Ha lesz kis időm, jövök. Most egyeőre még dobozok kerülgetése folyik. a negyede még úgy van, a többi nagyjából helyén. Most már van vizünk is, de mosogatóm nincs. 1hétig lámpanélkül éltünk. Vicces volt éjjel tápiért rohanni...Aztán 2-3naponta mindig egy újabb fényforrásunk lett.
Anyám nem töri össze magát, hogy segítsen... nagyon készen vagyunk.... Most meg lebetegedett az egész család. Én nem tudok felkelni az ágyból, semmi erőm, a fejem nagyon durván fáj, fáj a gyomrom, nincs étvágyam és álomkóros vagyok lázzal... és hétvégén kezdődik a fősuli :shock: áááááááá

Remélem mindenki jól van! Puszi mindenkinek.
ja, még annyi, hogy jövő7péntektől 1hétre megyünk Balcsira a kedvenc wellnes szállónkba :$

Kép
Kép
onlány
 
 


onlány!
mi lassan 3 éve hogy beköltöztünk, és a beépített szekrényben még mindig van holmim bedobozolva... :lol:
a lényeg, hogy itt vagy újra. a dobozokat meg majd kipakolja, akit zavar :)
a fejednek, gyomrodnak erődnek :) pedig jobbulást!!!

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt!

Juli- Ismerős a helyzet, én próbáltam baba vállfákat venni, de olyan nem létezik csak kisgyerekeknek való, az meg tök nagy, így ilyen szedett vedett műanyag vállfákat használtam én is...Szerintem elmegyek a H und M-be és kuncsorgok egy párat, mert ugye ott vannak vállfák, amiken a ruhákat adják :wink: Nagyon kiváncsi vagyok a szerzeményeidre :D Én minden nap vasalok mostanában, tegnap is vasaltam picit, ma is fogok, de már nincs több Lili ruha, mindet megcsináltam.....Csabi kérdezte is, hogy mi a fenét fogok csinálni az utolsó két hónapban?? :D

Onlény- Gratulálok a saját házhoz, nincs is annál szuperebb érzés, mint egy ilyenbe beköltözni :D A dobozok megvárnak, úgyhogy azokkal ne foglalkozz :wink:

Ma 8-kor hívom az anyakönyvvezetőt, szurkoljatok lányok, hogy összejöjjön az október 26-a :wink:

Takarítanom is kéne ma, bevásárolni, főzni , meg a szokásos dolgok, de tiszta kóma vagyok, mert tegnap utolért valami takonykór, egész éjszaka a nózimat fújtam :roll:

Csabi meg elment a fogorvoshoz, remélem ma már úgy jön haza, hogy minden rendben :wink:

Mindenkinek szép napot!

Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok....

Én is itt, bár tiszta takony vagyok, ht kurva jó... :evil: Tegnap voltam a barátnőmnél, a barátja tiszta beteg volt, igaz scak 2 órát voltam, de sikerült benyalnom....a picsába....szedem ezerrel a C-vitamint, no meg a homeos, oscillo genyát...

Ancsa: Tök jó :D Uradnak meg kitartást-fogához...., az Én emberem is beteg ilyenkor nehéz vele, főleg velem, mert most Én is takonyos vagyok....Képeket kérünk ám!!!!!

Onlány: szupi, gratula :D Esetleg kép???Nyaralásnál meg érezzétek jól magatokat...Gyerekekre ki vigyázzik majd 1 hétig???? :shock:

Juli: Képzeld tegnap is meg ma is a hőm 37.2 volt :P :P :P Nagyon kezdek izgulni :D Csak optimista vagyok, és ma elmulik a náthám is :D Hozom a görbémet :D

Többiek gyertek :D

Íme: http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 08800_.png
csip-csip18
 
 


hahó!

csip!
jó lenne tudni, hogy pontosan mikor ugrott fel a hőd...
ez a baj a hőméréssel: ha csinálod, akkor csak akkor látszik belőle bármi is, ha rendesen csinálod...
mert ha abból indulok ki, hogy 8 napja biztosan ennyi, akkor még legalább 1 hét kell, hogy lehessen reménykedni. viszont ha a tojásfehérjés folyásból indulunk ki (amikor is nem tudjuk, mennyi volt a hőd), akkor akár már ma-holnap is lehetne tesztelni...

jobbulást!

ancsa!
na, mi volt? lesz esküvő??? ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hát igen....De haHétfőig marad, akkor jó vagyok máár szerintem :wink: Márpdig marad :D
Teszt jövőhétig várhat :wink:
csip-csip18
 
 


Amúgy szerintem vasárnap mehetet fel, mert akkor kegyetlenül érezztem, hogy melegem van már...ztán ki tudja, de Én úgy gondolom :D
csip-csip18
 
 


Na lányok ma sikerült elérni az anyakönyvvezetőt, október 26-án összead minket, de nincs hely sehol csak az ő irodájában, úgyhogy közönség nem jöhet senki, csak mi meg a 2 tanu...Úgyhogy szegény barátaink meg a szülők kilesznek, mert már bejelentkeztek egy csomóan , hogy jönni akarnak röhögni ( természetesen a barátok, mivel tudják, hogy Csabi nagyon házasságellenes, gondolom cukkolni akarják :D :D )

Na puszi,megyek teregetni és lakást ganézni :D

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


megyek teregetni és lakást ganézni


vmi hasonlóért kaptam meg tegnap barátnőmtől, hogy "na mi van? beindult a fészekrakó ösztön?" :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:D :D :D :D :D Juli nem semmi :D

Engem már fél 7 kor kivert az ágy :shocked: :( Természetesen a hőm maradt, most picit feljebb ment...37.3 volt, de persze a taknyom-nyálam még ebbe folyik...Remélem nem azért volt magas reggel a hőm...mondjuk egy pici derék fájás is van, de az nem vészes...ezek vannak du meg megyek körmözni aztán haza pihi......
csip-csip18
 
 


sziasztok!

gyors életjel!

minden rendben, csak mindig van valami... hol rohanni kell valahova, hol a gyerek nyűglődik... nehezen megy neki a kakilás, ezért szenved szegénykém... szerencsére nem sír, csak nyekereg... de az is elég, és így nem szívesen hagyom egyedül az ágyában...

tegnap voltunk az egy hónapos kontrollon...
4200 gr, 54 cm (kórházból 2820 grammal és 51 cm-el jöttünk el) azaz 1380 grammot hízott 4 hét alatt...
a kakiprobléma is ezzel hozható összefüggésbe, nincs felesleges salakanyag a beleiben, azaz szinte az összes anyatejet feldolgozza, ami marad, az meg jó sűrű... persze, hogy nehezen jön ki...

napközben sokat van fent, néha éjjel is... szóval nem eccerű... az első 2 hét könnyebb volt, mint a második 2 hét... :shock:

friss kép... 4 hetesen... séta után már az ágyban:


Kép

és ez a kedvencem:
Kép

Kép
gtunde75
 
 


Helló Csajszik!

Juli- jaja, szerintem nálam már tuti az van, minden nap eszembe jut valami, hogy mit kéne csinálni ( függöny mosás, ablakpucolás, szemetes kukák kimosása!!! :D , takaró, párna mosás, csempe lemosása az egész fürdőben, Wc-ben, konhyabútor lemosása kivűl-belül :D :D :DEzek vannak még hátra... )....Szóval azt hiszem ez már tényleg a fészekrakó ösztön :lol: Listát írtam a teendőkről, nehogy valamit kifelejtsek :D

Csip-Mikor akarsz először tesztelni??

Tündi- Olyan jó, hogy jelentkeztél :wink: Bár bevallom én néha-néha bekukkantok hozzátok, hogy mi van veletek ( mármint az augusztusi babák topikba :D )....Nagyon cuki a kisasszony :wink: ....Szerintem nagyon ügyesen veszed az akadályokat, amit egy kis jövevény érkezése jelent, ügyes vagy :wink:

Jelentem babaszoba kész állapotban várja a kis lakóját, ( már csak a szopi szék hiányzik) íme a képek ( sajnos kicsit sötétek lettek így a képek, mert ma nagyon be van borulva, de a lényeg látszik):
Ruhák 1. kimosva, kivasalva:
Kép
Ágyneműk, takarók kimosva -kivasalva:
Kép
Ruhák 2.kimosva, kivasalva:
Kép
Ágyikó:
Kép

Kép
Szoba:
Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Na hát ezt alkottuk idáig Csabival, egy kis mesebirodalmat a kisasszonynak :wink: Remélem annyira fogja szeretni, mint amennyi szeretettel készítettük neki :wink: Már iszonyúan várjuk ŐT :D

Puszi lányok, megyek felmosni :wink:

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa ez a szoba eccerűen gyönyörű! nagyon egyezik az ízlésünk ahogy látom... :wink: :lol: a pelenkázószekrénnyel kapcsolatba osztom Susytunder véleményét!!!

Csip drukkjaim mennek!!!

onlány gratulálok a költözéshez! nem kell kapkodni! a dobozok nem mennek sehova! :wink: :lol:

Zsu szupi verda!!! :lol: Cipike milyen széééép a képen!!!

Juli klassz a szekrény!!!

Kép
gtunde75
 
 


Tündi- Ezt már én is észre vettem, hogy sok mindenben egyezik az ízlésünk, babaszoba, babakocsi stb :D

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok...

Tünde: cuki a lányod :D


Ancsa: nagyon jók a színek :D no mg a békás és a iicimackók és a katica :D és a mennyezte???felhőős???hogy csináltátok az meg????
Szuper lett!!!!!!!!!


Nálam a helyzet maradt :D 37.3 hővel:D ma is....Jaj, már csak 2 nap...Nem változhat, maradni kell :D Annyira izgulok már :D Tegnap este nyilalgatot a derekam, és picit fájdogált a hasam....
csip-csip18
 
 


jó reggelt!

iszonyat gyors helyzethelentés:
csak a képeket néztem vissza és csak erre tudok reagálni, mert mindenkit elkapott ez a fránya vírus, mint kiderült hasmenéses vírus durva fajtája... 2nap alat én 4kgt fogytam...

Tünde, hihetetlen cukorfalat a csajszid!
Ancsa, qrva jó a szoba!!!!!!!!! a lámpák meg... ha tudtam volna, hogy létezik ilyen.... hol mennyiért vettétek?

Bocs mennem kell fősulira :( ha lesz energiám akkor nagyon este jövök, ha nem akkor csak vasárnap:( sok puszi mindenkinek!

Kép
Kép
onlány
 
 


Helló Lányok!!

Csip- Akkor két nap múlva tesztelsz????Húűűűű, de izgis, remélem hozol nekünk egy zebrát :D A felhőket karton papírból vágtam ki és lefestettem, majd felragasztottuk :wink: Köszönjük a dícséretet, Lili szobája nevében :D Mit csináltok hétvégén?

Onlány-Ezek mind IKEA-s cuccok, a lámpákat is onnan lőttük, a virágos azt hiszem olyan 5 euro körül volt, a másik az drágább ( a napos), azt hiszem 10-15 euro között, de már nem emlékszem pontosan :wink: Jó fősulizást!

Csajok mindenkinek kellemes hétvégét kívánok, ma jönnek Anyuék délután, úgyhogy a hétvégén nem leszek....Persze szar időt mondanak, áááá :evil:

Puszi
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


halihó!

életjel :)

csip!
megy a drukk a hődnek!!!

tünde!
édes ez a lány!!!

ancsi!
nagyon szép a szoba.
az az ágy feletti izé... levél... miafene... az nagyon teccik :)
meg a fali dekorációk is... bár szobafestő emberem sztem nekem fejemet venné, ha bmit a falra szeretnék ragasztani. de majd még meglátjuk... lehet én leszek az erősebb ;)

onlány!
jobbulást!

végre lefotóztam a kisruhákat. nem a legjobb képek... de még vasalás előtt vannak. azóta szekrénybe hajtogatva (fajtánként válogatva, méretenként sorba rakva :lol: ) várják jobb sorukat... na meg a komoly ffi ingek vállfán bekerültek az akasztós nagyszekrénybe :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
ez mind turis ruha... összes értékében sztem nincs több pénz, mint 5000 huf :shock:

azért van ám új gúnyánk is...
a legelső:
Kép
azért van neki két "legelső" gúnyája, mert az elsőt én akartam venni... de a mama addigra már megvette mind2 vadiúj :lol: unokájának a kutyusos szettet... de nem merte addig odaadni, amíg nem mondtuk, hogy most már lehet a babónak vásárolgatni...

a hálózsák... szintén mamától:
Kép

a gepárd-gúnya:
Kép
vajon kitől?

és a hazahozós:
Kép
tecsós occsó :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Már régen írtam, mert nem nagyon van időm, meg inkább csak olvastalak titeket, jó volt nosztalgiázni, ha nem bántok meg vele senkit...remélem...olyan jó olvasni mikor vártok egy-egy vizsgálatot vagy uh-ot....én is mindig akkor izgalommal vártam, és bevallom őszintén nagyon hiányzik...ezért aki még teheti élvezze ki minden percét és utólag mondhatom, ne sürgesse kijönni a babát, mert csodálatos dolog kismamának lenni.....:D

Mi meg vagyunk, szépen nődögélünk...már lassan 7 kg és 64cm a kisasszony...mostanában éjjeli baglyot játszik, mert felébred az éjszaka közepén mintha már reggel lenne :shock:
Emiatt én kicsit fáradt vagyok, de azért próbálok erőt gyűjteni minden mosolyából, kacagásából és sikongatásából....már egyre többet gügyög zabálni való csajszi :)

Ancsa! nagyon szép lett a baba szoba nagyon ügyesek vagytok :)

Juli! nagyon szupik a kis ruhák :) nekünk is van pelenkázó szekrényünk, én kényelmesebbnek gondolom, mint a lapot, de mivel nincs tapasztalatatom csak a lapról...így nem tudom...

Tünde! nagyon édes a kislányod...szépek a képek! látom neki is hosszú körmei lehetnek :)

Csip! drukkolok+++++

Onlány! biztos nagyon jó lehet a saját házatokban végre :) szuper :) fősuli...nekem valahogy hiányzik...persze nem a vizsgaidőszak.. :wink:

Zsu! Cipike is nagyon édes....nekünk annak idején nem lett jó 4d felvétel, nektek szuper lett :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


pont most telefonált apu, hogy megvan a bútorlap a pelenkázóhoz :)
ha összerakta, akkor beállítjuk a helyére és megyünk pelenkázóért meg kiságy-szivacsért :D
ha ez megvan, akkor a szoba is majdnem teljesen kész.
(mivel a falat nem szeretném dekorálni, így vsz a függönyön lesz ez-az ;))

iner!
kitartást az éjszakázáshoz!!!

egyébként tesóm mondta anno a szülés után, hogy jobb volt odabent a baba... mert addig csak az övé volt :oops: :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziaszok!

Tünde!
Nagyon aranyos a kislányotok!!

Juli!
Váóó mennyi ruhácska várja már Áront!! :D
Kíránál csak pelenkázó lapom volt(kiságyra rakhatós), szerettem azt is.
Nimródnál van szekrény,annyiból jobb hogy rá lehet pakolni, de a tökim már szépen pakol lefelé mindent róla :lol:
Én már sokszor az ágyon öltöztetem meg teszem tisztába.
Majd kérünk ám Áron szobájáról képet!! :wink:

Ancsi!
Hűűű csodaszép szobája lesz a kis csajszinak,imád majd benne lakni bizti!! :wink:

Iner!
Ez az éjszaka kukorékolás ment nálunk is egy db-ig de szerencsére leszokott már róla :lol:
Nem könnyű...de kitartás!!!

Csip!
Neked megy a drukk a pozi teszthez!!!!!!!!!

Onlány!
Jobbulást nektek!!!

Mi is betegeskedünk :( megvagyunk fázva.
Hétfőn Kírát,szerdán meg Nimródot vittem a dokihoz.
Amúgy elvagyunk kis rossz csont már az öcskös, bébikompozik 1000-el most már elkezdte kihúzgálni a fiókokat :shock: a házimozit piszkálja stb..nagyon résen kell lenni..
Ja az ágyánál már 2 dekorációt letépkedett ..
Babakocsizni most már szeret,általában elis alszik benne..
Főzelékeket továbbra sem szereti,csak úgy eszi meg a zöldségfélét ha teszek bele gyümit is.
Éjjel elég jól alszik,szerencsére nem olyan mint Kíra volt hogy állandoan rohagásztunk oda az ágyához vissza dugni a cumit a szájába.. Mivel nem nagyon cumizik(csak altatlásnál,aztán ki is köpi) :D
Vendég
 


Teszek pár képet.

Kép
Nenci sapijában :)

Kép
Menő csávóka menő cipővel :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
A torta kissé sérülten(valamelyik gyerkőc belenyúlt)

Kép

Kép

Kép
(plébános fényképezte,kissé car lett) :D

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: