Új privát üzeneted érkezett!

Csucsu, Edit, Nyuszi!

Hajrá + teszt :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Zsuzska!

Hajrá laptető!!! :lol: :lol: :lol:
Hogy vagy amúgy?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szia Móni!
Éppen egyedül, apa kirándul, Dobogókőn vannak a haverjával :? :? :? :? :?
NEkem meg szétmegy a fejem :shock: :shock: :shock: :shock:
Várom pé-t és utána a teszteléseket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ti hogy vagytok? Hogy telt a hétvége?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

zsuzska a tanfolyamra van alanoym de itthonra még nincs akin tudok gyakorolni..szóval akkor komolyan számíthatok ezügyben rád???? :roll: :D
köszi mindenkinek a drukot..viszont kívánom én is!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kuzsanna: N aez a laptető remélem jót jelent neked:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu neked mikor is nem kéne megjönnie? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Ma vagyok mégcsak a 20.napon. Még van 10napom.

Kép
csucsu05
 
 


az hamar elmegy..és akor tesztelsz egy szép pozitívat! :lol:
ahogy mondod mindíg csak pozitívan!!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Igen csakpozítívan. Én most is az vagyok. ÉS ha netán nem jön össze akkor majd a következő hónapban össze jön:):)

Kép
csucsu05
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még van kb.10-11 nap,amíg megjön,akkor kezdem a szurit+gyógyszert,drukkoljatok,hogy vastagodjon a nyálkahártyám,mert ha nem,nem tudom mit fog javasolni a doki... Talán már inszem?!
Látom,náhányatoknak a napokban "esemény" lesz,hajrá lányok!! Drukkolok. Jó lenne,ha valamelyikünknek sikerülne végre,szép kis karácsonyi ajándék lenne... :lol:

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Nyuszi: Igen jó lenne karácsonyi ajándéknak:)
Neked meg szoritok, hoyg vastagodjon a nyálkahártya és jöjjön a baba:)

Kép
csucsu05
 
 


nyuszi drukkolok hogy vastagodjon a nykh-ád... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi,én is nagyon szorítok Nektek! :)

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
Igen, tényleg ajánlkozom alanynak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Drukk mindenkinek :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Hajrá + tesztek, vastagodó nyálkahártya és bébibogyók :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsuzska akkor majd szolok neked időben hogy mikor is tudok rajtad gyakorolni! :oops: :P

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kuzsanna: Ez tetszett: vastagodó nyh és bébibogyók:):) Nagyon aranyosan írtad:)

Kép
csucsu05
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!!

Nézzétek lányok, mit találtam!! Komolyan mondom nekem potyogtak a könnyeim... :oops:
Kiváncsi vagyok belőletek mit vált ki. :twisted: :lol:
íme a link:
http://www.youtube.com/watch?v=O2l1-kvKomg

( Amúgy 2-3 napja nagyon érzékeny vagyok. A legapróbb dolgokon is képes vagyok bőgni... :shock: :roll: )

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nita!
Oksika :wink: :lol:

Csucsu!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Móni!
Könnypotyogás megvolt :?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy bocs hogy tegnap eltüntem, de a fiúk birtokba vették a számítógépet. Ma már jobban vagy? Remélem a fejfájásod elmúlt.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Szerencsére elmúlt... bevettem egy bogyót, nehogy migrén legyen belőle és lefeküdtem egy kicsit.... aztán a F1 alatt aludtam is egy órácskát.

Én sem maradtam itt utána már, a szemem is kezdett fájni.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ennek örülök.
Amúgy a F1 alatt régen én is mindig bealudtam. :lol: :lol: Most már nem mindig van rá lehetőségem, mivel a férjem nézi a futamot addig én meg a gyerkőccel vagyok elfoglalva.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Hát én oda kucorodtam a párom hasához és egyszer csak filmszakadás lett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ki is használom még most ezt a lehetőséget, mert gyerkőc után már úgy sem lehet.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Moni: Nagyon szép és megható kisfilm volt ez:)

Kép
csucsu05
 
 


Zsuzska!

Helyes! Használd is ki a lehetőséget,mert a következő F1 szezon alatt már babázni fogsz. :wink: :lol:

Csucsu!

Szerintem is. Olyan de olyan jó lenne újra átélni ezeket a pillanatokat. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Igen én is nagyon szeretném megint érezni ezt az érzést:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

A kisfilm nagyon megható.
Drukk mindenkinek :wink:

Én, főleg most, nem tudtam aludni az F1-en. Nagyon drukkoltam. Irtó izgi volt, főleg a vége. :D

Lehet hogy vennem kéne egy tesztet. De biztos nega lesz és akkor a bizakodás is oda.

Üdv
Mindenkinek
Mónika
kiscica13
 
 


Kiscica: De mi van ha pozítív?? Szoritok nagyon neked:)

Kép
csucsu05
 
 


Itt egy friss tábla!

Kép

Csucsu! egyszer eljön a mi időnk is. :wink:

Mónika!
Akkor ezek szerint még nem jött meg? Drukkolok nagyon hogy már ne is jöjjön. Mikorra tervezed a tesztelést?
Amúgy tényleg izgi volt a F1 vége. A férjem őrjöngött ezerrel, és persze a végén nagyon csalódott volt. De hát ilyen a verseny....

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kiscica!
Mennek a drukkok!!!! Hátha + lenne az a teszt :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


moni nagyon szép és meghato volt a kisfilm..ilyet én sokatnézegetek meg süléseket is..jó nézni ahogy más örül és boldog! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!

Én is nagyon szeretem az ilyen kisfilmeket. Anno volt a tv2-n a Kandász Andrea műsora ami szüléstörténetekről szólt. A címére már nem emlékszem. Na hát azt a műsort nagyon szerettem, szinte mindegyik részét láttam. Kár hogy már nincs. :cry:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Nyuszi: Hú 27. napon vagy? De izgi neked már. Lassan tesztelhetsz is nem?

Kép
csucsu05
 
 


moni a szűlőszoba volt a címe!
én is néztem..pont abba az időbe voltam tehes a mátéval! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Én is itt vagyok, de sajnos dógozni is kell néha... Olyan jó volt a múlt héten itthon...
szerintetek létezik, hogy már kezd puffadni a hasam, pedig még azért van néhány nap pé-ig.. :shock: Alig bírom a gatyámat begombolni...meg kicsit fáj is.

tary
tary
 
 


Szia Csucsu!

Igen,ma van a 27.nap,még kb.10 nap és megjön. És tényleg!! Mert sajnos már érzem a jeleit,meg látom is a fejemen. Ugyanakkor meg várom is,mert annál előbb tudom végigcsinálni a szuri+gyógyszer kúrát és remélem az már megteszi a hatását...
De látom,Neked sincs már sok hátra...

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Tary!
IGen, abszolúte létezik, hogy már pé előtt fel vagy puffadva...

Én is szerettem a Szülőszobát.... annyit sírtam rajta.... olyan megható volt, hogy kismamák bepillantást engedtek egy ilyen eseménybe.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: Igen nagyon jó volt. Bár bevallom én nem igen mertem volna a kamerák előtt szülni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok csajok!!

Ki hogy van ma reggel?
Én egy kicsit émelygek, a reggeli kávém majdnem visszajött meg érzékenyék a mellbimbóim. :shock: Nem korai ez még? A jövő hét elején kellene nem megjönnie. :? Hát kiváncsi leszek mi lessz ebből. Megint elkezdem reménykedni. Csak nehogy padlót fogjak!!

Csucsu! Te hogy vagy? Érzel valamit? Vagy szokás egyáltalán érezni ilyen korán valamit is? Anno a fiamnál én nem éreztem semmit. Egyszerűen csak késett. A tünetek olyan 6-7 hetesen jelentkeztek csak.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kiscica!

Teszt?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


moni ezek azért valljuk be elég gyanus jelek... :)
én imádtam názni a szülőszobát.tényleg nagyon meghato volt..de ennek a műsornak köszönhetem,hogy rettegtem a szüléstől.... :? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Moni: Én már nem merek semmire sem gondolni. Pont a pofára esés miatt. A hasam pufafdt a melleim ha hason alszok fáj. De az máskor is fájr és megjött közben.
Nem tudom reménykedek de én sem szeretnék pofára esni.

Kép
csucsu05
 
 


lányok senki nem fog pofáraesni! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát ez az!
Szoktak lenni ezek a tünetek mensi előtt 1-2 nappal, de nem 1 héttel. Na mindegy! Nem agyalok rajta. Majd csak lesz valahogy...

A szülőszoba tényleg jó műsor volt. Jó lenne ha megint lenne valami hasonló jellegű adás. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


szerintem is jó volna ha lenne ujra a szűlőszoba.....:)
moni probáld elterelni a gondolataidat a tünetekről..
nekem anno olyanyira sikerűlt hogy a legaprobbakat se vettem észre..nem tudom hogy csináltam.. :shock: :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: nem babaneteztél. Itt azért aki irogat az jobban foglalkozik a dologgal. Anno Szabinánál nem csináltam semmit. LH -teszt vitamin , semmit .
És első alkalommal össze jött. Sőt már másnap mondtam a Tamásnak én tutti babás vagyok. De nem figyeltem magam. Aztán menis előtt vettem egy tesztet és este full pozítív volt.
Itt a babaneten meg azért annyi praktika van annyi jelet figyelünk.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Igen, aki babanetezik az nem tud nem a jelekre figyelni. :wink:
Megkérdezhetem hogy hogy érezted másnap hogy sikerült teherbe esned? Vagy ez olyan női megérzés volt?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: nem tudom. Azt érzetem , hogy izgultam. Este együtt voltunk és másnap reggel felhivtam a barátnőmet hogy tuttira terhes vagyok. Persze nem volt szerintem tünetem hanem megérzés volt. De én 100% ban megéreztem. A barátnőm mikor a tesztet megcsináltam nevetett hogy ilyen nincs hogy valaki megérzi másnap. És utána feszült a hasam. Egészes a tesztig.

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: