Új privát üzeneted érkezett!

Olik,
UTÓLAG IS NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT TÜNCSIKÉNEK! :D

Judy,
drukkkkkkkkkk!!!!!!!!!!++++++++++++++++++

Jaimee,
uh-n mi volt?????????????? Kép??????????
sirkici
 
 


JAIMEE: Mi is minden évben ugyanott szilveszterezünk, nővéreméknél, és nálunk is a gyerekek élvezik a legjobban az unokatesókkal együtt. Autó még a régi.. Mikor árulod el a pocaklakód nemét????????? Méreteket is írjál!

GYABI: Boldog 1,5. szülinapot Beninek!!!


Kép
Vendég
 


Judy!
Drukk mára! Sokat gondolok rád, átérzem a helyzeted (sajnos személyes tapasztalatból). A sógornőméket is jól beijesztették egy rossz tarkóredő vizsgálattal, de végül minden rendben náluk az eredmények alapján.

Betsy!
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz irántunk. Szilárd nagyon jól van, élvezte a karácsonyt, a sok játékot, a fát (a mienket látta a legszebbnek, legnagyobbnak, pedig csak 170 magas). Képeket majd talán valamikor, ha eljutok odáig, hogy feltöltsem a gépre. Nem voltunk betegek, pedig már ovizik október óta. Próbálkozunk a tesóval, egyelőre két hónap sikertelenségen vagyunk túl, na de majd most, év elején eljön a mi időnk is :wink:

Lányok!
Mindenkinek sok boldogságot kívánok az újévben. Jó babázást, pocakosodást, kinek mi a szíve vágya!!!
Vendég
 

 
 

Banditának nagyon boldog másfelediket!!!

Judy, gondolok ma Rád, ++++++++++!

Betsy, köszi a kérdést, jó volt a hőfok, bár mégis gatyában meg tunikában mentünk :lol: Hát hallod, ez a cirkusz nem volt semmi! Bevallom, nem nagyon villanyozódtam fel, mikor belinkelted a gálaműsort, de aztán leesett az állam, meg az a venezuelai légtornász is (majdnem :lol: ), hát én utáltam eddig a cirkuszt, de elképesztő, milyen jól szórakoztunk, a dalok között felléptek az artisták, bohócok is, gondolom ez az előbb említett testvérpárt láthattátok Ti is, kár, hogy január 3-mal már nincsenek az országban, esküszöm, megnéztem volna még egyszer őket. Bíbor több, mint 3 órán keresztül hol tátott szájjal, hogy dalolászva, ringatózva elücsörgött az ölemben, nem is ismertem rá :lol: Szóval éljen a cirkusz!
Vendég
 


Judy!
Gyere, ha végeztél!

Talán ma bent kell maradnia megfigyelésre. A méhlepény biopsziánál 15 perc után elengednek, de itt mintha feküdni kellene.
Vendég
 


ANGI: Örülök, hogy jól teltek az ünnepek, várom majd a képeket. Tábliba akkor berakhatlak?
BIBI: Nekünk is Henry bohóc volt a kedvencünk, idén is megyünk mindenképp valamikor. Egyébként január 21-25 között rendezik meg a 8. Nemzetközi Cirkuszfesztivált, ahol a venezuelaiak is fellépnek.
http://fnc.hu/festival/hu/meet-the-artists.html
Ezt pedig Bibinek küldöm:
http://www.youtube.com/watch?v=RRxDLT__ ... re=related
JUDY: Remélem már túl vagy az amnion, és nem fájt egyáltalán. Pihenj sokat!
Vendég
 


Ha Hajdú Kriszta csinálja, akkor biztos hogy nem fog fájni. Én semmit nem éreztem. Ahogy kiment az érzéstelenítés, egy kicsit olyan volt két napig, mint a hasizomláz. Kibírható!
Vendég
 


Betsy: kösziiiiiiiiiiiii! Jajjj, annál a cintányéros közönségbevonósnál nekem már a könnyeim folytak a nevetéstől. :lol: :lol: ( Csak apa unatkozott a színfalak mögött, hívott telefonon, de nem vettem fel, önfeledten szórakoztam :lol: :lol: , áááá, de jó volt!)
Vendég
 


JUdy: Megadrukk! ++++++++++

Arikon: Olvastalak amott, ++++++

Heni: ??????

Angi: Hajrá, az első két hónap volt a bemelegítés.

Rólunk: Nagyon nagyon boldogok vagyunk!!Minden rendben kistesóval, klasszak a méretei, korának megfelelő, Réka 20 hetes megfelelőjénél jóval mozgékonyabb és ficánkább. Már tudjuk a nemét is de nem mondom meeeeg... Mert a dokim gyakran téved....

Betsy: Majd dobok méreteket, csak most nincs időm hirtelen.

GyabI: Boldog másfelediket jóképű legénykédnek, pont a minap talátam róla egy újszülőttkori képet a mobilomon. Már akkor csodahelyes volt. :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:37-kor.
jaimee1
 
 


Judy, most már túl vagy rajta biztos...+++++++++

Jaimee, akkor kispöcsös lesz!!! Gratula! :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok,

Nem fogjátok elhinni, de elmaradt a bökim.

Azt hittem felrobbanok a méregtől, amikor közölték velem ott a kórházban amikor felértünk, hogy megszüntették az állami támogatást az ÁEK-ban és hogy nincs genetikai tanácsadás és amnió sem. Kinyomoztam a Hajdú dr-nő mobilját és beszéltem vele, aki elnézést kért azért, hogy 2 hete nem kérte el a mobilomat, mert akinek tudta a számát azokat értesítette még a hétvégén. Most próbálnak intézkedni ők is, és azt mondta,hogy legkésőbb jövő héten megcsinálják az amniot, csak még a kérdés ahol szón van. Megbeszéltem vele, hogy odaszól a Géndiagnosztikára,hogy felmegyek egy genetikai uh-ra, ha már ott vagyok Pesten a Báthorfi dokihoz.

Szóval, miután kicsit lenyugodtam felmentünk az Istenhegyi útra, ahol rettentően kedves volt a doki, csak pozitív dolgokat tudok róla is és az asszisztensekről mondani. Megnézett uh-on,ahol semmilyen kromoszomális eltérésre utaló jelet nem talált.Így mondta, hogy semmilyen negatívumot nem tud mondani a babáról,ami komoly problémára utalna. Egy aprócska cisztát talált ugyan a buksijában, de az egy csomó babánál van és felszívódnak.

Úgy hogy most még egy hét ideg+a várakozás az eredményre.

Kinyomoztuk azt is, hogy mennyibe kerül a Telkiben egy amnio magánban, hát 170000ft, de eredmény pár napon belül. Csak a gond, hogy nincs 170 000ft-om. :oops: :oops:

Ja, és állítólag akkora botrány volt reggel 8-kor, vagy 60 kismama ácsorgott a kapuban, abból kb 30-an elmentek petíciót írni. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:37-kor.
jaimee1
 
 


Judy: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:Bakker....nincs is kommentem....magyar eü....
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Hát még ha egy nullával kevesebb lenne, de így.... :roll:
jaimee1
 
 


Köszönjük a köszöntéseket...hát kicsit betegesen ünneplünk.
Múlthét hétfőn kezdtük Bandita és én, torokgyulladás...száraz köhögés...mai napig nem mentünk ki belőle + most már orrfolyás is van. Ambroxol szirup+sinecos csepp+ Cebion...orrspray-orcsepp és társai. Az az igazszág, hogy mivel Bandita nem beteges, minket már egy ilyen sima orrfolyás is kikészít...pedig másnál ez alap. :roll:

Jaimmee: én is pöcösre tippelek... :lol: :lol: :lol:

Judy: sajnálom, hogy ilyen bosszús napod volt...az a 170 eFt tényleg durva...

Bíbi: körtéshez hasonló jelene nálunk is gyakran zajlik...pedgi a fiúk elvileg anyásak!!!!

:twisted: :twisted:

Sirki: ????

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Judy, ez nagyon durva! De sajnállak! De legalább megint megerősítették, hogy uh-n nem látnak semmit. Tudom, nehéz, de próbáld azért nem kiidegelni Magad!

Jaimee, köszi, hát imádjuk is! :lol:

Gyabi, akkor ennyit az elvekről? :lol: :lol: Ja. és gyors gyógyulást Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!
Judy: :shock: nem semmi .....

Jaimee: lényeg, hogy minden rendben van a picivel. Csinos a pocid, Réka baba meg igazi nagylány már, miből lesz a cserebogár???????? :!: :!: :!: :lol:


[b]Lányok/b] köszi a köszöntést, a nagy lányom már 2 éves :roll: :D pont akkora volt Zozi, amikor megszülletett :wink:

Betsy: Neked meg az összeállítást köszönöm, eddig is mindegyiket elmenettem :D

Hamarosan teszem fel képeket, csak jelenleg Anyukám van nálam, próbálunk minél több időt szánni neki. Sok mindent intézünk, telkeket is nézünk.

Gyakorolnom és írnom is kell :oops: Erre majd elutazása után kerül sor...

Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet kívánok!!!
Puszi Olgi

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Judy!
Újból és újból elönt a düh, amikor ilyen dolgokkal találkozok. Létezik ebben az országban esetleg EGY valami amit mi adózók finanszírozunk és rendesen működik!!!!???????
Sajnálom, hogy a bőrödön kellett megtapasztalnod a magyar eü. sz...ros helyzetét.
Nálam Báthorfy vette észre a problémát, és tudom, hogy az ő szeme nagyon éles az ilyen dolgokra. Ezért is gondolom, hogy nagy valószínűséggel nincs nálad gond. Inkább csak elővigyázatosságból kell megcsináltatni az amniót. Továbbra is mennek a drukkok.

Betsy, Jaimee!
Köszi a drukkot erre a hónapra. Egyelőre nem nagyon fűzök reményeket, mert már a 15. napon vagyok és a 11. naptól csinálgatom az LH tesztetek, és hóót negák. Elképzelhető, hogy most lesz egy anovulációs hónapom. Évente egyszer előfordul velem, és lehet, hogy ez pont most fog majd bekövetkezni.
Vendég
 


Angie: Lehet abból még peteérés, ne add fel! Egyébként Ketteske fogantatása előtt ciklus nekem is anovus volt. Évek óta az első (de nem az utolsó :lol: )

Gyabi: Jobbulást nektek! ++++
jaimee1
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:37-kor.
jaimee1
 
 


sziasztok,

Még egyenlőre nem hívott a dr-nő hogy akkor mikor lesz az amnio, de én meg nem akartam ölbe tett kézzel itthon üldögélni, így beszéltem Győrrel is, nagyon kedvesek voltak, ma fogadtak egy konzira, Nem tudtam csak itthon csücsülni és várni a csodára, muszáj volt még egy szálat elindítanom. Valahol most már kedden csak leveszik a a magzatvizet.

Szóval megjártuk Győrt. Végtelenül kedvesen fogadtak, megnyugtattak, hogy az 1:70 nem olyan rossz arány és ettől még a baba egészséges.
Kedd reggel kell 7-kor jelentkeznem, 9-kor lesz a beavatkozás, majd utána egy kisebb kórterembe helyezik el az összes amnios anyukát és uh-al figyelik a babát. Ha minden ok, akkor délben hoznak ebédet és 2-kor jöhetünk is haza.

Nagyon örülök, hogy elmentem, így legalább ez a szál már 100%, mert a dr-nő még nem telefonált Pestről. :oops: :oops:

Jaimee,
Nagyon örülök, hogy ezt leírtad, azért ez megnyugtató, mert nekem eddig az uh nem mutatott semmilyen eltérést. :lol: :lol:

Köszönöm mindenkinek a drukkokat, nagyon jól esnek, főleg hogy a topic társaktól sokkal több megértést kapok mint a saját anyámtól. :oops: :oops:

És néhány kép.

3-an a kupi tetején kukoricáznak pizsiben este
Kép

Tv-zés Danival tátott szájjal
Kép

Tv-zés Bazsival
Kép

DJ Barbi
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyabi,
igaz megkésve, de én is BOLDOG MÁSFELEDIK SZÜLINAPOT KIVÁNOK BANDITÁNAK! Plusz jobbulást! Gyógyuljatok meg gyorsan!
És kösz a hiányolást! :D

Bibi,
a kis Bibi nagyon ügyes volt a cirkuszban! Hiába, ha valami leköti őket, akkor nyugton tudnak maradni... :lol:

Judy,
nem semmi, ami veled történt... nem is tudok mit mondani, a lényeg, hogy próbálj meg ne idegeskedni, minden rendben van a babával, ez tuti! Drukk keddre!!!
A képek viszont csudaszépek, annyira aranyosak a gyerekek, főleg, ahogy a nagyobb testvérek tévéznek Barbikával, Bazsi ahogy átöleli, annyira aranyosak... És milyen nagylány már Barbika! Szép nagy haja van. El szoktad csatolni neki, vagy vágattál már belőle?

Jaimee,
és mikor mentek 4d-re????? Lehet, hogy már irtad, de nagyon nem vagyok képben, itthon is már mindent fel kell irnom... hiába, öregszem... :roll: :lol:
Másfelől meg Rékánál is kislányt mondott a dokid, és el is találta, nem? Akkor miért gondolod, hogy nem megbizhatóan tudja megmondani??? Hiába, megöl a kiváncsiság... :oops:
Másfelől örülök, hogy minden rendben volt az uh-n, és a teszteredményeid is negák!
sirkici
 
 


Csajok, azon agyalok, hogy most hogy van ez a kombi teszt? Engem anno mind a dokim, mind a kórház, ahol a genetikai uh-t csinálták, a Czeizel intézetbe küldtek, ahol jópénzért megcsinálták a tesztet, de ugyanakkor hallottam, hogy pl. Pécsett a klinikán ez ingyen van. Meg azóta is, napjainkban is hallom, hogy sokatoknak ingyen megcsinálják. Persze, most jó helyen érdeklődöm, de tudtok esetleg vmit, hogy itt büdös Pesten hol megy ingyen esetleg? Meg vmi jó dokit is esetleg?:lol:

Judy: dj Barbi csúcs, de a fiúk se kutyák! :lol:

Jaimme: na, pont ezt mondtam apának, mikor hozott két tiszteletjegyet vmelyik sor közepére, hogy az tuti, hogy Bíbi NEM FOG MEGÜLNI egy sor kellős közepén, pár percre sem. Aztán tessék...bár egyszer kimentünk azért, nekem kellett pisilenem :lol: :lol:
Vendég
 


Jaimee!
A tegnapi LH tesztemen megjelent egy elég erős csík, talán még nem mondható pozitívnak. Tehát lesz pé-m (vagy talán már volt is az éjjel). Kicsit megnyugodtam, mert nem szeretem, ha valami nem működik bent rendesen. Még van egy tesztem, azt ma megcsinálom.

Bíborlány!
Utána kell érdeklődni, de én úgy tudom, hogy január 1-vel mindenhol megszünt a kombi tesztre a tb támogatás. Jó pénzért megcsinálják. Azt hiszem, hogy csak az Istenhegyin van meg egy órán belül az eredmény, máshol napokba telik.

Judy!
Valahogy túl kell lenni ezen a két héten, de utána megnyugodsz, mert szerintem nincs ott gond.

Betsy!
Az igért kép:
Kép
Vendég
 


Bíbi: Nálunk a kórház szerződésban van a Sejtbankkal, azé' van ingyen. Valahogy szimatolj körbe, hogy mely kórházakban készítik ezt ingyen a környéketeken. Más fórumokon olvastam, hogy így csinálták a lányok, akár felhívták az aktuális kórházat is. Elvileg egy nőgyógyinak is tudnia kell ilyesmit...Bár látom, azt is keresel. Miért? A költözés miatt? Egyébként a dokim azt mondta, hogy nálunk sem lesz ingyenes, idő kérdése....de már nem kérdeztem, hogy ezt miért mondta....Csak nem aktuális, te kis huncut? :lol: :lol: :lol:

Angie: Hurrráááá! Hajrá! De jó látni képet is rólatok! :P Szépek vagytok!

Judy: Olyan nagyok már a fiúk, aszta....És olyan jó látni 3 gyerkőcöt együtt.....Már látom, hogy nem is lesz olyan egyszerű megállni kettő babánál....Pedig megállunk, az tuti....

Sirki: Aranyos vagy, hogy érdeklődsz.

4D-re majd valamikor februárban.

TÉnyleg, csajok, aki már volt, mikor volt??????

Ó, Rékával nem volt biztos a dolgában a doki 28. hétig kb. Akkor tette szét a lábát a lány először igazán.
jaimee1
 
 


sziasztok,

Hívott Hajdú dr-nő, hogy kedden 1-re menjek az amnióra.Na bumm. :roll: :roll: :roll: Mondom ez 100%??Erre ő: Nézze ebben az országban mi 100%? :oops: :oops:

Most légy okos Domonkos! :lol: :lol: :lol:

Bibi,
Én is kiváncsi lennék, hogy mire ez a nagy érdeklődés a kombi teszt felől??Csak nem??????? :wink: :wink: :wink:
Egyébként a mi kórházunk is szerződésben van a sejtbank-al, ezért ingyenes nálunk is.
Angie,
Aztaaaaaaaaaaa....... hogy te milyen jól nézel ki!! :shock: :shock: :shock: Ha jól tudom idősebb vagy mint én, de legalább egy 10-est letagadhatnál. :lol: :lol: Most nagyon meglepődtem. :lol: :lol: :lol:
Jaimee,
Azért halkan lehet gratulálni a kis pöcsöshöz????? :lol: :lol:
Hát, az a baj, hogy 3 után is marha nehéz megállni. :lol: :lol: 4. után meg muszáj lesz gátat szabni. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azt mondják, hogy a 25. héten érdemes a 4D-t megcsináltatni, mert akkor már jó kis husis a baba, de még belefér a monitorba. :lol: :lol: :lol:
Sirkici,
Hát, már nődögél a hajacska, de még mindig nincs olyan mint a fiuké volt. Őket mindenki lánynak nézte a hajuk miatt. Ugyanilyen göndör volt nekik, de sokkal több és hosszabb, én meg direkt nem vágattam nekik, mert annyira édesek voltak vele. :lol: :lol: :lol:
Sajna semmilyen csatot nem tűr meg a hajában, rögtön tépi ki. Nincs hozzászokva. Talán később. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi lányok a bókokat :oops: :oops: :oops: Pedig a kép inkább Szilárdért ment :lol:

Judy!
Gondolom, hogy annyit hangoztattam itt a 38 évemet, hogy mindenki egy ráncos öreg nyanyának képzelt el :lol: :wink: 14 évig intenzíven, hivatás szerűen sportoltam (atlétika). Ennek köszönhetem az izomfelépítésemet (pedig már 20 éve abbahagytam), na meg a szüleim génállományaimnak. Apukám 68 évesen kb 50-55-nek néz ki. Amikor terhes voltam, az uh-n is kérdezték, hogy betöltöttem már a 30-at. Hát így néztem :shock: :shock: hogy nem látszik hogy már régen!!! Igaz, hogy én sem érzem magam annyinak, de ha egyszer annyi vagyok!!! Ez sajnos tény!
Vendég
 


Judy: Na akkor választhatsz. De mán akkor csak Hajdu doki, nem?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:38-kor.
jaimee1
 
 


Jaimee!
Mire írod, hogy hogy a fenébe? Arra, hogy hogy a fenébe leszek 35? Hát úgy ahogy én a (fenébe is) 39 leszek nyáron :lol: :cry: És neked már a második babó ott csücsül a pocakodban. Én meg........
Vendég
 


Angie: Úgy értettem, hogy hogy lehet az, hogy már 35 leszek? Nekem olyan 28-nál, de legkésőbb 30-nál megállt az idő. :lol: De azé" öregszem...

Te meg?....Te meg hamarosan pocakos leszel, semmi kétség! :wink:
jaimee1
 
 


Anyukám is azt mondta tegnap, hogy egy hónapon belül terhes leszek. :roll: :shock: Így néztem! Ő ilyet sosem mondott, nem saccolgat, jósolgat. És csillogott a szeme. Mintha egy angyal szólt volna belőle. Úgy meglepődtem! Hátha igaza (igazatok) lesz
Vendég
 


Jaimee:én 30. héten voltam Banditával, nagyon jó képek lettek, akkor már igazi "mimikákat" is fel lehetett fedezni, ujjszopizás és egyebek. Volt hely is hogy forgolódjon...tehát szerintem minél később mész ( na jó max 30-32. hét ), annál nagyobb élmény...szerintem!!!! :wink:

Angie: jó végre egy archoz kötni a nevet!!!!! :lol: :lol: :lol:

Bíbi: itt valami sunyiság van kérem szépen...kombi teszt és hasonlók???!!!! :lol: :lol: :lol:

Judy: DJ.Barbi -tól kész vagyok!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyablonka 2010.01.12 15:22-kor.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee: 83. oldalra ha visszamész, ott vannak Bandita 4D-s képei...ilyen a 30. hetes.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Babszika: itt is...

Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jajjj, dehogy sunnyogok, azt nem így jelenteném be. :lol: Közben rájöttem, a kombit kevertem azzal a 6markeres integrálttal, mi azért fizettünk. Igen, költözés, eddig 3 trolimegállóra voltunk a dokitól, erre ő is, mi is tök messzire költöztünk, ezért gondolok most dokiváltásra, de fogalmam sincs még, csak tervezgetek.

Angie: nagyon helyesek vagytok! Én most töltöttem be a 35-öt, de Jaimeehez hasonlóan 28 körül megakadtam :lol: Nagyon drukkolok, hogy anyukád megérzése bejöjjön!

4Dnek én anno utánajártam, azt mondták a legtöbben, hogy a 25.hét körül a legjobb, legszebb, mi akkor is voltunk, és micsoda élmény volt! És akkor is volt már műsor, pedig végig majdnem aludt a bébi, de a Genesisben profi volt a nő.

Gyabi:király vagy! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tudtam, hogy Neked tetszeni fogok!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hát jó hogy!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


A Genesis honlapján levő képek alapján úgy a 27. hét környékén készülnek már "pufis" képek.... :D Hát meglátjuk. Majd felhívom őket, hogy hány héttel előbb illik bejelentkezni.

Bíbi: De úgy megakadtunk, hogy nem is öregszünk. Egy cseppet sem.
:) 8)

Gyabi: Hát nem vagy semmi! :lol: :lol: :lol: Köszi, mindjárt megnézem a 83. oldalt. :)
jaimee1
 
 


Hihi, Bíbi, te azon az oldalon szültél. :D

Gyabi: Kis puffancsod volt akkoriban és szép nagy pocid.
jaimee1
 
 


Téééééényleg, be szép is volt!:lol: :lol: Meg Bandita is milyen jó krapek volt már akkor is! :lol:
Vendég
 


Angie,
de szépek vagytok! Szilárd tiszta te, bár az apukáját nem tudom hogy néz ki, de igy nézve rád hasonlit teljesen! És én sem mondtam volna meg a korodat!

Jaimee,
én a 25. héten voltam 4d-n, és már tényleg jó képeket lehet olyankor csinálni, még nekünk is szép képek lettek, annak ellenére is, hogy faros volt még akkor a kishölgy. Én úgy tudtam, hogy a 30. hét után már túl husis a baba, bár ez biztosan függ magától a baba méreteitől is, szerintem a legjobb lenne valamikor a minimum 25 és a maximum 28 héten elmenni, akkor még és már is biztosan jó felvételek készülhetnek!
És gratula a kispöcsöshöz! :lol:

Judy,
és nem zavarja Barbikát a haja, nem lóg a szemébe? Mi mindig azzal szenvedünk, hogy elcsatolom Nikici haját, az addig rendben is van, de aztán a játék hevében kicsúszik, elmozdul a csat, és belelóg a szemébe a haja, ami mostmár őt is idegesiti, igy egész nap csak csatolgatjuk el a haját, de összegumizni sem akarom minden nap, ne töredezzen el a haja!

Gyabi,
nagyon jó a szilveszteri kép, jól állt a maszk! :lol: Betegséggel hogy álltok? Jobban vagytok már?

Babszika,
BOLDOG SZÜLINAPOT kivánok igy utólag is! :D Rég jártál erre... hogy álltok mostanában?
sirkici
 
 


Judy!
Nem tudom, hogy végül hogy döntöttél, de a Hajdú Kriszta az egyik legprofibb. Nála majdnem NULLA a vetélési kockázat. Ráadásul úgy csinálta, hogy egyáltalán nem fájt, pedig hallottam már olyat másoktól, hogy fájdalmasan is meg tudják csinálni. Én tutira nem mennék akárkihez, mert bizony el lehet szúrni. Majd mindenképp gyere, ha túl vagy rajta! Ja, és végül kell fizetned érte, vagy akkor mi volt ez az eltolás?

Sirkici!
Mindenki azt mondja, hogy az apjához hasonlít, de aki jobban ismer engem, az látja, hogy mimikájában rám is nagyon hasonlít. Majd akkor rakok képet az apukájával is.
Vendég
 


Betsy, megpróbálok majd képeket hozni, csak irtó lusta vagyok őket lekicsinyíteni és sajna ezért iwiw-en sincs nagyon új. Nem volt gond a bölcsibe, csak 1-2 alkalommal mondták, h délelőtt kesergett és keresett. Konkrétan kedvenc játéka nincs, mindig mással játszik. Tetszett neki a karácsonyfa, meg mivel elég nagy a család, így sok helyről kapott ajándékot. Néha még most is keresi a fát, a télapós verset mondja, meg ilyenek.
Közben erőt vettem magamon...bocsi, de sok lesz és nem időrendben, de megpróbálom odaírni melyik mikori:

2009.09.30.Kép
2009.10.12. Kép
Kép
Kép
2009.11.10. Kép
2009.12.15. Kép
2009.12.22. Kép
2010.01.04. Kép
2009.12.18. Kép
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Judy!
Gondolok Rád!!! Gyere, ha túl vagy rajta, nagyon várlak!!!
Vendég
 


Judy: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Omnia: Láttam, hogy itt voltál a babanetet. Mi újság felétek?????

Angie: Szerintem rád (is) hasonlít bőőőőven. :) :wink:
jaimee1
 
 


Judy: drukk!++++++++++++

Jaimme, boldog hófordulót! :wink: :lol:

Chryss, azért ez a disznós kép jócskán kiverte a biztosítékot az én vegetáriánus, állatvédő meg miegymás világomban...
Vendég
 


Bíbi: Te csak a szép zöld gyepet nézd a háttérben...nincs is ott semmi kucuka!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Betty615: ++++++++++++, csak a magam nevében szólhatok, de nekem az első + tesztig egyfolytában mensis érzésem volt. Mikor is lesz UH????

Rólunk: alakulunk, mint púpos gyerek a prés alatt... :wink:
Kivételesen most Bandita szája széle van tele hólyagokkal...ha holnapra nem múlik, akkor irány a doki. Amúgy rekedség negatív, orrfolyás negatív, étvágy visszatért, mai ebéd: egy nagy tányér zöldségleves gombódával ( nem gyerektányér ), fél tányér zöldpaszulyfőzelék, 1/4 kígyóuborka... :roll:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Bíbi: Nektek is! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2010.02.08 14:39-kor.
jaimee1
 
 


sziasztok,
Végre túl vagyok rajta, egyáltalán nem fájt. A doki úgy belém bökte a tűt, hogy nem is éreztem. Csak egy pici szúrás volt, meg enyhe nyomás amikor szívta a vizet. 7-re mentünk, fél10-kor már túl is voltam. Kaptam Anti-D szurit is mert negatív vércsoport vagyok. Na, azt jobban éreztem mint az amniot, mert csípett. 4-en voltunk, tök jól elhülyéskedtünk. Kaptunk ebédet is, fél 1-kor meg a biológus jött és elmondta, hogy mi fog történni a sejtecskékkel a következő 2-3 hét alatt.
Azt is mondta, hogy a tegnapi naphoz viszonyított 2. hét csütörtökén lehet érdeklődni, és ha addig nem hív, azt jelenti minden ok. Remélem így lesz. Kérdezte mindenkitől, hogy akarjuk-e tudni, hogy mi lesz a neme a babócának, mert Győrben nem írják rá automatikusan, csak ha az anya kéri. Hát persze hogy mindenki akarta tudni. :lol: :lol:

Holnap reggel be kell mennem uh-ra a dokimhoz, hogy megnézze minden ok-e odabent, nem csökken-e a magzatvíz. Pihiznem kell egy pár napig és még legalább 2 hétig nem lehet emelni.
Szóval nagyon meg voltam elégedve a győri dokikkal és nővérkékkel, meg a hozzáállás is nagyon kedves volt. :lol: :lol:

Ja, és jó hogy Győrbe mentem, mert az egyik ismerősöm is 9-re ment tegnap az ÁEK-ba, és délben jutottak be genetikára, és még utána 20-an voltak. Nem is tudom mikor kezdték el az amniot. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Jaimee,
elválasztással jól haladunk, sőt, szerintem elmondhatom, hogy már túl is vagyunk rajta, már két hete vasárnap szopizott kb 1-1 percig mindkét ciciből, de azt is csak azért mert már szombaton rángatta a piszimet, meg mutogatott, igy vasárnap mivel kicsit tele voltak a melleim adtam neki, de nem is érdekelte, azóta meg semmi, most vasárnap is kérdeztem, hogy kér-e esetleg cicit, de határozott nem volt a válasz, igy szerintem túl vagyunk rajta, már éppen ideje volt, legalábbis eleinte egy kicsit hiányzott, de azért valahol megkönnyebbülés is, nem is feszit a tej, meg minden...
Szobatisztasággal kapcsolatban meg nem igazán tudok tanácsot adni, mert mi tényleg korán kellett, hogy kezdjük, és még mindig szenvedünk vele, de úgy vettem észre, hogy szinte minden gyereknél van ilyen "visszaesés", talán a határokat próbálgatják, nem tudom, de szerintem tarts ki, lehet, hogy ma már megint a bilibe fog pisilni, másfelől meg Nikinél is az van, minél jobban odafigyelek rá, érzi, hogy talán görcsölök is rajta, annál jobban bepisil...

Judy,
akkor végre túl vagy rajta, örülök, hogy pozitiv benyomással, mostmár csak várni kell, és pihenni, nem idegeskedni, de biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz, na meg nálad most tényleg 100% lesz a baba neme!
sirkici
 
 


Judy!
Jaj de jó, hogy túl vagy rajta, és akkor jól is döntöttél a két lehetőség között. Majd mondjad, hogy mit láttak az uh-n. Én is kaptam anti-D-t, de uh nem volt másnap. Igaz, a lepénybiopsziánál két nap mulva volt eredmény, és ha valakinek negatív, biztos utána küldik el uh-ra. Nekem, úgy-e sajnos nem kellett már uh-ra mennem. De jó, akkor a baba nemét is fogod tudni, és tuti minden rendben is lesz, nincs nálad semmi gond.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: