Új privát üzeneted érkezett!

Ella,aranyos vagy!! :wink:
Itt vagyok,olvaslak Titeket!!

Köszi a köszöntést!
Ha felteszi a férjem a képeket,akkor majd megmutatom öket! :wink:

Norka,én is elbénáztam a táblát.. :oops: ..De a férjem kiokosított!!Folyamatban van a kitöltés!!

Pogi,kitartás!!!Már csak 1 nap!! :x :wink:
pimó
 
 


Ja,és most már napi 2x1/4 tablettánál járok!
:wink: :oops:
pimó
 
 


Okr!
Örülök, hogy lassan "beletörődsz" a jóhírbe! Naaagyon tetszik az új tickered! :lol:
Köszi a bíztatást!

Pimó!
Mellékhatások?
Én egyre jobban tolerálom a 3x850 mg-ot! :roll: Viszont a hatása minden kellemetlenséget megér! :wink:

Jó éjt mindenkinek!
backa
 
 

 
 

Backa, te fokozatosan jutottál el a 3x850 mg-hoz ? Most kicsit türelmetlenné váltam - eddig hetente 1/4-del emeltem - most fél-félnél tartok, de szivesebben emelnék kicsit sűrűbben. Te hogy csináltad ? Ha negyedeket emelek minden héten, Karácsonyra érem el a teljes adagot.... :cry: :roll:


Okr, eddig nem hőmérőztem, csak a pé óta, akkor 36,1 volt a hőm. Azóta minden reggel 36,6. Szerintem ez kevés a boldogsághoz, de nem leszek telhetetlen, elég erre a hónapra az is, hogy egyáltalán volt pé....!
zsizsik
 
 




Jó reggelt!

Kandika! Mit csinálsz itt hajnalban? Köszi, hogy átírtad a táblát!
Hogy vagy???
backa
 
 


nem tok aludni! :?

backa, te mit csinálsz??

Andika sztem dolgozni megy.

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia rejo!
Férjem negyed hatkor elment dolgozni, én meg szanálok a lakásban. Annyi kacat összegyűlik, már az agyamra megy. Semmit nem találok meg a sok felesleges cucc miatt. (amúgy egy kicsit mániákus rendrakó vagyok, asszem ez egy az autista vonásaim közül). Szóval bekeményíettem, és kidobálok mindent. Az uram meg gyűjtögető, olyan "valamire még biztos jó lesz" típus.
Az a mániám, hogy beülti előtt tuti rend meg tisztaság legyen (mintha a Marsra készülnék egy évre :lol: )
Időmből meg kitelik, táppénzen vagyok. Úgysem tudom elkezdeni a tanévet, már nyomkodom az injekciókat.
Jól vagy? Lehet, hogy a hülye idő miatt nem alszol rendesen. Vagy a picikéd ficánkol? :)

Zsizsik!
Csak most látom, hogy kérdeztél! :oops:
Nekem elsőre (másfél éve) 2x850-et írtak fel, a kutya se mondta a fokozatos kezdést! Nyakaltam szó nélkül, eleinte majd kinyúltam. De hamar elmúlt.
6 hete emeltek féllel, két hete meg még féllel. Ez most jobban kicseszett velem, mint a legelején. De már ez is javul, asszem megmaradok.
Szerintem ha bírod, óvatosan próbálhatsz többet is. 2 hét alatt fogytam tőle 4 kilót. Mehetne ez így vagy egy évig...
backa
 
 


Backa, köszi ! Én még nem fogytam csak talán 1 kg-ot.... az meg lehet víz is ..... :cry: :cry: :cry: Lehet, hogy én leszek az az orvosi ló, aki még ettől sem fog fogyni ?


Kandika, ha lesz időd és kedved, átjavítanál a táblázatban ? Kezelés kezdete: 2006. augusztus, 3 x 850 mg. Köszi előre is!

Rejóka, hogy vagy ? Kismanód mocorog, növöget ? Domi most isibe megy, vagy még ő is ráhúz egy évet az ovira ?
zsizsik
 
 


Zsizsik!
Nehogy azt hidd! Ha én fogytam tőle, akkor ha egy kősziklának beadják, az is fogyni fog! :lol:
Csak gondolom nem mindenkinél ugyanakkor indul meg.
No, meg az adagemelés besegíthet (szerintem), ugyanis könnyű úgy fogyni, ha az embernek emelkedik a gyomra a kaja szó hallatára is! :lol: Nem bánnám, ha így maradna!
backa
 
 


Jó reggelt!

Az én volt osztálytársamról azt hallottam, hogy PCO-s volt és "le kellett fogynia". Ez mintha azt jelentené, hogy nem a gyógyszerrel. Mondjuk azt nemtom, hogy valaki le tud-e dobni 10-15 kg felesleget a metformin segítségével. Nekem nincs e téren tapasztalatom.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Lányok:
Húú most hivott sógornőm h az egyik lánya ótvaros lett,a fenekén van kettő pötty!!! :shock: Persze én meg beparáztam ezerrel,mi a fene ez?????Ráadásul holnap nekem kéne rá vigyázni,,áll. ha nem érintkezek a sebbel,nem fürdünk együtt, akkor nem kaphatom el,tényleg?????????
Ha vki tud okosságot mondani,nagyon megköszöném! :)

Okrisz:)
Mikor mész orvoshoz???
Vendég
 


Okr : tök jó a vonalzód !!!

Babancs : a hajad nem hullik jobban a gyógyszertől ? anyumnál, amikor sikerült végre beállítani a pm-túlműködést, akkor ő leadta azt a pár kg-ot, ami gyógyszerszedés közben felugrott rá ! Vizsga után könnyebb lesz, meglátod !

Backa : gratulálok az atompontos mensihez és a hormonfüggéshez :lol: A rendrakás rendszerint mensi előtt-után szokott az emberre jönni :lol:

Niki26 : gratulálok az UH-hoz ! 2 hét múlva mész ismét ?

Zsizsik : Egy próbát megér az emelés :wink:
Én kedd este már 750-et, szerdán : 500+625+750-et, csütörtökön
625+625+750, ma is ezt folytatom és majd holnap emelek megint 125-tel egy adagot. Így 2 héten belül eljutok a 3x850 -ig. Legalábbis ez a terv. Tudod, mutattam hogyan jutottam el a 3x500-ig, remélem most is bírom majd..

Norkáékat tudom irigyelni, most legszivesebben én is valami punnyadós, thermálfürdőben lennék.
mniki
 
 


Köszi Mniki!
Háát, a rendrakásnak most épp olyan fázisában vagyok, hogy csak remélni tudom, hogy nem jön senki. :oops: :lol:
Biztos a mensi miatt gerjedtem így be ( pedig most nagyon görcsölök meg vérzek), na meg a hidegfront is így hat rám.
Trükkös ez az adagemelős technika! Észre se veszed és megszokod! Semmi bajod sincs tőle?

Babancs!
Nekem is többször mondtak ilyet régebben (fogyás), csak azt felejtették ki, hogy az állati magas inzulintól vagyok reggeltől estig éhes!

Ella!
Okosat írni nem tudok, mindenesetre inkább légy óvatos!
backa
 
 


Mniki!

Köszi, de nem vettem észre, hogy jobban hullana a hajam. Mondjuk elég sokat, napi 4 Propycilt kell szednem. Hajmosásnál-mivel hosszú a hajam, szőkített- a vége eléggé száraz, olyankor a kád tele szokott lenni hajjal. Na meg a hajkefém is. Utóbbi sztem minden nőnek, főleg a hosszúhajúaknak. Az viszont jó, hogy annyira nem zsírosodik már. Remélem ezt a pm.nek tudható be. Régen szinte naponta moshattam volna, meg jártunk ki Ausztriába a pumpás szárazsamponért.

Niki26!

Hogy vagy? Grat a mütyürödhöz! Mi újság Gyulán? A megasztáros Szabó Esztiről nem tudsz valamit? :D

Kép
babancs
 
 


Gabika!
Az otvar az fertőz,cseppfertőzéssel terjed!Ne válald a kiscsajt most inkább!
Anyosom 1hétig feküdt nyáron a bőrgyógyászaton!-és vénás antibiot kapott!-és még itthon is szedni kelett az antibiot tovább!Staphylococcus vagy Streptococcus okozhatja!
Évnyító után jövök msn-re!7-körül!
Backa!Reggel 6-ra járok dolgozni!
Lassan pszihologusra szorulok....tegnap ismét meghalt egy rokonom......megyek temetésre ismét.....Rám jár a rúd....csak tudnám mi voltam elöző életemben,hogy ennyi rosszat kapok...na mindegy,inkább nem rontom a hangulatot!!!
Zsiszik javitottam!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


óóó, Kandika : őszinte részvétem :(
Ezek után már csak jó jöhet !!!

Backa : nincs semmi bajom tőle - koppkopp -

Képzeljétek, még tegnap este is hányt a férjem, de úgy tűnik éjjel kicsit összeszedte magát. Többet sem iszik whisky-t , az volt állítólag a bűnös, no meg tudjátok : nem is ittak sokat :lol: :lol:
Remélem a mi gyerekünk születésekor azért lesz ereje bejönni látogatni :D
mniki
 
 


Kandika!
Úgy sajnálom! :(
backa
 
 


Mniki!
Nem kell büntetned a férjedet, elintézi a természet.
Szerencsére az én férjemmel is csak egyszer-kétszer fordult elő ilyesmi a 15 év alatt. Olyankor nagyon aranyos volt (csak vigyorgott, mint a vadalma és hősszerelmest játszott, mire meg bizonyíthatott volna, bealudt.), másnap pedig olyan beteg volt, hogy megfogadta, hogy ezentúl nem iszik még vizet se! :lol: Ötvenszer az asztal alá tudnám inni. Még jó, hogy nem iszom, anyagi csőd lenne mire berúgnék.
backa
 
 


Backa :lol: :lol: :lol: ez jóóóóó ! Hogy bírod ennyire a piát ?
Nekem elég fél pohár borocska (bár megjegyzem 20as éveim elején nagyon bírtam a töményt is :oops: ) aztán volt egy kellemetlen élményem (én csak szimplán rosszul voltam, hányás nélkül) és azóta nem merek inni :wink:

Aranykavics : kipihented már magad ?? Hogy vagy ?
mniki
 
 


Hát, nem tudom! Szerintem bennem túlteng az az enzim, ami az alkohol lebontásáért felelős! (lehet ám, hogy ez baromság!) :lol:
Egyszer-kétszer már megpróbáltam becsípni, de nemigen megy...pedig igyekeztem rendesen! :lol: Azért is nem iszom..A férjem szerint kár belém a drága szesz! :lol:
backa
 
 


Ella:
" A megfelelő tisztálkodás segít a megelőzésben. A bőr apró sérüléseit mindig el kell látni. A betegség fertőző, ezért a közös törülköző, borotva és ruházat használata is segíti terjedését. Kerülni kell a fertőzött beteggel való közvetlen érintkezést. Ha nem lehetséges, gyakori fertőtlenítő kézmosás és a beteg bőrterület fedőkötése segíthet a megelőzésben."

Hát,szerintem se vállald el a gyerekfelügyeletet.

Backa,köszi,elvagyok.
Nincs igazán semmi mellékhatás mióta emeltem az adagot,azóta se.Megpróbálok kicsit jobban odafigyelni az étkezésre,és tornázok is.. :oops:
pimó
 
 


Köszönöm lányok!
Nagybáttyám Apukája volt,de nagyon szerettem!77éves volt,de már 3éve tudtuk,hogy rákja van!

......ugye itt nem igaz,hogy 3 a magyar igazság!!!!!!!!azt tuti nem élném túl lelkileg,így is dilis vagyok már!..........

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Andika
Sajnálom! :( :( Küldtem pü-t!
Köszike,hogy beírtad az adataimat!

Ella
A jövő héten megyek mikor.Majd ha ada bölcsiben lesz. :D
Sztem most kedvesen utasítsd vissza a felügyeletet!Meg fogják érteni! :)

Mniki
Köszike! :D
Az én uram is szokott hányni,ha 2X elmegy egy évben sörözni a haverokkal.Én meg piszok módon röhögök magamban! :twisted:

Babancs
Nekem viszont hull a hajam :( Családi örökség.Anyu is ilyen.Mondjuk kegyetlenül zavar.Tini koromban minden túrót rákentem,meg szedtem vitaminokat,de nem tűnt el teljesen.Szülés óta pedig méginkább jellemző! :(

Backa
Köszike! :D

Kavics sztem dolgozik.Este biztos lesz!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kandika!
Attól, hogy valaki öreg, meg tudni lehet előre, hogy mi várható, még ugyanolyan nehéz. Mert elveszítesz valakit, akit szeretsz. Tapasztalatból mondom. Utálom, mikor azt mondják, hogy "hát, már öreg volt!". Tényleg nagyon sajnálom.
A 3 magyar igazságot meg felejtsd el, ugyanis egy sincs.
Biztos, hogy ezután már jó következik, már épp ideje, hogy vége legyen ennek a sok rossznak!
backa
 
 


Sziasztok!

Andika, nagyon sajnalom ami tortent :cry: ...de tudod, a kozmondas is ugy tartja, hogy a rossz utan jo jon...hat igy legyen!

Kavicska, hol jarsz? Kipihented magad?

Backa, en annyira de annyira drukkolok neked a lombikhoz :D ...olyan remenyt adna nekem is, hallani a jo hireket...Van egy dolog, amit nem ertek...Az irtad, hogy minden nap beadod a deca-t....Nekem a doki, ha lesz egyaltanal lombik, ugy irta, hogy a 20. napon egy fel ampulla es ennyi...utana varnom kellene a 45. napig, amikoris kezdodik a stimulalas...Na, akkor hogy van ez pontosan? Niki azt irta, hogy az enyem az long protokoll lenne, gondolom a Tied is :?: , de akkor miert van ez a kulonbseg?

Mindenkinek jo napot!

Alice
alice27
 
 


Kandika!

Részvétem! Nagyon sajnálom! Én is azt vallom, nem korfüggő, hogy kit mennyire sajnálunk, ha meghal, vagy hogy idős kora miatt természetesebbnek vesszük a halálát...

Rambóka!

Merre jársz? Még mindig vezetni tanulsz azzal a nagy pociddal?
Én egyre sportosabb vagyok :lol: , pedig kb. eddig 5* vittem el egyedül a kocsit, de már igen idegesítenek a tanulóvezetők :twisted:

Okr!

Engem meg a viszketés zavar, de annyira..éjjel nem bírok aludni, vakarózom. Meg abszolút nem vagyok álmos, olyan ez mint egy módosult tudatállapot, egész éjjel jár az agyam. Nemtom, a tanulás hat így? Vagy a 2 erős kávé??
Okr! Amúgy milyen a közérzeted?

Kép
babancs
 
 


Andika
Nálatok már megvolt a 3 rossz,még a magyar igazság szt is!Most jön a 4 jó dolog!!!! :D

Babancs
Te vagy az én emberem!!!Nem vállasz gyerekfelügyeletet véletlenül??Csak mert Ada sem alszik túl jól.Genetikai hibának hívnám,de mi sajna aludnánk :roll:
Köszike,jól vagyok!Semmi tünet! :D Remélem így is marad!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Alice :lol: : egyetlenegy Deca ? Nem értetted félre ? A longnál úgy szokták, hogy a ciklus 20/21. napjától amíg meg nem jön + utána még 2-3 napig adják folyamatosan. Az adag stimmelne egyébként :wink: :lol:

Babancs : gondolom a 2 erős kávé sem tesz jót, de szerintem túl vagy pörögve, ezért is jár az agyad éjjel.

Okr : :lol: nem akartam eddig írni, nehogy azt gondoljátok én egy szívtelen boszorka vagyok :mrgreen: .. de én azonkívül, h röhögtem, mondtam neki, hogy főzzön magának teát és egyen pirítóst , persze egyből kihányta :lol: de azért csak megsajnáltam és pár óra múlva már én szolgáltam ki (utána már nem is hányt :wink: )
mniki
 
 


Niki
Jó volt a kiszolgálás! :D :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Alice!
De aranyos vagy! :)
Az enyém short protokoll. A mensi első napjától napi 1 Deca, a 2. naptól napi 3 Gonal F, aztán a Gonal-t később felváltja nálam a Menopur (napi 3-4). De ez nem mérvadó, nekem nagyon sok kell mindenből.
Mnikinek asszem igaza van, én is így tudom a long-ot.
Azért beszámolok a fejleményekről! :wink:

Lányok!
Mindenki ilyen banya? Én röhögve mondtam az uramnak, hogy "ottdögöjjémeg!", de persze én is megsajnáltam és odaadóan ápoltam szegénykémet! :lol: :lol: :lol: Bár anyósom szerint a másnapos ember nem beteg, hanem hülye.
backa
 
 


Lanyok, en megneztem, szerencsere le van irva, a papiron az all, hogy a huszadik napon 1* fel ampulla Deka...Pontosan ez van a papiron :
ciklus 3. napja vervetel (LH, FSH, Oestradiol, Prolactine, Progrestéron, TSH, Beta HSG, Inhibine B) --> ezutan a 20. napon 1/2 ampulla Decapeptyl LP3 injekcio, --> 15 napra ra ismet vervetel es ha minden ok akkor a 42. naptol stimulacio Puregonnal. Hat, en tenyleg nem ertem mostmar....na, ugy latszik, erre ra kell majd kerdeznem.
Backa, majd ird mikor mi tortenik, meg milyenek az eredmenyek...vegig fogok izgulni veled...annyira szeretnem, hogy sikeruljon neked! :lol:

Pogika, megvolt a felszabadulas?...Akkor unnepelhetunk! :lol: ...(igaz, nincs aprilis 4, de megis :wink: )
alice27
 
 


Csajok van egy jó hírem: teszteltem egy csont pozitív LH-tesztet!
A 16. ciklusnapon...volt egy sanda gyanúm, olyan szokatlanul fájdogált a hasam, az átlagosnál jobban fáztam és a fehéres hüvelyváladék. Na és csak úgy teszteltem egyet. Akkorát néztem, még 1 perc sem telt el, már rajzolódott ki a 2 egyforma csík!
2 napja teszteltem utoljára a 14. ciklusnapon, az egyértelmű negatív volt. Azóta elkezdtek duzzadni a melleim, már ez is intő jel volt.
Na a férjem egyből tettrekész lett, azt mondta most belehúzunk! :oops:

Kép
babancs
 
 


Ja és a pé. úgy lett, hogy nem szedtem metformint egyáltalán..szóval lehet már nincs is az a fránya PCO..Ti mit gondoltok? Lehet, hogy a pm. volt felelős mindenért??

Kép
babancs
 
 


Babancs:)
A szivem majd kiugrott a helyéről,mikor olvasom h csont pozitivat teszteltél :lol: ...akkorát ugrottam!Aztán olvasom h Lh tesztel,,na de az se elhanyagolandó :wink: ,2 hét múlva majd másik + tesztel jössz!Gratula hozzá,aztán apát nem békén hagyni ám! :D :wink:

Na megyek készülödni(UH),este jövök a hirekkel!
Vendég
 


Túl vagyok rajta Alice :D :D :D most már csak a romeltakarítás van hátra, és holnap végre lesz időm visszaolvasni teljesen :-) Köszi a drukkokat :-) Mondjuk annyiból jól alakult a dolog, hogy a Dani is hót boldog hogy végre elment a mamája, és már napok óta ugy viselkedik mint valami szerelmes kamasz, és egyfolytában udvarol, hogy milyen más vagyok mint az anyja, és milyen jó társ, és ezerszer jobban ragaszkodik már hozzám mint bárkihez a családjából, és nagyon hálás amiért nem vagyok egy idegesítő perszóna, meghogy eddig is tudta hogy nagy kincs vagyok neki, de most látja tényleg kristálytisztán, hogy mennyire egyek vagyunk és egy külön család :-) szóval csak zsebelem a dicséreteket :-) lehet hogy minden évben meghivom az anyóst, ha ilyen szerelemrohamot kapok utána :-)


Kavicskám jól vagy??? hol vagy??? megvagy??? aggódom érted! :(
krumplis pogácsa
 
 


Alice!
Nagyon rendi vagy, mindenről beszámolok majd!
Te hol tartasz most? 17. nap? Akkor vasárnap megy a Deca, három hétre rá meg indul a stimu?

Babancs!
Ez szuper! Akkor ma már nem is jössz egyéb elfoglaltságok miatt, ugye? :oops: :wink: Csak szorgalmasan, mindent a cél érdekében!

Szia Pogi!
Na látod! Minden rosszban van valami jóóó! Szégyentelenül használd ki! :lol:
backa
 
 


Nemtom Backa, ilyen időzített actionban még nem volt részem..már túl vagyok a kötelező félórás párnánfekvés után! Nemtom milyen lehet-ez a pé, mert a hőgörbém nem igazán utalt arra, hogy itt pé lenne. :D

Kép
babancs
 
 


Pogi, de jo, ujra itt :lol: ...na, most igerd meg, hogy legalabb egy hetig pihi, es csak azt csinalod, amihez kedved van...Ilyen szolgalat utan jar a szabadsag!!! :lol: :lol: :lol:

Backa, aaa, dehogy, nem vagyok en erre meg elhatarozva...annyira hezitalok...nade, nektek hala, mar megszuntek a felelmeim...szoval mostmar csak ido es elhatarozas kerdese...

Babancs, gratulalok a pe-hez!!! :wink:
alice27
 
 


Sziasztok Csajok! :)

Végre net közelben!!!! Húha, már rég volt ilyen hosszú szünetem :lol: Eltüntem, mint szürke szamár a ködben. Kép

Nos, újra olvastam 4 oldalt és válaszolgatok. Egy kiscit jegyzeteltem is, mert a betegek elszívják minden memóriám :?

Norka, Rambóka, Rejo, Beebeey és Mindenki aki jól egyezik az anyósával.
Hát lányok, család (anyós) ellen nincs orvosság, ha lenne hosszú sorok állnának a patikák előtt és az lenne a kib.szás, ha receptre adnák a gyógyit.
Én mázlista vagyok, nagyon jól egyezünk. Jókat röhögünk, az uracskám meg néz, hogy mit tudok én annyit dumálni az anyjával és min lehet akkorákat röhögni! :lol: Mázlista vagyok, tudom! Igaz 300 kmre lakik tőlünk. Kép
PCO és anyós????... lehet benne valami.... :roll:

Kriszta!
No hogy vagyunk legfrissebb kismamánk??? :)
Gyógyul a család????

Norka! Nálatok???? Jót tesz ez a fürdős hétvége. Hátha megertőztök néhány osztrákot :?: :!: :?: :shock: :lol:

Babancs!
Nagyon jó nő vagy!!!!
És most ez az LH pozitív teszt!!!!!
ÓRIÁSI!!!! Időzített szex nehéz dolog, de a cél szentesíti az eszközt :oops: Kép

Rambóka!
Eltüntél. Asszem nagyon tanulsz.... :) Gút, gút!!!!
Ragyáim nyomtalanul gyógyultak, nincs heg, vagy kráter :roll:

Zsizsik, Mniki!
Dr. Tűű zseniális doki lehet, annyira szimpatikus!!!
Nagyon kell rá vigyázni, mert ilyen dokit ha elveszítünk kereshetjük, mint a tűűt a széna :lol: kazalban Ő egy kincs ez nem vitás. Annyi előnye van, hogy endokrinológus és jogában áll metforminnal kezelni!!!!
Jaj lányok, végre egy doki, aki maximálisan képben van és rendes!!!! :)

Mniki!
Jó történet az uraddal :) Jót szórakoztam. Hiába inni kell, hogy legyen teje a kismamának :lol: Ez nem vitás!!!

Backa!
Húha nem vagy semmi csaj, ha így bírod az italt. Az az igazság, hogy én sosem jutottam el a megcsattanás állapotához, sem a lőtt medve formátumig, sem az oltári picsa részegségig, nem voltam ömlesztett állapotban és a lótetű sem vágott még ki! Egyszóval valahogy nekem ez nem jött össze. Asszem egyszer ittam egy pohárka metaxát és megvihogósodtam egy csöppinkét Kép

Gabika!
UH lelet eredményt várok!!!
Azonnal!!!! :) Kép

Szyszqo!
A titer hogy áll???? Nem járt már le a két hét???
Jelentkezz!!!!

Kéva!
Üdv közöttünk. Nahát mennyi PCOs nő! :cry:

Kandika!
Kitartás és fel a fejjel. Ez nagyon nehéz időszak!!! :( Ezután csak jó jöhet. És három a magyar igazság nincs!!!! :wink:

Alice!
Aranyos vagy, hogy hiányoltál :)
Látom megbarátkozó félben vagy a lombikkal . Örülök nagyon, hogy elkezdtél gondolkodni rajta!!!! :) És lesz neked is kisbabád. :)

Backa, Rejo, Kandika!
Hogy ti micsoda koránkelő tyúkok...izé.....kakasok...izé...... nők vagytok :lol:

Anita!
Végre!
Ezt nevezem megkönnyebbülésnek!!! :lol:
A férjed meg büszke is lehet rád!!! Álltad a frontot, PCOS nőhöz illően!! :lol: :lol:

Felícia, Kincsecske, Vöcsök!
Jó nyaralás kívánok nektek!!! :)
Bár Kincsnek nem lehet valami nagy melege a balatonon :( Csak aa jégcsap az orrotokra ne fagyjon :shock:

Csakegy! Áfonya!
Merre kóricáltok???

Küldöm a képeket, akik kérték és még nem kapták meg :)
Asszem ennyi futotta!
Ha valakit kihagytam akkor nagyon szégyellem magam :oops: :oops:

Ime a görbém :shock:
Kép
Vendég
 


Na hali!

Megjöttünk :lol: ,kis Békabakancs nagyon jól van,szépen nő!
Végig izegte-mozogta az Uh-t,integetet,kapálozót...nagyon édi volt,,,apával elolvadtunk! :D
Sajna képem nincs mert ebbe a rendelőjébe nem tud nyomtatni,,,de lényeg h már láttuk!

Jóécakát!
Vendég
 


Gabika!
Gratulálok!!!!!
"Békabakancs!" :lol: :lol: :lol:
Azt nézem, hogy 14 hét 4 nap :shock: , Muramiste muramiste, hogy telik az idő :)

Beebeey!
Jössz nekem képekkel!!! :) Privibe is jo, vagy mail cimen :)

Pimó!
Téged felejtettelek ki az lőző felsorolásból! :oops:
Szépen, lassan felépíted a gyógyszer adagot, nem kell elkapkodni! :) A lényeg, hogy eljuss a kiírt adaghoz és hasson :)

Zsizsik, Mniki!
Egyetértek a 3x850 mg teoriával. Én is azóta érzem a változásokat, amióta ezt a dózist nyelem. Bár elképzelhető, hogy testsúlyfüggő és inzulin szint függő. :)

Most vagyok és senki sem ír!

Rejokam merre vagy???

Aranyosak voltatok, hogy hiányoztatok. Ki sem látszottam a melóból. :)

Kavics (17cn.)
Vendég
 


mi?? télleg a 3x850mg a nyerő? mert nekem csak 2x850-et irt fel a doki! önkényesen emlejem majd 3x850-ig?
mondjuk ez egyenlőre még nem aktuális, mert két napja emeltem megint egy negyeddel, és igy vagyok napi kétszer fél tabin, és pár napig ezt még tartom is.
krumplis pogácsa
 
 


Kavicska
Jó,hogy jöttél! :D Gondoltam,hogy dolgozol :( Szabi után apa is ezt csinálja mindig.Most is! :(
A p.é-det a 16 .cn-re tenném,de lehet előbb volt,amikorra a wuncsh írja :wink: Ugye rágyúrtatok? :?:
Kérsdésedet köszönöm:egy kis orrfújás,és torokfájás,na meg hatalmas étvágy. :shock: Utóbbinak nem lesz jó vége :oops:

Babancs
Hát én is azt hittem,nem LH tesz! :oops: Na de majd 2 hét múlva!

Ella
Gratula az UH-hoz!!!!Tényleg rohan az idő!
Látszik már pocakod?

Alice
Mikor kezded ?

Anita
Végre szabadság!!!!Tényleg nem árt némi kényesztetés most magatoknak!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na jó... gondoltam jelentkezek...

előszöris hatalmas gratula babancsnak aki biza nemsokára itt toporog a pozitív tetszjével :) :) :)

Nálunk nincs semmi... van kiskönyvem, a védőnő egész jó fejnek tűnt. Talán nem lesz vele nehéz dolgom.

egyébként meg 11-én lesz a 12 hetes UH... akkor leszek betöltött 12 hetes + 1 napos asszem... remélem ott lesz a baba... (bár a hasam kezd nagyon hordósodni úgyhogy gyanús, hogy valaki nagyon jól érzi bent magát)

Hát ez van.

Mostanában a megszorítások miatt anyázódok, mivel a férjem olyan gyógyszert szed, hogy annak még a tizedét se tudnánk kifizetni... (1 havi adag kb. 1 millkó)... de asszem nagy lázadás lesz, ha ezt elveszik... mert akkor kb. 150 ember életével játszanak... szó szerint...

Ja... azon is filóztam, hogy egy PCO-s pl. rendszeresen jár vérvételre (jó esetben) és belgyógyászhoz a metformin miatt... és valszeg nem csak a terhesség előtt / alatt hanem egész életében... én legalábbis így tervezem... hát...

Szóval mostanában ilyeneken töröm az agyam... és hát a belgyógyász vizitdíja a legkevesebb az egészben... az csak nevetséges... majd a kezébe nyomok 500 Ft-ot? Vagy a háziorvosnál a perselybe dobálok? Ez olyan nevetséges. Mondanák az, hogy extra 500 Ft havonta és minden a régi és lexarom. De az, hogy csekkekkel rohangáljak zombiként egy influenza alatt mert különben nem fogad a házidoki az nekem elég perverz dolognak tűnik...

Ja... még egy. A 200 Ft-os receptdíj. A disznóság az, hogy van egy csomó minden ami receptköteles (pl. D vitamin!) de nem támogatja az állam... és azokra is perkálni kell.. na most belegondoltam, hogy egy kisbaba mellett hányszor fogok gyógyszertárba rohangálni ilyen nem gyógyszer ám receptköteles cuccokért... és mindig 200 Ft... pont amikor még a rezsit is fillérenként kaparjuk majd össze...

bevallom még soha nem láttam ilyen kilátástalannak az életünket...

gyűlölöm ezt az egészet... miért kell nekem ilyeneken filóznom????? Miért kell azon aggódnom, hogy a férjem megkapja-e a létfontosságú -lényegében életmentő- gyógyszerét???

Ez annyira zavar :(

Hát... bevallom ezért nincs is kedvem írogatni... mert úgyis negatív lennék...

(ja... a munkahelyen meg 0 a hatékonyságom... azt várom, mikor szedik már le a fejem... próbálok koncentrálni de nem megy... és keddre le kell adni egy 4 éves üzleti tervet... amihez fogalmam sincs honnan szerzek majd számokat... a kolléganőmmel ezen agyalunk tegnap óta...)
Vendég
 


Anita
Jelentem én 2X 850-t szedek! :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kavics!

De jó, hogy megint vagy! Üdv!
Köszönöm a bókot, teljesen elpirultam :oops: Persze, azóta már kövér hájas, szőrös PCO-s vagyok én is :lol:
Időzített sex? Nemtom, próbálkozunk, aztán egyszer majd csak lesz valami, ha más nem, piros hó! :twisted:

Gabika!

Nagyon örülök az UH-dnak, fantasztikus lehet látni a benned fejlődő kis életet! Gondolom egyedi, és semmihez nem hasonlítható érzés lehet.

..
A metforminos adagokhoz nem tudok hozzászólni. Bízom benne, hogy nekem kell belőle többet beszednem..olyan rossz volt :cry:

Kép
babancs
 
 


Kavicska:)

De jóó h megint vagy...kipihizted már magad??????
Figyú Te nem mész ebbe a hónapba orvoshoz,Uh?????
Hormonokat halasztod?????
Jaajj,,,megkaptad a múltkori pü-t????
Vendég
 


Sziasztok!

kavicska, ki vagyok ütve, mint a kutya.

ma egész nap éjszakai sötétség, és hideg sarki szelek fújdolgáltak, Zsolti mondta is, valami van a levegőben, hogy magamtól megyek pihenni hátra a hálóba... :lol:

Ez a koránkelés is kikészített, Backa sztem az időtől van, baba nem zavar, ez egy olyan kis tündér, hogy csak na, épp csak annyit és annyira mozog, hogy örüljek neki, és érezzem, hogy jól van... 8)

backa, nálunk is ugyanez van, apa hörcsög típus, gyűjtöget mindent, én meg titokban dobálom ki a sok sz*rt és lomot. Mióta erre rájött, már kukázik is :lol: , átnézi a zacsikat ha szanálok, hogy mit dobok ki... :lol:
Úgyhogy azóta az a stratégiám, hogy zacsiba le a pincetárolóba, és ha nem keresi a cuccot pár hónapig, akkor kuka, mikor nincs itthon. :lol: (bevált!! soha nem keresi a cuccot. csak nem szabad a szeme előtt kidobni! :lol: )

Hi-hi, még szerencse, hogy nem olvas minket, így megmaradnak kis titkaim... :lol:

Egyébként én is érzem, hogy lassan kilencedik hónapba lépek, mert rajtam is kezdd kitörni a "tegyünk mindent rendbe" láz, szülésig én is mindent élére akarok, hogy pár hónapig bírja a lakás az amortizálódást, mert szülés után csak felületi kezelés lesz a takarítás... :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: