Új privát üzeneted érkezett!

Susy
De hogy is nem :!: nagyon tetszik :!: lehet, hogy nem a megfelelő emotikont tettem :roll: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy írok pü-t!
anabana
 
 


Sziasztok!

Susy!
Nagyon édike Nóri, kis hercegnő!!
Ujjadnak/kezednek jobbulást!!

Csodaszép a többi babóca is!!

Ancsi!
Irigy :oops: Olaszország :D
Nagyon szép vasaló!
Tényleg,megoszthatnád velünk is azt a rucis albumot!! :wink:

Mi jól vagyunk megvagyunk,Nimród egyre huncutabb..
Kírának nemsokára kezdődik az ovi,amit nem is bánok,mert nagyon szófogadatlan.Olyanokat művel :shock: ....

Pussz mindenkinek,most megyek mert Nimród már tekereg az ölemben!
Vendég
 

 
 

Jó reggelt Lányok!

Csip- Mi jót csináltatok a hétvégén??Annyi ruci van,hogy ha felraknám ide mind, tele lenne vele az oldal, de azért rakok mindjárt egy kis ízelítőt :D

Tündi-Ez egyszerűen gyönyörű ez a szüléstörténet :oops: :oops: :wink: És a végén az a mondat.....Hát a hideg rázott mikor olvastam!!!Nagyon sok boldogságot nektek ehez a kis gyönyörűséghez, megérdemlitek :wink: Hihetetlen és felfoghatatlan számomra, hogy hamarosan én is átélem ezt.....Remélem pontosan így ahogy te :D

Iner- Ha tudsz majd tegyél képet a kis fülbevalós kisasszonyról :wink:

Susytunder- Hát Nóri baba egyszerűen imádnivaló :D :D Nagyon cuki az a pánt, meg lehet zabálni :D :D Imádsz vasalni???Na remélem az én ihletem is megjön majd a vasalóval együtt :wink:

Suzy-Hogy telt a szülinapozás, névnapozás?Képre már én is nagyon kiváncsi vagyok :wink:

Juli, Joli, Ediii, Onlány, Kírus- ??

Mi szinte egész hétvégén csináltuk Lilike szobáját, felfúrtuk a polcokat, meg dekorációt gyártottunk...Volt amit 3-szor csesztünk el, még jó, hogy időben vagyunk :D Ha kész lesz lányok kaptok képet :wink: .....Ja és hát úgy néz ki, hogy Csabi kénytelen lesz elvenni feleségül, bármennyire is házasság ellenes, ugyanis itt kint nem létezik olyan , hogy apasági nyilatkozat, hiába ismeri el Csabi, hogy ő Lili apukája akkor is az én vezetéknevemet kaphatja csak, na most az én vezetéknevemmel és Lili keresztnévvel él az unokatesóm, szóval az egy kucsit morbid lenne ha a kislányomat pontosan úgy hívnák.....Úgyhogy marad az esküvő :D Na jó igazából két tanuval elmegyünk a közjegyzőhöz és ennyi :wink:

És akkor az ígért képek a rucikról ( nem az összes):
Kép
Kép
Kép Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Hát ennyi ízelítőnek :D

Mindenkinek szép napot!!!
Puszi!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok...

Ancsa: nem valami jól :cry: Front van lesz...Fájt a fejem, és durciskodtam Vasárnap, mindenbe belekötöttem nagyon nem az Én napom volt....Mind 1már....

Egyik ruci jobb a másiknál :D Főleg a farmerkák :D Na és a sapka meg kesztyű az, ha jól láttom szuper :D jópofa :D
Na és mikor lesz az esküvő???Ki lesz a tanud???És mien lesz a rucid????Kiváncsi vagyok :D

Suzy: Tündéri Nóri baba és a pánt egy nagyon jó választás volt...


Juli: Hogy telt a hétvégéd????

Kírus: Nimród tudd már ülni???Hogy telik az idő :D

Iner: köves a legjobb :D nekem nagyon tetszik a :D

Többiek gyertek!!!
csip-csip18
 
 


Juli
Igen horgolt és egy kis selyem szalag is van bele húzva.

Kírus
Én is alig várom, hogy Kristóf elkezdje jövő héten a családi napközit. :oops: Totál kikészít.
Bizti nem figyelted... kérdeztem ,hogy jól látom a
képen ,hogy Nimród ül???

Ancsa
Tündériek a rucik, nekem is van sok sok eladó kisruhám, nálunk több gyerkőc nem lesz. :)

Kitti
ne keseregj tegnap mindenkinek ilyen napja volt. :(

Kép
Kép
susytunder
 
 


ahoi!

ancsi!
nagyon jók a szerkók :)
majd egyszer lehet én is lefotózom az eddigi szerzeményeket.

susy!
akkor jól láttam a hajpántot. az egyik blogon csinál egy csaj hasonlókat.

csip!
remélem, ma már jobb napod van :)

mi megvagyunk. ma a babóca valahogy nem annyira aktív... lehet neki is tetszik a jóidő és elkényelmesedett... bár nap közben amúgy is keveset mozgolódik.

holnap megyek uh-ra... de előtte cukorterhelés :? anyuval megbeszéltem, hogy ma visz haza cukrot, és mivel holnap még szabin van, nem megyek be a kórházba, hanem átmegyek hozzá. leveszi a vért, megiszom a limonádét :lol: aztán vsz befekszem 2 órára a tv elé aludni :D ha meglesz a 2. vérvétel is, majd bevisszük a kémcsöveket a kórházba kocsival.
nem kicsit vagyok kényelmes :roll: :lol: :roll: :lol: :oops: 8) :roll: :lol: :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Jó reggelt!

Juli
Mi annak a blognak a neve?

Zsu
Van szilvalekvárod? :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


susy!
Jandó blogja: Próbák... mindjárt keresem a linket is hozzá. guglis blog.
de ha kell, ilyen pántot én is csinálok nektek ;)

még 40 perc a 2. vérvételig. aztán irány az uh!

na, megvan a link:
http://jando-probak.blogspot.com/
most megnéztem... de hirtelen nem találom, amire emlékeztem... lehet, nála is csak be volt linkelve... nem tudom.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Mindenkinek!

Csip- Nem lesz semmi extra a "lagzin", tanum valószínű Melinda lesz, Csabinak meg vannak rokonai Sopronban ( ja, mert hogy ott lesz az esküvő, október 1-én :wink: ), úgyhogy majd megkéri valamelyik rokont, hogy tanuskodjon :wink: Ruha az az lesz amit előtudok húzni a szekrényből és rámjön, mert azért a 10 percért én tuti nem veszek semmit....Gyűrűm is csak nekem van :lol: Csabi nem hord ékszert egyáltalán , max órát vagy bőr dolgokat, dehát aranyat rá nem tudnék adni :D :D Szóval ez az esküvő csak és kizárólag Lili miatt van, nekünk nem fontos egyáltalán a papír, ezért nem is adunk a külsőségekre :wink:

Susytunder- Csak most mondod, hogy vannak eladó ruháid? :D Na szép :lol: Akkor innentől kezdve először majd téged kérdezlek meg, hogy van-e valamid mielőtt teszveszezek egyet :D Tényleg feladtad esetleg már a bogyókat?

Juli- Túl vagy már a második vérvételen??? :D Fotózd csak szépen a szerzeményeket, kiváncsi vagyok :D

Többiek merre-???

Csajok, hogy tegnap mit csináltam, hogy eltelt a nap ne kérdezzétek :D Ja meg van, az esküvőt szerveztem, de szerencsére sikerült, az anyakönyvvezető nagyon rendi volt, mert elméletileg kétszer kellett volna Sopronba utaznunk, egyszer valami jegyzőkönyv felvételre és egyszer az esküvőre, de megdumáltuk, hogy október 1-én reggel fél 8-ra megyünk jegyzőkönyv feltételre és 12.10 -kor pedig megtartjuk a hetedhét országra szóló lakodalmat :D :D :D
Ma felhőket gyártok Lilinek illetve gipszből öntök képkeretet :wink:

Mindenkinek puszi!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


halihó!
mát újra itthon!

dokimmal összefutottam. szegény nagyon ramatyul néz ki :? :shock: ráadásul éhezésben is volt... de hiába mondta neki anyu, hogy leveszi a vért, nem, ő inkább (mivel anyu szabin volt, csak engem fuvarozott be) megvárja a nőgyógy. laborosát.
aki megjegyzem még akkor sem volt sehol, amikor én már végeztem az uh-val.
majd holnapután rákérdezek, hogy ugyan, meddig éhezett még? :roll:

uh-n minden OK volt. szépen növögetünk :) fotó sajnos nincs... 2d-n már nem lehet rendeset készíteni, 3d.vel meg ránéztünk, de nem volt hajlandó az uh-fej felé fordulni a picur. a tarkóját meg felesleges lefotózni :)

ancsi!
jó gyorsan lezavarjátok ezt a házasulósdit :shock: :lol:
engem persze továbbra sem hajlandó elvenni a zember...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Susy
Van, de semmit nem ér már semmi :!: :cry:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Lányok!
kezdek egyre jobban belemélyedni az uh-leletembe. ugyan meg vagyok győződve arról, hogy ha baj lenne, a doki szólt volna (bár, néhányan tudjátok, milyen is Sz. Gy. dr :? )... de nem korai még 25 hetesen egy 2-es fokban érett méhlepény?
már kérdeztem máshol is... "orvos válaszol"-ban a doktor szerint elég szubjektív az uh-vizsgálat, így ezt csak akkor kellene elfogadni, ha másik orvos is ezt mondja. na de a fent nevezett orvos a kórház legjobb uh-s doktora.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Juli!
Ne aggódj a méhlepény érettség miatt, az lehet hogy majdnem a végéig így is marad g2. Na a Sz. doki tuti mondta volna ha korai(az amúgy is szeret ijesztgetni)
Nemsokára már én megyek titeket látogatni a kórházba..azta :shock: :shock: :shock: olyan gyorsan megy az idő!

Susy!
Jajj olvastam ám a kérdést,csak tegnap kiment a fejemből :roll:
Igen,ha leteszem ülve akkor egy jó darabig megül, és nagyon élvezi :D
Kompban is úgy lökdösi már magát...babakocsiban csak ülve marad,egyébként fektetve ordít(mint ahogy írtam is régebben).
Úgyhogy ez az ülö pozíció nyerő..
Hát én is így vagyok Kírával, kikészít..majdnem minden nap megkell kalapálnom.. az 5 év alatt szerintem nem volt ennyit rossz és nem kapott ennyit mint most a nyár alatt.
De holnaptól 1 óráig nyugi lesz hétköznap!!!!!!!!!!!
:lol: :lol:
Csak most meg a nyavalyáktól félek hogy haza hozza az oviból és akkor elkapja az öcsi is :?

Ha minden igaz, 12.-én lesz a keresztelő.

Ancsi!
Szupi jó rucik!! :D
Eldöntötted már hogy veszed fel a férjes neved?
Azért fotók lesznek ugye? :D

Csip!
Megy ám az idő:)
Melód van sok??
Vendég
 


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Az 1.képen meggy-krumplival étlap :lol: :lol: ez az 1 zöldségféle amit elfogad :!: azt is csak gyümivel.
Vendég
 


sziasztok!

gyors életjel!!! minden ok, bár ez a front és ez a hülye idő mindenkit megvisel... :?

Ancsa gyönyörű rucikák! :lol: :lol: :lol:

Kírus :arrow: Nimi még mindig nagyon helyes srác és egyre jóképűbb!!! :)))

Juli még 3. fokban érett lepénnyel is hosszú hetekig lehet húzni!!! nincs semmi gáz! nyugi!!! :)

susytunder Nóri nagyon kis csinike volt a keresztelőn! :)

dobok én is egy képet, ma készült, amikor elmentünk ügyintézni, és nagyon hideg volt kint...
Kép

Kép
gtunde75
 
 


Juli
Köszi a linket. Aranyos vagy, de nem akarlak én ilyenekkel terhelni téged, biztos van elég bajod.

Zsu
Diviróma szörp?
Cipike nagyon elszív tőled mindent úgy látom.

Tünde
Micsoda csaj máris Zoé. Nagyon édes!

Kírus
Le a kalappal, ügyes a kisfiad nagyon!!! Olyan kis boldog minden képen. :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


susy!
mivel nem akarsz terhelni?
jobb híján egész nap horgolok (amikor éppen ébren vagyok :)) jelenleg maradék-feldolgozós project megy... csináltam vagy 10-15 maroknyi kislabdát... Ajsi mostanában úgyis oda van a labdákért.

kírus!
édes pofa :!:

tünde!
nagyon édes a picur! de az ember el sem hinné, hogy augusztusban készült a kép :shock: :lol:

köszi a lepényes kommenteket... dél körül megyek a terhesgondozóba... aztán kiderül minden (még most reggel bevágtam egy kakaós csigát... hátha sz@r lesz a terhelésem, és nem ehetek már ilyeneket :lol: )

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja:
jó reggelt csajok!

az elveszetteknek is!!! ha erre járnak...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szép jó reggelt :!:

Susy
Köszi a segítséget, már mindent kipróbálok csak, hogy jobb legyen, ne feszüljön ennyire a hasam, nagyon megvisel ez a székrekedés dolog lelkileg...ennyit szenvedni :roll: :cry:
Már ide le sem akartam írni, hogy mi van velem, mert nem akarok ennyit panaszkodni, de most ez van :!: :roll:

Tegnap délután mikor hazaértem, ittam a szirupból (Laevolac) egy 30 ml-t úgy voltam vele lesz, ami lesz...egy 2 óra múlva sikerült, de még nem az igazi, de már így is könnyebb egy kicsit :!: :wink:
Nem alszok jót mostanában, sztem az idő is közre játszik ebben, feszül a hasam estére mindig, már emeltem a magnéziumot is eggyel...ma felhívom a dokinőm és elmondom a problémáim :!: :roll:

Igazából onnantól kezdve, hogy diagnosztizálták nálam a PCO-t megváltozott az emésztésem nem akármilyen módon :shock: nem tudok mit tenni, a baba tényleg mindent elszív tőlem Én is úgy látom :roll: de hát máshonnan nem tudja :!: :roll:

Kírus
Nagyon ügyes és aranyos Nimród :!: :wink: kis maszatka :lol:

Tündi
Nagyon csinos és szép kis csaj Zoé :wink: nem is gondolnám, hogy még csak 18 napos :roll: :wink: igen a frontok mindenkire hatnak sajnos :!: :roll:

Julcsi
Én nem értek ehhez a méhlepény érettség dologhoz, de a doktor biztosan mondta volna, ha valami géz lenne :roll: :?: nem, főleg, hogy írtad, hogy a legjobb uh-s doki :!: :roll:
Reméljük minden a legnagyobb rendben lesz és van :!: :roll:
Drukk terheléses jó eredményért++++++++++++++++++++++++igaz már eldőlt... :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


zsu!
ha lehetne, én nagyon szívesen adnék a hasmenésből :lol:
talán próbálkozz azzal, hogy reggel éhgyomorra langyos (meleg) citromos vizet iszol... citrom csak azért, mert anélkül nem mindenkinek marad lent ;) és a kamilla tea is hashajtó hatású.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja, egyébként igaz, hogy a legjobb uh-s orvos... viszont sztem a legnagyobb paraszt is :?
mindegy... délben kiderül (legyen már dél!!!)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok....

Suzy: reggel paradicsomlét iszol az nem segít???Probáld ki hátha :wink: Apumnál mindig bevált :wink:

Juli: Ma uh????

Tünde: Egyem meg olyn édessen vn felöltöztettve :D

Joli: Na mi volt nálatok???

Ancsa: Miujság, mivel mennek el a napjaid :D????

Iner: Gyere te is :D

Suzy: Kristóf ment ma már oviba???

Kírus: Nálatok is ment Kíra suliba vagy oviba???Huuu erre nem emlékszem most, :oops: Helyes a kisherceg :D

Nálunk semmi kül, tegnap kihúzta a párom a gyúfát a sebbemből...
Néha vannak beszólásai meg dolgai mikor kártyázzunk Anyósékkal, hogy kiborulok, hogy mért is csinálja ezt vagy azt, bezzeg ha Én csinálnám....Na és akkor megmondtam neki, finom, hogy most mért meg stb...és akkor vannak beszólási erre, amiért Én falra tudok mászni...Pl. mitől hánysz epét...na, hogy ezt kitől tanultam nem tudom, de feltudnám rugni egyből...És persze elborult az agyam és mondtam, neki mindent, hogy már 1000 szer mondtam, hogy szokjon le eről a fasz beszolásáról...És erre mégegyszer viccessen nevetve mondta, na nem kellett több nekem semm, hozzá semm szóltam...Este haza jövet probált velem beszélni Én meg halgattam, erre megböki a fejem, na kész úgy elkeztem ordítani mint a sakál, hogy mi a faszt gondol...Na erre a válasz, hogy Hülye vagyok...Huuu na megvolt az i a pont ezzel... nem aludtam semmit, és egy kurva szót semm szóltam hozzá még ma semm és nem is fogok!!!!!
Na ezek vannak, szóval most a bögyömben van, de nagyon....
csip-csip18
 
 


csip!
tegnap megvolt az uh. ma megyek a terhesgondozóba az eredménnyel.

joli!
én is kíváncsi vagyok már, hogy mi volt múltkor otthon. remélem, sikerült megoldani a dolgokat veszekedés nélkül.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: Értem :)
csip-csip18
 
 


Julcsi
Köszi, már a férjem is ajánlott az "övéből" :lol: :roll:
Reggel langyos vízzel indítok :!:
És a terhesgondozóban ilyenkor orvossal nem is konzultálsz :?:

Csip
Nem próbáltam még azt a tippet :!: köszike

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó reggelt!

Juli- Engem sem akar elvenni a Zember, iszonyúan házasság ellenes, de sajnos nincs más megoldás :D Már most jókat röhögök azon ahogy az ismerősöknek hírdeti a dolgot, hogy én ezt már évek óta így szerveztem és jól behúztam őt a csőbe, hihihihi :lol: Milyen lett a cuki eredményed?

Suzy- nem is tudtam, hogy ennyire szenvedsz ezzel a dologgal.....Azért tudom átérezni, mert képzeld én meg nem tudom miért, de csak itthon tudok rendesen WC-zni...Viszont itthon úgy , mint a kisangyal, reggel felkelek, megyek a WC-re és le van tudva....Viszont mikor otthon voltunk illetve most legutóbb Olaszországban, hát nekem olyan szorulásom és gyomorgörcseim voltak, azt hittem ott szülök meg....Iszonyúan rossz volt!!!!Nem tudom,hogy ha elmennél dokihoz akkor nincs-e valami természetes hatóanyagú hashajtó amit beszedhetnél esetleg :roll: Vagy ez a Levolac ez az??Mert nem ismerem....

Kírus- Nimród annyira édes, imádom amikor hozol képeket :D Nagyon ügyes , hogy 5 hónaposan ilyen szépen tartja magát :D Hát a férjem nevét úgy veszem fel, hogy sehogy :oops: :D Praktikussági szempontból, mert pont most mikor otthon voltam csináltattam új személyit, a jogsim is kb 2 éves, szóval nincs kedvem mindent újra csináltatni az új névvel, ráadásul most egy jó darabig nem tudok hazamenni ( idén már biztosan nem), és ha jól tudom 1-2 hónap határidő van az igazolványok cseréjére, úgyhogy nem szeretném ha emiatt megbüntetnének :wink: Úgyhogy maradok a hajadon nevemnél, eddig is jól megvoltunk egymással :lol:

Tündi- Gyönyörűűűűséges Zoé :D :D Irtó csini!!!!Sajnálom a frontokat, sajnos mindenkire hatásal vannak :roll:

Csip- Ne veszekedjetek Apjukkal, főleg ne ilyen lényegtelen dolgokon szerintem :wink: Szeretitek egymást az a lényeg és közösen dolgoztok a kisbabán, ez a fontos, nem???? :D

Képzeljétek nálunk tegnap bekapcsolták a fűtést :shock: Na nem mintha bánnám, mert nem volt már annyira túl meleg a lakásban :wink: Ma megyek a barátnőmhöz, aztán főzés , este pedig végre megyünk usziba Apjukkal, már vagy egy hónapja ( vagy még régebben ) nem voltunk, annyira jó lesz :D :D

Mindenkit pusszantok!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Jó reggelt lányok!

Mi jó nagyot aludtunk, este 8- kor aludt el Nóri, 5- kor kelt cicizni, majd fél 9- ig aludt még, Kristóf 9- kor kelt. :shock:

Zsu drága azt tudod, hogy a Laevolac nem hat rögtön? Pár napig folyamatosan kell szedni mire tényleg érezhető hatása van? Kristófnak volt szorulásos problémája mikor elkezdtük a hozzátáplálást és neki is ezt adták. Panaszkodtam ,hogy nem jó, mire a doki néni felvilágosított, hogy pár nap.. türelem, de folyamatosan szedni kell.

Juli
Jujj de ari vagy. És csak fejpántot csinálsz vagy mást is bevállalsz? :lol:

Kitti
Hétfőtők megy családi napközibe, oviba nem vették fel, mert itthon vagyok.

Robogok lányok mert sírás van, később jövök.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ancsi
Akkor nem lesz Csabi örök vőlegényed :?: :wink: egyszer sms-tem vele gondolom mondta és akkor úgy írta, hogy "Ancsi örök vőlegénye vagyok" :lol: hát olyat mosolyogtam rajta, jó fej nagyon :!: :wink:
8 napon belül cserélni kellene az okmányokat!!!

Susy
Hát ez nem mondta a patikus :!: :roll: akkor türelemmel leszek és minden nap iszom, de annyit azért mondott, hogy 2 hét után tartsak szünetet, mert hozzá lehet szokni :!: :roll: köszike :!:
Akkor Kristóf is jó nagyot aludt :roll: :wink: gondolom milyen nehéz a két gyerekkel, a férjed sokat dolgozik :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Ancsa: de csak néha kitud húzni a sodromból, ráadásul, már a lepedő gyürés is elmaradt nem is tom mióta nem türtem be a matrac alá :lol: szóval lehet az is közbe tett már, hogy a lepcsi még mindig nincs össze gyürve az ágyon :D Olyn hamar eltelnek a napk, hogy észre semm venni.....
csip-csip18
 
 


Ancsa
Már ide van készítve, csak várom a jobb időt, mert tegnap is és ma is esik, bízom benne, hogy délután jobb idő lesz.
És mikor lesz a nagy nap?
Egyébként miért itthon vásároltatok be? Odakint drága?

Zsu
Nekem sem mondta apatikus, azért is kérdeztem a doktor nénit, hogy mi tévő legyek, és ő mondta, hogy így csináljam és tényleg jó volt, és miután rendeződtek a dolgok Kristófnál már nem is kellett szednie tovább.

Apa reggel fél 7- kor kel, 7- kor indul és 4- ig dolgozik. Az, hogy mikorra ér haza a forgalomtól függ, meg hogy mit találok ki neki, hogy hová szaladjon be, mit vegyen. :lol:
De ha minden oké akkor 5 után itthon van, ha programot csinálok neki akkor csak 6 felé.
7 órakor fürdés, Nórit megetetem, elaltatom általában ez már 8 óra, addig ő Kristóffal játszik, majd Kristóf is megy aludni és az este hátralévő része a miénk. Nem túl sok, de ez van. :)

Nórikám már megint alszik... valószínűleg vashiányos neki meg Maltofer cseppet kell adnom, na az nem egyszerű. Anyatejben nem szívódik fel, ezért almalébe kellene bele tennem. Kiskanállal próbáltam kiköpi, olyan minden tőle. Üvegből megissza nagy nehezen, nem egyszerű

Kép
Kép
susytunder
 
 


Én olyan nehéznek érzem a hasam, meg hát ugye olyan nagy is már :roll: azért gondolom, hogy sokkal jobb lesz, ha nem dolgozok már, mert akkor sokkal többet lehetek vízszintesben :!: :roll: egy nagy gombóc, mintha tényleg egy nagy dinnye lenne :wink:
Cipike mozgás van ma ezerrel :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Susy
Én Maltofer fol tablettát szedek vashiányra :!: gondolom, hogy nem egyszerű beadni Nórinak :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


sziasztok!
nahát, jól megjártam a terhesgondozóban... mondom a dokinak, hogy hát talán korai még az a GII-es méhlepény, nem? erre ő: de. az még biztosan nincs annyi.
és ezzel részéről le volt zárva a dolog :shock:

azért az jó, hogy a cukorterhelésem teljesen rendben van (éhomi 4,0, terhelt 5,3) és a vérképem is rengeteget javult.
viszont az itthon döglésnek köszönhetően a mérleg: 4 hét alatt +3 kiló :shock: :shock: :shock:

ancsi!
nem akarlak elkeseríteni, de ha nem veszed fel a párod nevét, akkor is újra kell minden csináltatni. mert ilyenkor "kovács gizi, született kovács gizi" a név, vagyis mindenhol duplán kell szerepelnie... mert ez jelzi, hogy házas vagy (legalábbis nekem így magyarázták egyszer... amikor kérdeztem, hogy ki kell-e tölteni a "név" és "szül. név" mezőt is... mindkettőt csak akkor kell, ha házas vagy)
persze ilyenkor szerencse, hogy nem szokott a hatóságoknak feltűnni ez a dolog, tehát csak nagyon ritkán van belőle gond (pl a jogsinál tuti nem veszi észre kutya sem...)

susy!
attól függ, hogy mi az a "más"? ;)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Juli: Én nem értem amit írtál Ancsinak :D De lényeg, hogy neki kell nem nekem :D :D :D

Akkor végül oké, minden???Jupii :D Láttam iwiwen a képet, kerekedik az a pocak :wink:
csip-csip18
 
 


csip!
a dokimmal még nem beszéltem. a terhesgondozóban azt mondták, hogy többet pihenjek (ennél???)

amit ancsinak írtam, a lényeg:
amíg nem vagy házas, és ki kell töltened vmi papírt... vagy bmi hivatalos okmányról van szó, addig a "név" mezőben szerepel csak a neved (as kovács gizi :D). ha már házas vagy, akkor már ki kell tölteni a "születési név" mezőt is (ill. ennek szerepelnie kell a papírjaidon... ez ua, mint régen volt a lánykori név... csak hát amióta a pasi is felveheti az asszony nevét, azóta a "lánykori" kissé okafogyottá vált :)) még akkor is, ha a nevedet nem változtattad meg. kvázi ezzel jelzed hogy ne próbálkozzon be nálad a hivatalos közeg ;) :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok :!:

Julcsi
Örülök, hogy jó lett a terhelésed eredménye :!: :wink:

Képzeljétek tegnap délután sikerült a "nagy dolog" :lol: olyan boldog vagyok és megkönnyebbült :!: :wink:
Cipike mozog ezerrel :lol: reggel hajnali fél 4-kor keltett, Én olyankor nem bírok tovább aludni, olyan boldog vagyok, egyből kipattan a csipám :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


halihó!
Kép
szerintetek :?: :lol:

a külső méhszájam már nyitott :? de egyenlőre maradhatok itthon.
nagy különbség a tegnapi és a mai orvos között:
tegnap a doki látatlanban azt mondta, hogy ennyi idősen még tuti nem lehet GII-es a lepény...
ma a saját orvosom azt mondta, hogy ennyi idősen teljesen jó a GII-es lepény...
vajon melyik volt a megnyugtatóbb?

zsu!
a hajnali ébresztődre kicsit irigykedem :) én még egyszer sem ébredtem a prücsökre...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


-j- írta:
[b]zsu
!
a hajnali ébresztődre kicsit irigykedem :) én még egyszer sem ébredtem a prücsökre...


fogsz Te még hajnalban eleget ébredni a prücsök miatt!!!!!!! élvezd, hogy most még nem... :lol: :lol: :lol: :lol:

a kép? hát, ebben sose voltam jó, de sztem fiú... :wink: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
élvezem :) de azért örülnék, ha kicsit gyakrabban adna pindurka hírt magáról... de ha már ilyen lusti, akkor csak azt kívánom, hogy idekint is maradjon meg ilyen nyugodt babának.

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Lányok!

Susytunder- Privire válaszoltam , köszönöm szépen :wink: Nóri nagyon kis toleráns akkor ha ilyen ügyesen alszik :lol: Azért vásárolgattam otthon, mert egy csomó minden dolgot használtan vettem és hát az azért mérföldekkel olcsóbb, mint itt kint :wink: Na meg imádok teszveszezni és vaterázni, így kiélhettem magam :D

Suzy- Nem , az örök vőlegény átmegy férjbe :lol: :lol: Szegény ki is van rendesen, de persze csak hülyéskedik, mert olyan , mint egy nagy gyerek, de hát ezt már te is tudod :D Gratula a " nagy dologhoz" , nincs is annál jobb érzés, mint mikor megszabadulsz tőle :lol: :lol: Cipike nagyon kis huncut :wink: Nálunk Lili is írtó sokat mozog, főleg akkor mikor én már eludnék, vagy amikor én még aludnék :D

Juli- Köszi az infot az igazolványokkal kapcsolatban :wink: Szerintem vannak annyira vakok a rendőrök itt és otthon is ( BOCSI SUZY A PÁROD TERMÉSZETESEN KIVÉTEL :D :D :D ), hogy nem fog nekik feltűnni :D Akkor neked esélyed van egy nyugodt kisbabára ezek szerint....Nem olyan rossz ám az, sőőőőőt :D Én nem látok semmit a képen :oops: :wink: Ott van a kukija???

Csip-Hát akkor meg van a vita forrása, a szexhiány :D :D Attól én is mindig agresszívebb voltam :D Mondjuk mostanában nagyon ritkán kapok, szerencsére most hétvégén lerendezett az ember, most egy hónapig jóllaktam :D

Többiek merre-???

Ma azért nem jöttem délelőtt, mert Melindával voltunk a Finanzoknál ( Apeh-féle), mert szegények kaptak egy levelet, hogy fizessenek 500 eurót ( ennyit kaptak vissza a 2009-es adóbevallásból), mert jogtalanul kapták vissza.....Aztán elintéztük, hogy részeletekben lehessen visszafizetni ( 12 részletben) :wink: Aztán voltunk a Baumaxx-ban, Intersparban. Kikk-ben, Hoferben és Wellas Parkban......Szóval lóg a nyelvem és még kitakarítottam a fürdőt, WC-t, főztem , kimostam 2 adag ruhát és vasaltam :D :D Mivel megérkezett ma a király vasalóm, annyira szépséges, teljesen odavagyok érte :D Most viszont pihengetek , netezek, tv-zek :wink: Remélem mindenkinek jól telik a napja!

Puszi!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
a nyíl pont a kukacra mutat :) fölötte majdnem vízszintesen van az egyik (jobb) lábacskája. a másik lábából nem sok látszik, mert azzal éppen véletlenül hajlandó volt megmozdulni.

ahogy írod a részletfizetést, eszembe jutott egy régi sztori:
unokabátyámnak még a mobilok hőskorában a westel (mert akkor még ugye az volt) kiküldött egy felszólítást, hogy tartozik 12 forinttal, és legyen kedves, rendezze, különben kiküldik a végrehajtókat :shock: idióta írt egy levelet a cégnek, hogy legyenek kedvesek engedélyezni, hogy 12 részletben fizethesse vissza 1 év alatt (talán még anyagi problémákra is hivatkozott :P) a nagyeszű westel pedig belement... és kiküldött 12 darab 1 HUF-ról kiállított sárga csekket :lol: :lol: :lol:

mutizok még egy képet:
Képez egy gondolkodós-fejétfogós fotó... amin a doktor szerint prücsök tiszta nagyanyja :lol:
remélem, ezen már látható, hogy mi micsoda :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Hát ezmarha jó! Írtam egy litániát erre eltünt. Na majd holnap újra próbálkozom.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Jó reggelt :)

Juli: Huuképzeld nekem az első képen feltünt a ába, ne tudd meg mennyire örültem, hogy észre vettem :D hogy felosmertem megtaláltam, utána a kis tojását :D :D :D :D :D de a második képen semmit nem tudok kivenni :D :D :D

Ancsa: amiket lelicitálsz gondolom azokat nem ki szállítják neked, hanem barinőhöz vagy szülökhöz ide Mo-ra...Igaz????Mikor jössz azokért haza????

Suzy: Jupppiiii és végül mi segített, parilé nem probáltad még mindig :D Cuki volt ez a 4 óra kelés és kinyilik a csipád :D

Suzytünder: sajnálom, hogy újra kell írnod :?

Tünde: Hogy vagytok????Apaott van még???

Nálunk semmi külcsi, apa tegnap éjfélig melozot, bevállalt valami fusi munkát, azt jól megszívta szegény, Én meg már horpsztottam :D Tegnap tölött paprikát csináltam először, mert az ember nem szereti, de mondta, hogy ízlet neki :D Bár nem örült neki, de fini volt :D Tegnap óta fáj a hasam, lehet most van p.é...Majd meglátjuk mi lesz :D Bizakodunk :D Holnap megyünk a telkünkre csinálunk egy nyár végi medencés esti sütögetős bulit :D Alig várom :D

Gyertek majd :D
csip-csip18
 
 


jó reggelt!

csip!
a 2. képen jobb oldalt középen van a fejecskéje, és felette a jobb alkarja. mintha a kezével a halántékához nyúlna éppen. szépen látszik rajta a szemecskéje, nózia is :)
a pé-hez drukkolok! aztán most apára fel!
ja, és jó bulizást a hétvégére (ott is: apára fel! ;))

susy!
ne add fel!
próbáld újra ;) (én jegyzettömbbe szoktam írni. csak ha kész vagyok, másolom át)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Helló Csajok!

Juli- Nem semmi a Westel-es sztori :D Na így , hogy elmagyaráztad már látom Áronkát rendesen :D

Susytunder- Ez velem is többször előfordult már, a hajam kihullott miatta :wink: Most már először kimásolom, csak utána küldöm el :D

Csip- Igen, a Vaterás cuccokat Anyuhoz rendeltem, mert jön ki szeptember 17-én...Csak szegény vonattal jön, mert nincs autója, így azért olyan nagyon sok mindent nem mertem rendelni, mert a kezében kell hoznia :D Apára fel, jó medencézést :D

Mi holnap szülinapra megyünk, otthonról rendeltünk egy karikatúrát, elküldte a pasi a képet bescannelve, valami eszméletlen jó lett....Szerintetek ideért postával???ÁÁÁÁÁÁÁÁ :evil: :evil: Most tök ciki lesz holnap üres kézzel menni, de hát ez van...Ajándékot csak jövő héten tudunk adni, tök égő :evil:

Mindenkinek szép hétvégét!
Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


ahoi!

ancsi!
átmenetileg 1 üveg inni ajándék helyett... de azért az elég gáz, hogy nincs ott határidőre a rendelés...

jó bulizást nektek is!

én meg csak irigykedem. úgy elmennék már egyet kocsmába... de feküdni kéne... na meg a gyógyszer mellett még egy pohár sört sem tudnék meginni...

na, de 2 hét múlva indexes fórumtalálkozónk lesz... arra engedélyt kaptam a doktortól :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Kellemes Hétvégét!!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: