Új privát üzeneted érkezett!

Pedi: Ez igy van. Azóta nagyon várom a karácsonyt :) Mert 24-én jöhettünk haza a kórhátzból és a fa alá betettem őt:) Az volt a legszebb karácsonyunk. :)
Nekem most egy uh kép is jó lenne karira:)
Na de reméljük igy is lesz nemde??

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Igen, tegnap előtt együtt voltunk, meg talán ma is sikerül. :roll: A mai lh-t nem reggeli első vizeletből csináltam, hanem (talán) a 3.-ból. Azért csinálok egyet majd délután 5 körül is. Azért reménykedem egy kicsit mert azt olvastam hogy az lh előre jelzi a peteérést és hogyha pozitiv akkor az elkövetkező 24-36 órán belül megtörténik az ovuláció. Meg azt is olvastam hogy "akciózni" az utolsó pozitiv és az utána levő első negativ napon kell. :arrow: Tehát szerintem még nincs veszve a dolog...

De szép karácsonyotok volt akkor 3 éve! Mi meg pont február 14.-én jöhettünk ki a kórházból. Az is nagyon szép nap volt.

Na lányok! Karácsonyra legyen meg mindenkinek a pozitiv hcg tesztje, vagy az ultrahangképje a piciről!!!!! :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Itt egy friss táblicsku.

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

 
 


Pedi: észre sem vettem. remélem bejön mostmár végre......

Kép
csucsu05
 
 


Edit!

Köszike. :wink:

Csucsu!

Tényleg! Gratula a laptetőhöz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Köszi. csak hozzon már szerencsét végre.
Most nagyon jól olvasható a tábli. Bár nekem a széle annyira tetszett az eredetinek:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Hát megcsináltam az lh-t és a tesztcsík nagyon halvány. Úgyhogy ez már negatívnak mondtható.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Én is szoktalak titeket olvasgatni.
Tetszik ez a tábla és drukkolok, hogy egyre többen átkerüljenek az alsó részbe.
Szeretnék már én is ott lenni, de majd egyszer.

Drukk mindenkinek
Üdv
Mónika
kiscica13
 
 


Moni: Na akkor nincs más hátra mint várni......

Mónika: Szia. Üdv köztünk. mesélj magadról valamit.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Lh: Akár 3-4 napig is lehet pozi, de az első nega napon van repi, tehát akkor is tessék akciozni, mivel még több, mint 24 orán életképesek.

Tábla: nagyon tuti, köszike.
Adatok:16+1
2009. 04. 16.
3.
2.
30
Gravida
köv. uh: 11. 24.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Magamról? Röviden problémás.
Van egy 12 éves nagy kislányom.
Már egy ideje szeretnénk másodikat.
2004-óta próbálkozunk. Másfél éve szedem a dexametason-t, 2008-óta redszeresen menstruálok. A leleteim hol jók hol rosszak.
A legujjabb a HPV vírus ami pozitív és magas kockázatú. A hormonjaim pill. a megengedett 3-szorosa.
Mellesleg 4 napja kések, ami semmit nem jelent.

De pozitív vagyok és annyi a dolgom, hogy semmire nem érek rá. (fősuli)

Üdv
Mónika
kiscica13
 
 


Móni: Hú akkor tényleg össze jött most neked. De lehet, hoyga 4nap késés még most babát is jelent. sosem lehet tudni:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt!!

Kiscica! Üdv köztünk! Hát nem semmi, hogy mi mindenen túl vagy már. Teljes szívből kívánom hogy mielőbb valóra váljon az álmod!
Beírtalak a táblázatba, de majd kellene még 1-2 adat. De lehet hogy a kismamikhoz kellett volna írni a nevedet..... :wink: :lol:

Encike drága! Hogy vagy? Túl vagy már gondolom az AFP-n. Mikor lesz meg az eredmény? Tudjátok már, hogy pöcsös vagy nunis-e a pocilakó? :lol: Vagy meglepit szeretnétek? Ja! És nagyon várjuk ám még mindig a pocifotót!!!! :wink: :wink:

Csucsu! Hát, igen! Már csak várnunk kell! Ez a legrosszabb az egészben. Komolyan mondom, hogy a ciklusom második felét utálom a legjobban. Állandóan bizakodni, hogy talán most már nem fog meglátogatni piroska nénénk, de a végén mindig csalódás a vége. Jó lenne már ha örömujjongással érne véget a ciklus. :roll:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: ezzel én is igy vagyok. Már nagyon unom a nega teszteket. Jó lenne ha végre a gólya ide találna. na de majd most úgye??
Innen szép koppani mi??
Remélem most nem fogunk.

Kép
csucsu05
 
 


Hát nagyon remélem. Sz@r érzés nagyon a koppanás... De ezt nem kell ecsetelnem, hisz itt mindannyian tudjuk... sajnos.
Éppen a múltkor mondtam pedinek hogy ha már a gólya nem hozza a babát akkor a Jézuska hozhatna már igazán egyet. :roll: :roll: Vagy ez olyan nagy kérés? :? :?

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Móni: Nem nem nagy kérés. Pláne hogy a baba jó helyre kerülne. De reménykedjünk a jóban:)
Nagyjából együtt fogjuk megtudni koppantunk e vagy örülhetünk:)

Kép
csucsu05
 
 


Igen! Én is ezt akartam mondani az előbb, hogy majdnem egyszerre tesztelhetünk pozitivat.. :wink: ( nagyon remélem)
Majd jól kivesézzük a vélt vagy valós tüneteket. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Moni: Hát jah:)

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Kiscica!
Én is üdvözöllek köztünk :!: :!: :!: :!:
Hát hallod, nem egyszerű a te eseted sem :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Mielőbbi babásodást kívánok :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Csak egy kedves emlék.
Mikor férjhez mentem már hat hónapos terhes voltam, nagy pocakkal. Májusban esküdtünk. A videósunk úgy vágta össze a videót, hogy az első képeken éppen egy gólya száll le, és a mi házunkat vágta a következő kockára. Így úgy néz ki mintha a mi házunkra szállna le a gólya. Olyan aranyos.

Hát csak ennyi

Üdv
Mónika
kiscica13
 
 


Móni: Ez nagyon aranyos és frappáns ötlet volt tőle. :)

Kép
csucsu05
 
 


Mónika!

Ez egy nagyon szép és kedves emlék.

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


sziasztok!!!!!
kiscica üdv köztünk!!!!!!!
lányok jó sokat írtatok..alig győztem visszaolvasni.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még kb.13 nap és elkezdem az injekciót 5 napig,plusz a gyógyszert 15 napig,meg még hőmérőzés. Ahogy közeledik az idő,úgy stresszelek rá a szuri témára. De a babáért mindent. Bízom benne,hogy ez használ. Veletek mizu? :)

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


hu nyuszi mnden elismerésem a tiéd hogy be adod magadnak a szurit..én tuti nem merném.... :) :oops: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Lányok! Gasztonyi Zoltánnal van valakinek valamilyen tapasztalata? Az Istenhegyi Klinikán van,és az Istvánban bejáró orvos.Mi most hozzá mentünk,nekem nagyon szimpatikus,alapos pali,de azért meghallgatnék más véleményeket is. A kórházak/szülészetek topic-ban nincs róla semmi. Köszi előre is

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


nyuszi indícs topicot a nevével..én is így tudtam meg csomo mindent a mostani dokimrol..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nyuszi: sajnos nem ismerem a dokit.

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!

Én is vagyok..Ma bevettem az utsó 2 szem clostyt:)
Hááát nagyon kíváncsi leszek.

Kiscica: üdv a fedélzeten:)

nyuszi: sajnos én sem tudok doki ügyben segíteni, én már ezer éve járok az enyémhez.

tary
tary
 
 


tary hajrá!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nitacska a tanácsot.
Hajrá Tary!!!

KépKép
KépKép
nyuszi81
 
 


Tary: Kivánom, hoyg szerencsés legyél :)

Kép
csucsu05
 
 


:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi:) azért jó lenne együtt végig csinálni a terhességet is, nem? Már egészen jól összeszoktunk:)
pocakos tali? :lol: :?:
tary
tary
 
 


Nitácska: jól látom, hogy mi fej fej mellett haladunk???
tary
 
 


tary ha minden igaz akko igen! :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!!!

Hajrá Clostis mamák!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szia zsuzska hogy vagy? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nitacska!

Hát jól vagyok, leszámítva, hogy iszonytatóan fájnak a melleim :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
De apácskát elkaptam délelőtt, szóval adtunk az érzésnek délelőtt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És ti hogy vagytok? Hogy telt a napotok??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


most akkor nem unatkoztatok délelőtt?! :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hát mi nagyon nem... ébredés után összebújva megnéztünk egy filmet, aztán PUDIIIIIIIIIIIIIIIING :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

HAsznosan telt a mai napunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaj, Nitacska!

Majd ha kell alany gyakorolni körmöt felrakni, szívesen jelentkezem alanynak :wink: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kuzsanna: Jó is az reggel ágyban maradni filmet nézni majd puding. Ezt élvezzétek ki utoljára mert ha gyerek lesz ez már nem lesz kivitelezhető:)

Kép
csucsu05
 
 


hali csajok!

Aha. Szóval volt akinek hasznosan teltek a reggeli órák...:) :oops:
Mondjuk mi sem panaszkodhatunk :lol: :oops:

hajrá closty!
tary
 
 


Csucsu!
Hát igen.... ki is használtuk ezt rendesen... olyan ritka az ilyen nyugis reggel, hogy nekünk sem volt kedvünk felkelni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tary!
Szóval mindjárt pé???? Hajrá, hajrá!!!!!

Nitacska!
Mindent bele nektek is :!: :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Nita, Zsuzska, Tary! Hajrá pé... :wink: :wink:
Csucsu, Edit, Nyuszi! Mi már túl vagyunk a pé-n. Remélem valamelyikünk tesztel majd egy pozitívat. :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Tényleg, kiscica!

Csütörtökön írtad, hogy 4 napja késik. Mi van veled azóta? Remélem nem jött meg és babóca van. :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: