Új privát üzeneted érkezett!

kírus!
a bácskába, vagy a jelky térre szoktam menni.

még mindig csoda helyesek a gyerkőcök.
tegnap éppen azon ámultam, hogy a nagyfiú már hogy üldögél :o pedig csak most született :o

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


ja... egyébként engem feszt ijesztget valamivel a doktor :) anno azzal kezdte: ő szívesen megműt... de azért próbáljuk előbb ki a metet. aztán ugye most tavasszal is jött a műtéttel... és amióta babás vagyok, egyfolytában vagy a súlyommal piszkál, vagy szobafogságot akar :?

de egyébként ma nagyon aranyos volt.
éppen felfeküdtem/felültem (vagy mit csináltam :?:) a vizsgáló székre, amikor totál bekeményedett a pocim. a doki meg nekiállt, masszírozni, és addig nem is vizsgált, amíg be volt keményedve, csak hogy ne fájjon...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Jó reggelt Csajszik!

Tündiiii- De jó, hogy jöttél, hát ez valami tüneményes ez a fotó :D :D Gyönyörű kisbaba Zoé baba, egyem meg a kis szivét, hogy szuszog Apukáján....Én is, én is , én is :lol: Remélem követni tudlak a szülésben is, hasonlóan szeretném, mint ahogy nálad lezajlott :wink: Nagyon ügyesek voltatok!!!!!

Juli- Na, ezek szuper hírek, hogy nem kell befeküdnöd :D Jó nagy már a te kis babád is...Csajok repül az idő piszkosul :shock: Dokid egy cukorbogár :D

Kírus- Sikerült venne, melegítőt, nagyon cuki és még jó, hogy időben mentem, merttegnaptól volt akcióban, 12-re értem kb a boltba és már csak pár darab volt :shock: Gyönyörűek a gyerekeid, Nimród napról-napra nagyobb :D A dávod-i strandról én is hallottam a mútkor mikor Baján voltunk :D

Nekem jó lett a cukortesztem, minden bőven az értékhatáron belül, mondjuk biztos voltam benne, hogy így lesz :wink: Ma befejezem a takarítás maradék részét aztán este meg megyek Apjukkal vezetni ( hátha ma is összekapunk :D )

Mindenkinek szép hétvégét!
Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 

 
 

ancsi!
ezért járok ehhez a dokihoz... mert ilyen, amilyen :)

örülök, hogy rendben van a terhelésed :) ez azért megnyugtató... még akkor is, ha az ember tudja, hogy "úgyis"

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Szép jó reggelt :!:

Korán kelek mostanában, mert a lábaim, a derekam sűrűn begörcsöl...elkezdtem szedni vagyis inni a Calciumot is :!: :roll:

Tündi
Nagyon édi a kislányod :wink: ügyesek voltatok és örülök, hogy nincs rossz élményed a szüléssel kapcsolatban :!: :wink: gratulálok még egyszer :!: :wink:

Ancsi
Ez volt az első cukor terhelésed :?: örülök, hogy nálad is rendben a cukor :wink: ne veszekedjetek, inkább akkor ne is menj drága :!: :roll: :wink:

Julcsi
Azért mégis jó hír, hogy nem kell befeküdnöd, otthon azért sokkal jobb nektek :wink: már szépen növögettek Ti is :roll: :lol:
Rendes ez a doktor, még masszíroz is :roll: :wink: tényleg kedves :wink: és nagyon figyelmes, hogy vár, hogy ne fájjon :!: :roll: :wink:

Kírus
Nagyon szépek és helyesek a gyerekek :!: :wink:

További szép hétvégét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok!

Már régen voltam, múlt héten nyaraltunk a Balcsin....nagyon jól éreztük magunkat...de épp időben értünk haza, mert Mírusnak elkezdett nőni a foga, így elég nyűgösen telnek a napjaink...sokszor harc megy, hogy bekapja végre a cicit etetéskor, aztán meg úgy szívja a drágám hogy majd behorpad a homlokom..:)
Csütörtökön el is vittem a védőnénihez, hogy valóban a foga miatt nyüglődik-e és megerősített...
Már 6240 gramm és 63 cm...most nem hízott annyit, mint eddig, de azt mondják, általában ilyenkor pár hétre stagnál a súlyuk...

Tünde! nagyon örültem a jó híreknek....nagyon szép baba Zoé és szuper hogy ilyen jól viselted a szülést...én azt mondtam a szülőszobán akkor, hogy többet tuti nem szülök, de már alig várom, hogy újra átélhessem....Kírusnak igaza van, valóban nem újszülöttnek néz ki hanem egy hónaposnak is :)

Juli! örülök, hogy nem kellett befeküdnöd...tényleg tud aranyos is lenni a dokid :)

Joli! hát én eléggé féltékeny típus vagyok sajnos, így én sem viseltem volna szó nélkül ezt az exes dolgot....sőt én tuti nem engedtem volna meg...milyen már az otthonodban bájcsevegni a férjed exével miközben a baba is ott van..szerintem ez elég gáz....és persze fordítva gondolom a párodnak sem tetszene, ha esetleg most mégis rámondja hogy nem lenne gond azt tuti nem úgy gondolja...remélem már jobban vagy azért lelkileg...szerintem is inkább kérj segítséget szakembertől....lehet hogy már egy beszélgetés is sokat jelentene, mert meggyőzne, hogy mindent jól csinálsz....:)

Zsu! mi is nagyon élveztük a 4D uh-ot, csak mi sajnos túl korán mentünk..senki nem figyelmeztetett minket, hogy a 21 héten még nem sok mindent fogunk látni....majd a 2.nál már nem leszünk ilyen türelmetlenek talán....:)

Ancsi! szép a pocid..láttam iwiwen is :)) ne veszekedjetek apával...:) szuper, hogy jó lett a cukorterhelésed, én is úgy érzetem, hogy ezzel nem lehet majd gond és mégis...

Édiii! nekem is hányingerem volt az első fogamzásgátlótól amit szedtem, de az brutál volt amúgy is (triregol) azóta már váltottam....ezzel nem volt baj, de most még nem is szedhetem...

Csip! szuper, hogy ilyen jól megy a körmözés...én is szívesen csinálnám már, de most még nincs időm ilyenekre....

Kírus! nagyon szépek a gyermekeid, és nagyon ügyes Nímród, hogy már ül. Mírus is állandóen ülve akar nézelődni...biztos élvezte a mama akkor, hogy egész nap babázhatott...hogy viselte a pici hogy nem volt ott az anyukája?

Onlány! hogy vagytok? neked volt azóta cukorterhelésed? engem nem küldtek el....

Én a súlyom miatt bőgtem tegnap is apának, egyszerűen ahelyett hogy fogynék egyfolytában hízok....már lassan annyi vagyok, mint amennyivel bementem szülni...pedig szülés után egyből lement 8 kg, de már vissza is jött...nem értem miért, próbálok oda figyelni arra, hogy mit eszem és mégis....totál ki vagyok...semmilyen ruhában nem érzem jól magam...mindenki fogy a szoptatás alatt én meg csak hízok...de azt sem tehetem, hogy nem eszek rendesen kaját, mert akkor meg nem lesz elég tejem...ördögi kör....


Aki esetleg kimaradt annak nagy ölelés...

és pussz mindenkinek!!!!

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!


Megjöttünk, itthon vagyunk.
A keresztelő nagyon jól sikerült. Lányok úgy képzeljétek el, hogy annyi süti, torta és kaja volt, hogy azt hittük egy hétig esszük. Közbe meg minden elfogyott, így most mennek apáék az auchanba is bevásárolni. :) Anya sütött 6 féle sütit a keresztanya szülei 9 félét, mert ők falusiak és náluk ez a szokás. Volt 3 kiló karajról sajtos hús, 3 kiló rántott hús, 2 kiló gomba, meg leves, meg főtt hús, meg köret meg stb... és ezt 20 ember megette, amiből 6 gyerek volt. Szóval ledöbbentem :))
Képeket most bütyköli a bátyám, mivel ő a kereszt apa sajnos az egyik barátja fotózott és nem lett olyan amilyet szerettem volna.
Nagyon jól éreztük magunkat otthon, nem is volt kedvem vissza jönni, pityeregtem is apának hazafelé a kocsiban.

Tünde
Látod én mondtam, hogy könnyen fogsz szülni. A szopi rendeződni fog, sok türelmet és kitartást hozzá, vannak ám hullámvölgyek. :)

Kírus
Nem mondod, hogy Nimród ül??? :shock: A képen azt látom, de még "csak" 5 hónapos, nem? :)

Iner
Ha Míra elindul és már nemcsak a szopi lesz úgy fognak lefelé szaladni a kilók, hogy csodálkozni fogsz. Majd meglátod. Ne keseregj. :)

Zsu
Nem tudom, hogy tudod e, hogy a Calciummal vigyázni kell. Egészen pontosan nem tudom, de 30 valahányadik héttől nem szabad szedni, mert előbb jöhet a baba. Sógornőmnek 3 héttel jött hamarább, és a dokija szerint ettől.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy! köszi a bíztatást....remélem igazad lesz....nem semmi kaják voltak, biztos minden nagyon finom volt, ha így elfogyott....:)

Többiek merre csatangoltok???

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Egy gyors pocakos kép, mert el fogom felejteni...

Kép

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


halihó!
én vagyok, csak kábán, mint mostanában mindig.
olvasgatlak benneteket, de igazából nem történik semmi különös velünk.
a pindurpandur egyre többet mozog, néha kész vicc, ahogy hullámzik a pocim :D és persze várom, hogy elmúljon a jövő hét gyorsan, mert utána héten kedden megint uh... és csütörtökön megint orvos... ahol lehet, hogy megint uh...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


zsu!
csecse pocak :o :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Susy
Nem tudtam és nem is hallottam ezt :shock: köszi szépen, akkor nem iszom Én ezt olyan sűrűn :!: :roll:
Mennyi kaja te jó ég, és elfogyott :roll: :wink: gratulálok a keresztelőhöz és kik lettek a k.szülők :?:
örülök, hogy jól éreztétek magatokat :!: :wink:

Többieket is pusszantom :!: :wink:

További szép estét :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu szép pocak....irigy vagyok nagyon :)

Én is mutatok egy képet az én drágámról....


Kép

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Iner
Gyönyörű kislányod van Neked is :!: :wink:
köszike a pocak dicsit :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok....

Hát megjöttünk a Balcsiról Nagyon jó időnk volt szarrá égtünk a napon :D
Nehezzen indult, mert a kocsit beszart csütörtök du...Hűtővíz ventilátor csere, szerencsére kész lett...Reggel elindultunk és 3 óra alatt értünk le...Majd felrobbantam...Aztán pihi és mentünk, mert Bogláron BB fesztivál volt :D Pénteken kettecskén voltunk :D nem is ittunk csak nyugdíjas modján sétáltunk beszélgettünk :D Aztán Szombat egész végig a fönökömékel voltunk, beszartunk olyen jó volt, röpiztünk ettünk együtt aztán este berugtunk, de úgy, hogy majd össze hánytam magam, mert persze felültünk mind a 4-en olyanra mint a brac danc(nem tom, hogy írják )csak durvábbra(na az úgy kicsinált, hogy kimaradtam 4-5 kör borozásból)...Rövidet ittunk aztán fehér és vörös bor mindent...Tüzijátékot nézztünk és fél 2 körül már haza sétáltunk, mert a fönökömasszony :D menni nem bírt az utcán(Én táncolni akartam még), állandóan a kerítésnek ment...És a nagy poén...Biciklivel jöttek hozzánk :D ott lerakták, mert 300 m laktak tőlünk....Nem sikerült elindulniuk mert eldöltek a biciklivel együtt mindig mind a ketten,, akkorát nevettem, hogy hajszál hijján bepisiltem, folytak a könnyeim :D aztán sikerült elindulniuk, ahogy nem tekertek eldöltek a birgán :D Moka hegyek voltak... :D
Vasárnap átmentünk még hozzájuk medencézzni, ők aztán láttuk, hogy tele vannak kék-zöld foltkkal és hámlásokkal, a betontól, ahogy elestek...Nem semmi...Aztán elindultunk haza, mert Én nekem kegyetlenül ki volt a gyomrom, talán még most is...
De egyszóval baromi jó volt :D :D :D
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Suzy- Nekem ez volt az első és egyetlen cukorterhelésem, itt kint csak egyet csinálnak :wink: Nagyon szépséges a pocid, Cipike növöget rendesen :D A Calciumot én már iszom egy ideje ( már ha azt ivásnak lehet nevezni, hogy hetente , két hetente egyszer eszembe jut :D )

Iner- Nagyon gyönyörűűű Mira baba és gratula a fogacskához :wink: Szerintem se izgulj a súlyod miatt, ha már elkezd mászni meg menni a kiscsaj majd úgy is lemozgod azt a felesleget :wink: Örülök, hogy jól vagytok!!!

Susytunder- Aztaaa kaja mennyiséget, nem semmi :shock: :shock: Már csak az elolvasásától is jól laktam :D Képeket kiváncsian várom a keresztelőről :wink: Az én keresztanyukém ugyanilyen, egy sima vasárnapi ebédre annyi kaját csinál, hogy mi itthon egy hónap alatt nem eszünk annyit :D

Juli- Jövő héten UH, juhuuuu :lol:

Csip- Hát ez tényleg nagyon vicces lehetett, ahogy estek-keltek a bicajjal, hihihihih :D Nagyon örülök, hogy ilyen jól sikerült a nyaralásotok :D

Képzeljétek mi Olaszországban voltunk a hétvégén :oops: :D Melinda barátnőm kitalálta, hogy mi lenne ha szombat hajnalban elindulnánk, reggelre odaérünk ( 480 km) és vasránap este vissza....Hát nekünk se kellett kétszer mondani, szállást foglaltunk gyorsan a neten Trieste-be és hajnali 3-kor elindultunk ( Melinda , a férje Szabi, Noel a kisfiuk, Csabi és Én).....Csajok azt hittem megpusztulok ugyanis az 5 órás utat 9 óra alatt tettük meg, akkora dugó volt :shock: :shock: :shock: Szegény Lilikének nagyon nem volt jó az utazás, ott anyáztam magamat, hogy hogy lehetek ekkora barom, hogy képes vagyok elindulni.....Nagy nehezen megérkeztünk Trieste-be ( reggel 8 helyett kb 12-re), elfoglaltuk a szállást és irány a strand....Hát nem tudtuk, hogy szerintem Trieste-ben van Olaszország egyetlen sziklás tengerpartja :D Úgyhogy tényleg csak úszni lehetett, de a víz az gyönyörű tiszta volt :D Estére nekem a pocakom az utazástól meg a sétától úgy bekeményedett, hogy azt hittem ott szülök meg a parton.....Úgyhogy az esti pizza után én húztam aludni.,...De addigra már mindenkinek lett valami baja, Melindának az orra dugult be, Szabinak a torka fájt, Csabinak a feje....Szóval mindenki dögrováson volt.....Vasárnap reggel felkerekedtünk , 8-kor elhagytuk a szállodát , elindultunk Lignano felé, hogy legalább egy nap legyünk homokos tengerparton.....Útközben megláttuk GRADO tábláját....Mondják Melindáék, hogy ők már voltak ott, menjünk inkább oda strandolni....lekanyarodtunk és mentünk Grado-ba....Hát Lányok a vasárnapi nap minden előzőért kárpótolt minket, hatalmas homokos tengerpart, csupa napernyő, ragyogó napsütés, sekély víz, minden adott volt egy csodálatos naphoz :D Úgyhogy minden jó ha a vége jó, dacoltunk mindennel és végül megkaptuk a jutalmunkat a tegnapi nap formájában :D Képeket holnap hozok, de most mennem kell mosni, kipakolni stb..... :wink:

Mindenkinek szép napot!
Puszi
Ancsa

Ja és örömmel jelentem, hogy a 7-ik hónapba léptem, trárááááá :D

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa: Na de jó :D és végül hol oglltatok szállást???Így 1 éjszakára???Szerencstek volt az 1 éjszakával :D
kérjük a képet :D ja és gratul a 7 hónaphoz...Nem semmi :D Hogy telik az idő :D
Hát igen December volt tln az első hónap mikor keztük amúgy :wink:

Tünde: cuki a kép :Dhát igen Juli nekem ki is jött a könny a szememből olyan szép a kép :D

Suzy: kérjük a képet kersztölőről :D

Iner: jó, hogy jöttél :D a kilok meg igaza van Ancsának, ahogy elkezd a kis Mírus menni lefog rólad esni a gatyesz :D

Juli: Turi???Varrás???Mi következzik most majd??? :D

Joli:Mi volt Szombaton, gyere mindenképp!!!!!!!Várunk!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Iner
Annyira nagy lány már Míra és annyira bájos. :)

Zsu
Micsoda csini pocak, nagyon szép lehetsz "egyben" is. :lol:
Ihatsz Calciumot, csak kérdezz majd rá, mert valahány hetes kortól nem nagyon ajánlják. :roll:

Ancsa
De irigy vagyok..Olaszország.... :)
Használd is ki amíg pöttömke meg nem születik, mert utána nem lesz ennyire egyszerű. :)

Kitti
Örülök, hogy ti is jól éreztétek magatokat.


az ügyeletes doki meglátogatott engem tegnap este, olyan fejgörcsöm volt, hogy mozdulni sem bírtam és hánytam, mint az állat. 3 féle injekciót kaptam, utána jobb lett. Azt mondja, hogy a csípés utáni méreganyagtól is lehetett,(még szerdán itthon megcsípett valami, amitől hatalmasra dagadt az ujjam és a kézfejem, de a szoptatás miatt nem kaphattam semmit rá) ha ilyen nem szokott lenni. Fájni szokott a fejem, de én még ilyet nem éltem. Nórit meg sem tudtam szoptatni, apa etette meg cumisüvegből, szegénykém birkózott a két gyerekkel

Előtte nem sokkal Kristóffal volt ügyeleten, mert ő meg bárányhimlő gyanús volt... remélem most már nyugi lesz...

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a Védőből...nem volt semmi különös, vittem a kész eredményeket, minden ok :!: nézett a doki szívhangot, vagyis szerette volna megnézni, de Cipike nem akarta :roll: mondta is a kedves doktor, hogy micsoda háború van itt, annyira mozgott, hogy nem tudott először szívhangot nézni...aztán meg elbújt, de végül is a doktor nyert :lol: minden a legnagyobb rendben :!: :wink:
Szokásosan a pulzusom 110 volt már reggel, meleg lesz vagyis már az van :!: :roll: de a belgyógyászom azt mondta ne aggódjak a meleg miatt van egyértelműen :!: már megy is a klíma idebent :!:

Susy
Köszi a pocak dicsit :!: :wink: iszom, de nem minden nap :!: :roll: köszi még egyszer :!:
Óóóóóóóóóó, Te szegény és most már jobban vagy :?: migrén :?: mostanában a csípések okoznak ilyet, hallottam már ilyenről és volt akinél lázat is csinált :!: :roll: apácskának nem lehetett könnyű dolga, de megoldotta, ügyes :!:
És nem lett himlős :?:
Reméljük nyugi lesz most már :!: :roll:

Ancsi
Micsoda programotok volt :roll: :lol: de jó, kicsit irigy vagyok ám :oops: :wink: örülök, hogy azért a végére jól alakultak a dolgok :!: :wink:
Gratulálok a 3. trimeszterhez :!: :wink: nemsokára utol érlek Titeket :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
Most nézem, hogy már több, mint egy éve ismerjük egymást. Július 26 volt, amikor csatlakoztam ide. :)
Milyen fura vissza nézni, hogy akkor még csak próbálkoztunk a kistesóval. :) És hogy már lassan te is szülsz... annyira jó!

Védőnőtől nem kérdezted ezt a Calciumos dolgot? Meddig dolgozol még?

Most már jobban vagyok, de még mindig fura a fejem. (Erre mondaná a bátyám, hogy ha neki is ilyen feje lenne akkor neki is fájna) :lol:

Kristófról végül eltüntek a pöttyök.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy
Én meg július 23-án csatlakoztam a bnethez :!: :wink: és emlékszem, hogy Te írtad, hogy majd milyen jó lesz vissza olvasni, amikor már mindenki babás lesz...milyen fura és jó érzés :!: :roll: :lol: Többiek hajrá++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Susy
Ettől a Védő nénitől nem kérdezek semmit,mert nem szeretnék, majd az enyémtől vagy a dokimtól megkérdem
:!:
Még szeptemberben is szeretnék dolgozni :!: :roll:
Mintha csak a férjem szavait olvasnám :!: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
Melyek apa szavai? Melyikre gondolsz? :lol:

Ja! Egyébként képzeld megjött a rendőrségi papír, de anyóséknak, ők meg Németországba voltak, és a levelet átvette a szomszéd, így jó későn kaptunk meg, túl későn... apát hiánypótlásra szólították fel, hogy hogy tanúkkal kell igazolni nem is tudom miket, meg hogy adja meg a címét meg ilyenek és ezek benne voltak a kérelembe,de már mindegy is, mert lejárt a határidő, amikorra válaszolni kellett volna.. így most fel kell őket hívni telefonon, vagy nem tudom mi lesz...

Kép
Kép
susytunder
 
 


Susy
A zárójeles :!: :lol:
Zolit megkérdezem :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


csip!
ahogy olvastalak... háááát... az jutott eszembe, amikor párommal már nagyon nem voltunk egy buli után szomjasak, és a híd aljában álltunk a lépcsőnél kézenfogva... és azon röhögtünk vagy egy órát, hogy fogalmunk sincs, hogy a fenébe működik a lépcső... de akkor hogy fogunk hazajutni??? :lol:

ja, amúgy a varrás után majd most már a horgolás jön :) de még varrok egy kicsit, mert szétszabtam az egyik kopott farmeromat, kismamanaci lesz belőle (fércelve bele a pocakbetét pont jó, csak nem tudom, géppel hogy tudom majd megvarrni). aztán ha a varrógépet apa kiszedi a helyéről, akkor hozzáférek alatta a ládában a fonalakhoz... és állok neki a pulcsinak, kisnadrágnak, stb...

ancsi!
irigykedem... olaszország a szívem csücske... 2 nyarat töltöttem anno monfalconéban (pont trieszttel szemben van az öböl túloldalán... és de durva! most rákerestem a gugli maps-ban... és totál jól látszódik a kemping medencéje is a térképen ugrótoronnyal, mindennel :))

susy!
sajnálom ezt a fejfájós herce-hurcát :( nem vagyok fejfájós... nagyon ritkán fáj, de akkor mozogni sem bírok... csak vegetálok.

zsu!
amikor nekem a terhesgondozóban nem találta a doki a szívhangot, mondta, hogy átmegyünk az ambulanciára és megnézi uh-val... utána már nem is akartam, hogy megtalálja :)
annak örülök, hogy minden OK.

egyébként múltkor olvastam, hogy a 25-26. héttől nem szabad gyakran olyan dolgokat enni, amiben sok karotin van (narancs, répa, sárgadinnye, stb), mert a karotin, mint festékanyag kötődik az éppen most kialakulóban lévő végleges fogacskák fogcsíráihoz, és így alapból lesz egy enyhe elszíneződésük majd a fogaknak.
tudom, hogy ez még nagyon távoli... és a gyereket is vsz majd csak tizenévesen fogja zavarni... de azért érdekességként leírtam :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Suzy: Köszönjük a hajrát meg a ++++ elraktuk Edii-vel :wink:
Cukika a cipike lak :)

Juli: an akkor várjuk majd a képeket :D Na az semm lehetet rossz :d hogy műszik a lépcső :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


csip!
de ezt el nem tudod képzelni:
le kellett ülnünk, annyira röhögtünk azon, hogy fogalmunk sincs, hogy a fenébe jutunk föl a hídra :o
mondjuk az is helyes, amikor apa bátorra issza magát :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Zsu
Köszike.

Juli
Na én vegetálni sem bírtam, még feküdni sem volt jó, iszonyú volt.
Ez a bátorra issza magát tetszik. :lol:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ohhh azt mi is ismerjük :D Nálunk is van mindig :D na mondommi van, erősre ittad magad????Erre az Ember behúzza a hasát :D felteszi a karját és megmutatja, hogy ő popey, és Igen erős lettem-mondja :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Jó reggelt Csajok!

Csip- Végül egy 2 *-os szállodában találtunk szállást, nekünk annyi volt a lényeg, hogy aludni tudjunk valahol, nézegettünk ifjúsági szállásokat, meg mindent, de sehol sem volt hely, főleg nem egy éjszakára...Istria Hotel volt a neve egyébként :wink: :wink:

Susytunder- Remélem már jobban vagy, ez a fejgörcs nem hangzik valami túl jól :? És kiderült már mi csípte meg a kezedet?

Suzy- Örülök, hogy minden rendben Cipikével :wink:

Hát lányok írjátok, hogy Olaszország miatt irigykedtek......Megmondom őszintén nekem annyira nem jött be.....Mert annyira koszosak az utcák, a wc-k , nem tudom, olyan ápolatlan az egész, mint a cigusoknál :? Vagy lehet én vagyok már ahoz hozzászokva, hogy itt az osztrákoknál még a szar is rendben áll az út szélén :lol:

Juli- Köszi ezt a karotinos info-t, mert még nem hallottam róla, de jó tudni :wink:

És akkor pár fotó Lányok az útról:

A dugó:
Kép

Így ettek-ittak a dugóban:

Kép

Túlélő csomagot is kaptunk ( persze az osztrák oldalon), cola, újság és Pez cukorka volt benne:

Kép

Trieste:
Kép
Kép
Kép
Kép

Pizza:
Kép

Grado:
Kép

A banda:
Kép

A part:
Kép
Kép

Fagyi:
Kép

És 27 hetes pocak:
Kép

Puszi mindenkinek!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Sziasztok :!:

Ancsi
Annyira fantasztikus képek :lol: nagyon csini vagy, már milyen szépen látszódik a pocid, Édi a kis Gombócka :!: :wink:
Az a pizza :roll: úgy bele harapnék már most reggel :!: :lol:
Azért elmennék Én Olaszországba :roll: még nem voltam külföldön csak Szerbiában, de oda is csak egy pár órára ugrottunk át :!: :roll: :wink:

Ediii
Mi újság, hogy vagytok :?:

Többiek :?:

Képzeljétek, tegnap jöttek a barátnőmék hozzánk, Ők hozták a baba kocsit Angliából :!: Csajok teljesen le vagyok nyűgözve ezt sztem nem is használták, annyira jó állapotban van és olyan sok mindent lehet rajta állítani és van egy hordozó is hozzá, nagyon szép, Graco :!: :lol:
Csinálok fotót róla, mert ezt muszáj megmutatnom nektek is :!: :wink:
ja és 20ezer ft volt :!: minden van hozzá, ami nekem majd kellene fog és a színe :roll: anyaga plüss, de vízhatlan, mogyoró barna, krém szín és apró kis kockás rész is van rajta :!: jajjj, nagyon tetszik, apácskával tologattuk este 10-kor az udvarban :lol:

Vidám, szép napot :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok...

Suzy: Kérjük azt a képet :D kérdeztem vagy csak akartam?!?!?!?Mi lesz Cipike neve???

Ancsa: Tünderi vagy :D elsemm hiszem, hogy már ekkora a hasad!!!!Atya ég :shock: :shock: :shock: :shock: Mindjárt szülsz, jézusom :shock: :shock: :shock: Cuki vagy apával a vízban :D Az a fagyi, nem semmi és a pizza :D Tudunk ám élni :D jól teszed :D Annyira jó láttni csillog a szemed annyira boldog vagy csak úgy sugárzol, nagyon jó ezt láttni, lehet belőled meríteni :D :wink: Hogy a legjobb évedet Tőltöd most :D

Juli: miujsi??pocak kép???Kérünk!!!!

Többiek???

Jaj tegnapi napom, Nem tudtam aludni, mert az udvarban a csövesz részeg volt és állandóan vagy köhögöt vagy hányt vagy tüsszentet vagy nem tudom...nem volt valami fényes, az első vendég akit már másodszor írtam be, baszott eljönni és valahogy érezztem is...Persze aztán a következő vendégem aki hajós...Ő meg elkésett és közölte, hogy akkor csak a lábát csináljam meg...Na jó...Van más varim???Megcsináltam csk a lápáb a köv vendégre ügye ezáltal, hogy csak lábaztam 1.5 órát vártam...Aki késet 30 percet...na megcsináltam a kezén a töltést...Erre mikor már olajoznám be a körömágyt nem tetszik neki...Mondja akkor...Idáig mindig fehér végüt csináltam és most rózsaszínt kért, de kérdeztem mikor kiválasztotta a színt melyik jó, bizti jó-e...Na akkor lakozam át, pirosra, nem fette be persze, akkor mondom végig raköm kövel mikor mind a 10 ujjával végaztam ez semm lett jó...Na berágtam és leszedtem és előlröl megcsináltam és végül egyszínű pirosra csináltam...Magyarán plusz 1.5 órát csináltam még jó, hogy nem jöttek utána...Aztán még a lábát is megcsinálta...Szóval tegnap itt volt 8 tól 4 ig, és volt 3 vendégem....az kemény azért csomó szabad időm volt...máskor ez nekem 4 vagy max.5 óra lenne...Na aztán haza mentem és apinak csináltam paradicsomos kápit fasírttal
Szóval szép kis nap volt, és mekkora teli hold volt...
Láttátok????
csip-csip18
 
 


Csip
Ádám lesz Cipike becsületes neve :lol:

Nem semmi vendégeket fogtál ki :shock: sok türelem kell hozzájuk :!: :roll:
Azt Én is ennék már :roll: :wink: nagyon szeretem :!: :wink:

Te mennyiért csinálsz egy pedikűrt :?: és szoktál lábat, kezet masszírozni is :?:

Láttam a teli holdat, nagyon nagy volt valóban :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt Lányok!

Suzy- Köszönöm a kép dicséretet :D Na jó azért mindent összevetve nem volt olyan rossz Olaszországban :D Nagyon felcsigáztál ezzel a babakocsival, mutiiiiii :D

Csip- Olyan kedveseket írsz nekem, köszönöm :oops: :D Hát az tény, hogy szerintem életemben nem voltam ilyen boldog, mint ebben az időszakban mióta kisbabát várok.....Minden nap öröm felkelni, mert érzem, hogy Ő itt van és egyre közelebb kerülök ahoz, hogy a kezemben tarthassam, hát ez tényleg iszonyúan jó érzés :D Remélem te is és Ediii is hamarosan ugyanezt érzitek majd :wink:
Ezt a hülye kuncsaftot hallod :shock: Hát a tököm csinálta volna meg neki 3-szor a körmét, hogy van türelmed az ilyenekhez??

Ma mennem kell csavart venni, meg a barátnőmet látogatni, főzni stb...A szokásos :wink: Milyen az idő otthon lányok???Mert itt ma megint nyár van :D

Puszi nektek!
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


ancsi!
:irigy-irigy:
a pocid csodaszépen kerekedik!
az enyém még mindig nem akar... csak hízok, de mindenhova. pocakom alig nő :?

zsu!
várom a babakocsi-fotókat ;)
ha rajtam múlna, már az első trimeszterben megvettük volna a travelt... de még mindig csak álmodozom róla. majd talán szeptemberben...
Ádám szép név :) tesóméknál is szóba jött... de csak a Lóránd :shock: után.

csip!
"hivatalos" pocakfotó holnap lesz... ma csak azért készült, mert átalakítottam egy régi farmerom pocakbetétessé... és muszáj volt lefotóznom.
nekem tuti nem lenne türelmem ahhoz, amit te csinálsz... ilyen vendégek :o asszem rövid úton kidobtam volna :o

ja, és a kép:
Kép

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Ancsi
Ma már itt nálunk enyhébb idő van, eső nem esett még,de tegnap :shock: 36 fok volt, a lábam bucira dagadt már megint és még nem is ment le, pedig a férjem is bekente hűsítővel este és jegeltem is és felpockolva aludtam :!: :roll:

Julcsi
Aranyos a pocak :wink:
Én sem akartam még megvenni a baba kocsit, de a barátnőmék most vannak itthon, utána csak januárban jönnek újra és Ő szerette volna onnan hozni nekem :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Juli: azért van ott is pocak :D

Suzy: igen szoktam, de nem nagyon kérik....2500 a pedi nálam
csip-csip18
 
 


Csip
Pedig az olyan jó :roll: :wink: csak érdeklődtem milyen árak vannak arra felé, köszike :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nincs mit :wink:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a képdicséreteket!

Ancsa! tényleg nagyon szép vagy a képeken, valóban sugárzik rólad a boldogság :)

Csip! hát nekem sem lett volna türelmem egy ilyen vendéghez....és ilyenkor legalább dupla árat fizet?

Juli! nagyon szép a pocid és jó lett a gatyesz is ügyes vagy!

Zsu! mikor láthatjuk a képeket a babajárgányról?

Kírusnak utólag boldog szüli napot!!!!!

Kislányomnak ma lőtték ki a fülét! hát nagyon féltem tőle, de nagyon hősiesen viselte, csak akkor sírt, mikor lefogtam, meg mikor kattant a pisztoly, de aztán utána már semmi baj nem volt és nem is zavarja, meg nem fáj neki, mert oda sem figyelt mikor fürcsi után megforgattam neki....

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Jó reggelt Csajok!!

Tegnap nem tudtam jönni, mert olyan szinten haldoklott a gépem, hogy egy betűt leütöttem és fél óra múlva jelent meg a képernyőn :shock: De lefutattam egy vírusírtót meg egy valami optimalizálót és mára lekopogom, de javult a helyzet :wink:

Juli- Bazi ügyes vagy, ez tök jó lett ez a gatya :D Egy picike pocid már neked is van azért :wink: Én nem látom,hogy te hova hízol....Mindig mondod, hogy hízol de hová???????Én semmit sem látok :D

Suzy- Itt megint zuhogott az éjszaka, mostantól kezdve egy darabig szar lesz az idő, de neked akkor ez fog kedvezni, remélem elmúlik a lábdagadásod :wink: Szerencsére nekem nincs vele bajom!Képet a babakocsiról nagyon-nagyon szeretnénk :D

Csip- Mizu???Dolgozol ma??

Tündi olyan kiváncsi vagyok, hogy milyen nektek otthon a kis Zoéval :wink:

Susy, Kírus, Ediii, Onlány, Joli- Hol vagytok csajszik?

Iner- Fülbevaló??És olyan kis picike köves vagy lógós?Nekem a pici köves tetszik :wink: Mirus egy hős, hogy így viselte a tortúrát :D Köszönöm a dícséreteket, nagyon jól esik, hogy ilyen kedveseket írtok rólunk :oops: :D

Tegnap elkezdtem a takarítás egyik felét, ma megcsinálom a másikat, már csak részletekben megy :wink: Ja és vettem az E-bay-en egy vasalót :D Rájöttem, hogy lehet azért utálok vasalni, mert egy nagy fos a vasalóm, a gőz része nem is működik, mert csak a vizet fröcsögi kifelé...Így tegnap leütöttem egy nagyon király darabot, virágocskák vannak rajta ( amúgy tipikus nő vagyok, a virágnak biztos nagy funkciója van a vasalási teljesítményt tekintve :D :D :D De olyan szép :lol: ).
Íme:
Kép
Lementettem az összes összevaterázott és teszveszezett kisruhák képeit egy mappába és megmutattam Csabinak....Már készültem, hogy ki kel majd megából: HOgy beteg vagy te Asszony, mi ez a rengeteg ruha???? :D De neeeeem!Minden tetszett neki és azt mondta ügyes vagyok :D :D Juhuuuuuu, már alig várom, hogy Lilire adhassam őket :D

Mindenkinek szép hétvégét!
Puszi
Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ancsa: jó a vasalo, lehet én is vasalnék ezzel :D :D :D sőt bizti :D
kérjük, majd a képeket a rucikról :D
csip-csip18
 
 


sziasztok!

bocsánat, hogy nem jöttem eddig, és most sem tudtam alaposan végigolvasni, amiket írtatok.. valahogy olyan rövidek a napok! :lol: :lol: :lol:

igazából arról van szó, hogy apa itt van, és nincs szívem gépezni, amikor vele is lehetek... :oops: inkább be se kapcsolom a laptopot, ugyanis a két szoptatás között olyan kevés idő marad, hogy azt elviszi a háztartás vagy a párommal törődök!

Zoé csodásan fejlődik, szopizik, mint a kisangyal, a sebeim is begyógyultak már... esténként van 2-3 nyűglődős óránk, de a többi viszonylag nyugis...

A pocakok csodálatosak, így tovább kismamik! Mindenki nagyon vigyázzon magára!

Csip, Ediii Nektek továbbra is mennek a drukkok!!!

Hoztam Nektek végre szüléstörténetet, remélem pozitív példa lesz mindenkinek, aki még előtte áll, és kívánok mindannyiótoknak ilyen csodás szülést!

Szombat hajnalban 06.10-kor arra ébredtem, hogy nagyon kell pisilni, ami nem volt meglepő, tekintettel az állapotomra...Kicsit fájt a hasam alja, ezért nehezebben kecmeregtem ki az ágyból a szokásosnál. Ahogy felálltam, az ágy mellett spontán elfolyt a magzatvizem, bár először azt hittem bepisiltem, de mivel nem olyan szaga volt, hanem valóban édeskés, rögtön leesett, hogy mi a helyzet. A párom felült az ágyban, és Neki is az volt az első kérdése, hogy „na mi történt? bepisiltél???” Amikor felvilágosítottam, hogy ez nem az, és hogy ma szülünk, láttam rajta, hogy el fog hatalmasodni rajta a pánik, és rájöttem, hogy nekem most nagyon erősnek kell lennem, hisz úgy tűnik, hogy ebben a szituációban én leszek az egyetlen felnőtt a csapatban... Megkérdezte a drágám, hogy akkor most mit kell csinálni, és mint egy kisangyal követte az utasításaimat (kutyasétáltatás, szülésznő értesítése, apukámék értesítése, stb...) Én eközben lezuhanyoztam, és készítettem néhány szendvicset, hogy ne haljon éhen a lelkem a szülőszobán (ki tudja meddig tart), és elindultunk. Kutyát leadtuk apuéknak, és irány a kórház... Megjegyzem fájásaim még csak nagyon gyengén voltak, de 10 percesek. Útközben jeleztem a páromnak, hogy ideje eldönteni, hogy mi legyen a lány neve... :)
Fél 9 és 9 között szülőszobára kerültem, rám kötötték a CTG-t, és két doki is megvizsgált, illetve a szülésznőm is. Mivel minden rendben volt, és még csak egy ujjnyira voltam kitágulva, ezért előkészítés előtt még elmehettem egyet sétálni és megetethettem a párom, akinek ekkor még kint kellett várakozni. Na itt már a fájások alatt meg-megálltam, de még mindig nem volt vészes. Ezután előkészítés, újabb vizsgálatok, szépen lassan tágulgattam, 10 környékén behelyezték a hátamba a csövet az érzéstelenítéshez, rám kötötték az infulziót, és megkaptam végre a párom, hogy foghassa a kezem... Közölték, hogy akkor kaphatom az EDA-t, (illetve PDA-t, de ebbe most ne menjünk bele), ha bő két ujjnyira ki vagyok tágulva... Itt másfél óra horror következett, az oxitocin hatására egymást követték a fájások, és megszólalni sem bírtam alattuk, majd 11 után megkaptam az érzéstelenítőt de miután hatott, kb 10 perc múlva éreztem azt a feszítést ott lent... mondtam is a szülésznőnek, hogy feszül, kérdezte, hogy milyen időközönként, mondom egyfolytában... ekkor ő a hátamra fordított (oldalfekvésben, a párom felé fordulva vajúdtam addig) és közölte, hogy látja a baba haját, kikiabált a folyosóra, hogy „szülés!!”, valakik bejöttek, nekem folyamatosan mondogatta a szülésznő, hogy nyomjak... közben húzták fel a lábamra a „csizmát” meg jódoztak, de én csak nyomjak... azt se tudtam, hogy mi történik, csak annyit éreztem, hogy alul szét fogok repedni, és nem volt egyszerű úgy nyomni, hogy tolófájásom nem volt, mert éppen hatott az érzéstelenítő... de végül sikerült, még a hasamba se kellett belekönyökölni senkinek... fogalmam sincs hányadik nyomásra lett kint a gyerek, mert úgy éreztem, hogy egyfolytában csak nyomok és nincs is közte szünet... de végül kibújt és kis idő múlva felsírt (én meg most sírok), és a hasamra tették, és lila volt és tiszta máz, és én nem tudtam felfogni, hogy mi történt... 12.10-kor pontosan 6 órával azután, hogy felébredtem reggel megszületett a gyermekem és megváltozott az életem!


Kép

Kép
gtunde75
 
 


tünde!
Zoé gyönyörű kislány... nekem meg csurognak a könnyeim...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Nem tok mit írni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Gyönyörű történt :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Ancsa! most még köves, azt lőtték be, majd 6 hét múlva lehet kicserélni, de az is apró köves lesz neki..
Szuper a vasaló :)

Tünde! nekem is potyognak a könnyeim, vissza gondolok az én szülésemre is...felfoghatatlan élmény még mindig számomra, és amennyire fájt azért, annyira várom már a másodikat :)

Iner

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
iner
 
 
 
 


Sziasztok!

Tünde
Nagyon ügyi voltál, és nagyon jól leírtad a dolgokat. gratulálok még egyszer, tündéri a kislányotok!

Ancsa
én imádok vasalni, főleg egy ilyen vasalóval... :)

Hoztam egy keresztelős képet, magamról nem mutatok, mert rémesen festek mindegyiken. :oops:

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok :!:

Drága Tündi
Az egy dolog, hogy csurognak a könnyeim, de valami fantasztikus ügyesek voltatok, gratulálok még egyszer, szóhoz sem jutok, azt sem tudom mit írjak... :oops: most már Te is anya lettél, nincs is csodálatosabb dolog a világon azt hiszem, boldog baba mama napokat, sok tejcsit, a legjobbakat kívánom Nektek :!: :wink:
Gyönyörű kislányotok van :!: :wink:

Susy
Nagyon kis drága Nóri baba :wink: az a pánt a hajában :roll: :lol: kis csinike :lol:

Iner
Anyukámhoz elvittem fotózás előtt a járgányt, de hozom hamarosan, nem felejtettem el :!: :wink:

Szép hétvégét mindenkinek :!:

Mi névnapozunk, szülinapozunk, vártam a lehűlést, olyan jó, hogy nincs már meleg :!: :wink:

Tsók

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Zsu
Nem jó a pánt? :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


susy!
szuper helyes a csajszid... és a pánt is nagyon tündéri :) jó látom, hogy horgolt? vagy valami olyasmi...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: